Uitslagenlijst 29e ING Amsterdam Marathon

Amsterdam - Zondag 17 oktober 2004

MSEN, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Robert Cheboror
Kenia
2:06:23
2:06:22
2
William Kipsang
Kenia
2:08:41
2:08:40
3
El Hassan Lahssini
Frankrijk
2:10:10
2:10:09
4
Wilfred Kigen
Kenia
2:12:05
2:12:05
5
Hugo van den Broek
Nederland
2:12:08
2:12:07
6
Khalid Boumlili
Marokko
2:12:32
2:12:32
7
Salim Kipsang
Kenia
2:12:44
2:12:43
8
Teferi Bacha
Ethiopië
2:13:07
2:13:06
9
Rodgers Rop
Kenia
2:13:58
2:13:57
10
Benjamin Kimutai
Kenia
2:14:16
2:14:16
11
Dereji Tesfaye
Ethiopië
2:15:06
2:15:05
12
Henry Tarus
Kenia
2:15:37
2:15:36
13
Philip Manyim
Kenia
2:18:17
2:18:16
14
Pavel Faschingbauer
Tsjechië
2:18:23
2:18:20
15
Francisco Bautista
Mexico
2:18:50
2:18:48
16
Sullivan Smith
Groot-Brittannië
2:25:48
2:25:46
17
Donald Naylor
Groot-Brittannië
2:26:33
2:26:30
18
Eli Baikadi
Kvuzat shiller (ISR)
2:26:40
2:26:38
19
Toomas Tarm
Estland
2:27:03
2:27:01
20
Gyula Szabó
Miskolc (HUN)
2:29:42
2:29:39
21
Vincent Krop
Kenia
2:29:44
2:29:43
22
Matthew Bell
Groot-Brittannië
2:30:11
2:30:10
23
Jose Luis Gonzalez U
Santiago (CHI)
2:30:17
2:30:14
24
Yves Herry
Antony (FRA)
2:30:25
2:30:22
25
Arjen Kuper
Groningen Atletiek
2:31:25
2:31:24
26
Charles Cilia
Malta
2:31:40
2:31:38
27
Mike Carroll
Perth (GBR)
2:31:53
2:31:50
28
Benjamin Romkes
Zaanland
2:32:46
2:32:44
29
Runar Gilberg
Oslo (NOR)
2:32:51
2:32:49
30
Stuart Burton
Loopgroep PK
2:33:16
2:33:13
31
Ali El Kharat
Marokko
2:33:26
2:33:25
32
Marcel Versteeg
Loopgroep PK
2:35:33
2:35:32
33
Gary Chandler
Chelmsford (GBR)
2:35:41
2:35:38
34
Steve Rees-Jones
Lewes (GBR)
2:35:42
2:35:39
35
Dolf Jansen
Nederland
2:36:15
2:36:14
36
Peter van Egdom
Nederland
2:36:19
2:36:18
37
Craig McMillan
London (GBR)
2:36:31
2:36:28
38
Pauwels Kris
Beveren (BEL)
2:37:42
2:37:37
39
Wouter Buist
Triathlon
2:37:54
2:37:51
40
David Zigah
Ghana
2:38:09
2:38:09
41
Marc Poulet
Limoges (FRA)
2:38:13
2:38:09
42
Alan Stidolph
HARARE (ZIM)
2:38:43
2:38:21
43
Ronald de Jonge
Loopgroep PK
2:39:02
2:39:00
44
Antonio Pacheco
Chabanais (FRA)
2:39:51
2:39:49
45
Dave Lommen
AV '23
2:40:13
2:40:09
46
Duffau Yannick
Nice (FRA)
2:40:23
2:40:19
47
Leslie Pangemanan
Hilversum
2:40:39
2:40:37
48
Sam Blom
AV Nijkerk
2:40:49
2:40:46
49
Cyril Willemin
Saone (FRA)
2:40:57
2:40:53
50
Jasper Reenalda
LAAC Twente
2:41:52
2:41:49
51
Lloyd Farrow
Swaffham (GBR)
2:42:11
2:42:03
52
Ian Druce
London (GBR)
2:42:31
2:42:22
53
Matthieu Leclercq
Hilversum
2:42:44
2:42:38
54
Mark Westerhof
Veluwe
2:42:45
2:42:42
55
Gilles Olry
Charenton le Pont (F
2:42:47
2:42:43
56
Lorenzo Nesi
Brottby (SWE)
2:42:59
2:42:56
57
Jose Junio M Oliveira
Sao Paulo (BRA)
2:43:09
2:43:04
58
Gilles Icart
Planet Tours
2:43:12
2:43:10
59
Wolter Blankert
Amsterdam
2:43:13
2:41:55
60
Thorlakur Jonsson
Kopavogur (ISL)
2:43:25
2:43:15
61
Kent Jensen
Virum (DEN)
2:44:10
2:44:04
62
Kees Uttelmond
Made
2:44:14
2:44:09
63
Gerard Lensvelt
Veteranen Nederland
2:44:14
2:44:11
64
Mpetsi Bokondi
Wassenaar
2:44:35
2:44:33
65
Peter Schlink
Rotterdam
2:44:45
2:44:40
66
Boyer Frédéric
Epernay (FRA)
2:44:46
2:44:38
67
Michele Berta
Milano (ITA)
2:45:17
2:45:15
68
Stefan vd Pols
Loopgroep PK
2:45:38
2:45:35
69
David De Backere
Brugge (BEL)
2:45:46
2:45:33
70
Marco Benz
Neumarkt (GER)
2:46:08
2:45:52
71
Bernard Roelen
Loopgroep PK
2:46:26
2:46:22
72
Andre Ulf
Irving,TX (USA)
2:46:36
2:46:24
73
David Knappstein
Team 10
2:46:43
2:46:35
74
Ricardo Gebauer
Santiago (CHI)
2:46:47
2:46:35
75
Chris Walmsley
London (GBR)
2:46:52
2:46:31
76
Tim Sutton
Deal (GBR)
2:47:13
2:47:11
77
Peter Woodburn
London (GBR)
2:47:24
2:47:11
78
Tomasz Bemowicz
kotobrzeg (POL)
2:48:14
2:48:06
79
Andrus Lein
Vinni (EST)
2:48:22
2:48:20
80
Helmut Schmidt
Möning (GER)
2:48:38
2:48:21
81
Rombout Breedveld
Amsterdam
2:48:55
2:48:45
82
Alar Savastver
Estland
2:49:09
2:49:03
83
Sveinn Ernstsson
Reykjavík (ISL)
2:49:13
2:49:11
84
Helmut Leuschner
Kista (SWE)
2:49:28
2:49:18
85
Frederic Lard
Thomas Cook
2:49:37
2:49:28
86
Eric Thomas
ASPTT METZ
2:49:51
2:49:46
87
Olivier Jacques
NEA Volharding
2:50:14
2:50:01
88
Iain Taylor
Dunfermline (GBR)
2:50:33
2:50:30
89
Jelle Zwinkels
Olympus '70
2:50:40
2:50:27
90
Marc Etiemble
Epernay (FRA)
2:50:50
2:50:43
91
Mathias Thomassin
Paris-La-Defense (FR
2:50:54
2:50:51
92
Neuhauser Seppi
Riezlern (AUT)
2:50:58
2:50:56
93
Corné Klein
Loopgroep PK
2:51:20
2:51:14
94
Eddy Doorschodt
UWV
2:51:21
2:51:12
95
Julien Daviller
Villers Les Nancy (F
2:51:29
2:51:14
96
Simon Lia
Zabbar (MLT)
2:51:33
2:51:19
97
Robert van Boxtel
Prins Hendrik
2:51:36
2:51:28
98
Zoltan Bedo
Budapest (HUN)
2:51:39
2:51:27
99
Richard Dravenstott
Onex (SUI)
2:51:50
2:51:35
100
Vesa Syrjälä
Helsinki (FIN)
2:51:53
2:51:39
101
Jos Euser
Haag Atletiek
2:51:55
2:51:49
102
Jaap Scheltens
Loopgroep De Drentsc
2:51:55
2:51:41
103
Louis Boumeester
Cialfo
2:51:57
2:51:53
104
Andre Heeren
Woerden
2:52:03
2:51:52
105
Julio Arce
Oxnard (USA)
2:52:16
2:52:13
106
Magnus Kvist
Nacka (SWE)
2:52:40
2:52:29
107
Stawomir Wojnarowski
kolobrzeg (POL)
2:52:40
2:52:32
108
François Lacassagne
Malemort (FRA)
2:52:42
2:52:31
109
Henrik Svahnström
AV '23
2:53:00
2:52:42
110
Stéphane Petisco
Saint-saulve (FRA)
2:53:23
2:53:15
111
Birgir Saevarsson
Reykjavik (ISL)
2:53:32
2:53:20
112
Andrew Scanlan
Liverpool (GBR)
2:53:43
2:53:35
113
Marcus Nilsson
Täby (SWE)
2:53:46
2:53:34
114
Stephane Amen
Gandrange (FRA)
2:53:47
2:53:35
115
Detmar Roessink
TION
2:54:34
2:54:23
116
Peter Bakker
Daventria
2:54:35
2:54:27
117
Andre Pelgrom
Loopgroep Aart Stigt
2:54:43
2:54:38
118
James Graham
Ambleside (GBR)
2:54:48
2:54:37
119
Guus van Veen
WZK Tri Team Wassena
2:54:50
2:54:45
120
Thomas Mills
Broughshane (GBR)
2:55:04
2:54:50
121
Ronald Veerbeek
Nijmegen
2:55:11
2:55:04
122
Kristian Knudsgaard
Marathon Travel Club
2:55:16
2:55:07
123
Roland Hofmann
Arlesheim (SUI)
2:55:23
2:55:09
124
Frédéric Sun
Brussel/Bruxelles (B
2:55:23
2:55:13
125
Frans Woerden
De Veenlopers
2:55:24
2:55:11
126
Johann-Frederick te Pe
Phanos
2:55:27
2:55:25
127
Michel Wassenaar
AV '47
2:55:28
2:55:13
128
Garco van den Berg
Artemis
2:55:37
2:55:27
129
Erik Caluwaerts
Lier (BEL)
2:55:53
2:55:47
130
Guillaume Doute
Villeneuve sur Fère
2:55:54
2:55:37
131
Jerome Philippot
Somain (FRA)
2:56:00
2:55:57
132
Tomas Hansson
Kista (SWE)
2:56:10
2:55:59
133
Grégorry Cheval
Reims (FRA)
2:56:18
2:56:14
134
Olaf de Groot
's-Gravenhage
2:56:30
2:56:21
135
René von Burg
Balsthal (SUI)
2:56:35
2:56:33
136
Heinz Zosso
Niederbipp (SUI)
2:56:35
2:56:28
137
Xavier Maloumian
Alfortville (FRA)
2:57:11
2:57:06
138
Philipp Gröner
Dortmund (GER)
2:57:15
2:56:53
139
Barry Smith
Dublin (IRL)
2:57:16
2:56:48
140
Robert Vink
SC Reeuwijk
2:57:17
2:57:01
141
Peter Weissenhorn
Egg (GER)
2:57:22
2:57:12
142
Morten Basse Pedersen
Esbjerg (DEN)
2:57:28
2:57:16
143
Ruud van de Garde
Rozendaal
2:57:44
2:57:38
144
Luc Koning
Prins Hendrik
2:57:50
2:57:41
145
André Roelen
Huizen
2:57:57
2:57:30
146
Jörg Albrecht
Essen (GER)
2:58:08
2:57:46
147
Frederic Jung
Verdun (FRA)
2:58:10
2:57:54
148
Paul Cuff
Taunton Somerset (GB
2:58:21
2:58:10
149
Toon de Jong
Koninklijke Landmach
2:58:22
2:58:00
150
Martin Schrode
Frankfurt/Main (GER)
2:58:26
2:58:18
151
Nicolas Gebele
Bergisch Gladbach (G
2:58:30
2:58:17
152
Cyril André Mica
Loopservice Nederlan
2:58:34
2:58:18
153
Per Kallgarden
Stockholm (SWE)
2:58:35
2:58:32
154
Frank de Horde
AV Aalsmeer
2:58:41
2:58:30
155
Alasdair Tatham
Darlington (GBR)
2:58:50
2:58:48
156
Jeff Harper
Surrey (GBR)
2:58:53
2:57:52
157
Raul muÑoz Martin
Fuenlabrada (ESP)
2:58:56
2:58:53
158
Rob van der Kolk
Amstelveen
2:59:02
2:58:52
159
Gerwin Vos
Ter Aar
2:59:07
2:58:56
160
Jolyon Reburn
Oxford (GBR)
2:59:09
2:58:18
161
Luc Dreosto
Hochfelden (FRA)
2:59:10
2:58:19
162
Stefano Daolmi
Milano (ITA)
2:59:14
2:57:47
163
Marco Janssen
Beuningen Gld
2:59:21
2:58:54
164
Klaas-Jan Elzinga
Landsmeer
2:59:25
2:59:17
165
Ludovic Baudoux
Valenciennes (FRA)
2:59:28
2:58:44
166
David Haccoun
Thomas Cook
2:59:40
2:59:30
167
Tommy Linnebjerg
Kolding (DEN)
2:59:43
2:59:09
168
Henk van Gijzen
Noordkop
2:59:44
2:59:14
169
Dr Martin J Andrews
Wigan (GBR)
2:59:58
2:59:47
170
John Worthington
Wigan (GBR)
2:59:58
2:59:47
171
Xavier Bouttery
Saint Saulve (FRA)
3:00:21
2:59:45
172
Christopher Spurling
Manchester (GBR)
3:00:26
2:59:10
173
Alexander Oldfield
London (GBR)
3:00:31
2:59:59
174
Oliver Jenkins
Paris (FRA)
3:00:56
3:00:48
175
Laurent Couvreur
Château-thierry (FRA
3:01:01
3:00:44
176
André Verwei
Utrecht
3:01:03
3:00:41
177
Joël Verdam
Maarssen
3:01:08
3:00:01
178
Rob Pols
Amsterdam
3:01:09
3:00:56
179
Raymond Bokenkamp
Philadelphia (USA)
3:01:09
3:00:56
180
Dominique Taburet
Houdain (FRA)
3:01:18
3:00:59
181
Garry Enouf
Ocquerre (FRA)
3:01:22
3:00:15
182
Karsten Köhler
Tübingen (GER)
3:01:23
3:00:19
183
Jean Philippe Bathias
Veyrac (FRA)
3:01:28
3:01:18
184
Ramon Hernandez
madrid (ESP)
3:01:44
3:01:30
185
Bastiaan Hulsbosch
AV '23
3:01:48
3:01:35
186
Paolo Basadonna
Milan (ITA)
3:01:52
3:01:49
187
Pierre-Yves Bricheteau
cAPBRETON (FRA)
3:02:09
3:01:46
188
Fabrice Durain
ASPTT METZ
3:02:18
3:02:14
189
Youcef Zaiz
Argenteuil (FRA)
3:02:19
3:00:53
190
Franck Taoudiat
Romainville (FRA)
3:02:20
3:02:16
191
Ailar Nirgi
Estland
3:02:21
3:01:50
192
Bernard Nitrauw
Wapenveld
3:02:30
3:01:39
193
Luc Abiven
Montrouge (FRA)
3:02:40
3:02:23
194
Richard Tiemeijer
DEM
3:02:41
3:02:27
195
Christophe Naud
Fleurbaix (FRA)
3:02:44
3:01:58
196
Sébastien Lagarde
ASPTT METZ
3:02:47
3:02:41
197
Bart Eigenhuis
Soest
3:02:53
3:02:26
198
Hervé Rolland
Versailles (FRA)
3:03:18
3:03:12
199
Wannes den Toonder
Veteranen Nederland
3:03:24
3:03:11
200
Xavier Alfonso Pelegri
Barcelona (ESP)
3:03:32
3:03:10
201
Stephen Margetts
's-Gravenhage
3:03:43
3:03:31
202
Yves Robert
Le Perreux (FRA)
3:03:52
3:03:33
203
Harel Nahmani
Pardes-Hana (ISR)
3:03:52
3:03:34
204
Filip Berings
Heers (BEL)
3:04:13
3:03:52
205
Michiel I van Dijk
Vreeland
3:04:14
3:04:00
206
Philippe Pibouleau
Danne 4Vents (FRA)
3:04:23
3:04:09
207
Peter Kirwin
Peterborough (GBR)
3:04:26
3:04:08
208
Teun van der Meulen
's-Gravenhage
3:04:30
3:04:14
209
Theo van Buren
Leiden
3:04:32
3:03:46
210
Edouard Hubin
London (GBR)
3:04:33
3:03:24
211
John Byrne
Nottingham (GBR)
3:04:46
3:04:25
212
Jerome Lacomblez
Aulnoye Aymeries (FR
3:04:51
3:04:40
213
Gilles Mayer
ASPTT METZ
3:04:54
3:04:48
214
Luis Michel Jorge
Saran (FRA)
3:05:25
3:05:09
215
Martijn Kroonenberg
Startbaan
3:05:26
3:04:48
216
Marc Rue
Brive la Gaillarde (
3:05:40
3:05:11
217
Gudlaugur Egilsson
Reykjavik (ISL)
3:05:40
3:04:42
218
Robin A van Gessel
Leiderdorp
3:05:45
3:05:14
219
Sjaak Betjes
Lycurgus
3:05:47
3:05:17
220
Michael Kassl
Feldkirchen (AUT)
3:05:47
3:05:27
221
Sjaak Betjes
Lycurgus
3:05:48
3:05:18
222
Rene-Edouard Plessix
Voorburg
3:05:54
3:05:26
223
Moshood Giwa
Veteranen Nederland
3:05:56
3:05:42
224
Eduard Egelie
London (GBR)
3:06:00
3:05:44
225
Jean-Francois Rebeille
Suresnes (FRA)
3:06:01
3:05:52
226
Lilian Maigne
Ussac (FRA)
3:06:07
3:05:56
227
Cord Brueggemann
Extertal (GER)
3:06:16
3:05:20
228
Alan Thomas Copp
Aarhus N. (DEN)
3:06:23
3:06:00
229
Hannes WIENDL
Grossgmain (AUT)
3:06:27
3:06:03
230
Ruud Bergmann
Loopgroep PK
3:06:30
3:06:20
231
Roger Hayes
Teignmouth (GBR)
3:06:33
3:04:46
232
Dirk Vissers
Vorselaar (BEL)
3:06:37
3:06:24
233
Ron de Wit
Obbicht
3:06:52
3:06:39
234
Craig van Eyk
London (GBR)
3:07:09
3:06:53
235
Rob Brekelmans
Loopgroep PK
3:07:14
3:07:05
236
Martin Keulemans
Hilversum
3:07:14
3:06:33
237
Henrik Johannsen
Egaa (DEN)
3:07:15
3:06:53
238
Fabian Raschke
Frankfurt (GER)
3:07:15
3:06:46
239
Remco Schram
Hoofddorp
3:07:18
3:07:02
240
Ignas Staskevicius
Vilnius (LTU)
3:07:23
3:06:31
241
Eric Leveque
ACC Athletisme
3:07:30
3:07:23
242
Willem Willemse
Arena
3:07:49
3:07:42
243
Ronald Polder
Roermond
3:07:55
3:07:42
244
Peter Schmidt
Berngau (GER)
3:08:02
3:07:46
245
Bram van den Bergh
Gendt
3:08:10
3:08:04
246
Bart Rijnders
Berchem (BEL)
3:08:21
3:07:58
247
Tony Johnson
Grantham (GBR)
3:08:28
3:07:40
248
Bruno Hutin
Limoges (FRA)
3:08:28
3:08:05
249
Roy Straatmans
Amsterdam
3:08:31
3:07:35
250
Matthias Paske
Halle/ Saale (GER)
3:08:33
3:08:22
251
Aymeric Basille
Mannheim (GER)
3:08:40
3:07:58
252
John McClure
Centurion (RSA)
3:08:45
3:07:55
253
Michael Koed Aasted
Fredericia (DEN)
3:08:46
3:08:30
254
Guido Thie
Phanos
3:08:49
3:08:40
255
Vincent Blank
Amsterdam
3:08:59
3:08:15
256
Philippe Besse
Nogent Sur Marne (FR
3:09:10
3:09:02
257
Joop Vriend
LAAC Twente
3:09:14
3:07:56
258
Alex Hellweg
Rotterdam
3:09:18
3:09:04
259
Stephen Willis
Taunton (GBR)
3:09:28
3:09:16
260
Thierry Keralum
Fontenay (FRA)
3:09:37
3:09:22
261
Cyril Bourgeois
Mareil Marly (FRA)
3:09:46
3:08:40
262
Philippe Minot
Valenciennes (FRA)
3:09:53
3:09:20
263
Chris Cammish
Duivendrecht
3:09:54
3:09:10
264
Carl Ellis
Talbot West Glamorga
3:09:57
3:09:42
265
Bart Studmeijer
Amsterdam
3:10:01
3:09:19
266
Johann Tüchler
Wals bei Salzburg (A
3:10:02
3:08:55
267
Morten Skaaning
Hojbjerg (DEN)
3:10:18
3:09:25
268
Maurice ten Peze
Amsterdam
3:10:29
3:09:12
269
Alan O'Rourke
Greenock (GBR)
3:10:37
3:10:20
270
Frankie Boubet
Frankrijk
3:10:37
3:09:36
271
Denis Fraiture
Neuville-en-Condroz
3:10:45
3:10:31
272
Philip Cuthbert
Merseyside (GBR)
3:10:46
3:09:48
273
Arthur Turk
Voorhout
3:10:49
3:09:39
274
Marijn van Goudoever
Gouda
3:10:53
3:10:35
275
Erik Deutschländer
Langelsheim (GER)
3:11:00
3:10:29
276
Jason van der Burgt
Amsterdam
3:11:29
3:10:35
277
Paul Veitch
Huntingdon (GBR)
3:11:32
3:10:41
278
Martin Staeuble
Bergheim (AUT)
3:11:36
3:10:48
279
Ben McQuillin
Norwich (GBR)
3:11:39
3:10:51
280
Wim Korving
Koninklijke Landmach
3:11:41
3:11:33
281
Patrick O'Hare
Newry (GBR)
3:11:46
3:11:32
282
Wijnand Weijman
Loopgroep Aart Stigt
3:11:47
3:11:14
283
Dave Tweddell
Glasgow (GBR)
3:11:48
3:08:49
284
Rob de Bruin
AV Holten
3:11:54
3:11:38
285
Erik Schmid
Paris (FRA)
3:11:56
3:11:03
286
Christophe Chandelier
Bergeyk
3:12:01
3:11:19
287
Markus Ahtiainen
Helsinki (FIN)
3:12:04
3:11:15
288
Daf Dubbelman
Amsterdam
3:12:04
3:11:48
289
Martijn Zuijderduijn
Nieuw Vennep
3:12:06
3:11:09
290
Jörg Chittka
Ratingen (GER)
3:12:09
3:11:20
291
Guillaume Collin
Belgentier (FRA)
3:12:17
3:11:05
292
Stijn Smulders
's-Gravenhage
3:12:22
3:11:50
293
Birkir Marteinsson
Reykjavik (ISL)
3:12:40
3:12:29
294
Kenneth Brun Nielsen
Naerum (DEN)
3:12:46
3:10:21
295
Henrik Stilling
Århus C (DEN)
3:12:46
3:10:21
296
Olivier Dezy
Calais (FRA)
3:12:49
3:11:56
297
Frank vd Wart
Amsterdam
3:12:49
3:12:40
298
Bauke Ylstra
Amsterdam
3:12:57
3:12:12
299
Radmer Schalkx
De Bilt
3:13:13
3:11:45
300
Patrick Visser
Wormer
3:13:17
3:11:54
301
Stéphane Boireau
Colmar Marathon Club
3:13:26
3:12:25
302
Valery Tychensky
Saint Germain Laval
3:13:30
3:12:45
303
Philippe Reinhold
Benfeld (FRA)
3:13:32
3:12:35
304
Oscar Rouwhorst
Lycurgus
3:13:37
3:13:01
305
Jean-Marc Brancaleoni
Colombes (FRA)
3:13:39
3:12:14
306
Pascal Kerferte
Chabanais (FRA)
3:13:43
3:13:01
307
David Farcas
Cerrillos (CHI)
3:13:56
3:13:30
308
Christopher Taylor
Leighton Buzzard (GB
3:14:07
3:13:19
309
Ibrahim Bruno
Charleville Mezieres
3:14:13
3:13:38
310
Tim Victor Bennet
Oslo (NOR)
3:14:13
3:13:02
311
David Winning
London (GBR)
3:14:14
3:14:05
312
Martin Hoogervorst
Loopgroep PK
3:14:18
3:14:04
313
Wouter Dambrink
Amsterdam
3:14:20
3:13:30
314
Gregory Fox
Southfields (GBR)
3:14:20
3:13:08
315
Jon Harmer
Taunton (GBR)
3:14:22
3:14:10
316
Patrick Maes
Amsterdam
3:14:36
3:14:11
317
Eric Vermeulen
Schiedam
3:14:39
3:14:33
318
Dr Thomas Lokajczyk
Bochum (GER)
3:14:47
3:14:27
319
Jan van Mechelen
Schijf
3:14:54
3:14:24
320
Manuel Vazquez
Madrid (ESP)
3:14:57
3:14:39
321
Robert van Halm
Badhoevedorp
3:15:09
3:14:12
322
Jeroen van de Calseyde
Leusden
3:15:12
3:14:30
323
Bas de Bruijn
Amstelveen
3:15:14
3:14:36
324
Sam Gross
Guildford (GBR)
3:15:14
3:14:23
325
Chris Cavanaugh
Cincinnati, OH 45244
3:15:14
3:14:04
326
Ronald Loggers
's-Gravenhage
3:15:16
3:14:11
327
Chris Dawson
Edinburgh (GBR)
3:15:16
3:14:49
328
Bas Verschoor
Amsterdam
3:15:18
3:11:36
329
Rolf C Mahne
Deventer
3:15:19
3:14:52
330
Robbert Luttikhuizen
Loopgroep PK
3:15:27
3:15:06
331
Edwin Lenaerts
3:15:30
3:14:55
332
Peter van der Velden
DES
3:15:31
3:15:23
333
Jos Sinnema
Amsterdam
3:15:32
3:14:13
334
Bert Goethals
Zwijnaarde (BEL)
3:15:32
3:14:24
335
Cees de Heer
Clytoneus
3:15:34
3:14:20
336
Robin Hoogveldt
Westervoort
3:15:45
3:13:38
337
Claude Ramme
8049 Zürich (SUI)
3:15:50
3:14:55
338
Matthew Chiles
London (GBR)
3:15:54
3:15:40
339
Bram Cocquyt
Gent (BEL)
3:16:01
3:15:21
340
Franc van Stek
Amsterdam
3:16:01
3:14:52
341
Erik Lemmers
Apeldoorn
3:16:19
3:15:43
342
Mikkel Kjellberg
Lundby (DEN)
3:16:20
3:15:45
343
Oriol Gifra
St. Cugat del Valles
3:16:24
3:15:37
344
Martin Kanne
48151 Münster (GER)
3:16:30
3:16:14
345
Marcel den Hartog
Monnickendam
3:16:42
3:12:42
346
Thorsten Vogel
Odenthal (GER)
3:16:44
3:16:07
347
Jasper Rosmulder
Nijmegen
3:16:45
3:16:37
348
Rob Franken
Wageningen
3:16:47
3:16:27
349
Esa Mynttinen
Kouvola (FIN)
3:16:47
3:16:41
350
Jean-Francois Robert
St. Just en Chaussee
3:16:51
3:16:45
351
Bert Knol
Houten
3:16:57
3:16:22
352
Beat Ambühl
Bern (SUI)
3:17:00
3:16:18
353
Stefan Thordarson
Augustenborg (DEN)
3:17:08
3:16:44
354
Fabien Durand
Amiens (FRA)
3:17:09
3:16:28
355
Angelo Cantalupo
Bogliasco (ITA)
3:17:10
3:13:58
356
Richard vd Seys
Utrecht
3:17:15
3:16:26
357
Stepan Stolecki
Bochum (GER)
3:17:26
3:17:00
358
Gerard van Breukelen
Clytoneus
3:17:29
3:16:04
359
Richard Bicknell
Ryde (GBR)
3:17:31
3:15:24
360
Emiel Pieterse
Amsterdam
3:17:35
3:16:15
361
Thomas Wagner
Saarbrücken (GER)
3:17:40
3:16:56
362
Maikel Dekker
Zaandam
3:17:56
3:17:07
363
Frederick Pierru
Mimizan (FRA)
3:17:56
3:15:34
364
Erik Weermink
Haren Gn
3:18:01
3:17:29
365
Sebastien Alborini
London (GBR)
3:18:03
3:16:55
366
Lars Kristensen
Copenhagen V (DEN)
3:18:16
3:16:58
367
Ingo Röhm
Berlin (GER)
3:18:17
3:17:49
368
Stefan Bogendörfer
Rosstal (GER)
3:18:22
3:17:31
369
Adam Marchant-Wincott
Bad Lippspringe (GER
3:18:22
3:16:47
370
Paul Taylor
Aberlour (GBR)
3:18:24
3:17:39
371
Steve Davies
South Wales, SA12 6H
3:18:26
3:18:26
372
Hämmerle Florian
Riezlern (AUT)
3:18:28
3:17:46
373
Dan Harris
Amsterdam
3:18:44
3:17:51
374
Rene Steur
ARO '88
3:18:47
3:18:13
375
Axel Klöpper
Bückeburg (GER)
3:18:49
3:18:36
376
Eelco de Bruin
Loopservice Nederlan
3:18:49
3:17:40
377
Rudy van der Heijden
Loopgroep PK
3:18:52
3:18:15
378
Lars Palmgren
Deventer
3:18:54
3:17:51
379
John Andre Jakobsen
Noorwegen
3:18:55
3:17:48
380
Thomas Weskamp
Leverkusen (GER)
3:19:02
3:18:25
381
Eric Reuther
Strasbourg (FRA)
3:19:05
3:18:14
382
Theun Hartsuiker
Utrecht
3:19:12
3:18:10
383
Michael Gilch
Neumarkt/Opf. (GER)
3:19:13
3:18:57
384
André Leppers
Veenendaal
3:19:14
3:18:42
385
Jorrit Schmidt
Amsterdam
3:19:24
3:18:29
386
Marcel C van den Noord
Amsterdam
3:19:27
3:18:45
387
Klaus Seufert
Sittard
3:19:27
3:17:23
388
Paul Leidelmeijer
Amsterdam Zuidoost
3:19:29
3:18:42
389
Simon Richman
London (GBR)
3:19:42
3:19:01
390
David Ruiz Gil
Spanje
3:19:44
3:18:40
391
S Offereins
WZK Tri Team Wassena
3:20:01
3:19:28
392
Gerry van Gastel
Kaatsheuvel
3:20:16
3:19:10
393
Vincent Goessens
Leiden
3:20:19
3:19:38
394
Martin Bloemendal
Loopservice Nederlan
3:20:27
3:20:10
395
Jaap Koning
Kombijsport
3:20:29
3:19:25
396
Edward Mahieu
Amsterdam
3:20:31
3:20:13
397
Stefan Altenbach
Cleethorpes (GBR)
3:20:35
3:18:44
398
Jerome Berthemet
Brasles (FRA)
3:20:43
3:20:27
399
Mark Stroh
Armed Forces Europe
3:20:45
3:19:36
400
Ivar Heinola
Estland
3:20:46
3:20:13
401
Gery Christiaens
Hamme (O.-Vl.) (BEL)
3:20:51
3:18:56
402
Marco Baio
Pavia (ITA)
3:20:59
3:19:56
403
Alexander Spaans
Zoetermeer
3:21:01
3:18:51
404
Philippe Madouas
ACC Athletisme
3:21:13
3:20:44
405
Louran van Keulen
GAC Hilversum
3:21:21
3:21:17
406
Jacob Glensvang
Aalborg SO (DEN)
3:21:24
3:20:05
407
Ronnie Eilert
Lemelerveld
3:21:28
3:20:18
408
PWM Brouns
Almere
3:21:29
3:21:24
409
Poul Engebjerg Bejer
Copenhagen (DEN)
3:21:30
3:20:15
410
Lucas Oosting
Veteranen Nederland
3:21:33
3:20:31
411
Vincent Rutto
Almere
3:21:44
3:20:18
412
René Somon
Nijmegen
3:21:45
3:20:44
413
Guyot Frederic
Limoges (FRA)
3:21:53
3:20:46
414
Marten Meyling
Utrecht
3:21:54
3:21:02
415
Peter Vermeulen
Geel (BEL)
3:22:00
3:21:21
416
Brett Aubin
London (GBR)
3:22:06
3:21:26
417
Grant Hibbert
Twickenham (GBR)
3:22:08
3:21:28
418
Patrick Vicente
Ayguesvives (FRA)
3:22:15
3:21:24
419
Stuart Ingall-Tombs
Beausale, Warwick (G
3:22:17
3:21:50
420
Thomas Simeth
Wals (AUT)
3:22:17
3:21:10
421
Eric Gstalder
Colmar Marathon Club
3:22:21
3:21:31
422
Ardy Felius
Spijkenisse
3:22:31
3:22:04
423
Martin Poot
Utrecht
3:22:38
3:21:56
424
Eric van Roon
Heerenveen
3:22:41
3:21:55
425
Erki Kull
Tartu (EST)
3:22:48
3:21:30
426
Sylvain Huss
Yutz (FRA)
3:22:50
3:22:39
427
Soeren Schroeder Niels
Marathon Travel Club
3:22:54
3:22:39
428
Niels Joergen Rasmusse
Marathon Travel Club
3:22:54
3:22:44
429
Florian Felder
Riezlern (AUT)
3:23:00
3:22:16
430
Marcel van Boxtel
Prins Hendrik
3:23:02
3:22:16
431
Simon Hoejmose Kristen
Marathon Travel Club
3:23:07
3:22:53
432
Gerard Bambacht
Zaltbommel
3:23:13
3:22:28
433
Giuseppe Colombo
Segrate (ITA)
3:23:16
3:23:12
434
Michael Robert Nijland
Amsterdam
3:23:17
3:19:08
435
Remco Kleinrensink
Wageningen
3:23:18
3:22:58
436
W-P van Kranenburg
Meteren
3:23:21
3:22:10
437
Erik Schuur
Amsterdam
3:23:23
3:22:39
438
John de Breij
IJsselstein Ut
3:23:27
3:22:49
439
Nicolas Dalibard
Colmar Marathon Club
3:23:39
3:23:14
440
Xavier Hannequart
Villeroux (Chastre)
3:23:39
3:23:14
441
Thomas Igel
Dresden (GER)
3:23:42
3:23:24
442
Daan Hendriksen
Amsterdam
3:23:42
3:20:00
443
Andreas Jorch
Viernheim (GER)
3:23:43
3:23:25
444
Peter Bos
Hoevelaken
3:23:46
3:22:29
445
Ahrent Soendergaard
Copenhagen (DEN)
3:23:53
3:21:07
446
Andrea Marigo
Torino (ITA)
3:23:54
3:23:18
447
Norman Kock
Phanos
3:23:55
3:23:37
448
Stéphane Marmey
Naves Parmelan (FRA)
3:23:55
3:23:28
449
Sigmar Kock
Amsterdam Zuidoost
3:23:58
3:22:59
450
Norbert Banfi
Misvoll (HUN)
3:23:58
3:23:46
451
Gian Lelieveld
Zoeterwoude
3:24:06
3:23:40
452
Rob Spedding
Hampton (GBR)
3:24:09
3:22:26
453
Martin Malherbe
London (GBR)
3:24:17
3:23:04
454
Tobias Linde
Copenhagen (DEN)
3:24:19
3:22:19
455
Casper Valentin
's-Gravenzande
3:24:21
3:23:42
456
Jean Yves Petit
Vandoeuvrie (FRA)
3:24:22
3:23:40
457
Jurgen Groet
Purmerend
3:24:22
3:23:47
458
Nathan Plowman
Amsterdam
3:24:31
3:19:27
459
Scott Martin
Belfast (GBR)
3:24:36
3:23:06
460
Hamish Blyth
London (GBR)
3:24:37
3:22:21
461
Josh Schaff
New York (USA)
3:24:44
3:23:29
462
Hannes Reuter
Köln (GER)
3:24:46
3:24:09
463
Peter Wied
Born
3:24:55
3:22:49
464
John Dunford
Barking (GBR)
3:24:57
3:21:04
465
Christophe Boitel
Velizy (FRA)
3:25:03
3:24:26
466
Marcel Crok
Amsterdam
3:25:04
3:24:20
467
Rafal Gorny
Andrychow (POL)
3:25:06
3:24:34
468
Achilles Smeltink
Zaandam
3:25:17
3:24:42
469
Roland de Boer
Hoogeveen
3:25:25
3:24:45
470
Emmanuel Grave
Paris (FRA)
3:25:25
3:23:39
471
Martin Ive
Swaffham Norfolk (GB
3:25:31
3:25:02
472
Jeroen Straathof
Haarlo
3:25:32
3:22:46
473
Marco Soldaat
Loopservice Nederlan
3:25:33
3:24:32
474
Jens Uthoff
Bremen (GER)
3:25:35
3:22:29
475
Hans van der Zalm
Assen
3:25:38
3:24:40
476
Arjan Hoenselaar
Millingen aan de Rij
3:25:40
3:22:57
477
Leonardo Maciel
Grenoble (FRA)
3:25:43
3:24:19
478
Bas den Brave
Amsterdam
3:25:44
3:24:29
479
Benoît Le Pivain
Puyricard (FRA)
3:25:47
3:24:32
480
Remko Dieker
Amsterdam
3:25:48
3:24:42
481
Cédric Merkling
Thionville (FRA)
3:25:50
3:24:47
482
Charles Thomas Walsh
Porttalbot South Wal
3:25:53
3:24:06
483
Martijn Quak
Alkmaar
3:25:55
3:25:24
484
Toni Espigares Rienda
El Prat de Liob (ESP
3:25:55
3:24:52
485
Dionis Hidalgo Pinilla
Barcelona (ESP)
3:25:56
3:24:23
486
Arjen de Boer
Arnhem
3:25:57
3:22:23
487
Danny Lambert
Harderwijk
3:25:58
3:24:27
488
Peter van der Eng
Fit
3:25:59
3:24:53
489
Sébastien Marquant
Aix En Provence (FRA
3:25:59
3:25:07
490
Stephane Carreau
Saint-Mande (FRA)
3:26:03
3:25:23
491
Kevin Friel
Dublin (IRL)
3:26:04
3:20:21
492
Michael Schmidt
Loopservice Nederlan
3:26:10
3:24:41
493
Vidian Boulogne
Bergeyk
3:26:23
3:25:07
494
Wolfgang Auffenberg
Schüttorf (GER)
3:26:25
3:25:33
495
Joël Seel
Dauendorf (FRA)
3:26:28
3:24:33
496
Henk Kampman
Prins Hendrik
3:26:31
3:25:44
497
Henk van der Pijl
Amsterdam
3:26:33
3:23:25
498
Gilles Cortopassi
Ste Anastasie (FRA)
3:26:33
3:25:21
499
Luuk van der Kreij
Twello
3:26:37
3:23:44
500
Henrik Westerlin
Copenhagen V (DEN)
3:26:43
3:25:22
501
Robin Buitelaar
Hoofddorp
3:26:43
3:25:46
502
Prudencio Martinez Per
Jaen (ESP)
3:26:47
3:22:22
503
Johan Pont
Culemborg
3:26:48
3:25:27
504
Jacques Uys
Oud Beijerland
3:26:52
3:25:24
505
Ron Jimmink
Loopgroep PK
3:26:54
3:26:16
506
Daniel de Belder
Isle of Dogs Londen
3:26:59
3:26:17
507
Ruud Nijhuis
Amsterdam
3:27:04
3:24:03
508
Van der Geest
Dutch Gay & Lesbian
3:27:12
3:26:11
509
Didier Huin
Bergeyk
3:27:12
3:25:57
510
Peter Schenk
Den Helder
3:27:13
3:22:48
511
Mart Kajari
3:27:16
3:26:43
512
Theo Bosker
Aquilo
3:27:18
3:26:18
513
Harmen Lustig
Amsterdam
3:27:26
3:23:06
514
Jordi Condal
Caldes de Montbui (E
3:27:28
3:25:28
515
Robert van Es
Dilling (NOR)
3:27:29
3:25:24
516
Ig Raassen
Amstelveen
3:27:34
3:26:09
517
Jeremy Navrady
Kings Lynn (GBR)
3:27:35
3:26:16
518
Ron Jonker
Alphen aan den Rijn
3:27:37
3:24:05
519
Hugues Raty
Sars-la-buissiere (B
3:27:40
3:26:31
520
Lottem Bergman
Jerusalem (ISR)
3:27:40
3:26:29
521
Boutin Tanguy
Saint-nazaire (FRA)
3:27:43
3:27:19
522
Boris Kawohl
Groningen
3:27:47
3:26:29
523
Geert Buyle
Wetteren (BEL)
3:27:48
3:26:15
524
Gilson Beroit
Brussel/Bruxelles (B
3:27:50
3:25:56
525
Claus Søndergård Langf
Beder (DMA)
3:27:50
3:27:27
526
Wilmar de Valk
Clytoneus
3:27:54
3:26:40
527
Benedikt Neue
Münster (GER)
3:27:55
3:26:09
528
Bart de Vries
Amsterdam
3:27:56
3:26:31
529
John Evans
London (GBR)
3:28:04
3:27:05
530
Timo Veen
Dalfsen
3:28:05
3:26:17
531
Maarten van Randeraat
Uitgeest
3:28:13
3:26:50
532
Herman Kramer
Wezep
3:28:13
3:26:11
533
Michel Vinke
Klazienaveen
3:28:16
3:27:24
534
Jos Klerks
Hoorn Nh
3:28:17
3:25:47
535
Roy Brown
Bishopsteignton (GBR
3:28:18
3:25:33
536
Christophe Marcant
Amsterdam
3:28:19
3:26:58
537
Nicolas Huneault
Charenton (FRA)
3:28:19
3:25:49
538
David González Velasco
Madrid (ESP)
3:28:22
3:27:17
539
Stephen Cross
Chatham, Kent (GBR)
3:28:29
3:27:33
540
Christoph Rosendorfer
Wien (AUT)
3:28:31
3:27:14
541
Michael Lohscheller
Amsterdam
3:28:40
3:28:30
542
Marcus Bloch
Gelsenkirchen (GER)
3:28:51
3:27:43
543
Roelant Horree
Weesp
3:28:52
3:27:50
544
Volker Schumann
Utrecht
3:28:52
3:24:12
545
Philippe Morel
Issy les moulineaux
3:28:52
3:27:16
546
Paul Ducheine
Koninklijke Landmach
3:28:59
3:28:05
547
Jerzyk Nowakowski
Godinne (BEL)
3:29:04
3:27:55
548
Erik Hampton
Cartmel (GBR)
3:29:06
3:28:02
549
Eric Lemarechal
Carvin (FRA)
3:29:08
3:28:27
550
Mario van Westen
Hilversum
3:29:10
3:27:47
551
Erik M Huisman
Almere
3:29:11
3:27:21
552
Maarten Feilzer
Amsterdam
3:29:12
3:28:07
553
Martin Truijens
Loopservice Nederlan
3:29:14
3:28:26
554
Alex Lundie
London (GBR)
3:29:17
3:26:33
555
Valtteri Niiranen
Brussels (BEL)
3:29:19
3:27:54
556
Raimund Brandauer
Fulpmes (AUT)
3:29:21
3:28:20
557
Renaud Richard
Grand-Lancy (SUI)
3:29:22
3:25:50
558
Folkert Potma
's-Gravenhage
3:29:29
3:27:42
559
Claus Klein-Ipsen
Budapest (HUN)
3:29:33
3:25:58
560
Jens Breuer
Esslingen (GER)
3:29:35
3:27:27
561
Chris Muis
Amsterdam Zuidoost
3:29:37
3:28:36
562
Hugues Dorlencourt
lys lez lannoy (FRA)
3:29:38
3:28:27
563
Francois Boudreault
's-Gravenhage
3:29:38
3:28:35
564
Igor van de Laar
Nieuwkoop
3:29:41
3:28:34
565
Michael Schmitt
Apo (USA)
3:29:43
3:27:44
566
Stephen Harrington
Edinburgh (GBR)
3:29:48
3:27:46
567
Mitchell Nova
Manchester (GBR)
3:29:50
3:27:47
568
Alois Rathgeb
Zams (AUT)
3:29:50
3:28:48
569
Vincent Tricoche
Docelles (FRA)
3:29:51
3:28:40
570
Daniel Torrents Gil
Girona (ESP)
3:29:54
3:28:24
571
Sander van de Wiel
Amsterdam
3:29:54
3:25:38
572
Tony Laursen
Ry (DEN)
3:29:54
3:28:38
573
Tom Hartley
London, SW14 9PD (GB
3:29:55
3:27:53
574
Louis Kinsbergen
Almere
3:29:55
3:28:40
575
Gerald O'Donoghue
Luxembourg (LUX)
3:29:55
3:27:46
576
Edouard Bucaille
Paris (FRA)
3:29:57
3:28:39
577
Ron Jacobs
Koninklijke Landmach
3:30:03
3:29:02
578
Pascal Guesnier
Paris (FRA)
3:30:09
3:28:45
579
Gary Macalister
Westbury (GBR)
3:30:14
3:28:46
580
Jelle Hiemstra
De Wijk
3:30:28
3:27:32
581
Hildo van Engen
Amsterdam
3:30:29
3:30:14
582
Martin de Groot
AV Monnickendam
3:30:33
3:30:25
583
Paul van Acker
Delta Lloyd Running
3:30:34
3:27:38
584
Hans Pajoma
Estland
3:30:38
3:29:15
585
Jens Rempel
Chemnitz (GER)
3:30:51
3:28:34
586
Lee Hewitt
Toronto (CAN)
3:30:54
3:28:33
587
Damien Hubert
Limoges (FRA)
3:30:55
3:29:48
588
Bertrand Masse
Paris (FRA)
3:31:18
3:29:54
589
Rory Buisson
London (GBR)
3:31:19
3:30:30
590
Caspar van Capelleveen
Amersfoort
3:31:25
3:28:29
591
Roger van den Hout
Hoofddorp
3:31:29
3:28:05
592
Pierre-Alexandre Chant
Paris (FRA)
3:31:32
3:29:12
593
Kim Christensen
Marathon Travel Club
3:31:34
3:31:27
594
Cola Gianluca
Parma (ITA)
3:31:42
3:27:23
595
Pavel Bogomotor
Moscow (RUS)
3:31:47
3:28:01
596
Michael Christiansen
Them (DEN)
3:31:47
3:29:58
597
Niels Lundorff
Konstancin-Jeziorna
3:31:51
3:30:43
598
Wilbert Bonné
Roermond
3:31:54
3:30:44
599
David Alegría Arenas
Madrid (ESP)
3:31:59
3:29:51
600
Fokke Gerritsen
Amsterdam
3:32:00
3:31:04
601
Benoît Buton
Bordeaux (FRA)
3:32:03
3:31:07
602
Christof Ullerich
Hamburg (GER)
3:32:09
3:28:47
603
Dirk Schoute
Amsterdam
3:32:11
3:30:01
604
Denis Hub
's-Gravenhage
3:32:15
3:31:12
605
Brian Flannagan
Belfast (IRL)
3:32:32
3:31:32
606
Luis Solera
Phanos
3:32:35
3:30:56
607
Brandon Williams
Apo, Ae (USA)
3:32:38
3:28:53
608
Floris Janse de Jonge
Amsterdam
3:32:41
3:32:21
609
Marco Rivara
Genova (ITA)
3:32:43
3:32:22
610
Waldo Serno
Amsterdam
3:32:44
3:32:27
611
Marco Pappot
Amstelveen
3:32:45
3:31:29
612
Mirco Kipar
Gladbeck (GER)
3:32:45
3:31:37
613
Jörg Grütze
Bonn (GER)
3:32:46
3:32:28
614
Christophe Goulet
ASPTT METZ
3:32:47
3:32:41
615
Thomas Mair
Bad Ischl (AUT)
3:32:52
3:29:42
616
Jesper Thy
Hinnerup (DEN)
3:32:58
3:32:37
617
Johnny Gheeraert
Middelkerke (BEL)
3:32:59
3:32:21
618
James Hume
Lossiemouth (GBR)
3:33:03
3:30:17
619
Rogier Thomas
Fit
3:33:04
3:32:25
620
Rhys Watkins
Rochdale (GBR)
3:33:14
3:31:53
621
John Stuart Clayton
London (GBR)
3:33:14
3:32:07
622
André Frei
Confignon (SUI)
3:33:19
3:31:54
623
Haraldur Thor Gudmunds
Seltjarnarnes (ISL)
3:33:24
3:32:39
624
Andreas Plunser
Ranggen (AUT)
3:33:25
3:32:23
625
Seppo Spaapen
Purmerend
3:33:28
3:32:24
626
Jose Luis Lazaro Sanch
Madrid (ESP)
3:33:33
3:32:42
627
Scarpa Massimiliano
Cassio Terenzo PR (I
3:33:37
3:29:17
628
Menno Klunder
Deventer
3:33:39
3:31:53
629
Marc-Antoine Allart
Le Mans (FRA)
3:33:40
3:31:56
630
David Henderson
Greenock (GBR)
3:33:40
3:31:46
631
Adrian Jenkins
Luncarty,perth (GBR)
3:33:41
3:32:24
632
Michel Thomi
Marnaud (SUI)
3:33:45
3:30:42
633
Roel Lambrichts
Dworp (BEL)
3:33:48
3:31:44
634
Lass Lauridsen
Holstebro (DEN)
3:33:55
3:31:29
635
Barry Guettler
London (GBR)
3:34:04
3:32:47
636
Patrick Julien
ACC Athletisme
3:34:04
3:33:35
637
Rein Jan Zanen
Utrecht
3:34:12
3:32:02
638
Maarten Zanen
Utrecht
3:34:13
3:32:02
639
Arni Esra Einarsson
Kopavogur (ISL)
3:34:14
3:33:22
640
Maurice Bogers
Enschede
3:34:16
3:32:41
641
Michel Prevel
Challex (FRA)
3:34:17
3:32:50
642
Joop Wevers
Aalten
3:34:27
3:32:43
643
Paul Ewing
Edinburgh (GBR)
3:34:40
3:33:25
644
Luke Chivers
Great Missenden (GBR
3:34:42
3:33:47
645
Perry Vrisekoop
Rotterdam Atletiek
3:34:42
3:31:58
646
Steen Eriksen
Brørup (DEN)
3:34:46
3:32:20
647
John Reichard
Berkley Michigan (US
3:34:47
3:32:41
648
Detlev Ackermann
Köln (GER)
3:34:51
3:34:04
649
Pieter Eendebak
Utrecht
3:34:55
3:33:55
650
Perry van Kan
Koninklijke Landmach
3:35:02
3:34:14
651
Ossi Korhonen
Espoo (FIN)
3:35:14
3:33:35
652
Mike Zijlmans
Rotterdam
3:35:26
3:34:11
653
Aki Lauroma
Espoo (FIN)
3:35:32
3:34:49
654
Ronald Wächter
Hessen (GER)
3:35:36
3:34:21
655
Georges Goncalves
Villebret (FRA)
3:35:43
3:33:29
656
Mark Beumers
51065 Koeln (GER)
3:35:43
3:33:04
657
Rogier Hoekema
Hoorn Nh
3:35:49
3:34:10
658
Simon Neate-Stidson
Amsterdam
3:35:53
3:30:50
659
Alexandre Dupont-Verno
Frankrijk
3:35:57
3:33:58
660
Etienne Habegger
Moudon (SUI)
3:36:07
3:33:04
661
Hugo Wolters
Groningen
3:36:08
3:32:00
662
Menno Dekker
Zaandam
3:36:10
3:33:41
663
Klaus Reinartz
Wuppertal (GER)
3:36:11
3:34:08
664
Matthias Probst
Bautzen (GER)
3:36:13
3:33:11
665
René Zahnd
Cointrin (SUI)
3:36:16
3:34:52
666
Johannes Cox
Saarbrücken (GER)
3:36:18
3:36:02
667
Sjon Pappot
Hoofddorp
3:36:19
3:35:04
668
Jean-Remí Casteres
Issoire (FRA)
3:36:23
3:35:12
669
Marc Dakin
London (GBR)
3:36:31
3:34:44
670
John Murray
Glasgow (GBR)
3:36:33
3:33:38
671
Peter de Jong
Capelle aan den IJss
3:36:39
3:35:48
672
Rait Pollendik
Estland
3:36:42
3:34:27
673
Morten Spanier Jensen
Copenhagen (DEN)
3:36:44
3:35:28
674
Jaap Karelse
's-Gravenhage
3:36:45
3:35:17
675
Kees Bakker
Hoofddorp
3:36:45
3:33:54
676
Nic Bailey
Swindon (GBR)
3:36:49
3:33:46
677
Martin Meijers
Hoogland
3:36:51
3:35:35
678
Soeren Schwartz Soeren
Viborg (DEN)
3:36:52
3:36:11
679
Peter Glerum
's-Gravenhage
3:36:52
3:35:39
680
Ian Legard
Immingham (GBR)
3:36:55
3:34:03
681
Arco Ruedisueli
Amsterdam
3:37:05
3:34:17
682
Henk van Nieuwameronge
Loosdrecht
3:37:12
3:35:28
683
Ilmar Kink
Tartu (EST)
3:37:15
3:36:14
684
Rutger Zonneveld
's-Gravenhage
3:37:17
3:33:37
685
Marc Verhagen
's-Hertogenbosch
3:37:18
3:36:24
686
Rodger Kennedy
London (GBR)
3:37:20
3:35:16
687
Luis Martínez-Calcerra
Madrid (ESP)
3:37:22
3:35:37
688
Jon Jorgensen
Rjukan (NOR)
3:37:36
3:36:28
689
Mads Hedelund
Aarhus C (DEN)
3:37:45
3:36:28
690
Jurgen Arudt
Esslingen (GER)
3:37:46
3:35:39
691
Michel vd Heuvel
Apeldoorn
3:37:56
3:32:46
692
Michael Martin
Gyvenchy En Gohelle
3:38:01
3:34:07
693
Jan Gronning
London (GBR)
3:38:01
3:36:22
694
John Weghorst
Aquilo
3:38:02
3:37:01
695
Oriol Vendrell
Barcelona (ESP)
3:38:02
3:37:15
696
Victor Oliver Sust
Vilassar de Mar (ESP
3:38:03
3:37:16
697
Bas Hoogeveen
Amsterdam
3:38:03
3:34:23
698
Erik Kersten
De Bilt
3:38:12
3:36:45
699
Kevin Higgins
Blackrock, Cork (IRL
3:38:23
3:32:41
700
Jeroen de Kort
Delfgauw
3:38:31
3:37:18
701
Richard van Klooster
Triathlon
3:38:33
3:36:31
702
Dirk Van Den Hende
Massemen (BEL)
3:38:34
3:37:00
703
Thomas Herskind
Silkeborg (DEN)
3:38:38
3:36:49
704
Wietse de Windt
Harderwijk
3:38:40
3:38:02
705
Hugo Hoogeveen
Amsterdam
3:38:46
3:36:46
706
Nicolas Schweyer
Schaffhouse sur Zorn
3:38:50
3:35:39
707
Gaël Bardouil
Chatillon (FRA)
3:38:51
3:37:05
708
Willem Mooij
Zevenhuizen Gn
3:39:00
3:36:06
709
Jesper Kjaer
Aarhus N (DEN)
3:39:05
3:37:48
710
Hans Peter Kelder
Haren Gn
3:39:08
3:36:25
711
Noam Nahum
Tel-Mond (ISR)
3:39:12
3:35:46
712
Ori Sela
Kefar Shemaryahoo (I
3:39:13
3:35:46
713
Fabrice Gautier
Planet Tours
3:39:15
3:37:25
714
Jannes Bosman
Nieuw Schoonebeek
3:39:17
3:37:41
715
Ted Jan Groen
Amsterdam
3:39:23
3:38:10
716
David Mantle
London (GBR)
3:39:26
3:38:52
717
Frans van der Veeken
Enschede
3:39:27
3:38:50
718
Robert van Loo
Soest
3:39:28
3:37:23
719
Marco van Leeuwen
Zaltbommel
3:39:28
3:36:44
720
Rob Becker
Amsterdam
3:39:42
3:38:08
721
Vincent Dekker
Almere
3:39:47
3:34:45
722
Per Qvist-Sørensen
Copenhagen N (DEN)
3:39:47
3:37:55
723
Erwin Kroeze
Arnhem
3:39:50
3:38:41
724
Rick van Vliet
PAC
3:39:50
3:37:05
725
Holgo Schmidt
Amsterdam
3:39:51
3:38:21
726
Wouter Dekker
Driebergen-Rijsenbur
3:39:57
3:39:34
727
Anicet Maluchnik
Somain (FRA)
3:39:58
3:36:06
728
Adrian Finlay
Limavady (GBR)
3:40:11
3:37:57
729
James Dalton
Buckingham (GBR)
3:40:12
3:38:31
730
Joop Mastenbroek
Amsterdam
3:40:15
3:37:41
731
Jonathan Kirsten
London (GBR)
3:40:15
3:37:54
732
Matthew Dowle
St Neots (GBR)
3:40:15
3:39:40
733
Philip Cox
Co. meath (IRL)
3:40:15
3:38:30
734
Martin Goswin
Gothenburg (SWE)
3:40:24
3:36:46
735
Kenneth Bacow
Medford, MA (USA)
3:40:32
3:38:09
736
Rene van Dam
Loopservice Nederlan
3:40:33
3:37:16
737
Marko Snoek
Hengelo Ov
3:40:34
3:37:33
738
Frans Pouwer
Schoorl
3:40:35
3:38:22
739
Stefan Janz
Freiburg (GER)
3:40:42
3:37:34
740
Tony Pickup
Leighton Buzzard (GB
3:40:49
3:38:30
741
Peter van Wensveen
Haarlem
3:40:51
3:38:44
742
Jan Keijzers
Grave
3:40:52
3:40:05
743
Nocolas Joux
Cointrin (SUI)
3:40:56
3:38:29
744
Frederic Lemonnier
AS BRED
3:41:00
3:39:02
745
Arthur Burgmeijer
Amsterdam
3:41:00
3:38:15
746
Michel Bruneel
Chaudfontaine (BEL)
3:41:12
3:40:36
747
Richard Protin
Arlon (BEL)
3:41:15
3:39:27
748
Franck Pierret
Meix-le-Tige (BEL)
3:41:15
3:39:27
749
G Korver
Amsterdam
3:41:21
3:37:23
750
Richard Huffmeijer
's-Gravenhage
3:41:24
3:39:27
751
Hermann Gams
Baden (AUT)
3:41:26
3:38:22
752
Erick Wit
Oostzaan
3:41:29
3:39:40
753
Ali Yousuf
London (GBR)
3:41:40
3:36:22
754
Koos van Zijp
Hoofddorp
3:41:48
3:39:20
755
Andreas Horn
Brande-Hörnerkirchen
3:41:48
3:40:46
756
Chrisiof Leffleu
Osnabrück (GER)
3:41:48
3:39:17
757
Jan-Paul van Nes
Amsterdam
3:41:51
3:40:33
758
Miguel Gutierrez Marti
Madrid (ESP)
3:41:56
3:39:48
759
Holger Pollmeier
Hövelhof (GER)
3:41:57
3:41:01
760
Dennis Mul
Utrecht
3:42:04
3:40:59
761
Hendrik Jan Land
Bijlmer
3:42:06
3:37:22
762
Lee Coles
Stansted (GBR)
3:42:11
3:41:30
763
Michael Otter
Manchester (GBR)
3:42:14
3:41:44
764
Desmond Kingsford
London (GBR)
3:42:14
3:40:58
765
Andrew Ferguson
Glasgow (GBR)
3:42:15
3:39:50
766
Paul Saba
Heemskerk
3:42:16
3:38:53
767
Edwin Bakker
Avantri
3:42:20
3:41:25
768
Christian Schlösser
Amsterdam
3:42:24
3:36:03
769
Pavel Tesnar
Brno (CZE)
3:42:29
3:41:47
770
Yves Belpomo
Meyrargues (FRA)
3:42:41
3:40:43
771
Martijn Mussche
Arnhem
3:42:43
3:41:19
772
Edwin Lucassen
Hoofddorp
3:42:47
3:40:59
773
Arnault Gagnepain
Le Kremlin B. (FRA)
3:42:50
3:42:13
774
Masahiro WAKATSUKI
Amsterdam
3:42:52
3:39:18
775
Jo Wuytack
Belsele (BEL)
3:42:56
3:42:01
776
Mark Howard
London (GBR)
3:42:57
3:40:08
777
Alex Wagener
Bertrange (LUX)
3:43:00
3:41:11
778
Anders Blaabjerg
Marathon Travel Club
3:43:04
3:40:42
779
Naim Sert
Dordrecht
3:43:07
3:40:00
780
Saim Sert
Dordrecht
3:43:07
3:39:59
781
Robin Breeuwer
UWV
3:43:15
3:39:50
782
Ernst Molenaar
Alkmaar
3:43:17
3:40:21
783
Dave Roelvink
Almere
3:43:17
3:41:39
784
Sébastien Modat
Paris (FRA)
3:43:18
3:39:48
785
Antonio Gonzalez Gonza
Weesp
3:43:26
3:38:23
786
Frank-Jan Biljard
Ede Gld
3:43:34
3:41:13
787
George Brown
London (GBR)
3:43:44
3:40:40
788
Daudet Jerome
Limoges (FRA)
3:43:44
3:40:28
789
Per Oester
Hammel (DEN)
3:43:50
3:43:00
790
Vincent Wijnen
Almere
3:43:55
3:41:43
791
Emmanuel Pujol
Paris (FRA)
3:43:55
3:42:31
792
Jelle Hol
Amsterdam
3:43:58
3:42:39
793
Chris Chilton
Badhoevedorp
3:43:58
3:42:22
794
Holger Wolf
Bochum (GER)
3:44:01
3:40:50
795
Remy Moszczynski
Aime (FRA)
3:44:06
3:40:13
796
Hans-Peter Ligthart
Phanos
3:44:15
3:42:28
797
Paulik Stephane
Claye Souilly (FRA)
3:44:15
3:42:42
798
Frank Paff
De Spartaan
3:44:22
3:42:45
799
Remco Vriesema
Zandvoort
3:44:29
3:41:25
800
Andrew Pickering
London (GBR)
3:44:29
3:42:08
801
Yves Aiza
Grenade (FRA)
3:44:30
3:40:19
802
Rob Valentine
Nantwich (GBR)
3:44:41
3:39:37
803
Bas Wijnen
Rotterdam
3:44:44
3:41:22
804
Bernard van de Sompele
Gent (BEL)
3:44:44
3:42:00
805
Dick Bos
Beverwijk
3:44:46
3:42:17
806
Francois Rustenburg
Wervershoof
3:44:50
3:43:50
807
Andrew Coultas
Belton, North Lincs
3:44:54
3:42:02
808
Jean-Luc Chevallier
Saint-ay (FRA)
3:44:55
3:43:22
809
Scott Doherty
Seattle, WA (USA)
3:44:56
3:41:55
810
Hugo Schep
Loopservice Nederlan
3:44:58
3:40:02
811
Oliver Haslam
London (GBR)
3:45:00
3:40:13
812
Nicolas Esnault
Paris (FRA)
3:45:01
3:44:26
813
Dieter Opsomer
Beervelde (BEL)
3:45:01
3:44:11
814
Marco Hoogenboom
Badhoevedorp
3:45:05
3:42:35
815
Jörg Schneider
Andernach (GER)
3:45:08
3:40:59
816
Tuan-Kiet Huynh
Hamburg (GER)
3:45:10
3:42:55
817
Anno van den Bosch
Sportvereniging Spor
3:45:10
3:43:22
818
Rogier Kleine
Veendam
3:45:13
3:44:22
819
Tim Kjær-Hansen
Hamburg (GER)
3:45:16
3:41:43
820
Henk Pansier
Emmeloord
3:45:17
3:44:47
821
Arjen Schultinga
Wolvega
3:45:23
3:42:51
822
Vincent Niemeijer
Amsterdam
3:45:23
3:42:27
823
Fontaine Guillaume
Noisy le Roi (FRA)
3:45:30
3:43:31
824
Erling Thure Krarup
Amsterdam
3:45:35
3:45:27
825
Peter Koch
Copenhagen (DEN)
3:45:35
3:41:59
826
Jerry Gerrits
Duiven
3:45:35
3:44:41
827
Berney Balsing
Hoofddorp
3:45:42
3:42:19
828
Jan Schroeder la Caill
Marathon Travel Club
3:45:48
3:44:29
829
Roland Pieters
Utrecht
3:45:52
3:43:37
830
David Ahn
Amsterdam
3:45:52
3:44:09
831
Sascha Scherer
Pütllingen (GER)
3:45:57
3:45:43
832
Marc de Rooy
Lelystad
3:45:59
3:43:40
833
Didier Python
Geneve (SUI)
3:46:00
3:42:26
834
Sylvain Saint Paul
Tinqueux (FRA)
3:46:01
3:43:31
835
Fabian Balicki
Buxtehude (GER)
3:46:02
3:43:59
836
Fabien Leconte
Paris (FRA)
3:46:02
3:44:44
837
Wolfgang Jäger
Wien (AUT)
3:46:10
3:42:40
838
Tony van den Brand
Tilburg
3:46:14
3:44:03
839
Friedrich Perlak
Herrenberg (GER)
3:46:15
3:44:31
840
Percy Hanenberg
Amsterdam
3:46:17
3:43:04
841
John Schrauwen
Roosendaal
3:46:17
3:44:00
842
Alfred Breit
Neumarkt (GER)
3:46:25
3:43:10
843
Kees Afman
Loopgroep Zuidhorn
3:46:27
3:44:40
844
Startnummer 2403
3:46:29
3:45:14
845
Marcus Kaplan
Bonn (GER)
3:46:30
3:43:42
846
Robert Kortman
Hellevoetsluis
3:46:31
3:42:40
847
Jetse Stoorvogel
Wageningen
3:46:33
3:44:37
848
Immanuel Kranendonk
Nieuwegein
3:46:33
3:43:48
849
Erik Broekhuizen
Team 10
3:46:37
3:43:57
850
Niels van Veen
Amsterdam
3:46:37
3:43:28
851
Eric J Veltman
GAC Hilversum
3:46:38
3:45:23
852
Alexander Paschke
Albstadt (GER)
3:46:44
3:42:05
853
Arne Egholm
Marathon Travel Club
3:46:44
3:44:54
854
Pascal Courtin
Semoy (FRA)
3:46:46
3:45:48
855
William Wijnans
Maarssen
3:46:46
3:44:27
856
Martin Larsson
Älvsjö (SWE)
3:46:47
3:45:49
857
Wouter Ebbing
Hoorn Nh
3:46:48
3:44:15
858
Jodi Kremer
Runnersworld
3:46:53
3:44:34
859
Danny Shachor
Ashdod (ISR)
3:46:54
3:44:01
860
Maoz Dotan
Herzelia (ISR)
3:46:55
3:44:00
861
Nati Shaked
Ramat Efal (ISR)
3:46:55
3:44:01
862
Avi Motola
Ramat- Gan (ISR)
3:46:55
3:44:01
863
Bert van Baardwijk
Cialfo
3:46:57
3:45:02
864
Peter van de Weerd
De Spartaan
3:47:00
3:46:01
865
Jean Francois Cartoux
Istres (FRA)
3:47:05
3:42:05
866
Theunis de Boer
Pijnenburg
3:47:11
3:44:49
867
Tom Rijpma
Leeuwarden
3:47:12
3:43:25
868
Felix van der Stok
Amsterdam
3:47:14
3:45:08
869
Henk Offringa
Gouda
3:47:16
3:45:27
870
Manuel Proenca
Paris (FRA)
3:47:27
3:46:01
871
Giorio Cattano
Amsterdam
3:47:39
3:43:11
872
Vincent Sebastien
La Garde (FRA)
3:47:42
3:46:47
873
Ronald Overdijk
Sparta
3:47:42
3:44:47
874
Ruud Groen
Spaarndam West
3:47:43
3:44:46
875
Robert van der Wal
Meppel
3:47:44
3:45:24
876
Rob Stapersma
Moordrecht
3:47:59
3:46:03
877
Jan Spelt
Moordrecht
3:47:59
3:46:04
878
Sébastien Bon
Troyes (FRA)
3:48:09
3:48:09
879
Alexander Goutbeek
Amstelveen
3:48:14
3:46:31
880
Morgan Steele
Croydon (GBR)
3:48:16
3:46:55
881
Ole Keilberg
Slependen, Oslo (NOR
3:48:17
3:44:42
882
Martin Zwiers
Markelo
3:48:20
3:44:53
883
Alex Barwick
Amsterdam
3:48:21
3:43:20
884
David Pratt
St Paul MN (USA)
3:48:22
3:47:20
885
Andy Turner
Windsor (GBR)
3:48:23
3:44:57
886
Mikkel Jakobsen
Valby (DEN)
3:48:26
3:46:25
887
Martin Ekhardt
Arnhem
3:48:28
3:45:22
888
Harry Homan
Daventria
3:48:34
3:44:47
889
Ron de Kooker
Lisse
3:48:36
3:47:48
890
Pierre Bank
Dauendorf (FRA)
3:48:36
3:46:40
891
Maurice Fano
Duivendrecht
3:48:37
3:46:34
892
Muriel Brink
Arnhem
3:48:39
3:45:55
893
Daniel Dominguez
Washington (USA)
3:48:41
3:46:41
894
Danny Karijopawiro
Loopservice Nederlan
3:48:44
3:47:21
895
Olivier Guermonprez
La Madeleine (FRA)
3:48:44
3:44:09
896
Serge Guermonprez
Frankrijk
3:48:44
3:44:10
897
Rickard Hjalmarson
Viborg (DEN)
3:48:46
3:46:09
898
Barry Oostra
Wolvega
3:48:50
3:45:31
899
Pascal Bolzer
Publier (FRA)
3:48:53
3:47:39
900
Nick Mackey Jones
Amsterdam
3:48:57
3:46:18
901
Kees Wesdorp
Amsterdam
3:49:01
3:47:23
902
Frederik Lyrsholt
Copenhagen (DEN)
3:49:05
3:47:13
903
Joe Torrez
Soest
3:49:06
3:46:51
904
Joris Ruhe
Haarlem
3:49:07
3:47:21
905
Kolic Luon
Antwerpen (BEL)
3:49:09
3:49:00
906
Trevor Stacey
London (GBR)
3:49:09
3:47:59
907
Jurgen te Nijenhuis
Haarlem
3:49:11
3:45:33
908
Erik Nieuwenboom
Rotterdam
3:49:13
3:45:51
909
Adrian Hendrick
London (GBR)
3:49:18
3:46:28
910
Andree Leermann
Würselen (GER)
3:49:18
3:45:13
911
Darren Smart
Kent (GBR)
3:49:18
3:46:10
912
Markus Mittasch
Düsseldorf (GER)
3:49:18
3:47:43
913
Richard Schouten
Wormerveer
3:49:25
3:46:04
914
Alain Francois Bleeckx
Cortis-Noirmast (BEL
3:49:31
3:47:51
915
Rickard Axelsson
Mölndal (SWE)
3:49:32
3:45:53
916
Emmanuel Bodin
ste NEOMAYE (FRA)
3:49:33
3:48:37
917
Kees Kodde
Serooskerke Walchere
3:49:35
3:46:05
918
Frank Lausten
Vanløse (DEN)
3:49:49
3:47:37
919
Lars Danscher
Copenhagen S (DEN)
3:49:49
3:47:37
920
Jan de Ridder
Lokeren (BEL)
3:49:56
3:49:06
921
Laurent Criqui
Saverne (FRA)
3:49:58
3:49:01
922
Peter Herrmann
Murzelen (SUI)
3:50:03
3:48:08
923
Lambertus Hinders
Leer (GER)
3:50:05
3:48:41
924
Nick Francis
Leatherhead (GBR)
3:50:06
3:49:17
925
Paul Backus
Gemonde
3:50:14
3:46:48
926
Gary Boyd
NE2 4RU Newcastle (G
3:50:18
3:45:39
927
Gavin John Marsden
West Kirby (GBR)
3:50:18
3:49:09
928
Hein Holleman
Zeewolde
3:50:20
3:47:03
929
Bruno Faucon
Groningen
3:50:20
3:48:31
930
Paul Burton
High Wycombe (GBR)
3:50:20
3:46:18
931
Anthony Malone
Dublin (IRL)
3:50:27
3:47:46
932
David Placet
London (GBR)
3:50:28
3:45:38
933
Walter Stortelder
Amsterdam
3:50:39
3:47:52
934
Kenneth Smeby
Godvik (NOR)
3:50:44
3:49:04
935
Thor Moller
Bremen (GER)
3:50:45
3:47:27
936
Jinne Stiksma
Varsseveld
3:50:46
3:47:43
937
Lode Depouvre
Ieper-Elverdinge (BE
3:50:46
3:49:01
938
Juan de Roda Husman
Amsterdam
3:50:46
3:46:09
939
Claude Tenthorey
Dompierre (SUI)
3:50:50
3:47:46
940
Peter Noordhuis
Woltersum
3:50:50
3:48:27
941
Karel Burgstede
AV Holten
3:50:56
3:47:31
942
Kai Y Chung
Bennekom
3:51:00
3:49:03
943
Michael Smith
Edinburgh (GBR)
3:51:02
3:47:57
944
Christopher Sharpe
Swindon (GBR)
3:51:03
3:46:54
945
Jean Louis Levrault
ACC Athletisme
3:51:04
3:49:12
946
Richard Bouy
Wambrechies (FRA)
3:51:05
3:46:58
947
Bas de Jager
Zutphen
3:51:12
3:48:06
948
David Major
Aldershot (GBR)
3:51:13
3:47:45
949
Reino Savela
München (GER)
3:51:14
3:50:22
950
Remco van Gastel
Utrecht
3:51:16
3:47:54
951
Lorenzo Di Liberto
Rome (ITA)
3:51:27
3:47:30
952
Ed Nooordhuizen
Apeldoorn
3:51:33
3:50:55
953
Frederik Evelein
Amsterdam
3:51:33
3:47:37
954
Tony Armstrong
Bad Lippspringe (GER
3:51:34
3:49:59
955
Rutger van der Neut
Utrecht
3:51:44
3:49:00
956
Vincent van Duijnhoven
Oostzaan
3:51:51
3:48:18
957
Freddy Fliers
Nunspeet
3:51:53
3:49:44
958
Hacen Khatir
Croix (FRA)
3:51:55
3:50:03
959
Onno Smit
's-Gravenhage
3:51:58
3:48:05
960
Milton van Wijk
Gent (BEL)
3:51:59
3:48:20
961
Samuli Seppälä
Tuusula (FIN)
3:52:00
3:48:45
962
Van der Richard Veer
Medemblik
3:52:05
3:50:31
963
Thomas Unger
Düsseldorf (GER)
3:52:05
3:50:21
964
Cliff Westhoff
Risskov (DEN)
3:52:08
3:48:40
965
Martin Meijer
Utrecht
3:52:10
3:50:01
966
Richard Bos
Loopservice Nederlan
3:52:13
3:48:35
967
Gary Goodall
Wirral (GBR)
3:52:19
3:47:02
968
Jeroen Velthof
Huizen
3:52:21
3:50:51
969
David Keston
Winchester (GBR)
3:52:22
3:48:14
970
Henner Schliebs
Frankfurt (GER)
3:52:22
3:48:37
971
Ralf Heinzel
Oldenburg (GER)
3:52:50
3:48:43
972
Goetz von Thadden
Junglinster (LUX)
3:52:51
3:50:39
973
Louis Coule
BT48 OJW Derry (IR
3:52:55
3:52:06
974
Machiel Muiderman
Paris (FRA)
3:53:06
3:51:30
975
Arjan de Ruijter
Hengelo Ov
3:53:06
3:49:45
976
Erik Scheeper
Amstelveen
3:53:11
3:51:36
977
Startnummer 2469
3:53:11
3:51:57
978
Stefano Lorenzetti
Banco di Bedigliora
3:53:14
3:48:14
979
Rein de Waart
Monnickendam
3:53:14
3:50:34
980
James Andrews
Chippenham, wilts (G
3:53:14
3:49:10
981
Michel Hensen
Volendam
3:53:22
3:51:35
982
David Watson
Glasgow (GBR)
3:53:27
3:49:13
983
Bas Schakel
Doetinchem
3:53:29
3:50:54
984
Stephan Bon
Oud Zuilen
3:53:35
3:49:30
985
Jonathan Osborne
Heerlen
3:53:35
3:51:32
986
Lemay Lydéric
62 155 Merlimont (FR
3:53:37
3:51:38
987
Eric Ham
Amsterdam
3:53:48
3:50:56
988
Bart van Tuinen
Amsterdam
3:53:48
3:50:56
989
Jesper Jensen
Aarhus (DEN)
3:53:53
3:51:14
990
Yves Reposo
Tramolé (FRA)
3:53:54
3:52:22
991
Rikiya Ikeshita
Maarssen
3:53:55
3:53:15
992
Frank van Lunteren
Hoofddorp
3:54:01
3:51:11
993
Christian Wolf
Bochum (GER)
3:54:06
3:50:57
994
Joop Glandorf
Purmerend
3:54:11
3:52:47
995
Andrew Groves
London (GBR)
3:54:14
3:53:17
996
Michael Shurlin
Moscow (RUS)
3:54:20
3:51:23
997
André Posthouwer
Putten
3:54:27
3:52:11
998
Thierry Paschedag
Venhuizen
3:54:36
3:53:11
999
Ralph Krant
Amsterdam
3:54:37
3:52:27
1000
Dick van Rijn
Amsterdam
3:54:39
3:53:46
1001
Vincent Schaaphok
Groningen Atletiek
3:54:39
3:51:38
1002
Rene Pieterman
Bussum
3:54:41
3:50:55
1003
Bob Ober
Leusden
3:54:41
3:52:06
1004
Code Qualm
Rozenburg Zh
3:54:44
3:49:25
1005
Stas Zylicz
Nijmegen
3:54:51
3:52:11
1006
Warry van der Weg
PAC
3:54:52
3:52:00
1007
Karel Jan van der Kaad
Velserbroek
3:54:53
3:51:20
1008
Marcius Lepik
Valga (EST)
3:54:56
3:53:36
1009
Marc Rommers
Vlissingen
3:55:01
3:54:25
1010
Henric Borg
Höllviken (SWE)
3:55:01
3:52:56
1011
Rolf Mccullagh
Saltburn-by-the-sea
3:55:06
3:54:00
1012
Ulrich Schirl
Nuernberg (GER)
3:55:13
3:52:12
1013
Freek Verbakel
Rijswijk Zh
3:55:13
3:49:17
1014
Bertrand Halcaren
Paris (FRA)
3:55:14
3:51:45
1015
Michiel Jansen
Amsterdam
3:55:15
3:53:05
1016
Rob Jansma
Groningen
3:55:22
3:53:23
1017
Abdulkadir Sari
Rotherhithe St., Lon
3:55:22
3:53:18
1018
Hergen Dutrieux
Amsterdam
3:55:24
3:51:58
1019
Magnus Futing
Bonn (GER)
3:55:27
3:52:24
1020
Roger Pels
Sparta
3:55:27
3:52:32
1021
Corsino San Miguel
Edinburgh (GBR)
3:55:30
3:53:11
1022
Yurry Hendriks
Amsterdam
3:55:31
3:53:13
1023
Jan Jonathan Schelhaas
Amsterdam
3:55:41
3:51:35
1024
André Bachmann
Wermatswil (SUI)
3:55:44
3:52:07
1025
Jürgen Lück
Hardert (GER)
3:55:46
3:53:43
1026
Mark Beeson
Cambridge (GBR)
3:55:49
3:55:02
1027
Holger Gilbricht
Radegast (GER)
3:55:52
3:54:04
1028
Jurgen Järvik
Estland
3:55:53
3:54:40
1029
Iain Goudie
Chester (GBR)
3:55:53
3:53:28
1030
Milko Vinke
Amstelveen
3:55:54
3:53:33
1031
Shekhar Sirag
Haarlem
3:55:54
3:52:34
1032
Gary Sector
London (GBR)
3:55:55
3:51:38
1033
Sander van der Kous
Deventer
3:56:04
3:54:12
1034
Uwe Kumschier
Nürnberg (GER)
3:56:07
3:53:07
1035
Frits Bovenberg
Loopgroep Oegstgeest
3:56:12
3:53:39
1036
Martin Geisel
Burgwedel (GER)
3:56:15
3:54:03
1037
Josh Maiyo
Almere
3:56:17
3:53:34
1038
Stephan van Megen
Rotterdam
3:56:17
3:54:15
1039
Marco Kramer
Almere
3:56:22
3:54:11
1040
Imre Fulop
hodmezovasarhely (HU
3:56:27
3:53:14
1041
Henk Meijers
Heerenveen
3:56:32
3:54:32
1042
Bart van Dulst
Amsterdam
3:56:33
3:53:12
1043
Jos van Gangelen
Rotterdam
3:56:34
3:54:49
1044
Dirk Lorbach
Frankfurt (GER)
3:56:37
3:52:52
1045
Christopher Fickes
Evanston (USA)
3:56:38
3:54:36
1046
Albert Eder
Landeck (AUT)
3:56:40
3:55:05
1047
Klaus Villefrance
Marathon Travel Club
3:56:40
3:53:50
1048
Vismai Schonfelder
Castricum
3:56:44
3:54:05
1049
Benoit Fretille
Toulouse (FRA)
3:56:45
3:53:30
1050
Robert Ralphs
Manchester (GBR)
3:56:45
3:53:58
1051
Peter Ertl
Wiener Neudorf (AUT)
3:56:49
3:53:21
1052
Olivier Bornand
St-julien (FRA)
3:56:52
3:56:00
1053
Hein Greven
Loopgroep Oegstgeest
3:56:55
3:54:22
1054
Banzi Roberto
Corcagnano - Parma (
3:56:57
3:52:37
1055
John Neillis
London (GBR)
3:56:59
3:55:41
1056
Francois Marchais
Sainte Savine (FRA)
3:56:59
3:53:58
1057
Menno Riemslag
Amsterdam
3:57:00
3:51:52
1058
Pierrick Daniel
Colombes (FRA)
3:57:03
3:52:55
1059
Paul Youngman
Braintree (GBR)
3:57:05
3:54:45
1060
Miles Bright
Argentiere (FRA)
3:57:11
3:52:16
1061
Mike Eaton
London (GBR)
3:57:12
3:54:40
1062
Andre Colijn
Aalsmeerderbrug
3:57:18
3:54:42
1063
Dirk Bakenhos
Oldenburg (GER)
3:57:19
3:55:39
1064
Jacco Snoek
Rotterdam
3:57:20
3:56:05
1065
Holger Geerds
Berlin (GER)
3:57:21
3:52:29
1066
Peter Kroese
Arum
3:57:22
3:53:25
1067
Kevin Wells
Keyworth, Nottingham
3:57:23
3:53:56
1068
Andre Hulsebus
Aquilo
3:57:26
3:55:31
1069
Ansis Kuplis
Cesu rajons (LAT)
3:57:26
3:55:33
1070
Mag Werner Lobgesang
Rum (AUT)
3:57:27
3:54:23
1071
Frank van Ark
Utrecht
3:57:32
3:54:48
1072
Rob Froonhoff
Veteranen Nederland
3:57:35
3:56:57
1073
Philip Moe
Esslingen (GER)
3:57:40
3:56:22
1074
Marc Croes
BAV
3:57:41
3:55:30
1075
Frans van Eyck
Hoorn Nh
3:57:46
3:56:18
1076
Ed van Dijk
Amsterdam Zuidoost
3:57:48
3:52:34
1077
Mike Griffiths
W/hall, Warrington (
3:57:50
3:55:27
1078
Richard Hessing
Purmerend
3:57:51
3:54:47
1079
Ulrik Nielsen
Glostrup (DEN)
3:57:57
3:54:25
1080
Jeroen Beekmans
Tilburg
3:58:01
3:53:11
1081
Timo Wassmann
Apeldoorn
3:58:05
3:54:35
1082
Tilo Rautenstrauch
Hamburg (GER)
3:58:08
3:57:04
1083
Luis Miguel Blay Campo
Sonesa (ESP)
3:58:12
3:55:08
1084
Alvaro Martinez Cortes
Soneta (ESP)
3:58:12
3:55:08
1085
Max von Pichler
Gießen (GER)
3:58:21
3:56:36
1086
Tjalling Rekker
Statina
3:58:23
3:57:36
1087
Sander van Driel
Delfgauw
3:58:26
3:56:21
1088
Marc van den Hoek
Amsterdam
3:58:29
3:54:47
1089
Raphael Gemes
Aïre Genève (SUI)
3:58:30
3:54:55
1090
Bettex Laurent
Thierrens (SUI)
3:58:32
3:55:26
1091
Thierry Deppierraz
Denezy (SUI)
3:58:32
3:55:28
1092
Derek Comer
Broomfield (GBR)
3:58:33
3:57:21
1093
Harry Müller
Leonberg (GER)
3:58:33
3:55:39
1094
Jos van Geel
Amsterdam
3:58:36
3:55:11
1095
Harry Dommerholt
Nijverdal
3:58:40
3:55:18
1096
Andre de Krijger
Haarlemmermeer
3:58:40
3:54:54
1097
Marco Weening
Ede Gld
3:58:43
3:55:24
1098
Joost de Haan
Delft
3:58:44
3:58:00
1099
Robert von Ziegenweidt
London (GBR)
3:58:47
3:56:24
1100
Niels Broens
Delft
3:59:05
3:56:19
1101
Manhar Patel
Ashton Under Lyne (G
3:59:07
3:55:34
1102
Juergen Pleyter
Duisburg (GER)
3:59:09
3:56:08
1103
Michel Fuaquet
Cointrin (SUI)
3:59:10
3:56:11
1104
Dan Naveh
Hulda (ISR)
3:59:15
3:56:21
1105
David Swarc
London (GBR)
3:59:20
3:57:00
1106
Mitchell DeStigter
Mason, Ohio (USA)
3:59:24
3:55:44
1107
Michael A Newing
Gloucestershire (GBR
3:59:28
3:55:37
1108
Thomas Wimmer
Bonn (GER)
3:59:32
3:57:49
1109
David Petisco
Libourne (FRA)
3:59:34
3:58:56
1110
Anton Sandler
Amsterdam
3:59:35
3:56:09
1111
James Gough
Colchester (GBR)
3:59:36
3:57:54
1112
Javier Fabregat
CastellÓn (ESP)
3:59:36
3:55:30
1113
Zeljko Silic
Rijeka (CRO)
3:59:37
3:57:35
1114
Morten Foli
Horsens (DEN)
3:59:38
3:57:13
1115
Pieter Bas Hendriks
Amsterdam
3:59:38
3:56:54
1116
Rafael Fayos
Castellón (ESP)
3:59:38
3:55:32
1117
Jeroen Bos
Haarlem
3:59:38
3:56:00
1118
Anton Joubert
London sw208rl (RSA)
3:59:43
3:56:11
1119
Ole Povlsen
Naestved (DEN)
3:59:45
3:56:14
1120
Georg M Verweyen
Utrecht
3:59:50
3:55:10
1121
Jason van Gastel
Amsterdam
3:59:51
3:55:58
1122
David Parsons
Crawley (GBR)
3:59:54
3:55:49
1123
Frank Weber
Fernwald (GER)
3:59:55
3:54:52
1124
Frederic Leger
L'Huisserie (FRA)
3:59:56
3:56:00
1125
Rafael Anguita Cabrera
Jaen (ESP)
4:00:03
3:55:36
1126
William Mount
Leukemia&Lymphoma So
4:00:03
3:57:28
1127
Oliver Strass
Mödling (AUT)
4:00:03
3:57:19
1128
Rowan Jenkins
London (GBR)
4:00:05
3:57:38
1129
Marijn den Engelse
Amsterdam
4:00:06
3:58:26
1130
Eamon Foley
Rotterdam
4:00:06
3:55:12
1131
Steven Taylor
London (GBR)
4:00:08
3:58:35
1132
Laurent Garrette
Cointrin (SUI)
4:00:24
3:56:49
1133
Alo Alunurm
Tallinn (EST)
4:00:25
3:56:41
1134
Eduardo Islas Salazar
Wassenaar
4:00:29
3:55:43
1135
Paul van der Leij
Franeker
4:00:34
3:57:46
1136
Wouter Purmer
Amsterdam
4:00:35
3:57:15
1137
Jeroen Lemmen
Den Helder
4:00:36
3:56:52
1138
Peter Harrestrup Bang
Valby (DEN)
4:00:37
3:58:11
1139
Lukas Umana
Washington (USA)
4:00:41
3:58:39
1140
Ed Berkhof
Haarlem
4:00:41
3:59:15
1141
Erik Zondag
Duiven
4:00:42
3:57:36
1142
Diede van den Ouden
Ottoland
4:00:46
3:53:34
1143
Joep Pelsser
Haarlem
4:00:46
3:53:35
1144
Rudy van Gulik
Maasbracht
4:00:48
3:57:22
1145
Bas van Wolffelaar
Loopservice Nederlan
4:00:57
3:57:46
1146
Olli-Pekka Ojanen
Espoo (FIN)
4:01:02
3:57:47
1147
Jussi Virkkala
Espoo (FIN)
4:01:02
3:57:47
1148
Gerbren Deves
Heemstede
4:01:04
3:57:36
1149
E Bos
Amsterdam
4:01:06
3:58:23
1150
Jaap Anne Korteweg
Amsterdam
4:01:07
3:57:42
1151
Dominique Fievet
La Madeleine (FRA)
4:01:14
3:58:30
1152
Laurent Haentjens
Koekelberg (BEL)
4:01:16
3:56:37
1153
Bartjeroen van der Vee
Utrecht
4:01:24
3:58:59
1154
David Quan
Hamburg (GER)
4:01:26
3:59:14
1155
Kees Schilder
Amsterdam
4:01:29
3:59:33
1156
Matthew Swan
London (GBR)
4:01:32
3:59:09
1157
Philip Meijnen
Amsterdam
4:01:34
3:57:41
1158
Andre Cornelisse
Amsterdam
4:01:37
3:57:20
1159
Ben Regtop
Rotterdam
4:01:37
3:58:43
1160
Reza Leeters
Amsterdam
4:01:40
3:56:53
1161
John Marland
Sale (GBR)
4:01:41
3:56:37
1162
Eddy Korevaar
Gorinchem
4:01:41
3:59:37
1163
Dennis Worst
Amsterdam
4:01:44
3:59:39
1164
Alexander Martens
Baarn
4:01:52
3:57:32
1165
José Rigolet
Bulle (SUI)
4:01:54
3:58:22
1166
Ron Dorenbos
Almere
4:02:03
3:58:57
1167
Bart Louwagie
Kortrijk (BEL)
4:02:05
3:58:28
1168
Martin Kappert
Spurt '88
4:02:07
4:01:04
1169
Theo Ruigrok
Tilburg
4:02:18
4:00:05
1170
Arnaud Quibel
Fontenay sous Bois (
4:02:25
3:58:34
1171
Hubert-Jan Dijk
Amsterdam
4:02:28
3:56:51
1172
Jorus Teunissen
Amsterdam
4:02:28
3:56:52
1173
Albert de Wit
Rotterdam
4:02:30
3:57:16
1174
Barry Calis
Leiden
4:02:39
3:58:27
1175
Marcel Baars
Amstelveen
4:02:40
4:00:05
1176
Peter van Lievenoogen
Barendrecht
4:02:42
4:01:17
1177
Sipke Terlouw
Huizen
4:02:42
4:00:04
1178
Pim Velthof
Leiden
4:02:43
4:01:14
1179
Mark Walther
Almere
4:02:44
4:00:29
1180
Jean-Philippe Teuliere
Lille (FRA)
4:02:48
3:58:59
1181
Chris Roberts
Manchester (GBR)
4:02:49
3:57:46
1182
Fred Cordes
Zaandam
4:02:53
3:59:23
1183
Ryan J Price
Boxmeer
4:02:54
3:57:51
1184
Jose Manuel Felipe Mor
Albacete (ESP)
4:02:59
3:58:48
1185
Chris van Bree
Hoorn Nh
4:03:08
3:58:23
1186
Stephane Poiroux
Paris (FRA)
4:03:17
3:59:47
1187
Guillaume Carlier
Houplines (FRA)
4:03:25
4:01:47
1188
Uwe Rappe
Frankfurt (GER)
4:03:43
4:02:20
1189
Gabriel Haakman
Alkmaar
4:03:47
4:02:24
1190
Ian Webber
Chulmleigh, Devon (G
4:03:47
3:59:48
1191
Bob van Buuren
Heiloo
4:03:56
4:01:46
1192
Onno Strasters
Amsterdam
4:03:57
3:59:50
1193
David Baker
Ashton-under-Lyne (G
4:04:06
4:00:30
1194
Antti Virtanen
Helsinki (FIN)
4:04:14
4:00:59
1195
Ralf Tieken
Koninklijke Landmach
4:04:16
3:59:27
1196
Marcel Majoor
Amersfoort
4:04:30
3:59:58
1197
Albert van As
Barendrecht
4:04:33
4:00:28
1198
Gijs in 't Veld
Amsterdam
4:04:36
4:01:34
1199
Alexander Hoffmann
Koeln (GER)
4:04:43
4:02:03
1200
Falko Boes
Schneverdingen (GER)
4:04:46
4:01:48
1201
Marko Kauzlaric
Amsterdam
4:04:52
4:02:51
1202
Keith Smithers
Teignmouth (GBR)
4:04:56
4:00:50
1203
David Conversat
chateau thierry (FRA
4:04:58
4:00:42
1204
Jason Read
London (GBR)
4:05:18
4:01:10
1205
Mart Martinson
Tartu (EST)
4:05:18
4:03:21
1206
Mario Cioffi
Groningen
4:05:21
4:01:04
1207
Willem Machielsen
Loopservice Nederlan
4:05:24
4:02:42
1208
Mark Mc Ginley
Derry City (IRL)
4:05:27
3:59:50
1209
Rob Mans
Amsterdam
4:05:36
4:01:17
1210
Charles Henaux
Pont De Metz (FRA)
4:05:40
4:03:21
1211
Bernhard Fröschl
Sittendorf (AUT)
4:05:42
4:02:15
1212
Bernard Kiernan
Westmeath (IRL)
4:05:43
4:00:00
1213
Pedro Gutierrez Saez
Albacete (ESP)
4:05:44
4:01:34
1214
Urmo Raiend
Estland
4:05:55
4:03:38
1215
Matteo Grassani
Rome (ITA)
4:05:58
4:01:27
1216
Timothy Foreman
Leeds (GBR)
4:06:02
4:03:39
1217
Peter van Ling
Loopservice Nederlan
4:06:03
4:05:32
1218
Torsten Groß
Bremen (GER)
4:06:19
4:03:28
1219
Christophe Bonnaz
Publier (FRA)
4:06:24
4:05:10
1220
Bas van Dalen
Amsterdam
4:06:31
4:00:50
1221
Maarten van Dalen
Amsterdam
4:06:33
4:00:52
1222
René Heemskerk
Rotterdam
4:06:37
4:03:28
1223
Philip Briffett
Northampton (GBR)
4:06:40
4:05:50
1224
Paul Morris
Didcot, Oxfordshire
4:06:44
4:02:51
1225
Mart Mardisalu
Estland
4:06:45
4:04:24
1226
Daniel Wilkins
North Yorkshire (GBR
4:06:48
4:02:36
1227
Arno Nienhaus
Gendt
4:06:50
4:02:55
1228
Peter Crowther
Stockport (GBR)
4:06:57
4:01:54
1229
Tomi Heikkila
Kuusankoski (FIN)
4:06:59
4:01:34
1230
Johan Mulder
Spirit Lelystad
4:07:01
4:03:33
1231
Dirk Hoogeveen
Haarlem
4:07:12
4:03:09
1232
Adri van Santen
Purmerend
4:07:12
4:05:35
1233
Engbert Lingsma
Amsterdam
4:07:13
4:04:23
1234
Carsten Meißner
Karlsruhe (GER)
4:07:14
4:04:15
1235
Erwin Prakken
Amsterdam
4:07:18
4:02:56
1236
Louis Boon
Amsterdam
4:07:24
4:03:08
1237
Harmen Schepers
Amsterdam
4:07:43
4:03:15
1238
André Terlouw
Arnhem
4:07:50
4:05:30
1239
Jesper Vinther-Nielsen
Marathon Travel Club
4:07:54
4:05:36
1240
Jan Hein Duijn
Zaandijk
4:08:11
4:05:30
1241
Mattioli Fabrizio
Parma (ITA)
4:08:15
4:03:53
1242
Francesco Rigattieri
Parma (ITA)
4:08:15
4:03:54
1243
Marten Hepkema
Echten Fr
4:08:22
4:03:15
1244
Anthony Flynn
Cambridge (GBR)
4:08:32
4:06:13
1245
Pascal Bontje
Boskoop
4:08:32
4:04:58
1246
Dirk Born
Krefeld (GER)
4:08:34
4:06:28
1247
Danny Jonathans
Baarn
4:08:41
4:06:01
1248
Armin Aulinger
Hamburg (GER)
4:08:42
4:05:12
1249
Paolo Leone
Amstelveen
4:08:43
4:07:23
1250
Alexander Lämmer
Essen (GER)
4:08:50
4:07:05
1251
Bertrand Marck
Mulhouse (FRA)
4:08:53
4:05:09
1252
Andreas Conzelmann
Mössingen (GER)
4:08:56
4:05:51
1253
Jaime Gimeno
Luxembourg (LUX)
4:08:58
4:04:30
1254
Robert Alber
St. Anton am Arlberg
4:09:03
4:05:22
1255
William Riley
Groot-Brittannië
4:09:06
4:04:40
1256
Menno Oomkens
ATC '75
4:09:14
4:05:05
1257
Ferry Castelijn
Schagen
4:09:31
4:05:32
1258
Jean-François Pasques
Paris (FRA)
4:09:33
4:05:42
1259
Jean-jacques Barrow
Geneva (SUI)
4:09:36
4:06:50
1260
Ulf Schrader
Hamburg (GER)
4:09:41
4:06:21
1261
Stephan Sippel
Langelsheim (GER)
4:09:53
4:08:06
1262
Gabriel Callies
Vincennes (FRA)
4:09:59
3:49:20
1263
Grégory Galan
La Garenne Colombes
4:09:59
3:49:20
1264
Danny van der Ploeg
Voorhout
4:10:02
4:08:24
1265
René van den Berg
Leiden Road Runners
4:10:07
4:06:14
1266
Marco Verweij
Boskoop
4:10:13
4:06:44
1267
Leo Hermans
Stiens
4:10:22
4:07:30
1268
Hugues Amory
Louveigné (BEL)
4:10:28
4:07:29
1269
Karel Hinnen
Utrecht
4:10:29
4:07:13
1270
Roger Ravelli
Team 10
4:10:33
4:07:20
1271
Frederik Kuppens
Amsterdam
4:10:39
4:07:27
1272
JS Steltenpool
Amsterdam
4:10:50
4:10:23
1273
Sergio vivancos Bronca
Sant Pere De Ribes (
4:10:51
4:08:17
1274
Philip Joyce
Amsterdam
4:10:58
4:07:34
1275
Peter Herrmann
Murzelen (SUI)
4:10:59
3:48:08
1276
Mark van der Kaap
Zevenbergen
4:11:00
4:05:34
1277
Huub de Jong
Tilburg
4:11:01
4:08:48
1278
Andre Elskamp
De Koplopers
4:11:04
4:06:55
1279
Yannick Chatté
Ploufragan (FRA)
4:11:11
4:09:11
1280
Bahram Sadeghi
Amsterdam
4:11:15
4:07:07
1281
Andrew Moore
Essex (GBR)
4:11:16
4:10:02
1282
Edwin den Ouden
Bovenkarspel
4:11:17
4:07:08
1283
James Doyle
Monchengladbach (GER
4:11:31
4:06:40
1284
Fred Moolenaar
Phanos
4:11:40
4:07:51
1285
Ruben van Doorn
Utrecht
4:11:43
4:08:45
1286
Vincent Daffas
Paris (FRA)
4:11:45
4:08:04
1287
Mallard Gilles
Villaz (FRA)
4:11:55
4:10:43
1288
Kevin Jongkind
Hilversum
4:12:00
4:07:51
1289
Brendan McNulty
Gouda
4:12:05
4:07:50
1290
Jean-Luc Cocu
Péruwelz (BEL)
4:12:15
4:11:36
1291
Christophe Queyroux
Dudelange (LUX)
4:12:20
4:10:20
1292
Duminda Wickramasingha
Amsterdam
4:12:21
4:08:32
1293
Stefan Focas
Bech Kleinmacher (LU
4:12:26
4:07:59
1294
Pierre-Yves Chartier
Orleans (FRA)
4:12:27
4:10:20
1295
Lennaert Gouman
Hellevoetsluis
4:12:28
4:09:30
1296
Raymond Heck
Haarlem
4:12:48
4:08:05
1297
Ulrich Seidler-Brandle
Göttingen (GER)
4:12:53
4:07:08
1298
Arne Mellaard
Zwijndrecht
4:12:54
4:08:23
1299
Henk van Aalten
Veenendaal
4:12:57
4:07:31
1300
Thomas Fritsche
Winterthur (SUI)
4:13:03
4:09:24
1301
Juerg Hegner
Lausanne (SUI)
4:13:03
4:09:25
1302
Andrew Willey
Norwich (GBR)
4:13:09
4:09:04
1303
Brecht Wilke
Rotterdam
4:13:12
4:10:25
1304
Pieter Jan Willemse
Ellecom
4:13:12
4:09:07
1305
Florent Desmaretz
Cointrin (SUI)
4:13:17
4:07:58
1306
Carlos Pacheco
Amsterdam
4:13:25
4:11:45
1307
Rodolf de Bona Biro
Paris (FRA)
4:13:29
4:09:32
1308
Thomas Barankay
Stuttgart (GER)
4:13:32
4:08:50
1309
Jeroen Homminga
Heemstede
4:13:43
4:09:08
1310
Gavin Lumsden
Ottawa (CAN)
4:13:45
4:08:54
1311
Emery Prenen
Amsterdam
4:13:47
4:09:46
1312
Luuk van der Heiden
Amsterdam
4:13:47
4:10:33
1313
Michael Hobelsberger
Rannungen (GER)
4:13:52
4:11:48
1314
Theo van de Krol
Zwolle
4:13:55
4:10:43
1315
Edwin van den Ende
Goes
4:13:58
4:12:11
1316
Josef Reischl
Dachau (GER)
4:14:11
4:08:44
1317
Jeroen van Dijk
Zwolle
4:14:14
4:09:13
1318
Patrik Hafner
Holderbank (SUI)
4:14:17
4:10:15
1319
Michael Veldhuis
Amsterdam
4:14:24
4:09:59
1320
Frédéric Lafond
Paris (FRA)
4:14:30
4:13:12
1321
Maini Paolo
Parma (ITA)
4:14:43
4:10:21
1322
Christian Katballe
Frederikshavn (DEN)
4:14:50
4:10:32
1323
Geoffrey Willison
Amsterdam
4:14:51
4:12:11
1324
Olav Gribnau
Heukelum
4:14:58
4:13:16
1325
Roman Kulunschic
Wien (AUT)
4:14:59
4:11:53
1326
James Godbee
London (GBR)
4:15:03
4:11:20
1327
John Koopen
Oostzaan
4:15:07
4:10:01
1328
Vincent van Offeren
Heemstede
4:15:10
4:09:29
1329
Andre Lenstra
Nijeholtwolde
4:15:11
4:11:52
1330
George Eeken
Voorhout
4:15:12
4:11:01
1331
Andrew Harden-Sweetnam
Reading (GBR)
4:15:12
4:11:21
1332
Tim Steffen
Hamburg (GER)
4:15:15
4:11:54
1333
Stephane Cochez
Phalempin (FRA)
4:15:21
4:13:43
1334
Ole Nielsen
Marathon Travel Club
4:15:27
4:12:36
1335
Anders Fritz
Landskrona (SWE)
4:15:28
4:10:57
1336
Jean Reckinger
Sandweiler (LUX)
4:15:32
4:11:11
1337
Didier Loze
Saverdun (FRA)
4:15:41
4:12:23
1338
Matt Leigh
Manchester (GBR)
4:15:44
4:10:41
1339
Klaus Schabernack
Gratkorn (AUT)
4:15:45
4:13:51
1340
Martijn van Dort
Breda
4:15:51
4:11:12
1341
Mark van Dijk
Heerhugowaard
4:15:51
4:11:17
1342
Martin Hartman
Prague (CZE)
4:15:58
4:12:39
1343
Jos van Bommel
Oxford (GBR)
4:15:59
4:11:27
1344
Dirk Jan Renee
Amsterdam
4:16:12
4:11:38
1345
Michael Keim
St. Jakob (AUT)
4:16:12
4:13:33
1346
Rob Mulder
Runners Stadskanaal
4:16:14
4:12:33
1347
Maximiliano Diaz
Madrid (ESP)
4:16:29
4:14:18
1348
Neil McDonald
London (GBR)
4:16:32
4:12:57
1349
Gherardi Michele
Nembro Bergamo (ITA)
4:16:36
4:14:50
1350
Rudy Ingelrelst
Dendermonde (BEL)
4:16:45
4:14:53
1351
SjoukeVenema
Harlingen
4:17:10
4:15:38
1352
Rémi Schirmann
Oullins (FRA)
4:17:10
4:12:10
1353
Tommi Oksanen
London (GBR)
4:17:20
4:13:42
1354
Hijko Hoensen
Amsterdam
4:17:28
4:13:13
1355
Nico Schipper
Haarlem
4:17:43
4:13:26
1356
Dave Vleghels
Bergen op Zoom
4:17:46
4:12:11
1357
Vincent Jacquot
Joinville le Pont (F
4:17:49
4:13:17
1358
Jeroen Kooijman
Zeist
4:18:12
4:13:08
1359
Janne Kauppila
Helsinki (FIN)
4:18:15
4:13:14
1360
Arie Robbemond
Almere
4:18:23
4:13:46
1361
Casper van de Pol
Enschede
4:18:25
4:13:59
1362
Beaucreux Remy
Chateau Thierry (FRA
4:18:33
4:14:16
1363
Iwan Barankay
Wivenhoe (GBR)
4:18:53
4:14:10
1364
René van Gerven
Rosmalen
4:19:03
4:14:13
1365
Jurgen Roescher
Raalte
4:19:06
4:13:26
1366
Michael Ferrara
Leukemia&Lymphoma So
4:19:19
4:14:54
1367
Karl von der Osten
Kiel (GER)
4:19:22
4:13:56
1368
Iain McMartin
Horsham (GBR)
4:19:38
4:15:43
1369
Erwin van Weely
Krommenie
4:19:44
4:14:30
1370
Willem Struijs
Amersfoort
4:19:45
4:16:03
1371
Brian Scheel
Leukemia&Lymphoma So
4:19:50
4:15:27
1372
Marcel Romijn
Hoofddorp
4:19:56
4:17:14
1373
Henk Oolbekkink
Nieuw Vennep
4:19:58
4:18:02
1374
Harry Terwisscha van S
Purmerend
4:19:59
4:16:48
1375
Ulrich Blondeel
Grimbergen (BEL)
4:20:00
4:17:08
1376
Philippe Gouneaud
St Victoret (FRA)
4:20:01
4:17:03
1377
Jacobus A Mostert
London (GBR)
4:20:02
4:17:09
1378
Albert ter Maten
VAV
4:20:03
4:14:37
1379
Jonathan Bianco
Derry Ireland, BT487
4:20:19
4:14:42
1380
Myles Kennedy
London (GBR)
4:20:21
4:15:01
1381
Andrzej Rusilowicz
Warsaw (POL)
4:20:22
4:15:33
1382
Jesper Poulsen
Hans Nissen
4:20:23
4:18:26
1383
Kevin Woodruff
Wymondham Norfolk (G
4:20:32
4:18:23
1384
Gavin Parker
London (GBR)
4:20:46
4:18:57
1385
Jeroen Groenewoud
Amsterdam
4:20:48
4:17:36
1386
Tom Story
East Essex (GBR)
4:20:51
4:16:19
1387
Jan Amato
Loopservice Nederlan
4:20:53
4:19:12
1388
Marco Gruben
Arena
4:20:58
4:19:19
1389
Edwin van der Meer
Lelystad
4:20:59
4:18:23
1390
Lionel Ruiz
Bussy Saint Georges
4:21:05
4:19:50
1391
Stephen Symons
Salford Manchester (
4:21:10
4:19:29
1392
Michael Meurs-Gerken
Hellerup (DEN)
4:21:13
4:17:00
1393
Paul Flippo
Leukemia&Lymphoma So
4:21:14
4:16:48
1394
Alain Pieterse
Alphen aan den Rijn
4:21:22
4:17:20
1395
Erwin Borrias
Amsterdam
4:21:23
4:17:36
1396
Remko van Balderen
Amsterdam
4:21:29
4:19:46
1397
Rob Aarnoudse
Amsterdam
4:21:32
4:16:51
1398
Paul Spencer
Amsterdam
4:21:49
4:18:04
1399
Henk Jan van den Akker
Groningen
4:21:52
4:17:08
1400
Erwin van der Putten
Almere
4:22:13
4:19:45
1401
Wiljan van Werkhoven
Loopservice Nederlan
4:22:15
4:17:56
1402
Derek Garside
Edinburgh (GBR)
4:22:18
4:17:14
1403
Olivier Hountchegnon
Thomas Cook
4:22:24
4:17:34
1404
Evert Hoveling
Koog aan de Zaan
4:22:35
4:22:00
1405
Rudolf Pliester
Deventer
4:22:42
4:18:59
1406
Bertil Westers
Groningen
4:23:13
4:18:14
1407
Marcus Atto
Amstelveen
4:23:14
4:15:37
1408
Jan Caals
Ekeren (BEL)
4:23:30
4:19:20
1409
Danny Van Rompaey
Ekeren (BEL)
4:23:30
4:19:20
1410
Michael Robertson
London (GBR)
4:23:33
4:19:41
1411
Fred van der Roest
Hilversum
4:23:35
4:20:09
1412
Ari Tammeslehto
München (GER)
4:23:37
4:19:59
1413
Paul Badinka
Marina del Rey (USA)
4:23:40
4:19:22
1414
Patrick van Doorn
Amsterdam
4:23:41
4:19:24
1415
Darius Jurgaitis
Vilnius (LTU)
4:23:49
4:20:13
1416
Bernard Norris
Bundaberg (AUS)
4:23:50
4:18:30
1417
Carlo Pappot
Mijdrecht
4:23:54
4:22:08
1418
Martijn Estor
Utrecht
4:24:09
4:21:10
1419
Pim Soomer
Utrecht
4:24:09
4:20:31
1420
Cornelis Winkel
Enkhuizen
4:24:10
4:21:49
1421
Gonzague Remy
Linselles (FRA)
4:24:14
4:20:14
1422
Lubbert Hakvoort
Amsterdam
4:24:18
4:20:10
1423
Peter Smit
Arnhem
4:24:18
4:20:10
1424
Matijs Bosch
Amstelveen
4:24:31
4:20:34
1425
Panu Osanen
Kotka (FIN)
4:24:45
4:23:35
1426
Maarten Pauw
Rotterdam
4:24:57
4:22:11
1427
Alexander Weiss
Hamburg (GER)
4:25:06
4:21:46
1428
Rob Wijs
Barendrecht
4:25:08
4:20:05
1429
Rob van Rossum
Amstelveen
4:25:13
4:21:20
1430
Alexandre Strehle
Speyer (GER)
4:25:27
4:19:46
1431
René Spigt
Sloten Fr
4:25:32
4:20:40
1432
Oscar Halfmouw
Hoofddorp
4:25:34
4:21:46
1433
Andy Foe
Kombijsport
4:25:44
4:23:05
1434
Rafal Cielasinski
Malbork (POL)
4:25:54
4:20:45
1435
Bert Kleiboer
Loopservice Nederlan
4:25:59
4:21:45
1436
Tiel Hendrikse
Velserbroek
4:26:02
4:21:34
1437
Bob Stapel
Velserbroek
4:26:02
4:21:35
1438
Maarten van Gemert
Mill
4:26:04
4:21:25
1439
Olivier Leutke
Zurich (SUI)
4:26:06
4:22:38
1440
Adrian Cora Decunto
Manchester (GBR)
4:26:06
4:23:07
1441
Michael Kellogg
Amsterdam
4:26:23
4:21:50
1442
Nigel Cooke
Lincoln (GBR)
4:26:33
4:22:07
1443
Jacques Hoogterp
Lochem
4:26:36
4:22:03
1444
Michael Kembel
Amsterdam
4:26:49
4:22:42
1445
Bart Bruin
Zaandam
4:26:53
4:23:23
1446
Roman Mardak
Cointrin (SUI)
4:26:56
4:22:55
1447
Dimitri Pennings
Voorne Atletiek
4:26:58
4:25:19
1448
Paul Slaats
Farmington Hills, MI
4:27:16
4:22:18
1449
Hans Oedekerk
Atverni
4:27:31
4:23:09
1450
René Exel
Atverni
4:27:32
4:23:09
1451
Tom Jaburg
Amsterdam
4:27:38
4:23:51
1452
Gosse Visser
Winterswijk
4:27:47
4:23:33
1453
Paul Waye
Amsterdam
4:28:18
4:24:31
1454
John Adams
Flintshire (GBR)
4:28:18
4:23:46
1455
Darren Fogerty
Flintshire (GBR)
4:28:19
4:23:46
1456
Jeroen vd Vegt
UWV
4:28:27
4:24:14
1457
Jan-Philipp Hoffmann
Göttingen (GER)
4:28:28
4:22:44
1458
Raymond Van Gaever
Antwerpen (BEL)
4:28:44
4:23:20
1459
Ethan Luu
Bussum
4:28:48
4:25:10
1460
Marijn Demarteau
Startbaan
4:28:56
4:25:53
1461
Jeroen de Reus
Amsterdam
4:28:58
4:26:15
1462
Franco Marianeschi
Denkendorf (GER)
4:28:59
4:25:38
1463
Marco Preci
Basel (SUI)
4:29:03
4:26:10
1464
Martin Veselsky
Wien (AUT)
4:29:07
4:24:57
1465
Christian Wulff
Tølløse (DEN)
4:29:08
4:24:56
1466
Frank Menzel
Bremen (GER)
4:29:20
4:25:21
1467
Chistophe Amestoy
Biarritz (FRA)
4:29:38
4:24:06
1468
Christopher Goldring
Newtownards (GBR)
4:29:41
4:24:18
1469
Edwin Herni
Papendrecht
4:29:44
4:24:29
1470
Richard Mulder
Almere
4:29:59
4:24:58
1471
Daniel Compant
Chateau Thierry (FRA
4:30:08
4:25:52
1472
Thomas Dyg
Copenhagen N (DEN)
4:30:20
4:25:14
1473
Jakob Steen
Copenhagen (DEN)
4:30:21
4:25:15
1474
Dwaine Seddon
Stevenage (GBR)
4:30:22
4:26:53
1475
Allan Nørgaard
Viborg (DEN)
4:30:28
4:26:15
1476
Derek Carswell
Larbert (GBR)
4:30:41
4:26:01
1477
Glen Wilbraham
Groot-Brittannië
4:30:47
4:25:17
1478
David Littler
Warrington (GBR)
4:31:31
4:29:25
1479
Diego Buonfiglio
Pagani (SA) (ITA)
4:31:32
4:27:34
1480
Nico van Maarseveen
Vleuten
4:31:32
4:29:33
1481
Jes Rovsing
Charlottenlund (DEN)
4:31:42
4:25:47
1482
Pascal Bertois
Bethisy St Martin (F
4:31:45
4:29:19
1483
Stephen Morrissey
Luxembourg (LUX)
4:31:45
4:27:17
1484
Neil Wiggins
Edinburgh (GBR)
4:31:47
4:26:50
1485
Mike Sprules
Dorchester, Dorset (
4:31:54
4:27:39
1486
Roger Bell
London (GBR)
4:32:07
4:28:11
1487
Ahmed Mohammad
Utrecht
4:32:14
4:27:11
1488
Martijn Venema
Veenwouden
4:32:17
4:28:30
1489
Leon Dols
Groningen
4:32:37
4:27:37
1490
Loek Lagrand
Vogelenzang
4:32:40
4:30:12
1491
Jim Smits
Nieuw Vennep
4:32:56
4:28:09
1492
Patrick Horrenberger
Colmar Marathon Club
4:33:01
4:28:38
1493
Peter Mall
St.anton (AUT)
4:33:02
4:30:23
1494
Roland Hollanders
Eindhoven
4:33:05
4:32:19
1495
Julian Wilton
Harpenden (GBR)
4:33:08
4:27:58
1496
Cornelius Bluemel
Koeln (GER)
4:33:14
4:28:54
1497
Roelof Vos
Loopservice Nederlan
4:33:24
4:28:59
1498
E van de Watering
Bergen op Zoom
4:33:33
4:27:58
1499
Laurent Bodin
Roubaix (FRA)
4:33:35
4:28:00
1500
Etienne van Rossum
's-Heerenberg
4:33:45
4:30:52
1501
Luigi Tricoli
Alphen aan den Rijn
4:33:57
4:32:14
1502
Jens Oldemölle
Hamburg (GER)
4:33:58
4:29:45
1503
Uwe Lehr
Koeln (GER)
4:33:58
4:28:39
1504
Philip Veale
Amsterdam Zuidoost
4:34:03
4:31:55
1505
Mark van de Streek
Hilversum
4:34:04
4:29:30
1506
Dominique Vandenbrouck
Hellemmes (FRA)
4:34:05
4:29:17
1507
Folkert Bergstra
Amsterdam
4:34:06
4:29:15
1508
Michael Schilder
Nieuwegein
4:34:14
4:29:31
1509
Hugues de Saint Acheul
France (FRA)
4:34:28
4:29:39
1510
Geert Bodewes
Hoogkarspel
4:34:41
4:31:55
1511
Henrik Leth
Marathon Travel Club
4:34:49
4:32:01
1512
Gert Kaspersen
Ikast (DEN)
4:34:53
4:30:37
1513
Martijn van Tuyl
Rotterdam
4:34:54
4:31:33
1514
Peter van der Beek
Groningen
4:34:59
4:30:03
1515
Nigel Young
Aubany st. London (G
4:35:05
4:31:45
1516
Jan van der Erve
Runnersworld
4:35:11
4:29:25
1517
Huibert Gijsbertsen
Ede Gld
4:35:24
4:32:03
1518
Matthew Stobart
Redwood City (USA)
4:35:26
4:34:42
1519
Michael Montgomery
County Down (IRL)
4:35:28
4:30:05
1520
David Ryan
Cork (IRL)
4:35:34
4:30:52
1521
Joerg Sperling
Muenchen (GER)
4:36:27
4:35:24
1522
Sander van Riessen
KAV Holland
4:36:47
4:32:59
1523
Hendrik Greven
Amsterdam
4:36:54
4:32:21
1524
Paulo Figueroa
Amsterdam
4:37:03
4:33:06
1525
Richard Blom
Bovenkarspel
4:37:05
4:32:55
1526
Markku Kallio
Järvenpää (FIN)
4:37:10
4:33:55
1527
Fadiki Mustapha
dreux (FRA)
4:37:21
4:31:52
1528
Agrebi Riadh
Dreux (FRA)
4:37:21
4:31:53
1529
Norbert Hambitzer
Köln (GER)
4:37:30
4:33:50
1530
Tino Kastilan
Leipzig (GER)
4:37:34
4:34:47
1531
Robert Flick
Burlington KY (USA)
4:37:42
4:33:26
1532
Marco Pietersen
Koog aan de Zaan
4:37:51
4:32:32
1533
Dimitri Schellings
's-Gravenhage
4:37:52
4:33:13
1534
Ricardo Schroder
Purmerend
4:37:56
4:33:05
1535
David Kunert
Speyer (GER)
4:37:58
4:35:00
1536
Chan Kim Leong
Maleisië
4:38:09
4:33:12
1537
Erik Swaab
De Kwakel
4:38:18
4:34:14
1538
Ronald Holman
Aalsmeer
4:38:20
4:33:21
1539
Roger Pedersen
Flataasen (NOR)
4:38:30
4:33:54
1540
Anthony Payg
Geleen
4:38:32
4:33:05
1541
Jan Sloterwijk
Loopservice Nederlan
4:38:44
4:34:57
1542
Kalle Pokkinen
Amsterdam
4:38:45
4:34:30
1543
Dave Adriaansen
Zaandam
4:38:56
4:33:10
1544
Soren Wulff
Veghel
4:39:43
4:35:27
1545
Zivko Atanasov
Zoetermeer
4:39:46
4:36:00
1546
Jason Heslep
Leukemia&Lymphoma So
4:39:52
4:35:30
1547
Fabien Riehl Gerling
Dauendorf (FRA)
4:39:56
4:36:09
1548
Nigel Stoves
London (GBR)
4:39:58
4:36:24
1549
Thomas Rennebaum
Schwülper (GER)
4:40:00
4:35:28
1550
Christiaan Rasch
Haarlem
4:40:22
4:37:05
1551
Donghyun Kim
Koenigstein (GER)
4:40:41
4:38:44
1552
Jimmy Vliet
Amsterdam
4:40:42
4:36:35
1553
Mikko Sepanniitty
Helsinki (FIN)
4:40:52
4:37:36
1554
Teijo Kuoppala
Espoo (FIN)
4:40:52
4:37:36
1555
Andrew Robert Dollenbe
Edenglen (RSA)
4:41:01
4:38:30
1556
Rob Moors
Beverwijk
4:41:17
4:35:40
1557
Torben Jensen
Fredericia (DEN)
4:41:20
4:35:52
1558
Frank Ossebaar
Purmerend
4:42:04
4:38:52
1559
Anders Sørensen
Copenhagen (DEN)
4:43:13
4:37:18
1560
Nick Hume
Cheltenham (GBR)
4:43:14
4:37:39
1561
Sylvain Telmi
Paris (FRA)
4:43:20
4:38:40
1562
Ole Norlund
3000 Helsingor (DEN)
4:43:38
4:41:14
1563
Ilhan Zengin
Nijmegen
4:43:39
4:43:33
1564
Yutaka Taniyama
Amstelveen
4:44:05
4:38:57
1565
Christian Videnkjaer
Vordingborg (DEN)
4:44:09
4:40:38
1566
Kai Saarainen
Neuvoton (FIN)
4:44:12
4:38:55
1567
Willem van Liemt
Ulvenhout
4:44:16
4:38:59
1568
Jim Dunbar
Belfast (GBR)
4:44:26
4:39:50
1569
Jouni Haara
FIN-00170 Helsinki (
4:44:54
4:39:55
1570
Marcel Arendzen
Kudelstaart
4:45:19
4:39:41
1571
Richard Kiffen
Hoofddorp
4:46:00
4:41:03
1572
Iyobosa Osawe Edema
London (GBR)
4:46:07
4:43:50
1573
Wilfred Kooijman
Wormerveer
4:46:09
4:43:33
1574
Paul Rotteveel
Zoetermeer
4:46:17
4:41:55
1575
Remko Koster
Almere
4:46:53
4:42:50
1576
Eddie Cole
Bad Lippspringe (GER
4:47:16
4:45:41
1577
Michael Heckhuis
Rheine (GER)
4:47:25
4:43:42
1578
Harry Molenberg
Loopgroep Bedum
4:47:53
4:44:03
1579
Thomas Schinkelshoek
Rotterdam
4:48:14
4:43:32
1580
Arjan Bos
Energie
4:48:16
4:43:13
1581
Bill Berry
Bad Soden (GER)
4:48:22
4:43:39
1582
Jeroen Mulder
Amsterdam
4:48:36
4:43:43
1583
Pascal Rudkiewiez
AS BRED
4:48:52
4:43:50
1584
Chris van Dam
Amsterdam
4:49:13
4:44:53
1585
Jonathan Hume
Bedford (GBR)
4:49:23
4:43:50
1586
Rasmus Ejlersen
Marathon Travel Club
4:49:31
4:47:16
1587
Simon John Pink
Cambridge (GBR)
4:49:42
4:47:16
1588
Viljo van Assenbergh
Amsterdam
4:49:55
4:48:35
1589
Danny Kwint
Amstelveen
4:49:57
4:45:20
1590
Tero Heiskanen
Karhula (FIN)
4:51:03
4:45:46
1591
Michiel Tjepkema
Amsterdam
4:51:33
4:46:17
1592
Morgan Perkins
Apo Ae (USA)
4:51:33
4:47:20
1593
Julien Blok
Muiden
4:51:40
4:46:37
1594
Jurre Ongering
Amsterdam
4:51:40
4:46:37
1595
Marcel Moreno-Schipper
Hoorn Nh
4:51:46
4:46:45
1596
Nico J Nijweide
Winterswijk
4:51:46
4:47:47
1597
Terry Nicholls
Southampton (GBR)
4:51:50
4:46:50
1598
Thomas van Hemert
Huizen
4:51:59
4:48:24
1599
Roland van Veen
Almere
4:52:23
4:47:17
1600
Justen Bradley
L'Derry (GBR)
4:53:04
4:49:53
1601
Michael Bellmann
Ratingen (GER)
4:53:09
4:50:15
1602
Peter Sakkers
Dronten
4:53:55
4:49:50
1603
Joost Woortman
Amsterdam
4:54:00
4:50:17
1604
Eric van der Werff
Spanbroek
4:54:18
4:49:34
1605
Anthony Stanaway
South Croydon (GBR)
4:54:31
4:49:07
1606
Robert van Dijk
DEM
4:54:51
4:51:48
1607
Michiel van Moorsel
Amsterdam Zuidoost
4:54:56
4:49:33
1608
Allan Shaw
København Ø (DEN)
4:55:37
4:50:57
1609
Anthony Grashuis
Puttershoek
4:55:59
4:49:07
1610
Patrick Verdoorn
Amsterdam
4:56:06
4:49:14
1611
Michael Laumann
Münster (GER)
4:56:16
4:51:04
1612
Jean-Pierre Bulinckx
Brasschaat (BEL)
4:56:23
4:51:02
1613
Senn Christain
Gockhausen (SUI)
4:57:04
4:51:36
1614
Baumann Peter
Gockhausen (SUI)
4:57:04
4:51:37
1615
Rodolphe Garin
Hochfelden (FRA)
4:57:35
4:53:04
1616
Ronnie van der Pluym
Sprint
4:58:05
4:52:22
1617
Peter Rijpstra
Franeker
4:58:10
4:53:12
1618
Pierre Guilgot
Lignieres (FRA)
4:58:23
4:53:09
1619
Magnus Ekfeldt
Norrköping (SWE)
4:58:29
4:57:15
1620
Danny McCool
Co. Donegal (IRL)
4:58:49
4:53:10
1621
Rik Breur
Hoofddorp
4:58:50
4:55:22
1622
Torsten Töllner
Hannover (GER)
4:58:51
4:54:49
1623
Martin Hambitzer
Burscheid (GER)
4:59:08
4:55:29
1624
Simon Hutzezon
Apeldoorn
4:59:11
4:55:09
1625
Bernardo Garcia Asensi
Bevasqvo (ESP)
4:59:27
4:56:06
1626
Gijs van de Laar
Utrecht
4:59:30
4:54:35
1627
Jordi Casellas
Barcelona (ESP)
4:59:45
4:54:32
1628
Manuel Lacroix
Brussels (BEL)
5:00:06
4:55:27
1629
Ong Yu Tew
Maleisië
5:00:26
4:55:30
1630
Maarten van Norren
Leusden
5:00:44
4:59:01
1631
Anthony Young
Los Angeles (USA)
5:01:23
4:55:42
1632
Bernhard Sauseng
Judenburg (AUT)
5:01:26
4:57:08
1633
Nicolas Peyrat
Lyon (FRA)
5:01:42
4:55:58
1634
Rottiers Tom
Perk (BEL)
5:02:42
4:57:19
1635
Rick van den Baard
Bergschenhoek
5:02:53
4:58:32
1636
Ed Roos
Purmerend
5:03:19
4:58:28
1637
Ian Sampson
Watford (GBR)
5:03:24
4:58:51
1638
William R Otis
North Hollywood (USA
5:03:40
4:57:58
1639
Mark Arbouine
Harrow (GBR)
5:04:02
5:02:08
1640
Dirk Witteveen
Ter Aar
5:04:04
5:00:47
1641
Volker Heise
Bochum (GER)
5:04:29
4:59:32
1642
Steve Bradbury
Huntingdon (GBR)
5:04:41
5:00:03
1643
Kelly Perine
Los Angeles, Ca (USA
5:04:57
4:59:15
1644
Harri Paakkulainen
Espoo (FIN)
5:05:28
5:00:34
1645
Rene ten Dolle
Winterswijk
5:06:06
5:01:52
1646
Carquin Emmanuel
Troyes (FRA)
5:06:17
5:06:17
1647
Per Lamberth
Marathon Travel Club
5:06:21
5:01:26
1648
Martin van Alfen
Dronten
5:07:23
5:03:41
1649
Vlaus Boelen-Theile
Rösrath (GER)
5:08:45
5:03:23
1650
Peter Reichgelt
Overasselt
5:09:15
5:06:37
1651
Gregory Unternachrer
Paris (FRA)
5:09:18
5:04:04
1652
Richard Knowles
Sheffield (GBR)
5:09:24
5:04:12
1653
Pierre Geiser
Cointrin (SUI)
5:09:55
5:05:19
1654
François Kohler
Tourcoing (FRA)
5:10:12
5:05:23
1655
Cyrus Park
Utrecht
5:10:28
5:04:59
1656
Harri Laakkonen
London (GBR)
5:11:10
5:06:45
1657
Russell Skae
Loenen aan de Vecht
5:11:25
5:06:29
1658
Daniel Hutchinson
Amsterdam
5:11:39
5:06:23
1659
Julien Launay
Cointrin (SUI)
5:11:49
5:06:29
1660
Reyer Poot
Gouda
5:12:04
5:09:18
1661
Gareth McClean
Bangor (GBR)
5:14:07
5:08:32
1662
Jos Toetenel
De Koplopers
5:15:06
5:09:07
1663
Rob Fallows
Cranham,upminster (G
5:15:27
5:10:33
1664
Harry Huberts
Oldekerk
5:15:56
5:12:05
1665
Etienne Guernier
St. Martin de Cran (
5:16:07
5:11:02
1666
Nico Prins
Purmerend
5:16:11
5:11:00
1667
Tim Ciebrant
Amsterdam
5:16:56
5:15:00
1668
Marco Gort
Arnhem
5:18:14
5:13:20
1669
Jens-Peter Weiss
's-Gravenhage
5:18:23
5:14:41
1670
Marco Korendijk
Velp Gld
5:20:54
5:15:40
1671
Georg van Kleij
Koninklijke Landmach
5:21:37
5:16:07
1672
Bo Nyegaard
Ølstykke (DEN)
5:21:46
5:16:16
1673
Thomas Arvedsen
Copenhagen (DEN)
5:22:15
5:16:46
1674
Roland Buisman
Cranham,upminster (G
5:22:21
5:17:27
1675
Fumio Itaka
Duesseldorf (GER)
5:22:47
5:17:39
1676
Brian Tomlinson
York (GBR)
5:23:06
5:17:33
1677
David Love
Paisley (GBR)
5:24:10
5:18:25
1678
Hideto TSUCHIYA
Amsterdam
5:24:25
5:20:21
1679
Jelmer Boersma
Delft
5:25:12
5:20:16
1680
Vinod Mahtani
London (GBR)
5:25:35
5:21:10
1681
Eric Kapel
Amstelveen
5:25:55
5:20:49
1682
Marco van Grunsven
Oss
5:27:03
5:23:00
1683
Martin Hartvigsen
Dyssegaard (DEN)
5:27:41
5:21:59
1684
Stephan Elser
's-Gravenhage
5:28:45
5:23:42
1685
Hans-Peter Lerchner
Vienna (AUT)
5:29:23
5:24:32
1686
John Tyler
Amsterdam
5:29:58
5:25:12
1687
Ruben van Dorssen
Amsterdam
5:29:58
5:25:12
1688
Leif Laustsen
assens (DEN)
5:30:01
5:24:53
1689
Kees Busker
Almere
5:31:08
5:27:03
1690
Zeki Yemez
Turkije
5:31:11
5:25:41
1691
Gerard Fay
Co. Meath (IRL)
5:31:36
5:25:49
1692
Ricardo Barraza
Kansas City (USA)
5:32:22
5:28:16
1693
Dudley Khouri
Romford (GBR)
5:33:26
5:28:05
1694
Steven Jacobs
London (GBR)
5:33:27
5:28:06
1695
Dong-Yeong Shin
Rotterdam
5:33:54
5:29:29
1696
Keith Lee
Derby (GBR)
5:46:57
5:41:03
1697
Ian McGargle
Harrogate (GBR)
5:55:00
5:49:15
1698
Mitsunari Kawaguchi
Amstelveen
5:55:00
5:49:44
M40, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Harald van Doorn
Lycurgus
2:32:18
2:32:17
2
Mårten Westberg
Stockholm (SWE)
2:38:22
2:38:20
3
Jimmy Sacco
Mosta (MLT)
2:38:32
2:38:31
4
Rémi Schmitt
Colmar Marathon Club
2:40:56
2:40:44
5
Erwin van de Cauter
Dendermonde (BEL)
2:41:23
2:41:19
6
Jean Marie Greaume
Criquetot/ouville (F
2:41:34
2:41:28
7
Eric Flamand
Saint Remy (FRA)
2:42:14
2:42:09
8
Philip Culpan
London (GBR)
2:43:39
2:43:21
9
Olivier Lescasse
ASPTT METZ
2:43:43
2:43:41
10
Paul van Rooyen
Ciko '66
2:44:43
2:44:39
11
Mikko Heinämäki
Tampere (FIN)
2:45:15
2:45:09
12
Cees Sinke
Veenendaal
2:46:08
2:46:08
13
Philippe Guillemain
Sucy en Brie (FRA)
2:46:44
2:46:29
14
Jean-Marc Kieffer
Colmar Marathon Club
2:47:15
2:47:04
15
Dave Cheshire
Cheter-le-street (GB
2:47:31
2:47:25
16
Mostafa El Fikri
Longjumeau (FRA)
2:48:00
2:47:34
17
Marcel Wielink
Loopgroep Aart Stigt
2:48:23
2:48:06
18
Marino Rocca
Bergamo (ITA)
2:48:36
2:48:33
19
Rien de Vries
Athlos
2:48:59
2:48:54
20
Vincent Oude Ophuis
Noordwijkerhout
2:49:25
2:49:02
21
Jan vd Meer
Olympus '70
2:49:56
2:49:43
22
Neil Kirk
Nottingham (GBR)
2:50:17
2:50:06
23
Shunji Matsubara
Epsom, Surrey (GBR)
2:51:31
2:51:18
24
Luis Antonio Rodriquez
Tubize (BEL)
2:51:56
2:51:42
25
Marcel Flinterman
Olympus '70
2:52:00
2:51:47
26
Bernard Leroy
ACC Athletisme
2:52:59
2:52:53
27
Tim Walker
Rosyth (GBR)
2:53:37
2:53:24
28
Jan Fidder
Atos
2:53:39
2:53:27
29
Robin Grashuis
Amsterdam
2:53:44
2:53:37
30
Richard Laguillaumie
Arnac Pompadour (FRA
2:53:46
2:53:35
31
Jop Sibeyn
Abcoude
2:53:47
2:53:25
32
Wiktor Berg
Røyksund (NOR)
2:53:54
2:53:46
33
Sjaak Brouwer
Middelburg
2:53:56
2:53:39
34
Kevin Stokes
Leeds (GBR)
2:54:37
2:54:07
35
Rúnar Reynisson
Reykjavík (ISL)
2:54:40
2:54:27
36
Gerard van Rijn
Phanos
2:54:43
2:54:41
37
Ben Kerkvliet
Leiden Atletiek
2:55:40
2:55:35
38
Neil Renton
Galashiels (GBR)
2:55:41
2:55:25
39
Julio M Molina Castell
Sevilla (ESP)
2:55:45
2:55:45
40
Maurice Montagne
Sportifs a Bord
2:55:46
2:55:32
41
Gaël Dureau
Blagnac (FRA)
2:55:47
2:55:34
42
Geza Molnar
Kellokoski (FIN)
2:56:18
2:56:04
43
Pascal Silvestre
Paris (FRA)
2:56:33
2:56:28
44
Garry Robertson
Edinburgh (GBR)
2:56:53
2:56:43
45
Dennis van Berkel
LVA Plantaris
2:57:04
2:56:47
46
Wolfgang Kamm
Neumarkt (GER)
2:57:08
2:56:52
47
René van Ravenzwaaij
Phanos
2:57:32
2:57:25
48
Erwin de Kovel
TION
2:57:38
2:57:27
49
Derk Jan ten Harkel
Leiden Atletiek
2:57:38
2:57:24
50
Christiaan Pfrommer
AV Haarlem
2:58:02
2:57:47
51
Cor van Baar
Hoofddorp
2:58:28
2:58:16
52
Chris Monsey
Haarlem
2:58:32
2:58:29
53
Dick Beers
Phanos
2:58:42
2:58:30
54
Frans Nieboer
Koninklijke Landmach
2:58:52
2:58:43
55
Arend Jan Zwarteveen
Loopgroep Zuidhorn
2:58:55
2:58:44
56
Gerrard Boot
Amsterdam
2:58:59
2:58:45
57
Franc De Neve
59230 Sr Amond (FRA)
2:59:11
2:58:58
58
Frans Rutten
Arena
2:59:17
2:59:10
59
Jan Komen
Koninklijke Landmach
2:59:26
2:58:27
60
Wim B Tijssen
Utrecht
2:59:26
2:59:12
61
Frank Walter
Blomberg (GER)
2:59:36
2:59:16
62
Olli Muukkonen
Lappeenranta (FIN)
2:59:51
2:59:27
63
Aimé Matusiak
ASPTT METZ
2:59:58
2:59:53
64
Jos Bruens
Huissen
3:00:03
2:59:54
65
Petri Helminen
Hägersten (SWE)
3:00:08
2:59:57
66
Gerard Crispie
Cardiff CF149ES (GBR
3:00:19
2:59:58
67
Christian Salomez
Planet Tours
3:00:22
3:00:03
68
Ron Jansen
Phanos
3:00:28
3:00:25
69
Claudio Gervasoni
Bergamo (ITA)
3:00:54
3:00:49
70
Bruno Huart
Erlon (FRA)
3:00:55
3:00:07
71
Menno Iedema
Impala
3:00:56
3:00:30
72
Frank Saure
Solingen (GER)
3:01:06
3:00:54
73
Hans Föllmer
Saarbrücken (GER)
3:01:13
3:00:55
74
Evert Spijkerboer
Cialfo
3:01:15
3:01:12
75
Gérard Helio
ACC Athletisme
3:01:24
3:01:17
76
Ed van Beek
Daventria
3:01:53
3:01:44
77
Frans van der Zalm
AV Weert
3:02:37
3:02:23
78
Hans van den Eerenbeem
Koninklijke Landmach
3:02:44
3:02:40
79
Aaldrik Tiktak
Pijnenburg
3:03:25
3:03:11
80
John Romkes
Almere
3:03:41
3:03:21
81
Khada Jamel
Malzéville (FRA)
3:03:58
3:02:22
82
Patrice Hofmann
Thionville (FRA)
3:04:48
3:04:34
83
Patrice Breysacher
Sportifs a Bord
3:04:50
3:03:44
84
John Jansen
Koninklijke Landmach
3:04:52
2:59:56
85
Alistair Haddow
Banbridge (GBR)
3:04:53
3:04:39
86
Gerard Joosting
Arena
3:05:51
3:05:45
87
Jean-Etienne Delaspre
Saint-Etienne (FRA)
3:05:56
3:05:19
88
Giel Joziasse
AV '56
3:06:22
3:05:55
89
Gerard Bourneix
Bergeyk
3:06:26
3:05:47
90
Thierry Sicard
Brive la Gaillarde (
3:06:31
3:06:02
91
Heiko Wilcke
Esslingen (GER)
3:06:36
3:05:45
92
Frédéric Cany
Montrouge (FRA)
3:06:44
3:06:31
93
Jacob Molenaar
AV '23
3:07:11
3:06:37
94
Adrian Massey
Stockport (GBR)
3:07:13
3:07:01
95
Wim Verkleij
SC Reeuwijk
3:07:27
3:07:11
96
Paul Koorn
Phanos
3:07:42
3:07:34
97
Philippe Le Bourvellec
Almere
3:07:51
3:07:14
98
Marcel Basler
Collex (SUI)
3:07:54
3:07:40
99
Rob Schortenhuis
Huizen
3:08:47
3:08:25
100
Schellen Alec
Ekeren (BEL)
3:09:25
3:08:37
101
Bram Bakker
Ommen
3:09:34
3:09:00
102
Jose Marques-Neto
Sao Paulo (BRA)
3:09:55
3:09:44
103
Gil Tahir
Thy Le Chateau (BEL)
3:09:58
3:09:10
104
Erich Hoerbinger
Siezenheim (AUT)
3:10:02
3:08:55
105
Jorgen Mous
Rotterdam
3:10:04
3:09:28
106
Thierry Guanter
Ostwald (FRA)
3:10:09
3:09:41
107
Kees Bleeker
ARO '88
3:10:13
3:09:39
108
Rene Ramirez
Bavnechia (CHI)
3:10:27
3:10:15
109
Jan Deters
Neuenhaus (GER)
3:10:50
3:10:35
110
Paul Agnelli
Bergeyk
3:10:50
3:10:08
111
Jan Kvaestad
Veenendaal
3:11:42
3:11:30
112
Jan den Ouden
Zwolle
3:11:48
3:10:44
113
Jan van Dommelen
Achil '87
3:12:01
3:11:33
114
Rob Bouman
Trias
3:12:04
3:11:50
115
Remy Charles
Bergeyk
3:12:21
3:09:32
116
Stephane Bordelais
Bergeyk
3:12:35
3:11:48
117
Hans Donker
Maarn
3:12:59
3:12:25
118
Alain Szymaniak
St Amand-les-eaux (F
3:12:59
3:12:47
119
Mark Lie-A-Kwie
Veteranen Nederland
3:13:06
3:12:39
120
Ole Anderdahl
Fjellhamar (NOR)
3:13:11
3:12:58
121
Dominique Masselon
Bresse Marathon
3:13:15
3:12:29
122
Philipe Puget
Bresse Marathon
3:13:16
3:12:40
123
Pepijn Muller
Prins Hendrik
3:13:25
3:12:56
124
Thomas Knollmeyer
Wallenhorst (GER)
3:13:35
3:13:07
125
John Halliwell
Cheadle (GBR)
3:13:36
3:12:56
126
Peter Berghuis
Loopgroep De Drentsc
3:13:47
3:12:44
127
Cor de Raad
Haaften
3:14:00
3:13:15
128
Eric Oudet
Charenton le Pont (F
3:14:17
3:13:14
129
Werner Martens
Veteranen Nederland
3:14:35
3:13:31
130
Jean Jepsen
Hammel (DEN)
3:14:46
3:14:39
131
Frits Bakkers
Maarssen
3:15:01
3:14:04
132
Herman Boersma
TION
3:15:14
3:14:35
133
Johan Koolhaas
Amstelveen
3:15:15
3:14:38
134
Laurent Greff
Heillecourt (FRA)
3:15:15
3:14:31
135
Neil Davies
York (GBR)
3:15:16
3:14:48
136
Neil Kenny
Immingham, Ne Lincs
3:15:16
3:13:52
137
Anthony Jenkins
Ottawa (CAN)
3:15:37
3:14:59
138
Philippe Rochegue
Sportifs a Bord
3:15:45
3:15:01
139
Didier Gentric
Sportifs a Bord
3:15:52
3:14:46
140
Richard Kerver
TION
3:15:55
3:15:45
141
Pekka Pajuoja
Vantaa (FIN)
3:16:03
3:15:27
142
Jeroen Oudenhoven
OSS-VOLO
3:16:04
3:15:33
143
Peter Clements
Bergen (GER)
3:16:14
3:15:25
144
Billy Clark
Glasgow (GBR)
3:16:19
3:15:33
145
Albert van Duinen
LSV Invictus
3:16:22
3:15:37
146
Tony Britten
Alresford,hants (GBR
3:16:30
3:15:54
147
Philippe Pasquinelli
ASPTT METZ
3:16:44
3:16:39
148
Nathan Messersmith
South Windsor, CT (U
3:16:48
3:16:09
149
Herman Bijl-Krämer
GAC Hilversum
3:16:53
3:16:15
150
Cosijns Geert
Denderleeuw (BEL)
3:17:05
3:16:39
151
Þorlákur Axel Jónsson
Akureyri (ISL)
3:17:43
3:17:04
152
Gerard Reimink
ACO Touwen
3:17:59
3:16:50
153
Tijmen den Ouden
Boskoop
3:18:08
3:17:35
154
Patrick Fellay
Choëx (SUI)
3:18:12
3:17:30
155
Patrick Hoschtettler
Limeil-Brévannes (FR
3:18:18
3:17:47
156
Arnoud Voost
Zwolle
3:18:21
3:17:38
157
Konrad Schneck
Nürnberg (GER)
3:18:22
3:17:32
158
Jim van Putten
Nijmegen
3:18:41
3:17:48
159
Indrek Lindsalu
3:18:42
3:18:10
160
John Ruijg
AV Houten
3:18:46
3:16:31
161
Tiit Kolde
Tallinn (EST)
3:18:49
3:16:33
162
Clive Horton
Devon (GBR)
3:19:13
3:17:26
163
Christian Schwinn
ASPTT METZ
3:19:27
3:19:22
164
Roel Been
Koninklijke Landmach
3:19:33
3:19:04
165
Willi Goessl
Fuerth (GER)
3:19:34
3:18:45
166
Juha Karppinen
Helsinki (FIN)
3:19:39
3:18:23
167
Harm-Jan Postmus
Artemis
3:19:52
3:19:14
168
Tim Bett
Kenley (GBR)
3:19:56
3:19:22
169
Arnold Koers
Deventer
3:19:59
3:19:32
170
Paul van Os
Ede Gld
3:20:00
3:19:03
171
Bernard Chouffert
Amneville (FRA)
3:20:02
3:19:50
172
Norbert Heerkens
Groningen
3:20:14
3:18:39
173
Manfred Rehrl
Wals (AUT)
3:20:16
3:19:09
174
Rob Pater
Amsterdam
3:20:18
3:18:53
175
Gilles Visser
Kombijsport
3:20:29
3:19:25
176
Johan Winter
Runners Stadskanaal
3:20:38
3:20:24
177
Janusz Ryszard
szczyina (CZE)
3:20:40
3:20:36
178
Jon Loney
Plymouth (GBR)
3:20:40
3:20:08
179
Michel Hofmann
Metz (FRA)
3:20:52
3:20:38
180
Patrick Waroux
Casteau (BEL)
3:21:13
3:19:34
181
Michel Hamaide
Battignies (BEL)
3:21:17
3:20:03
182
Kay Brügmann
Hennef (GER)
3:21:32
3:20:59
183
Ian Campbell
Croydon (GBR)
3:21:34
3:19:29
184
Vreeken Andre
Zandvoort
3:21:38
3:20:59
185
Tom Orzechowski
Utrecht
3:21:40
3:21:28
186
Cecil Stewart
Driehuis Nh
3:21:41
3:20:58
187
John Duenk
Veteranen Nederland
3:21:52
3:20:45
188
Christohe Caron
Roost-Warendin (FRA)
3:21:54
3:21:17
189
Werner Kroffl
Schwetzingen (GER)
3:21:55
3:19:47
190
Frank Clausen
Tønder (DEN)
3:22:01
3:21:15
191
Gilles Verstraete
Linselles (FRA)
3:22:20
3:20:21
192
Martell Mayer
Wien (AUT)
3:22:22
3:20:09
193
António Casaca
Moita (POR)
3:22:23
3:21:25
194
Brynnen Massey
Nth Thoresby Grimsby
3:22:27
3:21:51
195
Bruno Grandidier
ASPTT METZ
3:22:29
3:22:23
196
Eric Bouwmeester
Loopservice Nederlan
3:22:44
3:20:56
197
Pieter Monné
Zeewolde
3:22:46
3:21:05
198
Jan Sieders
Loopservice Nederlan
3:22:49
3:22:12
199
Kazuki Watanabe
Tokyo (JPN)
3:22:55
3:22:48
200
Dominique Monnin
La Sagne (SUI)
3:23:12
3:22:34
201
Andrea Cioccarelli
Milan (ITA)
3:23:16
3:23:12
202
Evert Slaman
Kombijsport
3:23:30
3:22:26
203
Andrew McCormick
York (GBR)
3:23:32
3:22:44
204
Henk Zijlstra
Fivelstreek
3:23:44
3:21:56
205
Michel Prigent
ACC Athletisme
3:23:57
3:23:50
206
Ron Grevink
Phanos
3:23:58
3:23:36
207
Peter Spijkerman
Kampen
3:23:59
3:23:19
208
Walter Krijger
Amsterdam
3:23:59
3:23:22
209
Steven van der Maas
Altis
3:24:05
3:22:54
210
Peter den Exter
Veteranen Nederland
3:24:08
3:23:27
211
Haroldinio Abauna
PSV
3:24:24
3:23:42
212
Pieter van Hameren
LVA Plantaris
3:24:44
3:23:17
213
Pieter de Lange
Westervoort
3:24:59
3:24:28
214
Frederic Bouchet
Bresse Marathon
3:25:04
3:23:38
215
Nico Buitendijk
Amstelveen
3:25:10
3:22:26
216
Karl Heinz Rattay
Herne (GER)
3:25:12
3:24:43
217
Elzo Dijkhuis
Haren Gn
3:25:17
3:24:49
218
André Domen
Mijdrecht
3:25:17
3:24:18
219
Mike van Wichen
RRZ
3:25:25
3:24:24
220
Kai Heggelund
Wassenaar
3:25:37
3:25:08
221
Sylvain Haas
Chatel-Guyon (FRA)
3:25:43
3:24:33
222
Michael Brockhusen
Krefeld (GER)
3:25:49
3:24:29
223
André Bosma
Leeuwarden
3:25:55
3:25:25
224
Jean-Luc Warth
Strasbourg (FRA)
3:25:56
3:25:27
225
Pieter Steinz
Loopservice Nederlan
3:25:59
3:25:25
226
Arie Seijsener
Zoetermeer
3:26:11
3:23:20
227
Marc Möller
Ganderkesee (GER)
3:26:16
3:24:45
228
Mike van der Meer
Bussum
3:26:32
3:25:25
229
Tom Min
Heiloo
3:26:35
3:25:53
230
Luc Steenackers
Ehrwald (AUT)
3:26:36
3:25:20
231
Philippe Paul
Noisy le roi (FRA)
3:26:46
3:25:29
232
Peter HTG Heuts
Bunde
3:26:49
3:26:07
233
Rob Riksen
STB
3:26:50
3:26:07
234
Richard Thorn
Batheaston, Bath. (G
3:26:50
3:25:30
235
Thierry Jollivet
Niort (FRA)
3:26:52
3:26:36
236
Niels Erik Jakobsen
Hammel (DEN)
3:26:53
3:26:18
237
Eric Tixador
Charenton (FRA)
3:27:06
3:24:36
238
Peter Hochwarter
Wien (AUT)
3:27:11
3:25:59
239
Remy Stevens
Brighton (GBR)
3:27:24
3:26:33
240
Martin Catonnet
Glisy (FRA)
3:27:25
3:25:07
241
Ton Tijssen
UWV
3:27:27
3:24:51
242
Franck Martini
Maisons-Laffitte (FR
3:27:30
3:26:34
243
Christian Petiteville
Heillecourt (FRA)
3:27:31
3:26:48
244
Jan Brouwer
Fivelstreek
3:27:32
3:25:44
245
Hans Grupping
Dollar (GBR)
3:27:35
3:26:17
246
Henk Doorten
Assen
3:27:43
3:27:26
247
Helmut Mühlenmeier
Blomberg (GER)
3:27:45
3:27:24
248
Pierre Grimal
Loury (FRA)
3:28:04
3:26:31
249
Tobias Fuchs
Bruxelles (BEL)
3:28:08
3:27:14
250
Chris van der Neut
Startbaan
3:28:10
3:27:45
251
Mohamed Zahid
Bresse Marathon
3:28:10
3:26:43
252
Paul Verheij
Hellas
3:28:12
3:26:47
253
Bernard Lutz
Dauendorf (FRA)
3:28:19
3:26:23
254
Pierre Chabert
Chaville (FRA)
3:28:26
3:27:05
255
Michael Grant
Leeds (GBR)
3:28:32
3:27:35
256
Peter Kooger
Heerhugowaard
3:28:34
3:26:34
257
Victor Gualda Pereira
Madrid (ESP)
3:28:42
3:27:51
258
Jack van Zundert
Harderwijk
3:28:44
3:27:08
259
Ivo Bozon
Baarn
3:28:45
3:28:27
260
Silvestri Herve
Besancon (FRA)
3:28:47
3:27:41
261
Hans Engel
Bergisch Gladbach (G
3:28:48
3:28:23
262
Frédéric Loscul
Le Mesnil Le Roi (FR
3:28:49
3:27:33
263
Michel de Milleville
Wallerfangen (GER)
3:28:56
3:27:05
264
Wil Hesseling
AV Wijchen
3:29:01
3:28:47
265
Edwin Gerdez
Kloosterburen
3:29:03
3:28:25
266
Dominique Dupont
Courrieres (FRA)
3:29:08
3:28:27
267
Christian Halling
Lystrup (DEN)
3:29:10
3:28:35
268
Alexander Ulrich Klatt
Panitzsch (GER)
3:29:13
3:28:55
269
Hanz van de Pol
Phoenix
3:29:15
3:28:16
270
Gerrit jan Griepsma
Millingen aan de Rij
3:29:19
3:28:24
271
Hans Slaats
Leende
3:29:23
3:25:50
272
Roger Hales
Newton Abbot (GBR)
3:29:24
3:27:15
273
Staffan Ahlberg
Norrköping (SWE)
3:29:29
3:28:14
274
Serge Salgues
Colomiers (FRA)
3:29:33
3:28:20
275
Neil Robbins
Glasgow (GBR)
3:29:36
3:26:45
276
Carrere Dominique
Villebon Sur Yvette
3:29:38
3:28:26
277
Guust van Tichelt
DJA
3:29:39
3:29:09
278
Ab de Groot
Zeist
3:29:45
3:27:27
279
Hans Groen
Raalte
3:29:48
3:28:24
280
Esko Peura
Helsinki (FIN)
3:29:52
3:28:17
281
Collin Franklin
Nottingham (GBR)
3:29:52
3:28:52
282
Claude Frei
Thônex (SUI)
3:29:53
3:28:27
283
Roland Oostwegel
STB
3:29:55
3:26:15
284
Marcel Becker
Nijmegen
3:29:58
3:29:01
285
Philippe Caron
Aulnoye Aymeries (FR
3:29:58
3:29:50
286
Ulrich Gabel
Oberursel (GER)
3:29:59
3:29:24
287
Alain Duroisin
Péruwelz (BEL)
3:30:00
3:29:22
288
Daniel Courti
Sailly sur la Lys (F
3:30:04
3:28:01
289
Cees Everaert
AV Nijmegen
3:30:10
3:29:17
290
Ruud Ramakers
Har(t)loopclub Engel
3:30:19
3:26:15
291
Michael Jansen
Amsterdam
3:30:34
3:30:28
292
Pieterjan Brands
Leiden Road Runners
3:30:34
3:29:18
293
Peter Erhart
Imst (AUT)
3:30:45
3:29:40
294
Hanspeter Brunnbauer
St.Anton am Arlberg
3:30:45
3:29:40
295
Jukka Ruusila
Tampere (FIN)
3:30:55
3:29:30
296
Pascal Schubnel
Illzach (FRA)
3:31:20
3:29:45
297
Jefim Babeliowsky
Amsterdam
3:31:28
3:30:54
298
Henri Greuter
Edam
3:31:35
3:30:38
299
Eric Catz
Duiven
3:31:41
3:30:29
300
Ole Bru
Stavanger (NOR)
3:31:53
3:31:40
301
Andrew Guest
Horror
3:32:06
3:31:25
302
John Hammond
Amsterdam
3:32:19
3:30:38
303
Thomas Roß
Wuppertal (GER)
3:32:42
3:30:39
304
Thomas Pasch
Mülheim an der Ruhr
3:32:44
3:31:45
305
Javier Sampedro Gibane
BARBASTRO (Huesca) (
3:32:49
3:31:55
306
Hent Hamming
Eelde
3:32:53
3:32:25
307
Pühringer Erich
Riezlern (AUT)
3:32:55
3:32:13
308
Philippe Supie
Sportifs a Bord
3:33:05
3:32:18
309
Leo Huisman
Rotterdam
3:33:07
3:31:30
310
Timothy Kirkbride
Durham (GBR)
3:33:24
3:32:29
311
Pascal Devaud
Pontault-Combault (F
3:33:38
3:33:19
312
Jan Mulder
Kombijsport
3:33:57
3:32:51
313
Patrick Boureur
Chartres (FRA)
3:33:58
3:32:27
314
Hans Hevink
Loopservice Nederlan
3:33:59
3:33:02
315
Mark Willems
Amsterdam
3:34:09
3:33:10
316
Luc Riviere
Roucourt (BEL)
3:34:20
3:33:43
317
Christian Werlow
Péruwelz (BEL)
3:34:21
3:33:42
318
Ruud Fokker
Veteranen Nederland
3:34:21
3:33:29
319
Markus van Aalderen
Amsterdam
3:34:23
3:33:24
320
Gertjan van Pelt
Typhoon
3:34:30
3:32:49
321
Lambert Linders
Horst
3:34:30
3:33:10
322
Huub Elders
Hollandsche Rading
3:34:38
3:33:55
323
Carolus Olivier
DEM
3:34:44
3:34:01
324
Laurent Raes
Roncq (FRA)
3:34:52
3:33:41
325
Peter Horn
Almere
3:35:02
3:33:34
326
Pascal Piron
Blaton (BEL)
3:35:07
3:33:48
327
John Bloemen
ACW '66
3:35:13
3:33:10
328
Andre Markus
Zwanenburg
3:35:14
3:32:36
329
Francois Flisijn
Sportvereniging Spor
3:35:30
3:33:42
330
Paul van Wingerden
Zwijndrecht
3:35:32
3:33:13
331
Johan Visser
Oosterhout gem Nijme
3:35:40
3:34:14
332
Van den Heuvel Rob
Elst Gld
3:35:59
3:33:54
333
Christoph Wolter
Gießen (GER)
3:35:59
3:34:55
334
William Kooy
Abbekerk
3:36:15
3:34:28
335
Charles Derks
Malden
3:36:21
3:34:33
336
Jan Ernst de Groot
Heemstede
3:36:29
3:34:40
337
Patrick Martini
Montmorency (FRA)
3:36:30
3:35:34
338
Brian Fox
Lincoln (GBR)
3:36:34
3:36:02
339
Dick Kroon
LVA Plantaris
3:36:38
3:35:35
340
Theo Brockmans
Duffel (BEL)
3:36:44
3:36:18
341
Bolin Olivier
Marle (FRA)
3:36:47
3:35:57
342
Herbert Einhaus
Schüttorf (GER)
3:36:51
3:34:40
343
Bas Westland
Amsterdam
3:37:00
3:34:20
344
Marc Ferrand
Sportifs a Bord
3:37:08
3:36:03
345
Thomas Mühlheim
Biel (SUI)
3:37:12
3:34:08
346
Hans Spieker
Daventria
3:37:29
3:36:56
347
Hansen Rob
Moscow (RUS)
3:37:43
3:36:22
348
Timohty Marburger
Bondorf (GER)
3:37:47
3:34:36
349
Jean-Luc Balleux
Tinqueux (FRA)
3:37:59
3:37:30
350
Pierrick Bedel
La Ville-es-nonais (
3:38:00
3:35:43
351
Samuel Corne
Arbois (FRA)
3:38:04
3:37:49
352
Johan Muit
Harderwijk
3:38:06
3:36:08
353
Paul Goderie
Rijen
3:38:07
3:35:26
354
Christoph Adelmann
Stadtbergen (GER)
3:38:12
3:33:51
355
Michel Xhauflair
Saive (BEL)
3:38:13
3:36:28
356
Pascal Le Clezio
Sportifs a Bord
3:38:18
3:37:03
357
Jos Alberink
Loopgroep De Lutte
3:38:21
3:37:39
358
Marc Vanormelingen
As (BEL)
3:38:22
3:35:55
359
Alex Colijn
Maarssen
3:38:24
3:36:18
360
Christophe Baldacini
Colmar Marathon Club
3:38:30
3:35:48
361
André Niemeijer
Maribo (DEN)
3:38:36
3:37:52
362
Jan Aa
Koblach (AUT)
3:38:45
3:36:59
363
Peter van Hensbergen
De Komeet
3:38:50
3:37:58
364
David Blenkharn
Cleobury Mortimer (G
3:38:52
3:37:10
365
Jos Noom
Loopservice Nederlan
3:38:55
3:37:18
366
Ton de Bruyn
WZK Tri Team Wassena
3:38:55
3:38:18
367
Alain Peron
La Garenne Colombes
3:39:02
3:37:21
368
Marco Roos
Waterland
3:39:05
3:38:29
369
Ludo Bols
Zandhoven (BEL)
3:39:06
3:37:12
370
Ronald de Vries
Almere
3:39:17
3:37:37
371
Vincent Vollemans
Amsterdam
3:39:18
3:38:25
372
Rene Palomares
Bresse Marathon
3:39:42
3:38:15
373
Jacky Schlienger
Colmar Marathon Club
3:39:43
3:37:01
374
Andy Heathcote
Selmeston (GBR)
3:39:59
3:35:25
375
Joop Marcelis
Sassenheim
3:40:00
3:38:23
376
Jacques Brablé
Chanteheux (FRA)
3:40:02
3:39:17
377
Pierre Lamy
Colmar Marathon Club
3:40:11
3:38:00
378
Stéphane Rivet
Lompret (FRA)
3:40:13
3:36:42
379
Phil Hewitt
Bishops Waltham (GBR
3:40:18
3:39:33
380
Jeroen Moser
Roden
3:40:28
3:38:59
381
José Collado
ASPTT METZ
3:40:43
3:39:36
382
Jean-C de la Voipière
Velizy (FRA)
3:40:53
3:37:57
383
Eric de Waal
Leusden
3:40:56
3:37:37
384
Edwin van Wechem
Amsterdam
3:40:58
3:40:01
385
Martin Wolkowitsch
Wien (AUT)
3:41:07
3:37:37
386
Remco Barkhuis
Waterland
3:41:10
3:39:08
387
Joep Dohmen
Heerlen
3:41:18
3:37:39
388
Koos van Oosterhoud
Loopservice Nederlan
3:41:39
3:37:50
389
Harald Hagg
Amsterdam
3:41:43
3:40:40
390
Serge Castella
Bulle (SUI)
3:41:45
3:39:33
391
Henny Oost
Enschede
3:41:55
3:39:35
392
Lex Haemers
Heerlen
3:41:57
3:38:17
393
Hugo Plein
Beekbergen
3:41:59
3:36:49
394
Tjalling van der Zee
Wormerveer
3:42:02
3:40:33
395
René Rigter
Amsterdam
3:42:06
3:38:10
396
Cees Dekker
Blokker
3:42:21
3:39:16
397
Janos Kis
Hodmezovasarhely (HU
3:42:27
3:39:13
398
Jack Hendrickx
Veteranen Nederland
3:42:32
3:41:53
399
Kees Vader
Uitgeest
3:42:36
3:41:01
400
Jaap Flendrie
Leende
3:43:02
3:39:30
401
Hans Werker
Boskoop
3:43:03
3:42:07
402
Gerhard Raffetseder
Wien (AUT)
3:43:07
3:39:35
403
Ap de Meyer
AV '23
3:43:16
3:42:15
404
André Lutz
La Walck (FRA)
3:43:16
3:41:21
405
Boele Gerkes
Zutphen
3:43:23
3:41:24
406
Jaap Engelage
Aquilo
3:43:33
3:42:33
407
Patrick Choplin
L'Huisserie (FRA)
3:43:33
3:39:38
408
Berry Turk
Ciko '66
3:43:37
3:42:35
409
Henk Numan
Beetsterzwaag
3:43:39
3:41:17
410
Patrick van den Hoven
Amsterdam
3:43:39
3:40:56
411
Philippe Stephanec
Héricy (FRA)
3:43:43
3:43:08
412
Ronald van Haastregt
Friesland
3:43:49
3:41:49
413
Pieter Buigel
Warffum
3:43:57
3:41:33
414
Michel van der Heijden
Broek in Waterland
3:43:58
3:42:44
415
Ralf Kunkel
Jülich (GER)
3:44:01
3:40:29
416
Paul Rankin
Liverpool (GBR)
3:44:12
3:41:01
417
Michel Khomenko
Puteaux (FRA)
3:44:14
3:43:28
418
Jans Folkersma
Amersfoort
3:44:17
3:42:58
419
Richard Rambie
Planet Tours
3:44:24
3:41:55
420
Salvatore La Viola
Milano (ITA)
3:44:24
3:44:21
421
Fabrizio Gasparini
Lausen (SUI)
3:44:25
3:41:26
422
Laurent Avrin
Boulogne (FRA)
3:44:25
3:43:14
423
David Ricketts
Cuckfield (GBR)
3:44:28
3:41:27
424
Steven Plackett
Norwich (GBR)
3:44:29
3:43:00
425
Guido Buelens
Lier (BEL)
3:44:30
3:42:36
426
Joost Visser
Haarlem
3:44:36
3:43:02
427
William Haley
Leukemia&Lymphoma So
3:44:39
3:41:46
428
Mark Hafkenscheid
Loopgroep PK
3:44:40
3:43:58
429
Christian Palanga
Bernissart (BEL)
3:44:55
3:44:17
430
Jos van der Meer
Amsterdam
3:44:58
3:43:51
431
Edwin de Wekker
Wormer
3:45:05
3:44:30
432
Arend Keemink
Rotterdam
3:45:21
3:41:51
433
Andy Macleod
Richmond (GBR)
3:45:24
3:44:13
434
Stewart Kinloch
Monmouth (GBR)
3:45:38
3:42:19
435
Leon Marcelis
Tilburg Road Runners
3:45:41
3:41:40
436
Toon van de Pol
Druten
3:45:43
3:42:44
437
Arjen Wals
Wageningen
3:45:44
3:43:42
438
Herman Smit
UWV
3:45:48
3:41:43
439
Jan Arie van Arendonk
Typhoon
3:45:49
3:44:09
440
Ronald Weening
Heerhugowaard
3:45:55
3:43:54
441
Bruno Quartier
Gien (FRA)
3:45:57
3:27:56
442
Francisco Rey Rodrigue
Gien (FRA)
3:45:57
3:27:56
443
Jussi Lukkarila
Vantaa (FIN)
3:45:59
3:43:19
444
Peter Bojdunyk
Graz (AUT)
3:46:13
3:44:33
445
Thierry Moreau
Granzay (FRA)
3:46:15
3:43:42
446
Jobst Scherler
Trier (GER)
3:46:15
3:45:43
447
Fabrice Dubru
Baranzy (BEL)
3:46:19
3:42:27
448
Ruud Kist
Haarlem
3:46:24
3:43:02
449
Martin Dinkgreve
Waterland
3:46:30
3:43:31
450
Klaas Venema
Arnhem
3:46:41
3:44:39
451
Evert Jan Kasteel
Epe
3:46:46
3:44:45
452
Ed de Leest
Alphen aan den Rijn
3:46:46
3:44:28
453
Rogério Costa
Setúbal (POR)
3:46:49
3:45:44
454
Ron Shilon
Ramat Efal (ISR)
3:46:54
3:44:00
455
Hiroyuki Kato
Düsseldorf (GER)
3:47:00
3:45:36
456
Lamige Alain
Couzeix (FRA)
3:47:02
3:43:47
457
Sibolt Suurling
Aquilo
3:47:22
3:46:22
458
Brogniez Fabrice
Péruwelz (BEL)
3:47:23
3:46:43
459
Han Korhorn
Artemis
3:47:46
3:45:53
460
Manfred Heindl
Moedling (AUT)
3:48:04
3:48:04
461
Jean Pierre Briand
ACC Athletisme
3:48:07
3:46:16
462
Gerrit Looren de Jong
Ammerstol
3:48:17
3:46:48
463
Arjan Kroon
Maarssen
3:48:30
3:46:23
464
Steven Thacker
Sleaford (GBR)
3:48:44
3:47:11
465
Peter Krautkrämer
Bonn (GER)
3:49:15
3:46:26
466
Aalt Smienk
Amsterdam
3:49:22
3:45:33
467
Sjack Hooyer
De Gemzen
3:49:23
3:48:39
468
Knud Christian Joergen
Marathon Travel Club
3:49:28
3:47:34
469
William Harris
Ellesmere (GBR)
3:49:31
3:46:37
470
Van Oudgaarden - Patri
Amsterdam
3:49:40
3:46:39
471
Tammo de Jonge
Team 10
3:49:48
3:46:33
472
Timo Haan
Purmerend
3:49:54
3:46:19
473
Jean-Claude Feller
Châtillon (BEL)
3:49:59
3:48:23
474
Lemay Nicolas
69160 Tassin (FRA)
3:50:01
3:48:02
475
Bernard Lind
Twisk
3:50:04
3:47:49
476
Klaus Schwabedissen
Extertal (GER)
3:50:06
3:47:32
477
Robert Wanders
Koninklijke Landmach
3:50:14
3:48:46
478
Jan van de Wouw
Berkel-Enschot
3:50:17
3:46:16
479
Riotte Pascal
Ronquieres (BEL)
3:50:22
3:48:21
480
Gernot Wilke-Ewert
Lingen (GER)
3:50:26
3:46:07
481
Theo Wever
Kwadijk
3:50:47
3:49:38
482
Eric Koenen
Bergen Nh
3:51:22
3:47:29
483
Peter Wijnands
Santpoort-Zuid
3:51:36
3:49:33
484
Hen Hoogervorst
LVA Plantaris
3:51:40
3:49:13
485
Bart van der Hart
Nootdorp
3:51:45
3:49:02
486
Bob Earley
Brandenton, FL 34202
3:51:56
3:49:21
487
Erik van Tuin
Delft
3:51:56
3:47:56
488
Patrick Porter
Lincoln (GBR)
3:52:07
3:50:23
489
Ruud Lorijn
ARO '88
3:52:09
3:49:02
490
Ruud Tolboom
Giessenburg
3:52:09
3:49:41
491
Wolfgang Birk
Dillingen (GER)
3:52:11
3:50:19
492
Rob van Bekkum
Hooglanderveen
3:52:15
3:49:46
493
Aymeric Hilali
Neris-les-bains (FRA
3:52:26
3:50:05
494
John de Knegt
Zoetermeer
3:52:31
3:50:32
495
Del Muchamore
Hove (GBR)
3:52:41
3:50:33
496
Yannick Maupin
Creteil (FRA)
3:52:42
3:48:28
497
Rob van der Weele
De Rijp
3:52:45
3:49:58
498
Christophe Ballain
Jonquieres (FRA)
3:53:10
3:47:56
499
Zsolt Tanka
Utrecht
3:53:10
3:49:38
500
Leo van Dam
Bussum
3:53:13
3:49:45
501
Frank Weidema
Overveen
3:53:15
3:50:02
502
Maikel Batelaan
Amsterdam
3:53:16
3:50:31
503
Julián F Pérez Cobo
Pamplona (ESP)
3:53:24
3:49:13
504
Ed Kok
Atverni
3:53:25
3:51:45
505
Peter Nibbelke
AV Houten
3:53:39
3:51:22
506
Nigel Cottee
Rendlesham (GBR)
3:53:56
3:51:46
507
Wilfred Herder
Hoevelaken
3:54:03
3:51:35
508
Jeroen van Beek
Hooglanderveen
3:54:04
3:51:35
509
Dominique Nedee
Oud-Turnhout (BEL)
3:54:10
3:50:52
510
René Kok
Almere
3:54:43
3:52:31
511
Christopher Allison
Greeley (USA)
3:54:46
3:50:44
512
Jos Apswoude
Heemstede
3:54:48
3:51:41
513
Marc Talens
Haarlem
3:54:49
3:50:31
514
David Torres
Amsterdam
3:55:14
3:54:14
515
Christian Kurchburg
Winsen (GER)
3:55:23
3:51:47
516
Jan Sligter
Runners Stadskanaal
3:55:25
3:53:01
517
Johan van der Harst
Sparta
3:55:33
3:52:37
518
Hans van den Heuvel
Roosendaal
3:55:46
3:53:27
519
Peter Lampe
Niederkassel (GER)
3:55:46
3:54:12
520
Peter van der Kemp
Ermelo
3:55:48
3:53:11
521
Henk Temmink
Wijhe
3:55:51
3:53:02
522
Steve Jones
Exeter (GBR)
3:56:33
3:54:41
523
Wim Korver
Amsterdam
3:56:34
3:52:36
524
Tjahny Bercx
Muiderberg
3:56:34
3:55:05
525
Iain Rankin
Gourock (GBR)
3:56:38
3:55:22
526
Hans List
Apeldoorn
3:56:48
3:54:26
527
Manfred Neubauer
Sittendorf (AUT)
3:56:49
3:53:22
528
Cor Jansma
Rottevalle
3:57:02
3:55:03
529
Philip Coo
's-Gravenhage
3:57:06
3:53:53
530
Rob Bannink
Loopservice Nederlan
3:57:08
3:53:27
531
André Soff
KAV Holland
3:57:17
3:54:36
532
Marcel Beentjes
Hollandia
3:57:20
3:56:26
533
Andrea Casamenti
Forlì (ITA)
3:57:41
3:55:21
534
Aije Klaren
Bergum
3:57:44
3:54:51
535
Eric Henriche
Musson (BEL)
3:58:00
3:53:28
536
Holger Hennecke
Halstenbek (GER)
3:58:02
3:56:43
537
Ralf Zoeller
Voegelsen (GER)
3:58:07
3:56:34
538
Gerard Deville
Sportifs a Bord
3:58:13
3:56:39
539
Christian Dyrschka
Schwanstetten (GER)
3:58:15
3:55:15
540
Taiki Adaloudis
Eindhoven
3:58:20
3:56:40
541
Martin Fräulin
Dachau (GER)
3:58:29
3:53:02
542
Dirk Groen
Franeker
3:58:35
3:55:47
543
Christian Leloup
Paris (FRA)
3:58:42
3:56:11
544
Jouni Kosenius
Helsinki (FIN)
3:58:44
3:56:00
545
Hendrik Jan Geukes
Loopservice Nederlan
3:58:54
3:55:03
546
Andries Filmer
Zandvoort
3:58:58
3:55:55
547
Gérald Fragnière
Bulle (SUI)
3:58:59
3:56:46
548
Eric Guidoux
Fresnes (FRA)
3:59:10
3:56:52
549
Preben T Pedersen
Maribo (DEN)
3:59:19
3:55:03
550
Cees Aandewiel
Annen
3:59:20
3:57:54
551
Bob Timmer
Doetinchem
3:59:30
3:56:32
552
Roland Kummerhove
Apeldoorn
3:59:56
3:56:29
553
Pieter van Genderen
Almere
3:59:57
3:57:21
554
Albert Heikens
ATC '75
3:59:58
3:53:45
555
Siem Eikelenboom
Koudekerk aan den Ri
4:00:07
3:57:18
556
Erwin Pieplenbosch
Arnhem
4:00:10
3:57:30
557
Yves Campenaire
Saint-Léger (BEL)
4:00:14
3:57:04
558
Dominic Moore
's-Gravenhage
4:00:15
3:56:11
559
Kubilay Oezbisikletei
Lüneburg (GER)
4:00:17
3:56:41
560
Mik Borsten
Runnersworld
4:00:26
3:57:55
561
Michel Polderman
Amsterdam
4:00:29
3:58:18
562
Régis Abitan
La Bouilladisse (FRA
4:00:30
3:57:40
563
Agustín García
Oosterhout gem Nijme
4:00:31
3:56:50
564
Peter Stroet
Alkmaar
4:00:40
3:58:39
565
Maurice Dudley
London (GBR)
4:00:55
3:56:26
566
Henri Coenen
Bruxelles (BEL)
4:00:56
3:59:23
567
Gerhard Reingruber
Nürnberg (GER)
4:01:01
3:58:00
568
Pedro fernandez Seco
Guadarrama (ESP)
4:01:15
3:58:32
569
Heinrich Winter
Groningen
4:01:17
3:57:33
570
Johan Kruiskamp
AV '34 Apeldoorn
4:01:27
3:58:56
571
Peter Peddemors
Naarden
4:01:30
3:58:56
572
Mark Cass
North Shields (GBR)
4:01:45
3:59:47
573
Hans Geerts
Zwolle
4:01:45
3:59:10
574
Jeffery Robbers
Friesland
4:01:49
3:59:14
575
Benoit Ratomahenina
Paris (FRA)
4:02:24
3:58:34
576
Andreas Popa
Dortmund (GER)
4:02:32
4:00:55
577
Paul Earland
Banstead, Surrey (GB
4:02:35
3:59:44
578
Frank Waschke
Wolfsburg (GER)
4:02:41
3:57:39
579
Freddy van Kalsbeek
Monnickendam
4:03:09
3:58:08
580
Peter Deen
Leusden
4:03:19
3:59:21
581
Martin Bruckmann
Essen (GER)
4:03:21
3:58:15
582
Gérard Debouver
Hazebrouck (FRA)
4:03:21
3:59:50
583
Rinus Phernambucq
Overveen
4:03:28
3:59:29
584
Chris van Dijk
Almere
4:03:33
3:59:56
585
Detlef Goedecke
Karlsruhe (GER)
4:03:41
4:00:43
586
Erik de Vos
Loopservice Nederlan
4:03:54
4:02:16
587
Ben Hogers
Phanos
4:04:10
4:02:30
588
Richard Saxton
Apex NC 27502-3737 (
4:04:10
4:01:30
589
Marc Haas
Heerlen
4:04:12
4:00:26
590
Didier Gaillard
Verrières le Buisson
4:04:20
3:59:56
591
Hugo Kranenburg
Leiden
4:04:23
4:02:21
592
Theo Koster
Loopservice Nederlan
4:04:30
4:02:23
593
Jari Iso-Heiko
Helsinki (FIN)
4:04:39
4:01:44
594
André Pachoud
Bursins (SUI)
4:04:39
4:01:04
595
Jean-Richard Isabelle
Paris (FRA)
4:04:53
4:03:00
596
Carl Csonge
Blackpool (GBR)
4:05:30
4:04:50
597
Ruud Spruit
Leiden
4:05:34
4:01:40
598
René Jalink
Rotterdam
4:05:36
4:01:57
599
Claus Madsen
Hans Nissen
4:05:37
4:03:44
600
Henk Willems
Beilen
4:05:43
4:01:47
601
Roeland Schelhaas
Duiven
4:05:44
4:00:50
602
Wilfried van Vuuren
Lievelde
4:05:46
4:01:14
603
Timo Hansman
Bawinkel (GER)
4:05:47
4:01:36
604
Paul Zoeters
Abcoude
4:06:08
4:04:09
605
Jan Horstink
Clytoneus
4:06:15
4:03:19
606
André Batenburg
Loopservice Nederlan
4:06:20
4:03:37
607
Leen Baay
Alphen aan den Rijn
4:06:31
4:02:28
608
Darrell Beazer
Gloucester (GBR)
4:06:50
4:03:54
609
Dick Langejan
Den Helder
4:06:50
4:04:11
610
Franc van Erck
Amstelveen
4:06:55
4:05:56
611
Lammert Meuken
AV '34 Apeldoorn
4:06:56
4:04:40
612
Aki Hiltunen
Helsinki (FIN)
4:06:56
4:04:43
613
Rob van Dijen
AV Houten
4:07:06
4:04:49
614
Chris Ballinger
Stroud (GBR)
4:07:36
4:04:40
615
Valeriano Gigante
Hoofddorp
4:07:36
4:03:50
616
Louis Paul Breedland
Spaarndam West
4:07:47
4:03:20
617
Christophe Morizot
Saint Germain En Lay
4:07:55
4:04:55
618
Frantisek Hartl
Almere
4:08:04
4:05:06
619
Willem Wevers
Spaubeek
4:08:06
4:03:50
620
Juan Plijnaar
Mijdrecht
4:08:07
4:06:14
621
Jörg Rehmeier
Extertal (GER)
4:08:08
4:05:34
622
Theo Weultjes
Echten Fr
4:08:22
4:03:15
623
Theo de Vries
Kollumerzwaag
4:08:50
4:04:12
624
Peter Haima
Westervoort
4:08:50
4:05:21
625
Chris Jansen
Bussum
4:08:58
4:05:48
626
Russell Harper
Crewe (GBR)
4:09:04
4:06:12
627
Patrick Salmon
Liege (BEL)
4:09:13
4:05:53
628
Paul Moore
Deal (GBR)
4:09:16
4:05:42
629
Michiel van den Dorpel
Rotterdam
4:09:34
4:06:21
630
Dick de Bruin
Bloemendaal
4:09:48
4:04:13
631
Huub Steinmann
AV Wijchen
4:09:51
4:08:10
632
Daniel Guillerm
Maintenon (FRA)
4:10:47
4:07:39
633
Jan Klitgaard
Horsens (DEN)
4:11:02
4:07:03
634
Aart Jan Goor
Voorthuizen
4:11:28
4:08:41
635
Ulrich Kocks
Rheine (GER)
4:11:30
4:07:50
636
Emile Heussen
Amsterdam
4:11:38
4:08:01
637
Philippe Pelletier
Thomas Cook
4:11:45
4:10:24
638
Marc Simondetto
Saint-Julien (FRA)
4:11:48
4:08:13
639
Robert Oosterhuis
Almere
4:11:54
4:07:16
640
David Archer
Wheathampstead (GBR)
4:12:14
4:08:19
641
Ray Timmermans
Amsterdam
4:12:18
4:08:16
642
Per G Jensen
Konstancin-Jez (POL)
4:12:21
4:08:47
643
Pim de Jong
Amsterdam
4:12:38
4:08:45
644
Karel Schuiten
Groningen
4:12:48
4:09:58
645
Eric Linders
Amstelveen
4:12:50
4:10:35
646
Willem Offerhaus
's-Gravenhage
4:12:59
4:09:29
647
Edwin Bas
Hilversum
4:13:01
4:08:58
648
Tapio Savolainen
Helsinki (FIN)
4:13:12
4:10:17
649
Peter Rogan
Edinburgh (GBR)
4:13:21
4:09:45
650
Chris Renkema
Loopgroep Nienoord
4:13:37
4:09:03
651
David Jones
Manchester (GBR)
4:13:40
4:09:42
652
Eric Jan Willink
Groningen
4:14:01
4:09:02
653
Gerard Verstraete
Doesburg
4:14:12
4:11:03
654
Ingo Przyklenk
Delmenhorst (GER)
4:14:24
4:13:21
655
Yves Seccia
Bouc Bel Air (FRA)
4:14:32
4:11:35
656
Peter Wayper
Runnersworld
4:14:32
4:14:32
657
Sylvain Carpentier
Orléans (FRA)
4:14:36
4:12:51
658
Dick Filius
Veteranen Nederland
4:14:37
4:12:03
659
Jan Masselink
Amsterdam
4:14:56
4:10:09
660
Ad Aanen
Hoornaar
4:14:57
4:12:55
661
Henk Jan Jansen
Ommen
4:15:00
4:10:15
662
Philippe Samyn
Lanaken (BEL)
4:15:08
4:12:41
663
Todd Moore
Kronberg (GER)
4:15:13
4:09:58
664
Derek Sherwin
Sportifs a Bord
4:15:32
4:11:04
665
Peter Kuijper
Rotterdam
4:15:45
4:13:35
666
Jean Claude Forte
Fublaines (FRA)
4:15:46
4:13:54
667
Thiadrik P Blom
Enschede
4:15:47
4:12:26
668
Eric ten Feld
Waalwijk
4:15:52
4:11:28
669
Jan Hindriks
Marienberg
4:15:53
4:14:03
670
Richard Barham
Wadhurst (GBR)
4:16:00
4:10:57
671
Gerrit van Voorst
Utrecht
4:16:16
4:12:58
672
Mike Griffiths
Kingsclere (GBR)
4:16:26
4:10:53
673
Jonathan Oakes
Woolacombe, Devon (G
4:16:51
4:13:17
674
Mikael Kortz
Naarden
4:17:03
4:13:52
675
Johan Bensch
Amsterdam
4:17:09
4:12:10
676
Rini Hoornik
Haag Atletiek
4:17:14
4:15:08
677
Frank Edel
Oostzaan
4:17:19
4:13:56
678
Richard Vierboom
Amsterdam
4:17:32
4:14:59
679
John Mastrini
Harpenden (GBR)
4:17:40
4:12:26
680
Jur Bulthuis
Amsterdam
4:17:46
4:14:20
681
Guy Treguer
St Denis (FRA)
4:17:49
4:13:17
682
Harmen Klomp
Eindhoven
4:18:06
4:13:18
683
Tijmen de Jong
Hoogland
4:18:13
4:13:58
684
Wilko Linnenbank
Almere
4:18:30
4:14:08
685
Frank Dekker
Sprint
4:18:51
4:13:50
686
Christian Hägemann
Hamburg (GER)
4:19:15
4:15:35
687
Kick van Baekel
Beverwijk
4:19:20
4:14:55
688
Karel van der Horst
Badhoevedorp
4:19:21
4:13:46
689
Philippe Joffre
Paris (FRA)
4:19:23
4:16:14
690
Rob Wentink
Hamburg (GER)
4:19:29
4:16:08
691
Benoît Angles
Loury (FRA)
4:20:39
4:17:05
692
Mairtin O Muilleoir
Belfast (IRL)
4:20:40
4:15:01
693
Wil la Rooij
Lelystad
4:20:42
4:19:00
694
Roderick de Rooij
Koninklijke Landmach
4:20:52
4:15:17
695
Loek Werring
Houten
4:20:57
4:16:47
696
Simon Kroon
Team 10
4:21:19
4:18:07
697
Sam Alfetez
Tilburg
4:21:26
4:13:41
698
Oli Samro
's-Gravenhage
4:21:33
4:19:53
699
Nils-Christian Lund
Hamburg (GER)
4:21:34
4:20:01
700
Gies Stolze
Triathlon
4:22:15
4:17:44
701
Kees Faaij
Schoonhoven
4:22:39
4:18:40
702
Jan Autsema
Arnhem
4:22:48
4:19:03
703
Per Ove Haugen
Jondal (NOR)
4:22:52
4:19:53
704
Otto Bondam
Voorschoten
4:22:57
4:18:49
705
Karlheinz Wessel
Rheine (GER)
4:23:08
4:21:11
706
Frank Hooft
AV '23
4:23:11
4:18:30
707
Ronald Bakker
Amsterdam
4:23:21
4:18:07
708
Harry Kunne
Hillegom
4:23:25
4:19:33
709
Edouard Fourcade
Noisy le Roi (FRA)
4:23:26
4:22:07
710
Michael Mohon
North Shields (GBR)
4:23:42
4:19:25
711
Mark Davies
Manchester (GBR)
4:23:52
4:18:27
712
Rene van Hooijdonk
Roosendaal
4:23:59
4:19:44
713
Peter Langendijk
Akersloot
4:24:04
4:22:17
714
Frits Hoekstra
Kaag
4:24:17
4:21:26
715
Huib de Kanter
Amsterdam
4:24:32
4:21:40
716
Wilko Kraayenbrink
Oostzaan
4:24:34
4:21:00
717
Allan Jespersen
Aarhus (DEN)
4:24:46
4:20:13
718
Douwe Sol
Buitenkaag
4:24:50
4:20:46
719
Wim van de Werken
Loopservice Nederlan
4:25:09
4:22:52
720
Pankaj Trivedi
Rome (ITA)
4:25:09
4:20:43
721
Andrew Thurston
Nottingham (GBR)
4:25:12
4:22:11
722
Hans Marinus
Amersfoort
4:25:36
4:21:50
723
Stephen Joyce
Washington (GBR)
4:26:50
4:22:16
724
Jan Wijnen
Horst
4:26:52
4:23:33
725
Niko Johannidis
Aichwald (GER)
4:27:28
4:22:32
726
David Coombes
Stockport (GBR)
4:27:56
4:22:55
727
Johan Snoeks
Schaijk
4:28:07
4:23:36
728
Peter van Walstijn
Blokker
4:28:35
4:24:43
729
Stephan Paetzold
Wolfsburg (GER)
4:29:30
4:25:05
730
Jean Michel Stril
Biarritz (FRA)
4:29:38
4:24:05
731
Francis Chaillon
Granzay (FRA)
4:29:57
4:27:25
732
Jeroen Meliëzer
Almere
4:30:19
4:27:03
733
Ruud Poots
Leens
4:30:33
4:26:31
734
Rudy Perdon
Zoetermeer
4:30:36
4:25:30
735
Christophe Arnaud
Cointrin (SUI)
4:30:48
4:25:31
736
Jürgen Aug
Ottensoos (GER)
4:31:07
4:26:54
737
Andrew Painter
Halesowen (GBR)
4:31:10
4:27:16
738
Koos vd Haak
LVA Plantaris
4:31:39
4:29:12
739
Jean Christophe Dupont
Compeigne (FRA)
4:31:45
4:29:19
740
Jos van der Linden
Diemen
4:32:27
4:28:24
741
Marc Clement
Neuilly (FRA)
4:32:37
4:29:41
742
Freddy Jansen
Ommen
4:32:56
4:28:11
743
Gerardo Magana
San Jose, California
4:33:02
4:29:54
744
Hector Villegas
de México (MEX)
4:33:35
4:30:49
745
Rafael Calvache Pamos
Jaen (ESP)
4:33:47
4:29:19
746
Jens Sloth
Aabyhøj (DEN)
4:33:48
4:30:50
747
Reto Camponovo
Coppet (SUI)
4:33:59
4:29:29
748
Ton Maatman
Zwolle
4:34:09
4:30:07
749
Jacob van der Kooi
Stiens
4:34:26
4:30:38
750
Usen Koppes
IJsselstein Ut
4:34:38
4:30:10
751
Philippe Dif
Neris-les-bains (FRA
4:35:52
4:33:30
752
Henk Honders
Oisterwijk
4:35:59
4:32:18
753
Hendrik Jonathans
Enschede
4:36:09
4:30:56
754
William Pleijt
Assendelft
4:37:12
4:34:24
755
Bert Prins
Vroomshoop
4:37:53
4:32:52
756
Luppo Poppema
Ten Boer
4:38:12
4:33:04
757
Shinichi Hayashi
Deusseldorf (GER)
4:38:26
4:34:00
758
Campo Thierry
Lavera (FRA)
4:38:39
4:33:38
759
Mark Brown
Leukemia&Lymphoma So
4:39:52
4:35:31
760
Andre Brantjes
Haarlem
4:40:27
4:36:53
761
John Tranter
Horsham (GBR)
4:40:58
4:37:04
762
Pieter Boonstra
Amsterdam
4:41:00
4:35:36
763
Cor Salentijn
Uithoorn
4:41:26
4:36:11
764
Vincent den Hertog
Bennebroek
4:43:02
4:38:01
765
Harold van Elk
Druten
4:43:16
4:39:15
766
Gerard van Gelderen
Schiedam
4:43:51
4:38:59
767
Jean Charles Simon
Fourqueux (FRA)
4:45:27
4:42:17
768
Edwin Munier
Hoorn Nh
4:45:39
4:41:07
769
Maarten Boschloo
Ameide
4:45:42
4:43:05
770
Ward de Vin
Dordrecht
4:46:54
4:43:21
771
Willem van der Mark
Bussum
4:47:56
4:45:17
772
Hans Hindriks
Loopservice Nederlan
4:48:16
4:43:59
773
Gilles Blanchard
AS BRED
4:48:52
4:43:50
774
Lars Prisskov
Aalborg (DEN)
4:49:02
4:43:49
775
Andy Summerskill
Sandhurst (GBR)
4:49:46
4:46:51
776
Evert Schoenmaker
Amsterdam
4:50:00
4:45:02
777
Laurent Monnier
Roncq (FRA)
4:50:20
4:49:06
778
Walter Antosch
Hallein (AUT)
4:50:21
4:45:06
779
Mogens Vittrup
Frederikshavn (DEN)
4:51:13
4:46:54
780
Gert Jan van der End
Fortuna
4:52:06
4:47:21
781
Patrice Coulon
St Germain En Laye (
4:52:53
4:49:44
782
Geurt te Biesebeek
Heeze
4:53:33
4:49:59
783
Janpieter Boekestijn
Delft
4:53:48
4:49:09
784
Theodore Benson
Tryon, N.C. (USA)
4:55:33
4:50:32
785
Jos Cornelissen
Loopservice Nederlan
4:55:39
4:50:35
786
David Macrae
Helen's Bay (GBR)
4:57:59
4:52:26
787
René vd Boom
Hoofddorp
4:58:35
4:55:53
788
Rinus van de Krol
Hoorn Nh
4:58:36
4:55:24
789
Ronald Lamsberg
Amsterdam Zuidoost
5:00:00
4:54:37
790
Robert te Pas
Zutphen
5:01:38
4:56:18
791
Brian Sneyd
Southport (GBR)
5:01:52
5:00:07
792
Marcel Eijgermans
Lelystad
5:02:32
4:58:15
793
Eric Kooijmans
Dedemsvaart
5:07:53
5:02:44
794
John Fisher-Mack
Haverthwaite (GBR)
5:09:05
5:04:39
795
Wouter Pronk
's-Gravenhage
5:09:14
5:03:18
796
Paul Mbikayi
Amsterdam Zuidoost
5:10:52
5:05:31
797
Ernst van Zonneveld
Rijswijk Zh
5:11:16
5:06:20
798
Manual da Silva
Granzay (FRA)
5:11:27
5:06:09
799
Per Nielsen
Glostrup (DEN)
5:11:56
5:06:10
800
Bernard Kingston
Liverpool (GBR)
5:12:43
5:09:55
801
Kees Visser
Lelystad
5:14:11
5:08:32
802
Joachim Behrendt
HAmburg (GER)
5:14:52
5:10:39
803
Jean Luc Lacheny
AS BRED
5:14:54
5:09:54
804
Hervé Estner
Ergersheim (FRA)
5:16:32
5:11:58
805
Larry Parsons
London (GBR)
5:17:26
5:13:44
806
Felipe Stubbs
Ontario, M1R3W4 (CAN
5:19:14
5:16:27
807
Pierre Antoine Hure
Saint Cloud (FRA)
5:19:52
5:16:44
808
Paul Munnik
's-Gravenhage
5:21:54
5:16:47
809
Frans van Kesteren
Amsterdam Zuidoost
5:22:10
5:16:32
810
Knud Mogensen
Tikøb (DEN)
5:26:02
5:20:32
811
Gerco Tolsma
Hoofddorp
5:30:34
5:25:12
812
Mark Businger
Sirault (BEL)
5:39:52
5:34:22
M45, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Palle Redder Madsen
Odder (DEN)
2:37:51
2:37:49
2
Paul Barnhoorn
Leiden Atletiek
2:40:12
2:40:09
3
René van Kaam
Lionitas
2:40:59
2:40:50
4
Ignacio Flamarique
Vitoria- Gasteiz (ES
2:41:21
2:41:15
5
Johan Seynaeve
Izegem (BEL)
2:45:08
2:45:06
6
Peter Elletson
York (GBR)
2:45:10
2:45:05
7
Jan Birger Hansen
Avaldsnes (NOR)
2:46:15
2:46:12
8
Claus Folke Brobak
Silkeborg (DEN)
2:46:18
2:46:05
9
Jan de Wilde
Hoedekenskerke
2:47:26
2:47:22
10
Eladio Telecher
Attiches (FRA)
2:47:43
2:47:38
11
Brems Eddy
Herselt (BEL)
2:48:46
2:48:40
12
Guðmann Elísson
Reykjavík (ISL)
2:49:24
2:49:13
13
Santiago gonzalez Garc
Laredo (ESP)
2:50:47
2:50:42
14
Aart van Wijk
Passaat
2:51:48
2:51:42
15
Freddy de Meyer
Dudzele (BEL)
2:52:03
2:51:57
16
Dominique Laville
Planet Tours
2:52:44
2:52:40
17
Denis Labarre
Colmar Marathon Club
2:53:07
2:52:53
18
Kurt Hatten
Alversund (NOR)
2:53:14
2:53:04
19
Jean-Luc Wibratte
ASPTT METZ
2:53:26
2:53:23
20
Tom Zimmerman
Lakeville, MN (USA)
2:54:20
2:54:17
21
Harry Harres
Chicago (USA)
2:54:27
2:54:26
22
Verner Poulsen
Kastrup (DEN)
2:54:41
2:54:29
23
Vilia Mario
Milano
2:55:01
2:53:35
24
Nico de Graaf
Breezand
2:55:32
2:55:21
25
Lothar Mengert
Osterwieck (GER)
2:56:16
2:56:09
26
Pascal Lété
Petit-Rechain (BEL)
2:56:21
2:56:04
27
Jose Losada Marra
Orense (ESP)
2:56:22
2:56:12
28
Omar Salinas
Mexico City (MEX)
2:57:15
2:56:42
29
Frits de Boer
Phanos
2:57:25
2:57:08
30
Sigurjón Sigurbjörnsso
Reykjavík (ISL)
2:57:40
2:57:29
31
Chris Harrison
Rowde Devizes (GBR)
2:57:46
2:57:33
32
Sigmund Pedersen
Sveio (NOR)
2:57:50
2:57:40
33
Marc Dieulangard
ACC Athletisme
2:57:56
2:57:51
34
Philippe Lauga
Malves en Minervois
2:58:08
2:58:00
35
Tom Melis
Leiden Atletiek
2:58:23
2:58:12
36
Roland Lacombe
Cointrin (SUI)
2:58:26
2:58:23
37
Vincent Hillebrand
Fivelstreek
2:58:37
2:58:27
38
Renaldo Avelino Frotté
Rio de Janeiro (BRA)
2:58:51
2:58:43
39
Peter Hinloopen
Suomi
2:59:15
2:59:00
40
Jose Adauto de Paiva
Sao Paulo (BRA)
2:59:16
2:59:01
41
Claude Rama
Villaz (FRA)
2:59:28
2:59:03
42
Jörg Yogi Franke
Taucha (GER)
2:59:40
2:59:20
43
Bert Vink
DEM
2:59:55
2:59:49
44
Stan Spangenberg
Amsterdam
3:00:12
2:59:51
45
Jean Michel Charry
Thomas Cook
3:00:20
3:00:16
46
Peter Hart
Taunton, Somerset (G
3:00:20
3:00:20
47
Pierre Lennes
Embourg (BEL)
3:00:29
3:00:14
48
Bert Meys
Heerlen
3:00:33
3:00:18
49
Nellle Vanlangendonck
Zaventem (BEL)
3:00:50
3:00:41
50
Jan Wevers
AVA '70
3:00:56
3:00:42
51
Jean Paul Duffing
Besancon (FRA)
3:01:58
3:01:54
52
Wout Heslinga
AV '23
3:03:06
3:02:54
53
Driss Berhil
Cormeilles-en-parisi
3:03:40
3:02:13
54
Olavi Valner
Estland
3:03:54
3:03:34
55
René Broens
Echt
3:04:07
3:03:43
56
Peter van Eekelen
Diomedon
3:04:29
3:03:44
57
Peter Klapwijk
Arnhem
3:05:15
3:04:12
58
Oscar Rodriguez
Cosnac (FRA)
3:05:29
3:05:00
59
Harry Suyker
De Koplopers
3:05:42
3:05:20
60
John Rodewijk
LVA Plantaris
3:05:43
3:05:29
61
Gerard van Mook
Prins Hendrik
3:05:49
3:05:05
62
Bertus Ebbenhorst
Running Athletic Poi
3:06:02
3:05:13
63
Hans Sibbel
Amsterdam
3:06:10
3:06:01
64
Vok de Wit
Zijdewind
3:06:24
3:06:08
65
Eckhard Koenig
Schwanewede (GER)
3:06:49
3:06:02
66
Ron Lechner
Phanos
3:06:52
3:06:43
67
Riho Lüüs
Rakvere (EST)
3:06:56
3:06:26
68
Jens Leemhuis
Kiel (GER)
3:07:02
3:06:48
69
Hans Nuijts
Veteranen Nederland
3:07:07
3:06:39
70
Jan van Holsteijn
AVR '90
3:07:13
3:07:05
71
Alex Lambregts
Breda
3:07:26
3:06:18
72
Wim Gijsbers
Boxmeer
3:07:32
3:06:47
73
Gilles Clavaud
L'Isle Jourdain (FRA
3:07:43
3:06:52
74
Johannes van der Meer
Arena
3:08:43
3:08:37
75
Jules Marsé
Achil '87
3:08:54
3:08:25
76
Stephen Thomson
Renfrew, Schotland (
3:09:12
3:08:36
77
Patrick Courbon
Villars (FRA)
3:09:12
3:08:35
78
Adry de Klein
Soest
3:09:16
3:08:28
79
Egbert Lips
DEM
3:09:17
3:08:50
80
Guus Hageman
Midwoud
3:09:37
3:09:10
81
Bruno Pedretti
Basel (SUI)
3:09:47
3:09:14
82
Wolf Weber
Dortmund (GER)
3:09:56
3:09:50
83
Peter Grasman
Suomi
3:10:06
3:10:00
84
Robert McKay
Glasgow (GBR)
3:10:35
3:09:26
85
Luc Bas
Tervuren (BEL)
3:10:40
3:10:27
86
Gonzalo Poblete
Santiago (CHI)
3:10:47
3:10:36
87
André van der Zwan
Veteranen Nederland
3:11:54
3:11:25
88
Michel Siemons
Loopservice Nederlan
3:12:14
3:11:58
89
Sjaak Bus
Koninklijke Landmach
3:12:45
3:11:23
90
Gert Muis
Houten
3:12:56
3:12:30
91
David McNab
Glasgow (GBR)
3:13:10
3:12:01
92
Frank Veenman
Nieuw Vennep
3:13:19
3:13:02
93
Alfred Kramer
Neuenhaus (GER)
3:14:24
3:13:53
94
Antonio gonzalo Felix
Barcelona (ESP)
3:14:43
3:14:10
95
Frederic Lapado-Hargoe
roncq (FRA)
3:15:09
3:14:15
96
Liam Hamilton
Londonderry (IRL)
3:15:23
3:14:34
97
Tom Hendriks
Runnersworld
3:15:30
3:14:55
98
Rob T P Dijkstra
Uithoorn
3:15:34
3:14:43
99
Jean-Marc Girard
Soultz (FRA)
3:15:35
3:14:24
100
Rene Goddijn
LVA Plantaris
3:15:36
3:14:51
101
Jacques Reiter
Basse-ham (FRA)
3:16:02
3:15:47
102
Luc de Jaeger
Waterland-Oudeman (B
3:16:09
3:15:27
103
Gerhard Wally
Wien (AUT)
3:16:28
3:16:12
104
Ronald Shannon
Bristol (GBR)
3:16:28
3:12:21
105
Kell Robertsen
Marathon Travel Club
3:16:34
3:16:16
106
Jean Pierre Aubry
Colmar Marathon Club
3:16:53
3:16:05
107
Jasper Keizer
Friesland
3:16:58
3:16:49
108
Jos Boot
Zoutelande
3:17:19
3:16:10
109
Theo Danenberg
Veteranen Nederland
3:17:38
3:16:42
110
Paul Polders
De Koplopers
3:17:40
3:16:55
111
Henk Derks
Haarlem
3:17:53
3:17:07
112
Gerard Krusemeijer
Den Helder
3:18:06
3:17:49
113
Manfred Spiegl
Ranggen (AUT)
3:18:34
3:17:47
114
Paul Handgraaf
DEM
3:18:40
3:17:41
115
Jari Ehrnrooth
Helsinki (FIN)
3:19:23
3:19:05
116
Peter Verwaaijen
Doornenburg
3:19:56
3:19:29
117
Jan Gouka
Veteranen Nederland
3:19:59
3:19:47
118
Gino Chetcuti
Birkirkara (MLT)
3:20:00
3:19:56
119
Philippe Lancon
Auch (FRA)
3:20:23
3:20:23
120
Wiel Dinghs
Castenray
3:21:07
3:19:32
121
Stephen Hunter
Weymouth (GBR)
3:21:26
3:20:21
122
Philippe Leyens
Florenville (BEL)
3:21:43
3:19:00
123
Frederico Gaudenzi
PISA (ITA)
3:21:59
3:20:34
124
Marcel Wanders
Koninklijke Landmach
3:22:01
3:20:33
125
Rene Laan
Haarlem
3:22:03
3:21:06
126
Carel Schrama
Badhoevedorp
3:22:19
3:22:05
127
Marc van der Meij
Velserbroek
3:22:22
3:21:45
128
Henk Dekker
Loopservice Nederlan
3:22:29
3:21:37
129
Kees Lueks
Runners Stadskanaal
3:22:30
3:21:41
130
Anthony Facchin
Karise (DEN)
3:22:33
3:21:12
131
Aalt Nijeboer
Ermelo
3:22:34
3:21:26
132
Jean-Pierre Picou
Alfortville (FRA)
3:22:50
3:21:47
133
Geert Flinkert
De Sprinter
3:23:14
3:22:01
134
Michael Lange
Lahnstein (GER)
3:23:26
3:22:16
135
Bertrand Laurens
Serres-castet (FRA)
3:23:30
3:22:22
136
Serge Balabonski
Heillecourt (FRA)
3:23:30
3:22:47
137
Messaoud Ait-Mamar
Colombes (FRA)
3:23:36
3:22:09
138
Ian Richardson
Newcastle upon Tyne
3:23:58
3:23:09
139
Peter Delraux
Turnhout (BEL)
3:24:05
3:23:21
140
Peter Veenboer
Uitgeest
3:24:08
3:22:58
141
Chris de Vries
Santpoort-Zuid
3:24:30
3:23:43
142
Francesco Ceseracciu
Pont Saint Martin (I
3:24:40
3:23:31
143
Tomaso Luigi Ceseracci
Ploaghe (ITA)
3:24:40
3:23:31
144
Bernardo Frau
Olivos (ARG)
3:24:40
3:23:54
145
Erik Hanel
Leoben (AUT)
3:24:43
3:24:29
146
Jos Knipping
Gendringen
3:25:00
3:24:35
147
Ruud Kok
AV '34 Apeldoorn
3:25:02
3:24:27
148
Jean-Paul Delbert
Marcq-en-baroeul (FR
3:25:15
3:25:06
149
Francis Beaufort
Limoges (FRA)
3:25:21
3:24:09
150
Wim de Moor
LVA Plantaris
3:25:41
3:24:38
151
Didier Pages
Draveil (FRA)
3:26:03
3:24:14
152
Kees Schalkwijk
Almere
3:26:03
3:25:18
153
Kaj Ingvorsen
Silkeborg (DEN)
3:26:43
3:25:26
154
Paul Bakker
Heemskerk
3:26:55
3:25:54
155
Ron Milne
Forfar, Angus (GBR)
3:27:03
3:26:11
156
Jean Stenuit
Cointrin (SUI)
3:27:10
3:27:04
157
Frans van der Heeft
De Lier
3:27:11
3:25:23
158
Hemmo Garst
Aquilo
3:27:18
3:26:16
159
Ger Flokstra
Amsterdam
3:27:21
3:26:52
160
Joep Jillings
Ciko '66
3:28:24
3:27:21
161
Jan Ferwerda
TAS '82
3:28:30
3:27:00
162
Veikko Koivumaa
Espoo (FIN)
3:28:31
3:26:35
163
Peter van den Berg
AAV '36
3:28:37
3:27:20
164
Didier Boisbunon
Plaisir (FRA)
3:28:41
3:28:06
165
Eric van den Broek
Pijnenburg
3:28:46
3:27:41
166
Jean Claude Breffort
AS BRED
3:28:48
3:28:17
167
John Gannon
Croydon (GBR)
3:29:03
3:27:42
168
Johan van Rooij
Argo
3:29:07
3:27:49
169
Jean-Marc Marcos
Montrouge (FRA)
3:29:20
3:28:10
170
Jan van Katwijk
Rhoon
3:29:26
3:27:59
171
Pascal Brouillaud
Limoges (FRA)
3:29:32
3:28:19
172
Egidio Fagiani
Gorigole (ITA)
3:29:34
3:29:29
173
Lars Vilhelmsen
Hammel (DEN)
3:29:39
3:28:48
174
Marcel Bes
's-Gravenhage
3:29:48
3:28:55
175
Hans Tomassen
Harderwijk
3:29:49
3:28:30
176
Adri Enthoven
Heemskerk
3:29:50
3:28:15
177
Jaap van der Spek
AV Edam
3:29:54
3:28:20
178
Oebe van der Hilst
Nuoro (ITA)
3:29:54
3:28:25
179
Henk Tolsma
Winterswijk
3:29:55
3:28:13
180
Roelf Dijkhuizen
Aberdeen (GBR)
3:29:59
3:27:42
181
Raimo Pitkanen
Helsinki (FIN)
3:30:01
3:28:02
182
Ron Bakker
Runnersworld
3:30:14
3:29:20
183
Francis Eclimont
Les Essarts (FRA)
3:30:42
3:28:51
184
Hans Gallmann
Clytoneus
3:30:43
3:29:42
185
Philippe Legrand
Annezin (FRA)
3:30:47
3:29:19
186
Eddy Govaert
Knokke (BEL)
3:31:02
3:30:36
187
Don Kayum
London (GBR)
3:31:06
3:30:45
188
Siegfried Wainowski
Mutlangen (GER)
3:31:07
3:28:52
189
Gérard Haumont
Manom (FRA)
3:31:25
3:29:01
190
Arnaud Jean
Bully (FRA)
3:31:35
3:30:27
191
Erik van Wezel
Amersfoort
3:31:38
3:30:19
192
Claude Mougin
Colombes (FRA)
3:31:39
3:29:31
193
Daniel Zerr
ASPTT METZ
3:31:41
3:31:24
194
Ton Vreman
Loopgroep PK
3:31:46
3:30:13
195
Barco van der Horst
Elst Ut
3:31:56
3:30:48
196
Martin Borner
Liestal (SUI)
3:31:58
3:29:33
197
Dieter Hannemann
Nürnberg (GER)
3:32:01
3:31:10
198
Jacky Moreau
Granzay (FRA)
3:32:16
3:29:44
199
Bert van Drunen
Diomedon
3:32:21
3:31:20
200
Kees Kasander
Typhoon
3:32:22
3:30:41
201
Manfred Gürster
Salching (GER)
3:32:30
3:32:02
202
Jean Paul Bureau
St. Symphorien (FRA)
3:32:38
3:30:05
203
Carlo Hildenberg
Amsterdam
3:32:39
3:31:07
204
Danko Viden
Vienna (AUT)
3:32:57
3:31:41
205
Rob Leen
Veteranen Nederland
3:32:58
3:32:47
206
Dieter Voellmin
Lausen (SUI)
3:33:06
3:31:57
207
Charles Stutte
Prairie Grove (USA)
3:33:11
3:27:37
208
Thomas Reifsnyder
Pittsburgh (USA)
3:33:14
3:30:13
209
Philippe Antoine
Villers les Vang (FR
3:33:25
3:32:00
210
Marc Mol
Molenhoek Lb
3:33:31
3:32:37
211
Denis Carpels
Calmont (FRA)
3:33:41
3:33:16
212
Paul Bakker
Kombijsport
3:33:57
3:32:52
213
Alan Purchase
Croydon (GBR)
3:34:07
3:33:37
214
Didier Quirion
ACC Athletisme
3:34:28
3:32:37
215
Wim Verburgt
Loopservice Nederlan
3:34:34
3:33:33
216
Piotr Latawiec
Rzeszow (POL)
3:34:39
3:33:25
217
Alain Aimar
Sportifs a Bord
3:34:49
3:34:15
218
David Wilton
Falmouth (GBR)
3:35:36
3:34:56
219
Rene Westland
Didam
3:35:37
3:34:41
220
Martin Ebbers
Niederkrüchten (GER)
3:35:39
3:33:10
221
Ronald van Hoek
Landsmeer
3:35:40
3:35:01
222
John O'Connell
Rockaway (USA)
3:35:45
3:35:03
223
Peter Rolink
Erica
3:35:47
3:34:10
224
Edwin Rietkerk
Amsterdam Zuidoost
3:36:14
3:34:32
225
Jean Paul Crespy
Brive la gaillarde (
3:36:23
3:35:54
226
Jean-Luc Thomas
Vuadens (SUI)
3:36:41
3:34:31
227
Eric Lemay
62155 Merlimont (FRA
3:36:48
3:34:49
228
Derek Victor Jolly
Great Bardfield, (GB
3:36:49
3:34:06
229
Jean-Bernard Stiens
Phalempin (FRA)
3:37:05
3:35:27
230
Casper Cramer
Bussum
3:37:20
3:35:59
231
Anton Jansen
KAV Holland
3:37:22
3:36:16
232
Sergio Renault
Sao Paulo (BRA)
3:37:32
3:37:04
233
Jean Louis Barbotin
Granzay (FRA)
3:37:41
3:35:09
234
Frans Wildenbeest
Spijkenisse
3:38:00
3:34:03
235
Fred Plooijer
Alkmaar
3:38:15
3:34:05
236
Henk Eigenbrood
Zeist
3:38:18
3:35:29
237
Ragnar Henri Campagne
Northwood (GBR)
3:38:27
3:35:21
238
Michael Holm
Marathon Travel Club
3:38:36
3:37:06
239
Letanoux Pierre
Naves Parmelan (FRA)
3:38:41
3:37:28
240
Tony Barker
London (GBR)
3:38:44
3:38:03
241
Lemay Armando
59800 Lille (FRA)
3:38:53
3:36:53
242
John Ross
Craigavon (GBR)
3:38:55
3:35:18
243
Michiel Schrijver
Baarn
3:38:57
3:38:01
244
Hans Hoogeveen
Wooltonhill (GBR)
3:39:01
3:37:08
245
Odd-Inge Finne
Kopervik (NOR)
3:39:04
3:37:52
246
Gérard Erdinger
Colmar Marathon Club
3:39:51
3:36:31
247
Hervé Caillaud
St Thibault des Vign
3:39:51
3:39:25
248
Ap Schouten
Odijk
3:40:08
3:37:23
249
Herman van der Roest
Haarlem
3:40:09
3:37:13
250
Morten Foldager Peders
Hvalsø (DEN)
3:40:12
3:36:49
251
Claude Madoré
St étienne de monluc
3:40:19
3:38:18
252
Steven Arnold Constant
Noordwijk Zh
3:40:22
3:39:37
253
Harry de Jong
ARO '88
3:40:31
3:37:24
254
Mikael Larsen
Hoerning (DEN)
3:40:32
3:38:08
255
Willem Goede
Landsmeer
3:40:35
3:40:02
256
Gert Grift
Veteranen Nederland
3:40:50
3:38:35
257
Jens Zimmerman
Bochum (GER)
3:40:51
3:39:24
258
Freddie Geerts
Kampen
3:41:07
3:38:57
259
Heinz Müller
Wien (AUT)
3:41:07
3:37:37
260
Wim Konter
Vollenhove
3:41:09
3:37:33
261
Manuel Oyarce
Santiago (CHI)
3:41:19
3:40:10
262
Julio Jara
Santiago (CHI)
3:41:29
3:40:03
263
Hendrik Binne de Vries
Ouderkerk aan de Ams
3:41:29
3:40:03
264
Philippe Petit
Pisin (FRA)
3:41:30
3:37:55
265
Paul F Veth
Breukelen Ut
3:41:38
3:38:47
266
Claude Richard
Bulle (SUI)
3:41:45
3:39:34
267
Didier Wauthoz
Torgny (BEL)
3:41:46
3:39:03
268
Gerard van der Loop
Scopias
3:41:49
3:40:50
269
Paul Geraedts
Heerlen
3:41:58
3:38:17
270
Marcel Pointeau
Toulouse (FRA)
3:42:10
3:39:01
271
Michel Finotello
La Garenne Colombes
3:42:20
3:40:38
272
Titus Hensen
ATC '75
3:42:30
3:41:58
273
Ernst Andersen
Mannheim (GER)
3:42:33
3:40:19
274
Jean Louis Rivero
Sportifs a Bord
3:42:34
3:40:49
275
Lukas Offinga
Wommels
3:42:44
3:41:16
276
Edgar Cukier
Pijnenburg
3:43:09
3:42:25
277
Johannes Rutjes
La Foulée Muroise
3:43:19
3:43:06
278
Gary Swickley
Beit Shemesh (ISR)
3:43:26
3:41:48
279
Hans Kaffener
AV Holten
3:43:34
3:40:09
280
Jos Hofman
Elst Gld
3:43:35
3:41:59
281
Rob Janssen
Zoetermeer
3:43:53
3:40:57
282
Jack Verbesselt
Carnières (BEL)
3:44:03
3:42:48
283
Philippe Desnoues
Le TOUQUET (FRA)
3:44:07
3:41:52
284
Hans van den Berg
Lisserbroek
3:44:09
3:42:37
285
Musumeci Bruno
Sailly Lez Lannoy (F
3:44:12
3:43:16
286
Jan de Rooij
Phanos
3:44:19
3:43:27
287
Titus W Steeneken
AAC '61
3:44:31
3:42:09
288
Daniel Bodart
Villeparisis (FRA)
3:44:32
3:42:45
289
Tony Grant
Derry (IRL)
3:44:51
3:44:01
290
Peter Varenkamp
Nijkerk Gld
3:44:51
3:41:48
291
Frank Mortensen
Marathon Travel Club
3:44:58
3:44:38
292
Ronald van der Bie
Amsterdam
3:45:00
3:42:01
293
Jean Nugier
Bresse Marathon
3:45:16
3:43:48
294
Patrice Dupuy
Granzay-Gript (FRA)
3:45:43
3:43:11
295
Michael Clark
Bognor Regis (GBR)
3:46:06
3:44:53
296
Patrick Vrignon
Sportifs a Bord
3:46:12
3:43:26
297
Dick Visch
ATC '75
3:46:23
3:43:39
298
Philip Robertshaw
Doncaster (GBR)
3:46:24
3:42:44
299
Benoit Navez
Gerdinnes (BEL)
3:46:29
3:45:15
300
Jens Peter Christensen
Hammel (DEN)
3:46:31
3:44:29
301
Eibert Leusink
Zeewolde
3:46:35
3:44:45
302
Wim Heijenk
Runnersworld
3:46:36
3:44:18
303
Ilkka Lähteenmäki
Vantaa (FIN)
3:46:39
3:44:35
304
Eric Spaety
Colmar Marathon Club
3:46:47
3:43:26
305
Michel Valke
Dordrecht
3:46:49
3:43:57
306
Willem Backhaus
Amstelveen
3:46:51
3:42:19
307
Richard Boro
Veymerange (FRA)
3:46:54
3:45:02
308
Hans-Peter Küng
Gretzenbach (SUI)
3:47:03
3:44:36
309
Alain Cudet
Geneve (SUI)
3:47:31
3:43:58
310
Jan Boogaard
Lelystad
3:47:59
3:44:36
311
Chris Abell
Cambridge (GBR)
3:48:00
3:45:39
312
Frans Boers
Zaandijk
3:48:03
3:45:53
313
Henk Smits
Almere
3:48:16
3:45:51
314
Harindra Fernando
Mook
3:48:34
3:43:27
315
Ricardo Jenkins
Allen, Texas (USA)
3:48:38
3:45:19
316
Wim Wedershoven
Woerden
3:48:46
3:45:04
317
Eric Foster
Port Seton (GBR)
3:48:52
3:46:46
318
Wim Dobbelaere
Watervliet (BEL)
3:48:54
3:48:10
319
Theo Groot
Amersfoort
3:48:54
3:46:49
320
Helmut Brockel
Neusäß (GER)
3:49:06
3:44:45
321
Hendrik-Jan Schurink
Vries
3:49:10
3:46:53
322
Jan Slinkman
Schalkhaar
3:49:41
3:45:53
323
Frits Dijkstra
Nieuw Vennep
3:49:54
3:48:25
324
Johan van Overtveldt
Zandhoven (BEL)
3:49:54
3:48:00
325
Willem Aartsen
Gorinchem
3:50:04
3:48:19
326
Petetin Michel
Besancon (FRA)
3:50:05
3:47:29
327
Fred Makker
TAS '82
3:50:12
3:48:43
328
Ruud Jans
Baexem
3:50:13
3:47:35
329
Peter Koetje
Zaandam
3:50:22
3:48:31
330
Aad Spruyt
Rotterdam
3:50:24
3:47:34
331
Maarten van der Vlist
Wageningen
3:50:37
3:48:17
332
Henk van Wensveen
Nieuwerkerk ad IJsse
3:50:43
3:49:37
333
Henri Gimel
Odos (FRA)
3:50:45
3:47:35
334
André Markovic
Vleuten
3:50:48
3:48:28
335
Eric-Henri Dubois
Linselles (FRA)
3:50:52
3:48:54
336
Peter Hansen
Camberley (GBR)
3:50:58
3:45:50
337
Andre Thiebaut
Nancy (FRA)
3:51:04
3:46:57
338
Joop de Zwaan
Loopgroep PK
3:51:12
3:49:08
339
Graham Bishop
Warrington (GBR)
3:51:23
3:47:51
340
Ernst Daniel
Alphen aan den Rijn
3:51:50
3:50:01
341
Pierre Blanco de la To
Heillecourt (FRA)
3:51:54
3:50:27
342
Nikola Mutapcic
Hilversum
3:52:41
3:48:48
343
Wim Bangert
Linschoten
3:52:46
3:49:04
344
Evert Rougoor
Nijmegen
3:52:57
3:49:40
345
Kurt Egebro
Fredericia (DEN)
3:53:07
3:49:57
346
Gérard Barret
Crepy En Valois (FRA
3:53:26
3:51:53
347
Jan van Til
Loopservice Nederlan
3:53:46
3:52:21
348
Donald Golden
Lutherville (USA)
3:53:50
3:49:49
349
Karel Wieme
Amersfoort
3:53:58
3:49:02
350
David Jackson
Dubai (UAE)
3:54:01
3:51:54
351
Henk Sipers
Maastricht
3:54:05
3:52:18
352
Jes Lenhard Hansen
Marathon Travel Club
3:54:10
3:51:28
353
Wim van der Veen
Baflo
3:54:11
3:51:12
354
Howard Bailey
Chard (GBR)
3:54:34
3:51:29
355
Michael Dobres
Philadelphia (USA)
3:54:34
3:51:06
356
George van Hooydonk
Naarden
3:54:48
3:51:19
357
Josef Zuber
Niederbipp (SUI)
3:54:51
3:54:14
358
Guy Loyez
La Madeleine (FRA)
3:54:52
3:54:44
359
Mick Stafford
Bristol (GBR)
3:54:53
3:52:13
360
Thierry Demoucron
Thiais (FRA)
3:54:57
3:51:55
361
Nico Swanink
Aerdenhout
3:54:59
3:51:39
362
Rene Schoenmakers
Hellas
3:55:07
3:50:56
363
Gilles Detante
Cadours (FRA)
3:55:15
3:54:02
364
Leonardus de Vries
Heimberg -BE- (SUI)
3:55:22
3:50:50
365
Hans Blom
Hollandia
3:55:27
3:53:24
366
Adri van den Navoij
Sint Kruis
3:55:39
3:54:57
367
Etienne Selosse
Amstelveen
3:55:51
3:53:02
368
Wim van Es
's-Gravenhage
3:55:55
3:52:38
369
Andrew Marr
London (GBR)
3:55:56
3:51:56
370
Philippe Bos
Fontenay aux roses (
3:56:03
3:53:42
371
Hans Berghorst
De Bult
3:56:18
3:53:56
372
Marc Schouppe
Ternat (BEL)
3:56:19
3:54:43
373
Herve Lintz
Sathonay Village (FR
3:56:23
3:54:40
374
Bruno Lambert
Neyron (FRA)
3:56:23
3:54:40
375
Rein Wuestman
Harfsen
3:56:24
3:54:05
376
Francis Moutier
St. Maixent (FRA)
3:56:26
3:56:06
377
Alfons Stöckmann
Hünxe (GER)
3:56:45
3:54:51
378
Markku Sillanpää
Lappeenranta (FIN)
3:57:00
3:56:52
379
Jorma Liljemark
Helsinki (FIN)
3:57:07
3:53:52
380
Bruno Dufourt
Lyon (FRA)
3:57:07
3:52:42
381
Jean Luc Pollet
Naves Parmelan (FRA)
3:57:17
3:56:04
382
Philippe Chaillon
Niort (FRA)
3:57:25
3:54:53
383
Bernard Prins
Loopservice Nederlan
3:57:43
3:55:59
384
Michiel Spaans
Koninklijke Landmach
3:57:53
3:57:24
385
Haim Amsalem
Moshav Rinittia (ISR
3:58:04
3:53:04
386
John Regout
Bussum
3:58:10
3:55:18
387
Alexander Hetke
49424 Goldenstedt (G
3:58:14
3:56:21
388
Wim van Zalinge
Badhoevedorp
3:58:19
3:54:55
389
Jan Verbeke
Blankenberge (BEL)
3:58:28
3:55:37
390
Max-Pol Boistel
Annezin (FRA)
3:58:33
3:57:47
391
Jacques Bertault
Viry-Chatillon (FRA)
3:58:43
3:54:05
392
Raphaël Carlier
Leval (FRA)
3:58:44
3:57:09
393
Maikel Horn
Amsterdam
3:58:44
3:52:47
394
Ruud de Goede
Zaanland
3:59:00
3:55:56
395
Fred Akerboom
LVA Plantaris
3:59:03
3:56:36
396
Kurt Baumgartner
Littau (SUI)
3:59:09
3:55:49
397
Thijs Niesten
Hohenems (AUT)
3:59:19
3:57:34
398
Bert Mellema
Oosterblokker
3:59:24
3:56:19
399
Hans Kroeze
Emmen
3:59:27
3:55:34
400
Pieter Keulen
Lollum
3:59:30
3:56:31
401
Otto Koetje
Krommenie
3:59:34
3:57:43
402
Tony Berkhout
Amstelveen
3:59:38
3:57:02
403
Axel Halle
Halle (GER)
3:59:39
3:58:09
404
Roel van Wijk
Wormer
3:59:39
3:55:58
405
Huib Mojet
Ugchelen
3:59:55
3:57:24
406
Henny Dorresteijn
Soest
3:59:56
3:58:02
407
Peter Hagman
Amsterdam
4:00:03
3:56:49
408
Jos van Veen
Leidschendam
4:00:07
3:56:49
409
Willem Wolters
Wageningen
4:00:15
3:54:27
410
Gerd Frevert
Extertal (GER)
4:00:23
3:57:48
411
Paul Ayoub
Amstelveen
4:00:29
3:57:54
412
Frank Bouman
Hardinxveld Giessend
4:00:32
3:59:25
413
Michael Bruce Svoboda
Glen Ellyn, Illinois
4:00:33
4:00:20
414
Jan van Zandvoort
Almere '81
4:00:39
3:58:00
415
Taco Keulen
Schagen
4:00:55
3:58:05
416
Henk Brouwer
Pallas '67
4:01:08
4:00:40
417
Michael Gullis
Huntingdon Cambs (GB
4:01:38
4:00:16
418
Jan Nijhof
Hulsberg
4:01:46
3:58:48
419
Ed Kriek
Hoofddorp
4:01:50
3:59:13
420
Christian Sulmon
Taisnières en Th (FR
4:01:53
3:59:22
421
Willem Mutze
Runnersworld
4:02:00
3:59:26
422
Ben van Schaik
Nieuwegein
4:02:02
3:58:57
423
Frank Stapersma
Koedijk
4:02:06
3:58:42
424
Francis van den Broek
Lier (BEL)
4:02:15
3:58:16
425
Warren D'Rozario
Oldbury (GBR)
4:02:17
3:59:55
426
Hans van Belle
Zoetermeer
4:02:42
4:00:58
427
Marnix Schippers
AV Holten
4:02:43
3:59:17
428
Bill Wei
Enschede
4:02:45
3:58:22
429
Duncan MacLeod
Camberley (GBR)
4:03:26
4:01:43
430
Paul Rasmussen
Greenville (USA)
4:03:44
3:59:08
431
Milos Darovec
Bratislava (SVK)
4:04:05
4:00:13
432
Alex Edmonds
Hera
4:04:10
4:00:42
433
Claude Verdoot
Bruxelles (BEL)
4:04:44
4:02:18
434
Knud Jespersen
Beder (DEN)
4:05:05
4:00:13
435
Jacky Debaye
Crépy en valois (FRA
4:05:07
4:03:34
436
Jan Piket
Katwijk Zh
4:05:08
4:00:53
437
Sjoerd Deibert
AKU
4:05:39
4:03:05
438
Lubos Fiser
Brezova (CZE)
4:06:16
4:00:47
439
Kleijn Gerard
Phanos
4:06:22
4:02:37
440
Henning Bak-Mikkelsen
Hjoerring (DEN)
4:06:31
4:04:45
441
Jo Fransen
Amsterdam
4:06:33
4:03:20
442
Felipe Cano Jimenez
Jaen (ESP)
4:06:35
4:04:56
443
Patrick Espeitte
Heillecourt (FRA)
4:06:47
4:05:24
444
Dick Staal
Nunspeet
4:07:27
4:03:35
445
Ben Koopmans
Weert
4:07:29
4:03:05
446
Alain Aubert
Saint germain en Lay
4:07:55
4:04:55
447
Fred van Brest
Bergen Nh
4:07:57
4:03:14
448
Hans Karssen
Nunspeet
4:08:03
4:06:00
449
Ludo Haazen
Lier (BEL)
4:08:06
4:04:06
450
Nunes Víctor
Mafra (POR)
4:08:11
4:04:04
451
Rui Cabral
AAC
4:08:11
4:06:17
452
Willem Warmerdam
Eibergen
4:08:35
4:05:08
453
Chris Barrow
Amsterdam
4:08:37
4:05:24
454
Christian Greyenbuhl
Montbeliard (FRA)
4:08:39
4:05:29
455
Keesjan de Vries
Leeuwarden
4:08:51
4:07:11
456
Christian le Tutour
Béthisy St Martin (F
4:08:59
4:04:23
457
Christian Ragaigne
Bresse Marathon
4:09:07
4:04:18
458
Niek van Noort
Loopgroep PK
4:09:29
4:04:48
459
Wim Schutten
Groningen
4:09:32
4:05:23
460
Ton Gouw
Hoofddorp
4:09:37
4:05:51
461
Niek de Wit
Arena
4:09:38
4:07:58
462
Josep Purroy Jam
Viladecavalls (ESP)
4:09:41
4:07:11
463
Thomas Schubert
Muenster (GER)
4:09:47
4:06:20
464
Koen Schuiling
Groningen
4:09:49
4:06:05
465
Henk Dijk
Baambrugge
4:10:00
4:06:10
466
Ruud Sjamaar
Rosmalen
4:10:07
4:07:34
467
Alex van der Wilt
Loopservice Nederlan
4:10:46
4:06:35
468
Tapani Pohjala
Espoo (FIN)
4:11:09
4:07:32
469
Theo Woldberg
Amsterdam
4:11:39
4:07:49
470
Cosme Rogeau
Versailles (FRA)
4:11:56
4:08:56
471
Jan Brinkers
Maarssen
4:12:07
4:08:08
472
Ian Mace
Martlesham Heath (GB
4:12:24
4:07:37
473
Vincent de Kort
Amsterdam
4:12:27
4:09:03
474
Albert Koedam
VAV
4:12:30
4:07:03
475
Rob Vermeulen
Amstelveen
4:12:35
4:10:48
476
Peter Brouwers
Pijnenburg
4:13:09
4:10:47
477
Peter Verburg
Amsterdam
4:13:10
4:11:48
478
Dominique Jaubert
Reims (FRA)
4:13:35
4:11:04
479
Henny Tolboom
Leiden Road Runners
4:13:57
4:09:48
480
Alain Abrieu
Thomas Cook
4:14:32
4:11:05
481
Sam Jackson
Ballymena (GBR)
4:14:34
4:10:04
482
Nick Hodgkinson
Leeds (GBR)
4:14:55
4:14:16
483
Guy Marshanski
Ramat-gan (ISR)
4:15:25
4:10:25
484
Marc Gauthier
Saverdun (FRA)
4:15:40
4:11:11
485
Jacob van Berkel
Arena
4:15:43
4:14:04
486
Rogier Rumke
Team 10
4:15:49
4:12:35
487
Lionel Richard
Maison-Alfort (FRA)
4:15:52
4:11:13
488
Wim Hogentoren
Runnersworld
4:15:56
4:11:26
489
Kurt-Even Kristensen
Flatåsen (NOR)
4:16:53
4:12:18
490
Rob Franken
Delft
4:17:39
4:15:33
491
Joachim Kreysa
Brussels (BEL)
4:18:09
4:13:48
492
Jozef Vermeulen
Berlaar (BEL)
4:19:09
4:17:55
493
Torben Bang
Aalborg SV (DEN)
4:19:14
4:17:18
494
Ton Flierman
Hilversum
4:19:28
4:16:21
495
Theo van Teunenbroek
Amstelveen
4:19:43
4:17:05
496
Brian Mills
Leominster (GBR)
4:20:18
4:15:13
497
Arne Jensen
Thorso (DEN)
4:20:31
4:16:46
498
Wilfried Kraus
Juelich (GER)
4:20:33
4:17:02
499
Darryl Cooke
Macclesfield (GBR)
4:20:51
4:16:27
500
David van Zetten
Great Bookham (GBR)
4:20:51
4:15:42
501
John Hartog
Phanos
4:21:09
4:19:33
502
Robert Griffiths
Horley (GBR)
4:21:31
4:17:26
503
Jan Timmer
Vroomshoop
4:22:08
4:17:36
504
Stado van der Veen
Rasquert
4:22:30
4:18:30
505
Peter Cunio
Southampton (GBR)
4:22:36
4:17:36
506
Anders Meinild Nielsen
Taastrup (DEN)
4:23:35
4:19:40
507
Theo Ritsema
Apeldoorn
4:23:47
4:20:57
508
Jo Mulders
Landgraaf
4:24:02
4:18:56
509
Gerben de Vries
Leeuwarden
4:24:20
4:19:55
510
Jan Miedema
Loopservice Nederlan
4:24:31
4:20:15
511
Fred Eindhoven
Mijdrecht
4:24:33
4:20:55
512
Michael Vogelpoel
Zaandam
4:24:57
4:21:22
513
Liam Mc Conway
BT48 8HX Derry (I
4:25:00
4:19:23
514
Jules van Hessen
Amsterdam
4:25:14
4:20:26
515
Johan Roelfsma
Almere
4:25:43
4:20:33
516
David Richards
Nottingham (GBR)
4:25:50
4:21:44
517
Jørgen H G Hansen
Vanløse (DEN)
4:25:53
4:21:37
518
Henrik Steen Hansen
Karise (DEN)
4:25:53
4:21:37
519
Paul Wobbe
Haag Atletiek
4:25:59
4:22:20
520
Robert Clark
Brussels (BEL)
4:26:11
4:22:10
521
Ben van Velzen
Kudelstaart
4:26:14
4:22:08
522
Dominique Thizon
Orléans (FRA)
4:27:14
4:23:40
523
Jean Marie Foutrel
Ste Marie des Champs
4:28:01
4:23:48
524
Arthur Veen
Amsterdam
4:28:05
4:23:23
525
Philipe Cordin
Cointrin (SUI)
4:28:20
4:23:03
526
Mark van Randeraat
Bergen Nh
4:28:31
4:23:48
527
Pieter de Wit
Bilthoven
4:28:48
4:25:54
528
Rob Duim
Amersfoort
4:28:58
4:24:00
529
Frank Verheugt
Hermes
4:29:26
4:24:50
530
Hans Houwing
Rotterdam
4:29:38
4:24:54
531
Joop Tomassen
Ermelo
4:29:53
4:25:10
532
Kees van Wieren
Artemis
4:30:32
4:26:31
533
Patrick Mary
Angers (FRA)
4:30:56
4:28:41
534
Dominique Domont
Berlaimont (FRA)
4:31:02
4:29:27
535
Robert Verhoef
Bussum
4:31:39
4:29:04
536
Jean Pierre Blard
Vandoeuvre (FRA)
4:31:42
4:29:25
537
Michael Senger
Hamburg (GER)
4:32:25
4:29:57
538
Erik Basset
VAV
4:32:30
4:29:54
539
Ralf Schäfers
Budel
4:32:46
4:28:13
540
Rob de Vries
Almere
4:32:49
4:28:44
541
Luc Aerts
Leuven (BEL)
4:34:07
4:30:35
542
Jan Piet
Aalsmeer
4:34:23
4:29:26
543
Timo Maekinen
Lahti (FIN)
4:34:44
4:29:43
544
Damien Rogeau
St Germain-en-laye (
4:34:55
4:31:51
545
Jos Gebbinck
Loopservice Nederlan
4:35:04
4:29:17
546
Rolf Bouman
Duiven
4:35:16
4:32:51
547
Joël Tanneau
Aixe-sur-vienne (FRA
4:35:52
4:33:30
548
Dirk Reedijk
Monnickendam
4:35:52
4:30:35
549
Christopher Browes
Ipswich (GBR)
4:36:29
4:31:32
550
David Tucker
North Vancouver, BC
4:36:29
4:33:05
551
Jose J Martinez Perez
Jaen (ESP)
4:36:32
4:31:40
552
Jan vd Cijs
Fortuna
4:37:03
4:34:59
553
Theo Cloosterman
GVAC
4:37:07
4:31:09
554
Borge Helgesen
Stavanger (NOR)
4:37:54
4:35:39
555
Glijn Dekker
IJmuiden
4:38:37
4:32:48
556
Jan Heijman
Wijk bij Duurstede
4:38:41
4:34:05
557
Gert Wittbold
Witten (GER)
4:38:52
4:35:10
558
Jacques Pobelle
Pontarlier (FRA)
4:38:56
4:33:40
559
Robin Wakefield
Frimley, Surrey (GBR
4:39:04
4:33:55
560
Carl Alfred Wolf
Nürnberg (GER)
4:39:22
4:34:48
561
Ronald Göttler
Brunn (AUT)
4:39:24
4:34:36
562
Joost Hooijberg
AV '23
4:39:40
4:35:03
563
Rob Simons
Elst Gld
4:40:17
4:37:32
564
Tim de Jong
Amsterdam
4:41:30
4:35:44
565
Samson Christian
Fourqueux (FRA)
4:42:12
4:39:08
566
Gary Betney
Manchester (GBR)
4:43:31
4:38:07
567
Jimmy Wilson
Manchester (GBR)
4:43:31
4:38:06
568
René Klein
Muiden
4:44:37
4:39:47
569
Nico Wiggers
Loopservice Nederlan
4:44:46
4:39:36
570
Paul Kurth
Jülich (GER)
4:44:48
4:41:17
571
Essam Hossny
's-Gravenhage
4:45:11
4:41:28
572
Alem Woldo
Meppel
4:46:10
4:42:27
573
Johann Janecek
Wien (AUT)
4:46:26
4:41:14
574
Chiel Egberts
Apeldoorn
4:48:09
4:43:55
575
Peter Vedder
LAAC Twente
4:48:23
4:44:18
576
Gerrit Schoeman
VAV
4:49:44
4:44:19
577
Jaap Brouwer
Warschau (POL)
4:49:49
4:44:57
578
Randy M Knutson
Amsterdam
4:49:57
4:44:49
579
Willem Kramer
Diemen
4:50:38
4:45:33
580
Knud Erik Lüttge
Beder (DEN)
4:50:49
4:45:46
581
Axel Novy
Cuxhaven (GER)
4:50:54
4:45:16
582
Greg Lepkowski
Fpo Ae (USA)
4:51:20
4:46:25
583
Chris Dingley
Cambridge (GBR)
4:51:39
4:46:37
584
Jos Barnhoorn
Loopservice Nederlan
4:53:43
4:49:59
585
Luc Demoucron
Saint Just En Chauss
4:54:48
4:51:38
586
Andy Wallis
Bath (GBR)
4:54:55
4:49:49
587
Chrisjan Pol
Dronten
4:55:16
4:51:01
588
Graham Porteous
Penicuik (GBR)
4:55:23
4:51:50
589
Gilbert Webster
Bexleyheath, Kent (G
4:56:31
4:51:22
590
Jan van Offeren
VAV
4:57:06
4:51:41
591
Eduard Baas
Energie
4:57:07
4:52:03
592
Bernard Heimo
Vevey (SUI)
4:57:57
4:52:36
593
Willem Kuijper
Zaanland
4:58:32
4:52:46
594
Dardenne Pascal
Draveil (FRA)
4:58:33
4:54:05
595
Leo Ramaekers
Weert
4:59:24
4:53:45
596
Bert Kelz
Köln (GER)
4:59:31
4:54:58
597
Alain Genieys
Saint Savourmin (FRA
5:00:23
4:57:26
598
Michel Quicke
Rhode St Genèse (BEL
5:00:55
4:56:01
599
Gerard Peroti
UWV
5:03:17
4:58:13
600
Pim Versluis
Winterswijk
5:04:06
4:58:53
601
Christopher Wright
Birmingham (GBR)
5:08:24
5:05:22
602
Christian Quicke
Vilvoorde (BEL)
5:09:49
5:04:56
603
Rüdiger Vieille
Braunschweig (GER)
5:10:36
5:05:46
604
Risto Louhisola
Helsinki (FIN)
5:11:17
5:07:29
605
Gerrit van den Bosch
IJsselstein Ut
5:18:55
5:13:31
606
Jappie Koopmans
Oranjewoud
5:20:45
5:15:18
607
Didier Jay
Eysines (FRA)
5:21:30
5:16:11
608
Jaap van der Sijs
Hermes
5:25:40
5:21:04
609
Alan Barton
Stourbridge (GBR)
5:35:46
5:31:16
610
Patrick Blackburn
Nancy (FRA)
5:35:49
5:30:23
611
Alfred Klein
Hamburg (GER)
5:39:09
5:33:49
612
David Datson
Basildon (GBR)
5:47:29
5:44:40
613
Peter Cain
Trier (GER)
5:52:27
5:47:43
M50, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Paul Vos
Triathlon
2:43:31
2:43:28
2
Joël Griffon
Montigny (FRA)
2:53:52
2:53:39
3
Bjarne Gausvik
Ostereide (NOR)
2:54:24
2:54:14
4
Wim Elshout
Veteranen Nederland
2:55:48
2:55:35
5
Kjell Terje Holen
Ytre Enebakk (NOR)
2:56:55
2:56:45
6
Bernard Boudaud
ASPTT METZ
2:57:23
2:57:17
7
Bernard Charrier
ACC Athletisme
2:57:59
2:57:53
8
Henny Ruygrok
Phanos
2:58:25
2:58:21
9
Joop Soeurt
Veteranen Nederland
2:58:45
2:58:35
10
Dieter Probst
Nürnberg (GER)
2:59:44
2:59:27
11
Roland Gaconnet
Chargey les Gray (FR
3:00:25
3:00:18
12
Jean-Louis Deleaz
Palaiseau (FRA)
3:00:26
3:00:16
13
Dirk Koning
Ruinerwold
3:00:38
3:00:27
14
Dag Ernst Jacobsen
Siggerud (NOR)
3:02:52
3:02:44
15
Kaj marinus Madsen
Marathon Travel Club
3:03:31
3:03:22
16
Charles Kendall
Colmar Marathon Club
3:04:52
3:04:38
17
Wim van Ravenhorst
Achterveld
3:05:20
3:04:56
18
Dominique Poisson
La Foulée Muroise
3:06:47
3:06:36
19
Gerd-P Schander
Hannover (GER)
3:07:37
3:07:19
20
Klaus Stutz
Völklingen (GER)
3:08:17
3:08:01
21
Wijbrand Schouten
Waterland
3:08:18
3:07:45
22
André Voets
Veteranen Nederland
3:08:23
3:07:56
23
Patrice Delannoy
Marcq-en-baroeul (FR
3:08:24
3:08:14
24
Arvid Reiertsen
Morvik (NOR)
3:10:29
3:10:18
25
Manfred Strüßmann
Oerlinghausen (GER)
3:10:34
3:09:40
26
Gerard Biersteker
Veteranen Nederland
3:10:49
3:08:55
27
Erik Hamren
Huddinge (SWE)
3:11:05
3:10:57
28
Arie Jongejan
Loopservice Nederlan
3:11:15
3:10:48
29
Ugo Borzone
Genova (ITA)
3:12:41
3:12:21
30
Eridio Goncalves
Porto Alegres-rs (BR
3:12:54
3:11:37
31
Alain Arcan
Thomas Cook
3:13:05
3:12:31
32
Jan van de Rijdt
't Jasper Sport
3:13:17
3:13:05
33
Wolfgang Bruna
Wien (AUT)
3:13:28
3:13:19
34
Anton Bolhaar
Loopgroep De Lutte
3:13:59
3:13:47
35
Marion Matwijiw
ASPTT METZ
3:14:01
3:13:56
36
Michael Schmitz
Aholfing (GER)
3:15:05
3:14:37
37
Gordon McPherson
Alloa (GBR)
3:15:27
3:14:47
38
Ed Zijlstra
Loopgroep PK
3:15:47
3:15:33
39
Hans Chr Moeller
Marathon Travel Club
3:16:09
3:16:02
40
Wil van Horen
Oss '78
3:16:13
3:15:25
41
Maurizio Rigoni
Asiago (ITA)
3:16:50
3:16:11
42
Peter Schouborg
Hammel (DEN)
3:17:05
3:16:31
43
Klaus-Michael Geiger
Duisburg (GER)
3:17:09
3:16:40
44
Ludger Ischinsky
Bottrop (GER)
3:17:15
3:16:33
45
Niels Pedersen
Maribo (DEN)
3:17:47
3:16:33
46
BJarne Danielsen
Kopervik (NOR)
3:18:10
3:17:36
47
Dick Boon
Leiden Atletiek
3:18:28
3:17:52
48
Paul Smeets
Geulle
3:18:59
3:18:24
49
Piet de Jonge
Haag Atletiek
3:19:15
3:18:42
50
Bert Beumer
Veteranen Nederland
3:19:21
3:18:53
51
Flemming Lisborg
Kastrup (DEN)
3:19:36
3:16:17
52
Tiny van Terheijden
Diomedon
3:19:49
3:19:04
53
Joel Mazurkievic
Creteil (FRA)
3:21:10
3:20:20
54
Per Edvardsen
Maribo (DEN)
3:21:21
3:20:07
55
Hans Mulder
the Hague Road Runne
3:21:32
3:19:34
56
Arie Cuppen
Pallas '67
3:21:33
3:21:06
57
Robbert Thuis
Heemstede
3:21:52
3:20:00
58
Ray van Kesteren
Weesp
3:22:24
3:21:08
59
Kees Lauriks
Amsterdam
3:22:47
3:21:20
60
Roberto Fischer
Alfei Menashe (ISR)
3:22:48
3:22:35
61
Heinz Moosantl
Mattighofen (AUT)
3:22:54
3:22:20
62
Dirk Jimmink
Loopgroep PK
3:23:00
3:21:34
63
Johan Hamelink
Beuningen Gld
3:23:32
3:22:59
64
Yves Mouchon
Dunkerque (FRA)
3:23:45
3:22:59
65
Nico Hulsbosch
AV Haarlem
3:24:06
3:21:57
66
Fernando Rocha
Porto Alegre-rs (BRA
3:24:51
3:23:21
67
Jean-Charles Boulanger
Franqueville (FRA)
3:24:58
3:23:57
68
Kees Reijerkerk
Loopservice Nederlan
3:25:18
3:24:33
69
Jean Marc Ortoli
Planet Tours
3:25:28
3:24:36
70
Henry Curran
Paisley (GBR)
3:25:31
3:24:30
71
Frans Baijens
Volendam
3:25:42
3:24:47
72
Frans Ewes
De Liemers
3:25:46
3:24:53
73
Daniel Schmitt
Colmar Marathon Club
3:25:49
3:24:15
74
Manuel Frau
Toulouse (FRA)
3:26:22
3:25:36
75
Dominique Salles
Homblieres (FRA)
3:26:27
3:25:38
76
Joep Leen
Amsterdam Zuidoost
3:26:29
3:25:43
77
Hans-Jürgen Hentschel
Osterwieck (GER)
3:26:35
3:24:57
78
Hans Kaiser
Kelberg (GER)
3:26:41
3:26:10
79
Stuart Boardman
Loopservice Nederlan
3:27:17
3:26:21
80
Jean Pierre Beck
Colmar Marathon Club
3:27:19
3:23:51
81
Hagai Bergman
Jerusalem (ISR)
3:27:41
3:26:29
82
Ton Lückers
Boxmeer
3:27:45
3:26:58
83
Marjan Kleczewski
Lanaken (BEL)
3:27:49
3:27:11
84
Hans-Peter Reif
Straubing (GER)
3:28:01
3:27:33
85
Wim Appeldoorn
Aerdenhout
3:28:09
3:22:28
86
Paul Hak
Hylas
3:28:19
3:27:08
87
Maurício Soares Brandã
Rio de Janeiro (BRA)
3:28:28
3:27:41
88
Claus Bech
Marathon Travel Club
3:28:31
3:28:27
89
Antonio Grotto
Thiene (ITA)
3:28:48
3:28:09
90
Adrie van der Maat
Bunnik
3:28:50
3:26:47
91
Reijer Blankevoort
Haarlem
3:28:51
3:26:55
92
Hub Erkens
STB
3:29:20
3:28:13
93
Alain Blanc
Prix Les Mezieres (F
3:29:21
3:28:46
94
Jan la Crois
Loopgroep Bedum
3:29:25
3:28:27
95
Ernest Beveridge
Delft
3:29:29
3:28:34
96
Simon Pols
Startbaan
3:29:34
3:29:04
97
John Macgregor
Lossiemouth (GBR)
3:29:36
3:28:36
98
Bruno Letellier
mouvaux (FRA)
3:29:37
3:28:26
99
Leen Vogel
Pijnenburg
3:30:00
3:29:04
100
Kees van der Vaart
Maasland
3:30:06
3:28:09
101
Ben Mesman
Runnersworld
3:30:14
3:29:20
102
Bert Wentink
Haag Atletiek
3:30:21
3:29:24
103
Alain Gerard
Crepy En Valois (FRA
3:30:34
3:29:02
104
Jean Michel Picat
Sportifs a Bord
3:30:58
3:29:45
105
Pierre Florentin
Heillecourt (FRA)
3:31:17
3:29:53
106
Jacobus vd Wal
Delft
3:31:32
3:29:27
107
Lee Jaas
Strassen (LUX)
3:31:58
3:30:48
108
Preben Renstrøm
Vanløse (DEN)
3:32:33
3:31:36
109
Barend van Manen
Wijk bij Duurstede
3:32:44
3:30:15
110
Jan Mathon
Koninklijke Landmach
3:32:51
3:30:47
111
Peter Homan
Groningen
3:32:53
3:32:25
112
Cees de Vries
Zeist
3:33:23
3:32:29
113
Eddie Walhout
ATC '75
3:33:25
3:32:53
114
Tjeu Souren
Utrecht
3:33:31
3:32:47
115
Arnfinn Austegard
Flatøy (NOR)
3:33:48
3:32:27
116
Jean Yves Maisonneuve
ACC Athletisme
3:34:28
3:33:46
117
Loic Cherhal
ACC Athletisme
3:34:29
3:33:46
118
Wolfgang Grosse-Wilde
Bottrop (GER)
3:34:35
3:33:52
119
Wim Haagsma
Amstelveen
3:34:45
3:32:02
120
Jan Bogaard
De Gemzen
3:34:53
3:32:59
121
Yvan van den Eynde
Thy Le Chateau (BEL)
3:35:03
3:33:54
122
Bernard Allart
Crepy En Valois (FRA
3:35:03
3:34:34
123
Arthur Brooks
St Albans (GBR)
3:35:36
3:33:14
124
Yves Baumlin
Helfrantzkirch (FRA)
3:35:44
3:35:07
125
Ton Mol
Bemmel
3:35:57
3:32:55
126
Peter Versteeg
Nieuwegein
3:36:02
3:34:58
127
Henk Blokker
DEM
3:36:17
3:35:18
128
Jean-Luc Chanussot
Bresse Marathon
3:36:24
3:34:11
129
Frans Nettekoven
AV '23
3:36:46
3:35:04
130
Errol Seymonson
Veteranen Nederland
3:37:03
3:34:56
131
Félix Bogliolo
Sceaux (FRA)
3:37:04
3:35:02
132
Toon van Vlimmeren
Roelofarendsveen
3:37:30
3:34:43
133
Theo de Ruijter
Heemskerk
3:37:52
3:36:56
134
Michel Dulons
Thomas Cook
3:37:55
3:35:17
135
Piet Ponjee
De Komeet
3:38:09
3:37:17
136
Philippe Ouaziz
Argenteuil (FRA)
3:38:47
3:37:20
137
Peter Philipsen
GAC Hilversum
3:38:47
3:38:03
138
Lucas Untied
Haren Gn
3:38:56
3:38:28
139
Salvatore Dessi
Maasland
3:39:00
3:37:04
140
Johan Dorrestein
Oss
3:39:18
3:34:03
141
Simon Abbink
Noordkop
3:39:19
3:37:49
142
Matthias Steng
Paderborn (GER)
3:39:28
3:37:10
143
Jan vd Star
Den Burg
3:39:50
3:38:03
144
Gerhard Walper
Rodgau (GER)
3:40:13
3:38:24
145
Patrick Carrell
Crepy En Valois (FRA
3:40:17
3:38:40
146
David Raynes
Lincoln (GBR)
3:40:26
3:38:20
147
Tom Hannah
Leeds (GBR)
3:40:41
3:39:22
148
Lex van Damme
Amstelveen
3:40:42
3:39:28
149
Malio Tremolini
Santiago (CHI)
3:41:17
3:39:43
150
Carsten Thøgersen
Beder (DEN)
3:41:44
3:39:05
151
Erik Holm
Hans Nissen
3:41:54
3:39:43
152
Roel Smit
AV Castricum
3:42:01
3:39:05
153
Kurt Hansen
Hans Nissen
3:42:23
3:40:13
154
Jos Reus
Hoogkarspel
3:42:59
3:39:08
155
Kees Schillemans
Delft
3:43:08
3:41:03
156
Svend Erik Rasmussen
Maribo (DEN)
3:43:13
3:41:17
157
Michel Spreng
Fribourg (SUI)
3:43:13
3:42:20
158
William Miller
IJmuiden
3:43:20
3:40:21
159
Nick SAMUEL
Bath (GBR)
3:43:23
3:42:36
160
Gerard Beernink
Hillegom
3:43:40
3:41:37
161
Nico Castricum
Castricum
3:43:59
3:41:20
162
Mohammed Idrissi
Veteranen Nederland
3:44:01
3:41:05
163
Alfred Penkler
Wien (AUT)
3:44:02
3:41:42
164
Adrian Vinken
Plymouth (GBR)
3:44:12
3:43:08
165
Jean-Marie ROUX
L'isle Jourdain (FRA
3:44:24
3:41:08
166
Vincent Blanco
Parem Puyre (FRA)
3:44:48
3:44:10
167
Hennie Zonderland
Zeist
3:45:00
3:40:40
168
Adrie de Leu
UWV
3:45:22
3:42:46
169
Willem Boerkamp
Amsterdam
3:45:44
3:43:31
170
Dik van Velzen
Bussum
3:45:47
3:43:52
171
Pierre Vasseur
ASPTT METZ
3:45:49
3:45:44
172
Gote Granholm
Oravais (FIN)
3:45:51
3:44:01
173
Wil Broekman
Loopservice Nederlan
3:45:54
3:42:35
174
Jean Pierre Gireme
Paris-La-Défense (FR
3:46:03
3:43:58
175
Conti Angelo
Piazza Armerina (ITA
3:46:04
3:45:38
176
Eric Le Philippe
Andresy (FRA)
3:46:11
3:44:11
177
Lútsen Wijngaard
Zutphen
3:46:18
3:43:46
178
Rudiger van den Bossch
Sint Lavreins (BEL)
3:46:31
3:45:49
179
Miran Aprahamian
Sale (GBR)
3:46:32
3:44:20
180
Ko Halff
Lycurgus
3:46:40
3:44:50
181
Gerrit van Hamersveld
Nunspeet
3:46:49
3:44:39
182
Edo Nugteren
3:46:53
3:44:35
183
Rob Broer
Leiden Road Runners
3:46:59
3:44:39
184
Joseph Romanens
Riaz (SUI)
3:47:19
3:45:08
185
Alain Delonville
Velaines (BEL)
3:47:29
3:45:54
186
André Boom
Kombijsport
3:47:31
3:45:22
187
Dirk Hakvoort
Lycurgus
3:47:37
3:45:58
188
Jean Pierre Marsault
Granzay (FRA)
3:47:40
3:45:08
189
Harrie Buiting
Bussum
3:48:03
3:45:12
190
Ron Veelo
Almere
3:48:16
3:46:07
191
Hans-Joachim Isensee
Osterwieck (GER)
3:48:25
3:46:47
192
Frans van der Steen
Fortuna
3:48:32
3:46:46
193
Hans Jager
Loopservice Nederlan
3:48:48
3:47:17
194
Dominique Navasse
EPIDS en BEAUCE (FRA
3:48:52
3:47:07
195
Nico van Loon
Cifla
3:48:59
3:47:25
196
Ed van Roode
Haarlem
3:49:06
3:47:11
197
Jackie Wrisez
La Foulée Muroise
3:49:39
3:46:44
198
Jan Ruijter
Amsterdam
3:49:47
3:47:31
199
Chresten Michelsen
Tonder Dk (DEN)
3:49:49
3:45:54
200
Gian Paolo Ghiglioni
Alkmaar
3:49:58
3:46:49
201
Henk Stengs
Heemskerk
3:49:59
3:49:03
202
Per Tingskov
Hans Nissen
3:50:19
3:48:08
203
Ambro Visser
Loopservice Nederlan
3:50:22
3:46:36
204
Luis Galan Serrano
Jaen (ESP)
3:50:34
3:46:07
205
Otto Martensen
Marathon Travel Club
3:50:56
3:49:06
206
Bob Graves
Amsterdam Zuidoost
3:51:16
3:47:22
207
Christian Hancke
Amsterdam
3:51:32
3:49:58
208
Henk Voorbij
Leiden
3:51:51
3:48:43
209
Ted Vermeulen
Enkhuizen
3:51:55
3:49:53
210
Philippe Jeantieu
Bresse Marathon
3:52:11
3:50:19
211
Joël Détruit
La Foulée Muroise
3:52:14
3:49:20
212
Rod Skagss
St. Petersburg (USA)
3:52:34
3:51:03
213
Dale Bevington
London (GBR)
3:52:45
3:49:57
214
Andres Galindo Bago
Jaen (ESP)
3:52:52
3:48:26
215
Cor Keune
Atledo
3:52:52
3:50:33
216
Bernabe Cobo Cruz
Jaen (ESP)
3:53:13
3:48:46
217
Alex van der Wijk
Leusden
3:53:26
3:48:24
218
Cario Di Somma
Milano (ITA)
3:53:27
3:52:17
219
Henk Houter
Haarlemmermeer
3:53:36
3:49:32
220
Geoff Barber
Bishop Auckland (GBR
3:53:38
3:48:27
221
Nico van Nieuwkerk
AV Houten
3:53:40
3:51:22
222
Jorgen Tind
Hammel (DEN)
3:54:02
3:50:27
223
Robert Moir
Lingfield (GBR)
3:54:05
3:50:43
224
Gert van Ziel
Loopgroep Aart Stigt
3:54:07
3:52:03
225
Mogens Jensen
Hammel (DEN)
3:54:20
3:53:45
226
Anne de Kort
Alphen aan den Rijn
3:54:28
3:52:44
227
David Dunn
Newton Abbot (GBR)
3:54:35
3:52:26
228
Norman Boyle
Glasgow (GBR)
3:54:46
3:53:05
229
Lucien Facchin
Commugny (SUI)
3:54:53
3:52:34
230
Freek Pothoven
Alphen aan den Rijn
3:55:05
3:54:05
231
Sjoerd Menno Meijer
Den Helder
3:55:26
3:54:03
232
Ton van der Veer
LVA Plantaris
3:55:28
3:53:04
233
Patrick Picard
Thomas Cook
3:55:32
3:54:10
234
Theo Janssen
Ciko '66
3:55:36
3:53:50
235
Poul Olin Jørgensen
Løgumkloster (DEN)
3:56:06
3:52:12
236
Marc Weissman
Bron (FRA)
3:56:23
3:54:40
237
Fritz Rohrer
Zollikofen (SUI)
3:56:31
3:53:06
238
Thijm Konter
Salland
3:56:39
3:50:51
239
Gerrit de Bruin
De Kieviten
3:56:46
3:54:41
240
Edsel Sambro
Heerenveen
3:56:53
3:54:44
241
Gert Met
Hoevelaken
3:56:56
3:53:19
242
Brian Plunkett
Austin, TX (USA)
3:56:59
3:55:19
243
Terence Driscoll
Espedaillac (FRA)
3:57:09
3:55:15
244
Jacques Woillard
Musson (BEL)
3:57:23
3:53:30
245
Antonio Rojas Gomez
Jaen (ESP)
3:57:37
3:52:48
246
Jos vd Lans
Team 10
3:57:39
3:54:25
247
Bernardo Fischer
Tel Aviv (ISR)
3:57:55
3:56:24
248
Jan Mooij
Amstelveen
3:58:21
3:54:56
249
Jos Mooy
Suomi
3:58:37
3:56:06
250
Leo Vlaar
Loopservice Nederlan
3:58:41
3:55:38
251
Franky Mandias
Startbaan
3:59:00
3:55:49
252
Wim van BRummen
Veteranen Nederland
3:59:08
3:57:20
253
Peter Pijnacker
Bodegraven
3:59:16
3:57:49
254
Yves François
Paris (FRA)
3:59:20
3:56:54
255
Maurice Parenti
Bons En Chablais (FR
3:59:23
3:57:49
256
Hans van Veelen
Amsterdam
3:59:27
3:57:13
257
Zelleke Ayde
Amsterdam
3:59:36
3:56:59
258
Michael Lavery
Ulverston.Cumbria (G
3:59:43
3:57:02
259
Albert Mulder
Driehuis Nh
3:59:46
3:54:35
260
Paul Pegler
Bushey Heath, Herts
3:59:47
3:55:17
261
Willem van Baren
Woerden
3:59:49
3:56:51
262
Hans van Driel
Loopservice Nederlan
3:59:51
3:57:42
263
Hans Buis
Loopservice Nederlan
3:59:52
3:56:13
264
Frank van Vree
Friesland
3:59:54
3:56:41
265
Walter Ghysel
Brugge (BEL)
3:59:55
3:55:39
266
Javier Valcarce Depont
Las Palmas de Gran C
4:00:06
3:57:35
267
Johannes van den Heuve
Warmond
4:00:06
3:57:15
268
Damien Mc Dermott
Derry City (IRL)
4:00:17
3:54:41
269
Jaap de Kam
Loopservice Nederlan
4:00:18
3:56:52
270
Andre Olivier
Musson (BEL)
4:00:20
3:56:05
271
Jaap van Staalduine
Boedapest (HUN)
4:00:35
3:57:43
272
Jon Mahoney
Vernon,B.C. (CAN)
4:00:37
3:57:16
273
Adrie Rijk
Heeten
4:00:40
3:56:01
274
Ger Augustus
Alkmaar
4:01:20
3:57:24
275
Senad Hasanbegovic
Wien (AUT)
4:01:24
3:58:02
276
Jan Blom
Almere '81
4:01:25
3:58:47
277
Piet van Kats
Running Athletic Poi
4:01:31
4:00:19
278
Henny Denteneer
Aalsmeer
4:02:45
4:00:32
279
James Moreau
Granzay (FRA)
4:03:12
4:00:39
280
Konrad Kleiner
Brunn am Gebirge (AU
4:03:32
3:58:45
281
Philippe Delcroix
Hem (FRA)
4:03:36
3:58:47
282
Chevalier Jean Michel
Draveil (FRA)
4:04:04
3:59:34
283
Gerard Jansen
Almere
4:04:08
3:59:44
284
Heiko Boes
Gusterath (GER)
4:04:17
4:01:19
285
Theo de Vries
Startbaan
4:04:17
4:01:40
286
Hans Rosman
Scheidgen (LUX)
4:04:24
4:02:11
287
Klaus Zwick
Lorch (GER)
4:04:24
4:01:55
288
Jaap Deijkers
Heiloo
4:04:54
4:02:30
289
Paans Joop
Ede Gld
4:06:01
4:05:08
290
Genis Asensio
Spanje
4:06:12
4:03:44
291
Martin van der Vliet
Leusden
4:06:54
4:02:57
292
Alain Magne
Nogent sur Marne (FR
4:06:56
4:04:25
293
Hans Former
Amsterdam
4:07:17
4:04:40
294
Bert de Jong
the Hague Road Runne
4:07:28
4:04:55
295
Eric de Turckheim
London (GBR)
4:07:42
4:04:50
296
Eric de Vries
Daventria
4:08:09
4:05:25
297
Freek Bijdevier
Loopservice Nederlan
4:08:41
4:06:25
298
Eef Plugge
Leiden Road Runners
4:08:44
4:04:36
299
Dion Joosten
Veteranen Nederland
4:09:08
4:04:39
300
Henk Lamboo
Mijdrecht
4:09:31
4:05:09
301
Kees van den Berg
AV '23
4:09:35
4:06:36
302
Jos van Buuren
Hoofddorp
4:09:36
4:05:58
303
Bernard Jolly
La Foulée Muroise
4:09:55
4:07:00
304
Robert Jan van Sloten
Wijk bij Duurstede
4:10:06
4:05:35
305
Machiel van der Wal
Zandvoort
4:10:32
4:06:58
306
Ton van Laethem
AV Nijmegen
4:10:53
4:07:33
307
Klaus Leenen
Kerken (GER)
4:10:56
4:06:15
308
Barry van den Berg
Maarssen
4:11:03
4:07:04
309
David Graham
Solihull (GBR)
4:11:33
4:07:06
310
Willem Verdaasdonk
Raalte
4:11:39
4:10:15
311
Torben Hansen
Fredericia (DEN)
4:12:01
4:08:51
312
Brian Power
BT48 GRZ Derry (IRL)
4:12:04
4:06:27
313
Peter Vedel
Kopenhagen (DEN)
4:12:11
4:08:02
314
Kees de Wit
SC Reeuwijk
4:12:24
4:07:50
315
Louis Hamaekers
Genk (BEL)
4:12:28
4:10:28
316
René Diaz
Chuzelles (FRA)
4:12:37
4:11:06
317
Peel Christian
Roubaix (FRA)
4:13:36
4:08:49
318
Joergen Jensen
Hoejbjerg (DEN)
4:13:48
4:08:43
319
Martin Echterhölter
Oerlinghausen (GER)
4:14:26
4:13:31
320
Theo Olsthoorn
Heemstede
4:14:47
4:11:05
321
Peter Bence
Lichfield (GBR)
4:14:52
4:12:32
322
Peter Herbert
Dublin 24 (IRL)
4:15:00
4:10:18
323
Ivar Valge
Estland
4:15:04
4:10:26
324
Jacques Piccand
La Tour-de-Trême (SU
4:15:31
4:12:00
325
Peter Oud
Bennebroek
4:16:07
4:11:23
326
Ruud van Tol
Hoofddorp
4:16:11
4:13:59
327
JoÃo carlos Gutheil
Porto Alegre-rs (BRA
4:16:12
4:14:41
328
Lex Veldkamp
GAC Hilversum
4:16:29
4:11:53
329
Richard Zwiers
Phanos
4:16:37
4:12:45
330
Siebe Turksma
GAC Hilversum
4:16:44
4:14:09
331
Nico Ruiter
AV '23
4:17:01
4:12:23
332
Koos Palmboom
Amsterdam
4:17:31
4:12:53
333
Marinis Timpico
Amsterdam
4:17:38
4:13:44
334
Harry Duin
DEM
4:18:00
4:15:41
335
Neoclis Kyritsis
Selsdon Surrey (GBR)
4:18:33
4:13:51
336
Lars Reinhold
Skaevinge (DEN)
4:19:03
4:15:06
337
Harry Koers
Friesland
4:19:07
4:13:26
338
Herbert Ochlenschlager
Buchholz (GER)
4:19:15
4:15:35
339
Fred Dozy
Spark
4:19:46
4:15:53
340
Theo Theissen
Amsterdam
4:20:59
4:16:29
341
Olli Arjavirta
Espoo (FIN)
4:21:22
4:15:57
342
Gérard Claude
Ars Sur Moselle (FRA
4:22:07
4:17:02
343
Clemens van Wilgenburg
GAC Hilversum
4:22:35
4:17:59
344
Dr Peter Born
Stadthagen (GER)
4:23:25
4:18:54
345
Hans Leerink
Groningen
4:23:39
4:18:04
346
Ruud Smit
Enschede
4:23:40
4:22:44
347
Rene Bernards
Abcoude
4:23:52
4:18:36
348
Hans van Niekerk
UWV
4:25:07
4:20:53
349
Frans Martens
Rijen
4:25:08
4:22:27
350
Kees Groenenboom
Voorburg
4:25:13
4:20:44
351
Bert van der Weg
Loopservice Nederlan
4:25:18
4:22:33
352
Johan Wolbers
Heerhugowaard
4:25:26
4:21:07
353
Wim Heijman
Wageningen
4:25:28
4:20:51
354
Palle Guldbrandsen
Toender (DEN)
4:26:28
4:21:48
355
Finn Hedegaard
Tonder (DEN)
4:26:29
4:21:47
356
Michael George
Surrey (GBR)
4:27:24
4:22:23
357
Leo Gollenbeek
Enschede
4:27:30
4:23:16
358
Fred de Ridder
Leusden
4:27:35
4:26:56
359
Hans de Jong
Delft
4:28:01
4:26:33
360
David Hoben
Croydon (GBR)
4:28:31
4:23:59
361
Rüdiger Kreuz
Dorsten (GER)
4:28:40
4:26:58
362
Michael Fawcett
Ulverston.Cumbria (G
4:28:55
4:27:40
363
Marsa Pierre
La Tour Du Crieu (FR
4:29:04
4:25:46
364
Jan van der Wal
Delft
4:29:29
4:27:14
365
Timo van der Laan
Zaandam
4:29:35
4:24:58
366
Jan Blokker
Amsterdam
4:29:40
4:24:28
367
Gerhard Wenzel
Berlin (GER)
4:29:47
4:27:21
368
Jur ter Borg
Badhoevedorp
4:31:20
4:26:47
369
Henk Prins
Runners Stadskanaal
4:31:49
4:27:26
370
John de Jong
Haarlem
4:32:13
4:27:42
371
Sydney Goodwin
Dartford (GBR)
4:32:42
4:27:32
372
Henk Greeve
Amstelveen
4:32:44
4:28:40
373
Thierry Ratelade
Aubusson (FRA)
4:32:47
4:30:55
374
Joop de Gast
Amsterdam
4:33:09
4:28:28
375
John van Oosten
UWV
4:33:32
4:28:11
376
Hans Berkenbosch
Almere
4:34:00
4:28:59
377
Masanori Kaneko
Miki Travel Agency
4:34:03
4:28:29
378
Pieter Cremer
Friesland
4:34:06
4:28:11
379
James Zacharias
Abbotsford (CAN)
4:34:19
4:34:19
380
Bert Muller
Groningen Atletiek
4:34:22
4:30:02
381
Ewoud Stam
Ouderkerk aan de Ams
4:34:27
4:28:30
382
Rob van de Lustgraaf
Amsterdam
4:35:08
4:29:21
383
Lasseaux Marc
Strasbourg (FRA)
4:35:09
4:31:05
384
De Burlet
Haarlem
4:35:31
4:29:48
385
Joop Hagen
Ouderkerk aan de Ams
4:35:36
4:31:12
386
Geoffrey Simcox
Bath (GBR)
4:37:12
4:33:17
387
Marc Henquet
Schoenried (SUI)
4:37:22
4:32:30
388
Mengs de Graaf
Atos
4:37:24
4:32:08
389
Kaj Jensen
Hans Nissen
4:38:09
4:34:13
390
Piet van 't Klooster
Zuidwal
4:38:36
4:33:40
391
Michel Debellu
Sedan (FRA)
4:38:51
4:37:06
392
Yoav Ben-Zvi
Groningen
4:40:27
4:36:01
393
Yves Callay
Ville-la-grand (FRA)
4:40:34
4:35:38
394
Lucio Cesarotto
Verona (ITA)
4:41:19
4:38:37
395
Søren Bader
Fredericia (DEN)
4:41:19
4:35:52
396
Alaa Georges Zenie
Montlignon (FRA)
4:41:41
4:37:00
397
Kees Boomars
Bennebroek
4:41:42
4:36:26
398
Gérard Bela
Roubaix (FRA)
4:42:45
4:37:57
399
Arie Slingerland
Hercules
4:42:51
4:37:03
400
Hans Haver
Velserbroek
4:44:09
4:39:11
401
Georg Fluri
Balsthal (SUI)
4:44:39
4:39:17
402
Johan de Weerd
Zutphen
4:45:12
4:40:27
403
Luc Noyez
Nijmegen
4:45:29
4:40:40
404
Frank L M Schut
Roderwolde
4:45:51
4:41:43
405
Willem van Voorthuyzen
Loopservice Nederlan
4:46:08
4:41:39
406
Dirk Vroonland
Amsterdam Zuidoost
4:46:30
4:41:32
407
Maarten Zee
Purmerend
4:47:35
4:43:10
408
Norman Gosbee
Grantham (GBR)
4:47:50
4:43:35
409
Gilles Gril
Colmar Marathon Club
4:48:04
4:44:43
410
Jean Pierre Gallais
AS BRED
4:48:52
4:43:50
411
Henk Bakker
Artemis
4:49:06
4:43:44
412
Charlie Farrell
Prairie Grove (USA)
4:49:08
4:43:39
413
Pim Kuipers
Amsterdam
4:50:11
4:45:43
414
Floor Toetenel
De Koplopers
4:50:45
4:44:46
415
Aart Dekker
Amsterdam
4:50:49
4:45:34
416
Rainer Skupin
Athenstedt (GER)
4:51:37
4:46:46
417
Henk Klein
Winsum Gn
4:52:31
4:47:08
418
Jacky Riemer
Colmar Marathon Club
4:52:33
4:47:28
419
Rob Meijnen
Oranjewoud
4:52:34
4:47:06
420
Flemming Larsen
Roskilde (DEN)
4:54:09
4:48:56
421
Klaus Peter Laux
Köln (GER)
4:54:58
4:50:38
422
Gilles Deniset
Paris-La-Défense Ced
4:56:54
4:51:50
423
Jacobus Muijzer
Spark
4:58:47
4:54:54
424
Michel Servat
Fontenay-aux-roses (
4:59:04
4:55:52
425
Jochen Hambitzer
Burscheid (GER)
4:59:08
4:55:29
426
J van de Mortel
Koninklijke Landmach
5:00:07
4:54:31
427
Roy Sheldon
Naarden
5:03:56
4:59:16
428
Frank Murray
Halifax (GBR)
5:04:01
4:58:26
429
Wolfgang Girts
Aurich (GER)
5:04:07
4:59:19
430
Marc Peyrat
Lyon (FRA)
5:04:24
4:58:41
431
Jean-Marie Lansaque
Carouge (SUI)
5:05:11
5:00:16
432
Soedarto Soeliman
Meppel
5:07:22
5:02:04
433
Etienne Clet
Chatenay Malabry (FR
5:10:00
5:05:05
434
Willem Selen
Hylas
5:10:10
5:08:23
435
Herbert Bruns
Rees (GER)
5:11:01
5:05:23
436
Marcel Waijers
Tilburg
5:13:29
5:07:56
437
Stan van Dongen
Vaassen
5:20:29
5:15:36
438
Gareth Williams
Wynyard Village (GBR
5:21:06
5:15:42
439
Philippe Alain
Le Haillan (FRA)
5:21:30
5:16:11
440
Steve Doherty
Benfleet (GBR)
5:30:08
5:24:49
441
Robert Morales
Claremont California
5:31:56
5:27:11
442
Caoimhín Ó Dochartaigh
Derry (IRL)
5:35:41
5:30:01
443
Gearóid O HEára
Derry (IRL)
5:45:00
5:39:21
444
Pieter Rep
Wormer
5:53:28
5:47:43
M55, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michel Olivar
Rosoy (FRA)
3:07:03
3:05:03
2
Sverre Sæbdal
Isdalstø (NOR)
3:09:46
3:09:36
3
Herbert Huber
Straubing (GER)
3:10:03
3:09:35
4
Ben Ebbeling
Suomi
3:11:58
3:11:45
5
Pierre Arnaud
Niontbonnot (FRA)
3:21:12
3:20:35
6
Alan Purkiss
Richmond TW10 7YS (G
3:22:12
3:20:38
7
Henry Okkersen
Caesar
3:22:34
3:21:55
8
Jan Coumans
Stein Lb
3:22:37
3:22:02
9
Manfred Noga
Bückeburg (GER)
3:23:07
3:22:22
10
Jan de Boer
Zaanland
3:24:03
3:22:58
11
Dick Termorshuizen
De Wielingen
3:28:00
3:25:17
12
David Hainsworth
Otley (GBR)
3:28:22
3:27:33
13
Henk Otter
Runners Stadskanaal
3:29:05
3:27:31
14
Frans Kraan
Startbaan
3:29:34
3:29:05
15
P Anjema
Veenendaal
3:29:51
3:27:44
16
Frank Hughes
Kirkby Liverpool (GB
3:30:40
3:30:15
17
Victor FERRERO
Veteranen Nederland
3:31:34
3:29:29
18
Patricio Campos Poblet
Santiago (CHI)
3:32:29
3:32:01
19
Startnummer 4952
3:32:59
3:32:19
20
Karl-Heinz Scharf
Ahnsen (GER)
3:34:23
3:32:34
21
Paul Knuvers
LVG
3:34:57
3:32:43
22
Rien van Domburgh
AV Nijmegen
3:35:00
3:31:40
23
Raymond Prin
Acy En Multien (FRA)
3:35:02
3:34:34
24
Pieter Tijsterman
Bodegraven
3:35:03
3:33:11
25
Olav Thygesen
Ry (DEN)
3:35:07
3:34:27
26
Willem Benschop
AV '47
3:35:10
3:34:16
27
Alain Robert
Saint Malo (FRA)
3:35:23
3:33:06
28
Alex Downie
Cambridge (GBR)
3:35:54
3:35:13
29
E Benningshof
Energie
3:35:56
3:34:24
30
Richard Chivers
Great Missenden (GBR
3:37:09
3:34:29
31
Jan Meijer
Echt
3:37:30
3:36:37
32
Jean Jaques Pinchon
Precy (FRA)
3:37:51
3:35:53
33
Glyn Smtih
Cambridge (GBR)
3:37:58
3:37:17
34
Adri Vergalen
Ilion
3:38:01
3:37:07
35
Willem Kloosterman
Rijswijk Zh
3:38:28
3:38:04
36
Bé Sebens
Aquilo
3:38:37
3:34:59
37
Frantisek Dulai
Zeliezovce (SVK)
3:40:11
3:34:27
38
Edward Kegge
PAC
3:40:13
3:39:09
39
Antonio Lopez Cruz
Jaen (ESP)
3:40:17
3:35:51
40
Pim Nijhof
Borne
3:40:23
3:38:40
41
Norbert Freitag
Aurich (GER)
3:40:32
3:39:52
42
Pieter Schillemans
Purmerend
3:40:59
3:37:31
43
Jan Zondag
Friesland
3:41:09
3:39:48
44
Henk Cornet
Alkmaar
3:41:53
3:39:45
45
Kjeld Aagaard
Marathon Travel Club
3:43:16
3:41:23
46
Jacques Coronel
Vitrolles (FRA)
3:43:34
3:40:37
47
Hans Jalink
Loopservice Nederlan
3:43:39
3:39:56
48
Aare Kuum
Tartu (EST)
3:44:28
3:43:09
49
Manuel Edreira
Saanen (SUI)
3:44:42
3:41:17
50
Ron Janssen
NOVA
3:44:57
3:43:58
51
Jean Pierre Toulzac
Malemort (FRA)
3:45:17
3:44:45
52
Joël Carquille
Neufchateau (FRA)
3:45:24
3:44:45
53
Andries Hamel
Amsterdam
3:45:39
3:43:56
54
Enric Perez Mora
Manresa (ESP)
3:45:49
3:42:02
55
Robert Bouscher
Amsterdam
3:46:48
3:45:30
56
Bernard Neijzen
Leusden
3:46:52
3:43:15
57
André Pinel
Sassegnies (FRA)
3:47:02
3:46:54
58
Dan-Olan Meling
Stavanger (NOR)
3:47:06
3:46:25
59
Gordon Allison
Appleby (GBR)
3:47:50
3:45:03
60
Sjaak Swarthof
Almere
3:48:10
3:46:06
61
Jan van de Pol
Veenendaal
3:48:15
3:46:08
62
Vagn Nørlund
Højbjerg (DEN)
3:48:27
3:46:03
63
David Davis
Berkhamstead (GBR)
3:49:25
3:45:36
64
Frans Roumen
STB
3:49:45
3:45:59
65
Einar Sondeland
Sola (NOR)
3:49:49
3:49:36
66
Gijs Honing
Veteranen Nederland
3:49:49
3:47:16
67
Gerrit Kuyvenhoven
Almere
3:50:19
3:48:49
68
Lucas Foekema
Zeist
3:51:11
3:47:01
69
Frits Potuyt
Energie
3:51:19
3:49:47
70
Peter Lancee
ATC '75
3:52:00
3:45:48
71
Fernando Gonzalez Sanc
Jaen (ESP)
3:52:54
3:48:28
72
Arie Bons
Rhenen
3:53:05
3:51:26
73
Jan Albert Vanderveen
Zeijerveld
3:53:20
3:48:34
74
Gunter Hettmann
Edewecht (GER)
3:53:40
3:49:42
75
Rob Rodrigues Pereira
Amsterdam
3:53:59
3:51:26
76
Arnold van Velthoven
Loopservice Nederlan
3:54:43
3:50:02
77
Henk Rave
AV '34 Apeldoorn
3:54:46
3:53:16
78
Martin Bosman
Loopservice Nederlan
3:54:58
3:53:29
79
Feliks de Vroomen
Goirle
3:55:09
3:50:39
80
Jean-Paul Salmon
Fussy (FRA)
3:55:33
3:52:20
81
Giuseppe Floridia
Borca di Cadore (ITA
3:56:21
3:51:02
82
Louwrens Hacquebord
Loopgroep Bedum
3:56:40
3:54:50
83
Barry Hartsuiker
De Sprinter
3:57:24
3:54:42
84
Ludo de Jong
Nunspeet
3:57:47
3:55:56
85
Roger Iseli
Marolles En Brie (FR
3:57:58
3:56:05
86
Harrie A W Stiekema
Mijdrecht
3:59:02
3:54:09
87
Erich Auernhammer
Pommelsbrunn (GER)
3:59:13
3:55:51
88
Leif B Petersen
Hans Nissen
3:59:36
3:57:26
89
Alain Le Bourdon
Fontenay aux roses (
4:00:47
3:57:35
90
Cornelis Simjouw
AAC '61
4:00:48
3:59:02
91
Manuel Martinez Garcia
Madrid (ESP)
4:01:15
3:58:33
92
Mike Newbitt
Stevenage (GBR)
4:03:06
3:59:39
93
Richard Degenkamp
Amsterdam
4:03:15
4:00:45
94
Robert Vuijk
Gouda
4:03:26
4:00:39
95
Daniel Gravier
Dargoire (FRA)
4:03:53
4:02:21
96
Anthony Wilds
Worthine (GBR)
4:03:55
3:59:22
97
Christian Tricoche
Docelles (FRA)
4:04:00
3:59:15
98
Jan Bruning
Zandvoort
4:04:31
4:03:23
99
Rogelio Sanchez Prieto
Jaen (ESP)
4:05:00
4:00:32
100
Kees Stokhof
Loopservice Nederlan
4:05:45
4:03:18
101
René Lang
Moyeuvre-grande (FRA
4:05:49
4:03:09
102
Robert McDonald
Fraserburgh (GBR)
4:06:15
4:05:49
103
Paul Spierenburg
Amsterdam
4:06:55
4:03:06
104
Christer Nykvist
Espoo (FIN)
4:07:00
4:03:37
105
Henk Drenth
Hoogezand
4:09:12
4:04:41
106
Ibrahim Hussein
Ulverston (GBR)
4:09:15
4:06:34
107
Michael Bayless
Penn, Bucks (GBR)
4:09:24
4:05:18
108
Hans Hollanders
Gulpen
4:09:47
4:05:58
109
Jack Lyall
Edinburgh (GBR)
4:09:52
4:07:59
110
Jan Doodeman
Hoorn Nh
4:10:48
4:05:01
111
Arie Terlouw
Huizen
4:11:06
4:08:27
112
Ton Blok
Hoofddorp
4:12:28
4:08:28
113
Roger Biggs
Stevenage (GBR)
4:12:40
4:09:12
114
Piet Jansen
Loopservice Nederlan
4:12:44
4:10:56
115
Piet Mulder
Friesland
4:13:09
4:09:15
116
Gert van den Berg
Fortuna
4:13:30
4:09:11
117
Rik Verdenius
Amsterdam
4:13:46
4:09:35
118
Joop Broekhof
NSL
4:14:14
4:12:12
119
Jean Jacques Bouthier
Nancy (FRA)
4:14:38
4:11:28
120
John Kraak
Loopservice Nederlan
4:15:18
4:10:41
121
Clive Woolard
Edenvale (RSA)
4:15:59
4:13:28
122
Koos van den Wijngaard
GAC Hilversum
4:16:03
4:11:26
123
Masaaki Kuroda
Miki Travel Agency
4:16:23
4:14:12
124
Bart Willemsen
Lieren
4:16:49
4:13:12
125
Régis Ribot
Fontenay aux Roses (
4:18:10
4:14:58
126
Carl Erik Larsen
Skavinge (DEN)
4:19:03
4:15:06
127
Folke Olsson
Alafors (SWE)
4:19:43
4:17:58
128
Markku Tarkkonen
Riihimäki (FIN)
4:20:35
4:16:30
129
Jean-Pierre Gendrault
Zeist
4:20:46
4:19:54
130
Henk Ooms
Lutjewinkel
4:21:19
4:16:53
131
William Geller
Sarasota (USA)
4:21:38
4:17:34
132
Josep M Canals Bardell
Viladecavalls (ESP)
4:21:52
4:19:21
133
Gerrit Hersevoort
VAV
4:22:10
4:17:37
134
Xaver Stocker
Niederbipp (SUI)
4:22:32
4:16:51
135
Townsley Jeffrey
Amsterdam
4:24:18
4:19:38
136
Rudolf Beutler
Lyss (SUI)
4:24:24
4:22:10
137
Johann Leuther
Roth (GER)
4:24:54
4:21:26
138
Christian Tygesen
Tonner (DEN)
4:25:36
4:20:56
139
George Copray
Argo
4:26:16
4:23:33
140
Bert van Son
Veghel
4:26:35
4:22:18
141
Thieu Haex
Weert
4:28:11
4:25:48
142
Pieter van Driel
Maasbracht
4:28:27
4:23:48
143
Huib Verkerk
Ouderkerk aan de Ams
4:28:53
4:28:09
144
Georg Hoffmann
Bremen (GER)
4:29:20
4:25:21
145
John Woodland
Cheltenham, GL52 9EW
4:30:05
4:25:16
146
Nic van der Riet
Amsterdam
4:30:14
4:26:20
147
Samuel Schlapbach
Rumisberg (SUI)
4:30:43
4:25:22
148
Frans Ploegmakers
Dordrecht
4:30:54
4:25:42
149
Jean Claude Gandrille
AS BRED
4:31:19
4:26:17
150
Arnold Kuijpers
Havelte
4:31:19
4:27:19
151
Ger Helsma
Haren Gn
4:31:33
4:26:01
152
Ab Noordegraaf
Nijmegen
4:31:34
4:27:04
153
Henny Smeele
Leiden
4:31:36
4:30:07
154
Dieter Schmidt
Oberasbach (GER)
4:32:02
4:27:09
155
Thieu Engels
UWV
4:33:27
4:29:14
156
Finn Nonbo
Beder (DEN)
4:33:28
4:28:36
157
Barry- StuartCole
Manchester (GBR)
4:33:54
4:29:17
158
Willem Kuyn
Hoofddorp
4:34:29
4:30:01
159
Rob Steenvoorden
Zevenaar
4:35:16
4:32:50
160
David Owen
Southport (GBR)
4:35:53
4:30:21
161
Klaas van der Borg
Zeist
4:36:21
4:31:07
162
Ian Tippen
Wakefield (GBR)
4:36:23
4:33:27
163
André Berton
Péruwelz (BEL)
4:37:02
4:34:24
164
Chris Zweerus
Amsterdam
4:37:57
4:33:54
165
Leo Bouman
Amsterdam Zuidoost
4:38:01
4:36:35
166
Ton van 't Hoff
Ouderkerk aan de Ams
4:38:50
4:34:25
167
Jan Marten van Leeuwen
Veteranen Nederland
4:39:09
4:36:53
168
Joop Pieterse
Callantsoog
4:39:50
4:38:20
169
Philippe Orion
Saint germain en lay
4:42:10
4:40:18
170
Gerrit Alink
Veenendaal
4:42:54
4:38:47
171
Yasushi Kokubu
Miki Travel Agency
4:43:32
4:37:59
172
Eckart Deiterman
Nordhorn (GER)
4:44:00
4:39:42
173
Rex Leber
Groningen
4:48:34
4:43:03
174
Lim Bun Tong
Maleisië
4:49:09
4:44:12
175
Egbert van Dijk
Schiedam
4:51:16
4:45:50
176
Lass Lappalainen
Porvoo (FIN)
4:53:05
4:48:19
177
Gerrit-Jan Kaaijk
Koog aan de Zaan
4:53:28
4:48:08
178
Eduard Workala
Loopservice Nederlan
4:59:58
4:55:32
179
Brian- StuartCole
Manchester (GBR)
5:00:12
4:55:35
180
Hans Schenk
Rotterdam
5:02:31
4:58:43
181
Co van den Brink
Pijnenburg
5:05:13
5:02:51
182
Hans Buunk
Groningen Atletiek
5:05:54
5:05:04
183
Dag Sture Eine Friis
Oslo (NOR)
5:16:41
5:13:58
184
Hajime Nishi
Tokyo (JPN)
5:31:36
5:26:28
185
Tomio Watanabe
Miki Travel Agency
5:32:55
5:27:20
186
Miquel Riera Colomer
Viladecavalls (ESP)
5:39:06
5:36:35
M60, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Oddvar Hausken
Torvastad (NOR)
2:59:40
2:59:07
2
Matti Viisimaa
Estland
3:04:54
3:04:22
3
Gosta Blom
Maxmo (FIN)
3:05:20
3:04:54
4
Gordon A S C Wilson
Liphook (GBR)
3:06:54
3:06:45
5
Akira Nishikawa
Miki Travel Agency
3:21:37
3:19:24
6
Theo van Vliet
Veteranen Nederland
3:24:33
3:22:45
7
Hans van der Drift
Loopservice Nederlan
3:25:35
3:23:47
8
Philip j Robinson
Leeds (GBR)
3:30:24
3:29:36
9
Lothar Simon
Plate (GER)
3:30:28
3:30:02
10
Lutz Sproessig
Dresden (GER)
3:32:04
3:29:03
11
Giel Vullings
AVON
3:34:23
3:33:27
12
Gaby Herault
ACC Athletisme
3:34:29
3:32:39
13
Robert Brown
Perth Rd Blairedwrie
3:35:50
3:34:21
14
Arjaan Jansen
Achilles
3:37:58
3:34:18
15
Chresten Leth
Marathon Travel Club
3:39:06
3:37:03
16
Henk Huneker
Haarlem
3:39:45
3:37:52
17
Amédée Pochat
Brest (FRA)
3:40:11
3:39:05
18
Tomiyoshi Shoji
Miki Travel Agency
3:45:47
3:44:05
19
ArieQuartel
Abcoude
3:46:36
3:44:38
20
Jurriaan de Bruijn
Veteranen Nederland
3:46:44
3:43:37
21
Jac van Rijn
Veteranen Nederland
3:47:01
3:43:07
22
Jan Hilkhuijsen
De Koplopers
3:50:04
3:48:34
23
Shan Happé
Altis
3:51:06
3:49:16
24
Hielke de Jong
Friesland
3:53:47
3:50:16
25
Poul-Erik Pedersen
Hans Nissen
3:55:37
3:52:01
26
Andrew Dempster
Hensbroek
3:56:17
3:53:16
27
Peer van Sprang
Tilburg
3:58:00
3:54:38
28
John de Vries
BAV
4:00:12
3:58:22
29
Dienko Roggeveld
Groningen
4:00:18
3:58:52
30
Sillen Herman
Reuver
4:01:27
3:58:36
31
Sebastiano Dipaola
Delft
4:01:31
3:59:36
32
Levelt Frans
Veteranen Nederland
4:02:21
3:58:07
33
Wil Hoogland
Schoonebeek
4:03:06
4:00:20
34
Jurrie Teeuwen
De Gemzen
4:04:25
4:02:35
35
Pierini Piero
Firenze (ITA)
4:05:38
4:01:42
36
Rob Schmidt
Spado
4:05:41
4:01:49
37
Jaap Voorneveld
Purmerend
4:07:48
4:04:58
38
Rob Otten
Bunnik
4:11:33
4:06:19
39
Herman van Melsen
Purmerend
4:11:52
4:08:16
40
Piet Kistemaker
Schagen
4:13:04
4:08:53
41
Piet Groenewoud
Amsterdam
4:15:49
4:11:18
42
Jean-Paul Poullaouec
Paris (FRA)
4:15:52
4:14:27
43
Gerke G van Dam
Saaksum
4:17:26
4:12:03
44
Gerrit Voorneveld
Loopservice Nederlan
4:17:35
4:13:22
45
Herbert Michalecz
Wien (AUT)
4:21:16
4:15:16
46
Jonathan White
Taunton (GBR)
4:22:18
4:17:12
47
Rasmus Caspersen
Marathon Travel Club
4:25:23
4:21:21
48
Jean-Claude Bertholet
Le Mont (SUI)
4:26:18
4:22:47
49
Sjoerd Homminga
Heemstede
4:26:43
4:22:08
50
Jan Achten
Amsterdam
4:27:36
4:23:33
51
Cletus von Pichler
München (GER)
4:28:33
4:26:49
52
Henk Schaddenhorst
Roden
4:30:35
4:25:52
53
Dick van Es
's-Gravenhage
4:33:36
4:30:19
54
Peter Hilkes
Nijmegen
4:36:43
4:32:01
55
Alain Perrin
Amsterdam
4:37:49
4:36:16
56
Eugene Beeldsnijder
Delft
4:38:59
4:33:09
57
Veiko Männistö
Kangasala (FIN)
4:41:51
4:37:22
58
Kazuo Myojo
Miki Travel Agency
4:43:32
4:37:59
59
Morgenstern Daniel
Mevasseret Zion (ISR
4:48:19
4:46:40
60
Adolf Greim
Straubing (GER)
4:48:40
4:45:33
61
Wiebe Alma
Wieringerwerf
4:48:56
4:47:21
62
Lo Groeneveld
Den Ilp
4:50:51
4:47:39
63
Harry Olander
Hans Nissen
4:52:17
4:47:04
64
Henk Mollema
Friesland
4:52:23
4:47:17
65
Roelof Heyser
Almere
4:58:28
4:52:29
66
Allan John Morrell
Sheffield (GBR)
5:01:01
4:55:40
67
Ad Verkooyen
Tilburg Road Runners
5:17:37
5:11:57
68
Akihiko Takeda
Miki Travel Agency
5:21:59
5:16:27
69
Joop Keetman
Lycurgus
5:22:40
5:21:23
70
Ian King
Befleet (GBR)
5:30:09
5:24:50
71
Harm Teunissen
Mantgum
5:32:11
5:27:56
72
Akira Sanada
Miki Travel Agency
5:37:17
5:31:46
73
Frans Be Tjoen Swan
Hardloopclub Amsterd
5:37:55
5:32:06
74
Takatoshi Yoshino
Miki Travel Agency
5:46:07
5:40:33
M65, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Walkier
Amsterdam
3:20:23
3:20:19
2
Jürgen Babendererde
Rottenburg (GER)
3:53:44
3:52:07
3
Henk Groenewegen
Olympus '70
4:01:29
3:59:58
4
Kiomars Vesdani
Southstone Surrey (G
4:07:21
4:03:59
5
Anders Bossen
Hans Nissen
4:08:08
4:04:11
6
Jussi Jussila
Vantaa (FIN)
4:11:25
4:09:31
7
Vincent Schoenmakers
Runnersworld
4:15:55
4:11:26
8
Hans Kleinekoort
Soest
4:22:05
4:17:14
9
Joop vd Pas
Taxandria
4:24:44
4:23:08
10
Dieter Wolf
Grafelde (GER)
4:25:10
4:21:04
11
Heinz Bohrer
Aurich/plaggenburg (
4:31:40
4:26:53
12
Kaj Nielsen H R
Marathon Travel Club
4:32:22
4:27:37
13
John Barbetta
Excelsior, MN (USA)
4:32:33
4:27:21
14
Erhard Filtenborg
Oelstykke (DEN)
4:42:14
4:37:18
15
Jos Hopman
Veteranen Nederland
4:46:43
4:40:55
16
Jack Newbigging
Irvine (GBR)
4:49:40
4:44:00
17
Wifried Liedtke
Heiligenhaus (GER)
4:52:42
4:47:26
18
Chris Huisman
Jordan, Ontario (CAN
4:53:34
4:48:38
19
Tadao Chiba
Miki Travel Agency
4:59:33
4:56:08
20
Theo Cranendonk
PAC
5:02:10
4:58:23
21
Keizo Senda
Miki Travel Agency
5:04:20
4:58:47
22
Lier J M
Zutphen
5:14:31
5:09:11
23
Robert Mais
Thomas Cook
5:17:22
5:12:58
24
John Le Cue
Bristol (GBR)
5:36:51
5:31:29
25
Shigeru Asano
Miki Travel Agency
5:38:57
5:33:22
26
James Mellon
Edinburgh (GBR)
5:44:51
5:39:24
27
Masaru Arai
Kumagaya Saitama-pre
5:55:01
5:49:53
VSEN, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Helena Javornik
Slovenië
2:27:33
2:27:32
2
Emily Kimuria
Kenia
2:29:46
2:29:45
3
Tigiste Abidi
Ethiopië
2:33:26
2:33:24
4
Kristijna Loonen
Nederland
2:37:01
2:36:59
5
Jane Rotich
Kenia
2:37:14
2:37:12
6
Alena Samokhvalova
Rusland
2:38:43
2:38:41
7
Millicent Boadi
Ghana
2:48:27
2:48:26
8
Sanna Lampi
Helsinki (FIN)
2:57:17
2:57:14
9
Ann Bjorklund
Kista (SWE)
3:00:53
3:00:43
10
Carin Hume
Tunbridge Wells (GBR
3:04:22
3:04:04
11
Pauliina Utriainen
Kuopio (FIN)
3:05:25
3:05:21
12
Birgit Krämer
GAC Hilversum
3:07:03
3:06:25
13
Simone Bremicker
Amsterdam
3:13:22
3:12:51
14
Sigrid Valdre
Harjumaa (EST)
3:14:15
3:14:01
15
Ilonka Betjes
Lycurgus
3:17:15
3:16:42
16
Juliette Oldfield
Newcastle (GBR)
3:17:43
3:17:11
17
Karin Soensteby
Oslo (NOR)
3:20:10
3:18:49
18
Lydia Vergnet
Auch (FRA)
3:20:23
3:20:04
19
Georgina Ayre
London (GBR)
3:21:08
3:19:49
20
Nathalie Young
Redcliff Backs Brist
3:22:01
3:18:59
21
Eliane Weidmann
Valeyres s/Rances (S
3:22:14
3:19:12
22
Rebecca Avanessian
Manchester (GBR)
3:22:24
3:20:17
23
Wendy Deenik
Amsterdam
3:25:18
3:24:29
24
Karen Dunford
Otley (GBR)
3:26:32
3:22:39
25
Anja van ´t Schip
Amsterdam Zuidoost
3:27:26
3:26:28
26
Marly Kroef
Arnhem
3:28:43
3:27:51
27
Ciaragh Hubert
Calvert (GBR)
3:28:54
3:28:04
28
Brigitte Heusschen
Pijnenburg
3:28:55
3:28:34
29
Kerstin Schumann
Markersdorf (GER)
3:30:26
3:25:51
30
Sarah Grubb
London (GBR)
3:31:36
3:30:16
31
Sarah Folks
Ambleside (GBR)
3:32:03
3:29:13
32
Anne Laure Grin
Sugnert (SUI)
3:32:49
3:29:46
33
Inge Øster
Hammel (DEN)
3:33:11
3:32:37
34
Viviane Jacques
Neufmoutiers en Brie
3:33:16
3:32:39
35
Mirjam Ruiter
Oostwoud
3:35:05
3:34:23
36
Tatjana Franke
Mannheim (GER)
3:35:40
3:33:33
37
Lennie Groenewegen
Rotterdam
3:37:11
3:35:23
38
Ornit Morgenstern
Beit Izhak (ISR)
3:39:23
3:37:48
39
Gry Bandholm
Marathon Travel Club
3:40:40
3:37:54
40
Edit Kiss
Hodmezovasarhely (HU
3:42:27
3:39:13
41
Esther O'Flaherty
Galway (IRL)
3:43:52
3:39:54
42
Machteld de Jong
Midwoud
3:45:18
3:42:08
43
Rebecca Barth
Hollywood (USA)
3:45:21
3:41:33
44
Emma Harradine
New Romney, Kent (GB
3:45:45
3:43:26
45
Ilaria Tonelli
Rome (ITA)
3:46:13
3:44:17
46
Hester van Griethuizen
WZK Tri Team Wassena
3:47:13
3:45:29
47
Amy Kentner
Wapakoneta Ohio (USA
3:47:22
3:45:15
48
Startnummer 5734
3:48:02
3:45:00
49
Louise Provan
Groot-Brittannië
3:48:30
3:48:26
50
Johanna Dowle
ST Neots (GBR)
3:48:36
3:46:18
51
Vanessa Romeikat
Ludwigshafen (GER)
3:49:14
3:47:08
52
Kattie Evans
Los Angeles, CA (USA
3:49:52
3:47:10
53
Raffaella Mele
Roma (ITA)
3:49:58
3:48:02
54
Noleen Mc Kenna
Dublin (IRL)
3:49:59
3:47:17
55
Moniek de Witte
Phanos
3:50:10
3:47:10
56
Willemijn van Lier
AV '23
3:51:26
3:46:36
57
Rebecca Coleman
Amsterdam
3:51:49
3:49:44
58
Louise Steen
Copenhagen N (DEN)
3:52:47
3:48:05
59
Johanna Pettersson
Mölndal (SWE)
3:53:00
3:49:22
60
Rebecca Peck
Saxmundham (GBR)
3:53:46
3:49:43
61
Joyce Peters
Phanos
3:54:43
3:52:45
62
Maike Hoogveld
Prins Hendrik
3:54:44
3:50:39
63
Lena Sørensen
Kirke Såby (DEN)
3:55:02
3:51:38
64
Jan-Willem van Stuijve
Amsterdam
3:56:07
3:50:31
65
Hermione Crease
Cambridge (GBR)
3:56:18
3:51:14
66
Sally Graham
NewCastle upon Tyne
3:56:19
3:55:22
67
Simone Luijt
Amsterdam
3:56:28
3:54:29
68
Marina Koutsoudis
London (GBR)
3:56:52
3:53:29
69
Valerie Ouvry
Planet Tours
3:56:53
3:53:44
70
Sue Grogan
's-Gravenhage
3:57:05
3:53:52
71
Marleen Hofstede
Amsterdam
3:57:27
3:53:12
72
Mirjam Hofstede
Amsterdam
3:57:27
3:53:13
73
Vilja Schallenberg
Amsterdam
3:58:11
3:56:29
74
Suzanne Kindermann
Dachau (AUT)
3:58:29
3:55:06
75
Sarah LaGier
Arlington, VA (USA)
3:58:32
3:57:22
76
Connie Vreugdenhil
Amsterdam
3:58:43
3:53:19
77
Ann Kelly
London (GBR)
3:59:01
3:56:35
78
Asmaria Esther Drenth
Hoogezand
3:59:08
3:54:37
79
Christina Förg
Zürich (SUI)
3:59:32
3:57:50
80
Margot Janssen
Putten
3:59:41
3:57:46
81
Marjon van Elk
Geleen
4:00:21
3:56:35
82
Kaia Karlep
Tallinn (EST)
4:00:25
3:56:40
83
Thirza Blok
Amsterdam
4:00:35
3:57:15
84
Shannon Williams
Apo, Ae (USA)
4:00:36
3:56:50
85
Lara Polse
Leiden
4:01:00
3:56:56
86
Vicki Penkethman-Carr
Bath, BA25DW (GBR)
4:01:00
3:56:57
87
Kirsty Kinloch
London (GBR)
4:01:11
3:58:44
88
Ellis Hoogveld
Prins Hendrik
4:01:49
3:57:44
89
Anja Walstock
BAV
4:01:54
3:59:15
90
Ruth McCann
Edinburgh (GBR)
4:02:10
3:58:36
91
Tracy McDonald
Londen (GBR)
4:02:11
3:57:39
92
Riette Oosthuizen
London (GBR)
4:02:43
3:58:39
93
Anne Burton
Amsterdam
4:03:03
3:59:19
94
Celine Emery
EPIEDS en BEAUCE (FR
4:04:51
4:03:05
95
Beatrice Cotlens
Yverdon (SUI)
4:07:02
4:03:58
96
Gertine van den Berg
Loopservice Nederlan
4:08:08
4:03:49
97
Esther Grootscholten
Honselersdijk
4:08:49
4:04:39
98
Anne Marie de Koning
Leiden
4:09:32
4:06:09
99
Olivia Bayley
London (GBR)
4:09:52
4:04:38
100
Van der Vlugt
Koninklijke Landmach
4:10:14
4:07:37
101
Monique van Galen
Zwartebroek
4:10:21
4:06:23
102
Anne-France Legal
Vannes (FRA)
4:10:44
4:06:30
103
Chisa Iwata
Amstelveen
4:10:44
4:07:43
104
Alix Pallard
80 080 Amiens (FRA)
4:10:54
4:06:15
105
Ailbhe Burke
London (GBR)
4:11:10
4:07:48
106
Valerie Roth
Houdenont (FRA)
4:11:13
4:09:45
107
Rensina Hofs-Wieringa
Loopgroep PK
4:11:45
4:09:31
108
Elizabeth Rayner
London (GBR)
4:12:36
4:07:48
109
Virginie Duterme
Paris (FRA)
4:13:46
4:09:37
110
Emmy Hume
Tunbridge Wells (GBR
4:13:47
4:10:55
111
Kristina Dalgas Hoeeg
Marathon Travel Club
4:14:05
4:11:46
112
Petra Stranger
Breukelen Ut
4:14:08
4:10:05
113
Elizabeth Flexer
London (GBR)
4:14:12
4:11:49
114
Mieke Collister
DEM
4:14:33
4:10:22
115
Hanneke Mos
Delft
4:14:47
4:10:13
116
Justine Plenkiewicz
Toronto (CAN)
4:15:17
4:12:36
117
Manoes Groot
Loopservice Nederlan
4:15:24
4:10:51
118
Maja Groothuis
Loopservice Nederlan
4:15:43
4:11:09
119
Ellen Engelbracht
Groet
4:15:51
4:11:17
120
Ingar Seemann
Berlin (GER)
4:16:13
4:14:39
121
Amelie Reinhardt
Hamburg (GER)
4:16:14
4:14:39
122
Nicole Mischler
Amsterdam
4:16:17
4:11:46
123
Mª angeles ruiz Bronch
Madrid (ESP)
4:16:27
4:14:17
124
Lisa Williams
Manchester (GBR)
4:16:39
4:13:52
125
Sophia Barton
W.Sussex RM15 9XG (G
4:17:05
4:11:54
126
Clare Woodland
Cheltenham, GL52 9EW
4:17:06
4:12:16
127
Sandra Schoonhoven
KAV Holland
4:18:08
4:13:07
128
Eva Aschenbrenner
Stadtbergen (GER)
4:18:15
4:13:53
129
Holly Scheel
Leukemia&Lymphoma So
4:19:32
4:15:09
130
Dijkstra Leslie
Amsterdam
4:19:33
4:14:49
131
Tanja Heidtmann
Duisburg (GER)
4:19:48
4:14:50
132
Sandra Loevenich
Amsterdam
4:21:13
4:13:36
133
Rowanna Lynch
Edinburgh (GBR)
4:21:26
4:15:46
134
Ivon Kolkman
Groningen
4:21:41
4:16:59
135
Maria Moreno Jauge
Amsterdam
4:22:02
4:17:50
136
Heidi Van Sebroeck
Putte (BEL)
4:22:03
4:16:40
137
Sarah Bailey
Leicester (GBR)
4:22:44
4:17:29
138
Annemieke de Boer
Driehuis Nh
4:23:23
4:20:53
139
Velde van der Francisk
Loopservice Nederlan
4:24:03
4:19:12
140
Heidi Rasmussen
Copenhagen S (DEN)
4:24:58
4:20:49
141
Claudia Budde
Hamburg (GER)
4:25:06
4:21:47
142
Barbara Wahlen
Aubonne (SUI)
4:25:09
4:22:02
143
Vanessa McClure
Centurion (RSA)
4:26:01
4:21:57
144
Willemijn van den Anck
Ouderkerk aan de Ams
4:26:47
4:22:25
145
Janneke van den Berg
Hellas
4:27:02
4:22:51
146
BA Derksen
Amsterdam
4:27:18
4:22:18
147
Dorthe Lund Nielsen
Århus C (DEN)
4:28:03
4:23:24
148
Jane Grieveson
Darlington, CO Durha
4:29:02
4:23:38
149
Susanne Hofmann
Frankfurt (GER)
4:30:44
4:26:34
150
Septima Mc Ardle
Amsterdam
4:31:50
4:26:52
151
Nathalie Dezy
Calais (FRA)
4:31:51
4:27:05
152
Susan Keston
Winchester (GBR)
4:32:03
4:27:55
153
Janelle Brown
Amsterdam
4:32:34
4:27:36
154
Shinto Yoko
Fujimicity (JPN)
4:32:34
4:27:38
155
Brona Margaret Bell
Hertford (GBR)
4:33:40
4:29:45
156
Lianne Koster
Groningen
4:34:41
4:29:20
157
Elina Groberman
Brooklyn (USA)
4:34:50
4:29:23
158
Kathleen Cooper
New York (USA)
4:36:23
4:30:47
159
Anna Glaumann
Amsterdam
4:37:16
4:31:58
160
Bretaigne Black
Leukemia&Lymphoma So
4:37:39
4:33:16
161
Laetitia Jourdain
Nointel (FRA)
4:37:40
4:33:07
162
Henrieta Dulaiova
Tallahassee (USA)
4:38:44
4:33:00
163
Caroline Bayne
Manchester (GBR)
4:39:24
4:34:13
164
Coral Godbee
London (GBR)
4:39:49
4:35:06
165
Anneke Mels
Haarlem
4:40:22
4:37:05
166
Susan Waters
New York (USA)
4:40:28
4:34:52
167
Annelie Dollenberg
Edenglen (RSA)
4:41:01
4:38:30
168
Bardino Monica
Firenze (ITA)
4:41:19
4:37:23
169
Corrina McSweeney
Sandymount Dublin (I
4:41:45
4:36:57
170
Andrea O'Brien
Amsterdam
4:44:11
4:39:13
171
Cindy Ras
Stiens
4:45:54
4:40:44
172
Sophie Mouly
Taunton (GBR)
4:45:54
4:40:07
173
Renata Roberts
Chicago (USA)
4:46:40
4:42:52
174
Margot Rozendaal
Amsterdam
4:46:59
4:41:13
175
Katie Reedman
London (GBR)
4:47:05
4:41:46
176
Carina Dilger
Straubing (GER)
4:48:40
4:45:33
177
Lucie Veselsky
Wien (AUT)
4:49:47
4:45:37
178
Clara Hauke
Utrecht
4:54:29
4:49:49
179
Tessa van Leeuwen
Amsterdam
4:55:53
4:50:59
180
Annette Bruce
Roslin (GBR)
4:56:56
4:52:03
181
Nathalie Courouble
Utrecht
4:59:30
4:54:35
182
Sara Bover
Barcelona (ESP)
4:59:45
4:54:32
183
Heidi van de Wiel
Winterthur (SUI)
5:02:00
4:57:24
184
Lisa Smithson
Amsterdam
5:02:50
4:58:52
185
Diandra Adam
Frankfurt (GER)
5:03:17
4:57:45
186
Cora Koning
Purmerend
5:03:19
4:58:28
187
Anna Curley
London (GBR)
5:04:42
5:00:03
188
Sally Humphryes
London (GBR)
5:05:21
4:59:59
189
Babet Lamers
Utrecht
5:08:18
5:03:02
190
Rebecca Lawrence
Birmingham (GBR)
5:08:25
5:05:23
191
Ans Punt
Wageningen
5:13:08
5:09:01
192
Misty Vaughn
Leukemia&Lymphoma So
5:17:35
5:12:45
193
Stephanie MacNeill
Hove, East Sussex (G
5:23:53
5:18:05
194
Eija Siikonen
Kuusankoski (FIN)
5:23:58
5:18:33
195
Alison Rankin
Glasgow (GBR)
5:24:36
5:18:50
196
Maureen Koel
Hermes
5:25:40
5:21:04
197
Carla Khouri
Romford (GBR)
5:33:27
5:28:06
V35, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Agnes Hijman
De Veenlopers
2:49:29
2:49:24
2
Katrin Van Looveren
Zell am See (AUT)
3:06:46
3:06:07
3
Hanne Bolstad
Oslo (NOR)
3:13:11
3:11:49
4
Daniela Hoerbinger
Siezenheim (AUT)
3:17:00
3:15:53
5
Guylaine Guillaume
Planet Tours
3:17:22
3:16:47
6
Margreet Heerkens-Nijl
Groningen
3:18:07
3:17:01
7
Sarah Bruce
St Helier, Jersey (G
3:19:49
3:18:59
8
Heidi Brockmans
Duffel (BEL)
3:20:10
3:19:46
9
Jo Wilson
Southport (GBR)
3:21:32
3:19:27
10
Elizabeth Järveläinen
Kuopio (FIN)
3:21:58
3:21:28
11
Mirjam Olthoff
DEM
3:23:30
3:22:30
12
Simone Kiesch
Heisdorf (LUX)
3:25:21
3:24:38
13
Petra Rasenberg
Scheldesport
3:25:29
3:24:06
14
Ursula den Ouden
Midwoud
3:29:13
3:28:10
15
Angeline Faber
Haag Atletiek
3:29:36
3:28:34
16
Corine Westerink
Phoenix
3:30:00
3:29:02
17
Susanne Seegers
's-Gravenhage
3:32:47
3:32:23
18
Frederique Gallet
Bresse Marathon
3:35:05
3:33:38
19
Karin Versteeg
AKU
3:35:24
3:33:32
20
Anne Jackson
Chorleywood (GBR)
3:36:34
3:34:38
21
Kathrin Klinke
Harsleben (GER)
3:37:51
3:36:14
22
Delphine Casorla
Bergeyk
3:38:15
3:35:26
23
Antonia Ritter
Riezlern (AUT)
3:39:09
3:38:10
24
Lisbeth Vinther
Hammel (DEN)
3:39:26
3:38:52
25
Sandrine Dupinet
Colmar Marathon Club
3:39:36
3:36:17
26
Suzanne Schoettger
Amsterdam
3:40:06
3:38:09
27
Judith Groot-Castricum
Castricum
3:42:17
3:38:25
28
Branka Kientz
Mannheim (GER)
3:42:17
3:39:48
29
Marie-Laure Guyon
Bresse Marathon
3:43:11
3:41:44
30
Minna Liira
Bruxelles (BEL)
3:44:23
3:42:58
31
Jenneke van den Berg
Arena
3:45:00
3:43:21
32
Stephanie Campion
Lincoln (GBR)
3:45:04
3:41:27
33
Julie Dalzell
Milton Keynes (GBR)
3:45:24
3:44:04
34
Frédérique Morel
Issy les Moulineaux
3:45:37
3:44:00
35
Lisa Cook
Amstelveen
3:46:55
3:46:00
36
Jane Harris
London (GBR)
3:48:02
3:44:40
37
Francoise Selosse
Amstelveen
3:48:35
3:45:46
38
Suzana van Keulen
Loosdrecht
3:49:07
3:48:44
39
Isabelle Blee
Limoges (FRA)
3:50:07
3:46:51
40
Helga Olafsdottir
107 Reykjavik (ISL)
3:50:29
3:49:00
41
Jo Wernham
Aldbourne, Nr Marlbo
3:51:28
3:47:38
42
Lesley Jones
Ashby de la Zouch (G
3:51:36
3:50:04
43
Enza Colleoni
Bergamo (ITA)
3:51:37
3:51:31
44
H Rijsenbrij-Bredewoud
Hattem
3:51:39
3:49:57
45
Andrea Simeth
Wals (AUT)
3:51:45
3:48:40
46
Dalva Hubert
UWV
3:52:48
3:50:10
47
Maïko Python
Geneve (SUI)
3:53:27
3:49:53
48
Benedicte Nippert
Heillecourt (FRA)
3:54:39
3:53:12
49
Ingrid Oving
Runners Stadskanaal
3:55:43
3:53:18
50
Astrid Ballaux
Genève (SUI)
3:56:43
3:53:14
51
Janette Maley
Glasgow (GBR)
3:57:49
3:54:13
52
Mary Anderson
Glasgow (GBR)
3:57:49
3:54:13
53
Gerda Methorst
Hillegom
3:58:03
3:54:33
54
Lisa Clay
Decatur, GA (USA)
4:00:02
3:57:27
55
Africa Valero Extremer
Jaen (ESP)
4:00:03
3:55:36
56
Simone Dal Corso
Leuven (BEL)
4:00:08
3:56:17
57
Josita Geertsen
Loopservice Nederlan
4:00:15
3:57:40
58
Francis te Nijenhuis
Prins Hendrik
4:00:21
3:57:19
59
Angelique Wolsing
Amersfoort
4:00:26
3:57:52
60
Marijke van Eerd
Breda
4:01:08
3:59:29
61
Nathalie David
Planet Tours
4:01:19
3:58:42
62
Martje Wisse
Dynamica
4:01:28
3:57:53
63
Valerie Bouchet
Bresse Marathon
4:01:29
3:59:16
64
Eva Mikuska
London (GBR)
4:01:42
3:59:14
65
Gisela van Haaren
Pozuelo-Madrid (ESP)
4:02:21
4:00:29
66
Sophie Biesse
ASPTT METZ
4:02:32
3:59:54
67
Monique Beukeboom
Wageningen
4:04:23
4:01:43
68
Nicky Sprules
Dorchester, Dorset (
4:05:41
4:01:26
69
Renate Strich
Nürnberg (GER)
4:07:00
4:01:16
70
Jane Braham
Bath (GBR)
4:07:25
4:03:22
71
Sarah Grigor
Lossiemouth (GBR)
4:07:38
4:03:06
72
Tamara Ronteltap
Phanos
4:08:30
4:06:46
73
Françoise Chaltin
Thy Le Chateau (BEL)
4:08:56
4:05:11
74
Jacoba Marinus
Sportvereniging Spor
4:09:15
4:07:27
75
Jo Moore
Deal (GBR)
4:09:16
4:05:43
76
Darryn von Maltitz
Johannesburg (RSA)
4:09:38
4:05:37
77
Sunanda Sarker-Bell
Southampton (GBR)
4:10:10
4:08:07
78
Kaija Langenskiold
Espoo (FIN)
4:11:09
4:07:32
79
Jan Cooil
Basildon (GBR)
4:12:15
4:09:34
80
Dorothee Bonnet
Roucourt (BEL)
4:14:25
4:12:42
81
Yedida Lazarovitch
Herzliya (ISR)
4:15:06
4:13:24
82
Sophie Chataigner
Fublaines (FRA)
4:15:45
4:13:54
83
Silvia Diemon
Münster (GER)
4:16:12
4:11:00
84
Lonneke Donders
Amsterdam
4:16:30
4:11:38
85
Lotte Elmann Wegner
Karlslunde (DEN)
4:16:58
4:12:47
86
Cynthia Bergman
Almere
4:17:35
4:12:58
87
Marlies Bakker
GAC Hilversum
4:22:35
4:17:58
88
Christine Gongora
Danne 4Vents (FRA)
4:23:03
4:18:29
89
José Waardijk-Scheuer
Bloemendaal
4:24:20
4:20:25
90
Marianne Aten
Wormer
4:24:32
4:19:07
91
Pascale Huin
Bergeyk
4:25:34
4:20:54
92
Misha Rubesch
London (GBR)
4:25:59
4:23:17
93
Yvon Bouman-Butter
Egmond aan den Hoef
4:26:58
4:23:05
94
Anne Watt
Sheffield (GBR)
4:29:01
4:24:17
95
Julia Romanova
Almere
4:29:35
4:27:28
96
Patricia Amestoy
Biarritz (FRA)
4:29:38
4:24:06
97
Pauline Bombeeck
Gouda
4:30:49
4:26:36
98
Dunalin Naryse
Péruwelz (BEL)
4:31:09
4:29:27
99
Sandra Ondaan
Spijkenisse
4:32:00
4:29:26
100
Sonja Keizers
's-Gravenhage
4:32:33
4:27:35
101
Veronique Delavenne
Amiens (FRA)
4:33:42
4:29:03
102
Petra M Bohrer
Hilversum
4:33:57
4:30:12
103
Riccarda Racine
Zürich (SUI)
4:34:55
4:30:27
104
Lina Hendriks
Zeegse
4:35:04
4:29:32
105
Gun Karlsson
Haarlem
4:36:18
4:33:20
106
Miriame Baron
sederon (FRA)
4:37:13
4:32:22
107
Anne-Marie Bell
Hertford (GBR)
4:41:18
4:37:22
108
Jolanda Ettema
VAV
4:42:38
4:37:12
109
Jane Nicholls
Southampton (GBR)
4:45:26
4:40:25
110
Dagmar Krull
Köln (GER)
4:46:49
4:41:29
111
Eli Heckhuis
Rheine (GER)
4:47:25
4:43:42
112
Saila Huurinainen
Helsinki (FIN)
4:49:04
4:45:16
113
Keri Giller
Apo Ae (USA)
4:49:25
4:45:13
114
Monique Schoonderbeek
VAV
4:49:44
4:44:19
115
Heidi Kekkonen
Helsinki (FIN)
4:55:06
4:49:51
116
Sabine Zabouri
Colmar Marathon Club
4:55:17
4:50:53
117
Louise Finlay
Gorebridge (GBR)
4:56:56
4:52:02
118
Angelique Peper
Amsterdam
4:57:41
4:52:27
119
Susanne Frick
Niederkrüchten (GER)
5:00:04
4:54:34
120
Rita Locher
Winterthur (SUI)
5:02:00
4:57:24
121
Jenny Green
Bishop Auckland (GBR
5:02:13
4:57:01
122
Deborah O'Hanlon
Slaley,Northumberlan
5:11:45
5:10:25
123
Alison Dew
Bowness-on-Windermer
5:12:00
5:06:31
124
Sarah Kollmer-Dorsey
's-Gravenhage
5:12:24
5:06:48
125
Suzanne Hill
Bangor (GBR)
5:14:16
5:08:40
126
Ellis Post
Lunteren
5:15:10
5:10:15
127
Dawn Cunio
Southampton (GBR)
5:15:56
5:10:55
128
Lucy Thomson
Fife (GBR)
5:18:46
5:13:36
129
Susan Parr
Woodford Green (GBR)
5:18:54
5:14:04
V40, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erni Hamilton
Perth, PH2 0LD (GBR)
3:07:43
3:06:27
2
Anne-Marie Duran
Planet Tours
3:13:36
3:12:31
3
Jettie de Ruyter
Loopgroep PK
3:15:32
3:14:53
4
Cecilia Petersson
Stockholm (SWE)
3:16:28
3:15:32
5
Simonetta Castelli
Brembate (BG) (ITA)
3:18:01
3:16:39
6
Elvira Kuhfuss
Extertal (GER)
3:19:14
3:18:20
7
Annette Heyman
Terneuzen
3:21:00
3:19:39
8
Martine Hofer
ASPTT METZ
3:22:28
3:22:11
9
Margot Testers
Olympia Halsteren
3:23:03
3:22:03
10
Martina Cremer
Bückeburg (GER)
3:23:19
3:22:34
11
Kitty Groothedde
Apeldoorn
3:26:15
3:25:38
12
Claire Mccreery
Bristol (GBR)
3:28:30
3:24:23
13
Jenny Moloney
Portland (GBR)
3:28:34
3:26:56
14
Mai Neijens
Amsterdam
3:29:10
3:28:08
15
Gillian Butler-Damon
Maarssen
3:31:27
3:28:59
16
Patricia Agnelli
Bergeyk
3:33:18
3:30:29
17
Caroline Kirkbride
Durham (GBR)
3:33:24
3:32:29
18
Pascale Prevel
Challex (FRA)
3:34:17
3:32:50
19
Josy Torlet
Crepy En Valois (FRA
3:35:40
3:34:03
20
Baukje Meindertsma
Haarlem
3:36:40
3:34:17
21
Chantal Bourneix
Bergeyk
3:39:58
3:37:08
22
Anja van Randeraat
Bergen Nh
3:40:59
3:39:35
23
Pauline Walker
Rosyth (GBR)
3:42:20
3:40:22
24
Jolanda Segers
Amstelveen
3:42:27
3:36:30
25
Estela Dardel
Paris (FRA)
3:44:16
3:41:02
26
Gieny van Niejenhuis
UWV
3:44:48
3:42:13
27
Frances Ridgeway
Knebworth (GBR)
3:45:26
3:42:35
28
Sylvie Fretille
Limoges (FRA)
3:45:31
3:42:15
29
Carole Fortune
Edinburgh (GBR)
3:46:04
3:42:31
30
Carolin Dachowicz
Dresden (GER)
3:46:30
3:46:09
31
Angelika Küng
Gretzenbach (SUI)
3:47:03
3:44:36
32
Paula vd Maat
UWV
3:47:38
3:45:02
33
Andrée Foutrel
Ste Marie des Champs
3:47:39
3:46:30
34
José Boonen-Lemmen
Belfeld
3:47:49
3:44:58
35
Jane Morganti
Paris (FRA)
3:48:57
3:47:16
36
Wilma Tjalsma
Amsterdam
3:49:22
3:45:24
37
Dominique Sampy
ASPTT METZ
3:49:55
3:47:17
38
Yasmin Oentrich
Amsterdam
3:49:59
3:45:01
39
Judith Beyerbacht
Haarlem
3:51:19
3:48:59
40
Jenny Covey
Lichfield (GBR)
3:52:20
3:49:42
41
Bente Lidegaaard
Løgumkloster (DEN)
3:53:48
3:49:53
42
GROSSE Sylvie
Jarville (FRA)
3:54:39
3:53:11
43
Jane Mc Grath
Ballinhassig, Cork (
3:55:34
3:54:03
44
Pascale Monnier
Roncq (FRA)
3:56:47
3:55:33
45
Irene Comley
Glasgow (GBR)
3:57:49
3:54:14
46
Helga Pingist
Feldkirchen (AUT)
3:58:03
3:55:51
47
Sonja van Zeelt
Veteranen Nederland
3:58:11
3:54:50
48
Sylvie Lefebvre
Amiens (FRA)
3:58:40
3:54:02
49
Martine Pierrard
Thy Le Chateau (BEL)
3:58:41
3:54:57
50
Janneke Cazemier
Artemis
3:59:31
3:57:40
51
Denise Eijsman
Blaricum
3:59:51
3:57:31
52
Francoise Grandidier
ASPTT METZ
4:00:01
3:59:55
53
Sabine Kocks
Rheine (GER)
4:00:56
3:57:17
54
Margit Rehrl
Wals (AUT)
4:02:35
3:59:30
55
Pascale Colin
Heillecourt (FRA)
4:02:44
4:00:27
56
Geertje van der Meer
Phanos
4:02:51
4:01:07
57
Carla van Zandvoort
Almere '81
4:03:53
4:01:14
58
Anne Duparc
Villequier (FRA)
4:04:03
4:02:41
59
Brigitte Kienstra
Nieuwegein
4:05:50
4:03:32
60
Antoinette Brussen
Amsterdam
4:06:26
4:02:31
61
Barbara Remy-Petroske
Zeven (GER)
4:09:28
4:07:34
62
Chritine Amory
Petit-Rechain (BEL)
4:09:30
4:04:02
63
Mireille Lutz
Dauendorf (FRA)
4:09:50
4:06:04
64
Karin Nijenhuis
Wageningen
4:10:22
4:07:42
65
Iris Verkuil
Veteranen Nederland
4:10:46
4:08:29
66
Monique Burger
Amsterdam
4:11:03
4:06:26
67
Claire Vlug
Amsterdam
4:11:51
4:07:05
68
Startnummer 6001
4:12:51
4:10:32
69
Hildegard Leonhardt
Meschede (GER)
4:13:37
4:09:53
70
Marloes Vermeulen
Amsterdam
4:13:59
4:08:56
71
Plony van Beek
Pijnenburg
4:14:02
4:11:40
72
Jackie Thomson
Montrose, Angus (GBR
4:14:26
4:12:00
73
Joanna Pryce
Cornwall (GBR)
4:14:39
4:12:48
74
Germaine Kropilak
Dallas, TX (USA)
4:14:48
4:12:48
75
Silvia van Doorn-vd Be
Groenekan
4:15:40
4:12:53
76
Gill Tomkins
Southport (GBR)
4:16:05
4:10:32
77
Ina Rasmussen
Farum (DEN)
4:17:29
4:14:11
78
Donna Pressnall
Leukemia&Lymphoma So
4:17:34
4:13:12
79
Hélène van der Lelie
Almere
4:18:24
4:13:47
80
Therese Neuhaus
Gstaad (SUI)
4:19:15
4:14:22
81
Carol Paul
Stevenage (GBR)
4:19:22
4:15:11
82
Tanja van Mil
Den Ilp
4:19:59
4:16:47
83
Claire Cook
Tewkesbury (GBR)
4:20:16
4:14:56
84
Gitta Marcus-Simon
Hamburg (GER)
4:21:01
4:16:58
85
Annet Alberts
Pijnenburg
4:21:02
4:16:38
86
Bente Hansen
Ålborg (DEN)
4:23:05
4:18:02
87
Marion Wessel
Rheine (GER)
4:23:08
4:21:12
88
Laura Scandurra
Washington DC (USA)
4:23:22
4:19:09
89
Magriet Taselaar-Vegte
Artemis
4:23:51
4:18:28
90
Sophie Borst
Abcoude
4:23:51
4:18:36
91
Veronique van Leeuwen
Amsterdam
4:24:01
4:18:01
92
Thérèse Auffray
La Ville-es-nonais (
4:24:49
4:21:08
93
Suzanne van Meerten
Voorburg
4:25:12
4:20:43
94
Petra de Haas-Peek
GAC Hilversum
4:25:35
4:20:59
95
Andrea Radermacher
Leukemia&Lymphoma So
4:25:51
4:21:27
96
Karin van Lil
Amstelveen
4:27:18
4:22:13
97
Veronique Bury
Amiens (FRA)
4:28:00
4:23:22
98
June Jeffrey
Glasgow (GBR)
4:29:54
4:24:08
99
Van Aalderen
Bussum
4:30:22
4:24:46
100
Mandana Heuer
Hamburg (GER)
4:31:21
4:26:35
101
Katrin Torfs
Lier (BEL)
4:31:42
4:27:45
102
Gillian Reid
Law (GBR)
4:32:03
4:28:00
103
Karen Doyle
Heswall, Wirral (GBR
4:32:04
4:30:44
104
Linda Major
Aldershot (GBR)
4:32:56
4:27:51
105
Nel de Gier
IJsselstein Ut
4:33:18
4:28:24
106
Marianne Alberts
Almere '81
4:33:25
4:28:33
107
Lisa Yother
Leukemia&Lymphoma So
4:34:25
4:30:01
108
Gerry Dumont
Runnersworld
4:35:11
4:29:25
109
Anne Gray
Lausanne 26 (SUI)
4:35:12
4:31:02
110
Trudy Burgerding
Amsterdam
4:36:54
4:31:38
111
Helen Haslam-Mousawi
Cheadle Hulme (GBR)
4:39:20
4:34:09
112
Michelle Bonnet
Heillecourt (FRA)
4:41:10
4:38:53
113
Katharina Boels
Loopgroep Zuidhorn
4:41:12
4:36:00
114
Ella Snoek
Prinsenbeek
4:43:06
4:37:59
115
Tine de Vries
Utrecht
4:46:26
4:43:08
116
Gitte Andersen
Aalborg (DEN)
4:49:02
4:43:49
117
Janice McClory
Coatbridge (GBR)
4:49:40
4:44:00
118
Kathy Mertens
Antwerpen (BEL)
4:50:16
4:47:43
119
Corrie Braam
Argo
4:50:20
4:44:53
120
Alison Holmes
Worthing (GBR)
4:52:13
4:48:00
121
Inge Groothedde
Apeldoorn
4:52:29
4:46:41
122
Eveline Dalebout
Almere
4:52:35
4:47:36
123
Ada de Kamper
VAV
4:56:27
4:51:01
124
Frederique Pages
Draveil (FRA)
4:58:33
4:54:05
125
Anneke van der Leest
Loopgroep De Drentsc
4:58:45
4:52:59
126
Juliane Niebel
Dingelstedt (GER)
5:01:06
4:56:15
127
Ina Schmidt
Athenstedt (GER)
5:01:06
4:56:15
128
Angelique Sijl
Rotterdam
5:05:11
5:00:16
129
Astrid Gorissen
London (GBR)
5:05:39
5:00:29
130
Kathleen Cady
Altadena, CA (USA)
5:07:29
5:02:36
131
Kathy Green
Slaley,Northumberlan
5:11:45
5:10:25
132
Sylvie Cartoux
Istres (FRA)
5:16:08
5:11:02
133
Van Dijk
Energie
5:17:28
5:12:36
134
Zürn Cornelia
Aschaffenburg (GER)
5:24:06
5:18:30
135
Karoline Ligthart
Hilversum
5:24:42
5:19:35
136
Gabriela Espinosa
Rotterdam
5:35:02
5:29:24
V45, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Carla Ophorst
Olympus '70
2:58:01
2:57:48
2
Patricia Affleck
Galashiels (GBR)
3:02:03
3:01:35
3
Ilona Duits
Groningen Atletiek
3:14:48
3:14:02
4
Elisabet Solbergsdotti
Seltjarnarnes (ISL)
3:16:00
3:14:54
5
Chantal Langlace
Saleux (FRA)
3:16:38
3:15:57
6
Marie-Line Madrenes
Yvetot (FRA)
3:23:18
3:22:38
7
Ria Buiten
Veteranen Nederland
3:26:34
3:25:14
8
Ineke Luppers
NEA Volharding
3:29:57
3:27:14
9
Frieda Onwezen vd Maat
Bunnik
3:31:03
3:29:00
10
Gudrun Geirsdottir
Reykjavik (ISL)
3:32:12
3:30:28
11
Elisabeth Spreng
Fribourg (SUI)
3:32:42
3:31:49
12
Yvonne Voets-Goud
Veteranen Nederland
3:33:22
3:32:56
13
Annick Quirion
ACC Athletisme
3:34:28
3:32:37
14
Lieskina Brouwer
De Spartaan
3:35:25
3:33:48
15
Francoise Leguay
Paris (FRA)
3:38:58
3:37:37
16
Paulien Adamse
Pallas '67
3:39:58
3:38:27
17
Lieve Mertens
Belsele (BEL)
3:40:12
3:39:18
18
Yvonne Barelds-Masseli
Loopgroep De Lutte
3:43:15
3:42:33
19
Elene Kayum
London (GBR)
3:43:32
3:42:22
20
Silvia Wolf
Münchenbuchsee (SUI)
3:43:33
3:41:19
21
Els Annegarn
Loopgroep PK
3:43:53
3:41:39
22
Agnes Meerman-Scheven
ATC '75
3:44:47
3:38:34
23
Susanne Hansen
Hvalsoe (DEN)
3:45:25
3:42:01
24
Thora-Bjork Hjartardot
Reykjavik (ISL)
3:47:29
3:44:21
25
Visker Tini
Artemis
3:48:18
3:46:25
26
Joke Sijs
ARO '88
3:50:43
3:47:37
27
Nadine Espeitte
Heillecourt (FRA)
3:50:51
3:49:27
28
Marie-France Détruit
La Foulée Muroise
3:52:15
3:49:20
29
Catherine Drouhard
Ecole (FRA)
3:52:26
3:49:49
30
Maria Dirks
Hellas
3:53:08
3:50:34
31
Patricia Gauclain
Saran (FRA)
3:54:28
3:52:43
32
Mildred Bertelkamp
Amsterdam
3:55:28
3:52:55
33
Pia Sevel
Hans Nissen
3:56:07
3:54:10
34
Tineke Niemeijer
Amsterdam Zuidoost
3:57:01
3:52:22
35
Aude Cosperec
Sportifs a Bord
3:57:55
3:55:41
36
Agnes Jans
Loopgroep PK
3:58:20
3:56:38
37
Marjan de Bruin
Uithoorn
4:03:29
3:58:41
38
Dolors Vila Belles
Viladecavalls (ESP)
4:04:38
4:02:08
39
Stella Imong
Newton Abbot (GBR)
4:06:46
4:03:12
40
Rosa maria Garrido Ven
Barcelona (ESP)
4:07:31
4:05:09
41
Chris Schwartz
Lier (BEL)
4:08:07
4:04:09
42
Gerda Huisman
Nijmegen
4:08:31
4:05:51
43
Maïté Appaix
Sochaux (FRA)
4:08:39
4:05:30
44
Annick Jaugey
Sportifs a Bord
4:09:08
4:07:06
45
Marijke van Bokhorst
GAC Hilversum
4:10:06
4:05:30
46
Penny Moreton
Millom Cumbria (GBR)
4:10:55
4:07:26
47
Béatrice Schultz-Gaben
Villeneuve d'Ascq (F
4:12:47
4:09:39
48
Ineke Plant
Groningen
4:12:47
4:09:58
49
Bertrand Sylvie
Xonrupt Longemer (FR
4:14:30
4:11:53
50
Annelies Vernooij
LVA Plantaris
4:15:00
4:10:30
51
Liesbeth Waltz
Phoenix
4:15:23
4:10:50
52
Ellen Broere
Hoofddorp
4:18:54
4:14:11
53
Marleen Bosse-Reijnen
Haarlem
4:20:01
4:16:01
54
Corrie ten Broeke
Amstelhoek
4:21:10
4:16:22
55
Carita Lindell
Karleby (FIN)
4:22:02
4:18:11
56
Annalies Jansen
Groningen
4:22:55
4:17:23
57
Petra Ratterman
AKU
4:25:49
4:21:00
58
Mary Farrell
Newry (GBR)
4:26:33
4:21:38
59
Annemiek Selter
Ruinen
4:26:49
4:21:57
60
Debbie Tomlinson
Billericay (GBR)
4:27:50
4:24:00
61
Emmy Stuij
Ouderkerk aan de Ams
4:32:28
4:26:31
62
Gerrie van Loon-Esseli
Cifla
4:33:40
4:29:40
63
Inez Chin Sue
Loopservice Nederlan
4:34:10
4:28:23
64
Annick Caron
Roost-Warendin (FRA)
4:35:48
4:30:45
65
Pilar Sanchez Amezcua
Jaen (ESP)
4:36:32
4:31:41
66
Regina van Geene
GVAC
4:38:40
4:32:52
67
Joseta Wittbold
Witten (GER)
4:38:52
4:35:10
68
Jennie Sasbrink
VAV
4:40:20
4:34:55
69
Sue Adams
Southport (GBR)
4:40:29
4:34:56
70
Lucie Gough
Southport (GBR)
4:40:29
4:34:57
71
Jolanda Rijnsburger
Bennebroek
4:43:02
4:38:02
72
Christa Janecek
Wien (AUT)
4:46:26
4:41:14
73
Carla Basset
VAV
4:49:44
4:44:18
74
Lia van Meegen
Alphen aan den Rijn
4:50:28
4:44:41
75
Karin Houtzager
VAV
4:56:11
4:50:45
76
Birgit Schöwe
Schwalmtal (GER)
5:00:04
4:54:34
77
Monica Kimbler
Pembroke Pines (USA)
5:00:51
4:59:02
78
Elaine Penn
Lichfield (GBR)
5:03:52
4:58:47
79
Carine Samois
Vilvoorde (BEL)
5:09:50
5:04:56
80
Catherine Craythorne
Bangor (GBR)
5:14:16
5:08:40
81
Kathleen A Gredler
Eastchester Ny (USA)
5:18:05
5:12:31
82
Ingrid van Doorn-Busar
Typhoon
5:19:09
5:14:15
83
Sabine Nadol
Blanquefort (FRA)
5:21:29
5:16:09
84
Christine Jay
Eysines (FRA)
5:21:30
5:16:12
85
Joy Barton
Stourbridge (GBR)
5:35:46
5:31:15
86
Lone Lagermann
Helsingør (DEN)
5:41:57
5:36:26
V50, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ria Stam
AV Castricum
3:25:03
3:23:57
2
Marianne Dondelinger
Bereldange (LUX)
3:30:33
3:29:20
3
Eliane Garrido
St Marcellin (FRA)
3:46:46
3:43:12
4
Martine Boursicaud
Limoges (FRA)
3:47:02
3:43:46
5
Marie-Francoise Floren
Heillecourt (FRA)
3:50:29
3:49:02
6
Denise Arcan
Thomas Cook
3:51:12
3:49:43
7
Liesbeth Edelbroek
RRZ
3:52:33
3:49:51
8
Brenda Avery
Chepstow (GBR)
3:53:38
3:51:34
9
Maibritt Loebenstein
Marathon Travel Club
3:54:04
3:52:14
10
Claudette Buoro
Bresse Marathon
4:02:31
4:01:04
11
Yvon Demouge
Nijmegen
4:02:55
4:00:16
12
Lone Jensen
Marathon Travel Club
4:03:51
4:03:34
13
Marjolein Dunki Jacobs
Phanos
4:04:02
3:59:36
14
José Kloosterman
AV Houten
4:07:07
4:04:48
15
Trijnie Roozendaal-Rep
Oostzaan
4:07:16
4:02:11
16
Esther Antonsen
Hans Nissen
4:11:43
4:09:45
17
Chris Jans
Baexem
4:11:46
4:09:08
18
Elly van der Zijden
Almere
4:12:23
4:07:48
19
Jolanda Smink
Almere
4:12:31
4:08:00
20
Anne Marie Pech Gourg
Thomas Cook
4:14:20
4:10:54
21
Adrie van der Vaart
Ermelo
4:14:49
4:09:59
22
José van Nieuwkerk
AV Houten
4:15:29
4:13:11
23
Marie-Christiane Fostr
Péruwelz (BEL)
4:17:20
4:13:58
24
Thea Jansen-Rorije
's-Gravendeel
4:18:47
4:17:00
25
Giulia Consonni
Amsterdam
4:19:31
4:14:27
26
Dorothée Frenz
Reims (FRA)
4:21:11
4:16:30
27
Evelyne Carbonne
Sportifs a Bord
4:21:58
4:17:48
28
Cathrine Markmann
Marathon Travel Club
4:24:34
4:20:34
29
Martine Messaoudi
Chanteheux (FRA)
4:25:08
4:20:50
30
Ida Molkenboer
Loopservice Nederlan
4:25:57
4:21:27
31
Lecoanet Martine
Xonrupt Longemer (FR
4:26:03
4:22:19
32
Barbara Stinson
Leukemia&Lymphoma So
4:26:47
4:22:22
33
Berit Holmquist
Marathon Travel Club
4:27:45
4:23:44
34
Edeltraud Fassel
Oberasbach (GER)
4:29:32
4:24:39
35
Birgit Tingskov
Hans Nissen
4:31:41
4:29:43
36
Beate Daschner
Straubing (GER)
4:32:05
4:27:56
37
Inge Madsen
Marathon Travel Club
4:32:09
4:27:24
38
Sheila Pickett
Bexleyheath (GBR)
4:32:43
4:27:32
39
Agniet van Kampen
Amsterdam
4:34:21
4:29:29
40
Brigitte Tavernier
Sportifs a Bord
4:34:28
4:29:22
41
Joke van Gool
DAK
4:34:45
4:31:13
42
Rosemarie Utley
Otley (GBR)
4:34:58
4:31:03
43
Ormieres Claire
Saint-orens De Gamev
4:38:31
4:34:03
44
Joy Ballard
Benton (USA)
4:38:36
4:33:32
45
Anne Casile
Lyon (FRA)
4:39:52
4:35:41
46
Jose van Bentum
Uithoorn
4:46:57
4:42:08
47
Gabrielle Riemer
Colmar Marathon Club
4:49:12
4:44:07
48
Rosemary Evans
flemingsburg (USA)
4:50:35
4:45:55
49
Kirsten Mikkelsen
Idestrup (DEN)
4:50:40
4:45:30
50
Margaret Cargey
Glasgow (GBR)
4:52:47
4:47:07
51
Helle Vad Lorentzen
Naerum (DEN)
4:53:18
4:47:36
52
Beitske Ferwerda
Hercules
4:54:41
4:48:54