Uitslagenlijst 36e Kapelleloop

Kapelle - Zaterdag 2 april 2005

MAN S, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arjan Beije
Delta Sport
51:53
2
Erik Cappon
De Wielingen
52:35
3
Robin Hofland
Dynamica
55:42
4
Tim Pleijte
Dynamica
56:32
5
Rene Jakobsen
Dynamica
57:12
6
Arjo Verhage
Dynamica
1:03:26
7
Ronald de Rijke
Dynamica
1:06:08
8
Roel Schroevers
Dynamica
1:07:30
9
Pieter van Maaren
Dynamica
1:07:36
10
Jack van Stel
AV '56
1:12:55
11
Hans van Boven
AV '56
1:13:13
M 40, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John Vermeulen
Dynamica
53:42
2
Rini Bruggeman
AV '56
54:51
3
Rinus Witte
Dynamica
56:55
4
Edward de Leng
Dynamica
57:04
5
Ko Eversdijk
AV '56
1:02:43
6
Eric van Remortel
AV '56
1:05:33
7
Hans de Jonge
AV '56
1:07:03
8
Ron Dellebeke
Dynamica
1:07:21
9
Herman Abbink
AV '56
1:11:15
M 50, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Theo den Herder
AV '56
1:01:11
2
John Guequierre
Dynamica
1:01:46
3
Kees vd Pol
AV '56
1:03:32
4
Wim Roose
Loopgroep Aart Stigt
1:03:37
5
Adri Koole
Dynamica
1:04:18
6
Peter Rijkhoek
Dynamica
1:04:56
7
Acronius Kramer
AV '56
1:06:51
8
Eddy Pekaar
Dynamica
1:07:03
9
Wim de Kreeke
AV '56
1:08:15
10
Adrie Raaijmakers
Achilles
1:11:30
11
Marius Leendertse
AV '56
1:13:37
12
Hans van Sluijs
Dynamica
1:20:17
M 60, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joop Lasseur
Delta Sport
1:02:57
2
Cor Muller
Delta Sport
1:08:33
3
Hans Pluijlaar
Dynamica
1:11:17
4
Hans Bostelaar
Dynamica
1:18:50
5
Anton Schoenmakers
Dynamica
1:22:00
6
Bram de Rijke
Dynamica
1:24:10
M TRI, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martin Stroosnijder
Trimmer
1:01:14
2
Jurjen Swiers
Trimmer
1:02:38
3
Jan Korevaar
Trimmer
1:02:47
4
Marco Meeuwse
Trimmer
1:04:31
5
Wim Dingemanse
Trimmer
1:05:26
6
Jacco Schroevers
Trimmer
1:07:07
7
Alex Kunst
Trimmer
1:10:40
8
Michel Blokpoel
Trimmer
1:10:43
9
Aart van Luijk
Trimmer
1:13:35
10
André Crucq
Trimmer
1:13:42
11
Arjan Meijer
Trimmer
1:17:29
12
Jan de Koeijer
Trimmer
1:21:45
13
Hans Scheffer
Trimmer
1:22:12
14
Frans de Wolff
Trimmer
1:23:08
VR SR, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annet vd Linde
AV '56
43:37
2
Wanda Sloos
AV '56
51:36
VR 35, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ellie Westerweele
Dynamica
44:56
2
Susanne Geschiere
Dynamica
46:41
3
Huguette Declercq
Dynamica
47:47
4
Michela van Stel
AV '56
53:19
VR TR, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elna Wisse-Verhage
Trimmer
48:14
2
Petra Verhulst
Trimmer
49:33
3
Bonnie Visser
Trimmer
51:45
4
Catrien Peeters
Trimmer
52:42
5
Marjo de Jager
Trimmer
53:10
6
Hannie de Nooijer
Trimmer
54:11
7
Nancy de Jong
Trimmer
55:26
8
Margo in 't Veld
Trimmer
1:10:55
Uitslagen.nl
02-04-2005 21:00