Uitslagenlijst Rabobank IJzeren man cross

Weert - Zondag 31 oktober 2004

VS, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rian v.d.Burgt
AVV
18:03
2
Mechtild Panhuysen
Atletiek Maastricht
18:36
3
Linda Hermans
PSV
18:45
4
Yvonne Groenen
Maastricht
20:17
5
Ann de Clerck
Lokeren (BEL)
20:56
6
Maartje Pleunis
AV Weert
22:00
7
Maaike Werson
PSV
22:02
8
Loes Schatorje
HAC
28:25
V35, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anja v.d.Heide
Lopersgroep Deurne
17:14
2
Petra van Tongeren
Heerlen
18:56
3
Chrisna Geraads
Scopias
21:41
V45+, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tilly v.d.Laar
AV Weert
18:59
2
Sabine Schuwer
Venlo
19:33
3
Helmie Caris
AV Weert
19:55
4
Nettie Frenken
AV Weert
21:01
5
Elianthe Didden
Hamont-achel (BEL)
21:19
MKC, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gijs Jacobs
HAC
15:05
2
Jeroen van de Biggelaa
GAC Gemert
15:19
3
Jan Jansen
Bergeijk
15:39
4
Ron Beurskens
Loopgroep PK
15:55
5
Tim v Griensven
HAC
16:06
6
Sander Steijvers
AV Weert
16:10
7
Eric Janssens
PSV
16:12
8
Guus Gilsing
HAC
16:31
9
Bart le Coq
PSV
16:43
10
Kelvin Hilgeholt
PSV
17:06
11
Hans v.d.Laar
AV Weert
17:19
12
Johan Hermans
AV Helden
17:55
13
Rebe Bloemen
Bocholt (BEL)
18:11
14
Jack Naus
Nederweert
18:20
15
Ronald Dols
Caesar
18:44
16
Jan Compen
Budel
18:46
17
Matthijs Buist
Lopersgroep Deurne
18:52
18
Eric Jacobs
AV Weert
18:55
19
Leo Frenken
AV Weert
18:57
20
Eddy Gebroers
't Jasper Sport
18:58
21
Mark Fonteijn
AV Weert
19:30
22
Sjaak Kuling
Lopersgroep Deurne
19:41
23
Martin Struijk
PSV
19:59
24
Peter van Lierop
AV Weert
20:44
25
Luc Beckers
Bocholt
20:51
26
Paul Schouten
HAC
21:30
27
Sander van Enninger
HAC
21:30
28
Martijn Peters
HAC
21:30
29
Jan Thunnissen
Wansum
21:38
30
Hau Bouten
Baarlo
22:05
31
Andre Matthijssen
Lopersgroep Deurne
22:25
32
Ronald Waaijenburg
Venray Regio
22:27
33
Peter Ramaekers
Weert
22:34
34
Dennis Bergmans
Weert
23:10
35
Ted Bijnen
HAC
24:05
36
Henny Houben
Weert
27:04
37
G. Heussen
Weert
28:26
HRECK, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rudy Aarts
Bunde (BEL)
17:44
2
Jack Dieteren
Elsloo
19:39
3
Jack Ramaekers
Weert
22:04
4
Ronald Sinnige
Weert
22:48
5
Toon Beerens
Weert
22:54
DRECK, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ute Kuling
Deurne
22:22
2
Van Spreeuwel
Eindhoven
23:21
3
Olga Houben
Weert
24:26
4
Marjon Brandenburg
Weert
24:59
5
Lily Freriks
Weert
25:02
6
Ellen Bijsterveld
Eindhoven
25:20
7
Nathalie Naus
Weert
25:48
8
Alice Vrenken
Swartbroek
29:04
HS, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gadisa Aadede
PSV
28:33
2
Peter Heusschen
GAC Gemert
29:15
3
Renzo Roumen
Caesar
30:21
4
Femmo Hermans
HAC
30:29
5
Sander Halin
PSV
30:42
6
Ivan Lowe
PSV
31:24
7
Marcel Vaessen
Swift
32:19
8
Rob Mellegers
PSV
33:08
9
Mark Dackus
Vroenhoven
34:40
10
Johan v.d.Heuvel
eersel
37:59
11
Wilbert Seunis
AV Heythuysen
39:07
12
Guido Pos
AVON
39:37
13
Jeffrey Rijnders
PSV
40:28
HV40, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nico Hamers
STB
29:32
2
Vico Mingers
Heerlen
30:26
3
Theo Peeters
AVV
30:38
4
Karel Teunkens
Balen
31:04
5
Wim Janssen
AV Helden
31:56
6
Frank v.Eijk
't Jasper Sport
32:26
7
Henri Verbult
Lopersgroep Deurne
32:57
8
Ger Lemmens
Beek
33:23
9
Geert Linders
Lopersgroep Deurne
35:07
10
Jan Meeuws
't Jasper Sport
37:13
11
Roland v.d.Boogaard
Lopersgroep Deurne
37:37
HV45, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Louis Tummers
Unitas
30:48
2
Henk v Eck
GAC Gemert
31:18
3
Jos Krist
STB
31:36
4
Jacky Niessen
Swift
31:52
5
Paul Fergus
Lopersgroep Deurne
32:33
6
Roel Raaijmakers
GAC Gemert
33:33
7
Peter van Gils
Weert
34:44
8
Gerard van Gerven
Neerpelt
36:11
9
Hans Bijsterveld
PSV
37:00
10
Hai Schrivers
AV Helden
38:03
HV50, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ronny Verkooyen
Hamont-achel (BEL)
32:49
2
Hein Gilsing
GAC Gemert
33:01
3
Jean Hendikx
Neerpelt (BEL)
34:26
4
Pierre Steijvers
AV Weert
35:22
5
Wiel van Lier
AV Helden
36:12
6
Peter Udden
HAC
36:48
7
Jan v.d.Rijdt
't Jasper Sport
36:52
8
Henk v Zantvoort
Weert
36:58
9
Huub Vrenken
De Grenslaupers
40:59
10
Wil Schaekers
Oirsbeek
42:02
11
Gerrit Post
HAC
42:04
HV55, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jo Dat
Lopersgroep Deurne
36:01
2
Wil v.Zantvoort
AV Weert
37:08
3
Wim Frenken
AV Weert
37:25
4
Hans Wouters
HAC
38:46
5
Peter v.d.Geld
Swift
38:56
6
Wim Verstappen
HAC
40:12
HV60+, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bernard v.Bladel
Lopersgroep Deurne
38:05
2
Henk v.d.Langerijt
AV Weert
43:19
HRECL, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martin Franssen
Nieuwstadt
35:16
2
Peter v.d.Kruijs
Weert
36:12
3
Martin van Nieuwenhove
Buggenum
36:26
4
Ad Meeuws
Someren
36:36
5
Relou
Someren
37:30
6
Henk Cortjens
Ittervoort
37:41
7
Leon Stals
Haelen
38:09
8
Rene Marechal
Weert
38:19
9
Peter Hendrix
Someren
38:27
10
Henk Moonen
Weert
38:36
11
Jan Pusman
Oirsbeek
38:38
12
Bert Damen
Asten
38:42
13
Ger Jan Onrust
Mierlo
39:31
14
Rene Arts
Liessel
39:53
15
Paul Schonkeren
Stramproy
40:35
16
Leo Steegs
Schinnen
41:00
17
Adri Geerts
Asten
41:55
18
Evi Slegers
Asten
41:58
19
Wim Klerx
Asten
42:12
20
Van Hoof
Helmond
42:15
21
Harry Smit
Weert
42:19
22
Sjaak Berkers
Asten
43:44
23
J.P. de Leeuw
Deurne
43:45
24
Peter Claasen
Hoensbroek
44:42
25
Wiel Volders
Oirsbeek
45:00
26
Arno Bouten
Baarlo
45:15
27
Bern Jansen
Weert
47:03
DRECL, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janine Keijsers
Deurne
41:49
2
Annie Steegs
Schinnen
48:44
MMINI, PUPC+MINI'S
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Irene Kerkers
't Jasper Sport
5:42
2
Karin Flipsen
AV Weert
6:18
JMINI, PUPC+MINI'S
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Len Loven
AV Heythuysen
5:57
MPUPC, PUPC+MINI'S
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Julia Keijzers
Venray Regio
5:14
2
Wassima Ou oumar
Scopias
5:22
3
Susan Houben
AV Weert
5:30
4
Gitte v.d.Akker
Lopersgroep Deurne
5:34
5
Sanne v.d.Horst
HAC
5:42
6
Jip Bennenbroek
't Jasper Sport
5:50
7
Ilse Timmermans
't Jasper Sport
6:05
8
Vera Snijders
AV Weert
6:10
9
Karlijn Raijmakers
't Jasper Sport
6:12
10
Sacha Naus
AV Weert
6:38
11
Btissanme Gourche
AV Weert
7:41
JPUPC, PUPC+MINI'S
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eessam Alkaamouchi
AV Weert
4:42
2
Jordy v.d.Heiden
Lopersgroep Deurne
4:45
3
Martijn Meijer
Lopersgroep Deurne
5:07
4
Koen Westerkamp
Venray Regio
6:09
5
Tom Valkenburg
PSV
6:11
MPUPB, PUPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nina Kuczek
Unitas
4:44
2
Julie Broeders
AVV
5:09
3
Sophie Bisschops
't Jasper Sport
5:29
4
Robin v Hoof
't Jasper Sport
5:30
5
Janou Geraats
AV Heythuysen
5:42
6
Evi v Berlo
Venray Regio
5:53
7
Lisanne Bijnen
HAC
5:54
8
Sophie Valkenburg
PSV
5:59
9
Lisanne v.d.Kerkhof
AV Weert
6:02
10
Jorien Luijs
AV Heythuysen
6:06
11
Franske v.d.Vorst
HAC
6:09
12
Simone Stals
AV Weert
6:17
13
Eline v.d.Eijnde
HAC
6:22
14
Roos van de Mortel
Lopersgroep Deurne
6:26
15
Laura Duijf
AV Weert
6:30
16
Linde v.d.Kerkhof
HAC
6:32
17
Dominique de Groot
AV Weert
8:01
18
Denise de Groot
AV Weert
8:02
19
Leonie Hiemstra
PSV
8:03
20
Ilse v Deursen
Lopersgroep Deurne
8:04
21
Diede Vizee
AV Weert
8:05
JPUPB, PUPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud Kuijpers
Lopersgroep Deurne
4:37
2
Miel Andriessen
HAC
4:42
3
Mark Venner
AV Heythuysen
5:06
4
Martin Flipsen
AV Weert
5:10
5
Dirk Schers
Venray Regio
5:20
6
Luc Hermans
HAC
5:21
7
Sjoerd Bakker
HAC
5:23
8
Sylvian Knapen
Lopersgroep Deurne
5:31
9
Renzo Beerens
AV Weert
5:33
10
Jasper Kuijper
Lopersgroep Deurne
5:36
11
Stef Smits
Venray Regio
5:43
12
Roel Meeuwissen
AV Weert
5:44
13
Remko Brandenburg
AV Weert
5:46
14
Thijs V Bree
Lopersgroep Deurne
6:36
MPUPA, MEISJES PUPA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elsemiek Joosten
't Jasper Sport
4:38
2
Sanne Witteveen
HAC
4:40
3
Rowen Reemers
HAC
4:42
4
Lotte van Neer
Unitas
4:50
5
Lindie v.d.Steen
Lopersgroep Deurne
4:51
6
Kirsten Nevens
Achel (BEL)
4:53
7
Eline Wijnen
Lopersgroep Deurne
4:53
8
Steffie Geelen
AV Weert
4:56
9
Sharon Raemakers
AV Weert
4:58
10
Marjolien Hanssen
't Jasper Sport
4:59
11
Tessa v.Pinxteren
Venray Regio
5:00
12
Lisanne v.d.Boomen
Venray Regio
5:05
13
Yvette Bakker
HAC
5:14
14
Arianne Derickx
Venray Regio
5:15
15
Lynn Vievermans
Venray Regio
5:19
16
Michelle Luijs
AV Heythuysen
5:20
17
Milou Smits
Venray Regio
5:21
18
Renee Kierkels
AV Helden
5:22
19
Manouk v Bussel
HAC
5:23
20
Jeanique Sinnige
AV Weert
5:26
21
Suzan Stevens
Venray Regio
5:28
22
Laura Martens
Lopersgroep Deurne
5:29
23
Ilse v.d.Boomen
Venray Regio
5:33
24
Nicky Theunissen
Venray Regio
5:36
25
Kimberly Leysten
Lopersgroep Deurne
5:38
26
Noel v Selow
Lopersgroep Deurne
5:40
27
Jenny Venner
AV Heythuysen
5:41
28
Kristel v Kimmenade
AV Weert
5:42
29
Ilse V Bree
Lopersgroep Deurne
5:43
30
Linda Riensema
Venray Regio
5:45
31
Linda v.Heugten
AV Weert
5:48
32
Sandra v.d.Kerkhof
AV Weert
5:49
33
Aukje Michels
Venray Regio
5:51
34
Yvonne Mertens
AV Weert
5:51
35
Lisanne Meijer
Lopersgroep Deurne
5:51
36
Marlou v Nieuwenhoven
AV Heythuysen
5:59
37
Daphne Waaijenberg
Venray Regio
6:04
38
Anouk v.d.Kerkhof
HAC
6:09
39
Brenda van Daal
AV Weert
6:11
40
Sanne Sauve
't Jasper Sport
6:12
41
Iris Moonen
AV Weert
6:16
42
Sjaron Naus
AV Weert
6:32
43
Lieke Keunen
AV Helden
6:33
44
Lotte Dierick
AV Weert
6:36
JPUPA, JONGENS PUPA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rik v.d.Steen
Lopersgroep Deurne
4:07
2
Bob Keijzers
Venray Regio
4:13
3
Wadie Moussaoui
AV Weert
4:22
4
Arno Dekkers Los
't Jasper Sport
4:24
5
Kevin v.d.Berg
Lopersgroep Deurne
4:30
6
Bart v.d.Boogaard
HAC
4:33
7
Luc Reinders
't Jasper Sport
4:39
8
Marijn v Oss
PSV
4:42
9
Jos Maas
Lopersgroep Deurne
4:43
10
Joep v Poorten
Lopersgroep Deurne
4:46
11
Kalis Ou Oumar
Scopias
4:47
12
Jan Thunissen
Venray Regio
4:48
13
Sjoerd Raijmakers
't Jasper Sport
4:49
14
Ivo Bovendeerd
HAC
4:50
15
Wesley Hansen
AV Weert
4:52
16
Milco Hahury
Scopias
4:53
17
Yannic v Grunsven
Lopersgroep Deurne
4:54
18
Max Kuczek
Unitas
4:55
19
Bjarne Ten Wolde
't Jasper Sport
4:57
20
Gyovanni Claes
PSV
4:58
21
Bas Onrust
HAC
4:59
22
Wilko Poell
't Jasper Sport
5:01
23
Tyson v.Delft
Venray Regio
5:04
24
Robin Lemmens
Beek
5:07
25
Joost van de Brand
HAC
5:09
26
Roland Baltussen
HAC
5:10
27
Sam Timmermans
Unitas
5:11
28
Brent Megens
't Jasper Sport
5:12
29
Thomas v Schaijk
AV Helden
5:13
30
Joep Thielen
Wanssum
5:16
31
Wouter Eijssen
Scopias
5:17
32
Jur Broeders
AVV
5:19
33
Rob v.d.Enden
HAC
5:20
34
Jaap Beyleveld
AV Weert
5:22
35
Erik Flipsen
AV Weert
5:23
36
Floris Bennebroek
't Jasper Sport
5:28
37
Niek v Wetten
Lopersgroep Deurne
5:29
38
Arjan Hoogers
Lopersgroep Deurne
5:33
39
Jethro Adriaans
AV Weert
5:42
40
Dirk de Vries
AV Weert
5:43
41
Mark Dierx
AV Weert
5:52
42
Don Loven
AV Heythuysen
5:55
43
Sander Classen
PSV
5:56
44
Wilco Hubens
AV Weert
6:31
MD, MEISJES D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cherry Krak
PSV
6:33
2
Senna Driessen
Unitas
6:59
3
Saskia Tilburgs
AV Helden
7:02
4
Suzanne Timmermans
Unitas
7:03
5
Irene v d Berkmortel
Lopersgroep Deurne
7:06
6
Tessa Seunis
AV Heythuysen
7:07
7
Margot Dickhout
Seven Hills Running
7:13
8
Diekje v Heeswijk
AV Heythuysen
7:14
9
Britt Reinders
AV Weert
7:18
10
Sohyla Ou oumar
Scopias
7:21
11
Angel Stevens
Swift
7:30
12
Margret Hahury
Scopias
7:32
13
Jenny v Roij
AV Heythuysen
7:35
14
Moniek v Kant
Lopersgroep Deurne
7:40
15
Linda Kuijper
Lopersgroep Deurne
7:44
16
Karlijn Koolen
't Jasper Sport
7:55
17
Lisa Adriaanse
Lopersgroep Deurne
7:56
18
Puck Boelaars
AV Weert
8:00
19
Anne Janssen
Lopersgroep Deurne
8:04
20
Kristel Matthijsen
Lopersgroep Deurne
8:06
21
Iris Bovendeerd
HAC
8:07
22
Elek Boudewijns
Lopersgroep Deurne
8:08
23
Jessie Megens
't Jasper Sport
8:13
24
Gwen Broens
AV Weert
8:19
25
Elke Poell
't Jasper Sport
8:21
26
Nicole v.d.Heijden
Lopersgroep Deurne
8:22
27
Gwen Andriessen
HAC
8:23
28
Tessa Hermans
HAC
8:25
29
Janneke Segers
AV Helden
8:26
30
Veerle Bakker
AV Weert
8:27
31
Lieke Meulendijks
Lopersgroep Deurne
8:28
32
Danique v.d.Kerkhof
AV Weert
8:29
33
Doreen Manders
AV Helden
8:33
34
Renee Verlinden
AV Helden
8:34
35
Renske v.d.Boogaard
Lopersgroep Deurne
8:41
36
Suzanne Mertens
AV Weert
8:42
37
Sabine Veldhuijzen
Lopersgroep Deurne
8:50
38
Carmen Linssen
Venray Regio
9:04
39
Mirthe Meeuws
't Jasper Sport
9:10
40
Nathalie Linssen
Venray Regio
11:49
JD, JONGENS D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesper Arts
Lopersgroep Deurne
8:29
2
Toufeek Alkaamouchi
AV Weert
8:32
3
Radik Volochov
Unitas
8:34
4
Sven ten Wolde
't Jasper Sport
9:09
5
Don Keizers
Venray Regio
9:11
6
Sebastian Steegemans
PSV
9:14
7
Juri v Lierop
't Jasper Sport
9:26
8
Rob v Berlo
Lopersgroep Deurne
9:31
9
Mark Kierkels
AV Helden
9:33
10
Ben Bruisten
PSV
9:35
11
Arjan v. Mierlo
't Jasper Sport
9:36
12
Daan Meulendijks
HAC
9:40
13
Robin v.d.Boogaard
Lopersgroep Deurne
9:45
14
Rick Hendriks
Lopersgroep Deurne
9:51
15
Luuk v.d.Wouw
HAC
9:55
16
Bram Haver
HAC
9:56
17
Jelte v.d.Elsen
HAC
10:04
18
Sjoerd Mathijsen
Venray Regio
10:05
19
Mike Frijns
Unitas
10:07
20
Jeroen Haver
HAC
10:09
21
Kevin Theunissen
Venray Regio
10:17
22
Luke Heijnen
AV Helden
10:21
23
Mark Gielen
AV Helden
10:22
24
Maik Verhoeven
HAC
10:30
25
Phil Veugen
AV Weert
10:31
26
Thijmen Bakker
AV Weert
10:45
27
Tim Storm
Scopias
10:55
28
Martijn Brandenburg
AV Weert
10:56
29
Rik schouten
AV Weert
11:07
30
Mark Hoofwijk
AV Weert
11:19
31
Martijn Heijblok
PSV
11:35
32
Stan v.d.Boomen
Venray Regio
12:49
MC, MEISJES C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jessie Fairley
Seven Hills Running
8:34
2
Richelle Vlenterie
Scopias
9:08
3
Iris Dekkers Los
't Jasper Sport
9:17
4
Renske Dickhout
Seven Hills Running
9:17
5
Naomi Driessen
Unitas
9:36
6
Ilse de Greef
HAC
9:41
7
Yrla Bijsterveld
PSV
9:44
8
Loes Knapen
HAC
9:45
9
Suzanne v Staveren
Seven Hills Running
9:49
10
Imke Reinders
AV Helden
9:50
11
Nina v.d.Rijdt
't Jasper Sport
9:59
12
Ingrid Jaspers
't Jasper Sport
10:01
13
Anne Michelle Vos
AV Weert
10:07
14
Bo Koopmans
AV Helden
10:20
15
Jessica Crooymans
HAC
10:27
16
Mariska Reen
Venray Regio
10:29
17
Kim Cornelissen
HAC
10:33
18
Dana Roodnat
AV Heythuysen
10:34
19
Moniek Vervoordeldonk
't Jasper Sport
10:46
20
Jacqueline Goossens
Lopersgroep Deurne
10:47
21
Steffie Verburgt
Lopersgroep Deurne
10:48
22
Nicole Verbaarschot
Lopersgroep Deurne
11:06
23
Lian KleinTuente
Scopias
11:30
24
Lian Verlinden
AV Helden
11:58
25
Yvonne Jaspers
't Jasper Sport
12:01
26
Paula v.d.Kerkhof
AV Weert
12:04
27
Lara Wijnen
Lopersgroep Deurne
12:09
28
Linda Matthijssen
Lopersgroep Deurne
12:42
JC, JONGENS C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin Theunissen
Venray Regio
10:14
2
Joeir Spoor
PSV
10:20
3
Dimitri Jonkers
Sprint
10:29
4
Rens Seuris
AV Heythuysen
10:38
5
Niek Aarts
Venray Regio
10:44
6
Mads Bijsterveld
PSV
10:55
7
Luc Veldhuijzen
Lopersgroep Deurne
11:04
8
Sjors Hendriks
Lopersgroep Deurne
11:32
9
Erwin Hoogers
Lopersgroep Deurne
11:37
10
Niels Jacobs
HAC
11:47
11
Paul Wilms
AV Helden
11:50
12
Thomas Schuwer
Scopias
11:58
13
Wouter Timmermans
Unitas
12:01
14
Wilco Vlenterie
Scopias
12:03
15
Jolan Knol
Venray Regio
12:05
16
Luc v Lierop
't Jasper Sport
12:21
17
Lauren Stam
Venray Regio
12:25
18
Frank Hendriks
Lopersgroep Deurne
12:31
19
Roel Tullemans
AV Weert
12:40
20
Roy v d Vijfeijken
HAC
12:50
21
Job Canton
HAC
12:59
22
Dirk v.d.Wouw
HAC
13:14
23
Sjoerd Janssen
AV Weert
13:18
24
Wouter Schuwer
Scopias
13:21
25
Arno Classen
PSV
14:17
26
Gregory v.d.Ven
Venray Regio
14:36
MB, MEISJES A EN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Jacobs
HAC
11:10
2
Jitske v Heeswijk
AV Heythuysen
11:34
3
Esther Ruijters
Achilles-Top
11:36
4
Joƫlle Sandeijker
Atletiek Maastricht
11:44
5
Ester Arts
Lopersgroep Deurne
11:51
6
Stephanie Crooymans
HAC
12:10
7
Nancy Kemps
Scopias
12:26
8
Moniek Jaspers
't Jasper Sport
12:43
9
Olga Sampers
Swift
12:54
10
Romena Meeuwissen
AV Weert
12:57
11
Nora Ouomar
Scopias
13:09
12
Caroline v.d.Burgt
Lopersgroep Deurne
13:12
13
Sanne Meeuws
't Jasper Sport
13:29
14
Lieke Seunis
AV Heythuysen
14:25
MA, MEISJES A EN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tessa Lange
Atletiek Maastricht
11:21
2
Caressa Jannsen
AV Heythuysen
11:47
3
Emilie de Vries
't Jasper Sport
12:09
4
Solange Portengen
AVON
13:21
5
Manon v.d.Wouw
HAC
13:47
6
Carlijn Rekmans
AV Weert
14:13
7
Jessica Raemakers
AV Weert
15:33
8
Sabine v.d.Meerakker
AVV
15:46
JB, JONGENS A EN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ivar Bijsterveld
PSV
15:56
2
Ruud v Driel
AV Weert
16:08
3
Leo van Rens
Caesar
16:40
4
Mike Krak
PSV
16:42
5
Chris v Lierop
't Jasper Sport
17:48
6
Roel v.d.Wouw
HAC
18:07
7
Marnic arts
Lopersgroep Deurne
18:32
8
Willem.V
Lopersgroep Deurne
18:37
9
Daan Vissers
't Jasper Sport
18:52
10
Lars Bijsterveld
PSV
19:40
11
Sjors Thielen
Venray Regio
19:45
12
Ivo Eijkenboom
STB
19:55
13
Vincent Fergus
Lopersgroep Deurne
21:06
14
Hugo de Vries
't Jasper Sport
21:48
15
Frank Hoogers
Lopersgroep Deurne
22:04
JA, JONGENS A EN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Werner Gentle
Lopersgroep Deurne
15:53
2
Roel Haeren
AVON
15:55
3
Joost Rademakers
AV Weert
15:57
4
Nico Tilburgs
AV Helden
16:20
5
Rick de Greef
HAC
17:39
6
Erik Jaspers
't Jasper Sport
18:14
7
Wim v Otterdijk
Lopersgroep Deurne
18:51
8
Herman Wismans
Lopersgroep Deurne
21:51
Uitslagen.nl
04-11-2004 16:23