Uitslagenlijst Coopertest, 5 km en 10 km baan

Harderwijk - Dinsdag 5 oktober 2004

COOPH, COOPERTEST H
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Afstand
1
Niels van Vliet
HARDERWIJK
3.340
2
Rogier Dijk
Ermelo
3.300
3
Robert-jan Vasse
HARDERWIJK
3.235
4
Jasper Foppen
Harderwijk
3.225
5
Folkert Joling
Harderwijk
3.150
6
Navarone van Driesten
NIJKERK
2.975
7
Jarno Westerhof
HARDERWIJK
2.950
8
Wouter Foppen
HARDERWIJK
2.908
9
Quincy van Driesten
NIJKERK
2.885
10
Johan Bos
ERMELO
2.870
11
Kevin van de Wassenber
HARDERWIJK
2.815
12
Marinus Wels
HARDERWIJK
2.800
13
Stanley Bolderwijn
Harderwijk
2.775
14
Jeroen Pasman
ERMELO
2.750
15
Stefan Schouten
ERMELO
2.720
16
Rob Daamen
HARDERWIJK
2.625
COOPD, COOPERTEST D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Afstand
1
Lisanne Drost
Harderwijk
2.945
2
Laura Morren
HARDERWIJK
2.876
3
Brechtje Kaastra
Harderwijk
2.845
4
Alida van der Kolk
ELSPEET
2.550
5
Marjo Pijlo
HARDERWIJK
2.545
6
Marije Stevens
HARDERWIJK
2.430
7
Marcella van Eijle
Harderwijk
2.425
8
Daisy Epe
Harderwijk
2.425
9
Iris Bouw
HARDERWIJK
2.350
10
Milou Bouman
harderwijk
2.314
11
Elianne Daamen
Harderwijk
2.314
12
Suzanne Vliek
HARDERWIJK
2.100
13
Geerke Palland
Harderwijk
2.030
14
Merel Sweep
Harderwijk
2.030
5KM H, 5 KM HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Steven Dobbelaar
ERMELO
16:09
2
Jan Kranenbarg
Athlos
17:00
3
Ad Buys
Phoenix
17:13
4
Jan Hollestelle
DRONTEN
17:21
5
Bert van Driesten
Athlos
17:36
6
Jacob de Weerdt
PEC 1910
17:54
7
Aart van Beek
Athlos
18:08
8
Henk Groen
DRONTEN
18:12
9
Gerrit jan Bakker
Athlos
18:18
10
Ben Horst
BAV
18:22
11
Frank Schuchard
Harderwijk
18:57
12
Erwin Etmans
Spirit Lelystad
19:08
13
Andre Groen
BAV
19:10
14
Gert uit de Bulten
WEZEP
19:54
15
Marc Kroes
BAV
19:56
16
Fred Riezebos
Ermelo
20:14
17
Peter Boeting
Ermelo
20:37
18
Sacco van Wessel
BAV
20:39
19
Jaap vd Broek
Athlos
20:50
20
Ap de Ruiter
ELSPEET
21:17
21
Leon Hollestelle
Flevo Delta
21:59
22
Jan Koster
HILVERSUM
23:14
23
Goos Foppen
Athlos
24:44
24
Wesley de Vries
Athlos
24:58
25
Leo Harmsen
Harderwijk
25:24
26
Wijnand Schuchard
Athlos
26:20
27
Evert Leunk
Cialfo
32:02
5KM D, 5 KM DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Susanne Leunk
Cialfo
21:13
2
Wilma Winkeler
Athlos
24:34
3
Tineke Hollestelle
DRONTEN
24:38
4
Merel Wigmore
Athlos
24:50
5
Bep Schreuder
Harderwijk
27:04
6
Roely Zandstra
Athlos
27:09
7
Ria ten Hove
Harderwijk
27:17
8
Mirjam Ausma
Athlos
27:26
9
Siska de Jong
Harderwijk
27:46
10
Wera Olinga
Athlos
28:17
11
Gonda Post
Athlos
28:46
12
Anne Leunk
Cialfo
32:01
10KMH, 10 KM HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Andre Pelgorm
Loopgroep Aart Stigt
37:36
2
Frans van der Zalm
Weert
38:12
3
Ward Luijs
HARDERWIJK
41:31
4
Baram van der Haar
ERMELO
46:00
5
Gijs Honing
Veteranen Nederland
48:30
6
Jurrie Teeuwen
ELBURG
49:18
7
Nico Lute
Castricum
52:22
10KMD, 10 KM DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sonja van Zeelt
ASSENDELFT
50:03
2
Ange Zalm
HIERDEN
50:54
3
Mieneke Wobbes
Athlos
51:03
4
Marianne Spaint
HARDERWIJK
51:14
5
Marije de Jong
Athlos
52:35
6
Teunie Foppen
HARDERWIJK
54:17
7
Janine Teunissen
HIERDEN
54:18
8
Marion van den Berg
Athlos
54:18
9
Ineke Wempe
Athlos
54:28
Uitslagen.nl
06-10-2004 20:38