Uitslagenlijst 15e Ronde van Wymbritseradiel

Sneek - Zondag 27 maart 2005

T 12, 12KM TRIM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harry Wijnja
Joure
43:27
2
Beke Cnossen
Boazum
47:09
3
Mathijs Lusthof
Sneek
47:53
4
Simon Sinnema
Sneek
48:09
5
Koos-Jelmes de Vries
Leeuwarden
48:57
6
Samme Steenstra
Joure
49:10
7
Piet Boskma
Heerenveen
49:16
8
Janaldo Keulen
Sneek
49:31
9
Peter Wolters
Engelum
49:33
10
Jancinta Fancel
Leeuwarden
49:36
11
Rinze Bootsma
Bolsward
51:01
12
Hella Yntema
Bolsward
51:02
13
Arnold van der Meulen
Sneek
51:19
14
Andrew Guest
Sneek
51:43
15
Marco van der Bos
Sneek
51:57
16
Sjaco de Waal
Sneek
52:28
17
Andre Jerusalem
Sneek
53:01
18
Paco van der Reijden
Sneek
53:16
19
Cor Wijnja
Heerenveen
53:30
20
Peter Balk
Bolsward
53:53
21
Tineke van der Vliet
Sneek
53:59
22
Jaap Ypma
Hartwerd
54:00
23
Peter Been
Sneek
54:03
24
Herman Westerhuis
Workum
54:18
25
Danielle van der Vijve
Sint Johannesga
54:43
26
Oeds Stienstra
Sneek
55:36
27
Liesbeth Steenbergen
Sneek
55:47
28
Aukje Wiersma
Kollum
56:15
29
Toine Dinkelberg
Sneek
56:28
30
Rob Moenandorp
Groningen
56:41
31
Gerrit van der Meulen
Heerenveen
57:21
32
Wilma van der Wal
Joure
57:32
33
Jetty van Delden
Joure
57:35
34
Hemke Rozema
Sneek
57:51
35
Herre Atsma
Sneek
58:05
36
Epeus Jorritsma
Waaxens
58:36
37
Harry Werkman
Lemmer
59:00
38
Bert Baanstra
Sneek
59:00
39
Jolanda Zwambag
Heeg
59:03
40
Karel Engelen
Boazum
59:07
41
Rixte Stoker
Joure
59:08
42
Man Veldsink
Dedemsvaart
59:35
43
Jan de Boer
Oppenhuizen
59:50
44
Henk Klompmaker
De Warren
59:54
45
Lolke Cnossen
Sneek
59:56
46
Rommert de Jong
Heeg
1:00:11
47
Jaap van der Winden
's-Gravenhage
1:00:13
48
Wijbrand de Groot
Veenwouden
1:00:57
49
Jurjen Bloem
Beetgum
1:01:11
50
Gerrit van der Heide
Beetgumermolen
1:01:12
51
Gerben Brouwer
Sneek
1:01:58
52
Hans Feddema
Sneek
1:02:24
53
Peter Jansma
Scharnegoutum
1:02:30
54
Jelle Wolthuizen
Sneek
1:02:32
55
Bauke Reitsma
Beetgum
1:02:33
56
Bert Liebregts
Vinkeveen
1:03:20
57
Mea Kriek
Soest
1:03:23
58
Johan Dijkstra
Bolsward
1:05:10
59
Leny Visser
Sneek
1:05:46
60
Jan Hoekstra
IJlst
1:06:35
61
Cor de Bakker
Weidum
1:06:49
62
Aukje Blauw
Sneek
1:08:28
63
Renette Kistenmaker
Sneek
1:08:32
64
Marjolein Staal
Weidum
1:08:32
65
Egbert Geertsma
Groningen
1:08:44
66
Meindert Roosjen
Leeuwarden
1:08:48
67
Tjaard Raadsveld
Sneek
1:09:39
68
Enno Kim
Oosthem
1:13:19
69
Nancy Caviet
Dokkum
1:15:16
70
Hans Bergh
Hilversum
1:18:31
71
Marjo Greven
Steenwijk
1:18:53
H SEN, 30KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saher Yousef
AV '55
1:49:35
2
Bob de Vries
Veluwe
1:52:56
3
Harmen Jorritsma
AV '55
2:07:50
4
Jan Albert Veenema
DOS
2:10:13
H 40+, 30KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Poltavets Kosta
AV '55
1:50:25
2
Jan Boonstra
Horror
1:55:15
3
Wolter van der Veen
Start '78
1:57:34
4
Chris van der Neut
Startbaan
2:02:23
5
Huib-Jan Imbens
Friesland
2:03:13
6
Hylke Schaper
Friesland
2:11:18
7
Freark Kaspersma
Horror
2:27:12
8
Jacky Hooijer
De Gemzen
2:49:22
H 50+, 30KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Auke Postma
Lionitas
1:53:37
2
Cor Appelman
Friesland
2:09:08
3
Dirk Slimmen
Friesland
2:13:42
4
Sietse Herder
NOP
2:26:46
5
Johannes de Jong
Parthenon
2:28:24
6
Toine van de Velde
Veteranen Nederland
2:28:43
7
Willem Langedijk
Flevo Delta
2:38:03
8
Koos Beeres
Alkmaar
2:51:28
H 60+, 30KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ele Boskma
Friesland
2:22:22
T 30, 30KM TRIM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dirk Londema
Sneek
1:57:29
2
Klaas Kroese
Scharnegoutum
2:08:29
3
Harry ten Klooster
Zwolle
2:09:01
4
Ype de Boer
It Heidenskip
2:11:27
5
Klaas de Jong
De Tike
2:11:41
6
Silvio Teunissen
Bolsward
2:13:11
7
Egbert Top
Groningen
2:14:21
8
Hans de Jong
Amsterdam
2:14:41
9
Paul Penneweert
Sneek
2:14:50
10
Gerrit Greven
Steenwijk
2:14:52
11
Eric Koene
Bergen
2:15:13
12
Gerard Bovee
Marknesse
2:17:59
13
Gerrit Lageveen
Ijlst
2:20:29
14
Arends Netjes
Rutten
2:21:23
15
Sipke Zeldenrust
Woudsend
2:21:29
16
Bert Barhorst
Ijlst
2:21:29
17
Piet Blokland
Hoorn
2:21:53
18
Bote Yntema
Grou
2:22:13
19
Jouke Jorritsma
Drachten
2:23:21
20
Eric Stoppels
Woudenberg
2:25:25
21
Marianne Stukker
Zwolle
2:25:29
22
Jaap van dern Berg
Soest
2:26:43
23
Theo Wolfs
Warstiens
2:27:16
24
Peter de Jong
Leeuwarden
2:27:29
25
Cees Masteling
Marknesse
2:29:19
26
Fred Flohil
Emmeloord
2:29:19
27
Addy Peters
Marknesse
2:30:06
28
Marcel Stein
Sneek
2:31:51
29
Jan Roelof Middeldorp
Sneek
2:32:44
30
Hijlke de Jong
Buitenpost
2:35:28
31
Piet van der Heide
Beetgumermolen
2:36:42
32
Johan Beintema
Leeuwarden
2:37:15
33
Jan Willem Visser
De Wilgen
2:37:41
34
Jaap van der Meer
Drachten
2:37:49
35
Jappie van der Veer
Oudebilsterzijl
2:37:49
36
Jaap Roosjen
Leeuwarden
2:42:48
37
Peter Reilman
Haren GN
2:45:21
38
Femme de Bruin
Leeuwarden
2:45:26
39
Egbert Takens
Haren
2:47:15
40
Jacob Vriese
Stiens
2:47:59
41
Louke Berretty
Heerenveen
2:48:44
42
Idskje Andela-Swart
Oudemirdum
2:50:11
43
Andre van de Linden
IJlst
2:52:57
44
Henri Wolters
Hantumhuizen
2:53:06
45
Jacob Dijkstra
Beetgumermolen
2:53:06
46
Ankie Brandsma
Sneek
3:10:50
47
Dieneke de Groot
Leeuwarden
3:10:50
SKEEL, 30KM SKEELERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Folkert Hobma
Blauwhuis
1:05:22
2
Harry Witteveen
Blauwhuis
1:05:23
3
Piet Ykema
Oudega W
1:05:24
4
Mark Hobma
Blauwhuis
1:05:24
5
Roge Haan
Oosthuizen
1:06:53
6
Dominicus Reekers
Woudsend
1:06:55
7
Siebe Tjalma
It Heidenskip
1:07:11
8
Sicco Jellema
Wommels
1:07:36
9
Nico Brandsma
Sneek
1:08:21
10
Sijtze Bouma
Sneek
1:08:21
11
Sikke Witteveen
Blauwhuis
1:08:24
12
Pieter Wouda
Workum
1:08:31
13
Anne Pieter Woudstra
Utrecht
1:12:19
14
Gerwin Evers
Bemmel
1:12:20
15
Martin de Heijer
Heerenveen
1:12:21
16
Gerard Kleinjans
Gramsbergen
1:12:22
17
Pieter kamstra
Wommels
1:12:57
18
Rene Eiling
Sneek
1:14:58
19
JJ. Bosma
Oudega. W
1:15:14
20
Jan Rypma
Giekerk
1:16:47
21
Sietse Reitsma
Beetgum
1:17:53
22
Riekje van den Bers
Bantega
1:17:54
23
Jan Koetje
Sneek
1:18:12
24
Mart de bruin
Lelystad
1:18:15
25
Pieter Galama
Heeg
1:18:16
26
Koos Rijpma
Blauwhuis
1:18:17
27
Otto Dijkstra
Scharnegoutum
1:19:41
28
Henk de Vries
Sneek
1:20:10
29
Lavidia Frijters
Roosendaal
1:20:44
30
Cees Frijters
Roosendaal
1:20:44
31
Pijtsje Rijpma Tjalma
Heeg
1:24:49
32
Aukje Ypma
Heeg
1:24:49
33
Bauke Veenstra
Heeg
1:25:41
34
Geert Cnossen
Heeg
1:25:41
35
Jelle Feenstra
IJlst
1:26:39
36
Jouke Kampen
It Heidenskip
1:26:40
37
Menno Bolhuis
Oppenhuizen
1:26:41
38
Piet van der Veen
Marrum
1:26:42
39
Meent de Vries
Veenwouden
1:30:58
40
Douwe Bruinsma
I'tens
1:33:41
41
Rikstje Wiersma
Kollum
1:34:12
42
Froukje Wiersma
Kollum
1:39:49
43
Steven Rijpkema
Leylstad
1:41:27
44
Riekje van den Bers
Bantega
1:41:27
45
Beppie Snoek
Zwaagwesteinde
1:42:41
46
Ruud Bouwer
Zwaagwesteinde
1:42:49
47
Gerard van Rijn
Leiden
1:42:52
48
Simone van Tilburg
Hillegom
1:42:53
49
Marion van Roode
Overveen
1:44:12
50
Anthea Tiesma
Oudega W
1:44:15
51
Sjoerd Tiesma
Oudega W
1:44:16
52
Harold Ensing
Groningen
1:45:43
53
Johan van den Berg
Bakhuizen
1:45:44
54
Rients de Boer
Woudsend
1:51:45
Dank aan iedereen die bijgedragen heeft om dit evenement te organiseren!!
www.uitslagen.nl
28-03-2005 11:07