| | | | | Uitslagenlijst Wegenerloop
Rotterdam - Zaterdag 9 oktober 2004
H SEN, WEDSTRIJD 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jawad Bouazaoui
Rotterdam Atletiek
30:20
3
Ruben Scheurwater
Prins Hendrik
30:46
5
Mohamed Ben Sabahia
Sparta
31:54
6
Danny Intveen
Rotterdam Atletiek
32:09
8
Rob van der Want
Rotterdam Atletiek
32:18
9
Fouad Fertoute
Spirit Oud Beijerlan
32:56
12
Joop Helbers
Voorne Atletiek
33:16
16
John vd Vlies
Spirit Oud Beijerlan
34:01
18
Pascal van Norden
AV Gouda
34:23
22
Sebastiaan van Zijp
Loopgroep PK
34:37
24
Bastiaan Boschker
Rotterdam Atletiek
34:49
25
Harold van Balkom
Rotterdam Atletiek
34:50
26
Folkert van der Krol
Parthenon
34:54
30
Andr‚ Melissant
AV Flakkee
35:15
32
Peter Schlink
Rotterdam Atletiek
35:20
35
Edy da Silva
Rotterdam Atletiek
35:28
39
Michiel Sorber
Leiden Atletiek
36:15
45
Frans van den Hoek
Waterweg
36:32
48
John Cornet
Rotterdam Atletiek
36:52
49
Yuri Verolme
Voorne Atletiek
36:57
53
Jan van Hoeven
Olympus '70
37:21
55
Nico de Graaf
Spirit Oud Beijerlan
37:31
61
Jan Vermeulen
Rotterdam Atletiek
38:22
64
Jan-Willem Mennink
Parthenon
38:44
66
Leo Coutste
Capelle aan den IJss
38:52
71
Walter vd Vlist
IJsselstein Ut
39:29
76
Arjen van Bruchem
Rotterdam
39:49
83
Arnound van der Slot
Rotterdam
40:32
85
Henk Kamphuis
Rotterdam Atletiek
41:07
87
Patrick van den Kerkho
Loopgroep PK
41:26
89
Martin van Wijk
AV Flakkee
42:08
96
Jurrien Hoogendoorn
AV Flakkee
43:18
114
Valentijn Simonis
Voorne Atletiek
53:13
116
Stephen van Rangelrooy
Fortuna
57:37
D SEN, WEDSTRIJD 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Yvonne van Vlerken
Spiridon
35:37
3
Sofie vd Vlist-Spiten
Lopik
36:39
4
Esther Schrijvers
Prins Hendrik
37:57
5
Marianne Goijert
Haag Atletiek
39:05
8
Jessica Rosbergen
Voorne Atletiek
40:28
9
Daniella van Dulst
AV Flakkee
40:31
11
Laura de Veth
Rotterdam Atletiek
41:21
17
Liesbeth van Kampen
Energie
42:41
21
Nicole Constandse
Dynamica
46:19
24
Danielle Driessen
EUR Roadrunners
47:12
26
Caroline Gautier
De Koplopers
49:14
28
Tanja de Blaeij
De Koplopers
50:18
32
Nathalie Alders
AV Flakkee
52:48
D 40, WEDSTRIJD 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Letitia Vriesde
Rotterdam Atletiek
38:25
5
Tanja de Jong
Spirit Oud Beijerlan
42:00
6
Esther Hartman
's-Gravenhage
43:01
11
Carin Roest
Rotterdam Atletiek
46:58
12
Karin de Kool
Spirit Oud Beijerlan
47:01
13
Els Snippe
Veteranen Nederland
47:24
19
Jacqueline Durinck-Boo
Parthenon
58:25
D 45, WEDSTRIJD 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Mickey Priem-Vullinghs
PAC
40:06
4
Yvonne Voets-Goud
Veteranen Nederland
45:36
5
Myra van Altena
AV Flakkee
45:41
11
Erica Bouman
Voorne Atletiek
53:55
13
Anne Marie Lorresteijn
Spijkenisse
54:11
D 50, WEDSTRIJD 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marja Sundermeijer
Spirit Oud Beijerlan
42:55
5
Ineke Scheepbouwer-Sme
PAC
47:19
8
Annie P Reijnen de Bie
Spark
50:55
14
Louise Zimmerman
Rotterdam Atletiek
52:50
18
Letty Derksen
Loopgroep PK
55:36
H 40, WEDSTRIJD 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Hans Bos
Rotterdam Atletiek
32:59
7
Evert de Graaf
Rotterdam Atletiek
34:01
8
Gerard Droog
Rotterdam Atletiek
34:21
10
Amriet Oemraw
Rotterdam Atletiek
34:26
12
Marcel Wielink
Loopgroep Aart Stigt
34:50
14
Leo van der Hoeve
Spirit Oud Beijerlan
35:07
18
Henk Kerkhof
Veteranen Nederland
35:29
27
Peter Hooijen
Loopgroep PK
36:43
30
Bennie van Huizen
AV Flakkee
37:01
37
Jan van Bennekom
Spirit Oud Beijerlan
38:17
41
Dick Snijders
Veteranen Nederland
38:27
49
F Dekkers
Rotterdam Atletiek
39:41
56
Marchel Snieder
Moordrecht
42:21
59
Van der Ham
Rotterdam Atletiek
43:30
63
Harry van der Knijff
Hoek van Holland
45:17
67
Fred van Velzen
Barendrecht
45:36
69
Boudewijn Dijkstra
AV Gouda
46:45
70
Peter van Dijk
Olympus '70
46:54
71
Ebel Magnin
Spirit Oud Beijerlan
47:02
75
Ronald Doorewaard
Hoek van Holland
51:07
H 45, WEDSTRIJD 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Charles Timmermans
Fortuna
33:56
7
Ton Romeijn
Spirit Oud Beijerlan
36:48
8
Kees van Bloois
Spirit Oud Beijerlan
36:50
12
Maarten van Erkel
Veteranen Nederland
38:01
15
Hans van den Kerkhof
Parthenon
38:47
21
Gerard van de Bovenkam
Loopgroep PK
39:20
22
C S Dolan
Rotterdam Atletiek
39:23
23
Peter Knoope
Veteranen Nederland
39:39
35
Karel van Hengel
Parthenon
42:44
38
Wim Pieterson
De Koplopers
43:34
42
Paul van der Ham
Rotterdam Atletiek
44:46
44
Dick van Prooijen
Loopgroep PK
44:58
54
Gerard van Velzen
Hoogvliet Rotterdam
48:09
60
Peter Duinker
Hoogvliet Rotterdam
56:47
H 50, WEDSTRIJD 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Cammeraat
Veteranen Nederland
34:38
4
Ron Koorevaar
De Koplopers
36:46
6
Huib de Kwant
Veteranen Nederland
37:27
9
Ge van Veen
Leiden Atletiek
38:20
10
Nico van de Bos
AV Passaat
38:28
12
A Voets
Veteranen Nederland
39:01
16
Kees de Groot
De Koplopers
39:49
17
Nico Schoonderwoerd
Parthenon
39:52
22
Sjef van Beerendonk
Tilburg Road Runners
40:41
25
Chris den Hartog
Dordrecht
41:30
27
John Rosmolen
Spirit Oud Beijerlan
42:00
28
Klaas Hazenberg
Rotterdam Atletiek
42:14
29
Errol Seymonson
Veteranen Nederland
42:37
36
Teun Noordhoek
Spirit Oud Beijerlan
43:49
38
Dick van Vliet
Loopservice.nl
44:17
41
Huib Boon
Veteranen Nederland
44:42
42
Bart Bovenberg
Spirit Oud Beijerlan
44:43
45
Nico Noorlander
Hendrik Ido Ambacht
45:56
47
Jan van Rooyen
Tilburg Road Runners
46:30
55
J Speksnijder
Hoogvliet Rotterdam
50:12
H 55, WEDSTRIJD 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Gerard Vermeulen
Voorne Atletiek
38:03
5
Dick Nijhof
Veteranen Nederland
38:23
7
Frans van der Weel
Veteranen Nederland
39:50
10
Karel Oosthoek
Veteranen Nederland
40:35
15
Daan van de Broek
AV Flakkee
42:13
16
Luutsen Drost
Spirit Oud Beijerlan
42:55
17
Rien van Bergen
Veteranen Nederland
42:57
19
Koos Schaay
Veteranen Nederland
43:22
23
Hans Rosbergen
Voorne Atletiek
45:08
27
Rien van Oirschot
Tilburg Road Runners
47:38
29
J Groeneveld
Veteranen Nederland
47:45
30
Aad van Nieuwland
Hoogvliet Rotterdam
48:19
34
Pierre Mijnsbergen
Rotterdam
52:24
37
Evert Wiggelinkhuysen
Loopgroep PK
53:34
38
Jan Willem Demmendal
Rotterdam
54:07
42
Henk Hijdra
Loopservice.nl
55:55
H 60, WEDSTRIJD 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Erik van der Klaauw
Haag Atletiek
42:10
6
Leen van het Hof
AV Flakkee
43:18
7
Han Remmerswaal
Veteranen Nederland
44:03
10
Klaas Mol
Veteranen Nederland
48:08
13
Henk Hoogbruin
Veteranen Nederland
48:46
15
Henk de Bokx
Veteranen Nederland
49:38
16
Klaus Schneider
Spirit Oud Beijerlan
50:09
18
Ger Meijdam
Veteranen Nederland
50:50
20
Wim Kapteyn
Veteranen Nederland
51:07
22
Leen van Hulst
Veteranen Nederland
52:27
DPRES, PRESTATIE 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
11
S van Leeuwen-Waninge
Nieuwerkerk ad IJsse
51:13
15
Monique de Boeff
Dordrecht
52:15
17
Véronique Kuijper
Rotterdam
52:22
20
Marianne de Roon
Bergschenhoek
54:18
HPRES, PRESTATIE 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
13
Rob van Klingeren
Barendrecht
40:52
14
A Hoogendijk
Capelle aan den IJss
41:22
28
Gideon Bouwman
's-Gravenhage
43:31
64
Louis Pijper
Krimpen aan den IJss
47:37
73
C van Kooten
Krimpen aan den IJss
48:37
74
Leo van der Have
Rotterdam
48:48
93
Vincent de Vos
Spijkenisse
50:59
96
Willem vd Meer
Krimpen aan den IJss
51:32
98
Paul van Dalen
Capelle aan den IJss
51:36
120
J Burggraaf
Krimpen aan den IJss
54:46
127
Ruud Meuldijk
Capelle aan den IJss
57:05
DFAM, FAMILIELOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Maria Rey Dominguez
Rotterdam
23:51
3
Erica van de Ham
Berkel en Rodenrijs
24:16
4
Lavina Engelhard
Rotterdam
25:11
6
Lesley-Ann Calvert
Rotterdam
25:39
7
Kitty Trompetter
Ridderkerk
26:02
8
Sandra van Meerkerk
Krimpen aan den IJss
26:59
9
Cara Wolfgram-Wiering
Rotterdam
27:04
13
Thea van Tilborg
Capelle aan den IJss
27:50
14
Monique Spruijt
Capelle aan den IJss
28:02
15
Isabelle Werneke
Rotterdam
28:12
16
Nanneke Wolffers
Rotterdam
28:25
19
Marjolein vd Meule
Capelle aan den IJss
28:55
20
Ingrid Halewijn
Berkel en Rodenrijs
29:05
21
Silvia de Visser
Rotterdam
29:14
23
Ineke van der Vaart
Rotterdam
29:28
24
Mariet Diederiks
Rotterdam
30:05
27
Diny Hissink
Capelle aan den IJss
30:30
28
Monique Peperkamp
Rotterdam
30:54
29
Marlene Bavelaar
Rotterdam
31:12
30
Cobie Goedhart Kroon
Nieuwerkerk ad IJsse
31:15
32
Carala Loeff
Bergschenhoek
31:29
35
Jeannet Pluijmert
Rotterdam
31:34
36
Liesbeth Gloudie
Capelle aan den IJss
31:34
38
Ria de Jong Groeneweg
Rotterdam
31:41
39
Joke van Doorn v Rijsw
Rotterdam
32:01
40
Cock ligtvoet van Dijk
Krimpen aan den IJss
32:01
41
Gerty de Gast Bantje
Rotterdam
32:08
47
Marian Verhoef-Duvaloi
Rotterdam
33:48
51
Dominique Apon
Bergschenhoek
34:43
54
Jose van der Linden
Rotterdam
35:39
56
Marjolein Franke
Rotterdam
35:52
60
Florence Kervezee
Papendrecht
37:29
61
Jeanne Terlouw
Papendrecht
37:30
HFAM, FAMILIELOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Erik Heyster
Nieuwerkerk ad IJsse
20:59
5
Tom Birkenheijer
Rotterdam
21:30
8
Peter Vriethoff
Capelle aan den IJss
22:49
11
Peter van Douhecht
Rotterdam
23:12
12
R R Esser
Krimpen aan den IJss
23:58
14
Paul van Tilborg
Capelle aan den IJss
24:46
16
Ton van Brussel
Nieuwerkerk ad IJsse
24:55
18
Jacco Euser
Hendrik Ido Ambacht
25:40
19
Steven van Dordrecht
Rotterdam
25:41
20
Mees Tierolff
Capelle aan den IJss
25:41
22
Jaap Kuiper
Hoogvliet Rotterdam
26:10
24
Robert Kramer
Hoogvliet Rotterdam
26:34
25
Guus vd Berghe
Capelle aan den IJss
27:20
26
Espen Tieroeff
Capelle aan den IJss
27:29
27
Heico Kerkmeester
Rotterdam
27:38
30
Wim vd Meule
Capelle aan den IJss
28:56
M2000, JEUGDLOOP 2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Joeke Hoogendoorn
Rotterdam
8:12
4
Sabine Groenestein
Rotterdam
8:49
6
Lindsay van der Ven
Papendrecht
8:52
9
Sandrine Doolhoff
Rotterdam
8:56
10
Valentine Arnold
Rotterdam
8:57
11
Denise van de Spoel
Rotterdam
9:02
14
Amber Zwanenburg
Rotterdam
9:21
17
Marieke van Dalen
Capelle aan den IJss
9:39
18
Hannah van de Weij
Rotterdam
9:42
22
Lise van de Velde
Nederland
9:55
27
Kirsten Zwanenburg
Rotterdam
10:04
29
Emma Bouterse
Capelle aan den IJss
10:16
33
Lise Stekelenburg
Rotterdam
10:19
34
Eva Marije Eikelhof
Rotterdam
10:37
35
Leonieke van Dordrecht
Rotterdam
10:48
37
Jade Gegman
Capelle aan den IJss
10:51
46
Nena Schenk
Capelle aan den IJss
11:52
47
Gabrielle vd Meer
Rotterdam
12:00
49
Bianca van Roon
Capelle aan den IJss
12:08
51
Blanca Gelderman
Rotterdam
12:13
52
Any ten Holde
Capelle aan den IJss
12:30
53
Danielle Tinkhof
Rotterdam
13:46
54
Nienke Verbruggen
Rotterdam
13:52
56
Naftaly Doth
Capelle aan den IJss
15:23
J2000, JEUGDLOOP 2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Johan van Hoek
Waddinxveen
8:12
6
Martijn van de Velde
Nederland
8:26
9
Bradley van de Avort
Rotterdam
8:52
11
Thomas van de Poel
Rotterdam
8:53
12
Max van der Knaap
Rotterdam
8:54
15
Michiel van Gool
Rotterdam
8:57
17
Julien den Hartog
Rotterdam
9:00
19
Pepijn Verploegh
Rotterdam
9:05
24
Kevin Verspille
Capelle aan den IJss
9:52
29
Franka Locadia
Capelle aan den IJss
10:07
32
Dickie van Delft
Capelle aan den IJss
10:08
33
Thierry Hoogendoorn
Rotterdam
10:09
34
Evan van de Poel
Rotterdam
10:10
35
Jasper van Lieshout
Krimpen aan den IJss
10:11
37
Ben van Delft
Capelle aan den IJss
10:14
38
Bart van Delft
Capelle aan den IJss
10:15
39
Sjoerd Kruimer
Capelle aan den IJss
10:21
43
Berend Michielsen
Rotterdam
10:34
44
Chevaro Vredeberg
Rotterdam
10:37
45
Lorenzo Verstraten
Rotterdam
10:39
46
Don van der Voort
Capelle aan den IJss
10:41
47
Michael Hokaitin
Rotterdam
10:45
48
Frank van Delft
Capelle aan den IJss
10:54
50
Vincent Bouterse
Capelle aan den IJss
11:00
53
Anthony Fortes Furtado
Rotterdam
11:04
55
Marnix den Hartog
Rotterdam
11:06
56
Luuk Hogesteeger
Rotterdam
11:11
58
Jim Julian van der Voo
Capelle aan den IJss
11:37
59
Maarten de Ruiter
Rotterdam
11:51
61
Jaspen van Pelt
Krimpen aan de IJsse
11:55
65
Joran Overdevest
Capelle aan den IJss
12:57
66
Rody van Beek
Nieuwerkerk ad IJsse
14:04
M3/4, SCHOLIEREN (M)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lise van de Velde
Rotterdamse Schoolve
9:24
2
Tigist Znabei
Waalse School
10:10
3
Xamira Ritfeld
Rotterdamse Schoolve
10:41
5
Sophia Kloosterboer
Rotterdamse Schoolve
10:51
6
Jip Beljon
Rotterdamse Schoolve
10:51
7
Naomi Monster
Rotterdamse Schoolve
10:51
8
Anna Lambert
Rotterdamse Schoolve
11:40
9
Sterre Hoek van Dijke
Rotterdamse Schoolve
11:47
10
Rosa Visser
Rotterdamse Schoolve
12:00
11
Bobbie Janse
Rotterdamse Schoolve
12:04
12
Chanel Kamp
Rotterdamse Schoolve
12:16
13
Marinka Borburgh
Van Brienenoordschoo
12:25
14
Audry Mac Creanor
Rotterdamse Schoolve
12:35
15
Likia Karanikas
Rotterdamse Schoolve
12:54
16
Linda Lenten
Van Brienenoordschoo
12:59
17
Charlotte Eijkelenboom
Van Brienenoordschoo
13:25
18
Annabel Oggel
Rotterdamse Schoolve
14:32
19
Annsissa Buta
Rotterdamse Schoolve
14:52
20
Jo anneke Westra
Rotterdamse Schoolve
15:02
21
Roos den Engelse
Rotterdamse Schoolve
15:04
22
Nishada Choennie
Rotterdamse Schoolve
15:07
23
Berksun Doganer
Van Brienenoordschoo
15:07
24
Annelot de Boer
Rotterdamse Schoolve
15:12
25
Lua Chloe Versteegh
Rotterdamse Schoolve
15:34
26
Demi Saarloos
Startbaan Overschie
15:39
27
Rosalie Kievits
Rotterdamse Schoolve
15:51
M5/6, SCHOLIEREN (M)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Minka Hoek
Van Brienenoordschoo
10:19
3
Sharon Michael
Waalse School
10:30
4
Manouk Mulder
Van Brienenoordschoo
10:38
5
Akanke Vreugd
Rotterdamse Schoolve
10:42
6
Marlous Spuijbroek
Rotterdamse Schoolve
10:42
7
Romy de Wilt
Startbaan Overschie
10:48
8
Sofie vd Horst
Startbaan Overschie
10:51
9
Anne Scluep
Startbaan Overschie
10:54
10
Michelle Holst
Van Brienenoordschoo
10:58
11
Samia de Meijer
Rotterdamse Schoolve
11:13
13
Ashley Coenen
Startbaan Overschie
11:39
16
Kim Schuurman
Startbaan Overschie
11:55
17
Destina Gok
Rotterdamse Schoolve
11:57
18
Sophietje IJsselmuiden
Rotterdamse Schoolve
12:54
19
Tess Hopstaken
Van brienenoordschoo
13:21
20
Annika Durinck
Van Brienenoordschoo
13:34
21
Cagla Nalbantaglu
Rotterdamse Schoolve
14:29
22
Kayleigh Venema
Waalse School
15:06
23
Sharon Schilder
Van Brienenoordschoo
15:25
24
Inci Ayhan
Van Brienenoordschoo
15:25
25
Mallory Hoks
Waalse School
15:37
M7/8, SCHOLIEREN (M)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Mabel Meetsma
Rotterdamse Schoolve
8:59
4
Anouk Versteeg
OBS Pluspunt
10:18
5
Stacy van Leer
Startbaan Overschie
10:18
6
Juul de Ruiter
Startbaan Overschie
10:54
7
Pascale Groeneweg
Waalse School
11:17
8
Raissa van Dijk
Rotterdamse Schoolve
11:32
9
Gianna Kleiweg
OBS Pluspunt
11:51
10
Lisa de Lange
OBS Pluspunt
11:59
11
Gamze Alcilar
Rotterdamse Schoolve
12:11
14
Sophie Starreveld
Rotterdamse Schoolve
12:49
15
Magda van Dijk
Rotterdamse Schoolve
12:49
16
Nadia Durinck
Van Brienenoordschoo
12:51
17
Nadia Moerkerekn
Rotterdamse Schoolve
12:54
18
Kim Spanjaard
Startbaan Overschie
13:30
19
Dewi Kleinsmid
Startbaan Overschie
13:46
20
Melanie van Herpen
Startbaan Overschie
13:50
22
Nienke de Man
OBS pluspunt
14:58
J3/4, SCHOLIEREN (J)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Spuijbroek
Rotterdamse Schoolve
8:46
2
Sjoerd Wilbers
Rotterdamse Schoolve
8:57
3
Daniel Nierop
Rotterdamse Schoolve
9:32
5
Victor Jaarsma
Rotterdamse Schoolve
9:58
6
Willem Verhoeven
Rotterdamse Schoolve
10:10
7
Julius Meetsma
Rotterdamse Schoolve
10:28
8
Nikos Pagakis
Rotterdamse Schoolve
11:53
9
Myron Wouts
Rotterdamse Schoolve
12:12
10
Koert Slobbe
Rotterdamse Schoolve
12:16
11
Andrei Post
Rotterdamse Schoolve
12:28
12
Wout Panis
Rotterdamse Schoolve
12:39
13
Samuel Bahadoersing
Rotterdamse Schoolve
13:02
14
David Kakes
Rotterdamse Schoolve
13:38
15
Jules Vos
Rotterdamse Schoolve
14:00
16
Christiaan van Meggele
Rotterdamse Schoolve
14:13
17
Saverio Pitzalis
Van Brienenoordschoo
14:25
18
Fritz Keijzer
Rotterdamse Schoolve
14:48
J5/6, SCHOLIEREN (J)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sam Kloosterboer
Rotterdamse Schoolve
8:15
2
Martijn van de Velde
Rotterdamse Schoolve
8:21
3
Roman Velders
Rotterdamse Scholenv
8:41
4
Julius Rasenberg
Rotterdamse Schoolve
8:56
5
Jorit de Vries
Rotterdamse Schoolve
9:09
6
Damien Sliep
Waalse School
9:29
7
Saphed Kharagjitsingh
Rotterdamse Scholenv
10:23
8
Anas Chaatouf
Startbaan Overschie
10:33
9
Oguzhan Gumurhan
Waalse School
10:40
10
Imme van der Knaap
Van Brienenoordschoo
10:40
11
David Doesburg
Rotterdamse Schoolve
11:22
12
Lorenzo van den Bergh
Waalse School
11:31
13
Miki Veljovic
Waalse School
11:46
14
Noel Delikaat
Waalse School
12:13
15
Jason Offermans
Waalse School
13:00
16
Desley de Graaf
Startbaan Overschie
13:04
18
Graciano Pique
Waalse School
14:39
19
Tristan Eijkelenboom
Van brienenoordschoo
16:13
J7/8, SCHOLIEREN (J)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark Fox
Rotterdamse Schoolve
8:05
2
Eloy Lierop
Startbaan Overschie
8:06
3
Jelle Nieuwenhuizen
Startbaan Overschie
8:06
4
Wesley Goudappel
Startbaan Overschie
8:07
5
Lars Krikke
Startbaan Overschie
8:28
6
Bob Witte
Van Brienenoordschoo
8:50
7
Milan Baars
Van Brienenoordschoo
9:24
8
Jean Pierre Kooyman
Rotterdamse Schoolve
9:28
9
Berkalp Doganer
Van Brienenoordschoo
9:52
10
Rick Lenten
Van Brienenoordschoo
9:55
11
Jahwe Vielvoye
Waalse School
11:07
12
Leslie Grinsven
OBS Pluspunt
11:09
13
Dennis Cardinaal
Van Brienenoordschoo
12:13
Uitslagen.nl
15-10-2004 00:42