Uitslagenlijst 40e Athloscross

Harderwijk - Zaterdag 16 oktober 2004

MPC, MPC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther Brilman
AV Nijkerk
4:03
2
Melissa de Haan
AV '34
4:20
3
Tess Lont
AV '34
4:29
4
Rosalien Bauman
Athlos
4:29
5
Liselotte Bouwman
AV '34
4:31
6
Ellen Drost
Athlos
4:59
7
Hina Vuijk
Triathlon
5:10
8
Wendy Polderdijk
AV '34
5:20
9
Jode Schreuder
Athlos
5:21
10
Tessa Nebbeling
AV '34
5:30
JPC, JPC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas van Ginneken
Triathlon
4:04
2
Nick Barelds
AV '34
4:06
3
Corné Peerdeman
NOP
4:14
4
Henk Okoli
4:27
5
Wouter Weyn
AV '34
4:28
6
Tim Berns
AV '34
4:32
7
Neflin de Weerdt
Athlos
4:35
8
Bas Hoving
Athlos
4:41
9
Mark Jansonius
AV '34
4:43
10
Ivo Derkink
Athlos
4:44
11
Rens de Boer
Almere '81
4:46
12
Beimen Vellinga
NOP
4:47
13
Noah Steijlen
5:01
14
Frank Zegers
AV '34
5:03
15
Rutger Companjen
5:12
16
Coen Hoving
5:19
17
Melvin Haan
Triathlon
5:31
18
Huub van Vreeswijk
AV '34
6:20
MPB, MPB
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rense Leseman
Ciko '66
4:05
2
Anja van der Zanden
Triathlon
4:14
3
Laurie Kampkuiper
AV '34
4:16
4
Chloe Wichard
AV '34
4:26
5
Karen Nijenhuis
Athlos
4:30
6
Bente Scheepmaker
Athlos
4:38
7
Tirza Amersfoort
AV '34
4:41
8
Britt Hoekstra
AV '34
4:42
9
Lisa Elskamp
AV '34
4:43
10
Rachel van Weerdenburg
AV '34
4:44
11
Carlijn Niessen
4:45
12
Esmee Bannink
AV '34
4:46
13
Eline Linger
AV '34
4:54
14
Inge Weber
Athlos
5:00
15
Lotus Westerhof
Athlos
5:00
16
Karin de Vries
Triathlon
5:07
17
Amy Verhoof
AV '34
5:17
18
Anne-louise Meringa
Athlos
5:23
JPB, JPB
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo Koch
Almere '81
3:59
2
Trystan de Weerdt
Athlos
4:03
3
Jordi Peerdeman
NOP
4:04
4
Sjoerd Mol
AV '34
4:35
5
Thomas van Arkel
Athlos
5:00
6
Luuk van Empel
AV '34
5:04
7
Rene Scholten
AV '34
5:14
8
Nick van Vreeswijk
AV '34
5:58
9
Walter Wildeboer
AV '34
6:33
MPA, MPA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lique Weeren
Triathlon
3:48
2
Margit Korporaal
AV '34
3:49
3
Marijke Brilman
AV Nijkerk
3:52
4
Michelle van der Meer
Isala '96
3:52
5
Deborah Beuling
Isala '96
4:02
6
Shannon van der Gaag
Almere '81
4:03
7
Floor Verweij
Athlos
4:05
8
Nienke Tebbens
AV '34
4:06
9
Lenneke Bouwman
AV '34
4:06
10
Anke de Boer
Almere '81
4:06
11
Eef Verweij
Athlos
4:07
12
Alisa Mura
AV '34
4:18
13
Nina Graver
Athlos
4:18
14
Chiara Adema
Almere '81
4:20
15
Danike van Beek
Athlos
4:21
16
Demi Verbeek
Athlos
4:23
17
Ella van Amelsvoort
AV '34
4:25
18
Melanie Polderdijk
AV '34
4:26
19
Suzet Verschoor
Athlos
4:27
20
Liselot Brugsman
Athlos
4:28
21
Mirjam Heshusius
Athlos
4:32
22
Veronique Salome
Athlos
4:36
23
Dionne van Ommen
Athlos
4:46
24
Amber Burgers
AV '34
4:58
25
Laura Noltee
Athlos
4:58
26
Merel van der Maaten
Athlos
5:25
JPA, JPA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaap-gerben Vellinga
NOP
3:44
2
David Oostinga
AV '34
3:47
3
Jurriaan Wouters
Triathlon
3:50
4
Erik Lont
AV '34
3:53
5
Yael Nahar
Almere '81
3:53
6
Chaim van Veen
Athlos
3:55
7
Nijs van Tuijl
AV '34
3:59
8
Nick Lankwarden
AV '34
3:59
9
Melvin Deugd
AV '34
4:01
10
Quincy van Driesten
Athlos
4:03
11
Casper van Leeningen
AV '34
4:05
12
Jorrick vd Pavert
Athlos
4:06
13
Simon de Regt
AV '34
4:06
14
Sander Hagen
AV '34
4:12
15
Yannick Buitenhuis
AV '34
4:14
16
Marcus J Stout
AV '34
4:16
17
Tim Nijenhuis
4:17
18
Anton de Regt
AV '34
4:17
19
Casper van Ginneken
Triathlon
4:17
20
Christiaan Garritsen
AV '34
4:22
21
Bart van Rosmalen
Athlos
4:23
22
Guido Steehouder
Triathlon
4:26
23
Bart Willemsen
AV '34
4:27
24
Mike van Megen
AV '34
4:33
25
Alje Hoving
Athlos
4:33
26
Hilco de Jong
4:39
27
Sjoerd Voetdijk
AV '34
4:39
28
Remco Winkeler
Athlos
4:46
29
Kevin van Vliet
Athlos
4:51
30
Jesse Maaijen
Athlos
4:58
31
Ashwin Knoet
Athlos
5:09
32
Thijs Mol
AV '34
5:13
33
Corbin Berghuis
Athlos
5:18
34
Mark Berghuis
Athlos
5:26
MD, MD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisanne Drost
Athlos
5:42
2
Asli Akan
AV '34
5:44
3
Simone Emens
Daventria
5:46
4
Jeanine vd Klashorst
Atverni
5:52
5
Marjolein Rombouts
AV '34
6:08
6
Stephanie Beuling
Isala '96
6:20
7
Yvonne Kalkhoven
Athlos
6:21
8
Anne Bakker
Athlos
6:25
9
Annerieke Bouwman
AV '34
6:26
10
Janneke Brilman
AV Nijkerk
6:27
11
Karina Krijgsman
Athlos
6:29
12
Robin de Jong
Triathlon
6:37
13
Milou Bouman
Athlos
6:38
14
Aletta Schraa
Triathlon
7:05
15
Ilse Bisseling
AV '34
7:14
16
Valerie Salome
Athlos
7:27
JD, JD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wart Weeren
Triathlon
7:00
2
Leon Koch
Almere '81
7:15
3
Arjen Vogel
Almere '81
7:24
4
Edwin de Vries
Almere '81
7:26
5
Sander Gelissen
Daventria
7:43
6
Nolle Groen
Daventria
7:51
7
Frido Welker
Athlos
7:56
8
Glenn Bruins
AV '34
7:57
9
Job Boomgaard
Triathlon
8:05
10
Beinte Groen
Daventria
8:08
11
Benjamin Oderkerk
AV '34
8:15
12
Koen Bonekamp
AV '34
8:25
13
Stijn Verheul
AV '34
8:26
14
Jodimar Hokke
AV '34
8:28
15
Brent Verschoor
Athlos
8:35
16
Bas van Rijn
AV '34
8:37
17
Laurens Steehouder
Triathlon
8:38
18
Patrick Winkeler
Athlos
8:44
19
Jochem Stevense
AV '34
9:11
20
Martijn Adam
Athlos
9:16
21
Auke van Albada
Triathlon
9:20
22
Wessel van der Veen
Athlos
9:30
23
Bram Wessels
Athlos
9:32
24
Tom van der Maaten
Athlos
9:41
25
Leon Rombouts
AV '34
10:00
26
Nathan Holtman
AV '34
10:10
27
Emile Schutte
AV '34
10:40
MC, MC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ismaelle Stout
AV '34
7:53
2
Anne Toebes
AV '34
7:55
3
Ayla Adema
Almere '81
8:12
4
Stephanie Wittenberg
Daventria
8:22
5
Romy Oonk
AV '34
8:31
6
Iris Berends
AV '34
8:57
7
Myrthe van Weerdenburg
AV '34
9:12
8
Tara Vastenhout
AV '34
9:27
9
Tosca Urbanus
AV '34
9:42
10
Lise Adelerhof
AV '34
9:43
JC, JC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dave de Geest
Ciko '66
8:23
2
Wesley Pauel
Almere '81
8:43
3
Nick Vriend
NOP
8:44
4
Jelle Boes
Athlos
8:53
5
Andreas Potgieter
AV '34
9:19
6
Navarone van Driesten
Athlos
9:38
7
Dylan de Vries
AV '34
9:47
8
Jeffrey Kersaan
AV '34
9:48
9
Robbert jan Vasse
Athlos
10:12
10
Xander Knispel
Athlos
10:25
11
Stefan van de Graaf
Daventria
10:30
12
Floris Heil
AV '34
10:33
13
Michael Ligthart
Almere '81
10:36
14
Ellard Schutte
AV '34
10:37
15
Vincent Rorije
AV '34
10:38
16
Herse Groen
Daventria
10:59
17
Ruben van Bergen
Athlos
11:29
18
Dorian van Dalen
Athlos
11:32
19
Martijn Lankhorst
AV '34
12:21
20
Alp Guvercin
AV '34
13:07
21
Ruben van Ginkel
13:25
MB, MB
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carelien Kloek
NOP
7:22
2
Thessa Fokkema
AV '34
9:42
3
Fiona Tamminga
AV '34
11:01
JB, JB
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alex van de Graaf
Daventria
8:46
2
Marco de Meer
Athlos
9:09
3
Kevin van de Wassenber
Athlos
10:01
4
Wouter Foppen
Athlos
10:31
5
Dennis Bout
Athlos
12:40
MA, MA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esmay Vos
Typhoon
10:13
JA, JA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gert-Jan Wassink
Argo
19:57
2
Corné Boutkam
Typhoon
21:02
3
Maarten van Baardwijk
AAC '61
21:47
4
Wouter Nijkerk
AV '34
22:29
D SPR, DAMES SPRINT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corine van Beek
Groningen Atletiek
9:03
2
Brechje Kaastra
Atletiek Maastricht
10:57
H SPR, HEREN SPRINT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rudy Koolhaas
Groningen Atletiek
8:22
2
Niels van Vliet
Athlos
8:24
3
Solomon van Blokland
AV '23
8:27
4
Robert Spoek
Ciko '66
8:33
5
Raimo Westerhof
Athlos
8:33
6
Ernst van Beekhuizen
AV '23
8:34
7
Martijn Klaassen
Phanos
9:28
8
John de Vries
Veluwe
10:02
9
Marko Leunk
Cialfo
11:51
DAMES, DAMES
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adrienne Herzog
Fit
17:26
2
Miranda Boonstra
Prins Hendrik
17:55
3
Vivian Ruijters
PAC
19:32
4
Wendy Mullink
Argo
19:50
5
Lia Wijnberger
Phoenix
22:21
6
Gwendy Wevers
Utrecht
25:08
7
Geke Severein
Athlos
25:20
HEREN, HEREN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Point Chaza
32:16
2
Charles Soza
32:17
3
Dennis Licht
AV '34
32:39
4
Rob Detert
AV '34
33:07
5
Noël Keijsers
Prins Hendrik
33:45
6
Jeroen Brandts
Ciko '66
34:41
7
Melchior van de Pol
AV '34
34:46
8
Steven Dobbelaere
Ermelo
35:00
9
Leon Sanderman
AV Rijssen
35:08
10
Dennis Kaspori
PAC
36:08
11
Jacco Luijendijk
Leiden Atletiek
36:24
12
Orphan van Faassen
Loopgroep PK
37:06
13
Murk Falkena
Spirit Lelystad
38:46
14
Erik Steijlen
Athlos
38:52
15
Harry Veldkamp
Cialfo
39:22
16
Emile Dercksen
39:44
17
Ben van Zundert
Phoenix
41:12
18
Jaco Reijgersberg
Athlos
41:53
19
Gerrit Alkema
42:13
20
Marcel Klaassen
Harderwijk
42:17
21
Maikel Mavdjan
AV '34
42:50
22
Frank de Graeff
AV '34
43:39
23
Edwin Gulickx
46:19
24
Herman Hulleman
Athlos
46:42
25
Vincent de Groot
Hoorn Nh
46:50
26
Reinier Foppen
47:04
27
Stanley Boldewijn
Athlos
47:15
28
Gerald van de Put
50:19
29
Marcel Companjen
50:36
M 40+, MASTERS 40 +
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tonnie Dirks
Prins Hendrik
34:54
2
Chris Henet
Ciko '66
35:09
3
Willem de Weerdt
Cialfo
37:40
4
Aart van Beek
Athlos
37:53
5
Bert van Driesten
Athlos
38:36
6
Gerrit Jan Bakker
Athlos
40:53
7
Jaap Kooiman
Cialfo
40:58
8
René Jonkers
AV '23
41:02
9
Paul van Dalen
Athlos
42:51
10
Dick Leseman
Ciko '66
43:14
11
Gerard van de Bovenkam
Loopgroep PK
43:54
12
Gert Verhoeve
Athlos
44:26
13
Peter Rijpkema
Flevo Delta
44:27
14
Henk van Veen
Athlos
45:18
15
Ruud van Eijle
48:56
16
Jan Hop
50:17
17
Frank Verkley
Athlos
53:40
18
Piet Vonk
54:09
19
Jur Dirksen
56:01
20
Jan Willem Norbart
1:03:06
M 50+, MASTERS 50+
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tjibbe de Vries
Cialfo
28:20
2
Ab Huntink
Atletico '73
29:08
3
Dick Sanderman
AV Rijssen
29:12
4
Arnold Stoop
Veteranen Nederland
30:16
5
Fred Riezebos
32:20
6
Ruud Nieuwenhuis
Kombijsport
32:55
7
Peter Boeting
32:58
8
Ron van Weezep
Spirit Lelystad
32:59
9
Jaap van de Broek
Athlos
33:19
10
Dolf Bartels
Spirit Lelystad
33:32
11
Dick Doornenbal
Cialfo
35:45
12
Theo Stevens
Athlos
36:16
13
Hendrik Falkena
37:17
14
Willem Langendijk
Flevo Delta
37:28
15
Ton Merkx
Harderwijk
38:44
16
Gerrit Bosch
Athlos
39:53
Polskamp Meatindustry BV
Aannemersbedrijf G.F. Nijhuis Verbouw en Onderhoud
Uitslagen.nl
16-10-2004 17:01