Uitslagenlijst 20e Dijkgatsboscross

Wieringerwerf - Zondag 14 november 2004

M SEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Negerman
Trias
32:14
2
Jody Tesselaar
Hera
32:24
3
Pip Tesselaar
Hera
32:27
4
Ronald Schroer
Hera
32:46
5
Wil Does
Hylas
32:49
6
Ruud Beerpoot
Hera
33:45
7
Mike Tesselaar
Hera
34:22
8
Timo Beemster
SAV
34:46
9
Peter Tas
TAS '82
35:25
10
Melvin Disco
Sportvereniging Spor
35:32
11
Rob Schilder
SAV
35:39
12
Marcel de Wit
SAV
35:46
13
Tom Bellard
Hylas
35:59
14
Jim Mooij
Hollandia
36:02
15
Rayman Leven
Noordkop
36:08
16
Eelco van der Wind
Trimmer
36:23
17
Jeroen Deen
SAV
36:43
18
Rober Stroet
SAV
36:51
19
Dennis ten Bruggencate
Trias
36:59
20
Sietse van der Weijde
Hylas
37:01
21
Thijs Rood
Hera
37:03
22
Marcel Spanjaard
Hylas
37:18
23
Albert Lucas
Hylas
37:25
24
Maurice Vriend
Trimmer
37:42
25
Richard de Wit
NEA Volharding
38:38
26
Frans Dekker
ARO '88
38:40
27
Kees Bisdonk
Noordkop
38:44
28
Werner de Haan
SAV
38:47
29
Menno Teunisse
Trimmer
38:54
30
Rene Steur
ARO '88
39:42
31
Bart Neefjes
ARO '88
40:02
32
Bart Daalhuisen
Hollandia
40:38
33
Gerard Koeman
Hollandia
41:26
34
Maarten Bruin
TION
41:31
35
Ron Jimmink
Loopgroep PK
41:33
36
Johan Baas
Hollandia
41:34
37
Patrick Blankenzee
Noordkop
42:26
38
Han Ordelman
Loopservice Nederlan
42:34
39
Joeri Cornelisz
Trimmer
42:41
40
Niels van Schagen
ARO '88
42:56
41
Vincent de Groot
Trimmer
44:14
42
Sander de Jong
Trimmer
44:52
43
Zeger Vis
SAV
46:25
44
Anko Top
Wieringermeer
46:44
45
Floris Martens
Hollandia
48:44
M 40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fridthjof Koomen
Trias
34:25
2
Louis Dam
Trias
35:16
3
Koen Dudink
SAV
35:55
4
Cock v.d.Hulst
Hera
36:12
5
Jaap Broers
Hera
37:10
6
Rene Koroershoek
Trimmer
37:33
7
Sjaak van Kampen
Hera
37:50
8
Frank Ettes
Hollandia
38:37
9
Kjeld Broekhaus
Sportvereniging Spor
38:42
10
Andre Gerritsen
Wieringermeer
38:57
11
Robbert Jak
Sportvereniging Spor
39:28
12
Dick Groenink
Noordkop
39:38
13
Kees Bleeker
ARO '88
40:40
14
Francois Flisijn
Sportvereniging Spor
40:53
15
Aad Portegijs
DOKEV
42:00
16
Jan Oudeman
Hera
42:58
17
Rene Bakker
TAS '82
43:03
18
Ruud Lorijn
ARO '88
44:58
19
Dick Beerepoot
Trimmer
45:58
20
Henk Hoekstra
Noordkop
46:19
21
Anne Fennema
Hera
46:52
22
Gerard Wassenaar
Hera
47:42
23
Rik Homan
Trimmer
49:36
M 45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kees Portegijs
DOKEV
34:36
2
Kees Schroer
Hera
35:30
3
Herman Akkerman
Hollandia
35:35
4
Ton Sjerps
SAV
35:42
5
Dick van Zalinge
AV Edam
37:08
6
Bert Bouma
Hollandia
37:32
7
Jan Zijm
Texel
37:37
8
Rene Peetoom
ARO '88
37:45
9
Jos ten Velden
Sportvereniging Spor
39:13
10
Jan Smit
Hollandia
39:23
11
Humphrey Mijnals
Sportvereniging Spor
40:00
12
Henri Okkerse
DOKEV
40:24
13
Peter Dekker
Hera
40:56
14
Antoon van der Jagt
Veteranen Nederland
41:43
15
Martin Spigt
Sportvereniging Spor
42:38
16
Nico van Koningsbrugge
Noordkop
43:12
17
Gert van Es
DOKEV
43:45
18
Marcel van Druenen
Hollandia
43:50
19
Jos Koning
ARO '88
43:56
20
Harry de Jong
ARO '88
44:24
21
Hans van Kuijk
Trimmer
44:55
22
Wim van rijn
Noordkop
45:06
23
Kees Zuurbier
Hera
45:39
24
Gerrit de Jong
Trimmer
46:34
25
Frits de Wit
Hera
48:28
26
Joost Daalhuisen
Hollandia
52:26
27
Peter Miltenburg
Wieringermeer
54:45
28
J. Hofman
Trimmer
54:47
M 50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Kreuk
SAV
38:01
2
Cees Meijer
SAV
38:12
3
Koos v.d.Jagt
Veteranen Nederland
38:31
4
Frans Dekker
Veteranen Nederland
38:35
5
Ton v.d.Meche
Sportvereniging Spor
40:19
6
Kees van Tilburg
Noordkop
41:00
7
Henk Kooijman
Noordkop
41:28
8
Mat Pronk
Hera
41:55
9
Roger Bellard
Hylas
42:12
10
Wiebrand Top
Sportvereniging Spor
42:19
11
Cees Bakker
Hera
42:51
12
Rene Triest
Sportvereniging Spor
43:42
13
Piet Luken
ARO '88
43:55
14
Cor Mol
Trimmer
44:10
15
Jan Ettes
SAV
46:36
16
Cor Groet
ARO '88
52:52
17
Hans Bakels
Hollandia
54:48
18
Sjaak Doodeman
Hera
56:12
19
Theo Vertelman
Trimmer
59:20
M 55, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joop Bos
Veteranen Nederland
39:56
2
Arie Snoek
Hera
40:35
3
Frans Forrer
Noordkop
41:07
4
Cor van Iperen
Veteranen Nederland
42:06
5
Siem Ruijter
Hera
42:15
6
Co Jak
Hera
45:20
7
Piet Baardse
Hollandia
46:12
8
Jan van Duin
ARO '88
47:41
9
Roel Plas
Noordkop
48:14
10
Kees Boeve
Hera
48:16
11
Niek Wever
ARO '88
48:46
12
Jan Springveld
Hera
50:16
13
Jan Munster
ARO '88
51:16
M 60, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Kok
AV Edam
41:35
2
Jan Otsen
Hollandia
46:30
3
Nico Witsmeer
Wieringermeer
47:50
4
Gerrit Kenter
Hera
48:21
5
Nico Knol
Hollandia
51:11
DAMES, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Boukje Klaver
41:40
2
Melinda van Moorst
56:08
3
Lenneke van Poelgeest
57:55
V SEN, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Charissa Czech
Noordkop
22:41
2
Margriet de Jong
Hylas
25:13
3
Suzan Nieman
Hera
25:45
4
Suzanne v.d.Weide
Noordkop
27:14
5
Marieke Stuijts
Noordkop
27:29
6
Gabriella Czech
Noordkop
27:36
7
Joke Ursem
ARO '88
27:52
8
Margret van Kampen
Wieringermeer
28:31
9
Yvonne van der Stok
Trimmer
29:14
10
Henrietta Ordelman
Noordkop
29:22
11
Bastine Speksnijder
Trimmer
29:51
12
Louise Groot
Wieringermeer
30:29
13
Mary Dudink
SAV
34:05
V 35, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lida Deen
Hera
24:52
2
Marijke Ensing
Sportvereniging Spor
25:11
3
Elles Wagenaar
Wieringermeer
26:12
4
Yvonne Kramer
SAV
27:44
5
Brigitte Baaij
Sportvereniging Spor
28:08
6
Selina Voogt
Hera
29:09
7
Ester Winter
Hera
31:21
8
Patricia Smits Schoute
Trimmer
34:21
9
Anita Damen
Noordkop
35:18
10
Petra Hage
Wieringermeer
36:53
V 40, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erica Souverein
SAV
24:01
2
Wilma van Wouw
Hollandia
24:48
3
Annemiek Bakker
TAS '82
25:22
4
Greet Oudhuis
Hera
29:56
5
Ank Zegers
Wieringermeer
31:52
V 45, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Katinka Wiltenburg
Noordkop
23:11
2
Marian Baas
Hollandia
27:48
3
Anemiek Groot
Wieringermeer
32:44
V 50, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joke van Bruggen
Wieringermeer
24:10
2
Mary Koenis
Hollandia
26:34
3
Elly Groet
ARO '88
27:58
4
Truus Doekes
ARO '88
34:29
V 55, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annie Huiberts
Hera
32:54
HEREN, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Remco Bruin
24:38
2
Sjaak van Grieken
24:53
3
Ed Catsburg
25:29
4
Frank Damen
26:21
5
Edgar Miltenburg
26:22
6
Cees Bais
26:28
7
Frans van Duin
27:08
8
Kees van IJselmuijden
27:15
9
Ron Hoekstra
27:17
10
Hans Groot
27:25
11
Erik Strikker
27:42
12
Peter van Grieken
28:14
13
Patrick van Egten
28:50
14
Jan Bruin
28:51
15
Wim van de Berg
28:53
16
Jeff Zegers
31:41
17
Rein van IJselmuijden
40:02
JONG, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michiel de Ruiter
9:35
2
Pim Molenaar
9:39
3
Gideon Kok
9:42
4
Roderik van der Kamp
10:00
5
Arjen Hart
10:14
6
Ferdy van de Heide
10:16
7
Gilles Willebrord
10:26
8
Rob Stavenuiter
11:02
9
Willem Dudink
11:23
10
Ralph Klaasse
12:44
11
Davey Kievith
12:44
12
Jelle van der Schaaf
13:12
13
Coen van der Geest
13:17
14
Tim Koenis
13:31
15
Arnaud van Kuijk
13:35
16
Dammy Wehrman
13:54
17
Nienke Tjalma
14:12
18
Martijn de Bruin
15:08
19
Jeffrey Kok
18:50
MEIS, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Raika Lenaarts
11:08
2
Yvonne Hak
11:38
3
Anne Stavenuiter
13:22
4
Jacqueline Koenis
13:42
5
Marieke van Breukelen
14:12
6
Joyce Wehrman
14:54
2e wedstrijd Roele de Vries Recycling Crosscircuit 2004
Uitslagen.nl
14-11-2004 13:47