Uitslagenlijst Biesheuvelloop

Maassluis - Zondag 23 januari 2005

MSEN, 21 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Padmos
Voorne Atletiek
1:08:21
2
Mohamed Ben Sabahia
Sparta
1:08:33
3
Marc Pacque
Haag Atletiek
1:08:39
4
Rob vd Want
Rotterdam Atletiek
1:10:44
5
Reinier Burgemeester
Parthenon
1:11:37
6
Ron van den Berg
Waterweg
1:12:10
7
Peter Schlink
Rotterdam Atletiek
1:12:24
8
Florian Sayer
De Koplopers
1:13:27
9
E Bovenkamp
De Koplopers
1:13:57
10
R vd Knaap
Olympus '70
1:14:15
11
Luc Cnudde
PAC
1:14:42
12
Pascal van Norden
AV Gouda
1:16:34
13
Wim van Sparrentak
Dynamica
1:17:06
14
Pieter Klem
Flakkee
1:17:41
15
Erik Peeman
Flakkee
1:17:41
16
Frans van den Hoek
Waterweg
1:17:56
17
Rob Smit
De Koplopers
1:19:07
18
Jelle Zwinkels
Olympus '70
1:19:23
19
Andre Melissant
Flakkee
1:19:27
20
Maarten van Veen
Rotterdam Atletiek
1:19:30
21
Eric Smits
Veteranen Nederland
1:19:49
22
Dennie Fransen
Waterweg
1:20:12
23
Gerard de Lange
Waterweg
1:20:35
24
Jeroen Schreuder
PAC
1:20:38
25
Jan Vermeulen
Rotterdam Atletiek
1:20:49
26
R de Jong
Fortuna
1:20:51
27
Tom Pierik
De Koplopers
1:21:07
28
Don de Leeuw
PAC
1:21:32
29
Rob Amen
Rotterdam Atletiek
1:21:33
30
Alex Hellweg
PAC
1:21:38
31
Marco Tramontina
Loopgroep PK
1:23:00
32
Robbert Tinneveld
Olympus '70
1:23:35
33
John Cornet
Rotterdam Atletiek
1:23:38
34
Marcel van de Water
Waterweg
1:25:13
35
Theo Haarsma
PAC
1:26:17
36
Wilco Hoogendoorn
PAC
1:26:24
37
Kees Kodde
PAC
1:27:44
38
Victor Bogers
Spark
1:27:45
39
Peter Ramsteijn
Dynamica
1:28:32
40
E Hafkamp
Olympus '70
1:28:41
41
Kees van der Sar
Zuiderster
1:28:46
42
Marc Holierhoek
De Koplopers
1:29:04
43
Leon de Langen
Bergschenhoek
1:31:06
44
J Wesdorp
PAC
1:31:24
45
D Ponsen
Rotterdam Atletiek
1:31:33
46
JurriŽn Hoogendoorn
Flakkee
1:31:55
47
Ron Dik
AV Gouda
1:32:41
48
Peter Noordam
Waterweg
1:33:55
49
Martin van Wijk
Flakkee
1:34:03
50
Lennaert den Hoed
Parthenon
1:34:07
51
Eric van Heijningen
Olympus '70
1:36:23
52
Peter de Heij
Fortuna
1:36:54
53
Olaf Torenvliet
Fortuna
1:37:20
54
Michael Struijk
Fortuna
1:37:57
55
Frank de Bie
Waterweg
1:38:10
56
Hans Slag
PAC
1:39:01
57
A Pesch
PAC
1:45:24
58
Bob Polack
PAC
1:45:51
59
Rien Bezemer
Zuiderster
1:45:54
60
Erik Knol
ROVS
1:47:15
61
S van de Raaf
Fortuna
1:49:55
62
Patrick Nederlof
PAC
1:50:09
63
Radjesh Ramasray
PAC
1:50:26
64
C Roeland
PAC
1:51:16
65
Valentijn Simonis
Voorne Atletiek
2:01:05
66
Vincent de Vos
Spijkenisse
2:04:42
M40, 21 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michel de Maat
Vlaardingen
1:07:52
2
Hans Bos
Rotterdam Atletiek
1:12:20
3
Aissa Margoum
Parthenon
1:12:50
4
Gerard Droog
Rotterdam Atletiek
1:13:50
5
Evert de Graaf
Rotterdam Atletiek
1:13:55
6
Amriet Oemraw
Rotterdam Atletiek
1:14:17
7
M de Jong
Olympus '70
1:14:29
8
Peter van Marrewijk
AV '40
1:14:43
9
Henk Kerkhof
Veteranen Nederland
1:16:08
10
Eric Kandel
Hercules
1:17:32
11
Jan Verwijs
Energie
1:17:59
12
Leo van der Hoeven
Spirit Oud Beijerlan
1:18:07
13
Ab Snoeij
Voorne Atletiek
1:18:22
14
Ron Steijger
Loopgroep PK
1:18:59
15
Thomas White
Voorne Atletiek
1:19:16
16
Job vd Waal
Haag Atletiek
1:19:47
17
Rob v Noordt
Olympus '70
1:20:29
18
Robert Maas
PAC
1:20:36
19
L Crijns
Fortuna
1:20:48
20
Manfred Wiegman
PAC
1:21:28
21
John van Ruijven
Olympus '70
1:21:34
22
Marius Besuijen
Dynamica
1:22:04
23
R Kohn
Loopgroep PK
1:22:36
24
Martin Pronk
Fortuna
1:22:40
25
E van Pelt
Fortuna
1:22:55
26
Arthur Heerkens
Olympus '70
1:23:14
27
Herbert Smit
Waterweg
1:23:43
28
Eric Rennert
Passaat
1:24:16
29
F den Outer
Loopgroep PK
1:24:50
30
Peter Smits
Fortuna
1:24:53
31
Dick Snijders
Veteranen Nederland
1:26:11
32
Heero Spaan
Passaat
1:26:20
33
Aad Molenaar
PAC
1:26:38
34
Peter Koedood
Waterweg
1:26:46
35
Hans Trappenburg
Passaat
1:27:58
36
Hans Visser
Passaat
1:27:58
37
Adriaan de Schipper
Loopgroep Aart Stigt
1:28:04
38
Peter Uilenhoed
Fortuna
1:28:29
39
Bert Vreugdenhil
Olympus '70
1:28:56
40
Marcel Vonk
Wateringen
1:28:57
41
Henk Kamphuis
Rotterdam Atletiek
1:29:02
42
W van Ruiven
Loopgroep PK
1:29:04
43
Jan Vuik
AV Gouda
1:29:21
44
Joost Husslage
Waterweg
1:29:35
45
Jan Wim Lether
Passaat
1:30:07
46
Ton ten Kate
Waterweg
1:30:27
47
John van Tol
Zuiderster
1:30:32
48
Henry Sunder
AV '40
1:30:55
49
Peter Kegel
PAC
1:31:38
50
R de Vries
Parthenon
1:32:02
51
Ron Aret
AV Gouda
1:33:03
52
Edwin de Blois
Fortuna
1:33:45
53
Bert Pellikaan
Waterweg
1:33:48
54
Aad Blok-StrŲrmann
PAC
1:35:28
55
Peter Hooijen
PSV
1:36:29
56
P van Hoeven
Waterweg
1:37:12
57
Ronald Braak
Fortuna
1:39:56
58
Harry van der Knijff
Waterweg
1:40:05
59
Wim Both
PAC
1:40:14
60
Eric Klok
Waterweg
1:40:19
61
Fred van Velzen
Zuiderster
1:40:58
62
Gert Jan van der End
Fortuna
1:41:45
63
Paul Turion
AV '40
1:42:29
64
B Westerduijn
Spark
1:46:36
65
Eric Viskil
Zuiderster
1:48:43
66
Ronald Bik
PAC
1:50:01
67
Martin Dunweg
ROVS
2:01:14
68
F Kesselring
Fortuna
2:04:14
69
Bert Roeling
ROVS
2:07:19
M45, 21 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Charles Timmermans
Fortuna
1:13:54
2
Rob Prins
PAC
1:17:02
3
Maarten van Erkel
Veteranen Nederland
1:17:34
4
Nico Vlaar
PAC
1:18:22
5
T Romeijn
Spirit Oud Beijerlan
1:20:34
6
Max van Dorsten
Olympus '70
1:20:45
7
Piet Kruidenier
PAC
1:20:46
8
Adrie Visser
PAC
1:20:58
9
Ernesto Gonzalez
PAC
1:21:24
10
Jose Hoppenbrouwers
PAC
1:21:58
11
Nico Alberts
PAC
1:24:21
12
A Stolk
Spirit Oud Beijerlan
1:24:51
13
Hans Gelderman
PAC
1:25:43
14
Jos van Giersbergen
Passaat
1:26:20
15
Fep van de Ende
Olympus '70
1:26:34
16
Peter Knoope
Veteranen Nederland
1:26:34
17
Rien Spee
Flakkee
1:27:02
18
P. M. Witkam
Veteranen Nederland
1:28:16
19
Ricardo Baptiste
PAC
1:29:03
20
Kees Montanus
Fortuna
1:29:06
21
Han vd Weck
Waterweg
1:29:08
22
Peter Los
Waterweg
1:29:09
23
Andre de Roo
Fortuna
1:32:15
24
Frans Brandsma
Fortuna
1:33:21
25
Leo Koster
PAC
1:33:52
26
Boudewijn Wijzenbroek
Fortuna
1:34:31
27
Jan Rozendaal
AV Gouda
1:34:41
28
Robert Intven
Zuiderster
1:36:59
29
Bert Spek
PAC
1:37:05
30
Peter Wiel
PAC
1:37:44
31
K Stam
Fortuna
1:38:23
32
Marcel van Druten
PAC
1:38:23
33
Edwin Leemans
Fortuna
1:39:55
34
Cees Steendam
PAC
1:40:19
35
Kees Vermeulen
Rotterdam Atletiek
1:42:23
36
Sjaak Baris
PAC
1:43:17
37
R de Vries
Spark
1:43:18
38
Alfred van Os
Zuiderster
1:43:44
39
Peet Jansen
Waterweg
1:43:45
40
Boudewijn Dijkstra
AV Gouda
1:43:49
41
Aad Streefkerk
Fortuna
1:44:00
42
Pim Broeren
Fortuna
1:46:59
43
Paul Wobbe
Haag Atletiek
1:47:15
44
N Keehnen
PAC
1:47:22
45
Arie Molendijk
Waterweg
1:48:23
46
Herman Mastwijk
Olympus '70
1:49:46
47
Ton van der Steen
PAC
1:51:23
48
Gerard van Velzen
Zuiderster
1:53:10
49
Hans van Meggelen
Zuiderster
1:54:24
50
Hans Faaij
PAC
1:55:42
51
J van Heijningen
's-Gravenzande
2:01:32
M50, 21 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Cammeraat
Rotterdam Atletiek
1:14:54
2
Jan Zuidweg
Flakkee
1:16:37
3
Roel van Grootveld
Veteranen Nederland
1:17:37
4
Ron Koorevaar
De Koplopers
1:18:44
5
Doeke de Jong
Olympus '70
1:18:48
6
Loek van der Gaag
Fortuna
1:19:25
7
Jan Olsthoorn
PAC
1:19:53
8
Anton van Sponsen
Olympus '70
1:20:30
9
Cor Hoebeke
De Koplopers
1:20:46
10
Aad Gankema
Olympus '70
1:21:42
11
Ronald Kolloffel
Waterweg
1:21:48
12
Arie Schaar
Loopgroep PK
1:22:34
13
Henk van Kempen
Fortuna
1:23:36
14
Kees Nieuwstraten
Fortuna
1:24:39
15
W Willemsen
Olympus '70
1:24:58
16
Kees de Groot
De Koplopers
1:27:30
17
Nico van den Bos
Passaat
1:28:05
18
Gerard de Jong
PAC
1:28:37
19
Ton Valk
Voorne Atletiek
1:29:05
20
Jan Sikkema
De Koplopers
1:29:06
21
Edwin Elve
Flakkee
1:29:28
22
Cor van Wijnen
Hoogvliet Rotterdam
1:31:36
23
Peter Koenis
Loopgroep PK
1:32:15
24
R Kropman
Haag Atletiek
1:32:36
25
Jan Noordam
Olympus '70
1:33:04
26
Frank Bekker
Fortuna
1:33:24
27
Jan Louter
Fortuna
1:33:57
28
Henk Maas
PAC
1:34:16
29
H van Wensen
Olympus '70
1:34:54
30
Manfred Jahnke
Flakkee
1:35:07
31
Geert van Ruyven
Olympus '70
1:35:13
32
Cor Bosgieter
PAC
1:35:18
33
Kees Westerhout
Passaat
1:36:20
34
Arie Booy
Loopgroep PK
1:36:28
35
Bart Bovenberg
Spirit Oud Beijerlan
1:37:36
36
Huib Boon
Veteranen Nederland
1:39:28
37
Aad van Dijk
Veteranen Nederland
1:40:31
38
Huub Lausberg
Rotterdam Atletiek
1:40:35
39
Gerrit Vrij
Fortuna
1:41:08
40
Nico Noorlander
Zuiderster
1:43:12
41
F van de Steen
Fortuna
1:43:32
42
Bert Eeuwijk
Waterweg
1:43:44
43
Leo van Meel
Rotterdam Atletiek
1:43:51
44
W vd Winden
Fortuna
1:44:03
45
Jaap van Eijk
Fortuna
1:44:10
46
Bernard den Boogert
PAC
1:45:51
47
Hans van Meurs
Fortuna
1:46:10
48
Gerrit Brinkman
Fortuna
1:46:14
49
Rene Keehnen
PAC
1:47:02
50
Jan Overgaauw
PAC
1:47:22
51
Piet Kevermans
Zuiderster
1:49:47
52
Jan 't Mannetje
Voorne Atletiek
1:52:55
53
John van Oosten
Marathon Pim Mulier
1:57:31
54
Cees van den Hoven
PAC
1:58:24
55
H van Put
Fortuna
1:59:40
56
Joop vd Berg
Zuiderster
2:01:53
57
Jan Pluimgraaff
Fortuna
2:04:54
M55, 21 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rien Oele
Fortuna
1:19:36
2
Dre de Wit
Leiden Atletiek
1:21:26
3
Albert Stehouwer
Passaat
1:23:28
4
Leo van Hoorn
PAC
1:25:35
5
Cees Wubben
Olympus '70
1:26:42
6
Ary Hordijk
PAC
1:28:59
7
Daan van de Broek
Flakkee
1:29:01
8
Auke Leen
Antilope
1:32:23
9
Ed Kegge
PAC
1:33:28
10
Karel Oosthoek
Veteranen Nederland
1:34:10
11
Rien van Bergen
Veteranen Nederland
1:36:42
12
Leo Groeneweg
Spirit Oud Beijerlan
1:37:48
13
Gerrit Baas
Fortuna
1:38:34
14
Cor Terlouw
Passaat
1:39:18
15
Wim Zorge
Flakkee
1:39:25
16
Bram Harder
PAC
1:41:00
17
Marius van Altena
Flakkee
1:41:31
18
K Koolwijk
Spark
1:43:22
19
Wim Zoon
Veteranen Nederland
1:44:07
20
Bas Desjardijn
Fortuna
1:44:16
21
Jan Willem Demmendal
Rotterdam Atletiek
1:46:32
22
N Lanser
Veteranen Nederland
1:49:17
23
H Bourquin
Waterweg
1:51:51
24
Arnold Melissant
Flakkee
1:54:13
25
Pierre Mijnsbergen
Zuiderster
1:56:13
26
Marco Buter
Spark
1:56:25
27
Arie den Hoed
Parthenon
1:56:58
28
Fokke Lenten
Spark
2:06:36
M60, 21 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joop Ruter
PAC
1:26:32
2
Karel Leeuwangh
Fortuna
1:28:16
3
Henk vd Heuvel
PAC
1:28:31
4
Frans van Es
Voorne Atletiek
1:29:08
5
Henk Rosenquist
Parthenon
1:30:45
6
Piet van der Velden
Veteranen Nederland
1:38:00
7
Bob Westenberg
Fortuna
1:42:10
8
Henk van Meerten
PAC
1:45:03
9
Bas van der Raaf
Fortuna
1:45:38
10
Leo Blanker
Spark
1:46:56
11
Dheere Roland
Olympus '70
1:46:56
12
Klaas Mol
Veteranen Nederland
1:48:57
13
Simon Pleijsier
Waterweg
1:49:56
14
Henk Hoogbruin
Veteranen Nederland
1:50:15
15
Klaus Schneider
Spirit Oud Beijerlan
1:50:57
16
Ger Meijdam
Veteranen Nederland
1:51:19
17
Wim Kapteyn
Veteranen Nederland
1:51:50
18
L Kok
Spark
1:56:16
19
Toon Rutjes
Loopgroep PK
2:01:21
VSEN, 21 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carla Ophorst
Olympus '70
1:18:54
2
Luci van Engelen
Rotterdam Atletiek
1:23:38
3
Jessica Rosbergen
Voorne Atletiek
1:25:01
4
Martine Lust
Voorne Atletiek
1:25:21
5
Daniella van Dulst
Flakkee
1:27:33
6
Karin Bastian
Dynamica
1:28:30
7
Annelies Postema
THOR
1:32:21
8
Tineke van den Berg
Rotterdam Atletiek
1:32:37
9
Sandra Bol
PAC
1:38:14
10
Gaby Eenschoten
Rotterdam Atletiek
1:39:06
11
M Kooij
Fortuna
1:42:03
12
Mirjam Assenberg
Fortuna
1:42:13
13
Rolina Nell
PAC
1:42:58
14
Francis Schinkel
PAC
1:44:02
15
Natascha Kortenhoeven
PAC
1:45:51
16
DiŽnne Verkade
PAC
1:51:07
17
Christel Muis
Parthenon
1:55:46
18
Nathalie Alders
Flakkee
1:56:11
19
Angelique Jansen
Loopgroep PK
2:01:20
V40, 21 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anje den Daas
Spark
1:25:35
2
T de Jong
Spirit Oud Beijerlan
1:29:04
3
Marjolijn Goos
Fortuna
1:33:02
4
Jeannette Poldervaart
Spark
1:35:15
5
Mieke Ketelaars
Fortuna
1:35:29
6
Jeanine van overveld
THOR
1:39:15
7
Annick Heijnemans
THOR
1:40:04
8
Noeleen van Es
Rotterdam Atletiek
1:41:39
9
Yvonne Schafthuizen
Fortuna
1:42:13
10
Els Snippe
Veteranen Nederland
1:45:55
11
Diana Wieringa
Spark
1:58:05
12
Cora Altena
Fortuna
1:59:29
13
Jantine Tjeerdsma
PAC
1:59:51
V45, 21 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ineke Stofmeel
THOR
1:25:33
2
Marianne de Schipper
THOR
1:31:56
3
Petra van Marrewijk
Olympus '70
1:34:06
4
Marian Verweij
Loopgroep PK
1:36:00
5
Francis Mulders
Rotterdam Atletiek
1:38:50
6
Anneke Starrenburg
Olympus '70
1:40:25
7
Karin Luijken
PAC
1:41:09
8
Myra van Altena
Flakkee
1:41:32
9
Janny Eijer Devilee
Rotterdam Atletiek
1:43:38
10
Netty van der Sar
Voorne Atletiek
1:47:49
11
Corry van 't Zelfde
Flakkee
1:54:13
12
Anne Marie Lorresteijn
Spijkenisse
2:02:04
V50, 21 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annie van Dijk
Veteranen Nederland
1:32:45
2
Jacoline Groeneweg
Spirit Oud Beijerlan
1:37:45
3
Jannie Westerhout
Passaat
1:39:14
4
Els Schreuders
Flakkee
1:39:25
5
Marja Sundermeijer
Spirit Oud Beijerlan
1:42:40
6
Huguette Declercq
Dynamica
1:42:45
7
Nel de Wit
Spark
1:46:21
8
Elly van Buytenen
Veteranen Nederland
1:46:50
9
Joke Rietdijk
Fortuna
1:49:55
10
C de Lange
PAC
1:50:10
11
Carla van Gemert
Loopgroep PK
1:50:47
12
Louise Zimmerman
Rotterdam Atletiek
1:55:14
13
A de Reijnen-Bie
Spark
1:56:04
14
M Kok-Vogelaar
Spark
1:56:21
15
Jannie Haddeman
Spark
1:56:25
16
Hannie Devile
PAC
1:58:20
17
Ria Blanker
Spark
2:00:17
18
Lize Prins
Fortuna
2:01:48
19
Ria Pluimgraaff
Fortuna
2:04:55
MREC, 21 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paul de Koning
Maasland
1:18:49
2
Nico de Graaf
Puttershoek
1:20:27
3
John van Laar
Leiderdorp
1:20:31
4
Leon van der Wilde
Vlaardingen
1:21:35
5
Sylvain Verheij
Heinenoord
1:23:09
6
Hans Beyer
Vlaardingen
1:23:21
7
Casper Valentin
's-Gravenzande
1:23:29
8
Ton van Wissen
Pijnacker
1:23:57
9
Dennis Postma
Vlissingen
1:24:04
10
Tim Bosman
Bergschenhoek
1:25:09
11
Eric Philipsen
Poeldijk
1:25:18
12
Jacco Quist
Poortugaal
1:25:22
13
Erik Dulfer
Schiedam
1:26:08
14
C S Dolan
Rotterdam
1:26:09
15
Frans Peter Dechering
Maasland
1:26:26
16
Edwin Hakbijl
Schiedam
1:26:27
17
Bart van Schaik
Amsterdam
1:27:46
18
Henk Verbaas
Puttershoek
1:27:48
19
Jethro Smit
Emmen
1:27:58
20
Ed van der Lee
Maassluis
1:28:10
21
Koos de Vos
Rotterdam
1:28:34
22
Bart Aurik
Maasland
1:29:00
23
Danny Brobbel
Vlaardingen
1:29:01
24
Paul Polders
Delft
1:29:03
25
Bob de Vos
Rotterdam
1:29:05
26
Alex de Wilt
Schiedam
1:29:07
27
Rob Barendrecht
Hellevoetsluis
1:29:18
28
M Verburg
Schiedam
1:29:28
29
Walter Jansen
Rotterdam
1:29:31
30
Niek Bravenboer
Oud Beijerland
1:30:20
31
Cees van ES
Puttershoek
1:30:34
32
W Verkade
Maasland
1:30:43
33
Gerard Lagerwerf
Maassluis
1:30:56
34
Joris van Eijkeren
Steenbergen Nb
1:30:57
35
J G Breedveld
Den Hoorn Zh
1:31:11
36
Marcel Denkers
Maasland
1:31:12
37
J Uys
Rotterdam
1:31:13
38
Frits van Komen
Den Helder
1:31:20
39
S Dessi
Maasland
1:31:44
40
Willem den Hartog
Zwijndrecht
1:31:45
41
Leonard Boekestijn
De Lier
1:31:59
42
F Louter
Maasland
1:32:20
43
M Rijnaard
Vlaardingen
1:32:22
44
Eric Reij
Maassluis
1:32:51
45
Peter Schildmeijer
Barendrecht
1:33:19
46
Rob Leenheer
Rotterdam
1:33:25
47
E. van der Most
's-Gravenzande
1:33:29
48
Ed Smit
Vlaardingen
1:33:39
49
Dirk Jumelet
Schiedam
1:33:55
50
Ernest Nolten
Vlaardingen
1:34:00
51
Rogier Ragetlie
Breda
1:34:00
52
Dick Sintemaartensdijk
Spijkenisse
1:34:06
53
Toon Schenkeveld
De Lier
1:34:26
54
J. Koppers
Rotterdam
1:34:29
55
Mark van Spelden
Maassluis
1:34:52
56
? Vd Elst
Hoek van Holland
1:35:10
57
Michel de Bruin
Puttershoek
1:35:32
58
Dukker
De Lier
1:35:47
59
Jan de Jong
Hoogvliet Rotterdam
1:36:00
60
Marcel Kester
Poeldijk
1:36:25
61
Ronald Tertoolen
Vlaardingen
1:36:40
62
Theo Polderdijk
Honselersdijk
1:36:48
63
Huibrecht Langerwerf
Maasland
1:37:11
64
Ernst de Jonge
Vlaardingen
1:37:22
65
Ruud Flik
Vlaardingen
1:37:24
66
Jan van Scharten
Delfgauw
1:37:26
67
A Davidse
Maasland
1:37:28
68
Vincent van Hout
Monster
1:37:53
69
Matteo Bevilacqua
Capelle aan den IJss
1:37:56
70
G Droge
Schiedam
1:38:04
71
Jaco Sprong
Maassluis
1:38:10
72
Remi van Herwijnen
's-Gravendeel
1:38:11
73
Ron Keus
Naaldwijk
1:38:15
74
Willem Eser
Vlaardingen
1:38:35
75
Joop Altena
Vlaardingen
1:39:08
76
Peter de Koning
Rotterdam
1:39:20
77
Van der Vliet
Vlaardingen
1:39:39
78
Henk van Wensveen
Nieuwerkerk ad IJsse
1:39:40
79
Hans Vermeer
Maasland
1:39:44
80
Vincent van Suylekom
Papendrecht
1:39:52
81
Robin van der Lans
Rijswijk Zh
1:39:57
82
Henk F. Berends
Ridderkerk
1:40:42
83
Joris Wulfert
Dordrecht
1:40:45
84
C Profita
Rotterdam
1:40:46
85
Kees van der Vaart
Maasland
1:40:47
86
Edwin van Oosten
Ter Heijde
1:40:52
87
Juan Castillo Fuertes
Capelle aan den IJss
1:40:53
88
Rob Tieleman
Nieuw Lekkerland
1:41:20
89
Boris Dzon
Nieuw Lekkerland
1:41:20
90
Joep Oudesluijs
Monster
1:41:22
91
Cok van Bodegom
Oudenhoorn
1:41:27
92
Wim Heijblom
Maasland
1:41:29
93
Rene Pieterman
Bussum
1:41:30
94
Rexford Kortram
Hellevoetsluis
1:41:34
95
Ruud van Aarle
's-Gravenhage
1:41:49
96
Hjalmar Groen
Delft
1:41:53
97
Ed Slavenburg
Schiedam
1:42:22
98
Tom van Dijk
Vlaardingen
1:42:30
99
Harold Mourik
Capelle aan den IJss
1:42:31
100
Wim Hanemaaijer
De Lier
1:42:33
101
Jaap Westhoff
Vlaardingen
1:42:37
102
Ton Wulfert
Dordrecht
1:42:46
103
Bert Schepers
Nootdorp
1:42:58
104
Kees Vreugdenhil
Maassluis
1:43:08
105
Meindert de Schiffart
Maassluis
1:43:30
106
J vd Vring
's-Gravenhage
1:43:33
107
Rob van Sinderen
Vlaardingen
1:43:44
108
G Heuff
Rotterdam
1:43:45
109
Wim Egberts
Rotterdam
1:43:48
110
Nico Sloop
Spijkenisse
1:43:50
111
R vd Well
Schiedam
1:43:50
112
Gerrit Poot
De Lier
1:43:57
113
Danny v Haaften
Vlaardingen
1:44:09
114
K Reichardt
Rotterdam
1:44:20
115
Henkvan Nieuwkerk
Vlaardingen
1:44:23
116
Jos v Leeuwen
Maassluis
1:44:30
117
Ton van Vliet
Schiedam
1:44:43
118
E Baas
Schiedam
1:44:46
119
Andre Bossche
Rotterdam
1:45:14
120
Aad v Cappelle
's-Gravenhage
1:45:28
121
Quist
Rotterdam
1:45:34
122
John Dikiecher
Enkhuizen
1:45:46
123
Peet van Mil
Maasland
1:45:47
124
onR Denkers
Maasland
1:46:17
125
Rinus de Vreede
Delft
1:46:17
126
Marco Groen in 't Wout
Bergschenhoek
1:46:31
127
Pieter Spuij
Maasland
1:46:40
128
A Nijs
Schiedam
1:46:42
129
Jan Vermeer
Maasland
1:46:48
130
Wim Ooms
Vlaardingen
1:46:59
131
Jan van Hasselt
Vlaardingen
1:47:00
132
Ton Poot
Maassluis
1:47:02
133
Joris Brasker
Rotterdam
1:47:17
134
A Wierenga
Spijkenisse
1:47:17
135
Herman van der Vliet
Schiedam
1:47:31
136
Aad de Groot
Honselersdijk
1:47:31
137
Robert Herling
Capelle aan den IJss
1:47:48
138
Henny Link
De Lier
1:47:49
139
Peter van Haren
Schipluiden
1:47:50
140
Jacob vd Spek
Schipluiden
1:47:51
141
Edwin van de Ven
Vlaardingen
1:49:06
142
Leo Klok
Ridderkerk
1:49:51
143
Leen Goossen
Schiedam
1:50:37
144
Peter van Baalen
Maassluis
1:50:56
145
Paul Kroezeng
Spijkenisse
1:51:03
146
Joop Kamer
Nieuwerkerk ad IJsse
1:51:31
147
J Nugteren
Schiedam
1:51:35
148
Jan Jaap van Buuren
Maassluis
1:51:39
149
Werner E. Korpershoek
Maassluis
1:52:17
150
Jelle Heins
Hoek van Holland
1:52:18
151
Peter van Santvliet
Vlaardingen
1:52:19
152
Robert Holierhoek
Rotterdam
1:52:23
153
J Markusse
Vlaardingen
1:53:13
154
Rob Oosterbaan
Almere
1:53:14
155
Marcel Melching
Spijkenisse
1:53:21
156
Rien Vletter
Vlaardingen
1:53:30
157
M Kesselring
Vlaardingen
1:53:34
158
A Boers
s - Gravenzande
1:54:01
159
Rien Padmos
Capelle aan den IJss
1:55:10
160
Jeroen Over de Vest
Vlaardingen
1:55:35
161
B Verkaaik
Schiedam
1:55:41
162
Hans Endenburg
Vlaardingen
1:55:45
163
Ron Veldhoen
Maasland
1:56:28
164
Henk Fastenau
Maassluis
1:56:39
165
Govert Boon
Zwijndrecht
1:56:55
166
Hans Mensert
Schiedam
1:59:24
167
Stan de Bruin
Maassluis
1:59:32
168
R Sauerbier
Schiedam
1:59:40
169
Huib den Haan
2:00:37
170
Gerard Rolff
's-Gravenzande
2:00:47
171
Ronald Peters
2:00:51
172
Chiel Ruijs
Vlaardingen
2:01:14
173
Henk Gordijn
Vlaardingen
2:01:15
174
Hugh Putto
Schiedam
2:01:41
175
W vd Heijden
Vlaardingen
2:02:35
176
Andy van Duinen
Baarn
2:02:50
177
Gaston Hebuterne
Baarn
2:02:53
178
Stan Altorf
Spijkenisse
2:04:42
179
Dick Rijnaard
Vlaardingen
2:05:15
180
Jan Fok
Nieuw Beijerland
2:06:29
181
Walter Keemink
Vlaardingen
2:06:51
182
P Feijnenbuik
Capelle aan den IJss
2:06:56
183
Jacco Dunweg
Vlaardingen
2:07:20
184
Martien van Paassen
Vlaardingen
2:08:31
185
I. van Labrovic
Barendrecht
2:09:45
186
S vd Marel
Vlaardingen
2:13:24
187
Eliza Wijnhorst
Maassluis
2:15:17
188
Anne Mart Mastenbroek
Schiedam
2:26:34
VREC, 21 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anke Smit van Mil
Vlaardingen
1:34:45
2
Ethel van Marrewijk
's-Gravenhage
1:41:36
3
Yvethe Solognier
Rotterdam
1:41:52
4
Leonie Ton
Rotterdam
1:42:18
5
Adri Kalkman
Maassluis
1:42:46
6
Toke van Ruijven
Honselersdijk
1:44:44
7
Marjon Hoogesteger
Schiedam
1:45:37
8
Lonneke vd Lans-van Vl
Rijswijk Zh
1:45:42
9
J Nell
Maasland
1:46:35
10
Martha Fontijn
Schiedam
1:47:50
11
Marja de Jonge
Vlaardingen
1:48:28
12
Annemarie Ras
Maasland
1:49:14
13
Anja vd Ende
Maasland
1:49:46
14
Ina van den Brink
Rotterdam
1:51:02
15
E Kovacs
Maastricht
1:51:14
16
Yvonne Commeren
Rockanje
1:52:54
17
Kirsten van der Kooij
Maassluis
1:53:13
18
Sylvia van Leeuwen
Nieuwerkerk ad IJsse
1:53:54
19
Ellen Biesheuvel
Maassluis
1:55:59
20
Ineke den Haan
Schiedam
1:59:24
21
Loes van Ackooij
Oostvoorne
1:59:39
22
Marjan de Bruin
Schiedam
2:01:40
23
Kitty van Bloois
Rotterdam
2:05:24
24
Eefke Peters
Rotterdam
2:05:25
25
Linda Mookhoek van Ham
Rozenburg Zh
2:06:36
26
Sofieke Sakko
Vlaardingen
2:06:56
27
Patricia Langelaan
Rotterdam
2:07:19
28
Mieke Hemken
Vlaardingen
2:07:19
M10KM, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maurice van Veldhooven
De Lier
31:57
2
Morris Wols
Maasdijk
32:54
3
George Eichhorn
's-Gravenhage
33:34
4
Matthijs Riemens
Vlaardingen
33:41
5
Willem Lenting
Monster
33:52
6
Hans Middelburg
Naaldwijk
34:57
7
Menno Lieven
Capelle aan den IJss
35:23
8
Michael Groeneweegen
Maassluis
35:44
9
Wil Kouwenhoven
Naaldwijk
36:16
10
Paul Jansen
Schipluiden
36:16
11
Michael van Cleeft
Rotterdam
36:48
12
Nico vd Berg
Naaldwijk
37:04
13
Erik van der Hoeven
Hazerswoude Rijndijk
37:57
14
R Koudijs
Nieuwerkerk ad IJsse
38:02
15
Martin Weeda
Maassluis
38:15
16
Davy Admiraal
Nieuwerkerk ad IJsse
38:33
17
Hans Barendrecht
Goudswaard
39:02
18
Frans Dekker
Maasdijk
39:18
19
A Trommel
Stad aan 't Haringvl
39:31
20
Jeroen Segers
Nieuwerkerk ad IJsse
39:40
21
Jean Michel Stoorvogel
Vlaardingen
39:42
22
Remy Bourquin
Maassluis
39:44
23
Mario Lagerwerf
De Lier
39:54
24
B Bussemaker
Rotterdam
40:09
25
Marco Poot
Maassluis
40:15
26
Matthijs Bodegom
Poeldijk
40:58
27
Raymond Hebuterne
Baarn
41:02
28
Ab Kortekaas
Naaldwijk
41:17
29
Harm Bakker
Schiedam
41:24
30
Gerben Vreugdenhil
Naaldwijk
41:28
31
Huib v Nierop
Rijswijk Zh
41:30
32
Peter Groothuijsen
Gouda
41:38
33
ronald Duys
Zoetermeer
41:45
34
Jan Henk de Vast
Maasland
41:53
35
Guus Koelman
Rotterdam
42:06
36
Eric Sluimer
Maassluis
42:34
37
Rien v Vliet
Nieuwerkerk ad IJsse
42:42
38
Koos Schaay
Rotterdam
43:26
39
Ted den Haan
Vlaardingen
45:00
40
M van Veeten
Naaldwijk
45:23
41
Jeffrey Hamelink
Honselersdijk
45:40
42
Eelco Hamelink
Honselersdijk
45:59
43
Peter Swart
Maassluis
45:59
44
Marco Plaisier
Hendrik Ido Ambacht
46:06
45
George van Cleeft
Rotterdam
46:24
46
Patrick v Koppen
Maasdijk
46:24
47
Franky Liefhebber
Rotterdam
46:33
48
Cor Terlouw
Bergambacht
46:36
49
Hans Sonneveld
Maassluis
46:37
50
Dim van Vliet
Werkendam
46:45
51
Jan Verlind
Leiden
46:49
52
H Slijkhuis
Rhoon
46:56
53
Erik van Gijn
De Lier
47:21
54
Bert van Bommel
Naaldwijk
47:25
55
Hans Dijkstra
Dordrecht
47:29
56
Crucq Andre
Vlissingen
47:42
57
Ridwan Alblas
Maasland
48:00
58
Wim van Baalen
Maassluis
48:10
59
Nico van der Wel
's-Gravenzande
48:13
60
Ron Kerpel
Vlaardingen
48:24
61
Kees Langelaan
Maassluis
48:25
62
Jasper de Roon
Vlaardingen
48:45
63
Ab van Rijn
Maassluis
48:51
64
Eilte Slootheer
Maassluis
49:08
65
Marcel Koolwijk
Breda
49:13
66
Peter Kamermans
Honselersdijk
49:39
67
Maarten Meinster
Ridderkerk
49:46
68
Hans van Veer
Maassluis
50:00
69
Gerard vd Stok
De Lier
50:11
70
G Janse
Nieuw Lekkerland
50:30
71
Leo Bergen Henegouwen
Maassluis
51:43
72
Jouri van Eck
Dordrecht
52:35
73
George Steentjes
Maasdijk
53:38
74
Cent Wageveld
Naaldwijk
53:53
75
H van Maanen
's-Gravenhage
54:21
76
Klaas Flokstra
Vlaardingen
54:28
77
Jan Peters
Bodegraven
54:33
78
Jos Koppert
Monster
55:33
79
Jacopo Fazzi
Maassluis
56:31
80
Joop Schols
Spijkenisse
59:16
81
Bert Monteborn
Vlaardingen
59:29
82
Martin Kohler
Maasland
1:00:32
83
Koos Hamer
Maassluis
1:00:36
84
Theo Piening
Vlaardingen
1:01:06
85
Arie Jan Stoorvogel
Vlaardingen
1:01:17
86
Armand Vincentie
Maassluis
1:02:10
87
Gerard Stoevelaar
Vlaardingen
1:02:37
88
Martin Hoek
Vlaardingen
1:13:59
89
M vd Vlugt
Vlaardingen
1:34:59
V10KM, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marieke Boekestijn
De Lier
39:43
2
Lindsay van Marrewijk
's-Gravenzande
41:15
3
Petra va nDijk
Honselersdijk
41:46
4
Ellen Grimbergen
Naaldwijk
42:11
5
Esther Geerlings
Rotterdam
45:09
6
Patricia Sonneveld
Maassluis
45:37
7
P Bentvelzen
De Lier
46:15
8
Janny van Bommel
Naaldwijk
47:58
9
Anthoinette Kamermans
Honselersdijk
48:04
10
Jonne van Baalen
Maassluis
48:06
11
Sylvia Noomen
Gouda
52:31
12
M Willemsen-de Vries
Honselersdijk
54:59
13
Annemie v. Hattem
Schiedam
55:20
14
Truus v Wijnen
Hoogvliet Rotterdam
55:32
15
Ellen Voogt
Maassluis
55:42
16
Anneke Sologhier
Maassluis
56:27
17
Karin Bakker
58:54
18
Ria van Straten
Hendrik Ido Ambacht
58:54
19
Helen van Komen
Den Helder
59:21
20
Sandra van Dongen
Maasland
1:02:10
21
Jolande Slootheer
Maassluis
1:02:20
22
Danielle Bossche
Capelle aan den IJss
1:02:29
23
Marlies Aka
Maassluis
1:03:07
24
Dorothe Bonne
Maasland
1:03:07
25
Linda Lansbergen
Maasland
1:03:18
26
Anneloes van Hees
Baarn
1:04:24
27
Johanna Ruisaard
Maasland
1:04:35
28
Anneke Gordijn-vd Baan
Vlaardingen
1:10:39
29
Corry Nieuwstraten
Vlaardingen
1:10:39
30
Jenet Hoek
Vlaardingen
1:13:59
www.uitslagen.nl
22-02-2005 16:07