Uitslagenlijst Sunteam-Nieuwjaarsloop

Oud Beijerland - Zaterdag 8 januari 2005

HSEN, 10 KM WEG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Castro David
Bergen op Zoom (ESP)
34:20
2
Mol Anton
Oud Beijerland
35:14
3
Vlies van der John
Oud Beijerland
35:15
4
Heezen Pedro
Rhoon
37:06
5
Hoek van den Frans
Maassluis
37:40
6
Fransen Dennie
Rozenburg Zh
37:59
7
Viveen Harm
Maassluis
38:18
8
Lange de Gerard
Maassluis
38:40
9
Vissers Leo
's-Gravenhage
39:13
10
Giesen van der Kasper
Rotterdam
41:14
11
Hendriks Paul
Rotterdam
41:19
12
Veire v.d.
Rotterdam
41:38
13
Hendriks Erik
Capelle aan den IJss
41:53
14
Groeneweg Erik
Oud Beijerland
42:28
15
Stuurman Mark
Oud-Beijerland
43:09
16
Blom Jos
Schiedam
43:18
17
Uys Jacques
Oud Beijerland
43:19
18
Rijnaard marco
Vlaardingen
43:41
19
Mallegrom Edwin
Numansdorp
44:13
20
Noordam Peter
Maassluis
44:44
21
Lips Sonny
Westmaas
45:57
22
Veller van Erik
Oud Beijerland
46:38
23
Storm Michiel
Rotterdam
47:33
24
Dalmulder Arthur
Oud Beijerland
47:42
25
Rehorst PAUL
Kinderdijk
49:13
26
Veen van Peter
Oud Beijerland
49:39
27
Uffelen van Corjan
Rotterdam
50:25
28
Jonker Patrick
Westmaas
53:23
29
Fransen Wijnand
Maassluis
53:57
30
Boehle Edwin
Oud Beijerland
55:16
31
Luik van J
Oud Beijerland
1:00:27
H40+, 10 KM WEG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Onnink Ad
Barendrecht
36:44
2
Oemraw Amriet
Bergschenhoek
36:45
3
Hoeven van der Leo
Oud Beijerland
37:29
4
Romeijn Ton
Heinenoord
38:59
5
Bennekom Jan
Heinenoord
39:02
6
Nuninga Bert
Alblasserdam
39:29
7
Vermaas Henk
Numansdorp
39:33
8
Outer den Frans
Oud Beijerland
39:37
9
Slijkhuis Carel
Oud Beijerland
39:54
10
Nugteren R.
Ridderkerk
40:17
11
Stolk Armand
Oud-Beijerland
40:56
12
Boehle Erik
Barendrecht
41:11
13
Laeven Guus
Roggel
41:56
14
Leenheer Rob
Rotterdam
42:51
15
Raaymakers Jan
Oud Beijerland
43:13
16
Neef de Hans
's-Gravendeel
43:15
17
Does v.d.
Oud Beijerland
43:51
18
Hamburg van Leo
Oud Beijerland
43:53
19
Roozendaal Arie
Oud Beijerland
43:53
20
Gent Marus Pieter
Oud Beijerland
43:54
21
Bons Adrie
Numansdorp
44:13
22
Verhaar Ron
Heinenoord
44:35
23
Werken van de Ger
Oud Beijerland
46:06
24
Peuter de Martin
Oud Beijerland
46:07
25
Storm Ronald
Rotterdam
46:18
26
Leunis Wim
Strijen
46:27
27
Gaag van der Anton
Willemstad Nb
47:29
28
Schutrups Roel
Oud Beijerland
48:35
29
Jong de Cees
Nieuw Beijerland
49:43
30
Bakker Ernst Pieter
Klaaswaal
51:09
31
Visser Hans
Oud Beijerland
51:32
32
Barends John
Oud Beijerland
51:33
33
Horssels Bart
Klaaswaal
51:57
34
Heezen Ben
Poortugaal
52:43
35
Streefkerk John
Oud Beijerland
52:46
36
Hordijk Dick
Oud Beijerland
53:02
37
Klok Jaap
Oud Beijerland
53:18
38
Meijnster Peter
Oud Beijerland
53:38
39
Korstanje Martin
Klaaswaal
55:16
40
Bravenboer Leo
Westmaas
56:33
41
Overweel Ron
Mijnsheerenland
57:16
42
Lips Boy
Oud Beijerland
57:52
H50+, 10 KM WEG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Barendregt Hans
Goudswaard
40:24
2
Rosmolen John
Strijen
41:41
3
Bovenberg Bart
Oud Beijerland
43:58
4
Damen Kees
Oud Alblas
44:02
5
Hulst Jan
Capelle aan den IJss
44:14
6
Koning de Leen
Nieuwerkerk ad IJsse
44:15
7
Booy Arie
Barendrecht
45:06
8
Hartsema C
Barendrecht
45:25
9
Schenkels Paul
Puttershoek
45:25
10
Giesen v.d. Andries
Numansdorp
46:24
11
Jong de Willem
Barendrecht
46:33
12
Slot Karel
Rotterdam
47:39
13
Bart Gerrit
Puttershoek
48:00
14
Desjardijn Bas
Poortugaal
48:03
15
Elgers Wim
Spijkenisse
49:40
16
Kooman Aad
's-Gravendeel
50:15
17
Valois de Peter
Zoetermeer
50:31
18
Agterberg Andre
Oud Beijerland
50:35
19
Lanser Nico
Poortugaal
50:38
20
Slijkhuis Hendrik
Barendrecht
50:38
21
Dalessi John
Oud Beijerland
51:20
22
Appel Henk
Oud Beijerland
52:37
23
Benjert Leo
Vlaardingen
54:33
24
Hoppener Ben
Oud-Beijerland
55:02
25
Oosterhoff Jan
Rotterdam
58:03
26
Rennings Herman
Numansdorp
58:22
27
Hoorn Joop
Oud Beijerland
59:50
28
Hamelink Paul
Oud Beijerland
1:00:27
29
Marel van der Simon
Vlaardingen
1:02:12
DSEN, 10 KM WEG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Schot Carola
Heerjansdam
40:26
2
Geluk Annemiek
Boskoop
49:36
3
Veld in 't Danielle
Oud Beijerland
49:52
4
Hoeven Monique
Oud Beijerland
53:17
5
Elbers Margaretha
Dinteloord
53:39
6
Verhoef Edith
Strijen
56:37
7
Goslinga Ellen
Mijnsheerenland
58:47
8
Smit Jacqueline
Oud Beijerland
59:46
9
Vree Eline
Klaaswaal
1:01:38
D40+, 10 KM WEG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jong de tanja
Numansdorp
41:41
2
Schipper de Marianne
Roosendaal
43:16
3
Kool de Katharina
Zuid-Beijerland
49:06
4
Korstanje de Groot Ger
Klaaswaal
53:18
5
Lippe van der Roeli
Oud Beijerland
53:28
6
Huiden Janine
Zoetermeer
54:36
7
Streefkerk Addie
Oud Beijerland
54:52
D50+, 10 KM WEG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sundermeijer Marja
Oud Beijerland
45:19
2
Blokland Lida
Oud Beijerland
57:33
3
Stuurman Adri
Oud Beijerland
58:30
4
Oldenburg C
Heinenoord
59:50
5
Velden van der G
Barendrecht
1:04:30
Licht bewolkt, wind 9, temp. 11
Sunteam Automatisering, Oud-Beijerland
Uitslagen.nl
08-01-2005 18:46