Uitslagenlijst 67e Sloterplasloop

Amsterdam - Zondag 3 oktober 2004

M SEN, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carles Soza
Zimbabwe
29:53
2
Samuel Pazanga
Zimbabwe
30:28
3
Adnan Naanaa
AAC
30:39
4
Lyno Muchena
Zimbabwe
31:27
5
Arno van den Berg
SV Sportlust
32:22
6
Farai Mukuru
Zimbabwe
32:48
7
Dave Baars
Phanos
33:38
8
Herman Leeman
Veteranen Nederland
34:05
9
Jelle Kok
Phanos
34:40
10
Martin Breedijk
Phanos
34:45
11
K Reedijk
AV '23
34:56
12
Jelle van de Poel
Phoenix
35:01
13
Piotr Janmaat
Phanos
35:33
14
Martijn Hiensch
Phanos
35:53
15
Baart Eveleens
Startbaan
36:21
16
Michiel van Burink
Zaanland
36:31
17
P D Wekx
KAV Holland
36:40
18
Bastiaan Hulsbosch
36:43
19
Michiel Princen
Loopgroep PK
36:55
20
Marco van Nek
Loopgroep PK
37:19
21
Henry van der Spoel
Phanos
37:20
22
Marco van Leeuwen
the Hague Road Runne
37:29
23
Freek Koersvelt
AKU
38:44
24
Guido Thie
Phanos
38:54
25
Anton Boot
AAC
39:01
26
Marco Groot
AV '23
39:06
27
R C Luttikhuizen
Loopgroep PK
39:41
28
Jacco Leeuwerink
Phanos
40:14
29
André van de Vliert
Loopgroep Aart Stigt
40:51
30
Jos Kaptein
AAC
40:54
31
Derk Frijmersum
Phanos
40:58
32
Ben van Zundert
Phoenix
41:12
33
S P T op 't Veld
Phanos
42:26
34
Mark van Dorp
Phanos
42:31
35
Paul Metzemakers
Phanos
42:55
36
R J Vreugdenhil
AAC
43:14
37
Remco Kuhlman
KAV Holland
43:54
38
Henk Koster
AAC
46:12
39
T R Zijlstra
Phanos
50:06
M 40+, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brahim Aitrahou
32:07
2
Pierre Berntsen
AV '23
34:51
3
Jan-Dirk van Zanten
Phanos
34:57
4
Paul Bierman
AAC
36:05
5
Duk Bekema
Startbaan
36:23
6
Jan Fidder
Atos
37:11
7
Rene Duijvekam
AV '23
37:50
8
Julio Römer
Pijnenburg
39:06
9
Fred en Ruben Hazelege
39:08
10
André Meure
Suomi
39:18
11
Alfred Bosker
Loopgroep PK
39:24
12
Joris de Wijs
Phanos
39:36
13
Arie Post
Atos
40:19
14
M Yacoubi
Almere '81
40:37
15
Hans Zevenhek
Phanos
40:41
16
Gerard Bakker
Kombijsport
42:04
17
Lejo van den Brule
AV '23
42:06
18
Theo de Haan
AAC
42:13
19
Ron Grevink
Phanos
42:18
20
Perry van Dijk
Phanos
42:22
21
Henk Vlastra
AV '23
44:19
22
E Balke
AKU
44:54
23
Henk van Dijk
Kombijsport
46:49
24
Rob Vreeneeper
Phanos
49:01
25
Marcel Meijer
Loopgroep PK
49:26
M 45+, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kees Elsinga
AV '23
34:16
2
Theo Stelling
34:31
3
Ger Kragten
Atos
34:54
4
Gerard van Lent
Suomi
35:08
5
Johan Smet
Phanos
35:28
6
Sietse van der Werff
Veteranen Nederland
36:07
7
Remco Peetoom
Phanos
36:54
8
Hans Koeleman
AAC
37:05
9
Ino Sohl
Loopgroep PK
37:54
10
Frits de Boer
Phanos
38:10
11
Tom Melis
Leiden Atletiek
38:23
12
Ron Lechner
Phanos
39:56
13
Marc van den Broek
Dutch Gay & Lesbian
40:00
14
Klaas van de Veen
Almere '81
40:16
15
Gerard Smit
Statina
40:54
16
C W de Zeeuw
Phanos
42:00
17
Evert Kranendonk
Atos
43:25
18
Alaaddin Vural
Kombijsport
43:50
19
Rob Hendriks
Hardloopclub Amsterd
44:36
20
Sjaak Smit
AV '23
45:42
21
Jaco Ruinard
Atos
47:52
22
John Hartog
Phanos
48:36
23
Herbert Dupont
Startbaan
1:08:51
M 50+, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Louis Melis
Hardloopclub Amsterd
37:49
2
J Bouwmeester
AKU
38:01
3
Gerard Albers
AV Aalsmeer
38:48
4
Ed Zijlstra
Loopgroep PK
39:02
5
Dirk Visser
Hardloopclub Amsterd
39:29
6
Piet de Jonge
Haag Atletiek
39:38
7
Cees Sosef
Zuidwal
40:24
8
Ed de Jong
Atos
40:34
9
Hans Kramer
AV '23
41:21
10
F J Martin
Veteranen Nederland
41:40
11
Herman Verlint
Phanos
41:51
12
Tom van Breukelen
Phanos
41:54
13
Johan van Steen
AV '23
41:55
14
Zaal
Kombijsport
41:56
15
Jaap Dooijewaard
Phanos
42:32
16
Peter Boogert
Phanos
42:58
17
Peter Bartels
Atos
43:02
18
Jaap Geertman
Phanos
43:49
19
Theo Noij
AKU
44:35
20
Reinout Koperdraat
AV '23
45:28
21
Hans Pamer
Veteranen Nederland
46:06
22
Cor Eberhard
Phanos
46:16
23
Kasan Kasanmoehamat
Veteranen Nederland
48:01
24
Sjef Hogenes
Kombijsport
49:54
M 60+, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michiel Koorn
AAC
39:11
2
Ruud Nieuwenhuis
Kombijsport
42:14
3
Pierre van den Berg
Startbaan
42:53
4
Henk van Anholt
Loopgroep PK
43:11
5
Pieter Servatius
Phanos
43:38
6
Fino Prosperi
Startbaan
43:57
7
Ron Odendaal
Loopgroep PK
47:10
8
Nico Ros
Veteranen Nederland
47:58
9
Evert Cornelisz
Zuidwal
48:18
10
Robert Teeuwen
Veteranen Nederland
51:03
11
Teunis Feddema
Phanos
52:45
12
Willem Heemstra
Dutch Gay & Lesbian
54:14
13
Tom Dols
Hardloopclub Amsterd
54:34
14
C van Hattem
Veteranen Nederland
1:01:18
15
F Be Tjoen Swan
Hardloopclub Amsterd
1:11:55
V SEN, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linda van Wely
Phanos
37:20
2
Marianne van de Linde
AAC
39:07
3
Simone Guikema
Ciko '66
39:24
4
Petra Boorsma
Phanos
39:43
5
Moniek de Witte
Phanos
46:25
V 35+, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gea van der Linden
Running Athletic Poi
39:25
2
Gieny van Niejenhuis
Veteranen Nederland
42:39
3
Marijke Stok
Phanos
44:25
4
Karin Witte
Phanos
44:57
5
Aty Duin
NEA Volharding
45:46
6
Joke Schenk
AV '23
47:00
7
M J Peters
Atos
47:25
8
Marjolein Vrijman
Phanos
48:13
9
T Ronteltap
Phanos
49:00
10
Geertje van der Meer
Phanos
51:59
11
Sandry Meerdink
Atos
53:12
12
Jacqueline Slaat
KAV Holland
59:01
M REC, 10 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Overbeek
38:13
2
Dirk van Weelden
Amsterdam
38:24
3
Peter van der Horst
38:34
4
Thomas Schuurman
39:03
5
George Jeremic
Zoetermeer
39:09
6
Jos Zomerplaag
39:26
7
I J Brinkman
39:33
8
Ivan Vrouwe
39:40
9
Arie Bokhorst
39:42
10
R van Dan
39:55
11
Kofi Kwadeng Yeboah
39:57
12
Sven Birkemeier
39:57
13
Danny Lambert
40:08
14
Gert Jan de Boer
40:18
15
Michael Goedhart
40:25
16
Ger Kamstra
40:33
17
D Faia Branquinho
40:46
18
Van der Wilt
40:55
19
Dick van Rijn
40:56
20
Juan de Roda Husman
Amsterdam
40:57
21
T Habee
41:02
22
Bob Oegema
41:02
23
Astitou Tissoudali
41:09
24
Wim Gentenaar
41:17
25
Bas Bruines
41:18
26
Martell Demarteau
Amsterdam
41:29
27
Richard Mooyman
41:31
28
René Bleeker
Almería (ESP)
41:53
29
Ralph Krant
Amsterdam
42:03
30
Floris Janse de Jonge
42:03
31
Michel de Vries
42:11
32
Arjan van Dal
42:13
33
Pieter van Elsas
42:16
34
Martin de Haan
42:21
35
Henk vd Pijl
42:30
36
Django Hessels
42:33
37
Martijn van Gerwen
Amsterdam
42:37
38
Paulo Escudeiro
42:38
39
A3 Vermeulen
42:40
40
Piet van Oosten
42:43
41
Patrick van der Veen
Amsterdam
42:45
42
Jeroen Baars
42:46
43
Marco Bekker
42:50
44
H de Vries
42:52
45
Chris Muis
Amsterdam Zuidoost
42:56
46
R G Bouwmeester
43:00
47
Jefim Babeliowsky
43:10
48
Vincent Dekker
Almere
43:17
49
J Calbó Angrill
43:22
50
Stuart Boardman
43:34
51
J van der Ploeg
43:43
52
Abder Iziyi
43:43
53
Huub Bonte
43:44
54
Van der Meulen
Amsterdam
43:46
55
Huub Jansen
43:48
56
Hans Steinraht
Amsterdam
43:53
57
A Peerdeman
43:56
58
H van Beusekom
44:06
59
Ton Tijssen
44:16
60
Bob Komen
44:17
61
Harry Pankras
44:18
62
Ray Timmermans
Amsterdam
44:21
63
Joris Schrama
44:24
64
Don van Ravenzwaaij
44:25
65
Marc van Zijl
Amsterdam
44:25
66
Martin van der Sluis
Amsterdam
44:37
67
Marco van der Zee
Amsterdam
44:43
68
A P van Santen
44:59
69
Jan Slabbekoorn
45:01
70
Bastiën Schuwer
45:02
71
C van Velde
45:11
72
H N van Lare
45:12
73
Kris Dorst
45:12
74
Ed Teunissen
45:16
75
Jan Dietvorst
45:22
76
J M A van Dan
45:23
77
R van der Pol
45:24
78
Thijs Friedrich
45:25
79
Jan Bresser
Oegstgeest
45:37
80
G R Cabenda
45:38
81
Robert Rodrigues Perei
45:38
82
Jan Ruijter
45:39
83
Peter Hermsen
45:44
84
Izhar van Eijk
45:45
85
Rob Lansbergen
45:48
86
Gert Klein
45:53
87
P H Dekker
45:53
88
Rachid Salhi
45:54
89
Peter Fox
Amsterdam
45:59
90
K Schopmeijer
46:01
91
Mark Prins
46:14
92
Chris de Ronde
Amsterdam
46:21
93
Remco van der Sluis
46:23
94
Wim vd Wurff
46:23
95
Hans Geldof
46:24
96
Remco Bleij
46:26
97
A G Constansia
46:38
98
Erik Kibrug
46:42
99
Jeroen van der Schaaf
46:47
100
Ben van Arum
46:48
101
Marc Kessen
Driebergen-Rijsenbur
46:50
102
A Rozet
46:51
103
Richard Haimé
46:52
104
Peter Versteegen
46:54
105
Martin Pouw
Amstelveen
46:58
106
Martijn Haanen
Amsterdam
47:05
107
Martin van Weerdenbrug
47:17
108
Bas Zwart
47:17
109
C Ransijn
47:18
110
Peter van Steen
Alkmaar
47:20
111
Ab Bertholt
47:21
112
Erik Neyhof
47:26
113
Leo Kahn
47:29
114
Rob Hofland
Amsterdam
47:32
115
J P Troost
47:39
116
D J Peereboom
47:42
117
Job Zwaal
47:43
118
A Dienske
47:49
119
Coen van Amersfoort
47:57
120
Klaas Jan Veldhuisen
48:02
121
Michel Heijdeman
48:03
122
Adrie Nillesen
48:04
123
Jos Deen
48:08
124
Arie Bults
48:11
125
M Grootveld
48:19
126
Ronald Schouwink
48:21
127
H Visscher
48:22
128
Jos Blom
48:23
129
Julien Blok
48:26
130
Lucien Beijnaerts
Amsterdam
48:28
131
Casper van der Salm
Uithoorn
48:29
132
H C Sprenger
48:31
133
Ronald Heijeler
48:39
134
Bas Wehrung
48:47
135
Stefan Zwart
48:55
136
Jurro Ongering
48:56
137
Thomas Smink
48:57
138
Jeroen van Ammers
49:04
139
Jan van Harten
Leiden
49:11
140
Bart Knol
49:13
141
H Keizer
49:16
142
Jack Daniëls
49:17
143
Ben Diepstraten
49:22
144
Hans Neuhaus
49:28
145
C C Pieters
49:36
146
Henk Krijnen
49:40
147
S Dekker
49:51
148
Peter Struik
Woerden
50:02
149
Jeroen Kranendonk
50:05
150
Koos Spikker
50:15
151
Robert Westdijk
Heerhugowaard
50:19
152
René de Jong
50:23
153
Pascal Ton
50:25
154
Arie Beekhof
50:26
155
Piet Wentzel
Amsterdam
50:30
156
Henk Vos
50:57
157
J N Visser
51:00
158
H M G de Raad
51:11
159
Rik Prins
51:12
160
Sjaak Boon
51:14
161
Theo Wubs
51:17
162
Thieu Engels
51:21
163
Klaas Jorritsma
51:22
164
Xander van Uffelen
51:27
165
M H Bood
51:32
166
Harry de Best
51:32
167
Ton Janmaat
51:43
168
Ciro Römer
51:44
169
Willem van Schouten
51:45
170
B J C Heijmeijer
51:52
171
Gerard Schipper
51:55
172
Wim Jonker
Amsterdam
52:01
173
Geert de Bont
52:04
174
Joost vd Horst
52:11
175
Driek Zwaan
52:15
176
Ton Kuipers
Kudelstaart
52:21
177
M van Rooijen
52:27
178
Frans Hondeman
52:36
179
Van Langen
52:45
180
O Piek
52:47
181
Marc van der Weijden
Amsterdam
52:48
182
Ben Dekker
52:49
183
Eric Sol
52:55
184
Willem Elsnerus
52:57
185
Wim Pieterse
53:04
186
Peter Hoekstra
De Kwakel
53:04
187
P van Wieringen
53:06
188
Jongerius
53:14
189
Maarten Stigter
53:15
190
Jacques P In der Maur
53:16
191
Fred Vis
53:21
192
Pavel van Deutekom
Amsterdam Zuidoost
53:32
193
Ray Berkholst
53:45
194
Rudy van Westrop
Amsterdam
53:47
195
Paul Hendrix
53:52
196
Rick Scholte
53:55
197
Rob Munscher
53:58
198
Peter de Jong
53:59
199
Co de Kruijf
54:00
200
Fred Hooghiemstra
Amstelveen
54:05
201
A W Talman
54:07
202
Steve Silvester
54:11
203
J Zijlstra
54:12
204
Alfons Knijn
54:12
205
B Heisterkamp
54:15
206
John Fleer
54:17
207
Bram van der Bijl
54:22
208
Ron de Boer
54:32
209
Rob Dekker
54:36
210
Dennis Stroetenga
Amsterdam
54:39
211
E J van Diggelen
54:41
212
R Mink
54:46
213
Hoefsmid
54:47
214
Gerrit Schutte
54:52
215
Adri Koersvelt
54:56
216
Henk van Herk
55:00
217
Fred H Boer
55:13
218
Jan Jaap Stigter
55:15
219
Jaap Glas
55:19
220
Diederik van der Salm
Amstelveen
55:19
221
N Laan
55:20
222
Remco Wertwijn
55:29
223
Willig
55:31
224
C Inniger
55:55
225
Y A Bikker
56:02
226
HW van Dam
Amsterdam
56:04
227
Eric Boter
56:11
228
Frans Patty
Amsterdam
56:12
229
Martin de Goede
56:16
230
Gert Mulder
56:38
231
R Leser
56:47
232
G Sanderse
56:48
233
Rob Kemp
Alkmaar
57:26
234
Alois Hendricks
58:01
235
Koen Cornelissen
58:22
236
Bart Lauret
58:39
237
Mike van Ravenzwaaij
58:48
238
Fred Singels
59:19
239
Gert van Renselaar
Amsterdam
1:00:57
240
Ronald Cohen
Amsterdam
1:01:14
241
A Vertering
1:01:18
242
Ovi Henriques
1:03:27
243
Fred Voorn
1:03:49
244
Nico Ruiter
1:04:18
245
J Passchier
1:04:38
246
Hans Kessen
Amsterdam
1:07:56
V REC, 10 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicole Luijnenburg
43:58
2
Aleid de Rooij
44:22
3
C A Esparza Chaves
44:24
4
Kaori Otomo
45:15
5
Gita Jeremic
Zoetermeer
45:55
6
Thiloy Reens
46:07
7
Danielle van Dam
47:15
8
Annelies van Bentum
47:27
9
Ilse Vlaming
Amsterdam
47:28
10
Geertje van der Sterre
Leiderdorp
48:01
11
Jeanet Spigt
48:20
12
Frédérique Cavelaars
49:26
13
Inge Cupers
49:38
14
Wendy Bregman
Oudewater
50:08
15
Mi-Sook van den Bosch
Amsterdam
50:12
16
Pieta Klijn
50:56
17
Irene van Drongelen
51:04
18
Simone van Hell
Amsterdam
51:16
19
M Verhagen
51:21
20
Monique van Leijen
51:50
21
A G M Botman
51:55
22
Carola Polman
Amsterdam
52:02
23
Claudia Römer
52:40
24
E Macke
53:01
25
Ilse Boekweg
Amsterdam
53:05
26
Anneke Tjin-A-Ton
53:30
27
Lone van Meynfeldt
53:33
28
Josien Fremouw
Amsterdam
53:36
29
Lara van der Krift
Amsterdam
53:42
30
Suzanne Tannis
53:56
31
Sandra Hirs
Amsterdam
54:15
32
Monique Vierdag
Amsterdam
54:29
33
Sandra Vaandering
54:46
34
Marjolijn van Nes
54:49
35
Jose van Dooren
Amsterdam
54:50
36
Marije van Lint
54:51
37
Margriet de Beus
54:57
38
Yole Habers
55:01
39
Ester Weeber
55:14
40
Jeanette de Beus
55:30
41
Astrid Lefering
Amsterdam
55:35
42
Janna Phaff
56:02
43
Ria Post
56:07
44
Alice van der Laan
Amsterdam
56:19
45
A Straub
56:23
46
Mirjam Zelhorst
56:36
47
Aretha Waal
56:47
48
Donate Hofstra
Amsterdam
56:52
49
Corrie de Looze
57:02
50
K Royé
57:03
51
J F Hertog
57:04
52
Lorraine van Nieuwkerk
Amsterdam
57:05
53
V Moet
57:16
54
Danielle Botman
Amsterdam
57:38
55
Lia de Geest
57:56
56
Boudy Hoven
57:57
57
Helen Howard
58:23
58
Laila Azzouz
58:40
59
Willemijn Beekman
Amsterdam
59:21
60
Astrid Weijs
59:48
61
Marlies Dragt
Amsterdam
59:52
62
Paulien van Gijn
1:00:13
63
Gabrielle Hagedorn
Amsterdam
1:00:21
64
Janny Beers
1:01:06
65
Jacoline Krabbendam
1:01:07
66
Saskia Beijer
1:01:47
67
Esther van Borswijk
1:01:53
68
Ingrid Zwart-Hartman
1:02:37
69
Inez 't Hart
Amsterdam
1:02:37
70
Evelyn Steenbergen
Amsterdam
1:03:31
71
Karin de Rooy
1:03:54
72
Christa Hondeman
1:04:10
73
M Vijn
1:04:18
74
Naima Azzouz
1:04:22
75
H Passchier
1:04:42
76
Irene Rietkerk
1:04:47
77
Mies Deurwaarder
1:05:30
78
Louise de Koning
Amsterdam
1:05:59
79
Charissa Meijer
Alkmaar
1:07:10
80
Ellen Veltman
1:08:17
81
Petra Bestevaar-de Vri
1:08:49
82
Linda Duijts
1:13:48
Via de stedenband Haarlem-Mutare kwamen 4 lopers
uit Zimbabwe het veld versterken. Nummers 1-2-3
sneller dan het oude parcoursrecord van Adnan
Naanaa. Lyno Muchena (4e) liep op blote voeten,
omdat hij zijn lichtgewicht loopschoenen te zwaar
vindt. Droog + een zonnetje. 3-4-05 de 68e!
onderdeel van het Rondje Mokum: www.rondjemokum.nl
www.sloterplasloop.nl
www.uitslagen.nl
06-10-2004 00:38