Uitslagenlijst 3e Maasheggenloop

Boxmeer - Zondag 26 september 2004

J 0-5, BAMBINOLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ron van Els
Ledeacker
1:06
2
Lars van Aarle
Erp
1:11
3
Joost Urselmann
Boxmeer
1:22
4
Bram Vullings
Boxmeer
1:25
5
Yorn Theunissen
Boxmeer
1:28
6
James Breytenbach
Beugen
1:39
7
Sem Theunissen
Boxmeer
1:43
8
Joep Wiggers de Vries
Boxmeer
1:57
9
Liam Verstegen
Boxmeer
2:28
M 0-5, BAMBINOLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Olga Toonen
Boxmeer
1:00
2
Nikki Schaminee
Boxmeer
1:04
3
Janne Baltussen
Boxmeer
1:07
4
Jella de Jager
Boxmeer
1:10
5
Luca Willems
Boxmeer
1:13
6
Maartje Bergers
Beugen
1:15
7
Kim van Eck
Boxmeer
1:33
8
Simone van Els
Ledeacker
1:41
9
Nine van Neerven
Boxmeer
1:45
10
Fleur Kuijpers
Ledeacker
3:06
J 6-8, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ramon Bulkens
Boxmeer
5:28
2
Kas vd Bosch
Boxmeer
5:41
3
Wessel Koopmans
Sint Anthonis
5:43
4
Martijn van Dijk
Vierlingsbeek
5:45
5
Dave Artz
Boxmeer
5:48
6
Jochem Koopmans
Sint Anthonis
5:49
7
Willem Baltussen
Boxmeer
6:09
8
Daley Janssen
Nijmegen
6:12
9
Garm Willems
Sint Anthonis
6:18
10
Roeland Daanen
Beugen
6:20
11
Brett Janssen
Nijmegen
6:31
12
Jari Sommers
Vierlingsbeek
6:36
13
Jan Roelofs
Boxmeer
7:06
14
Teun Wiggers de Vries
Boxmeer
7:58
15
Daan Jeurens
Utrecht
9:07
M 6-8, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gitta Toonen
Boxmeer
5:59
2
Leanne de Jager
Boxmeer
6:02
3
Wieke Bergers
Beugen
6:15
4
Margot Albers
Westerbeek
6:21
5
Floortje Roelofs
Boxmeer
7:17
J9-12, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Teun Geurts
Groesbeek
4:48
2
Bart Classens
Linden
4:51
3
Tim Reintjes
Leunen
5:04
4
Maikel Wismans
Veulen
5:11
5
Tom Artz
Boxmeer
5:22
6
Ludo Neve
Boxmeer
5:36
7
Erwin Weerts
Vierlingsbeek
6:11
8
Beklas Turan
Boxmeer
6:17
9
Erik Heijnemans
Boxmeer
6:33
M9-12, JEUGDLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Susan Pluk
Boxmeer
5:42
2
Jenske Koopmans
Sint Anthonis
5:51
3
Renee Albers
Westerbeek
5:53
4
Esther Verhaegh
Venray
5:57
5
Anne Rientjes
Leunen
6:03
6
Lisa Toonen
Boxmeer
6:05
7
Rian Evers
Boxmeer
6:26
8
Eliane Daanen
Beugen
7:11
9
Sandra Arntz
Beneden Leeuwen
7:15
10
Naomi Sommers
Vierlingsbeek
7:28
11
Patty Verstegen
Mill
8:09
J/H, 2350 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom van Deurzen
Nijmegen
7:49
2
Ryan Janssen
Nijmegen
8:09
3
Niek Aarts
Vierlingsbeek
8:14
4
Ralph Janssen
Nijmegen
8:21
5
Sam Otten
Boxmeer
8:50
6
Turan Hasan
Boxmeer
9:12
7
Wouter van Zwieten
Oploo
9:33
8
Axel Neve
Boxmeer
9:37
9
Jeroen de Kort
Boxmeer
10:38
10
Matthijs Maaswinkel
Boxmeer
11:02
11
Jorie van Haren
Boxmeer
11:06
M/D, 2350 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Juul Lavrijsen
Haps
9:13
2
Marieke Pluk
Boxmeer
11:34
HEREN, VOLKSLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Flip Verstegen
Boxmeer
20:22
2
André van Aarle
Erp
21:14
3
Marcel Robben
Beugen
22:03
4
Gidy Lamers
Wanroij
22:15
5
Dick Jansen
Woudenberg
23:12
6
Koen Sommers
Vierlingsbeek
23:19
7
Jan van Zwieten
Oploo
23:37
8
Erik Kieftenbeld
Raalte
23:57
9
Tijn Gijsbers
Boxmeer
24:09
10
Piet Michiels
Nieuw Lekkerland
24:17
11
Wim Jacobs
Merselo
25:01
12
Ton van Zwieten
Oploo
25:40
13
Ton van der Beek
Grave
27:27
14
Bart Westerveld
Boxmeer
27:40
15
Remi Tvijtelaars
Boxmeer
28:18
16
Henk Schaminee
Boxmeer
29:05
17
Martien Weerts
Vierlingsbeek
30:22
18
Hans Taks
Overloon
31:23
DAMES, VOLKSLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willy Lamers
Haps
31:26
2
Tiny Kollee
Boxmeer
31:54
3
Lidi Staes
Boxmeer
32:04
4
Lenie Arts
Oostrum Lb
34:09
5
Rianne Maassen
Groeningen
34:51
6
Vanessa Lobo
Bakel
36:46
HEREN, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dave Rost
Rijkevoort
33:42
2
Dave Ewalts
Venray
35:38
3
Mark van de Mortel
Oploo
35:54
4
Frank Cornelissen
Wijchen
36:40
5
Arlo de Bie
Beek en Donk
37:04
6
Eric Sommers
Sint Anthonis
38:49
7
Rudolf Willems
Uden
38:54
8
Folkert van der Eerde
Sittard
39:16
9
Peter Broekmans
Gennep
41:17
10
Henk Smits
Wijchen
41:39
11
Hugo Heijnen
Boxmeer
41:56
12
Hans Pouls
Venray
42:20
13
Willem Freriks
Venray
42:36
14
Mario Bexsens
Boxmeer
42:56
15
Ward Luys
Harderwijk
43:09
16
Paul de Kort
Boxmeer
43:11
17
Guido de Bont
Oeffelt
43:41
18
Frank Lichteveld
Boxmeer
44:26
19
Ruud Paelen
Malden
44:40
20
Ronald Peters
Cuijk
44:53
21
Frans Breed
Boxmeer
44:54
22
Andre van Els
Ledeacker
45:26
23
Peter Arts
Boxmeer
45:43
24
Eric van Bree
Helmond
45:50
25
Jeroen Lückers
Wageningen
46:03
26
Jos Heijnen
Boxmeer
47:30
27
Ivan Munoz Biglsa
Nijmegen
48:27
28
Arthur Eyck
Arnhem
48:50
29
Roberto Ragni alunni
Boxmeer
49:56
30
Jaap-Jan Rijn
Vortum Mullem
50:06
31
Henk Bongers
Boxmeer
50:12
32
Henk Gijsbers
Boxmeer
50:16
33
Ludo Otten
Boxmeer
50:26
34
Cor Ten Haaf
Rijkevoort
51:07
35
Rob Vollenberg
Sint Anthonis
51:22
36
Peter Janssen
Overloon
51:50
37
Mart Albers
Boxmeer
51:53
38
Rob Daanen
Boxmeer
51:57
39
Patrick Volders
Sambeek
52:05
40
Jan Cornelissen
Beugen
52:16
41
Wim de Jager
Boxmeer
52:37
42
Jack van Oijhuizen
Arnhem
52:49
43
Bart van den Heuvel
Boxmeer
53:02
44
Simon Noordman
Heijen
53:09
45
Harrie Stempher
Oostrum Lb
53:11
46
Jan Derks
Wanroij
53:16
47
Guus Verzellenberg
Boxmeer
1:08:08
48
Erwin Cornelissen
Oeffelt
1:48:09
DAMES, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvonne Pavicic-Temming
Boxmeer
45:29
2
Dineke van Balen
Boxmeer
45:44
3
Mariëtte Vlassak
Eindhoven
49:03
4
Riky Weerts
Overloon
49:57
5
Ingrid den Boer
Gennep
50:15
6
Ingrid de Winter
Boxmeer
50:58
7
Janneke Molkenboer
Boxmeer
51:26
8
Loes Reijnders
Boxmeer
51:38
9
Germien Martens
Overloon
51:58
10
Anke Schellekens
Boxmeer
52:23
11
Trudy Coopmans
Gennep
52:29
12
Jolie van de Ven
Boxmeer
52:40
13
Thea Verstegen
Mill
53:33
14
Marjan Hendriks
Boxmeer
54:41
15
MarieLouise van Kruijs
Boxmeer
55:23
16
Olga Görts-van de Pas
Boxmeer
55:37
17
Annie van de Graaf
Sint Anthonis
55:42
18
Claudia van Bergen
Gennep
55:44
19
Marianne Sommers
Boxmeer
56:34
20
Edith Eyck
Nijmegen
59:24
21
Suzanne Hoenselaar
Gennep
59:51
M SEN, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John Philipsen
Liessel
1:11:05
2
Huib Rost
Boxmeer
1:13:49
3
Roel Egelmeers
Oploo
1:19:18
4
Erik Willems
Sint Anthonis
1:21:41
5
Erwin jaspers
Ottersum
1:23:14
6
Johann Breytenbach
Beugen
1:24:56
7
Alexander Hasbach
Boxmeer
1:25:33
8
Pim van de Oever
Oploo
1:26:09
9
Arnaud Biallais
Nijmegen
1:27:39
10
Marcel Nooyen
Nijmegen
1:27:46
11
Patrick Ris
Castricum
1:28:24
12
Bart van der Wijst
Eindhoven
1:32:09
13
Roel Holten
Horst
1:35:47
14
Marc van Sambeek
Boxmeer
1:37:44
15
Jack Boekholt
Vierlingsbeek
1:37:58
16
Ryan Price
Boxmeer
1:39:41
17
Gaby de Haan
Boxmeer
1:44:03
18
Math Berbers
Boxmeer
1:44:54
19
Bernard van den Beld
Boxmeer
1:45:00
20
Johan Bulkens
Beers Nb
1:46:06
21
Maurice Wekx
Venlo
1:48:29
22
Leon Hermans
Boxmeer
1:49:30
23
P. Bisschops
Helmond
1:53:00
24
Antwan Terburg
Groeningen
1:54:14
25
Erik te Baerts
Horst
1:55:54
26
Simon van Mierlo
Boxmeer
1:56:05
27
Thomas Cornelissen
Goch (GER)
2:07:40
28
Kai Brinkmann
Goch (GER)
2:07:43
29
Jos Janssen
Venlo
2:25:04
M 40, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Broeders
Molenschot
1:18:47
2
Henry Verbugt
Griendtsveen
1:20:51
3
Willie Hendriks
Sint Anthonis
1:26:50
4
Peter van Hensbergen
Milsbeek
1:28:15
5
Roland Robinson
Helmond
1:31:52
6
Wim Simmelink
Boxmeer
1:35:46
7
Ruud Jakobs
Siebengewald
1:38:49
8
Wim Kusters
Oirlo
1:38:55
9
Enrico Jans
Overloon
1:44:14
10
Albert Bokslag
Boxmeer
1:45:01
11
Marco van Hoof
Helmond
1:47:58
12
Gerard Timmermans
Roermond
1:50:53
13
Jan Dorrestein
Boxmeer
2:02:56
M 45, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jack Niessen
Swalmen
1:16:44
2
Ron Slangen
Berg en Dal
1:24:35
3
Wim Gijsbers
Boxmeer
1:26:26
4
Theo Aben
Ledeacker
1:27:22
5
Hans Bouwmans
Deurne
1:31:34
6
Corne Rijnen
Roermond
1:33:02
7
Frans Baltussen
Sint Anthonis
1:35:13
8
Leo Joosten
Boxmeer
1:37:37
9
Gerrit Visser
Groesbeek
1:40:17
10
Jos van de Graaf
Sint Anthonis
1:40:34
11
Frans Artz
Boxmeer
1:40:37
12
Thijs van Kempen
Westerbeek
1:45:42
13
Guido Ronnes
Wijchen
1:47:33
14
Nico Gerrits
Beugen
1:51:45
15
Piet Hinke
Boxmeer
1:54:16
16
Jankees Salverda
Amersfoort
1:55:09
17
Eric Roos
Malden
1:56:52
18
Harrie van den Bosch
Boxmeer
1:58:03
19
Wim Hendriks
Boxmeer
2:03:38
20
Paul Gerrits
Geldrop
2:06:31
M 50, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bert Janssen
Molenhoek Lb
1:19:33
2
Bart Mulders
Beugen
1:28:32
3
Pieter Lucassen
Leunen
1:28:45
4
Ton Luckers
Boxmeer
1:32:56
5
Jacques van de Boel
Sint Anthonis
1:34:14
6
Matthee Moons
Malden
1:34:28
7
Jan Maessen
Venray
1:35:42
8
Gerrit Reijnders
Boxmeer
1:37:19
9
Piet Ponjee
Bergen Lb
1:38:53
10
Toon Aben
Rijkevoort
1:39:20
11
Sjaak van den Oever
Westerbeek
1:41:57
12
Peter Claassen
Wilbertoord
1:47:59
13
Jan Luiken
Bergen Lb
1:52:39
14
Martien Bongers
Boxmeer
1:54:21
15
Jan van den Berg
Oeffelt
1:55:22
16
Jos Nabuurs
Arnhem
1:56:35
17
Sjors Gieselaar
Nijmegen
1:59:48
18
Goof Spiekman
Boxmeer
2:04:16
19
Jos van Ewijk
Venlo
2:15:38
20
Mattie Peeters
Venlo
2:23:59
M 55, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Har Pollen
Reuver
1:22:40
2
Piet van den Oever
Oploo
1:30:55
3
Toon Heijmans
Cuijk
1:31:38
4
Hans Wouters
Helmond
1:31:53
5
Karel Willaert
Ottersum
1:33:27
6
Jan Haegens
Horst
1:34:44
7
Wim Verstappen
Helmond
1:37:13
8
Jan Kempen
Sint Anthonis
1:40:18
9
Jacques Botden
Sint Anthonis
1:43:36
10
Peter van den Berg
Overloon
1:44:53
11
Jo Klerken
Venlo
1:44:57
12
Bert Guntlisbergen
Boxmeer
1:50:40
13
Martin Ketelaar
Boxmeer
2:03:50
M 60, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerrit Nillessen
Groesbeek
1:28:52
2
Jan Verplak
Cuijk
1:52:26
3
Jan Thijssen
Cuijk
2:04:04
V SEN, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne van Schuppen
Epe
1:18:22
2
Carla Beurskens
Reuver
1:25:49
3
Elma van Els
Ledeacker
1:54:48
4
Ingrid Keder-van de Ri
Venlo
2:15:38
5
Saskia Dückers
Venlo
2:33:38
6
Marga Janssen
Venlo
2:33:39
7
Sanne van Ewijk
Venlo
2:33:39
V 40, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gertie Theunissen
Eindhoven
1:41:29
2
Marij Kuipers
Sint Anthonis
1:50:01
3
Bep Lommen
Venlo
2:21:17
4
Karin Louwhoff
Velden
2:33:38
V 45, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bep van Dijk
Ottersum
1:35:32
2
Marian Wouters-Opsteeg
Escharen
1:46:02
3
Diny Bongers
Boxmeer
1:54:48
V 50, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christine van den Berg
Overloon
2:25:40
V 55, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carla Meijer
Leunen
1:51:03
Goed loopweer, droog en niet te warm. Parkoers op
sommige plaatsen lastig door eerdere neerslag.
Opmerkingen en reacties aub naar
info@avsportingboxmeer.nl
B.O.C. - Contour - ICTplein - Van Neerven Sport
Uitslagen.nl
26-09-2004 15:13