Uitslagenlijst 1e Gelders/Overijsselse cross

Kampen - Zaterdag 13 november 2004

JPC, JPC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs van de Meulen
Isala '96
4:03
2
Joost Visser
Athlos
4:05
3
Gaston Okkema
Isala '96
4:15
4
Tim te Brake
AVA '70
4:21
5
Wietse Koot
Daventria
4:33
6
Ivo Derkink
Athlos
4:33
7
Kenneth Sonntag
AVA '70
4:34
8
Gertjan Bentert
AVA '70
4:36
9
Dennis Spaansen
Isala '96
4:37
10
Michiel van Veluwen
PEC 1910
4:38
11
Thijs Doornwaard
De Gemzen
4:41
12
Beimen Vellinga
NOP
4:42
13
Job Lodder
Athlos
4:46
14
Justin Leijdekker
Cialfo
4:47
15
Tjum Nijland
Daventria
4:54
16
Coen Doreleijers
Athlos
5:00
17
Jeroen van der Plas
AV '34
5:03
18
Jasper Bruggeman
De Gemzen
5:04
19
Max Potkamp
Ciko '66
5:08
20
Rik Albers
Isala '96
5:11
21
Sander van Huffelen
De Gemzen
5:11
22
Pim Langkamp
Daventria
5:23
23
Chris Fidder
Isala '96
5:41
24
Ruben Fix
De Gemzen
5:50
25
Stefan Reurink
De Gemzen
6:05
MPC, MPC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Danique Slob
Isala '96
4:21
2
Annamarth Hoogland
Daventria
4:28
3
Welmoed Jonker
Daventria
4:32
4
Ellen Drost
Athlos
4:37
5
Merel Lasschuijt
AV '34
4:43
6
Jessie Tijbout
Isala '96
4:48
7
Elsemieke Scholten
De Liemers
4:56
8
Kay-Lynn Koens
PEC 1910
4:59
9
Carlijn te Wierik
AV '34
5:04
10
Floor Mulder
AV '34
5:05
11
Nicole Heuvelink
Hanzesport
5:24
12
Geraly Duijm
Isala '96
5:50
13
Sanne Helder
PEC 1910
6:08
JPB, JPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nick Barelds
AV '34
4:04
2
Gijs Langkamp
Daventria
4:12
3
Auke van Dijk
AV '34
4:17
4
Patrick Spaansen
Isala '96
4:17
5
Patrick Habekotte
Isala '96
4:25
6
Bas Hoving
Athlos
4:25
7
Marco Schurink
Gelre
4:27
8
Yannick v.d. Lucht
PEC 1910
4:29
9
Joris van de Weerd
Daventria
4:30
10
Emiel Boekelder
AVA '70
4:35
11
David Albers
Isala '96
4:36
12
Jordin Brouwer
AV '34
4:38
13
Jasper Meekers
PEC 1910
4:42
14
Mark Jansonius
AV '34
4:44
15
Frank Boer
Isala '96
4:48
16
Philip den Bremer
PEC 1910
4:49
17
Meeuwis Aalberts
Daventria
4:51
18
Tymon Simonides
De Liemers
4:52
19
Frank Zegers
AV '34
5:03
20
Pim van der Loos
PEC 1910
5:04
21
Rutger Mandemaker
AV '34
5:12
22
Erik Muller
AV '34
5:53
23
Ian van Herwaarden
AV '34
5:58
MPB, MPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kirsten Heuvelink
Hanzesport
4:17
2
Marleen Stoel
Isala '96
4:18
3
Rosalie Bauman
Athlos
4:22
4
Liselotte Bouwman
AV '34
4:23
5
Marlou Zandgrond
AV '34
4:24
6
Hilde Houweling
PEC 1910
4:36
7
Tess Lont
AV '34
4:37
8
Eva van der Zanden
De Liemers
4:38
9
Maxime Meussen
Daventria
4:44
10
Rosemarie Pyrek
De Liemers
4:45
11
Bente Dijkstra
Daventria
4:49
12
Madelon Eggengoor
De Gemzen
4:51
13
Esther Fix
De Gemzen
4:52
14
Erin Bade
Ciko '66
4:53
15
Charissa Das
Cialfo
4:55
16
Manon Foppen
Athlos
4:59
17
Renske Versloot
De Liemers
5:19
18
Tessa Nebbeling
AV '34
5:33
19
Anne-Louise van Leeuwe
Cialfo
5:46
JPA1, JPA1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas van Laar
Cialfo
3:40
2
Ruben van Dijk
AV '34
3:46
3
Mark te Brake
AVA '70
3:47
4
Danny Corba
Ciko '66
3:50
5
Jordy Dikkers
De Sprinter
3:55
6
Nick Rigterink
Isala '96
3:58
7
Sander Fixe
Isala '96
4:02
8
Trystan de Weerdt
Athlos
4:03
9
Edwin van Veluwen
PEC 1910
4:07
10
Gideon Bierdrager
Gelre
4:09
11
Bas Oudenhuijsen
AV '34
4:20
12
Derk Jensema
De Sprinter
4:23
13
Dirk Jan van Veen
De Gemzen
4:24
14
Mark de Hoop
AV '34
4:27
15
Luuk Molenaar
SISU
4:28
16
Koen Rutten
Daventria
4:30
17
Michiel Dorgelo
De Liemers
4:34
18
Ivar Stinnisssen
Ciko '66
4:38
19
Thomas van Arkel
Athlos
4:39
20
Bart Spreij
AV '34
4:41
21
Nik Woning
De Liemers
4:42
22
Kees Koot
Daventria
5:00
23
Rene Scholten
AV '34
5:04
24
Herman van Veelen
Ciko '66
5:06
25
Walter Wildeboer
AV '34
6:03
JPA2, JPA2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaap Gerben Vellinga
NOP
3:29
2
Freek Lier
Daventria
3:36
3
Juriaan Scholten
De Liemers
3:38
4
Casper van Well
AV Nijmegen
3:42
5
Jon Woning
De Liemers
3:46
6
Thijs Krukkert
De Gemzen
3:47
7
Joris Afman
PEC 1910
3:53
8
Simon de Regt
AV '34
3:54
9
Stijn Bom
PEC 1910
3:54
10
Nick Lankwarden
AV '34
3:57
11
David Sonntag
AVA '70
3:58
12
Sebastiaan Mulder
AV Nijmegen
4:04
13
Luuk Boevink
AV '34
4:12
14
Markus Stout
AV '34
4:15
15
Sjoerd van de Weerd
Daventria
4:17
16
Maarten-Marijn Koens
PEC 1910
4:19
17
Dick Bijsterbosch
De Gemzen
4:27
18
Jop Nijenhuis
De Liemers
4:32
19
Jesse Maaijen
Athlos
4:42
20
Jasper Veenkamp
PEC 1910
5:21
21
Erik Lont (1.500 m)
AV '34
8:41
MPA1, MPA1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rense Leseman
Ciko '66
3:58
2
Laurie Kampkuiper
AV '34
4:01
3
Anouk Visser
Cialfo
4:05
4
Karin Nijenhuis
Athlos
4:08
5
Karlijn Mertens
AV Nijmegen
4:09
6
Maaike Hesseling
De Liemers
4:10
7
Else Lendering
De Liemers
4:12
8
Janneke van Raan
Daventria
4:15
9
Frederieke ter Avest
De Liemers
4:20
10
Janice Everaars
AV '34
4:26
11
Esmee Bannink
AV '34
4:27
12
Sharon Rispens
Daventria
4:28
13
Anna Buter
Argo
4:29
14
Lisa Elskamp
AV '34
4:31
15
Rachel van Weerdenburg
AV '34
4:33
16
Inge Weber
Athlos
4:34
17
Hella Hulman
Daventria
4:35
18
Willemijn Groenen
De Liemers
4:37
19
Bente Scheepmaker
Athlos
4:39
20
Loulou Jonker
Daventria
4:40
21
Anke Wensink
AV '34
4:46
22
Daisy van Slot
Athlos
4:51
23
Leonie Siebert
PEC 1910
4:56
24
Lotus Westerhof
Athlos
5:03
25
Rachelle Vrinds
Cialfo
5:23
26
Hilde Bentert
AVA '70
5:37
27
Janomi van der Velde
AV '34
5:42
28
Annike van Rijsbergen
Cialfo
6:23
MPA2, MPA2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos-Sanne Claassen
NOP
3:41
2
Michelle van der Meer
Isala '96
3:44
3
Marlies Huigen
Hanzesport
3:45
4
Amerins Hoogland
Daventria
3:47
5
Mirthe Overkamp
Hanzesport
3:51
6
Loes Oudenhuijsen
AV '34
3:56
7
Merel Visser
Athlos
3:57
8
Eef Verwey
Athlos
3:59
9
Nadine Willems
De Liemers
4:02
10
Juliette Dekkers
SISU
4:03
11
Nina Graver
Athlos
4:04
12
Ella van Amelsvoort
AV '34
4:05
13
Dagmar Bade
Ciko '66
4:08
14
Robin Vergouwen
Daventria
4:10
15
Veerle Timmerman
PEC 1910
4:11
16
Janine van der Valk
AV '34
4:12
17
Lianne Jensema
De Sprinter
4:13
18
Marjolijn Dekkers
SISU
4:14
19
Mariska Werler
Cialfo
4:16
20
Mirjam Heshusius
Athlos
4:19
21
Rosanne Zandgrond
AV '34
4:21
22
Judith Fix
De Gemzen
4:22
23
Anne Koot
Daventria
4:23
24
Floor de Haas
Athlos
4:24
25
Rienkje Bronkhorst
Athlos
4:27
26
Judith Dix
Hanzesport
4:30
27
Rachel Geurts
AV '34
4:33
28
Ilja Wagenaar
De Gemzen
4:34
29
Chantal Groothedde
AV '34
4:35
30
Ylja Miltenburg
Athlos
4:37
31
Veronique Salome
Athlos
4:50
32
Amber Burgers
AV '34
4:51
33
Marjet Wesselink
Hanzesport
5:07
34
Lois Dijkstra
Daventria
5:20
35
Merel van der Maaten
Athlos
5:32
JD1, JD1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kris Minkjan
NOP
7:49
2
Joep Afman
PEC 1910
7:51
3
Paco Vleerlaag
AV Nijmegen
8:00
4
Nijs van Tuijl
AV '34
8:01
5
Yorick van de Pavert
Athlos
8:12
6
Luuk te Brake
AVA '70
8:13
7
Jop Brekelmans
AV Nijmegen
8:14
8
Ingmar van der Lucht
PEC 1910
8:14
9
Ward Melssen
AV Nijmegen
8:17
10
Bart Hanswijk
Climax
8:17
11
Melvin Deugd
AV '34
8:18
12
Chaim van Veen
Athlos
8:19
13
David Oostinga
AV '34
8:23
14
Quincy van Driesten
Athlos
8:25
15
Sander Hagen
AV '34
8:25
16
Rinse Krist
AV '34
8:31
17
Laurenzo Verheijen
De Gemzen
8:32
18
Daniel Leyba
De Gemzen
8:33
19
Anton de Regt
AV '34
8:37
20
Sebastiaan van Leeuwen
Cialfo
8:47
21
Storm Potkamp
Ciko '66
8:48
22
Yannick Buitenhuis
AV '34
8:50
23
Casper van Leeningen
AV '34
9:01
24
Roy Schouten
AV '34
9:03
25
Kevin van Asperen
De Gemzen
9:10
26
Bart van Rosmalen
Athlos
9:11
27
Bas Jonker
Cialfo
9:12
28
Mike van Megen
AV '34
9:13
29
Brian Rispens
Daventria
9:29
30
Daan Lameris
AV '34
9:43
31
Jacco Geuzebroek
AV '34
9:43
32
Alje Hoving
Athlos
9:46
33
Martijn van Heiningen
De Liemers
9:46
34
Matijn Willems
Daventria
9:53
35
Sjoerd Voetdijk
AV '34
9:57
36
Rutger Dorgelo
De Liemers
10:00
37
Kevin van Vliet
Athlos
10:01
38
Mark Berghuis
Athlos
10:04
39
Koen Lasthuis
PEC 1910
10:04
JD2, JD2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Dilling
Seven Hills Running
6:46
2
Seb Wiggemans
Daventria
6:53
3
Jeroen Calker
PEC 1910
7:11
4
Daan Bruijsten
Seven Hills Running
7:12
5
Rowin Visscher
Isala '96
7:33
6
Benjamin Oderkerk
AV '34
7:51
7
Lowie van der Woude
NOP
7:56
8
Niels van der Meulen
Isala '96
7:59
9
Koen Bonekamp
AV '34
8:03
10
Stef Claassen
Atletics Nijverdal
8:05
11
Stefan Lorist
Isala '96
8:07
12
Edwin Siebert
PEC 1910
8:18
13
Patrick Winkeler
Athlos
8:25
14
Remco van Veluwen
PEC 1910
8:31
15
Bas van Rijn
AV '34
8:32
16
Wilco van Roekel
Climax
8:50
17
Leon Rombouts
AV '34
9:35
18
Willem Bos
Athlos
10:07
19
Nathan Holtman
AV '34
10:08
20
Emiel Schutte
AV '34
10:12
MD1, MD1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Winne Vos
Daventria
6:02
2
Marit Arends
De Sprinter
6:03
3
Dominique Verheijen
De Gemzen
6:06
4
Margit Korporaal
AV '34
6:07
5
Denise van Herp
Daventria
6:22
6
Aukje Zijlstra
Ciko '66
6:31
7
Fieke Wolters
AV Nijmegen
6:35
8
Esther Hofma
Daventria
6:36
9
Nienke Tebbens
AV '34
6:37
10
Floor Verweij
Athlos
6:41
11
Lenneke Bouwman
AV '34
6:43
12
Maureen Rots
PEC 1910
6:48
13
Deborah Beuling
Isala '96
6:53
14
Renee Mulder
AV Nijmegen
6:56
15
Alisa Mura
AV '34
7:10
16
Debby Hazelaar
Cialfo
7:12
17
Karlien Sleper
AV '34
7:15
18
Anna-Sophie Heuveling
De Liemers
7:16
19
Willemijn van Laar
Cialfo
7:18
20
Marleen van Heerde
Cialfo
7:21
21
Linda Keppers
De Gemzen
7:21
22
Chantal Pekkeriet
AV Holten
7:23
23
Suzet Verschoor
Athlos
7:25
24
Demi Verbeek
Athlos
7:26
25
Ilona Hofmeijer
De Gemzen
7:39
26
Dionne van Ommen
Athlos
7:44
27
Heidy Rodijk
Cialfo
7:47
28
Nathalie Mulder
Cialfo
7:47
29
Laura Noltee
Athlos
8:12
30
Nienke Seinstra
Cialfo
8:28
MD2, MD2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Morren
Athlos
6:09
2
Nicola Krukkert
Atletics Nijverdal
6:13
3
Stijntje Mertens
AV Nijmegen
6:24
4
Renske van Gelder
Hanzesport
6:31
5
Nienke Kroon
PEC 1910
6:35
6
Michelle Groothedde
AV '34
6:37
7
Chala Garcia
Athlos
6:46
8
Annerieke Bouwman
AV '34
6:47
9
Saskia Bom
PEC 1910
6:57
10
Marleen Botman
AV '34
6:58
11
Milou Bouman
Athlos
6:59
12
Lisanne van Leeuwen
Cialfo
7:03
13
Nancy van Petersen
Cialfo
7:04
14
Corinne Nugter
NOP
7:05
15
Sanne van den Elzen
De Liemers
7:05
16
Anneli Dijkslag
De Gemzen
7:14
17
Famke Molenberg
Gelre
7:24
18
Jet ten Voorde
Daventria
7:24
19
Wieke Esschendal
Daventria
7:32
20
Ilze Bisseling
AV '34
7:42
21
Caroline Bijsterbosch
Cialfo
7:46
22
Nienke Snel
PEC 1910
7:50
23
Sanne Visser
Cialfo
8:01
24
Janita Slofstra
De Gemzen
8:03
25
Elize Boekholz
Daventria
8:42
JC, JC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wouter Dilling
Seven Hills Running
8:24
2
Ruud Boom
Daventria
8:58
3
Navarona van Driesten
Athlos
9:00
4
Michiel Scholten
De Gemzen
9:14
5
Gertin Roke
ACO Touwen
9:15
6
Jeffrey Kersaan
AV '34
9:19
7
Dylan de Vries
AV '34
9:20
8
Dennis van der Woude
NOP
9:22
9
Sander Gelissen
Daventria
9:32
10
Nick van de Meer
Isala '96
9:55
11
Mathijs Rots
PEC 1910
9:57
12
Lex van Bergen
Athlos
10:00
13
Kaj Bom
PEC 1910
10:01
14
Glenn Bruins
AV '34
10:02
15
Rob Stuber
Athlos
10:03
16
Vincent Maalderink
Hanzesport
10:05
17
Arjen Venema
Climax
10:08
18
Frido Jansen
Athlos
10:10
19
Floris Heil
AV '34
10:11
20
Matthijs van Veldhuize
AV '34
10:12
21
Ellart Schutte
AV '34
10:15
22
Vincent Rorije
AV '34
10:23
23
Joost Lubbinge
Cialfo
10:24
24
Stefen van de Graaf
Daventria
10:35
25
Jord Driessen
PEC 1910
10:42
26
Brent Verschoor
Athlos
10:48
27
Stijn Verheul
AV '34
10:52
28
Michael Dekker
PEC 1910
10:52
29
Pim Holzhauer
Daventria
10:53
30
Jeroen Koetsier
De Gemzen
11:19
31
Jochem Stevense
AV '34
11:20
32
Stefan Pekkeriet
AV Holten
11:33
33
Ruben Scholing
PEC 1910
11:47
34
Maarten Klaassen
Athlos
11:47
35
Lex van Beek
Athlos
11:52
36
Tom van der Maaten
Athlos
11:55
37
Niels Tamminga
AV '34
12:01
38
Bram Wessels
Athlos
12:18
39
Wessel van der Veen
Athlos
12:19
40
Roeland van Rijssel
PEC 1910
12:20
MC, MC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Toebes
AV '34
7:29
2
Lisanne Bruijsten
Seven Hills Running
7:30
3
Alicia Doorn
PEC 1910
7:45
4
Lisette Drost
Athlos
7:48
5
Kelly Slagter
Isala '96
7:52
6
Romy Oonk
AV '34
8:17
7
Stephanie Beuling
Isala '96
8:18
8
Aileen vd Neut
ACO Touwen
8:20
9
Nienke Maas
Gelre
8:37
10
Moniek Nijeboer
Spurt '88
8:39
11
Iris Berends
AV '34
8:41
12
Ivonne Kalkhoven
Athlos
8:43
13
Myrthe Van Weerdenburg
AV '34
8:44
14
Hanneke Weststeijn
NOP
8:45
15
Anne Bakker
Athlos
8:47
16
Jose Bosch
Cialfo
8:48
17
Tara Vastenhout
AV '34
8:57
18
Samantha Kercher
AV '34
8:58
19
Christel Harmsen
Cialfo
9:04
20
Tessa Mauw
PEC 1910
9:05
21
Charlotte Wark
PEC 1910
9:07
22
Meike Kleinpaste
Cialfo
9:08
23
Emmy Overkamp
Hanzesport
9:19
24
Celine van Rensburg
Gelre
9:21
25
Linda Rodijk
Cialfo
9:22
26
Madeleine Wark
PEC 1910
9:23
27
Manon Jansen
Daventria
9:29
28
Karina Krijgsman
Athlos
9:42
29
Tosca Urbanus
AV '34
9:45
30
Ilse Adelerhof
AV '34
9:46
31
Ilse Pastoor
PEC 1910
9:50
32
Linda Hofhuis
Athlos
9:51
33
Carmen de Weerd
Cialfo
9:53
34
Valerie Salome
Athlos
9:54
35
Karlyn Afman
PEC 1910
9:55
36
Anne Freriks
PEC 1910
9:57
37
Veerle Mulder
PEC 1910
9:59
38
Sacha Popping
Cialfo
10:02
39
Esther Morren
Athlos
10:28
40
Mala Noija
Cialfo
10:30
JB, JB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joost Hummelink
AV Nijmegen
14:21
2
Iordache Voicu
De Gemzen
14:24
3
Alex van de Graaf
Daventria
14:24
4
Dave de Geest
Ciko '66
14:24
5
Adri Nugter
NOP
14:41
6
Wilfred van Holst
De Gemzen
14:44
7
Jelle Boes
Athlos
14:46
8
Arne Hup
Isala '96
15:13
9
Marco de Meer
Athlos
15:14
10
Roel Nass
Atletico '73
15:27
11
Peter Boone
Flevo Delta
15:41
12
Ralph Uenk
Climax
15:48
13
Wessel Bosch
PEC 1910
15:52
14
Marijn Delhez
Athlos
16:01
15
Arjen Janssen
Gelre
16:02
16
Marc van Dijk
Isala '96
16:03
17
Wessel Vinke
PEC 1910
16:10
18
Arie Freek Bultman
Isala '96
16:20
19
Laurens Jansen
De Liemers
16:24
20
Martijn van Calker
PEC 1910
16:42
21
Robbert-Jan Vasse
Athlos
16:43
22
Roel Jansen
Atletico '73
16:53
23
Koen Zandbergen
PEC 1910
17:10
24
Xander Knispel
Athlos
17:19
25
Jan Bertijn
Athlos
17:25
26
Thomas Luykx
De Gemzen
17:26
27
Stefan Schouten
Athlos
17:26
28
Wouter Foppen
Athlos
17:48
29
Herre Groen
Daventria
18:25
30
Paul van Dalen
Athlos
19:33
31
Dennis Bout
Athlos
21:30
MB, MB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brechtje Kraan
Seven Hills Running
9:13
2
Hilde Pape
SISU
9:17
3
Ismaelle Stout
AV '34
9:40
4
Emma Loef
Hanzesport
9:48
5
Nelleke Bosch
Spurt '88
10:08
6
Stephanie Wittenberg
Daventria
10:21
7
Kimba ten Kampe
Daventria
10:23
8
Silvia Slagter
Isala '96
10:30
9
Yvonne Kiers
De Liemers
10:34
10
Rosemarie Smit
Cialfo
12:04
11
Manon Logtenberg
Cialfo
12:06
12
Fiona Tamminga
AV '34
13:42
JA, JA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Raimo Westerhof
Athlos
14:08
2
Vincent Boers
Hanzesport
14:15
3
Justin Mannot
ACO Touwen
14:29
4
Jurgen Mesman
Ciko '66
14:36
5
Jelle Hanswijk
Climax
14:50
6
Victor Bouwman
De Liemers
14:59
7
Mathias Meijer
Climax
14:59
8
Jeroen Vister
De Liemers
15:38
9
Dennis Jansen
Atletico '73
16:35
10
Reinoud Kruithof
Hanzesport
17:06
11
Bart Potjes
De Gemzen
17:48
12
Jordy Nijland
De Gemzen
18:39
MA, MA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corelien Kloek
NOP
9:13
2
Josien Aarentzen
Atletico '73
9:43
3
Ilona van de Hengel
Athlos
9:45
4
Amrita Nijhoff
De Gemzen
10:09
5
Ilse Pullen
ACO Touwen
10:17
6
Renske Hebing
De Liemers
11:18
7
Leonie Eenkhoorn
Isala '96
11:25
8
Tessa Fokkema
AV '34
12:51
MANKR, MANKR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arnoud Okken
Atletico '73
9:19
2
Maarten van de Heuvel
Hanzesport
9:33
3
Bas Eefting
Ciko '66
9:47
4
Hasan Mao
Hanzesport
9:53
5
Ruud Blikman
Atletics Nijverdal
10:18
6
Bram Rouwen
Hanzesport
10:27
7
Bart Uiterwijk
Arena
10:29
8
Alfred Rekers
PEC 1910
10:34
9
Rudy Koolhaas
Groningen Atletiek
10:37
10
Harris Larasen
Isala '96
10:39
11
Wilco Steenwijk
PEC 1910
10:41
12
Erwin Meijer
Climax
10:43
13
Niels van Vliet
Athlos
10:46
14
Henk-Jan Dorgelo
Isala '96
10:48
15
Robert Spoek
Ciko '66
10:52
16
Sander Hilferink
Ciko '66
11:03
17
Bennie Thunker
Isala '96
11:05
18
Michiel Boonstra
Ciko '66
11:12
19
Faizel Merkx
Isala '96
11:17
20
Gerard Kroes
Cialfo
11:26
21
Pim ten Brinke
AV Holten
11:28
22
Henk van den Esschert
De Gemzen
11:42
23
Wouter Kreeft
Ciko '66
11:45
24
Dennis Schilder
Isala '96
11:51
25
Jeroen van Veen
Isala '96
13:23
26
Marco Leunk
Cialfo
14:46
MAN, MAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Steven Dobbelaere
Athlos
33:51
2
Simon Beemsterboer
Cialfo
34:17
3
Andre Plette
Isala '96
34:34
4
Ruud van der Wal
AV '34
35:03
5
Patrick Kuiken
Athlos
35:52
6
Seren Nijkamp
AV '34
36:28
7
Murk Falkena
Spirit Lelystad
36:30
8
Henkjan Oldewarris
Athlos
37:53
9
Harry Veldkamp
Cialfo
38:28
10
Andre Pelgrom
Loopgroep Aart Stigt
38:43
11
Erik Steijlen
Athlos
39:00
12
Erwin van Dalen
Isala '96
41:31
13
Rene Gijsman
Cialfo
41:37
14
Frank de Graeff
AV '34
42:06
15
Stanley Boldewijn
Athlos
44:23
MAN40, MAN40
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Winters
Veluwe
34:55
2
Chris Henet
Ciko '66
35:07
3
Erik Klein Baltink
Hanzesport
37:18
4
Han de Regt
AV '34
37:48
5
Ronald Nijland
De Gemzen
38:36
6
Hans van Driel
Veluwe
38:49
7
Wim Potjes
De Gemzen
39:11
8
Evert Spijkerboer
Cialfo
39:25
9
Gert-Jan Bakker
Athlos
39:41
10
Dick Leseman
Ciko '66
40:42
11
Joep Jillings
Ciko '66
42:08
12
Berry Turk
Ciko '66
43:09
13
Peter Machiels
AV '34
43:16
14
John Pelgrom
Daventria
44:26
MAN50, MAN50
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Liefers
AV '34
28:18
2
Willem Romeijn
Hanzesport
28:35
3
Minke Hilgenberg
AV '34
31:29
4
Gerrit Nillessen
Cifla
32:08
5
Piet Kersten
Cifla
33:15
6
Piet de Wildt
Cialfo
34:49
7
Gerrit Bosch
Athlos
38:33
8
Jur Teeuwen
De Gemzen
40:09
VR, VR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marije te Raa
AV '34
17:42
2
Jacqueline Rustidge
Isala '96
18:00
3
Rosa Pieltjes
De Gemzen
19:38
4
Isabel Sticker
De Liemers
20:17
5
Agnes Baarsen
De Liemers
22:17
6
Susanne Leunk
Cialfo
22:21
7
Aurora Liekse
De Gemzen
22:59
VR35, VR35
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Polly Nkambi
Athlos
19:06
2
Jorien Kroeze
Cialfo
23:25
3
Ilona Stevens
Cifla
24:53
VR45, VR45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annette Voets
Veluwe
18:50
2
Godelieve Bouwes
Flevo Delta
20:30
3
Mieke Toorenaar
Cifla
21:21
4
Else Carriere
Cifla
22:23
5
Marianne Renckens-Klok
Cifla
22:45
6
Trees Rutten
AV Nijmegen
26:00
7
Anne Leunk
Cialfo
33:36
MAN45, MAN45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aart van Beek
Athlos
36:23
2
Hans Bosman
Daventria
37:29
3
Willem de Weerdt
Cialfo
38:02
4
Jaap Kooiman
Cialfo
39:52
5
Nico van Leeuwen
Athlos
41:48
6
Henri ten Brinke
AV Holten
41:59
7
Evert Leunk
Cialfo
47:08
Uitslagen.nl
22-11-2004 21:03