Uitslagenlijst VOAB cross

Goirle - Zondag 30 januari 2005

MPUPB, MEISJES PUPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Verhoeven
AV Oirschot
4:41
2
Lynn Staes
Gloria
4:45
3
Nina de Bont
ACW '66
4:47
4
Ilse Bernaerts
Gloria
4:50
5
Romij Smulders
Attila
5:04
6
Eline Bekkers
Attila
5:05
7
Xante Janssens
Gloria
5:10
8
Luna Goudswaard
Attila
5:11
9
Maxime Verdijk
ACW '66
5:20
10
Nathalie Rombeek
ACW '66
5:25
11
Marjo van den Velden
ACW '66
5:37
12
Lotte van der Schans
ACW '66
5:44
13
Maaike Moens
Attila
6:06
14
Joyce Lijm Dwars
Scorpio
6:18
MPUPC, MEISJES PUP C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kim Verhoeven
Gloria
5:14
2
Zoe van Helden
Parthenon
5:14
3
Irene Groot
Parthenon
5:16
4
Baukje Nefs
Atledo
5:26
5
Kim Verschueren
Gloria
5:28
6
Inge Marijnissen
Gloria
5:39
7
Orbis Robben
Gloria
5:41
8
Sylvia Egberts
Attila
5:42
JPUPB, JONGENS PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelle Smit
Scorpio
4:22
2
Roel Verhagen
Attila
4:24
3
Kartsen Nefs
Atledo
4:31
4
Daniel vd Corput
Gloria
4:39
5
Daan van Krevelen
Atledo
4:46
6
Maarten Smulders
Attila
4:58
7
Pim Kocx
Attila
5:10
8
Thijs Bertens
Attila
5:24
9
Cas van Eersel
Atledo
5:35
10
Benno Snoepvangers
Scorpio
6:05
JPUPC, JONGENS PUP C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alex vd Pol
Attila
4:49
2
Pim Wouters
Attila
5:13
3
Kay Goudswaard
Attila
5:19
4
Tom Terlouw
ACW '66
5:23
5
Jeroen van den Berg
Gloria
5:32
6
Arno van der Pas
Scorpio
5:38
7
Wayne Aarts
Attila
5:39
8
Rob van Heusden
Scorpio
5:39
9
Victor Niessen
Scorpio
5:49
MPUPA, MEISJES PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Rijvers
Gloria
4:08
2
Daphne van der Lee
ACW '66
4:14
3
Tess van den Assem
Scorpio
4:22
4
Stevie Engels
Attila
4:22
5
Julia van Velthoven
Attila
4:22
6
Esmee vd Pol
Attila
4:36
7
Tess Ackermans
Scorpio
4:39
8
Kirsten van Tilburg
Scorpio
4:40
9
Didi Deckers
Gloria
4:42
10
Marloes Troost
Flakkee
4:43
11
Kristel Mans
ACW '66
4:45
12
Fleur Spapens
Attila
4:50
13
Kimberley Blom
Scorpio
4:56
14
Judi Becx
Attila
4:59
15
Violetta Egberts
Attila
5:01
16
Jaske Swart
Attila
5:09
17
Imke Deckers
Gloria
5:16
18
Samantha Koppens
Attila
5:19
19
Sanne Troost
Flakkee
5:25
20
Saskia Rombeek
ACW '66
5:27
21
Lisa Smit
Scorpio
5:35
22
Macy Speijers
Attila
5:40
23
Noukje Verhoeven
AV Oirschot
5:52
24
Amber van Berkel
Attila
6:10
25
Brigit van Turnhout
Attila
8:07
JPUPA, JONGENS PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roy van der Hove
Fortuna
3:57
2
Devin van Wageningen
AV Sliedrecht
3:59
3
Arthur Niessen
Scorpio
4:07
4
Ruben Zwemstra
Scorpio
4:17
5
Kars van Gestel
Gloria
4:19
6
Roald Nefs
Atledo
4:20
7
Niels Janssens
Attila
4:27
8
Guus Donker
ACW '66
4:40
9
Timo Zagers
Attila
4:41
10
Ben van Heusden
Scorpio
4:42
11
Vincent van Nimwegen
Gloria
4:47
12
Tido Bergmans
Attila
4:50
13
Jacco de Jong
Attila
4:54
14
Dirk van Rooy
DAK
4:55
15
Bart Hermans
Gloria
4:57
16
Sam Schrover
Attila
5:00
17
Stijn van Son
ACW '66
5:05
18
Bas Peters
Gloria
5:19
19
Andre Faesen
Attila
5:29
20
Martij Peters
Gloria
5:34
MJUND, MEISJES JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dana Zigelboim
ACW '66
4:02
2
Susanne van der Lee
ACW '66
4:06
3
Renate Galle
Attila
4:13
4
Tessa Berens
Tilburg Road Runners
4:20
5
Roos Sprengers
ACW '66
4:26
6
Elle Tolena
Atledo
4:28
7
Vivianne Faesen
Attila
4:35
8
Danique van Schendel
Scorpio
4:39
9
Kim de Ruyter
Attila
4:42
10
Iris Etman
Attila
4:47
11
Eva van den Assem
Scorpio
4:52
12
Suzy Tausch
DAK
4:53
13
Anouk van de Ven
Attila
4:54
14
Amber Beekers
Scorpio
4:58
15
Lisa Horsman
Attila
4:58
16
Verdine Schoorl
Attila
5:02
17
Claudia Zoontjens
Attila
5:06
18
Bente Aertssen
Attila
5:09
19
Linda Szigetti
Attila
5:56
JJUND, JONGENS JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Matthew de Haan
Attila
8:50
2
Mark Dauwerse
Scorpio
8:55
3
Dean Salwegter
Hercules
8:57
4
Gijs van Rooy
DAK
8:59
5
Bart Spangeberg
Scorpio
9:24
6
Bob van Pelt
Attila
9:30
7
Teun Schrover
Attila
9:31
8
Lauran Beyens
Tilburg Road Runners
9:31
9
Hugo Buijlinckx
Attila
9:46
10
Glenn Hamond
Attila
9:47
11
Bram Kocx
Attila
9:47
12
Mark van Heusden
Scorpio
9:57
13
Rick van Gils
Attila
10:05
14
Lars Crielaard
ACW '66
10:12
15
Freek van Leer
Hercules
10:19
16
Robin Bayens
Atledo
10:24
17
Dennis Klijn
Attila
10:35
18
Kasper Coolen
Attila
10:52
19
Pieter Coppelmans
Attila
11:01
20
Nout Sterk
Attila
11:15
21
Slors Duffhues
Atledo
11:23
22
Youp Corsten
Attila
11:34
23
Max Spapens
Attila
11:40
24
Luuk van Berkel
Attila
12:05
25
Rob van Turnhout
Attila
19:11
MJUNC, MEISJES JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jessica Faessen
Attila
9:20
2
Soraya Zwemstra
Scorpio
9:29
3
Jonat Zigelboim
ACW '66
9:40
4
Laura van Tilborg
PAC
9:49
5
Christel Galle
Attila
9:51
6
Karen Vermeer
Attila
10:00
7
Renee van Dongen
Scorpio
10:43
8
Manon Troost
Flakkee
10:54
9
Samantha Klerx
DAK
12:41
MJUNB, MEISJES JUN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marloes van Loon
ACW '66
10:03
2
Jamie Klaassen
Attila
10:04
3
Judith Weijters
Attila
10:09
4
Penny Vissers
Scorpio
10:13
5
Aicha de Haan
Attila
10:30
6
Kyra van Eekelen
Attila
10:49
7
Lizzy Koenen
Atledo
12:10
8
Donja Laurijsen
Atledo
13:12
JJUNC, JONGENS JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Norman v Wageningen
AV Sliedrecht
10:39
2
Jesse Beks
Attila
11:12
3
Quinten Hennekam
Parthenon
11:15
4
Martijn van der Hulst
Scorpio
11:17
5
Siebe Tijssen
Attila
11:22
6
Stefan van Schendel
Scorpio
11:51
7
Erik Roellofs
Loopteam Ed Sligcher
11:57
8
Rambo Tausch
DAK
11:58
9
Steven de Kok
Attila
12:01
10
Jeroen Simons
Attila
12:07
11
Bart Candel
Atledo
12:09
12
Florian v.d.Corput
Gloria
12:25
13
Joris Bruurs
Gloria
12:29
14
Paul van Beurden
Attila
12:31
15
Joeri Coolen
Attila
12:50
16
Sebastiaan Kerckhof
Attila
14:15
JJUNB, JONGENS JUN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels de Jong
Tilburg Road Runners
10:24
2
Rick Hartogs
DAK
10:37
3
Teun Zoontjens
Tilburg Road Runners
10:41
4
Robin van Sunten
Atledo
10:51
5
Sander Ogink
Tilburg Road Runners
10:58
6
Mine Rasenberg
Attila
11:03
7
Edwin Bruurs
Gloria
11:33
8
Tim van Dongen
Scorpio
11:34
9
Webley Sprengers
ACW '66
14:02
MJUNA, MEISJES JUN A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kelly Koppelaar
Sprint
12:54
2
Marigje Jansen
ACW '66
13:16
3
Anoek Vennix
Attila
13:36
4
Yvet vd Sterren
DAK
14:17
5
Evy Mahiele
ACW '66
14:41
JJUNA, JONGENS JUN A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas Bodewes
Hercules
10:09
2
Bjorn de Laat
Tilburg Road Runners
10:54
3
Freek Gerritsen
Scorpio
10:56
4
Bart van Amelsvoort
Scorpio
11:27
5
Stijn Rutten
Atledo
11:30
6
Jochem Braaat
Scorpio
11:57
7
Gijs Franken
Attila
12:30
VSEN, VROUWEN SEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Vergunst
Scorpio
17:50
2
Ingrid van Linden
THOR
18:59
3
Vanesse Ijpelaat
Attila
19:01
4
Lindsay van Marrewijn
Olympus '70
19:26
5
Barbara Kerkhof
Loopgroep Aart Stigt
19:41
6
Marieke van Wingerden
Scorpio
20:58
7
Nicole Simons
Attila
25:39
V35, VROUWEN VET
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Loes van den Biggelaar
Scorpio
19:09
2
Petra van Marrewijk
Olympus '70
19:48
3
Tiny Rutten
Atledo
20:09
4
Lia Verbeek
Attila
20:33
5
Carolien Smilde
Atledo
21:38
6
Truus Joosten
ACW '66
22:05
7
Anita Bakker
Attila
27:21
REC46, RECREANTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark Voermans
Rijen
16:03
2
Harrie van de Ven
Goirle
18:57
3
Admay van Oevelen
19:34
4
Eric Kramer
Goirle
19:53
5
Jaap Verhagen
Lage Zwaluwe
21:00
6
Robbert Kramer
Goirle
21:01
7
Suzan Ogint
Amsterdam
22:18
8
Rob Dingemans
Goirle
22:30
9
Reg Otten
Goirle
22:42
10
Fred Vermaat
Goirle
23:33
11
Trudie Bechtold
Goirle
24:19
12
Karin van Wezel
Goirle
25:15
13
Michel de Laat
Goirle
25:16
14
Frans Bertens
Tilburg
25:46
15
Ad Mallens
Goirle
26:54
16
Anne vd Linden
Riel
27:41
MSEN, MANNEN SEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ad de Bruijn
LADB
30:48
2
Mar-Hein van de Wiel
DAK
31:58
3
Stefan de Laat
Achil '87
32:18
4
Joan Simon Artigas
VOAB
32:38
5
Michiel Spijkers
Tilburg Road Runners
33:42
6
Pim Vergunst
Scorpio
33:49
7
Ferand Slootjes
Scorpio
33:58
8
Rob Segeren
Scorpio
33:59
9
Ralph Jacobs
Atledo
34:37
10
Jan-Pieter van der Vlu
Tilburg Road Runners
34:38
11
Edwin Slehouwer
AV Sliedrecht
35:39
12
Thijs van Houten
DAK
37:13
13
John Slehouwer
AV Sliedrecht
37:17
14
Ralf van Zon
Atledo
37:57
15
Michel Verheezen
Fortuna
38:15
16
Rienco Booij
VOAB
42:47
17
Bas vd Schoof
Scorpio
45:04
M40, MANNEN VET 40
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Willemse
Alphen
30:31
2
Corne Peters
Spiridon
32:58
3
Mark van Giniveken
Spiridon
33:01
4
Arno Hulshof
Sprint
33:09
5
Hans Vugts
Scorpio
34:02
6
Luud Rutten
Atledo
34:09
7
Wout Graafmans
Spiridon
35:38
8
Anton Schop
Wijk en Aalburg
36:38
9
Hens Koreman
Atledo
37:25
10
Berrie Zoontjens
Tilburg Road Runners
39:09
11
René van Oevelen
Achil '87
39:14
12
Jack Vissers
Veteranen Nederland
39:24
13
Hans Drijvers
Attila
41:16
14
Theo Walbeek
VOAB
41:18
15
Wil Geerts
Oisterwijk
41:20
16
Stokkel Johan
Attila
41:49
M50, MANNEN VET 50
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tini de Laat
DAK
33:57
2
Gerard Wouters
Spiridon
34:16
3
Frans Govers
Oss '78
34:27
4
Henk Beyens
Tilburg Road Runners
35:10
5
Gerard Joosten
ACW '66
36:46
6
Hennie Bijsterbosch
Prins Hendrik
39:19
7
Jan van Liempt
Atledo
39:53
8
Jos Boetzkes
Sprint
40:00
9
Kees Loose
VOAB
42:06
REC92, RECREANTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ton Kuijpers
Tilburg
35:31
2
Corne Dudok
Goirle
37:46
3
Henk van Rosmalen
Tilburg
40:08
4
Kazimir Baars
Breda
40:17
5
Ad Appelhof
Tilburg
40:17
6
Edith van Aarle
Diessen
42:18
7
Theon Scholten
Tilburg
42:30
8
Frank van Zijl
Tilburg
43:23
9
Peter van Rooij
Sint Oedenrode
44:06
10
Tineke Mous
Sint Oedenrode
46:02
11
Jan Jouke Tijsma
Eindhoven
49:47
12
Loek Bekker
Breda
50:19
13
Louis de Kort
Goirle
51:25
14
Cristel van Erven
Gilze
51:25
Uitslagen.nl
31-01-2005 17:50