Uitslagenlijst 2e Giga Intersport Run Beerze - Zaterdag 19 maart 2005
J-8, 1 KM, T/M 8 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Remt van der Vegt
Hardenberg
5:55
5
Laurens Zandbergen
Rijssen
5:55
8
Jeroen Waterink
Beerzerveld
6:24
11
Kristian Menderink
Beerzerveld
6:38
13
Vincent Kappert
Dedemsvaart
6:50
15
Mathieu Zandbergen
Rijssen
7:56
17
Marijn Gelderblom
Beerzerveld
8:42
18
Maarten Schulenburg
Rijssen
8:58
M-8, 1 KM, T/M 8 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mathilde Spitzen
Giethoorn
4:55
3
Kirsten Veerman
Hardenberg
5:53
13
Colinda Ramaker
Marienberg
7:52
14
Anieke Schulenburg
Rijssen
7:52
16
Roselin Kappert
Dedemsvaart
8:11
18
Janique Schuurman
beerzerveld
8:28
19
Naomi van Beesten
marienberg
8:29
20
Chantal Gelderblom
Beerzerveld
8:54
21
Lisanne Kappert
Dedemsvaart
9:02
23
Karlien Bouwhuis
Marienberg
11:00
J-11, 1 KM, 9 T/M 11
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan van der Vegt
Hardenberg
4:14
6
Lars Woolderink
Marienberg
4:44
9
Ruben van Beesten
Marienberg
5:00
10
Maarten Olthoff
hardenberg
5:03
15
Sander vd. Velde
Marienberg
5:32
19
Otto ten Brinke
Bergentheim
5:52
20
Otto ten Brinke
Bergentheim
6:05
21
William van Eeken
Bergentheim
6:12
22
Maths Menderink
Beerzerveld
6:52
M-11, 1 KM, 9 T/M 11
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Miranda Bouwhuis
Marienberg
4:44
7
Michelle Eikelboom
Hardenberg
5:10
8
Danielle Eikelboom
Hardenberg
5:37
9
Chantal Timmer
Bergentheim
5:42
12+, 1 KM, 9 T/M 11
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Margreet Schuurhuis
Beerzerveld
10:39
J-15, 3 KM BULTJE RUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Robbin Schulenburg
Rijssen
11:58
M-15, 3 KM BULTJE RUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Nelleke Bosch
Bruchterveld
13:14
4
Bernadet de Jonge
Vroomshoop
13:25
16+, 3 KM BULTJE RUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Harron Dekker
Steenwijksmoer
15:35
HSEN, 8 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harm Jan Martens
Hoogeveen
30:27
9
Mathieu van der veen
Ommen
37:19
16
Marinus Jasper
Kloosterhaar
50:29
H40+, 8 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Albert Oldehinkel
Radewijk
32:10
2
Roelof Hutten
Bruchterveld
32:18
9
Johannes Akkerman
Dedemsvaart
36:53
11
Luuk Espeldoorn
Hardenberg
37:35
14
Anton Huis in 't Vdeld
Sibculo
39:10
15
Jan Willem Martijn
Nijverdal
41:48
16
Martin de Jonge
Vroomshoop
42:07
17
Dirk van de Wetering
Balkbrug
44:20
H50+, 8 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
DSEN, 8 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Hanneke Zijlstra
Vriezenveen
47:46
4
Erna Jasper-Sturris
Kloosterhaar
57:44
DVET, 8 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Jaqueline Ruizenaar
Hardenberg
46:20
HSEN, 16 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Martijn van Goor
Hollandscheveld
58:31
H40+, 16 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
7
Harry Breukelma
Hardenberg
1:10:00
11
Johan Nieuwenhuis
Bergentheim
1:14:43
12
martin Kappert
Dedemsvaart
1:16:10
26
Simon Zoetebier
Beerzerveld
1:27:54
H50+, 16 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerrit Jurjens
Vriezenveen
1:08:00
4
Tonny Holleboom
Broekland Ov
1:19:51
7
Egberd de Jonge
Vroomshoop
1:31:45
DSEN, 16 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen Herbert
Bergentheim
1:24:44
DVET, 16 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
Dit was de eerste wedstrijd van het Vechtdalloop- circuit. (www.vechtdalloopcircuit.nl). De volgende wedstrijd in dit circuit is de Van Elderen Halve Marathon te Ommen op april. De volgende wedstrijd van M&M Run-Events is de Lichtstadloop op 29 aug. te Gramsbergen, tevens onderdeel van het circuit.
Uitslagen.nl
19-03-2005 00:00