| | | | | Uitslagenlijst 1e Dinkelcross 2004
Losser - Zondag 21 november 2004
PUP J, 1.2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
PUP M, 1.2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
JUN J, 2.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joucke Roetenberg
Overdinkel
10:10
8
Florian Benscheidt
Iphitos
13:40
9
Kenneth Sonntag
Bredevoort
13:44
JUN M, 2.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
JUN J, 5.0 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
JUN M, 5.0 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
SEN M, 5.0 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
VET M, 5.0 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Bertus Visschedijk
De Lutte
23:28
9
Appie de Groot
Marathon Pim Mulier
26:18
10
Abel Hartmut
Gildehaus (GER)
27:09
12
Horst Tabbert
Bad Bentheim (GER)
27:53
13
Bernd Steinbock
Gildehaus (GER)
29:03
15
Manfred Langhammer
Bad Bentheim (GER)
31:00
VET V, 5.0 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brigit Landewee
LAAC Twente
20:40
4
Gera Weber
Marathon Pim Mulier
27:29
SEN M, 7.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Andre Oude Elferink
Dionysos
28:28
2
Bart Withag
Avanti-Wilskracht
29:25
4
Boudewijn Timmermans
LAAC Twente
29:29
9
Frank Wiebes
Avanti-Wilskracht
32:54
12
Jan Diederik Kuiper
Rotterdam
33:54
SEN V, 7.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Claudia Grundel
Loopgroep De Lutte
35:16
2
Annemarie Verheijen
Iphitos
42:27
VET M, 7.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Herman Kemerink
LAAC Twente
31:03
8
Helmut Meijering
Gildehaus (GER)
32:44
9
Gerard Visschedijk
De Lutte
33:03
10
Alphons Pross
Loopgroep De Lutte
33:07
13
Theo Oude Hesselink
Marathon Pim Mulier
33:29
14
Hans te Nijenhuis
LAAC Twente
33:44
16
Bernd Busmann
Bad Bentheim (GER)
34:33
19
Gerard van der Woning
Iphitos
35:26
25
Aert Bakker
Avanti-Wilskracht
37:16
28
Gerrit Altena
Avanti-Wilskracht
38:06
29
Harrie uit het Broek
Losser
38:10
31
Fons Withag
Avanti-Wilskracht
38:37
35
Uwe Wetzel
Bad Bentheim (GER)
39:27
37
Fons Tiehatten
Avanti-Wilskracht
39:40
38
Han Olde Agterhuis
Enschede
40:29
42
Marcel Visscher
Glanerbrug
42:25
44
Günther Fleege
Bad Bentheim (GER)
42:30
46
Sjoerd Flapper
Haaksbergen
42:38
47
Jan Albert Koetsier
Holten
44:08
50
Jan Hendrik Heutink
Enschede
47:25
VET V, 7.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marijke van campen
Loopgroep De Lutte
34:11
2
Marie-Luise Bleumer
Bad Bentheim (GER)
36:47
5
Silvana Auteri
Haaksbergen
38:05
6
Harriette Withag
Avanti-Wilskracht
41:14
7
Petra Egbers
Bad Badheim (GER)
43:24
Uitslagen.nl
21-11-2004 13:00