Uitslagenlijst Crosscompetitie 2004/2005

Apeldoorn - Zaterdag 4 december 2004

JPC, JPC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corné Peerdeman
NOP
4:16
2
Thijs van de Meulen
Isala '96
4:16
3
Joost Visser
Athlos
4:20
4
Gaston Okkema
Isala '96
4:26
5
Joris van de Weerd
Daventria
4:36
6
Tim te Brake
AVA '70
4:42
7
Neflin de Weerdt
Athlos
4:47
8
Ivo Derkink
Athlos
4:49
9
Luuk Vos
PEC 1910
4:50
10
Tjum Nijland
Daventria
4:50
11
Gertjan Bentert
AVA '70
4:54
12
Michiel van Veluwen
PEC 1910
4:57
13
Dennis Spaansen
Isala '96
5:05
14
Chris Fidder
Isala '96
5:06
15
Wietse Koot
Daventria
5:12
16
Coen Doreleijers
Athlos
5:21
17
Jeroen van der Plas
AV '34
5:27
18
Donny van der Zande
AV '34
5:34
19
Pim Langkamp
Daventria
5:34
20
Justin Leijdekker
Cialfo
5:46
MPC, MPC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melissa de Haan
AV '34
4:30
2
Danique Slob
Isala '96
4:35
3
Welmoed Jonker
Daventria
4:47
4
Jessie Tijbout
Isala '96
4:47
5
Annamarth Hoogland
Daventria
4:50
6
Ellen Drost
Athlos
5:05
7
Elsemieke Scholten
De Liemers
5:09
8
Carlijn te Wierik
AV '34
5:18
9
Anne Bijsterbosch
AV '34
5:23
10
Esther de Regt
AV '34
5:25
11
Nicole Heuvelink
Hanzesport
5:33
12
Floor Mulder
AV '34
5:36
13
Jelynn Timisela
AV '34
5:38
14
Lisse Wesselink
PEC 1910
5:46
15
Kirsten Tol
AV '34
7:07
JPB, JPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gijs Langkamp
Daventria
4:23
2
Nick Barelds
AV '34
4:24
3
Auke van Dijk
AV '34
4:31
4
Yran Meeuwen
Ciko '66
4:31
5
Mats Fierkens
De Liemers
4:32
6
Jiri Nijboer
Cialfo
4:41
7
Gijs Jan Bruinewoud
PEC 1910
4:42
8
Wouter Weijn
AV '34
4:44
9
Tim Berns
AV '34
4:45
10
Marco Schurink
Gelre
4:50
11
Mark Jansonius
AV '34
4:55
12
Patrick Spaansen
Isala '96
5:00
13
Jordin Brouwer
AV '34
5:03
14
Philip den Bremer
PEC 1910
5:06
15
Bas Hoving
Athlos
5:07
16
Hidde Moll
Daventria
5:12
17
Rutger Mandemaker
AV '34
5:15
18
Meeuwis Aalberts
Daventria
5:15
19
Tymon Simonides
De Liemers
5:17
20
Frank Zegers
AV '34
5:44
21
Ian van Herwaarden
AV '34
5:55
22
Frank Boer
Isala '96
5:59
MPB, MPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcaline Bults
NOP
4:28
2
Marleen Stoel
Isala '96
4:28
3
Maxime Meussen
Daventria
4:35
4
Marlou Zandgrond
AV '34
4:36
5
Tanne Schuiling
Daventria
4:38
6
Kirsten Heuvelink
Hanzesport
4:40
7
Rosalie Bauman
Athlos
4:42
8
Emma Hoes
AV '34
4:46
9
Liselotte Bouwman
AV '34
4:47
10
Ellis Okkema
Isala '96
4:48
11
Tess Lont
AV '34
4:53
12
Dieuwke Slump
AV '34
4:55
13
Erin Bade
Ciko '66
4:57
14
Charissa Das
Cialfo
5:03
15
Hilde Houweling
PEC 1910
5:06
16
Simone Timmerman
Daventria
5:07
17
Irene Afman
PEC 1910
5:11
18
Esmée Endeveld
Daventria
5:26
19
Madelon Eggengoor
De Gemzen
5:28
20
Tessa Nebbeling
AV '34
5:34
21
Anne-Louise van Leeuwe
Cialfo
5:35
22
Wendy Polderdijk
AV '34
5:51
23
Evelien Krooshoop
AV '34
6:33
JPA1, JPA1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas van Laar
Cialfo
3:54
2
Ruben van Dijk
AV '34
3:55
3
Mark te Brake
AVA '70
3:56
4
Danny Corba
Ciko '66
4:06
5
Jordy Dikkers
De Sprinter
4:06
6
Jordi Peerdeman
NOP
4:09
7
Trystan de Weerdt
Athlos
4:12
8
Sander Fixe
Isala '96
4:12
9
Nick Rigterink
Isala '96
4:14
10
Jens Hellewaard
De Liemers
4:18
11
Dirk Jan van Veen
De Gemzen
4:22
12
Edwin van Veluwen
PEC 1910
4:25
13
Maarten Heersink
AVA '70
4:28
14
Lukas Hoes
AV '34
4:29
15
Bart Spreij
AV '34
4:34
16
Mark de Hoop
AV '34
4:43
17
Bas Oudenhuijsen
AV '34
4:44
18
Sjoerd Mol
AV '34
4:51
19
Koen Bijsterbosch
Cialfo
4:53
20
Ivar-Jarl Stinnissen
Ciko '66
4:54
21
Thomas van Arkel
Athlos
4:57
22
Luuk van Empel
AV '34
5:00
23
Michiel Dorgelo
De Liemers
5:04
24
Kees Koot
Daventria
5:26
25
Rene Scholten
AV '34
5:27
JPA2, JPA2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Casper van Well
AV Nijmegen
3:47
2
Freek Lier
Daventria
3:47
3
Juriaan Scholten
De Liemers
3:51
4
Thijs Krukkert
De Gemzen
3:58
5
Erik Lont
AV '34
4:00
6
Jon Woning
De Liemers
4:02
7
Simon de Regt
AV '34
4:04
8
Nick Lankwarden
AV '34
4:06
9
Markus Stout
AV '34
4:10
10
Stijn Bom
PEC 1910
4:11
11
Floris Steenwoerd
Cialfo
4:11
12
David van Bergen
Argo
4:24
13
Joris Afman
PEC 1910
4:25
14
Emiel Kalter
Ciko '66
4:26
15
Sebastiaan Mulder
AV Nijmegen
4:29
16
Thijs Mol
AV '34
4:34
17
Sjoerd van de Weerd
Daventria
4:37
18
Pieter Luinstra
Daventria
4:37
19
Dick Bijsterbosch
De Gemzen
4:42
20
Guus Loman
Daventria
4:52
21
Jesse Maaijen
Athlos
4:55
22
Jop Nijenhuis
De Liemers
4:56
23
Remco Winkeler
Athlos
4:59
MPA1, MPA1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rense Leseman
Ciko '66
4:10
2
Laurie Kampkuiper
AV '34
4:18
3
Karlijn Mertens
AV Nijmegen
4:19
4
Karin Nijenhuis
Athlos
4:23
5
Else Lendering
De Liemers
4:26
6
Chloé Wichard
AV '34
4:26
7
Maaike Hesseling
De Liemers
4:29
8
Anouk Visser
Cialfo
4:29
9
Sophie Rijsman
Hanzesport
4:35
10
Tirza Amersfoort
AV '34
4:40
11
Lisa Elskamp
AV '34
4:44
12
Willemijn Groenen
De Liemers
4:47
13
Anna Buter
Argo
4:47
14
Janice Everaars
AV '34
4:48
15
Esméé Bannink
AV '34
4:48
16
Rachel van Weerdenburg
AV '34
4:52
17
Inge Weber
Athlos
4:53
18
Hella Hulman
Daventria
4:55
19
Silke Hulman
Daventria
4:58
20
Lotus Westerhof
Athlos
5:00
21
Lieke v.d. Brink
Athlos
5:04
22
Daisy van Slot
Athlos
5:06
23
Loulou Jonker
Daventria
5:08
24
Sara Wijburg
Daventria
5:09
25
Anke Wensink
AV '34
5:12
26
Eline Linger
AV '34
5:19
27
Michelle Schouten
AV '34
5:26
28
Amy Verhoof
AV '34
5:27
29
Rachelle Vrinds
Cialfo
5:37
30
Hilde Bentert
AVA '70
6:16
31
Annike van Rijsbergen
Cialfo
6:33
MPA2, MPA2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos-Sanne Claassen
NOP
3:57
2
Marlies Huigen
Hanzesport
4:00
3
Michelle van der Meer
Isala '96
4:06
4
Mirthe Overkamp
Hanzesport
4:09
5
Dagmar Bade
Ciko '66
4:13
6
Loes Oudenhuijsen
AV '34
4:16
7
Nadine Willems
De Liemers
4:17
8
Amerins Hoogland
Daventria
4:17
9
Juliette Dekkers
SISU
4:19
10
Eef Verwey
Athlos
4:20
11
Merel Visser
Athlos
4:22
12
Ella van Amelsvoort
AV '34
4:25
13
Nina Graver
Athlos
4:26
14
Mariska Werler
Cialfo
4:26
15
Manuelle Bot
AV '34
4:27
16
Veerle Timmerman
PEC 1910
4:28
17
Rosanne Zandgrond
AV '34
4:31
18
Janine van der Valk
AV '34
4:33
19
Marjolijn Dekkers
SISU
4:34
20
Mirjam Heshusius
Athlos
4:36
21
Anne Koot
Daventria
4:38
22
Chantal Groothedde
AV '34
4:50
23
Ylja Miltenburg
Athlos
4:51
24
Rachel Geurts
AV '34
4:52
25
Judith Dix
Hanzesport
4:53
26
Amber Burgers
AV '34
5:00
27
Veronique Salome
Athlos
5:01
28
Marjet Wesselink
Hanzesport
5:02
29
Marloes Timmerman
Daventria
5:12
30
Tamar Berends
AV '34
5:26
31
Merel van der Maaten
Athlos
5:36
32
Lois Dijkstra
Daventria
5:45
JD1, JD1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kris Minkjan
NOP
8:06
2
Joep Afman
PEC 1910
8:13
3
Ward Melssen
AV Nijmegen
8:43
4
Luuk te Brake
AVA '70
8:45
5
Ingmar van der Lucht
PEC 1910
8:47
6
Chaim van Veen
Athlos
8:48
7
David Oostinga
AV '34
8:49
8
Roy Schouten
AV '34
8:54
9
Quincy van Driesten
Athlos
8:55
10
Paco Vleerlaag
AV Nijmegen
8:57
11
Sander Hagen
AV '34
8:58
12
Lennard Nawijn
AVA '70
9:00
13
Casper van Leeningen
AV '34
9:04
14
Melvin Deugd
AV '34
9:05
15
Rinse Krist
AV '34
9:09
16
Yorick van de Pavert
Athlos
9:11
17
Sebastiaan van Leeuwen
Cialfo
9:13
18
Bart Hanswijk
Climax
9:16
19
Anton de Regt
AV '34
9:17
20
Daan Vos
PEC 1910
9:18
21
Yannick Buitenhuis
AV '34
9:21
22
Laurenzo Verheijen
De Gemzen
9:26
23
Luuk Straathof
Gelre
9:40
24
Jan Jaap de Groot
AV '34
9:44
25
Jonathan Snel
AV '34
9:56
26
Jacco Geuzebroek
AV '34
9:57
27
Bart van Rosmalen
Athlos
9:58
28
Sjoerd Voetdijk
AV '34
10:01
29
Chris van der Maaten
AV '34
10:02
30
Daan Lameris
AV '34
10:03
31
Martijn Willems
Daventria
10:04
32
Bas Brinkenberg
AV '34
10:05
33
Daan Wijburg
Daventria
10:07
34
Bart Willemsen
AV '34
10:14
35
Kevin van Vliet
Athlos
10:22
36
Martijn van Heiningen
De Liemers
10:23
37
Kevin van Asperen
De Gemzen
10:25
38
Gerben Nijmeijer
De Gemzen
10:46
39
Rutger Dorgelo
De Liemers
10:50
40
Alje Hoving
Athlos
10:56
41
Ashwin Knoet
Athlos
11:03
42
Mark Berghuis
Athlos
11:05
43
Corbin Berghuis
Athlos
11:18
44
Ruben Schouten
AV '34
11:35
JD2, JD2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Dilling
Seven Hills Running
7:11
2
Seb Wiggemans
Daventria
7:19
3
Daan Bruijsten
Seven Hills Running
7:25
4
Jeroen van Calker
PEC 1910
7:25
5
Rowin Visscher
Isala '96
8:04
6
Jodimar Hokke
AV '34
8:10
7
Koen Bonekamp
AV '34
8:11
8
Thomas van Stigt Thans
PEC 1910
8:13
9
Lowie van der Woude
NOP
8:14
10
Stef Claassen
Atletics Nijverdal
8:18
11
Bas van Rijn
AV '34
8:26
12
Patrick Winkeler
Athlos
8:27
13
Remco van Veluwen
PEC 1910
8:30
14
Benjamin Oderkerk
AV '34
8:31
15
Stefan Lorist
Isala '96
8:44
16
Wilco van Roekel
Climax
8:56
17
David de Beer
AV Nijmegen
9:08
18
Leon Rombouts
AV '34
10:14
19
Emiel Schutte
AV '34
10:24
20
Maurice Rensink
Cialfo
10:30
21
Nathan Holtman
AV '34
10:35
22
Willem Bos
Athlos
11:11
MD1, MD1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Winne Vos
Daventria
5:42
2
Marit Arends
De Sprinter
5:45
3
Margit Korporaal
AV '34
5:45
4
Denise van Herp
Daventria
5:51
5
Dominique Verheijen
De Gemzen
5:56
6
Esther Hofma
Daventria
5:57
7
Nienke Tebbens
AV '34
6:00
8
Aukje Zijlstra
Ciko '66
6:00
9
Lenneke Bouwman
AV '34
6:02
10
Fieke Wolters
AV Nijmegen
6:15
11
Floor Verweij
Athlos
6:23
12
Karlien Sleper
AV '34
6:26
13
Lynette Herbrink
Daventria
6:28
14
Renee Mulder
AV Nijmegen
6:30
15
Willemijn van Laar
Cialfo
6:35
16
Ellen Versteegen
AV Nijmegen
6:39
17
Marleen van Heerde
Cialfo
6:40
18
Linda Keppers
De Gemzen
6:41
19
Demi Verbeek
Athlos
6:51
20
Marijke Frielink
De Liemers
6:56
21
Michelle Das
Cialfo
6:56
22
Jalissa Bultman
De Gemzen
6:58
23
Suzet Verschoor
Athlos
6:59
24
Ilona Hofmeijer
De Gemzen
7:00
25
Elke Klein
De Liemers
7:00
26
Heidy Rodijk
Cialfo
7:04
27
Nathalie Mulder
Cialfo
7:13
28
Laura Noltee
Athlos
7:39
29
Nienke Seinstra
Cialfo
7:53
30
Suzan Keddeman
De Gemzen
8:07
MD2, MD2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen Loman
NOP
5:31
2
Nicola Krukkert
Atletics Nijverdal
5:40
3
Laura Morren
Athlos
5:48
4
Stijntje Mertens
AV Nijmegen
5:49
5
Maud Schijven
AV Nijmegen
5:50
6
Renske van Gelder
Hanzesport
6:00
7
Michelle Groothedde
AV '34
6:00
8
Annerieke Bouwman
AV '34
6:01
9
Saskia Bom
PEC 1910
6:01
10
Chala Garcia
Athlos
6:15
11
Marleen Botman
AV '34
6:23
12
Saskia van Bergen
Argo
6:27
13
Corinne Nugter
NOP
6:31
14
Nancy van Petersen
Cialfo
6:34
15
Leanne ter Horst
De Liemers
6:35
16
Milou Bouman
Athlos
6:35
17
Anouk de Brabander
Climax
6:47
18
Elianne Daamen
Athlos
6:47
19
Famke Molenberg
Gelre
6:48
20
Anneli Dijkslag
De Gemzen
6:49
21
Caroline Bijsterbosch
Cialfo
6:55
22
Hanneke Heimerikx
AV '34
7:02
23
Rosanne Kuiper
AV '34
7:02
24
Nienke Snel
PEC 1910
7:05
25
Ilze Bisseling
AV '34
7:08
26
Sanne Visser
Cialfo
7:31
27
Janita Slofstra
De Gemzen
7:32
JC, JC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wouter Dilling
Seven Hills Running
8:32
2
Jeroen Sloot
Argo
8:42
3
Anders van Riesen
Argo
8:54
4
Ruud Boom
Daventria
9:00
5
Edwin Boone
Flevo Delta
9:02
6
Navarona van Driesten
Athlos
9:09
7
Michiel Scholten
De Gemzen
9:24
8
Dylan de Vries
AV '34
9:25
9
Gertin Roke
ACO Touwen
9:25
10
Dennis van der Woude
NOP
9:30
11
Jeffrey Kersaan
AV '34
9:33
12
Sander Gelissen
Daventria
9:37
13
Sjaak v.d. Bosse
AVA '70
9:50
14
Nick van de Meer
Isala '96
9:52
15
Arjen Venema
Climax
9:55
16
Rob Stuber
Athlos
9:59
17
Frido Jansen
Athlos
10:02
18
Bram Ligthert
Ciko '66
10:03
19
Matthijs van Veldhuize
AV '34
10:04
20
Glenn Bruins
AV '34
10:08
21
Floris Heil
AV '34
10:10
22
Wout Wesselink
PEC 1910
10:11
23
Ellart Schutte
AV '34
10:13
24
Lex van Bergen
Athlos
10:21
25
Thomas Luttikhold
AVA '70
10:23
26
Vincent Maalderink
Hanzesport
10:24
27
Stefen van de Graaf
Daventria
10:25
28
Stijn Verheul
AV '34
10:27
29
Jord Driessen
PEC 1910
10:42
30
Martijn Adam
Athlos
10:46
31
Rick Pieters
De Sprinter
10:47
32
Maarten Klaassen
Athlos
11:00
33
Vincent Rorije
AV '34
11:06
34
Kaj Bom
PEC 1910
11:10
35
Jeroen Koetsier
De Gemzen
11:11
36
Michael Dekker
PEC 1910
11:21
37
Bram Wessels
Athlos
11:44
38
Ruben Scholing
PEC 1910
11:57
39
Jochem Stevense
AV '34
12:02
40
Roeland van Rijssel
PEC 1910
12:32
41
Tom van der Maaten
Athlos
12:38
42
Niels Tamminga
AV '34
13:06
43
Lex van Beek
Athlos
13:56
44
Muhsin Calisal
Cialfo
14:33
MC, MC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Toebes
AV '34
8:00
2
Kellij Slagter
Isala '96
8:03
3
Lisanne Bruijsten
Seven Hills Running
8:04
4
Lisette Drost
Athlos
8:12
5
Kirsten Jeras
Loopteam Ed Sligcher
8:21
6
Sonja Bemelmans
AV Nijmegen
8:25
7
Fleur Straathof
Gelre
8:28
8
Martine van Duijvenbod
AV '34
8:35
9
Simone Emens
Daventria
8:37
10
Romy Oonk
AV '34
8:38
11
Aileen vd Neut
ACO Touwen
8:49
12
Iris Berends
AV '34
9:01
13
Nienke Maas
Gelre
9:06
14
Moniek Nijeboer
Spurt '88
9:06
15
Anouska v.d. Velden
Ciko '66
9:08
16
Myrthe van Weerdeenbur
AV '34
9:13
17
Hanneke Weststeijn
NOP
9:15
18
Jose Bosch
Cialfo
9:16
19
Ellen Houweling
Hanzesport
9:18
20
Anneke v.d. Laan
PEC 1910
9:26
21
Samantha Kercher
AV '34
9:27
22
Tara Vastenhout
AV '34
9:34
23
Jill Immerzeel
AV Nijmegen
9:35
24
Christel Harmsen
Cialfo
9:36
25
Tessa Mauw
PEC 1910
9:43
26
Linda Rodijk
Cialfo
9:48
27
Iris Blauw
Cialfo
9:49
28
Carolijn Damen
Ciko '66
9:59
29
Madeleine Wark
PEC 1910
10:00
30
Marjolijn Frielink
De Liemers
10:01
31
Lieke van de Weerd
Daventria
10:04
32
Marieke Vroom
De Liemers
10:07
33
Mala Noija
Cialfo
10:10
34
Tosca Urbanus
AV '34
10:11
35
Ilse Adelerhof
AV '34
10:12
36
Emmy Overkamp
Hanzesport
10:13
37
Janna Lukkezen
De Liemers
10:14
38
Meike Kleinpaste
Cialfo
10:17
39
Ilse Pastoor
PEC 1910
10:32
40
Anne Freriks
PEC 1910
10:34
41
Denise Janssen
De Liemers
10:35
42
Karlyn Afman
PEC 1910
10:37
43
Sandra Witjes
De Liemers
10:38
44
Anne Bakker
Athlos
10:39
45
Ivonne Kalkhoven
Athlos
10:39
46
Veerle Mulder
PEC 1910
10:44
47
Sacha Popping
Cialfo
10:45
48
Carmen de Weerd
Cialfo
10:49
49
Valerie Salome
Athlos
11:05
50
Linda Hofhuis
Athlos
11:15
51
Esther Morren
Athlos
11:23
52
Linda Berendsen
De Liemers
13:00
JB, JB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joost Hummelink
AV Nijmegen
13:42
2
Alex van de Graaf
Daventria
14:11
3
Wilfred van Holst
De Gemzen
14:12
4
Iordache Voicu
De Gemzen
14:13
5
Adri Nugter
NOP
14:21
6
Ralph Uenk
Climax
14:30
7
Arne Hup
Isala '96
14:38
8
Marco de Meer
Athlos
14:40
9
Andreas Potgieter
AV '34
14:50
10
Jelle Boes
Athlos
15:01
11
Peter Boone
Flevo Delta
15:20
12
Martijn van Calker
PEC 1910
15:23
13
Arie Freek Bultman
Isala '96
15:27
14
Marijn Delhez
Athlos
15:32
15
Wessel Bosch
PEC 1910
15:38
16
Robbert-Jan Vasse
Athlos
15:45
17
Wessel Vinke
PEC 1910
15:46
18
Han Disveld
Argo
15:54
19
Arjen Janssen
Gelre
15:59
20
Roel Jansen
Atletico '73
16:16
21
Laurens Jansen
De Liemers
16:42
22
Stefan Schouten
Athlos
17:02
23
Tim van den Ende
PEC 1910
17:15
24
Wouter Foppen
Athlos
17:17
25
Jan Bertijn
Athlos
17:23
26
Xander Knispel
Athlos
17:24
27
Tom Wevers
AVA '70
17:27
28
Dorian van Dalen
Athlos
17:40
29
Sander Wikkerink
AVA '70
17:43
30
Herre Groen
Daventria
19:07
31
Koen Vlug
AV '34
19:28
32
Alp Guvercin
AV '34
20:09
33
Dennis Bout
Athlos
20:12
34
Martijn Lankhorst
AV '34
21:02
MB, MB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brechtje Kraan
Seven Hills Running
9:17
2
Hilde Pape
SISU
9:26
3
Ismaelle Stout
AV '34
9:53
4
Emma Loef
Hanzesport
9:58
5
Silvia Slagter
Isala '96
10:21
6
Kimba ten Kampe
Daventria
10:33
7
Yvonne Kiers
De Liemers
10:34
8
Nelleke Bosch
Spurt '88
10:50
9
Rosemarie Smit
Cialfo
12:13
10
Manon Logtenberg
Cialfo
12:14
11
Marlijn Bijker
PEC 1910
13:08
12
Fiona Tamminga
AV '34
13:26
13
Marleen Mensink
De Gemzen
13:36
JA, JA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wouter Nijkerk
AV '34
13:35
2
Vincent Boers
Hanzesport
13:43
3
Raimo Westerhof
Athlos
13:50
4
Jeroen Vister
De Liemers
13:55
5
Jelle Schoemaker
Atletico '73
14:14
6
Jurgen Mesman
Ciko '66
14:23
7
Mathias Meijer
Climax
14:35
8
Justin Mannot
ACO Touwen
14:37
9
Jelle Hanswijk
Climax
16:00
10
Bertwin Kampman
Spurt '88
16:14
11
Bart Potjes
De Gemzen
17:13
MA, MA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corelien Kloek
NOP
9:15
2
Josien Aarntzen
Atletico '73
9:31
3
Ilona van de Hengel
Athlos
9:44
4
Amrita Nijhoff
De Gemzen
10:17
5
Leonie Eenkhoorn
Isala '96
10:58
6
Faisca Knufken
AVA '70
13:02
7
Christel te Lindert
AVA '70
15:15
MANKR, MANKR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maarten van de Heuvel
Hanzesport
8:55
2
Bram Rouwen
Hanzesport
9:35
3
Jan Roos
Tartlétos
9:42
4
Jan den Bakker
ACO Touwen
9:50
5
Niels van Vliet
Athlos
9:51
6
Niek Linckens
ACO Touwen
9:53
7
Tariq van Rooijen
Pallas '67
9:56
8
Manfred Boer
ACO Touwen
10:03
9
Harris Larasen
Isala '96
10:05
10
Erwin Meijer
Climax
10:08
11
Wilco Steenwijk
PEC 1910
10:12
12
Sander Hilferink
Ciko '66
10:17
13
Jasper Plender
Isala '96
10:21
14
Bennie Thunker
Isala '96
10:23
15
Janwillem Testerink
Leiden Atletiek
10:24
16
Faizel Merkx
Isala '96
10:33
17
Wouter Kreeft
Ciko '66
10:42
18
Gerard Kroes
Cialfo
10:49
19
Geert Wevers
AVA '70
11:01
20
Pieter Jan Vlaming
NOP
11:12
21
Marco Leunk
Cialfo
13:46
MAN, MAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Steven Dobbelaere
Athlos
33:33
2
Simon Beemsterboer
Cialfo
33:39
3
Andre Plette
Isala '96
34:07
4
Imo Muller
Kronos
35:15
5
Dick Elzinga
Veluwe
35:51
6
Patrick Kuiken
Athlos
36:23
7
Ronald Derksen
Veluwe
36:41
8
Henkjan Oldewarris
Athlos
36:59
9
Andre Pelgrom
Loopgroep Aart Stigt
37:19
10
Harry Veldkamp
Cialfo
37:46
11
Herman Mooij
AV '34
38:30
12
Marco Beltman
Veluwe
40:10
13
Erwin v. Dalen
Isala '96
40:16
14
Frank de Graeff
AV '34
41:15
15
Rene Gijsman
Cialfo
42:50
16
Stanley Bodegraven
Athlos
44:53
MAN40, MAN40
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Winters
Veluwe
33:58
2
Chris Henet
Ciko '66
34:47
3
Alex Scholten
Veluwe
35:23
4
Aart van Beek
Athlos
36:13
5
Willem de Weerdt
Cialfo
36:33
6
Hans Bosman
Daventria
37:00
7
Hans van Driel
Veluwe
37:34
8
Han de Regt
AV '34
37:47
9
Gert-Jan Bakker
Athlos
39:07
10
Jaap Kooiman
Cialfo
39:20
11
Evert Spijkerboer
Cialfo
39:57
12
Ronald Brouwer
Veluwe
40:26
13
Nico van Leeuwen
Athlos
40:48
14
Peter Machiels
AV '34
41:54
15
Lex Frentz
AV '34
42:22
16
Toon Woertman
Daventria
43:17
17
John Pelgrom
Daventria
43:59
18
Jan Lubbinge
Cialfo
45:12
19
Evert Leunk
Cialfo
46:40
MAN50, MAN50
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Liefers
AV '34
31:09
2
Willem Romeijn
Hanzesport
32:01
3
Kees Weeda
AV '34
32:18
4
Hans Sielias
AV '34
35:52
5
Gerrit Duits
AV '34
36:17
6
Gerrit Nillessen
Cifla
36:25
7
Gerrit Ginkel
Veluwe
36:48
8
Piet Kersten
Cifla
36:52
9
Piet de Wildt
Cialfo
37:40
10
Wim Paalman
AV '34
38:16
11
Jur Teeuwen
De Gemzen
44:59
VR, VR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rosa Pieltjes
De Gemzen
20:17
2
Isabel Sticker
De Liemers
20:56
3
Brechje Kaastra
Athlos
22:24
4
Susanne Leunk
Cialfo
22:46
5
Debby Schoolen
Cialfo
24:41
6
Aurora Lieske
De Gemzen
25:00
VR35, VR35
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorien Kroeze
Cialfo
24:13
2
Ilona Stevens
Cifla
26:44
3
Conny Stinnissen-Benja
Pheidippides
28:14
VR45, VR45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annette Voets
Veluwe
20:31
2
Godelieve Bouwes
Flevo Delta
21:38
3
Mieke Toorenaar
Cifla
22:27
4
Else Carriere
Cifla
23:25
5
Marianne Renckens-Klok
Cifla
23:54
6
Trees Rutten
AV Nijmegen
26:33
7
Sien Meinen
AVA '70
28:44
8
Anne Leunk
Cialfo
33:19
Organisatie AV '34 Apeldoorn
Uitslagen.nl
06-12-2004 22:17