| | | | | Uitslagenlijst Int. Hydron Sylvestercross Soest
Soest - Vrijdag 31 december 2004
JPC, JONGENS PUP. C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cas van der Sommen
Pijnenburg
6:05
5
Sylvester Majoor
Pijnenburg
6:44
MPC, MEISJES PUP. C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
JPB, JONGENS PUP. B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Dave Klarenbeek
Pijnenburg
5:36
3
Thomas van Ginneken
Triathlon
5:38
6
Niels Ravensbergen
Leiden Atletiek
6:16
7
Luuk Schillemans
Pijnenburg
6:26
8
Jeroen de Groot
Pijnenburg
6:29
12
Mark Aalmoes
GAC Hilversum
7:03
16
Sebas van de Waterbeem
Triathlon
9:16
MPB, MEISJES PUP. B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Caressa Blankestijn
Pijnenburg
6:04
5
Nikki van Zomeren
Pijnenburg
6:19
8
Ciska de Lijster
Ridderkerk
6:25
9
Jenneke Hoegen
Montainville (FRA)
6:26
11
Noa Onwudiegwu
Leiden Atletiek
6:48
12
Maritt van Doesburg
Zuidwal
6:53
16
Caitlin van Gessel
Triathlon
7:01
19
Lisa Biesterveld
Pijnenburg
7:11
20
Romy van de Grift
Pijnenburg
7:12
JPA, JONGENS PUP. A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Devin van Wageningen
AV Sliedrecht
4:55
4
Uzoma Onwudiegwu
Leiden Atletiek
5:10
6
Tjeerd Roosjen
Leiden Atletiek
5:16
9
Joris Ketelaars
Pijnenburg
5:19
10
Thomas Bosman
Warmenhuizen
5:22
12
Pieter Teeuw
Leiden Atletiek
5:24
18
Frank Ravensbergen
Leiden Atletiek
5:35
20
Casper van Ginneken
Triathlon
5:39
29
Luuk van der Sommen
Pijnenburg
5:56
31
Stan Ravensbergen
Leiden Atletiek
6:02
36
Jeff Hofman
Leiden Atletiek
6:22
37
Guido Stelhouder
Triathlon
6:23
40
Tim Schillemans
Pijnenburg
6:32
41
Matthijs uit den Bogaa
Pijnenburg
6:37
MPA, MEISJES PUP. A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jip Vastenburg
GAC Hilversum
4:59
4
Marijke Brilman
AV Nijkerk
5:09
5
Tirza van de Wolf
SC Reeuwijk
5:14
6
Anne-Lique Weeren
Triathlon
5:15
8
Marije Severijnen
AV Sliedrecht
5:24
13
Iris van Breukelen
Pijnenburg
5:37
16
Nikki Klarenbeek
Pijnenburg
5:47
17
Sophie Klumper
Meggen (SUI)
5:50
18
Shannon Lakerveld
AV Aalsmeer
5:51
21
Inge van de Beek
Pijnenburg
6:04
25
Anne van der Put
Leiden Atletiek
6:10
26
Elske Suijkerbuijk
Pijnenburg
6:10
28
Natalie de Boer
Pijnenburg
6:17
35
Djoeke van Ruitenbeek
Pallas '67
6:33
37
Kenny van den Brink
Pijnenburg
6:35
42
Elke brouwer de Koning
Leiden Atletiek
6:42
44
Lizzy van Zomeren
Pijnenburg
6:52
49
Myrthe van Kooij
Pijnenburg
8:06
50
Pia Ooms
Olympia Halsteren
8:21
52
Anja van der Zanden
Triathlon
11:56
JJD, JONGENS JUN. D
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Hans Dilling
Seven Hills Running
7:21
15
Christian Rasch
Pijnenburg
8:06
17
Mark Ravensbergen
Leiden Atletiek
8:10
19
Timothy Vergauwen
Loopteam Ed Sligcher
8:13
22
Jurriaan Wouters
Triathlon
8:20
24
Daan Bruijsten
Seven Hills Running
8:23
27
Teun Geurts
Seven Hills Running
8:31
29
Peter van Doesburg
Zuidwal
8:37
32
Lourens Steehouder
Triathlon
8:41
34
Eric van de Graaff
Atverni
8:44
36
David Landman
GAC Hilversum
8:58
37
Marien Teeuw
Leiden Atletiek
9:10
39
Quincy van Driesten
Athlos
9:25
45
Rutger Koppelaar
Parthenon
9:50
48
Koen van Splunter
Leiden Atletiek
10:00
49
Johan Dorland
GAC Hilversum
10:01
50
Jesse van Hofwegen
Typhoon
10:02
55
Geoffrey van de Veen
Pijnenburg
10:18
56
Jasper de Groot
Pijnenburg
10:27
57
Florian van de Leeuw
Leiden Atletiek
10:29
MJD, MEISJES JUN. D
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Juul Lavrijsen
Seven Hills Running
4:56
4
Jacky van Splunteren
Zaanland
4:59
5
Liesbeth Bos
Leiden Atletiek
5:00
6
Myra Franken
Loopteam Ed Sligcher
5:01
8
Tjarda van der Spek
AV Edam
5:07
12
Estelle Klink
Leiden Atletiek
5:13
13
Amy Hofman
Leiden Atletiek
5:13
14
Shannon van der Gaag
Almere '81
5:21
22
Anke Suijkerbuijk
Pijnenburg
5:38
23
Karien Robbers
Leiden Atletiek
5:40
24
Richel Klarenbeek
Pijnenburg
5:44
26
Susan van de Lagemaat
Pallas '67
5:49
32
Madelon Andriessen
Pijnenburg
6:10
34
Anne van Ruitenbeek
Pallas '67
6:17
JJC, JONGENS JUN. C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Norman van Wageningen
AV Sliedrecht
6:43
5
Robin Teunissen
Venray Regio
6:48
6
Wouter Dilling
Seven Hills Running
6:53
7
Adrea van Ham
Dilbeek (BEL)
6:56
11
Rutger van Oosterwijck
Loopteam Ed Sligcher
7:12
12
Stefan Lozeroms
Loopteam Ed Sligcher
7:20
17
Sander van Esch
AV Oirschot
7:26
23
Tiemen Gordijn
Leiden Atletiek
7:40
25
Navarone van Driesten
Athlos
7:42
26
Tobias van de Leeuw
Leiden Atletiek
7:44
27
Thomas van der Heijden
Sprint
7:45
31
Wouter van de Graaf
Atverni
7:54
32
Kars van der Weijden
Leiden Atletiek
7:57
35
Ousama Elkharraz Alami
Phanos
8:01
38
Erik Roeloffs
Loopteam Ed Sligcher
8:07
39
Jelmer Vastenburg
GAC Hilversum
8:10
40
Tim Suijkerbuijk
Pijnenburg
8:11
50
Thomas Koet
Leiden Atletiek
8:40
51
Stefan van de Graaf
Daventria
8:46
61
Sonne Scheermakers
Pijnenburg
9:09
62
Ronald van den Berg
Olympus '70
9:11
63
Sander Janssen
AV Sliedrecht
9:13
64
Dominique Andriessen
Pijnenburg
9:18
65
Jarno van Kooij
Pijnenburg
9:22
72
Victor van Hofwegen
Typhoon
10:36
MJC, MEISJES JUN. C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jessi Fairley
Seven Hills Running
7:37
5
Lisanne Bruijsten
Seven Hills Running
7:59
9
Richelle Vlenterie
Scopias
8:04
10
Jessica Oosterloo
LSV Invictus
8:09
11
Merel Franken
Loopteam Ed Sligcher
8:13
16
Maureen Ellswarth
Lycurgus
8:26
20
Elke Wouters
Loopteam Ed Sligcher
8:34
22
Caressa Toonstra
Almere '81
8:38
23
Kirsten Jeras
Loopteam Ed Sligcher
8:46
26
Lisette van Kasteren
Almere '81
8:48
31
Boukje van der Weijden
Leiden Atletiek
8:52
33
Jiota van de Langenber
Atverni
8:57
35
Suzanne Bos
Leiden Atletiek
9:01
36
Ilke Molemans
Lennik (BEL)
9:04
39
Angela Biesterveld
AV Edam
9:21
41
Regina Cornelisz
Almere '81
9:22
43
Marianne Klijnstra
Athlon Loopgroep Hee
9:31
48
Laura Suijkerbuijk
Pijnenburg
9:45
50
Wendy de Bloois
Olympus '70
10:00
52
Anouk van Zanten
Parthenon
10:12
JJB, JONGENS JUN. B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Solomon van Blokland
AV '23
14:10
5
Guus Reygoud
Utrechts Running Tea
14:19
10
Wilbert van Vliet
Loopgroep PK
14:35
12
Tim van der Houwen
Olympus '70
14:36
14
Maarten van Zeggeren
Parthenon
14:54
18
Roy Hoornweg
AV Sliedrecht
15:11
19
Joost Hummelink
AV Nijmegen
15:16
20
Maarten de Vugt
Oud Gastel
15:17
22
Kevin van Groningen
Utrechts Running Tea
15:25
23
Alex Van de Graaf
Daventria
15:34
25
Warner Postma
Athlon Loopgroep Hee
15:44
26
Niels Kleijwegt
Pijnenburg
15:45
28
Tim van der Hoeven
Pijnenburg
15:57
29
Dinesh Randjietsingh
De Keien
16:00
32
Casper Hamburger
Almere '81
16:18
35
Niels van Venrooij
De Keien
16:24
42
Tim Vrijenhoek
SC Reeuwijk
17:06
45
Jeroen Janssen
AV Sliedrecht
17:26
49
Michael Ligthart
Almere '81
18:23
51
Jakob Jan Koopmans
Athlon Loopgroep Hee
19:11
MJB, MEISJES JUN. B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
7
Brechtje Kraan
Seven Hills Running
7:59
9
Mireille Ploegmakers
Oss '78
8:19
11
Lotte Spraakman
Groningen Atletiek
8:22
12
Marijke Gouw
Utrechts Running Tea
8:27
15
Lucette van Duijn
Utrechts Running Tea
8:35
16
Lonne van Esch
AV Oirschot
8:36
17
Jetske van Hees
AV Heythuysen
8:39
19
Elina van der Linde
Almere '81
8:47
20
Nieneke van den Akker
Leiden Atletiek
8:49
22
Diane van Gorp
Venray Regio
8:56
23
Sietske van der Weijde
Leiden Atletiek
8:57
29
Karin van Eeuwijk
AV Gouda
9:17
32
Chantal de Groot
Pijnenburg
14:30
JJA, JONGENS JUN. A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerwin van den Hurk
Prins Hendrik
20:00
5
Dorus Arts
Seven Hills Running
20:59
6
Robin van der Linde
Almere '81
21:01
14
Gerbert van den Biggel
AVO 1983
21:51
16
Sam Lavrijsen
Seven Hills Running
22:07
17
Marco Vermond
Seven Hills Running
22:11
20
Roel van Opdorp
Leiden Atletiek
22:26
21
Menno Franken
Loopteam Ed Sligcher
22:35
27
Ronald van Meurs
Clytoneus
23:13
28
Marinus van Zijtveld
GAC Hilversum
23:22
29
Anton Hunt
Leiden Atletiek
23:44
33
Bas Broertjes
Utrechts Running Tea
24:13
36
Jelte Pijl
Athlon Loopgroep Hee
25:12
MJA, MEISJES JUN. A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Susan Kuijken
Seven Hills Running
14:20
2
Fanny van Maanen
Rotterdam Atletiek
14:57
5
Nikki Fairley
Seven Hills Running
15:25
11
Ilonka van den Hengel
Athlos
16:26
12
Karin Nieuwenhuijsen
Hellas
16:33
15
Josien Aarntzen
Atletico '73
17:10
16
Nikki van Oorsouw
Prins Hendrik
17:44
18
Veerle van Balen
Hollandia
18:15
21
Sabine van de Meerakke
AVV
23:54
HSEN, HEREN SENIOREN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Ramses Bekkenk
Leiden Atletiek
27:19
5
Jeroen Zeinstra
Prins Hendrik
27:31
6
Raymon van den Berg
Prins Hendrik
27:39
7
Pieter van der Luijt
Leiden Atletiek
27:47
9
Martin Lauret
Loopgroep PK
27:56
10
René van Dijke
Leiden Atletiek
27:58
11
Tim brouwer de Koning
Leiden Atletiek
28:05
12
Peter Heusschen
GAC Gemert
28:11
13
Edgard Creemers
Leiden Atletiek
28:16
17
Ralph Apeldoorn
Leiden Atletiek
28:25
19
Maurice van Veldhooven
Olympus '70
28:30
20
Bastian Boschker
Rotterdam Atletiek
28:37
23
Peter Janssen
Prins Hendrik
28:39
28
Jaco Luijendijk
Leiden Atletiek
29:17
30
Niels Hovy
Utrechts Running Tea
29:24
32
Orphan van Faassen
Loopgroep PK
29:43
34
Allan van Hulst
Loopgroep PK
29:50
40
Jan Jouke Vos
Athlon Loopgroep Hee
30:09
42
Casper Bruins
GAC Hilversum
30:11
43
Gerben van der Luijt
Leiden Atletiek
30:12
44
Joost La Lau
Leiden Atletiek
30:16
45
Matthijs van Scheijen
Loopgroep PK
30:21
47
Frank Vulker
Leiden Atletiek
30:24
51
Bas Borreman
Loopgroep Aart Stigt
30:54
52
Alex Bergsma
Athlon Loopgroep Hee
30:57
54
Stefan Blasche
Kerpen (GER)
31:05
59
Wannie Friderichs
Almere '81
31:39
60
Tino van Garderen
GAC Hilversum
31:46
63
Peter Schmeitz
Leiden Atletiek
31:48
64
Robert van de Werf
Clytoneus
31:58
68
Johann-Frederick te Pe
Phanos
32:19
73
Marco van Nek
Loopgroep PK
32:31
83
André de Bruijn
SC Reeuwijk
33:31
84
Sander Metsemakers
GAC Hilversum
33:41
95
Kees Meijer
Leiden Atletiek
35:01
102
Matthijs Buist
Lopersgroep Deurne
36:50
104
Richard van Klooster
Triathlon
37:49
110
Edward van Weert
Parthenon
42:46
111
P de Graaf
Bunschoten Spakenbur
45:00
HPRO, HEREN PROMINENT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Patrick Stitzinger
Nederland
34:14
8
Jeroen van Damme
Nederland
34:33
15
Fransua Woldemariam
Nederland
35:20
18
Armand van der Smissen
Nederland
35:44
27
Rik van Laarhoven
Nederland
37:14
28
Mohammed Ben Sabahia
Marokko
37:43
DPRO, DAMES PROMINENT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Miranda Boonstra
Nederland
23:15
10
Kristijna Loonen
Nederland
23:59
11
Andrea Deelstra
Athlon Loopgroep Hee
24:27
13
Jolanda Verstraten
Nederland
24:55
14
Hanneke Schipper
Groningen Atletiek
25:01
15
Anne-Mieke van der Pol
AV Nijmegen
25:10
16
Marleen van der Graaff
Nederland
25:29
18
Esther van Heerde
KAV Holland
26:10
19
Annelies Homma
Prins Hendrik
26:19
20
Jenette Tolhoek-van Da
Typhoon
27:08
21
Martine Hendriksen
Leiden Atletiek
28:00
HV 40, HEREN 40
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aart Stigter
Loopgroep Aart Stigt
27:38
7
Jan Kortekaas
Leiden Atletiek
29:02
8
Jaap van Duijvenvoorde
Leiden Atletiek
29:07
10
Patrick Molemans
Lennik (BEL)
29:23
15
Han Hoegen
Montainville (FRA)
30:37
18
Evert de Graaf
Rotterdam Atletiek
30:54
19
Sietse van der Werff
Veteranen Nederland
30:55
20
Hans Ravensbergen
Leiden Atletiek
30:59
26
Fred Regeer
Leiden Atletiek
31:36
29
Ruud van den Broek
GAC Hilversum
32:14
31
Roberto Hofman
Loopgroep Aart Stigt
32:21
32
Maurits de Ruiter
GAC Hilversum
32:33
34
Nico van den Berg
Olympus '70
32:38
36
Mark Lie-A-Kwie
Veteranen Nederland
33:02
38
Norbert Groenewegen
Leiden Atletiek
33:04
40
Stan Klink
Leiden Atletiek
33:11
43
Herman van den Hengel
Zuidwal
33:27
45
WillemJan van Vliet
Leiden Atletiek
33:33
55
Gert-Jan van Groningen
Ron Clarke
34:21
58
Theo Baljon
Leiden Road Runners
34:37
60
Niek Spreen Brouwer
GAC Hilversum
34:45
67
Jon van Caspel
Loopgroep PK
35:13
76
Geert van de Waterbeem
Triathlon
35:29
83
Wim Kooy
the Hague Road Runne
36:02
85
Wim B Tijssen
Loopgroep PK
36:12
88
Ronald Schreuder
Spirit Lelystad
36:18
90
Han Stellaard
Loopgroep PK
36:26
100
Dick Stam
Running Athletic Poi
37:19
102
Ronald van Eijgen
Almere '81
37:30
106
Enno Aerts
Loopservice Nederlan
38:07
107
Jebbe Westerbeek
Start '78
38:23
109
Ben van Vliet
Veteranen Nederland
38:28
112
Ruud van Leeuwen
Triathlon
39:20
HV 50, HEREN 50
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Cammeraat
Veteranen Nederland
30:31
2
Adrianus Marinus Buijs
Phoenix
30:40
19
Wim van Ravenhorst
Triathlon
34:10
20
Hans van der Linden
Triathlon
34:12
21
Kor van de Polder
Veteranen Nederland
34:19
25
Ardath Witkamp
Loopgroep Aart Stigt
34:59
27
Chris Driessen
GAC Hilversum
35:15
28
Leo de Hartog
Veteranen Nederland
35:19
29
Bertus Vrielink
De Veenlopers
35:37
30
Jan van der Lee
Pijnenburg
35:46
32
Jan de Hollander
Veteranen Nederland
36:45
38
R van Weezep
Spirit Lelystad
37:51
41
Toon Verkerk
Veteranen Nederland
38:36
42
Dolf Bartels
Spirit Lelystad
38:51
44
Siebe Turksma
GAC Hilversum
39:06
47
Frederik den Hartog
Startbaan
39:40
52
Choe Claessens
Loopgroep PK
41:12
53
Kasan Kasanmoehamat
Veteranen Nederland
41:19
54
Rob La Rose
Veteranen Nederland
42:00
HV 60, HEREN 60
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Àrie van Tol
Leiden Atletiek
34:25
3
Keith Deathridge
the Hague Road Runne
34:43
5
Ruud Nieuwenhuis
Kombijsport
36:49
7
Hans Harmsen
Spirit Lelystad
37:16
8
Hartsema
Veteranen Nederland
38:18
10
Piet Loverbosch
Lopersgroep Deurne
39:00
11
Henk van der Wilt
Veteranen Nederland
39:11
13
Willem Landman
Spirit Lelystad
39:51
DV 35, DAMES 35
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Florence van Rijsberge
THOR
23:57
4
Monique Arkenbout Andr
AV Castricum
26:29
5
Inge Verbessem
Duffel (BEL)
26:35
8
Marianne van Etten
Phoenix
27:40
9
Gemma van Nijnanten
Loopgroep Aart Stigt
28:15
11
Mirriam Tacken
Spirit Lelystad
28:27
14
Esther van de Grift
Pijnenburg
30:16
15
José Nouws
Veteranen Nederland
31:08
16
Ellen Abbringh
Loopgroep Aart Stigt
31:33
17
Lucienne van de Vusse
Phoenix
32:36
19
Karin de Bloois
Olympus '70
36:32
DV 45, DAMES 45
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Marian Mijwaard
GAC Hilversum
27:07
6
Petra van Manewijk
Olympus '70
28:22
8
Marijke Scholtemeijer
Ron Clarke
29:44
10
Cora Mulder
Veteranen Nederland
30:39
11
Gerrie den Oude
Pijnenburg
30:43
14
Betty Polderman-Nap
Clytoneus
31:26
16
Marlaine Charest
Loopgroep Aart Stigt
32:52
17
Adri van der Zon
Pijnenburg
32:58
21
Jannie Broeke
Veteranen Nederland
36:04
23
Annie van Rossum
Veteranen Nederland
48:18
HKC, HEREN KORT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
9
Martijn van Leeuwen
AV Castricum
10:32
11
Maarten van den Heuvel
Hanzesport
10:34
13
David Hemstede
Atletico '73
10:38
16
Vladimir Tontichinski
Wit-Rusland
10:47
22
Sebastiaan Breedijk
Zaanland
10:55
23
Alexander van der Voor
Atverni
10:56
27
Pieter van Langen
De Spartaan
11:01
36
Dave Klink
Leiden Atletiek
11:18
38
Christiaan Bosselaar
KAV Holland
11:19
40
Kris Haesaert
Leuven (BEL)
11:22
41
Harold van Eerde
Haag Atletiek
11:26
42
Lucien van Zandvoort
Almere '81
11:27
44
Jan-Willem van Henten
GAC Hilversum
11:31
46
Tariq van Rooijen
Pallas '67
11:33
47
Matthieu Spekkers
NEA Volharding
11:34
49
Mark Buiks
Loopteam Ed Sligcher
11:38
53
Maikel Stolwijk
Leiden Atletiek
11:42
56
Martijn Bartelson
NEA Volharding
11:44
58
Evert van Nigtevecht
Sprint
11:49
59
Michiel Molevelt
Leiden Atletiek
11:51
62
Pascal Noort
Leiden Atletiek
11:56
63
Vincent Hofmann
Pijnenburg
11:58
64
Maarten ter Hoeve
De Spartaan
12:02
65
Michael Groenewegen
Waterweg
12:02
66
Alex Da Coceicaofreder
Utrechts Running Tea
12:03
69
Ronald Weevers
Prins Hendrik
12:08
71
Patrick van de Luijtga
Phoenix
12:10
74
Ernst van Beekhuizen
AV '23
12:13
78
Aartjan te Velthuis
Leiden Atletiek
12:22
79
Floor van Langen
De Spartaan
12:23
85
Frans van den Hoek
Waterweg
12:41
89
Lukas van der Storm
Leiden Atletiek
12:56
90
Robert van Pelt
Leiden Atletiek
13:01
91
Patrick van den Bragt
Loopgroep PK
13:15
92
Koen Bolink
Generaal Michaelis
13:20
93
Jacco van der Weijden
Leiden Atletiek
13:26
99
Sander Eggenhuizen
AV Nijmegen
14:02
103
Coos van Buuren
Pijnenburg
14:35
DKC, DAMES KORT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Liesbeth van der Velde
België
11:40
3
Elke van Hoeymissen
België
12:06
6
Sabine van de Reijt
Sprint
12:19
9
Anne van den Hurk
Nederland
12:46
11
Marjolein Rutgers
Clytoneus
12:57
15
Manon Loeffen
Seven Hills Running
13:16
18
Brigitte Nieuwlaat
Nederland
13:27
19
Joyce Vrijenhoek
Clytoneus
13:37
22
Sylvia de Vries
Leiden Atletiek
14:00
24
Lindsay Marrewijk
Olympus '70
14:21
25
Marieke van Leeuwen
Rotterdam Atletiek
14:38
26
Lotte van Dinther
AV Nijmegen
14:40
29
Margreet Reinders
Diomedon
15:11
HREC, RECREANTEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Leendert Hartveld
Pijnenburg
12:29
6
Martijn Cloos
Nederhorst den Berg
14:54
11
Hugo van den Broek
Zoetermeer
15:37
17
Thijs Gerritsen
Loosdrecht
17:01
18
Vincent van Roomen
Leusden
17:01
20
Jeffrey de Gier
Loosdrecht
17:10
21
Jeroen van der Gun
Amersfoort
17:13
24
Laurens van Roomen
Leusden
17:21
27
Peter Tiemeijer
Nieuwegein
17:35
36
Robert van den Berg
Houten
18:22
37
Van van de Pijpekamp
Soesterberg
18:23
39
Hans van Nistelrooy
Houten
18:45
54
A van Ginkel
Wijk bij Duurstede
20:17
68
Ruud van Rookhuizen
Hilversum
22:10
72
Johan de Kruijff
Woudenberg
22:25
75
Fred Rikmans
GAC Hilversum
22:27
80
Marinus Landman
Pijnenburg
22:31
95
Henk van der Plas
Odiliapeel
23:13
104
Daan van Vliet
Soesterberg
24:37
109
J P van der Horst
De Spartaan
26:13
121
Martijn ten Heuvel
Amersfoort
27:01
124
Jonathan Gosert
Bunschoten Spakenbur
27:15
125
Jan van Zijtveld
Westbroek
27:29
128
Mark Eijgelsheim
Rotterdam
27:45
135
Arjen van Ettinger
Berkenwoude
28:29
139
Herman Libbers
Heerewaarden
29:05
146
Remon van Nistelrooy
Houten
29:54
163
Robin Beukers
Bunschoten Spakenbur
31:21
169
Peter Jan Verheul
Westbroek
32:16
174
Robert Mallee
Loopservice Nederlan
32:43
178
Danny de Boer
Bunschoten Spakenbur
32:50
185
Marinus van der Klok
Soest
33:12
186
C D Bor
Loopgroep Aart Stigt
33:15
187
Bert van Dijk
Loopgroep Aart Stigt
33:16
192
Robin Hesselink
Amersfoort
33:25
204
Gertjan de Bock
Zwammerdam
34:10
208
Patrick Avis
Loopgroep Aart Stigt
34:18
211
Aernout Kuiper
IJsselstein Ut
34:26
214
Martin Tenthof v Noord
Amersfoort
34:30
218
Marc van den Deijssel
Soest
34:37
221
John Waardenburg
Amersfoort
34:46
225
Maarten van Norren
Leusden
34:58
226
Arthur Westgeest
Hilversum
35:01
229
Leo van Eekeren
Soesterberg
35:03
241
Ben Hund
Loopservice Nederlan
35:32
244
M van der Woude
Pijnenburg
35:37
249
Henny Fleijsman
Pallas '67
35:45
251
Arie van der Waal
Pijnenburg
35:48
254
Sonny van de Deijssel
Soest
35:54
263
Edwer Veldhuijzen
Harmelen
36:28
269
Anthony Correia
Velserbroek
36:45
271
Edwin Langhorst
Amersfoort
36:50
276
Arjan Kaashoek
Breukelen Ut
36:57
286
P van de Brink
Loopgroep Aart Stigt
37:13
291
Thijs Schlebaum
Pijnenburg
37:17
293
Martijn van Beusekom
Huizen
37:20
300
Henk van Middelaar
Amersfoort
37:37
302
Arco Boekeloo
Breukelen Ut
37:39
306
Ference Bogert-Oostrom
OSM '75
37:42
309
Peter van Gellekom
Amersfoort
37:51
322
Bas van Gastelen
Amersfoort
38:13
323
Dick Van Soest
Driebergen-Rijsenbur
38:14
326
Matthijs van t Wout
Amersfoort
38:16
328
Roel Hoksbergen
Pijnenburg
38:22
331
H Melkert
Wijk bij Duurstede
38:28
335
Jac van der Linden
Hilversum
38:36
336
René Straathof
Lisserbroek
38:37
343
Jos Ooms
Olympia Halsteren
38:43
346
Peter Attevelt
IJsselstein Ut
38:54
350
Robert van Ravenhorst
Pijnenburg
38:55
355
C J van Steenkiste
Ron Clarke
38:59
359
Mart van Wijk
Nederhorst den Berg
39:05
369
Frans Pels Rijcken
Pijnenburg
39:25
371
Peter de Graaf
Bunschoten Spakenbur
39:28
372
Dick in den Berken
Naarden
39:29
375
Jeroen van Leuveren
Hoogland
39:36
385
Frank van der Velde
Triathlon
39:51
389
Raphaël Réal del Sarte
Soest
39:55
393
Ruben van Boven
Nijkerk Gld
39:59
397
Eric Veltman
GAC Hilversum
40:02
400
Van Hoevelaak
Driebergen-Rijsenbur
40:05
403
Ronald van Boven
Nijkerk Gld
40:06
404
Michael Drescher
Evelph (CAN)
40:08
407
P J Kurvink
Driebergen-Rijsenbur
40:11
412
Jan Koelewijn
Bunschoten Spakenbur
40:21
420
Vincent van Rookhuizen
Hilversum
40:29
424
Klaas van 't Klooster
Soest
40:32
429
Mark Bos
Wijk bij Duurstede
40:40
437
Andre van Zadel
Pijnenburg
40:58
444
Jan Wielinga
Bunschoten Spakenbur
41:08
448
Frank Aalten
GAC Hilversum
41:17
454
Rolf Vermolen
's-Gravenhage
41:22
463
Maarten van Leeuwen
Bussum
41:28
465
Jan de Graaf
Bunschoten Spakenbur
41:33
466
Gerard de Graaf
Bunschoten
41:34
468
Erwin van Waarden
Pijnenburg
41:37
474
Ad van Halteren
Bunschoten Spakenbur
41:52
475
Jurjan Blokland
Amersfoort
41:53
477
H van den Brink
Almere '81
41:56
481
Wout van Drunen
AV Nijkerk
41:59
488
John van der Pouw Kraa
Soest
42:11
497
L van den Akker
's-Gravenzande
42:26
499
Robert Jan de Kraker
Amersfoort
42:31
502
Michiel van de Burgh
Baarn
42:36
508
Reinders
Wijk bij Duurstede
42:41
509
Teun van Rossum
GAC Hilversum
42:41
519
Jeffrey van der Beek
Hilversum
42:51
524
E Reinders
Wijk bij Duurstede
42:54
525
P de Graaf
Bunschoten Spakenbur
42:55
527
George de Groot
GAC Hilversum
42:59
532
Volkert Hooghiemstra
Zuidwal
43:10
534
Mark in 't Veld
Amersfoort
43:14
537
Vincent van Oostrom
Mijdrecht
43:17
546
Jeroen Diepeveen
Hilversum
43:21
547
Simon van Boren
Nijkerk Gld
43:21
550
Henk Berkelaar
Nederhorst den Berg
43:23
554
J de Ruiter
Bunschoten Spakenbur
43:26
555
M van Rooijen
Bunschoten Spakenbur
43:28
559
Michiel Hermsen
Atletico '73
43:31
562
Theo van Dopperen
Nieuwegein
43:33
566
Gijsbertus Grootendors
Nieuwegein
43:39
581
Ad Roodhuijzen
De Sprinter
44:00
584
Eric van der Kroft
Leersum
44:06
585
M Noordlander
's-Gravenhage
44:10
588
Frits van der Meijden
Soesterberg
44:12
597
Koen Spoorenberg
Landsmeer
44:27
598
Everhard van Dijk
Pijnenburg
44:28
601
Christiaan Bekker
IJsselstein Ut
44:35
602
Klaas de Graaf
Bunschoten Spakenbur
44:36
604
Henk van Twillert
Bunschoten Spakenbur
44:38
605
Mark van Ombergen
Amersfoort
44:38
609
Leo Goes
Delta Lloyd Running
44:40
612
Vincent van den Dijsse
Naarden
44:41
629
Jacques van Rooijen
GAC Hilversum
44:58
631
Flip van de Waerdt
Maarsbergen
44:59
632
Jan Huib Beukers
Bunschoten Spakenbur
45:00
638
Klaas de Graaf
Bunschoten Spakenbur
45:09
643
L Koelewijn
Bunschoten Spakenbur
45:22
646
Geert van Leeuwen
Leiden Atletiek
45:24
650
Tom Schneijdenberg
IJsselstein Ut
45:31
654
A P van Wiggen
's-Gravenhage
45:38
658
Willem van Willigenbur
Hilversum
45:44
670
Arie Kauffman
Loopservice Nederlan
46:00
676
Jan arie van Lunteren
Den Dolder
46:03
680
Patrick van Velzen
Bilthoven
46:10
681
Anton Westland
Bunschoten Spakenbur
46:11
682
Gerrit van Gessel
Triathlon
46:12
692
Tijs van der Laan
's-Gravenhage
46:28
693
Jos van Diermen
Bunschoten Spakenbur
46:29
694
Menno Oosterveld
's-Gravenhage
46:29
695
Peter Hendriksen
Triathlon
46:30
699
Sjaak de Koning
Pijnenburg
46:36
709
Clemens Wilgenburg
GAC Hilversum
46:44
711
Rendolf van Hoof
GAC Hilversum
46:45
712
Paul Timmermans
Amersfoort
46:47
713
Bernhard Balk
Veteranen Nederland
46:47
714
Bram van Binnendijk
Waalwijk
46:48
721
Hendrik-Jan de Boer
Lage Vuursche
46:56
724
Dennis van Duijn
Rotterdam
47:03
726
Ben Ribbers
's-Hertogenbosch
47:05
731
Freerk Strikwerda
Amersfoort
47:08
737
Bert Vastenburg
Loosdrecht
47:14
739
Ton van Daatselaar
Pijnenburg
47:17
744
Hielke van der Spoel
Altis
47:27
745
Richard Singelenberg
Utrecht
47:27
748
P Soeterbroek
Berkel en Rodenrijs
47:31
750
Joop klein Haarhuis
Triathlon
47:33
751
Bert van Dijk
Hooglanderveen
47:39
760
Henny Spliet
Wijk bij Duurstede
47:45
763
Hardy Wold
Alphen aan den Rijn
47:50
766
Chris van de Kamp
GAC Hilversum
47:58
769
Peter Griffioen
's-Gravenhage
48:03
775
Cornelis van der Shaaf
Hilversum
48:14
785
Klaas Peereboom
Heerenveen
48:31
786
Ben Hund
Loopservice Nederlan
48:32
791
Edouard Buning
Amsterdam Zuidoost
48:45
794
Patrick Avis
Loopgroep Aart Stigt
48:52
803
David van der Laan
Oostzaan
49:03
805
Eric van der Heijden
Nederhorst den Berg
49:09
810
Ton van Dam
Driebergen-Rijsenbur
49:25
818
Alfred Balkema
Driebergen-Rijsenbur
49:37
829
H de Graaf
Bunschoten Spakenbur
49:52
832
Jan Ruizendaal
Bunschoten Spakenbur
49:55
834
Jan-Willem Jannink
Hilversum
49:56
838
Bastiaan Verheul
Westbroek
50:00
840
Jos Gebbinck
Wijk bij Duurstede
50:02
846
F J Hilligehekke
Pijnenburg
50:13
848
Robert de Boer
Bunschoten Spakenbur
50:15
854
Johan den Blanken
Loopservice Nederlan
50:29
858
Johan V Gellekom
Amersfoort
50:35
869
Ben Visser
Driebergen-Rijsenbur
51:01
871
Jan Bosman
Bunschoten Spakenbur
51:04
873
Berry Westerbeek
Loopservice Nederlan
51:06
874
Hans van Oostereem
Amersfoort
51:08
879
Ziane Benchaabane
Amsterdam
51:18
884
Marcel Dopheide
Pijnenburg
51:24
885
Jan Groot
Wijk bij Duurstede
51:24
887
Jan Willem Greefhorst
Harmelen
51:25
891
RJM van der Pol
Amersfoort
51:39
893
Ruud Beukers
Bunschoten Spakenbur
51:43
899
Marcel van Coesant
Hilversum
51:57
900
Stef Duijst
Bunschoten Spakenbur
52:01
902
Louis Teunissen
Nieuwegein
52:06
906
Meijers
Nederhorst den Berg
52:24
910
Ard-Jan van Tilborg
Assendelft
52:40
911
Arnold Loenhout
Amersfoort
52:40
912
Dirk van den Dijssel
Almere
52:42
915
Frank van der Linden
Utrecht
52:46
919
Richard VanTrigt
Eindhoven
52:55
921
Jan van der Steen
West Graftdijk
53:00
923
Frank Steenhagen
Hilversum
53:03
929
Frans van Rijthoven
Soesterberg
53:34
940
Johan van Maaren
Amersfoort
54:10
944
Pieter Goverse
Soesterberg
54:17
959
William Haarmans
Hilversum
55:17
966
Harry van Berkel
Pijnenburg
55:57
975
Besned van der Heijden
Amersfoort
56:37
980
Frans Brekelmans
Rijswijk Gld
57:25
986
Gerrit Lasterie
Pijnenburg
57:51
988
Aad Kraaijeveld
Amersfoort
58:15
989
Willem van Roozendaal
Amersfoort
58:17
DREC, RECREANTEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Annemarie van Zijtveld
Westbroek
13:59
6
Stefanie Nelemans
Triathlon
16:27
10
Hildegard Brouwer
Woudenberg
17:36
11
Ingrid Coenen de Jager
Soesterberg
18:36
12
Magriet Limburg
Pijnenburg
18:39
16
Sandra Stolwijk
Pijnenburg
19:06
24
Lianne van Eekeren
Soesterberg
20:32
26
Janna Hendriksen
Amersfoort
20:40
29
Paulien Timmermans
Amersfoort
20:57
32
Jaccomijn Hilligehekke
Soest
21:06
37
Madelon de Groot
Hilversum
21:31
42
Annemieke Jussen
Hilversum
21:55
43
Josine Olde Lohuis
Utrecht
21:59
44
Mieke van Gangelen
Soesterberg
22:04
48
Anne Marie Rademaker
Soest
22:18
51
Corinne Lippus
Velserbroek
22:32
61
Angelique van de Weerd
Baarn
23:48
64
Marloes Schuitemaker
Soest
24:04
65
Marleen Sievers
GAC Hilversum
24:10
66
Marjolein Basten-Kries
Soest
24:22
68
Ria Stam van Zijtveld
Westbroek
25:58
69
Gera van der Gun
Amersfoort
26:29
78
Jenny van der Toorn
Amsterdam
30:37
80
Esther Lievaart
Wageningen
30:40
81
Marlies van der Maarel
Maastricht
31:00
85
Sacha van Zelst
Soesterberg
33:00
86
Riet van den Heuvel
Linschoten
33:01
88
Elles de Boer-Bos
Bunschoten Spakenbur
33:11
89
Ilona Klarenbeek
Pijnenburg
33:17
90
Annette WilligenburgKl
Hoogland
33:31
93
Heleen Blokzijl-Diks
Soest
33:34
103
Barbara van de Calseij
Leusden
34:18
113
Elene de Kruijf
Noordwijkerhout
35:36
121
Christine Lucassen
Amsterdam
36:03
126
Willemien Kloosterboer
Nieuwegein
36:15
127
Jeannette Dierdorp
Apeldoorn
36:21
129
Esther van der Bijl
Maarssen
36:24
131
M van Wengen
GAC Hilversum
36:35
136
Erica van Schaik
Pijnenburg
36:57
137
Dorien Rakhorst
Nijkerk Gld
37:05
139
Lisette Minkels
Pijnenburg
37:10
141
Danielle Elings
Amersfoort
37:12
143
Saskia Fonteijne
Bilthoven
37:13
145
Henny Lugten-Wijmenga
Soest
37:17
147
Mirre van der Laan
's-Gravenhage
37:21
149
Hilde van Essen
Pijnenburg
37:25
150
Tamara Hendriksen
Amersfoort
37:26
152
Ria in den Berken
GAC Hilversum
37:31
158
Geréne van Maaren
Amersfoort
37:56
161
Hannie den Herder
Pijnenburg
38:03
166
Hanneke van Vloten
Den Dolder
38:13
173
Margriet Heerkens
Pijnenburg
38:34
180
Anita Cijs-Warnaar
Soesterberg
39:04
181
Wenare Klumper
GAC Hilversum
39:12
184
Didi van der Hoeven
Amersfoort
39:14
185
Margreet Thurkow
Amersfoort
39:15
186
Anneke Triemstra
Hilversum
39:16
189
Ria van de Groep
Amersfoort
39:27
190
Charlotte Hettinga
Amsterdam
39:30
191
Maja van Geelen
Hollandsche Rading
39:32
192
Angela van Daatselaar
Pijnenburg
39:33
193
Hanny van Esseveld
Soesterberg
40:01
200
Anja Schimmel
GAC Hilversum
40:23
201
Ge van de Berg
Soesterberg
40:38
202
Janneke Montfrooy
Zevenhoven
40:56
203
Tinka Klein Haarhuis
Triathlon
41:01
207
G J M Bierhoff-Bouts
AAV '36
41:10
208
Marjan Schotsman
Hilversum
41:10
213
Tessa van Rossenberg
Utrecht
41:44
216
Mirjam Radstate
Nieuwegein
41:54
217
Agnes Hertsenberg
Pijnenburg
41:56
220
Jeanette van Garderen
Loopgroep Aart Stigt
42:02
221
Coby Bruitsman
Loopgroep Aart Stigt
42:04
225
Yvonne van Rookhuizen
Hilversum
42:32
230
Ingrid Blokzijl
Pijnenburg
43:01
234
Esther Breikenhoff
GAC Hilversum
43:21
240
Heleen Mathijssen
Compton Dando (GBR)
43:52
242
Ingrid van Kleinwee
Hooglanderveen
44:11
245
Anita Greefhorst
Amersfoort
44:45
248
Annemarie van Zijtveld
Westbroek
44:50
250
L Braspenning
GAC Hilversum
44:54
251
Liesbeth Obers
Soesterberg
44:56
252
Nelly van der Waal-Dan
Pijnenburg
45:06
253
Marianne Uit den Booga
Pijnenburg
45:14
255
Gre de Kloet
Alphen a.d. Rijn
45:25
258
Monique van Leijen
Amsterdam
45:33
267
Monique Sleeking
Pijnenburg
46:33
269
Mary Langerak
GAC Hilversum
46:46
276
Monique Jongejan
Amsterdam
47:28
279
Marko Bakker
GAC Hilversum
47:42
282
Marion Houtmark
Waddinxveen
48:12
287
Ellen Spaans
GAC Hilversum
48:30
290
Marrigje Huijgens
Triathlon
48:53
294
Ingrid van Doorn
Pijnenburg
49:21
299
Nathalie Bleijerveld
Baarn
49:46
300
Rina van der Linde
Pijnenburg
49:50
301
Jeannet Brouwer
Pijnenburg
49:50
303
Mariette Meijers
Nederhorst den Berg
49:51
304
Laura Suijkerbuijk
Pijnenburg
49:51
306
Eefje de Graaf
Bunschoten Spakenbur
50:18
307
Maria Ruizendaal
Bunschoten Spakenbur
50:20
315
Nelleke Wolfswinkel-Ra
Hilversum
51:10
319
Willeke van Boven
Nijkerk Gld
51:17
327
Martine van Weelden
Utrecht
51:35
329
Claudia van den Berg
Soest
51:51
330
Hans van Jaarsveld
IJsselstein Ut
52:02
333
Martha Wantenaar
Pijnenburg
52:15
334
Margreeth Capelle
Veenendaal
52:17
338
Riny de Graaf
Bunschoten Spakenbur
53:04
339
Anja de Jong
Bunschoten Spakenbur
53:05
341
Heleen Mathijssen
Compton Dando (GBR)
53:13
342
Jannet Hatzmann
Amersfoort
53:18
343
Marijke Schut-Wikkerma
Pijnenburg
53:20
348
Hilje V Gellekom
Amersfoort
53:29
353
Trudie van den Deijsse
Pijnenburg
54:02
355
Antoinette Terberg
Pijnenburg
54:09
362
Edith Kooima Kuperus
Soest
54:44
363
Judy Veldhuijzen
Bilthoven
54:47
364
Judy Veldhuijzen
Bilthoven
54:49
367
Gera van Boven
Nijkerk Gld
55:20
371
J Lycklama a Nijeholt
Soest
56:01
377
Ingrid Zwart-Hartman
Zaandam
56:35
378
S M D Mulder
IJsselstein Ut
56:36
382
Annemieke van der Wart
Utrecht
56:55
384
Ans van de Knaap
GAC Hilversum
57:12
386
Petra Blommendaal
Driebergen-Rijsenbur
57:37
394
Marijhe Stolwijk
Loopgroep PK
59:27
396
Corrine Brinkman
Soesterberg
1:00:27
Uitslagen.nl
06-01-2005 22:54