Uitslagenlijst Flerc Bosbaanloop

Emmeloord - Zondag 9 januari 2005

HEREN, BOSBAANLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Youri Severin
Almere
33:18
2
L. Pearson
Emmeloord
33:18
3
Murk Falkena
Swifterbant
35:27
4
Jasper de Groot
Dronten
36:14
5
André Pelgröm
Dronten
36:37
6
Robert Vis
Almere
38:59
7
Keimpe Reitsma
Lelystad
40:48
8
Richard Jansen
Dronten
41:41
9
Joost Visser
Emmeloord
41:59
10
Paul Brouns
Almere
42:12
11
Martin van Straten
Almere
42:46
12
Harold Oeverhaus
Emmeloord
42:51
13
Han Dijkstra
Luttelgeest
44:32
14
Kees Willems
Dronten
46:14
15
Dhr. Bezema
Lelystad
47:56
16
Hans Hinsen
Almere
49:58
17
Peter van der Wal
Lelystad
50:38
18
Remco Romeijn
Lelystad
53:17
HVET1, BOSBAANLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Hendrickx
NOP
33:23
2
Ruud van de Laan
Almere '81
35:50
3
Jan Hollestelle
Veteranen Nederland
36:18
4
Kees Tuk
Spirit Lelystad
36:31
5
Sjaak ter Schure
Giethoorn
36:47
6
Henk Groen
Veteranen Nederland
37:18
7
Rob Cornelisz
Zuidwal
37:46
8
Sybren de Lange
Flevo Delta
38:10
9
Henk Wolf
Spirit Lelystad
39:04
10
Hans Lampe
Almere Haven
39:20
11
André Goes
NOP
39:31
12
Kees Meewisse
Dronten
40:06
13
Gerard van Arendonk
Flevo Delta
40:18
14
Ton Peters
Almere '81
40:40
15
Roel Pilot
Almere
41:21
16
Ronald Schreude
Spirit Lelystad
41:31
17
Rens van Groningen
NOP
41:34
18
Theun Vellinga
Veteranen Nederland
41:49
19
René Ikink
Spirit Lelystad
42:04
20
Klaas van de Veen
Almere '81
42:19
21
Roel Atema
Dronten
42:58
22
John de Jongh
NOP
43:04
23
Frank Proost
Spirit Lelystad
43:17
24
Sjaak Meyberg
Lelystad
44:34
25
Gerard Jansen
Flevo Delta
46:19
26
Chris de Visser
Almere
47:04
27
Fred Zoer
Flevo Delta
47:22
28
Jan Kragter
Spirit Lelystad
47:37
29
Hendrik de Lange
Veteranen Nederland
48:30
30
Philip de Groen
NOP
48:34
31
Vincent van Yperen
Dronten
49:00
32
Auke Schievink
Almere
50:17
33
Johan van Heugten
Almere
50:54
34
Dave Kloet
Almere
50:58
35
George Wijnsouw
Almere
51:25
36
René Langeslag
Almere
51:31
37
Vino Burgers
Almere
51:42
38
Dave van de Hoef
Almere
52:36
39
Dick van Culumborg
Flevo Delta
53:03
40
Hans Maassen
Almere
54:19
41
Kees de Zeeuw
Almere
54:28
42
Arthur Eijpe
Almere
1:01:13
HVET2, BOSBAANLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk van Elten
Swifterbant
36:04
2
Clemens Overmars
NOP
42:02
3
Kees van Wijk
Spirit Lelystad
42:25
4
Ron van Weezep
Spirit Lelystad
42:41
5
Henk Kooistra
Veteranen Nederland
42:45
6
Paul Smeenk
Spirit Lelystad
44:01
7
Ad Buijs
Almere
44:18
8
Roelof Pepping
Dronten
44:31
9
Achiaan Sparreboom
Flevo Delta
44:54
10
Hans Hilbrands
NOP
45:02
11
Henk Bremer
NOP
45:28
12
Eiltjo Noordman
Spirit Lelystad
46:03
13
Arend Netjes
NOP
46:26
14
Maarten Schoone
Spirit Lelystad
46:28
15
Jan Rietvelt
Lelystad
47:40
16
Nicolaas Bliek
Almere
48:04
17
Joop de Vries
Almere
48:48
18
Piet Glazer
Almere
49:32
19
Jan Meijerink
Spirit Lelystad
49:35
20
Kees Boutkan
Almere
52:24
21
Steven Poolman
Almere
56:25
22
Paul van de Water
Almere
57:22
23
Jan Pietersma
Almere
57:32
HVET3, BOSBAANLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arnold Stoop
Veteranen Nederland
40:01
2
Hans Harmsen
Spirit Lelystad
42:57
3
Christ Mulders
Flevo Delta
43:58
4
Willem Landman
Spirit Lelystad
45:11
5
Rob Eijkmans
Almere
46:39
6
Evert Cornelisz
Zuidwal
48:12
7
Piet Berende
Veteranen Nederland
48:41
8
Fred Borgsteede
Lelystad
49:12
9
Bernardus v.d. Laan
NOP
58:18
DAMES, BOSBAANLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen Vos
Spirit Lelystad
41:25
2
Wiedeke Borgsteede
Spirit Lelystad
42:18
3
Mirriam Tacken
Spirit Lelystad
43:45
4
Afke Kruis
NOP
48:05
5
Elisabeth Blok
Zuidwal
50:32
6
Mariska Sas
Soest
1:01:14
7
Lara van Maanen
Almere
1:14:37
DVET, BOSBAANLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ria van Weezep
Spirit Lelystad
45:50
2
Ingrid Moonen
Flevo Delta
48:39
3
Angelique Meijer
Spirit Lelystad
48:45
4
Tjitske Kooistra
Veteranen Nederland
49:55
5
Sandra van der Velden
Almere
51:14
6
Edith Staartjes
Almere
51:58
7
Conny v.d. Riet
NOP
52:09
8
Mieke Link
Almere
52:14
9
Linda Bohne
Almere Buiten
52:58
10
Marianne Akkermans
Flevo Delta
53:30
11
Tineke Hollestelle
Dronten
54:19
12
Marly Smeenk
Lelystad
54:49
13
Janneke Leifaart
Almere
55:31
14
Anneke Wilschut
Almere
58:14
15
Marja van den Hoek
Almere
59:16
16
Grace Bulgac
Almere
59:25
17
Janny Tans
Flevo Delta
59:57
18
R. v. Opmeer
Almere
1:01:46
19
Bianca Sullivan
Oudekerk ad Amstel
1:03:38
20
Linda Steendam
Almere
1:04:53
21
Ria Bosman
Almere
1:06:31
Uitslagen.nl
09-01-2005 14:14