Uitslagenlijst SAV - Cross

Grootebroek - Zondag 21 november 2004

HEREN, MANNEN CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wil Does
Hylas
28:42
2
Ruud Beerepoot
Hera
29:10
3
Timo Beemster
SAV
29:22
4
Toine Groot
SAV
29:33
5
Melvin Disco
Sportvereniging Spor
29:59
6
Mike Tesselaar
Hera
30:22
7
Peter Tas
TAS '82
30:23
8
Rob Schilder
SAV
30:28
9
Jim Mooij
Hollandia
30:36
10
Tom Bellord
Hylas
30:46
11
Marcel de Wit
SAV
30:49
12
Eelco van der Wind
Hollandia
30:57
13
Raymond Koen
Noordkop
31:08
14
Sietse van der Weijde
Hylas
31:15
15
Marcel Spanjaard
Hylas
31:28
16
Werner de Haan
SAV
31:31
17
Coen Schoonheden
AV Haarlem
31:36
18
Maurice Vriend
SAV
31:40
19
Frans Vulker
Leiden Atletiek
31:56
20
Gnuf Bouwmeester
Zaanland
31:57
21
A. Lucas
Hylas
32:05
22
Jeroen Doodeman
SAV
32:31
23
Bart Neefjes
ARO '88
33:00
24
F. Dekker
ARO '88
33:05
25
Richard de Wit
NEA Volharding
33:08
26
Kees Bisdonk
Noordkop
33:11
27
Rene Steur
ARO '88
33:38
28
Ron Jimmink
Loopgroep PK
34:53
29
Joep Homma
Hylas
35:15
30
Niels van Schagen
ARO '88
35:43
31
Johan Baas
Hollandia
35:44
32
Roy Gorres
Hollandia
36:19
33
Han Ordelman
36:34
34
Patrick Blankenzee
Noordkop
36:48
35
Hans Steinraht
38:59
36
Zeger Vis
SAV
41:17
M40, MANNEN CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fridthjof Koomen
Trias
29:30
2
Edwin van Dort
Phanos
29:47
3
Lutz Lohse
Texel
30:01
4
Cock van der Hulst
Hera
30:37
5
René Korpershoek
Hera
31:26
6
Ron Aalderden
Hera
32:34
7
Kjeld Broekhaus
Sportvereniging Spor
32:43
8
Robbert Jak
Sportvereniging Spor
32:50
9
Frank Ettes
Hollandia
32:55
10
Sjaak van Kampen
Hera
33:28
11
Dick Groenink
Noordkop
33:35
12
Sjaak Pronk
34:20
13
Rene Bouwmeester
Zaanland
34:29
14
Kees Bleeker
ARO '88
34:40
15
Francois Flisijn
Sportvereniging Spor
34:55
16
Jan Oudeman
Hera
35:49
17
Peter Faas
Hollandia
37:28
18
Henk Hoekstra
Noordkop
39:13
19
Peter van Grieken
DOKEV
40:55
20
Gerars Wassenaar
Hera
41:14
M45, MANNEN CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kees Portegijs
DOKEV
30:25
2
Ton Sjerps
SAV
30:38
3
Dick van Zalinge
AV Edam
31:43
4
René Peetoom
ARO '88
32:19
5
Jos ten Velde
Sportvereniging Spor
33:13
6
Jan Smit
Hollandia
33:22
7
Humphrey Mijnals
Sportvereniging Spor
33:34
8
Henri Okkerse
DOKEV
33:47
9
Peter Dekker
Hera
34:24
10
Antoon van der Jagt
Veteranen Nederland
35:02
11
Jos Koning
ARO '88
36:28
12
Kees Wijte
ARO '88
37:21
13
Koert Angevare
Sportvereniging Spor
37:50
14
Kees Zuurbier
Hera
38:03
15
Frits de Wit
Hera
40:42
16
Joost Daalhuisen
Hollandia
42:52
M50, MANNEN CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Kreuk
SAV
32:18
2
Cees Meijer
SAV
32:32
3
Koos van der Jagt
Veteranen Nederland
32:35
4
Frans Dekker
Veteranen Nederland
32:41
5
Ton van de Meché
Sportvereniging Spor
34:48
6
Dick van der Weide
Noordkop
34:59
7
Kees van Tilburg
Noordkop
35:05
8
Mat Pronk
Hera
35:23
9
Piet Luken
ARO '88
36:03
10
Roger Bellord
Hylas
36:04
11
Adrie van de Wijk
Hera
36:15
12
Cees Bakker
Hera
37:27
13
Jan Ettes
SAV
38:29
14
Gerrit Besseling
SAV
41:54
15
Cor Groet
ARO '88
44:31
M55, MANNEN CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joop Bos
Veteranen Nederland
33:53
2
Arie Snoek
Hera
34:11
3
Cor van Iperen
Veteranen Nederland
35:45
4
Siem de Ruijter
Hera
35:48
5
Co Jak
Hera
38:08
6
Piet Baardse
Hollandia
38:40
7
Jan van Duin
ARO '88
39:16
8
Niek Wever
ARO '88
39:40
9
Jan Munster
ARO '88
42:06
10
Kees Boeve
Hera
42:17
11
Piet Buis
SAV
44:17
M60, MANNEN CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nico Knol
Hollandia
39:20
2
Jan Otsen
Hollandia
39:24
3
Gerrit Kenter
Hera
40:43
DAMES, VROUWEN CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Helen Hofstede
Atverni
21:08
2
Charissa Czech
Noordkop
21:56
3
Tanya ten Velden
Sportvereniging Spor
23:41
4
Suzan Nieman
Hera
25:25
5
Suzanne van der Weide
Noordkop
25:50
6
Gabriëlle Czech
Noordkop
26:22
7
Henriëtta Ordelman
Noordkop
29:25
8
Mary Dudink
SAV
32:38
9
Marit Houtsma
Friesland
40:44
V35, VROUWEN CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marijke Ensing
Sportvereniging Spor
23:57
2
Lia Deen
Hera
24:15
3
Yvonne Kramer
SAV
26:12
4
Brigitte Baaij
Sportvereniging Spor
26:29
5
Selina Voogt
Hera
28:47
6
Meleinda van Moorst
Hera
29:52
7
Esther Winter
Hera
30:23
V40, VROUWEN CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erica Souverein
SAV
22:43
2
Wilma van Wouw
Hollandia
24:08
3
Annemiek Bakker
TAS '82
24:46
4
Tonny Deckers
Hollandia
27:58
5
Margareth Rood Overma
ARO '88
29:19
V45, VROUWEN CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Katinka Wiltenburg
Noordkop
22:37
2
Marian Baas
Hollandia
27:16
3
Lenneke van Poelgeest
ARO '88
32:22
4
Lenneke van Poelgeest
ARO '88
49:34
V50, VROUWEN CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mary Koenis
Hollandia
25:59
2
Elly Groet
ARO '88
27:06
3
Afra Broersen Bleeker
SAV
31:23
4
Annie Huiberts
Hera
31:34
5
Boukje Klaver
ARO '88
34:33
De SAV - Cross maakt deel uit van het Roele de Vries Crosscircuit
Uitslagen.nl
22-11-2004 21:15