Uitslagenlijst Finale cross regio 1 t/m 5

Amstelveen - Zaterdag 12 maart 2005

JJA, 5KM JJA JJB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Barry Hoogeboom
Lycurgus
17:29
2
Melvin Disco
Sportvereniging Spor
17:31
3
Michiel de Ruiter
Hera
17:39
4
Gideon Kok
Hera
17:51
5
Roderik van der Kamp
Hera
18:06
6
Marcel de Jong
AKU
18:11
7
Jacco Koot
AV Castricum
18:17
8
Michel Mooy
Clytoneus
18:26
9
Thom de Wildt
AKU
18:52
10
Jasper Wolfswinkel
GAC Hilversum
18:52
11
Ronald van Meurs
Clytoneus
18:53
12
Arjen Hart
Hera
18:57
13
Benno Koopstra
AKU
18:59
14
Tom Bellord
Hylas
19:05
15
Thijs van Putten
Zuidwal
19:10
16
Micha Bank
GAC Hilversum
19:11
17
Mattijs Oud
GAC Hilversum
19:14
18
Sander Groot
Hera
19:16
19
Ronald Kuin
Trias
19:17
20
Tom van Erp
Clytoneus
19:25
21
Manuel van de Berg
GAC Hilversum
19:33
22
Nik Schneyderberg
Altis
19:38
23
Tom Heijens
Hylas
19:41
24
Sebastiaan Hexspoor
GAC Hilversum
19:49
25
Jeffrey Helsloot
Waterland
19:50
26
Hylke Steggerda
Zuidwal
19:55
27
Tim Janssen
Clytoneus
20:10
28
David Bogaerds
Zuidwal
20:35
29
Joost Rusche
GAC Hilversum
21:02
30
Berry de Groot
Altis
21:26
31
Sjors Elsinghorst
Altis
22:06
JJB, 5KM JJA JJB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas Poesiat
AV Aalsmeer
17:17
2
Sven vd Vliet
Almere '81
17:29
3
Maarten Gouda
Trias
18:14
4
Timo van Beek
Pijnenburg
18:20
5
Alwin Groen
NOVA
18:27
6
Marinus van Zijtveld
GAC Hilversum
18:45
7
Niels van Kaam
Hylas
19:00
8
Niels Kleijwegt
Pijnenburg
19:15
9
Lucien Alblas
Sportvereniging Spor
19:20
10
Tim van der Hoeven
Pijnenburg
19:23
11
Dino Sontrop
AKU
19:29
12
Jeffrey Boerman
Hylas
19:33
13
Niels Angevare
Sportvereniging Spor
19:52
14
Thijs Reiling
Pijnenburg
20:01
15
Sean Lindaya
Hylas
20:01
16
Joel de Bree
Pijnenburg
20:17
17
Paul vd Gragt
Hylas
20:20
18
Benjamin Segerius
BAV
20:28
19
Tim van Wechem
Phanos
21:18
20
Joeri Jakobsen
Altis
21:19
21
Michael Ligthart
Almere '81
21:22
22
Florian Kleinknecht
Tempo
21:30
OPENM, 5KM OPEN CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco Eskes
18:37
2
Ferdy van der Heide
18:49
3
Warner Halter
20:02
4
Ruud van Breukelen
20:03
5
Gerard vd Bovenkamp
20:54
6
X de Waal
23:07
7
H Meerveld
23:32
8
S Vervoort
24:18
9
Wiggemansen
25:38
10
Frank Schaap
31:25
OPENV, 5KM OPEN CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marijke Kroon
24:15
2
Sandra Buschaus
25:34
3
Gwenn Logister
25:56
4
Gezina Perkaan
27:20
5
Annemarie van den Berg
27:44
6
Carla Spaansen
30:45
JJC, 3,5 KM JJC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wesley Pauel
Almere '81
12:20
2
Nils Daas
Atverni
12:27
3
Jurjen Polderman
Clytoneus
13:04
4
Rob Stavenuiter
SAV
13:23
5
Dion Kramer
Hylas
13:42
6
Sven Vos
Noordkop
13:46
7
Khalll Benchaabane
Atos
13:55
8
Rogier Haak
BAV
14:03
9
Erwin Sneek
Startbaan
14:06
10
Camiel Kruiswijk
BAV
14:13
11
Sander Zwaan
Trias
14:16
12
Niels Baauw
Triathlon
14:17
13
David Vonk
Zuidwal
14:19
14
Edward Appelman
Trias
14:24
15
Tim Suijkerbuijk
Pijnenburg
14:25
16
Anton van de Meer
Texel
14:25
17
Koen Tott┌
Hera
14:30
18
Jeroen Rodenburg
Altis
14:32
19
Ewald Koekkoek
Tempo
14:34
20
Leon Duineveld
Trias
14:39
21
Arno van Zwieten
DOKEV
14:40
22
Jeffrey van der Park
DOKEV
14:41
23
Bjorn Vennema
AAC
14:43
24
Wouter van Kessel
BAV
14:47
25
Kars vd Gragt
Hylas
14:49
26
Tjade Sluys
SAV
14:50
27
Brian Vriend
Lycurgus
14:51
28
Nick van Tol
GAC Hilversum
14:52
29
Sijmen de Bruijn
Altis
14:58
30
Paul Rasch
Pijnenburg
14:59
31
Michiel Bak
NEA Volharding
15:04
32
Ralph Klaasse
Noordkop
15:05
33
Mart Reiling
Pijnenburg
15:10
34
Bastiaan Dekker
GAC Hilversum
15:12
35
Cor de Bollemeyer
AV Castricum
15:14
36
Jip van Otterloo
Sportvereniging Spor
15:15
37
Sam de Vor
GAC Hilversum
15:15
38
Jerry Melis
NEA Volharding
15:19
39
Stefan Breek
Hera
15:20
40
Ezra Romeijn
Trias
15:21
41
Florentijn Proost
Zuidwal
15:24
42
Tom van Kerkoerle
BAV
15:25
43
Arjen Vogel
Almere '81
15:26
44
Joerie Gennisse
Phoenix
15:26
45
Bart van Schie
Hylas
15:27
46
Thomas Vermeulen
Waterland
15:28
47
Alex Overkamp
AV Haarlem
15:29
48
Roderick Aschebrock
Tempo
15:32
49
Bjorn Molenaar
NOVA
15:35
50
Eldin Honingh
Texel
15:37
51
Paul Donders
Triathlon
15:39
52
Tommy Groenveld
Hera
15:40
53
Jesper Dolieslager
SAV
15:41
54
Daan Smeets
Pijnenburg
15:44
55
Kasper van Bodegom
Zaanland
15:51
56
Bjorn Blauwhof
NEA Volharding
15:52
57
Peter Kuin
Trias
15:53
58
Jan Janssen
Wieringermeer
16:04
59
Daniel van der Veen
Lycurgus
16:05
60
Bram van Kleef
Altis
16:07
61
Gert-Jan Procee
Altis
16:18
62
Gael Vos
Triathlon
16:20
63
Pim Admiraal
DOKEV
16:23
64
Sebastiaan van Rossen
Hera
16:24
65
Mark Veldhoen
Hylas
16:29
66
Merijn Spies
Triathlon
16:32
67
Brian Bos
Lycurgus
16:50
68
Stefan Verkooijen
Zaanland
17:18
69
Krijn van Nuland
DOKEV
17:22
70
Sander Wiertzema
Zaanland
17:47
MJA, 3KM MJA MJB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisanne Groen
NOVA
12:42
2
Mandy Plasmeijer
AKU
13:05
3
Esther Schipper
Hylas
13:24
4
Jirina van Kesteren
AV Haarlem
13:57
5
Kim Dekker
Zuidwal
14:57
6
Mieke Konings
Tempo
15:07
7
Carolien Verhaar
AKU
15:55
8
Laura Koldeweij
AKU
16:43
MJB, 3KM MJA MJB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Manon Kruiver
NOVA
12:09
2
Anniek Hylkema
Atverni
13:03
3
Kelly Schouten
TAS '82
13:10
4
Gudrun Uriot
GAC Hilversum
13:16
5
Evelien Hogers
Phanos
13:21
6
Larissa Scholten
AV Haarlem
13:21
7
Elinore de Jong
Tempo
13:37
8
Kimberley Putman
GAC Hilversum
13:42
9
Muriel Uriot
GAC Hilversum
13:46
10
Laura Zeeman
Zuidwal
13:46
11
Tosca van Halsema
GAC Hilversum
13:50
12
Hestia Veldboer
Sportvereniging Spor
13:56
13
Marielle Klaassen
AV Castricum
13:58
14
Rachelle Bruin
Trias
14:07
15
Dian van der Zande
GAC Hilversum
14:22
16
Danja Donkervoort
AKU
14:25
17
Anne Stavenuiter
SAV
14:27
18
Kautar el Abbadi
AAC
15:00
19
Karin Leber
AV Edam
15:02
20
Gabrielle Groenveld
TAS '82
15:10
21
Eline Visser
Zuidwal
15:16
22
Lianne Burgers
Lycurgus
15:45
23
Anouk Schagen
AV Castricum
15:55
24
Anouk Dekker
Zuidwal
16:09
25
Florence Moorman
AV Castricum
18:08
MJC, 2KM MJC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Margriet Berkhout
NOVA
7:47
2
Maaijke Bosma
Almere '81
8:10
3
Didi van de Spek
AV Edam
8:21
4
Geraldine Kemper
AV Edam
8:29
5
Caressa Toonstra
Almere '81
8:29
6
Maureen Ellsworth
Lycurgus
8:30
7
Leonie Schilder
AV Edam
8:31
8
Marloes Jongeneel
Almere '81
8:31
9
Nadia Dardouri
Atverni
8:40
10
Lisanne Wever
NEA Volharding
8:42
11
Joyce Putman
GAC Hilversum
8:45
12
Delilah Hendriks
AV Edam
8:48
13
Lisette van Kasteren
Almere '81
8:49
14
Ineke van der Kaay
AV Nijkerk
8:51
15
Marise Hop
BAV
8:57
16
Rianne Breedijk
Lycurgus
9:00
17
Melline van de Weerdho
VAV
9:01
18
Regina Cornelisz
Almere '81
9:03
19
Anne Schalkwijk
NOVA
9:06
20
Jiota van den Langenbe
Atverni
9:06
21
Caroline Kunst
AV Edam
9:07
22
Kirsten Bijkerk
Tempo
9:12
23
Marieke van Breukelen
Wieringermeer
9:13
24
Dagmar Keizer
TAS '82
9:14
25
Maaike Daatselaar
Atos
9:16
26
Madeleine Majenburg
Pijnenburg
9:18
27
Desire Melchiot
Hylas
9:20
28
Moniek Maarse
AV Aalsmeer
9:21
29
Laura Suijkberbuijk
Pijnenburg
9:24
30
Esther Meijer
Noordkop
9:24
31
Ryanne van Veluwen
BAV
9:26
32
Stephanie Ruts
NEA Volharding
9:26
33
Jaimy Schouten
TAS '82
9:27
34
Aylin van den Houten
Altis
9:29
35
Anouk Molenaar
Trias
9:29
36
Danique Buys
AV Edam
9:33
37
Roanne Bruin
Trias
9:35
38
Els Blok
Zuidwal
9:36
39
Senna van Peperzeel
Loopgroep Zeewolde
9:37
40
Angela Biesterveld
AV Edam
9:40
41
Nathalie Bartels
AAC
9:41
42
Ottelien Dorland
AV Edam
9:49
43
Carlijn Sch§ffers
Pijnenburg
9:49
44
Hanneke Poelman
VAV
9:53
45
Kate Murphy
Altis
9:53
46
Ilona Verboom
Triathlon
9:59
47
Robin de Jong
Triathlon
10:03
48
Tiffany Boersma
AAC
10:04
49
Alissa Jalink
Atverni
10:05
50
Dyonice Kroon
TAS '82
10:06
51
Valery Brandse
AAC
10:08
52
Kirsten Bouritius
Triathlon
10:18
53
Tara van Schie
AV Haarlem
10:32
54
Sandraq Koekkoek
Tempo
11:03
55
Roos Thijssen
Triathlon
11:23
56
Nathalie Deden
Tempo
11:25
57
Michelle Edel
NEA Volharding
11:49
58
Kim Fluecht
NEA Volharding
11:50
JJD1, 2KM JJD1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fenno Polderman
Clytoneus
7:54
2
Cliff Ellsworth
Lycurgus
8:02
3
Menno Munster
Hylas
8:04
4
Wesley Zschottche
Zaanland
8:07
5
Eduard Grob
GAC Hilversum
8:13
6
Tjade Looman
Loopgroep Zeewolde
8:14
7
Roy van Kempen
DOKEV
8:15
8
Wouter Heinrich
AKU
8:20
9
Jurriaan Wouters
Triathlon
8:24
10
Lars Tils
AKU
8:25
11
Sjaak Hoogstraten
AV '23
8:30
12
Wytze Blom
Suomi
8:38
13
Jelmer Alferink
Phoenix
8:39
14
Riccardo Sprong
Clytoneus
8:40
15
Christian Rasch
Pijnenburg
8:45
16
Tom Roetman
GAC Hilversum
8:49
17
Joris Hollander
AV Castricum
8:53
18
Tijme Balke
AKU
8:53
19
Arnoux Breek
Hera
8:56
20
Julien Groeneveld
Hylas
8:57
21
Floris Schiks
Fit
8:58
22
Thijs van der Sant
Fit
9:00
23
Wessel de Rijk
Hylas
9:04
24
Thomas Hoogerbrugge
Lycurgus
9:05
25
Bouke Bouma
AV Edam
9:08
26
Matthijs van Dijk
GAC Hilversum
9:09
27
Bas Land
Pijnenburg
9:11
28
Sven van Essen
Altis
9:12
29
Thom Ridderbos
AV '23
9:13
30
Berend Mortier
Altis
9:13
31
Gijs Roos
Waterland
9:14
32
Jorn van Splunder
Clytoneus
9:15
33
Stijn Houthyuizen
Arena
9:15
34
Arnold van de Esschert
AV Nijkerk
9:17
35
Pim de Vor
GAC Hilversum
9:19
36
Muus Evers
Hylas
9:19
37
Bas van Leersum
Zaanland
9:20
38
Ronald Versteeg
Atverni
9:20
39
Robin Piet
AV Aalsmeer
9:22
40
Tom Eshuijs
Zaanland
9:22
41
Cas Lutz
GAC Hilversum
9:23
42
Tim Uitslager
Zaanland
9:25
43
Bernd Koperdraad
GAC Hilversum
9:40
44
Dominique Vogel
Hera
9:41
45
Jeroen Bosschaart
AKU
9:42
46
Chiel Schilder
DOKEV
9:43
47
Lorenzo van der Woert
AV Aalsmeer
9:43
48
Oscar Leemhuis
Hera
9:44
49
Dylan Poelman
Triathlon
9:44
50
Rense Dekker
Clytoneus
9:45
51
Hugo Vader
NOVA
9:48
52
Mike Eyssen
AAC
9:48
53
Kevin Timman
AAC
9:49
54
Jonas Stapel
Triathlon
9:51
55
Thijs Huiberts
DOKEV
9:54
56
Tim Dorlandt
GAC Hilversum
9:59
57
Stefan Duistermaat
DOKEV
10:05
58
Mark Wormhoudt
AV '23
10:07
59
Imre Pos
Pijnenburg
10:07
60
Lars van der Heide
Noordkop
10:21
61
Huub Schulte
AV '23
10:24
62
Vincent Pols
Noordkop
10:55
63
Jeroen Knopper
Pijnenburg
11:18
JJD2, 2KM JJD2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leon Koch
Almere '81
7:25
2
Jordi Baars
AV Aalsmeer
7:39
3
Edwin de Vries
Almere '81
7:55
4
Sibren Weerd
AV Castricum
8:01
5
Merijn de Klerk
BAV
8:06
6
Norbert Majenburg
Pijnenburg
8:06
7
Maarten Elsenaar
NOVA
8:15
8
Laurens Sombroek
AV Edam
8:18
9
Marnix Rhijnsburger
Fit
8:18
10
Robin Boerman
Hylas
8:19
11
Joost van't Schip
Startbaan
8:19
12
Robin Bak
NEA Volharding
8:19
13
Jasper Smits
Pijnenburg
8:20
14
Maarten Butelaar
Hylas
8:22
15
Nick Sinnige
AV Castricum
8:23
16
Casper Mantje
Suomi
8:24
17
Joris Wester
AKU
8:36
18
Sjoerd Willig
Zuidwal
8:36
19
Bram Berkhout
NOVA
8:36
20
David Landman
GAC Hilversum
8:38
21
Davey Kievith
Noordkop
8:39
22
Ayoub Benchaabane
Atos
8:39
23
Jeroen Teeuwen
Haarlemmermeer
8:40
24
Karim Brouwer
Spirit Lelystad
8:41
25
Wik Breure
Pijnenburg
8:41
26
Job Boomgaard
Triathlon
8:42
27
Pim Smith
GAC Hilversum
8:44
28
Kay Abbink
DOKEV
8:44
29
Wayne Roest
Altis
8:45
30
Menno de Bruijn
Altis
8:46
31
Roy Molenaar
Zuidwal
8:46
32
Casper Jansen
Hera
8:49
33
Krijn Schagen
AV Castricum
8:51
34
Daan Hagestein
GAC Hilversum
8:53
35
Laurens Steehouder
Triathlon
8:54
36
Jarno Vegting
Atos
8:57
37
Eric van der Graaf
Atverni
9:00
38
Tom Hilhorst
Pijnenburg
9:01
39
Jesse Koopmans
Lycurgus
9:02
40
Yorick Hoogeveen
DOKEV
9:10
41
Leon van den Berg
GAC Hilversum
9:10
42
Duco Heijs
Altis
9:14
43
Stefan Vlak
Hera
9:16
44
Kars van Steenis
Noordkop
9:17
45
Luuc Brans
Atos
9:19
46
Thomas van Ophem
Hylas
9:19
47
Timon van Eekel
Zuidwal
9:23
48
Pelle Groot
Lycurgus
9:24
49
Alexander Siteur
Triathlon
9:25
50
Jim Kruiver
NOVA
9:30
51
Joshua Veldboer
Sportvereniging Spor
9:35
52
Auke van Albada
Triathlon
9:38
53
Eric Dignum
DOKEV
9:43
54
Machlon van Dijk
Zuidwal
9:45
55
Koen Werkhove
Atos
9:46
56
Rinke Modder
DOKEV
9:49
57
Reijn van den Burg
Altis
9:55
58
Tim Rood
Hylas
10:11
59
Rutger van Vredendaal
Lycurgus
10:13
60
Danny Honing
Lycurgus
10:49
MJD1, 1,5KM MJD1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tjarda vd Spek
AV Edam
6:27
2
Brigitte Kremers
AAC
6:35
3
Lenneke Stam
Trias
6:38
4
Maaike Tuinsma
TAS '82
6:42
5
Wies van Leeuwen
Triathlon
6:43
6
Lesley Vork
NEA Volharding
6:43
7
Shannon van der Gaag
Almere '81
6:55
8
Britte Duijn
SAV
6:57
9
Sophie van den Berg
Startbaan
6:57
10
Frida Bremer
Spirit Lelystad
7:00
11
Martine van Zalinge
AV Edam
7:00
12
Renske Gillissen
Altis
7:01
13
Birgit Creusen
Altis
7:03
14
Marloes Duijn
SAV
7:06
15
Stephanie Verhagen
BAV
7:06
16
Sacha van Eerten
AV '23
7:11
17
Jannemiek van Kleef
Altis
7:12
18
Manon Gozeling
Trias
7:13
19
Daisy Loomans
Hollandia
7:14
20
Amee Hurkmans
AV Castricum
7:15
21
Laura Vetter
Phanos
7:16
22
Anna-Sophie Koning
AV Edam
7:19
23
Marloes Steenhuisen
GAC Hilversum
7:19
24
Esther Huffener
AV '23
7:20
25
Melissa van Gelder
AV Aalsmeer
7:21
26
Rosa Vermeulen
Waterland
7:21
27
Brendelies Plantyn
Altis
7:22
28
Merei Ligteringen
Trias
7:23
29
Chrissie Broersen
SAV
7:23
30
Jooske Visbeen
Spirit Lelystad
7:27
31
Loes Esch
AV Castricum
7:28
32
Laila Dardouri
Atverni
7:29
33
Shariva Koops
BAV
7:30
34
Natahaly Timmerman
Noordkop
7:31
35
Marije Wever
NEA Volharding
7:34
36
Lindey Edel
NEA Volharding
7:34
37
Zoey Posthuma
Pijnenburg
7:35
38
Lotte Bijl
AV Castricum
7:36
39
Linda Sprenger
AKU
7:37
40
Terzja van de Kuil
GAC Hilversum
7:38
41
Nikki Minjon
Phoenix
7:39
42
Lennie de Roo
Hylas
7:41
43
Mirthe de Boer
Zuidwal
7:45
44
Eline Valk
AV '23
7:47
45
Catharina de Jong
AV '23
7:48
46
Roos Post
Phoenix
7:48
47
Tinka Offereins
Startbaan
7:49
48
Diekje Schouten
BAV
7:54
49
Anna Hollebeek
GAC Hilversum
7:56
50
Charlot Ruhe
GAC Hilversum
8:00
51
Margje Mul
Hera
8:01
52
Natasha Wijers
Hera
8:01
53
Tyche Ankersmit
Fit
8:02
54
Tirsa Dijkstra
SAV
8:03
55
Sanne Gersonius
AV Castricum
8:05
56
Thirza Andriessen
Zuidwal
8:08
57
Kerstin Wit
Wieringermeer
8:48
58
Lisa Walstra
NEA Volharding
9:05
59
Nikki van Asselt
BAV
9:25
MJD2, 1,5KM MJD2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daphne van Es
DOKEV
6:22
2
Nannet Schuring
Atos
6:23
3
Ashley Schouwenaar
Sportvereniging Spor
6:25
4
Tyka Uyting
Triathlon
6:25
5
Jacky van Splunteren
Zaanland
6:26
6
Nicole Schoute
Lycurgus
6:36
7
Maijke Paap
Triathlon
6:37
8
Isabelle Bosch
GAC Hilversum
6:51
9
Anna Lindaya
Hylas
6:51
10
Richel Klarenbeek
Pijnenburg
6:57
11
Sandra Kwakman
AV Edam
7:01
12
Lotte Krause
AKU
7:02
13
Susan Massa
Zuidwal
7:03
14
Wendy van der Velden
Lycurgus
7:04
15
Esther Bosboom
Zuidwal
7:06
16
Floor ter Burg
Noordkop
7:07
17
Melia de Wit
GAC Hilversum
7:07
18
Manuela Vermeulen
GAC Hilversum
7:08
19
Fayette Klaassen
AV Castricum
7:09
20
Lisa Brandon
Hylas
7:10
21
Rosa Brugman
BAV
7:11
22
Lesley Jansen
BAV
7:12
23
Frea Zwaag
DOKEV
7:12
24
Eline Spoelstra
Lycurgus
7:16
25
Lisa Roos
Waterland
7:17
26
Intan Pool
Hera
7:20
27
Michelle Kret┌
Noordkop
7:21
28
Heleen Gorris
GAC Hilversum
7:25
29
Rikst van der Helm
Triathlon
7:30
30
Maaike Bloem
Startbaan
7:34
31
Britta Schijf
Loopgroep Zeewolde
7:37
32
Nikki Schilder
DOKEV
7:37
33
Kim Visbeen
AV '23
7:38
34
Natascha Wijnker
Hera
7:40
35
Hannah Huizinga
Zuidwal
7:41
36
Sarah Wilms
Noordkop
7:41
37
Gill Pels
BAV
7:41
38
Tessa Bos
Zuidwal
7:42
39
Irene Hommels
GAC Hilversum
7:45
40
Inge Doornbos
Hylas
8:39
41
Meinou Bons
Hera
8:53
JPA1, 1,5KM JPA1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Messaoud Dardouri
Atverni
6:26
2
Rob ter Burg
Noordkop
6:36
3
Stijn de Ruijter
AV Castricum
6:40
4
Mathe Duistermaat
DOKEV
6:40
5
Ingmar de Klerk
BAV
6:43
6
Marius Wouters
Triathlon
6:46
7
Joeri Slagter
TAS '82
6:54
8
Thijs Stuart
Hylas
6:54
9
Levi Schuchard
NEA Volharding
6:55
10
Soerd Heemskerk
AKU
6:57
11
Siem Wijn
Phanos
6:57
12
Roy van Sluis
Trias
7:01
13
Vincent
AV Castricum
7:03
14
Oliver Skambraks
Fit
7:06
15
Dylan Jansen
BAV
7:08
16
Mees Hilhorst
BAV
7:09
17
Jasper Bosschaart
AKU
7:12
18
Martijn Groeneveld
Loopgroep Zeewolde
7:13
19
Jorin van Rijsse
AKU
7:13
20
Melle Albada
GAC Hilversum
7:15
21
Rob Swagten
AKU
7:15
22
Vincent Kers
DOKEV
7:16
23
Erwin Bruin
DOKEV
7:17
24
Sean Meijer
Lycurgus
7:19
25
Koen Bergenhenegouw
Hylas
7:19
26
Lars Sattanathan
GAC Hilversum
7:20
27
Levi Tindal
Waterland
7:22
28
Sander Hessen
Suomi
7:22
29
Chris van Hensbergen
Suomi
7:25
30
Ruwen Gouwenberg
Noordkop
7:26
31
Max Brienen
Zaanland
7:27
32
Bas van der Vuurst
BAV
7:28
33
Job Beintema
Trias
7:29
34
Mats Pijl
GAC Hilversum
7:30
35
Timo Koch
Almere '81
7:31
36
Jeffrey Bon
BAV
7:32
37
Conrad Balzer
Clytoneus
7:32
38
Mark Rigter
BAV
7:36
39
Thierry Belt
Triathlon
7:40
40
Duane ter Steege
Phoenix
7:41
41
Toby van Gastelen
NEA Volharding
7:43
42
Nick Kievith
Noordkop
7:43
43
Daniel Lieuwen
Tempo
7:44
44
Joel Erades
Trias
7:44
45
Nanne Langhout
Phoenix
7:47
46
Paul Gorris
GAC Hilversum
7:49
47
Koen Bolhuis
AV Castricum
7:51
48
Max de Bruijn
Zuidwal
7:54
49
Dylan de Bruijn
Zuidwal
7:55
50
Emile Vierus
Altis
7:55
51
Stan Lutz
GAC Hilversum
7:57
52
Rico van de Pol
BAV
7:57
53
Hielke van Splunder
Clytoneus
8:02
54
Max Wiegers
Trias
8:03
55
Bert Robben
Triathlon
8:04
56
Tobias Pauptit
Phoenix
8:07
57
Bas Cijvat
Zuidwal
8:08
58
Jasper Fennet
Startbaan
8:34
59
Leon Jansen
Zuidwal
8:53
JPA2, 1,5KM JPA2 I
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Zwart
Phoenix
6:19
2
Nino Kraaijer
Lycurgus
6:22
3
Vasko Vos
Noordkop
6:23
4
Erik Tesselaar
NOVA
6:24
5
Hjalmar van Midden
GAC Hilversum
6:39
6
Jerom Meester
Startbaan
6:40
7
Timo Looijen
Waterland
6:44
8
Pieter Mijnhout
GAC Hilversum
6:44
9
Rienk de Weerd
AV Castricum
6:45
10
Mitch de Wit
Waterland
6:46
11
Alex Heije
Startbaan
6:48
12
Alain van Tholl
AV '23
6:49
13
Thomas Botman
NOVA
6:51
14
Luc Baardman
Clytoneus
6:52
15
Dion van Veenendaal
Arena
6:52
16
Daan Retz
Zaanland
6:53
17
Gerben Vermeulen
Lycurgus
6:56
18
Tomas Baars
AV Aalsmeer
6:57
19
Jori Roosenburg
Hylas
6:58
20
Jules de Bont
Phanos
6:58
21
Rens Woltjes
Phoenix
6:59
22
Joris Ketelaars
Pijnenburg
6:59
23
Justen van Benten
Phoenix
7:00
24
Jasper de Bles
Hylas
7:01
25
Jelmer van Leer
Clytoneus
7:01
26
Tobias van Zethoven
Phanos
7:01
27
Jon Schouwenaar
Startbaan
7:06
28
Mitchel Thiel
Pijnenburg
7:06
29
Joshua Gul
Phanos
7:07
30
Andrew Vriend
Lycurgus
7:09
31
Jeroen Wery
Altis
7:10
32
Chris Bras
Zaanland
7:12
33
Julian Kunst
Hylas
7:12
34
Tom Groot
Pijnenburg
7:12
35
Roy Kosmeijer
Clytoneus
7:13
36
Wesley van der Veen
Pijnenburg
7:13
37
Igor Cerlak
AV '23
7:14
38
Bradley Groenestein
Altis
7:15
39
Thomas Kwakman
AV Edam
7:17
40
Jacques van Adrichem
Altis
7:20
41
Joel Vennik
NEA Volharding
7:20
42
Tim Droge
Fit
7:21
43
Jordi de Jong
Startbaan
7:23
44
Jeroen van Muiswinkel
Hera
7:23
45
Daan van Vliet
Clytoneus
7:25
46
Marthijs Hummel
Altis
7:26
47
Richard Engel
Hera
7:27
48
Casper Benthem
Clytoneus
7:28
49
Max Essen
Triathlon
7:29
50
Tim Koenis
Hera
7:30
51
Thom Jenske
GAC Hilversum
7:31
52
Jesper Zwaan
Wieringermeer
7:31
53
Niels Dapper
AAC
7:32
54
Filip van der Hoven
Hera
7:33
55
Kees Bakker
DOKEV
7:48
56
Kas Houthuijs
Phoenix
7:51
57
Koen Monnickendam
GAC Hilversum
7:52
58
Wouter Mehrer
AV Castricum
7:58
59
Danny van Lith
Hylas
8:01
60
Lars Dignum
NOVA
8:28
61
Dennis Vermeulen
Zaanland
8:29
MPA1, 1,5KM MPA1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva van Ee
AV Aalsmeer
6:52
2
Marije Doddema
Zaanland
6:54
3
Jessie Homminga
GAC Hilversum
6:55
4
Anja van der Zanden
Triathlon
6:56
5
Stans Bouwmeester
Triathlon
6:58
6
Davina van Perge
NOVA
7:07
7
Sterre Bour
Phoenix
7:07
8
Charlie van Dongen
GAC Hilversum
7:15
9
Dorien Koekoek
Clytoneus
7:17
10
Femke van der Pal
Zaanland
7:18
11
Nikki Klarenbeek
Pijnenburg
7:20
12
Robin Klarenbeek
Pijnenburg
7:24
13
Britt Lugtenburg
Noordkop
7:25
14
Dzifa Kusenuh
Phoenix
7:26
15
Ellen van't Schip
Startbaan
7:28
16
Kim van Egten
Zaanland
7:28
17
Naomi Meyer
AV Castricum
7:29
18
Katja Slangewal
Altis
7:32
19
Selina Bak
AV Monnickendam
7:33
20
Bonnie Liefting
Trias
7:34
21
Rosa Knebel
AV Castricum
7:35
22
Kiki Klaver
NOVA
7:38
23
Janne van Eerten
AV '23
7:40
24
Eline van Breukelen
Wieringermeer
7:40
25
Mayleen Schoenmaker
Hera
7:44
26
Marye Oosterhuis
Zuidwal
7:45
27
Lisanne Keet
DOKEV
7:49
28
Suzanne Nouwen
Pijnenburg
7:55
29
Inge van de Beek
Pijnenburg
7:55
30
Sonja Pieters
GAC Hilversum
7:56
31
Leoni Verwoerd
Altis
7:56
32
Lois Tromp
NEA Volharding
7:57
33
Lentine Klaassen
AV Castricum
7:59
34
Carlijn van Esch
AV Castricum
8:01
35
Ashley Endenburg
Zuidwal
8:01
36
Wytske Swierstra
Startbaan
8:02
37
Anne Witteveen
GAC Hilversum
8:02
38
Laura de Witte
Trias
8:03
39
Lotti Twisk
AV Castricum
8:03
40
Elody Postma
Pijnenburg
8:04
41
Margaux Jonkers
AV '23
8:06
42
Margit Meijer
Altis
8:08
43
Lotte Matola
AV '23
8:09
44
Damiet Korver
Phoenix
8:12
45
Floor van Eerten
AV '23
8:14
46
Lotte Veelo
Zuidwal
8:14
47
Karlien van der Lucht
Altis
8:21
48
Sofie Jansen
Spirit Lelystad
8:23
49
Esmee Weijer
Zuidwal
8:24
50
Inez van der Steen
BAV
8:25
51
Janna Bots
Pijnenburg
8:26
52
Manon Haakman
Lycurgus
8:26
53
Sophie Vetter
Phanos
8:47
54
Lisanne Vedder
Hera
9:24
55
Marieke van Etten
Wieringermeer
11:00
MPA2, 1,5KM MPA2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anke Boer
Almere '81
6:16
2
Elizabeth Alowede
AAC
6:23
3
Lique Weeren
Triathlon
6:24
4
Marijke Brilman
AV Nijkerk
6:33
5
Milou Rossenaar
AV Edam
6:57
6
Esmee Killian
Zuidwal
6:59
7
Layla Wagemaker
Startbaan
7:04
8
Jip Vastenburg
GAC Hilversum
7:05
9
Myrthe Gorris
GAC Hilversum
7:05
10
Maaike Witpeerd
Startbaan
7:08
11
Madelon Fennet
Startbaan
7:08
12
Demy Zahradnik
BAV
7:09
13
Iris van Breukelen
Pijnenburg
7:10
14
Kristie Wagemaker
Startbaan
7:11
15
Nienke Lammertink
Triathlon
7:13
16
Linda van Rossum
AKU
7:16
17
Shanne Lof
Loopgroep Zeewolde
7:17
18
Eline Ruiten
Noordkop
7:18
19
Shannon Lakerveld
AV Aalsmeer
7:19
20
Eline Daas
OSM '75
7:20
21
Murthe Nanninga
Zuidwal
7:21
22
Lisa Wagemaker
Startbaan
7:22
23
Mandy van der Eijk
Startbaan
7:26
24
Lotte Paap
Triathlon
7:29
25
Ilse Venema
GAC Hilversum
7:30
26
Peggy Buchter
Startbaan
7:34
27
Lianne Barnhoorn
Trias
7:34
28
Tineke Ruijter
NOVA
7:35
29
Roos Visbeen
Noordkop
7:36
30
Joy Zeldenthuis
AV Aalsmeer
7:38
31
Julia Bloem
Pijnenburg
7:41
32
Sabrina van Grinsven
Zuidwal
7:41
33
Yoni de Jong
Pijnenburg
7:42
34
Puck de Wit
Zuidwal
7:43
35
Amy Kampert
BAV
7:44
36
Tessa Molenaar
Trias
7:45
37
Yara van der Velde
Triathlon
7:46
38
Nikki Fluecht
NEA Volharding
7:46
39
Shenna Straathof
Spirit Lelystad
7:47
40
Janneke Pons
AKU
7:51
41
Luna Hotting
Zaanland
7:53
42
Randy Bruin
Trias
7:54
43
Lotte Brink
Trias
7:55
44
Carla van Heck
Zuidwal
7:55
45
Natalie de Boer
Pijnenburg
7:58
46
Lisa Verblaauw
Wieringermeer
8:01
47
Femke de Boer
BAV
8:02
48
Niobe van Lokhorst
AAC
8:04
49
Amber Scherrenburg
GAC Hilversum
8:06
50
Jill Klaasse
Noordkop
8:10
51
Amber Commadeur
Hera
8:23
52
Fenna Wit
Wieringermeer
8:23
53
Yvette Walters
Hera
8:34
54
Miriam Veenstra
AAC
8:50
55
Yannicke Kruiswijk
BAV
9:17
JPB, 1,250KM JPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wouter Aarts
AV '23
5:28
2
Thomas van Ginneken
Triathlon
5:28
3
Dave Klarenbeek
Pijnenburg
5:30
4
Thierry Willigenburg
Triathlon
5:33
5
Jesse van der Mee
Noordkop
5:37
6
Tony van Diepen
Hera
5:41
7
Timo ten Brink
Zaanland
5:45
8
Joost Heinrich
AKU
5:52
9
Niels Apeldoorn
Hera
5:54
10
Bart van Manen
GAC Hilversum
5:58
11
Jasper Hewit
GAC Hilversum
6:01
12
Kai Botman
NOVA
6:03
13
Mark Stammes
Pijnenburg
6:04
14
Jeroen Bakker
Fit
6:04
15
Chiem Hollander
Pijnenburg
6:05
16
Luc van Dormolen
BAV
6:05
17
Emiel Rigter
BAV
6:06
18
Mees Ritmeijer
AV '23
6:06
19
Lulian Langestraat
AAC
6:07
20
Sven van Maris
BAV
6:07
21
Martijn Pons
AKU
6:08
22
Niels Kwakman
AV Edam
6:09
23
Ruben de Dreu
Fit
6:10
24
Sander Kaspers
Pijnenburg
6:11
25
Ilan Langedijk
Suomi
6:11
26
Tom de Boer
Zuidwal
6:13
27
Luuk van der Wal
Zuidwal
6:14
28
Michael van Eeten
Zuidwal
6:15
29
Lars Besselaar
GAC Hilversum
6:16
30
Roy Ruijter
SAV
6:18
31
Bjorn Abbink
DOKEV
6:23
32
Kayan Boonstra
Zuidwal
6:24
33
Koen Reinders
Triathlon
6:27
34
Lukas Bos
Triathlon
6:28
35
Sam Vrind
Phanos
6:32
36
Rico Lennox
AAC
6:35
37
Rick de Wit
BAV
6:36
38
Bas Katsma
Hera
6:37
39
Hidde Braaksma
Trias
6:38
40
Ephrem Cortvrint
Startbaan
6:40
41
Reijndert Mehrer
AV Castricum
6:44
42
Stan Liefting
Trias
6:45
43
Rick Bruggeman
Altis
6:46
44
Jules Groot Roessink
Altis
6:46
45
Lars Hartendorp
Hera
6:48
46
Floris Frugte
Startbaan
7:20
47
Thomas Wiegmink
Startbaan
7:21
48
Elon Bing
Trias
7:24
MPB, 1,250KM MPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther Brilman
AV Nijkerk
5:48
2
Valancia Dekker
AV Castricum
5:56
3
Eva van Velzen
Spirit Lelystad
5:59
4
Eva Rozendaal
NOVA
6:01
5
Josja Veul
Phoenix
6:03
6
Judith Rasch
Pijnenburg
6:03
7
Luka Jansen
AV '23
6:11
8
Jolijn Prins
NOVA
6:12
9
Amy Wortel
GAC Hilversum
6:19
10
Chantal van Wissen
Phanos
6:22
11
Esther Kelderman
AV '23
6:23
12
Hina Vuijk
Triathlon
6:23
13
Dagmar van Hinte
Spirit Lelystad
6:25
14
Fenna Eerenberg
GAC Hilversum
6:26
15
Nikki van Zomeren
Pijnenburg
6:27
16
Maaike Ruijter
NOVA
6:28
17
Daphne Willems
AV '23
6:30
18
Lotta Daas
OSM '75
6:32
19
Anie Wolsing
Triathlon
6:33
20
Caressa Blankestijn
Pijnenburg
6:33
21
Megan van de Waart
Atos
6:34
22
Chinouk van de Kuil
GAC Hilversum
6:34
23
Jiska Vorstman
AAC
6:35
24
Emma Venneker
Hylas
6:36
25
Lisa Biesterveld
Pijnenburg
6:37
26
Xanthe de Bont
Phanos
6:42
27
Amy Sevink
Pijnenburg
6:42
28
Tessel Bruns
GAC Hilversum
6:43
29
Rachel Stout
AV Monnickendam
6:43
30
Floor Molenaar
AV '23
6:43
31
Demi van der Stoep
Altis
6:46
32
Djessie Ligthart
TAS '82
6:46
33
Maxime Valk
AV '23
6:49
34
Laura Keulartz
AV '23
6:49
35
Astrid Zwaag
DOKEV
6:51
36
Daphne van den Hoven
Trias
6:53
37
Lotte van der Velde
Triathlon
6:53
38
Yael Steenman
GAC Hilversum
6:54
39
Caitlin van Gessel
Triathlon
6:54
40
Mies Raadgever
Triathlon
6:55
41
Thessa Gotz
AV Castricum
7:01
42
Lotte van Leersum
Zaanland
7:02
43
Syl Brekelmans
DOKEV
7:06
44
Nathalie Budel
Pijnenburg
7:11
45
Demi Oerlemans
Wieringermeer
7:12
46
Latisha de Boer
Triathlon
7:20
47
Michelle Suyk
Hera
7:21
48
Gwennan Smitskamp
Startbaan
7:22
49
Hedwig van Basten Bate
Altis
7:22
50
Marjolein Schot
Spirit Lelystad
7:24
51
Tara Honschoten
Startbaan
7:24
52
Elsa Ateba
TAS '82
7:26
53
Leone Verweij
Altis
7:34
54
Annika Ruyter
DOKEV
7:36
55
Dewi Posthuma
Pijnenburg
7:36
56
Lynn Glas
NOVA
7:37
57
Lisa Markslag
Altis
10:19
JPC, 1KM JPC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jochem Dobber
Suomi
4:58
2
Cas van der Sommen
Pijnenburg
4:58
3
Laszlo van Huizen
Phanos
4:59
4
Luc de Jong
BAV
5:00
5
Daan Bijman
Trias
5:04
6
Rens de Boer
Almere '81
5:05
7
Ties van Kipshagen
DOKEV
5:05
8
Sven Schoonebeek
AV Castricum
5:07
9
Sven Burger
NOVA
5:09
10
Jurgen Schilders
AV Monnickendam
5:10
11
Jan-Willem Tesselaar
NOVA
5:17
12
Onno van 't Wout
Startbaan
5:18
13
Hilbrand Wouters
Triathlon
5:20
14
Stan Klarenbeek
Pijnenburg
5:21
15
Jelle Scheper
Startbaan
5:22
16
Stef Heiloo
Trias
5:22
17
Jasper Bal
Startbaan
5:23
18
Marius Messerman
GAC Hilversum
5:23
19
Arnoud Baars
Hylas
5:26
20
Tom Kaspers
Pijnenburg
5:27
21
Guido de Bloois
OSM '75
5:27
22
Sid Hamelink
NOVA
5:29
23
Michael van Peperzeel
Loopgroep Zeewolde
5:29
24
Cas van Dongen
GAC Hilversum
5:32
25
Mika Broekhuizen
Phanos
5:34
26
Martijn Lauppe
GAC Hilversum
5:36
27
Oek Jongbloed
NOVA
5:36
28
Thijs Bouwman
Triathlon
5:39
29
Bryan Schoonheden
Noordkop
5:40
30
Jochem Franken
GAC Hilversum
5:45
31
Gijs Keesman
AV Castricum
5:46
32
Tim Machiels
Triathlon
5:49
33
Bas Baartmans
Altis
5:53
34
Thimon van der Sluis
Phoenix
5:54
35
Jonathan van Dalen
GAC Hilversum
5:55
36
Bas Rem
Wieringermeer
5:56
37
Jan Bakker
DOKEV
5:57
38
Alex Ketelaars
Pijnenburg
5:58
39
Cearan de Boer
Altis
6:08
40
Sander van Sintmaarten
Triathlon
6:13
41
Diederik Blom
BAV
6:22
42
Sjoerd Dorrestein
Trias
6:26
43
Geert Huiberts
DOKEV
6:39
44
Matthijs Wisboom
BAV
6:53
MPC, 1KM MPC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rosalie Wijnker
Hera
5:00
2
Charlotte Rave
Altis
5:05
3
Veerle Bakker
Triathlon
5:09
4
Juliette de Klerk
BAV
5:16
5
Tara Yoro
AV '23
5:17
6
Laura de Lange
Suomi
5:18
7
Floortje van Kampen
Wieringermeer
5:28
8
Nadia Diambudiaku
Hylas
5:34
9
Jeske van der Pal
Zaanland
5:34
10
Jessy van Ee
Altis
5:35
11
Jeneh Knoop
Altis
5:37
12
Djo Tromp
NEA Volharding
5:40
13
Anna Schuitema
Pijnenburg
5:40
14
Myrthe Wit
Wieringermeer
5:42
15
Kyara Schinkel
NEA Volharding
5:47
16
Lisa van Egten
Zaanland
5:50
17
Jasmijn van Duin
NOVA
5:52
18
Rohmana Koops
BAV
5:54
19
Jetske Lucas
Pijnenburg
5:55
20
Kim Bakker
Trias
5:57
21
Kathy Agasi
Trias
6:00
22
Aniek de Jong
Pijnenburg
6:03
23
Simone van Wijk
GAC Hilversum
6:04
24
Leonie Grob
GAC Hilversum
6:05
25
Dominique Gessel
Zuidwal
6:07
26
Sophie Walstra
NEA Volharding
6:08
27
Mirte Scheper
Startbaan
6:09
28
Astrid Beij
Startbaan
6:11
29
Femke de Koe
GAC Hilversum
6:15
30
Hester de Goede
NOVA
6:18
31
Yara van Dee
Phoenix
6:19
32
Eva van der Laan
Clytoneus
6:19
33
Zoe Bosschaart
Trias
6:22
34
Kasha Keijzer
Startbaan
6:33
35
Claudia Boerdijk
NOVA
6:38
36
Nora Schiffers
GAC Hilversum
6:47
37
Emma Hulsbus
Zuidwal
6:49
38
Eva Smit
Zuidwal
7:15
39
Lindsey Liefaard
Trias
7:23
40
Rianne Bezemer
Zuidwal
7:28
JONG., 0,8 KM OPEN CR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thij van Aalst
Phanos
3:46
2
Sebastiaan Ramp
AV Aalsmeer
4:25
3
Cortvrint
Startbaan
4:26
4
Floris Aarts
AV '23
4:27
5
Sietse van der Pal
Zaanland
5:29
MEIS., 0,8 KM OPEN CR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Shehrazade Ijadaoun
Haarlemmermeer
3:36
2
Fien Kivit
AV Castricum
4:19
3
Jasmijn Bakker
Triathlon
4:33
Gure dag, 3 graden Celsius, winterse buien.
Runnersworld Startbaancross, AV-Starbaan, Amstelveen, 12-03-2005
www.uitslagen.nl
13-03-2005 16:50