Uitslagenlijst Rondje Nederland

Arnhem - Zondag 20 maart 2005

ALLE, 5 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Patrick Weijers
Rheden
16:14
2
Allan van Hulst
Nijmegen
16:21
3
Orphan van Faasen
wolfheze
16:29
4
Tom Egging
Arnhem
16:37
5
Dave de Geest
Velp
17:06
6
Maarten van den Bosch
Nijmegen
17:23
7
Dirk van Haastrecht
Nijmegen
17:45
8
Wim van Hilst
Steenderen
18:29
9
Maarten Hoes
Enschede
18:29
10
Dirk Hartjes
Oss
18:30
11
Michiel Boonstra
Tiel
18:32
12
Wendy Mullink
Apeldoorn
18:35
13
Clemens Vollebergh
Nijmegen
18:41
14
Jan Wiss
Doorn
18:58
15
Sjaak van Zuijlen
Wijchen
19:30
16
Martijn Hartjes
Oss
19:37
17
Jan Amato
Arnhem
19:48
18
Eddy Perrels
Arnhem
19:59
19
Steven Mesman
Enschede
20:23
20
Michiel van der Wal
Arnhem
20:26
21
Jorian Damen
Arnhem
20:44
22
Stefan van der Kolk
Arnhem
20:45
23
Edwin Pietersma
Arnhem
20:46
24
Timo Calamé
Arnhem
21:23
25
Monique Derks
Nijmegen
21:29
26
Matthijs Beerepoot
Wageningen
21:31
27
Michel van Leeuwen
Arnhem
21:32
28
Henri van Aalst
Silvolde
21:48
29
C. Weurding
Arnhem
21:52
30
Anouk van Eyck
Arnhem
21:59
31
Emmy Koeleman
Arnhem
22:01
32
Martijn Brandts
Arnhem
22:03
33
Luc Smeets
Arnhem
22:10
34
Bart Lucassen
Arnhem
22:12
35
Joost Lenting
Duiven
22:26
36
Rob Brugman
Arnhem
22:29
37
Michel van Wijk
Velp
22:38
38
Wouter Rensink
Arnhem
22:53
39
Maaike Groendijk
Wageningen
22:54
40
Edwin Wien
Nijmegen
22:56
41
Gerard Gademan
Oosterbeek
23:04
42
Bo Schlömer
Arnhem
23:14
43
Esthter Poortier
Velp
23:15
44
Emiel Broenink
Rheden
23:18
45
Jasper Broenink
Rheden
23:20
46
Herman Albers
Apeldoorn
23:22
47
Geert van Horck
Velp
23:23
48
Robin Rudolphie
Arnhem
23:26
49
Hans Klerks
Ravenstein
23:29
50
Stephen Marcel Davies
Braunschweig
23:37
51
Nino van Rhoon
Arnhem
23:50
52
Harke Cleveringa
Heveadorp
23:58
53
Jaap Kuijters
Arnhem
24:01
54
Marco Thörig
nijmegen
24:05
55
Sanne de Krijger
Arnhem
24:12
56
Thom van den Berg
Arnhem
24:14
57
Ruben Houkes
Arnhem
24:17
58
Mannes Dreef
Arnhem
24:26
59
Paul Thijssen
IJzendoorn
24:33
60
Danique Wenno
Arnhem
24:52
61
Luuk Reymers
Arnhem
24:53
62
Angelika Komamek
arnhem
25:01
63
Han van Eerten
Arnhem
25:01
64
Ruben Sikkens
Arnhem
25:02
65
Peter Slijkhuis
Arnhem
25:02
66
Jesse Giling
Arnhem
25:06
67
Heini Heitkönig
Arnhem
25:08
68
Filip Hendricks
Arnhem
25:09
69
Pepijn van de Aa
Arnhem
25:19
70
Jacob Bierens de Haan
Arnhem
25:23
71
Jan-Albert Verveda
Arnhem
25:26
72
Jeroen Overschie
Arnhem
25:35
73
Evert van Amerongen
Arnhem
25:49
74
Josan Tielen
Arnhem
26:01
75
Thérese Klerks
Ravenstein
26:03
76
Loes Ruissen
Velp
26:06
77
Gertruud Koeriman
Driel
26:07
78
Dennis Groeneveld
Velp
26:07
79
Anja Verweij
Arnhem
26:08
80
Christian Lorist
Arnhem
26:12
81
Tessa Wanders
Velp
26:13
82
Ada Verleg
Wolfheze
26:14
83
Dennis Verleg
Wolfheze
26:15
84
Anton Sanderman
Wolfheze
26:18
85
Tom Sanderman
Wolfheze
26:18
86
Tom Ruiter
Arnhem
26:22
87
Carolijn Damen
Arnhem
26:24
88
Rick Ruiter
Arnhem
26:24
89
Mary Wenno
Arnhem
26:25
90
Jos Ruiter
Arnhem
26:26
91
Wim Sloot
Zutphen
26:27
92
Julien Weiss
Arnhem
26:30
93
Gerard Dusomos
Rheden
26:33
94
Rogier Scholten
Arnhem
26:35
95
Jan van Zand
Arnhem
26:38
96
Laura van Dijk
De Glind
26:39
97
Karin in 't Hout
duiven
26:39
98
Suzan van Amerongen
Arnhem
26:47
99
Bas den Boer
Arnhem
26:51
100
Eric Oukes
Velp
26:52
101
Monique de Bruijn
Arnhem
26:52
102
Wilma van Velden
Arnhem
26:56
103
Petra Schulte
Ede
26:58
104
Fleur Schouten
Utrecht
26:59
105
Theo van Bon
Utrecht
27:09
106
René Dingemans
Arnhem
27:10
107
Frank van Deelen
Velp
27:11
108
Rune Aresvik
Arnhem
27:12
109
Anita van der Molen
Duiven
27:12
110
Nancy van Dalen
Arnhem
27:13
111
Rianne de Jong
Duiven
27:13
112
Suzan Willemsen
Arnhem
27:14
113
Siem Simonis
Arnhem
27:14
114
Jacobijn Olthoff
27:14
115
Ine van Son
Arnhem
27:15
116
Betty Ligtenberg
Arnhem
27:21
117
Frank Emmers
Arnhem
27:21
118
Karlijn Janssens
Velp
27:23
119
Marcel Jansen
Velp
27:23
120
Koen van der Belt
zutphen
27:23
121
Willy Bouwmeester
Oosterbeek
27:24
122
Cathy van Royen
Arnhem
27:30
123
Paulien Kruiper
27:32
124
Elise Wabeke
Arnhem
27:46
125
Paul Meulenbroek
Arnhem
27:47
126
Meike Griepsma
Millingen a/d Rijn
28:03
127
Gerrit Jan Griepsma
Millingen a/d Rijn
28:04
128
Kars van Gemert
Arnhem
28:05
129
Joost Roede
Woerden
28:06
130
Gert Emmens
Arnhem
28:06
131
Irma Kluitman
28:11
132
Loes Kusters
Duiven
28:13
133
Loes Stelder
Westervoort
28:14
134
Herman Dreef
Arnhem
28:22
135
Josje Blesgraaf
Arnhem
28:23
136
Ernst Raanhuis
Arnhem
28:23
137
Else Witten
Arnhem
28:26
138
Jeanet Pronk
Velp
28:27
139
Peter Jansen
arnhem
28:29
140
Charlotte Boelens
Arnhem
28:30
141
Guus van der Kolk
Zevenaar
28:36
142
Stef Ligthert
Arnhem
28:39
143
Marijke Hanff
Amsterdam
28:41
144
Laetitia Wanders
Velp
28:42
145
Jesse Reith
arnhem
28:49
146
Koen Roelofs
Velp
28:50
147
Lois van den Berg
Arnhem
28:52
148
Leonie Lambooy
Arnhem
28:54
149
Floor van de Berg
Arnhem
28:57
150
Saskia de Jong
duiven
28:58
151
Eugenia van Bon
Huissen
28:58
152
Tessa Wanders
Velp
28:59
153
Renate Carmiggelt
arnhem
29:00
154
Lex Blok
Duiven
29:00
155
Ron Verleg
Wolfheze
29:01
156
Linda Spies
Renkum
29:02
157
Wouter Fleuren
Almere
29:03
158
Jazz van Ardenne
Arnhem
29:03
159
José Kip
Rheden
29:11
160
Marijke Wiegers
Arnhem
29:16
161
Joke Pingen
Arnhem
29:18
162
Alfons Smolders
Arnhem
29:22
163
Birgit Baumgart
Arnhem
29:31
164
Barbera Litjens
Huissen
29:31
165
Mirjam den Hertog
Doetinchem
29:32
166
G. van Galen
Arnhem
29:32
167
Jeroen Scholten
Arnhem
29:33
168
Paul de Bruijn
Arnhem
29:39
169
Petra Vos
Arnhem
29:39
170
Petra Roelofs
Arnhem
29:42
171
Stephen Gary Davies
Braunschweig
29:42
172
René Maassen
arnhem
29:46
173
Inge Stokdijk
Arnhem
29:47
174
Coen Kuiper
Arnhem
29:49
175
Netty Deelen
Ede
29:49
176
Edith Damen
Arnhem
29:49
177
Renier Blumenstein
Arnhem
29:50
178
Martijn Grievink
Nijmegen
29:51
179
Dianne Postma
Nijmegen
29:53
180
Caroline Berkhof
Apeldoorn
29:54
181
Ingeborg Keerweer-Sees
Velp
29:56
182
Siebren van der Molen
Zevenaar
30:02
183
Eva van Loon
Arnhem
30:05
184
Marrit Wunderink
Landsmeer
30:06
185
Pieter Fleuren
Almere
30:12
186
Marlous Lash
Angerlo
30:13
187
Wim Tonk
arnhem
30:13
188
Yvonne Berber
Arnhem
30:14
189
M. de Jonge
Arnhem
30:15
190
Miranda Wentik
Arnhem
30:16
191
Maria Verest
Arnhem
30:19
192
Bas Loeve
Arnhem
30:23
193
Liesbeth Havinga
Arnhem
30:34
194
Rogé Zwart
Arnhem
30:34
195
Nel Hagenbeek
Oosterbeek
30:36
196
Caroline Spaan
Duiven
30:38
197
Hedwig Fossen
Arnhem
30:43
198
Ivo Wildeboer
arnhem
30:47
199
Marijn Wildeboer
arnhem
30:47
200
J. Geurts
Tilburg
30:48
201
Niels Roede
Woerden
30:57
202
Jolanda Dirksen
Arnhem
30:59
203
Kees Top
Arnhem
30:59
204
Richard Bruns
Didam
31:00
205
Carla Niesink
duiven
31:00
206
Helga Thijssen
Lathum
31:02
207
Fiona Wissink
Oosterbeek
31:02
208
Margot Nusselder
Oosterbeek
31:09
209
Erna Sybrandy
Arnhem
31:09
210
Cor van Rekom
Arnhem
31:11
211
Ineke Onnink
Arnhem
31:11
212
Nicole Wunderink
Arnhem
31:17
213
Merijn Wilde
Arnhem
31:20
214
Kenny van Rekom
Arnhem
31:25
215
Tamara Deelen
Ede
31:28
216
Conny Ariaans
Oosterhout
31:28
217
Jeanneke van Wagenberg
Schaijk
31:29
218
Joost van Gemert
duiven
31:30
219
Paul van de Wetering
duiven
31:30
220
Vivian Vermetten
Nijmegen
31:30
221
Meta Blauw
Arnhem
31:39
222
Maud Sybrandy
Arnhem
31:48
223
Eveline Sybrandy
Arnhem
31:49
224
Marleen Vunderink
Arnhem
32:00
225
Wieke Kluft
Velp
32:06
226
Bernadette Janssen
Arnhem
32:08
227
Juliette Geijselaars
Arnhem
32:12
228
Bert Geijselaars
Arnhem
32:13
229
Bart Blasweiler
Arnhem
32:28
230
Peters
didam
33:05
231
Irma Lenting
Duiven
33:06
232
Heleen Vlaming
Velp
33:11
233
Madeleine van den Hof
Duiven
33:16
234
Sterre Linders
Arnhem
33:17
235
Joyce Sabandar
Ellecom
33:48
236
Bea Evers
Dieren
33:49
237
Karin van Willigen
Arnhem
34:10
238
Caroline Mulder
Nijmegen
34:16
239
Amber Walgraven
Arnhem
34:19
240
J.T.J. Hendriks
Arnhem
34:40
241
Loper 1292
34:44
242
U.E.G. Wernink
Arnhem
34:49
243
Marije Wesselius
Arnhem
35:50
244
Mandy Wolkenfelt
Oosterbeek
47:40
ALLE, 10 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Bart van der Wal
Enschede
38:55
2
Marcel vd Berg
Arnhem
39:17
3
Patric Poos
Wijchen
40:50
4
Rob Laport
Arnhem
40:55
5
Joep Jillings
Emmerich
41:12
6
Pieter Beernink
Arnhem
41:18
7
Erik de Waal
NIJMEGEN
41:23
8
Berry Turk
Velp
41:24
9
Adriaan Tates
HAALDEREN
41:43
10
Joost Schuit
Zutphen
41:44
11
Mark Claassen
Arnhem
41:47
12
René Hilberink
Elst
41:55
13
Bert Gols
Haarlem
42:00
14
Wim Olden
Arnhem
42:57
15
Martien Huigen
Druten
43:06
16
Bert Wilk
Arnhem
43:50
17
Hans Rietberg
Arnhem
44:00
18
Sander Berntsen
Arnhem
44:19
19
Ronald Vergouwen
Soesterberg
44:22
20
Jan Fossen
Arnhem
44:55
21
Ineke Burger
Tiel
45:06
22
Maarten den Hartog
Arnhem
45:20
23
Robert de Bruijn
Arnhem
45:26
24
Albert Lenting
didam
45:29
25
Adrie van de Waal
45:35
26
Marije Dippel
Arnhem
45:43
27
T. Tessensohn
Hoofddorp
45:51
28
Huib Evers
Arnhem
45:57
29
Willem Lammertink
Arnhem
46:29
30
Hans Theunissen
Arnhem
46:47
31
Hein Das
Rozendaal
46:55
32
Jos van Kouterik
Bennekom
47:21
33
Roy Stroeve
Arnhem
47:25
34
Leo van Eewijk
Boven Leeuwen
47:35
35
George Cornelies
Apeldoorn
47:42
36
Paul Pos
Arnhem
47:45
37
Paul Leereveld
Woudenberg
47:53
38
Remco Hellekate
Arnhem
47:55
39
Dianne van Druten
Nijmegen
47:56
40
Marc Spierenburg
Arnhem
47:56
41
Armand Vos
Arnhem
48:03
42
Jan Vullings
Arnhem
48:08
43
Cindy Stienstra
Krommenie
48:17
44
Sabiena Feenstra
Arnhem
48:18
45
Guido den Hertog
Doetinchem
48:19
46
Rob Groendijk
Wageningen
48:20
47
Ernst Cornelies
Apeldoorn
48:23
48
Jac Toes
Oosterbeek
48:26
49
Said Soulau
Velp
48:31
50
J.C. Bierens de Haan
Arnhem
48:36
51
Manuel Uribe
Arnhem
48:43
52
Jeanette Langeberg
Arnhem
48:45
53
Laurens Boon
Rheden
48:51
54
Jolanda de Jong
Velp
49:00
55
Harry vd Berg
Elst
49:00
56
Jan Diekema
Arnhem
49:09
57
Annet Mol
Arnhem
49:09
58
Ronald Hollander
Utrecht
49:10
59
Bram Ligthert
Arnhem
49:13
60
Dinant Wansink
Arnhem
49:15
61
Anthony vd Oever
Velp
49:18
62
Niko Raaphorst
Groesbeek
49:27
63
Marco Liberto
Duiven
49:27
64
Bert Portier
Duiven
49:41
65
Jan-Hein van Daelen
Arnhem
49:44
66
Willem Koopman
Driel
49:47
67
Hans Baltesen
Nijmegen
49:52
68
Gerard Stinessen
Duiven
49:53
69
Hans Dirksen
Arnhem
49:54
70
Hans Fleuren
Almere
49:56
71
Berna van Eerten-Brand
Arnhem
49:57
72
Mans Veldsink
dedemsvaart
50:06
73
Martin Diepenbroek
Duiven
50:40
74
Jan Jansen
Huissen
50:41
75
Rob Lieskamp
Nijmegen
50:50
76
Martin Jansen
Arnhem
50:52
77
Karin van Heerde
Arnhem
51:01
78
Wil Schoenmakers
Rheden
51:02
79
Bart Sluiters
Nijmegen
51:06
80
Martin Raanhuis
Arnhem
51:13
81
Jitse Warries
Apeldoorn
51:23
82
Luuk Schenk
Velp
51:23
83
Bram Ruissen
Velp
51:24
84
Soon Nuy Olthoff
Utrecht
52:07
85
Marco vd Brink
Arnhem
52:08
86
Arno van Kraay
elst
52:12
87
Nelly Galama
Arnhem
52:13
88
Moniek Zuurbier
Arnhem
52:14
89
Maayke Ariaans
Cuijk
52:16
90
Leny van Rooijen
Arnhem
52:17
91
Dennis Lieskamp
Cuijk
52:19
92
Ronald van Lent
's Heerenberg
52:31
93
Reinier van Grol
Zevenaar
52:32
94
Henk Kummeling
Pannerden
52:42
95
Jan van den Belt
Zutphen
52:45
96
Marinus Kok
Velp
52:47
97
Hans Evers
Bemmel
52:55
98
Ton Heeren
Nijmegen
53:28
99
Hetty Kronemeijer
Arnhem
53:28
100
Jurrie Beek
53:30
101
Ger Roelofs
Doorwerth
53:35
102
Eduard Coblijn
Arnhem
53:38
103
Marc de Waal
Berg en dal
53:54
104
Jeroen de Boel
Velp
53:59
105
Marjan Leereveld
Woudenberg
54:08
106
Henk Wieggers
Arnhem
54:09
107
Ivanna Westerhoek
Arnhem
54:12
108
Ingrid Wacki
Nijmegen
54:12
109
Gonny Verschoor
54:17
110
Ronny Rouwenhorst
Arnhem
54:19
111
Rob Sanders
Herwijnen
54:27
112
Bast van de Berg
Arnhem
54:40
113
Jerry de Vries
Arnhem
54:42
114
Karin Duenk
Gendringen
54:44
115
Anna Hesseling
Arnhem
54:46
116
Christine Thus
Zutphen
54:47
117
Stan Groenhuijsen
Amersfoort
54:52
118
Gert Harmsen
Ede
54:57
119
Fons Tuerlings
Duiven
54:59
120
Annemiek de Graaf
Arnhem
55:06
121
Ineke Polling
Arnhem
55:07
122
Ruud Olthoff
Westerhaar
55:11
123
Gerda van Haaren
Oosterbeek
55:12
124
Annemieke Vink
Deventer
55:17
125
Anton Stolte
Arnhem
55:19
126
Age Bertoen
Arnhem
55:28
127
Maarten Verhoeven
Ugchelen
55:31
128
Dick Brinkman
Duiven
55:48
129
Peter Lindeman
Nijmegen
55:54
130
Leonie Lindeman
Nijmegen
55:55
131
Ian Pelgrim
Arnhem
56:07
132
Herman Futselaar
Westervoort
56:09
133
Will Elsman
Hengelo
56:09
134
Ans Ruesen
Duiven
56:10
135
Ben Tessensohn
Amsterdam
56:11
136
Claire King
Arnhem
56:16
137
Caspar ter Horst
De Steeg
56:25
138
Doreen Hartman
Arnhem
56:35
139
Truus van Dijck
Nijmegen
56:37
140
Rinske Wolters
56:47
141
Nia Berk
Oegstgeest
56:49
142
Jan Kloosterboer
Arnhem
56:52
143
Paul Bingen
56:58
144
Tienke Vermeiden
Utrecht
56:59
145
Henk Hoogveldt
Westervoort
57:00
146
Christ van de Berg
Arnhem
57:07
147
Loesje de Veld
Arnhem
57:07
148
Ruud Schuurman
Zutphen
57:13
149
Irene Reimerink
Millingen ad Rijn
57:16
150
Annemie van Heugten
Arnhem
57:17
151
Tanja Pietersz
Elst (Gld)
57:18
152
Yvonne Jansen
Velp
57:19
153
Rob Simons
Arnhem
57:19
154
Angelique Fleuren
Almere
57:20
155
Jeroen Heinen
Arnhem
57:21
156
Mieke de Vries
Arnhem
57:35
157
Louise Amar
Rheden
57:38
158
Linda vd Graaf
Duiven
57:52
159
Jellie van der Meer
Arnhem
57:54
160
Otto Meijering
Westervoort
58:00
161
Petra Pijnappel
Heveadorp
58:02
162
Christa Schenk
Velp
58:04
163
Petra Luttekes
Doetinchem
58:13
164
Ton Haket
Aalten
58:32
165
Eugenie Massop
Arnhem
58:42
166
Karin Dehl
Pannerden
58:48
167
Ruud de Bie
Arnhem
59:01
168
Conny Stinnissen
Huissen
59:06
169
Ian Pelgrim
Arnhem
59:10
170
Martine Glerum
Duiven
59:14
171
Marianne Post-Pesch
Doorwerth
59:20
172
Anke Kersten
duiven
59:26
173
Brigitte Lackamp
Nijmegen
59:39
174
Maaike Teering
Arnhem
59:39
175
sarah Zomer
Arnhem
59:40
176
Hilda Mulder
Nijmegen
59:40
177
John Hooker
Nijmegen
59:41
178
S. in de Hooiberg
Nijmegen
59:46
179
Rob Lagendaal
Nijmegen
59:54
180
Angela Cornelissen
Arnhem
59:59
181
Marcel Mouton
Arnhem
1:00:00
182
Saskia van Brenk
Arnhem
1:00:17
183
Johan van der Veen
Ede
1:00:30
184
Joke Holtermans
Ede
1:00:30
185
Godelieve Bredenbeek
Ede
1:00:47
186
Japa van Eden
Veenendaal
1:00:50
187
Hilde Bosboom
Zutphen
1:01:16
188
Annika de Bourgraaf
Groningen
1:01:24
189
Silvia Kraaijvanger
Doetinchem
1:01:33
190
Leo Berk
Arnhem
1:01:36
191
Chérie Goewie
Doorwerth
1:01:38
192
Marjan Vervat
Zwolle
1:01:55
193
Willemijn Beek
Leiden
1:01:56
194
Corry Stravers
De Meern
1:01:57
195
Han Berndsen
Eindhoven
1:02:09
196
Corne van Loon
Arnhem
1:02:12
197
Alice de Ronde
Ede
1:02:22
198
Ursula Driessen
Arnhem
1:02:31
199
Erny Baars
Arnhem
1:02:32
200
Marie-Jose Janssen
Boven Leeuwen
1:02:48
201
Hanneke Jansen
Deventer
1:03:19
202
Bianca van Essen
Apeldoorn
1:03:29
203
Ben Tessensohn
Amsterdam
1:04:20
204
Anne Haggeman
Arnhem
1:04:26
205
Heleen Poortman
Westervoort
1:04:46
206
Eddie Burghout
Apeldo0orn
1:05:04
207
Rene Tamboer
Velp
1:05:44
208
Helmie Claassen
Beuningen
1:05:50
209
Albert Stoter
Arnhem
1:06:44
210
Manon Harsveld
Oosterbeek
1:07:40
211
Liana Catz
Duiven
1:09:21
212
Cees Keulstra
Veenendaal
1:09:53
ALLE, 15 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Frank Bollen
België
50:02
2
Jay Sauer
Nijmegen
54:08
3
Michiel Noordanus
Arnhem
1:00:33
4
R. vd kraats
doorwerth
1:02:14
5
laurens beerepoot
wageningen
1:03:53
6
Kees Krechting
Westervoort
1:07:16
7
Marcel Budding
Nijmegen
1:07:37
8
henny driessen
zevenaar
1:07:49
9
Peter Middelhuis
Vleuten
1:07:53
10
J. top
Arnhem
1:07:55
11
Erwin Kroeze
Arnhem
1:08:00
12
Antonio Iniquez
Arnhem
1:08:22
13
Henk Leenen
Arnhem
1:08:26
14
Mark Rehorst
Zutphen
1:08:32
15
Jacco van der Vinne
Heerenveen
1:08:58
16
Jan Willem v. Schoonho
Arnhem
1:09:05
17
Richard Linders
Arnhem
1:09:18
18
Eric Catz
Duiven
1:09:21
19
Ron Blom
Arnhem
1:09:23
20
Marian van Hilst
Steenderen
1:10:07
21
Vincent Verpalen
Westervoort
1:10:19
22
Martin Elkhardt
Arnhem
1:10:52
23
Frank van Asperen
Arnhem
1:10:59
24
Valery Moskalenko
Didam
1:11:57
25
Herbert van den Brink
Rozendaal
1:12:32
26
Hendri van Varenkamp
Ede
1:13:25
27
Roel de Hondt
Arnhem
1:13:30
28
Bert de Koning
Wijchen
1:13:51
29
Johan Wolthuis
Westervoort
1:13:54
30
eric Braakman
Arnhem
1:14:23
31
Muly van der Mallo
Nijmegen
1:14:25
32
Jacqueline van Amerong
Arnhem
1:14:27
33
Rob Roelofsen
Westervoort
1:14:46
34
Bert v/d Weg
Arnhem
1:15:05
35
Henin Dabrowski
Arnhem
1:16:01
36
Emanuel Brokke
Apeldoorn
1:16:03
37
Jan van Lieshout
Elst
1:17:08
38
Fred Kleinee
Arnhgem
1:17:24
39
Henk Ruissen
Velp
1:18:06
40
Frans van der Donk
Boven-Leeuwen
1:18:41
41
Michiel Bakker
Arnhem
1:18:42
42
Stef de Bont
Arnhem
1:19:05
43
Inge Peeters
Braamt
1:19:50
44
Jan Hofman
Arnhem
1:20:51
45
Corry Vervoort
Velp
1:20:56
46
Ellen van Lent
's Heerenberg
1:22:16
47
Wim Janssen
Heelsum
1:22:36
48
Gerard Vuuregge
Rheden
1:23:38
49
Henk Steenbruggen
Huissen
1:24:58
50
Jos Wolters
1:25:38
51
Vesna Iniquz
arnhem
1:26:06
52
Carla Kleinee
Arnhem
1:29:10
53
Peter Muller
Arnhem
1:29:56
54
Jan Woudenberg
Duiven
1:30:27
55
Arie C Huysman
Arnhem
1:41:45
56
Trees Holla
Nijmegen
1:42:30
57
Marie-Louise Beenker
Nijmegen
1:42:30
TEAM, H*B BEDR.LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
David Hemstede
Run2Day team 1
16:13
2
Arthur Schramada
Run2Day team 1
17:04
3
Hasan Moa
Run2Day team 1
17:23
4
Orphan van Leeuwen
Run2Day team 1
17:33
5
Frans Bekhuis
Run2Day team 1
17:45
6
Paul van Rooijen
Run2Day team 2
18:27
7
Harry de Bruyn
Lyfestyle 2000
18:30
8
Naud Huisman
BDO team 1
19:12
9
Arno Degens
Lyfestyle 2000
19:26
10
Jan Strijker
Lyfestyle 2000
20:06
11
Jos Smit
Lyfestyle 2000
20:31
12
Wytse Doevendans
Lyfestyle 2000
20:37
13
Ron Gilling
Dirkzwager team 1
20:40
14
Harry Corbeek
BDO team 1
20:43
15
Kees van Lopik
Hoek en Blok
21:08
16
Sjaak Stolker
Hoek en Blok
21:10
17
Jeroen Bijsterbosch
BDO team 2
21:25
18
John Wijnmaalen
Dirkzwager team 1
21:34
19
Tom Egging / Willem
Run2Day team 2
21:38
20
Monica Regtien
Run2Day team 2
21:56
21
Gerard Begieneman
Wiegerinck Architect
21:57
22
Henk Hoving
Dirkzwager team 1
22:14
23
Ron Meijer
Gelderse Sport Feder
22:25
24
Jorn Ole Stellman
Wiegerinck Architect
22:33
25
Gonnie Spee
NZD
22:52
26
Jan Bijsterbosch
BDO team 1
22:55
27
Toon Damen
NZD
23:01
28
Henk Weijers
NZD
23:03
29
Meike Kemna
Dirkzwager team 2
23:26
30
Frank Schildmeijer
BDO team 2
23:32
31
Arjen Zeilstra
Dirkzwager team 1
24:24
32
Eric Schuurman
NijhofRSB team 2
24:40
33
Wim van der Rijt
NijhofRSB team 1
24:40
34
Roelie Schuring
Gelderse Sport Feder
24:55
35
Rob Kok
BDO team 2
25:31
36
Rien de Lange
NZD
25:46
37
Bianca Heezen
ABN Amro bank
25:46
38
Jaap Terpstra
Spekkies, Spectrum
26:36
39
John Smeets
Spekkies, Spectrum
26:37
40
Volkert Thijssen
Wiegerinck Architect
26:49
41
Daphne Huisman
BDO team 1
26:57
42
Riëtte van Rooij
Spekkies, Spectrum
27:02
43
Gerrit Kapteijns
Spekkies, Spectrum
27:44
44
Bert Timmer
Wiegerinck Architect
28:05
45
Marc Pijnenborg
NijhofRSB team 2
28:40
46
Dhr. Gilling jr
Dirkzwager team 2
28:58
47
Onbekend
ABN Amro bank
29:42
48
Ronald Klein Hesselink
ABN Amro bank
29:46
49
Denis van Lopik
Hoek en Blok
29:54
50
Renske Sikkens
NijhofRSB team 2
30:14
51
Lian Zwetsloot
Hoek en Blok
30:35
52
Hilde van de Velde
Gelderse Sport Feder
30:36
53
Sylvia Klomp
NijhofRSB team 1
32:06
54
Marcel Boekholt
Gemeente Rheden
32:32
55
Lia Emans
NijhofRSB team 1
33:45
56
Daniëlle Vuulink
Gemeente Rheden
34:13
57
Daniëlle de Ridder
Gemeente Rheden
34:14
58
Cora Hoogendam
Gemeente Rheden
34:15
www.uitslagen.nl
20-03-2005 00:00