Uitslagenlijst 25e! Beekse marathon

Hilvarenbeek - Zondag 19 september 2004

MSEN, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ad de Bruijn
LADB
2:44:38
2
Edwin Mentink
Leusden
3:48:50
M40, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Peeters
Achil '87
3:11:33
2
Ton Aker
AV '47
3:25:15
3
Toon Abrahams
Achil '87
3:26:32
4
Sjef van Beers
AVR '69
3:29:22
5
Rik Wetser
OSS-VOLO
3:31:31
6
Paul van Wingerden
Zwijndrecht
3:36:22
7
Jan Kraan
Bodegraven
3:49:38
8
Wim Hogentoren
Veteranen Nederland
3:51:00
9
Gerrit vd Vondervoort
Achil '87
3:59:50
10
Geert Brouwer
PEC 1910
4:02:32
11
Theo Cloosterman
GVAC
4:13:35
12
Ruud Sjamaar
Rosmalen
4:14:10
M50, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michel Luytgaarden
Prins Hendrik
2:48:28
2
Tiny van Terhijden
Diomedon
3:14:36
3
Leo van Avendonk
AVR '69
3:16:02
4
Jos van Uden
Fortuna '67
3:24:26
5
Jack van de Sande
Achil '87
3:29:17
6
Henk vd Heuvel
AV Oirschot
3:29:20
7
Harry Rath
Hilvarenbeek
3:30:46
8
Arnold Davies
Achil '87
3:38:58
9
Marc Terreur
Hoogstraten (BEL)
3:43:16
10
Micha Havreluk
Genk (BEL)
3:45:15
11
Hans Buis
Loopservice Nederlan
3:47:18
12
Herman Euverman
PEC 1910
3:50:49
13
Herbert Kunst
Flakkee
3:51:58
14
Jan Halters
Hilvarenbeek
3:57:36
15
Pieter Vriens
Achil '87
3:57:46
16
Frans Adams
Kasterlee (BEL)
4:00:50
17
Gerrit Heij
Goirle
4:05:02
18
Jan Koudstaal
Energie
4:10:01
19
Dion Joosten
Veteranen Nederland
4:17:38
20
Jan Willem Dijkgraaf
Cialfo
4:18:09
21
Pierre Hulsmans
Zonhoven (BEL)
4:24:00
22
Bert de Jong
the Hague Road Runne
4:35:58
23
Frank Jobe
Fenton Michigan (USA
5:18:02
M60, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jurriaan A de Bruijn
Veteranen Nederland
3:44:48
2
Dick van Es
the Hague Road Runne
3:56:28
3
Vincent Schoenmakers
Veteranen Nederland
4:02:42
4
Gust van Eijken
Achil '87
4:06:42
5
Joop van der Pas
Taxandria
4:11:54
6
Henk Mangnus
Achil '87
4:33:00
7
Kees van den Broek
Tilburg Road Runners
4:33:00
VSEN, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Suzanne Colsen
Taxandria
3:53:41
VVET, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elly Zigenhorn
AVR '69
3:13:16
2
Gertie Theunissen
PSV
3:39:23
3
Nathalie Backer
Altena Road Runners
3:41:04
4
Els Annegarn
Loopgroep PK
3:51:00
5
Corrie Waterschoot
AVR '69
3:51:20
6
Jannet Lange
Veteranen Nederland
4:02:52
7
Ineke Scheffer
Friesland
4:14:10
8
Marit Schultz
Fenton Michigan (USA
4:18:36
9
Rian vd Biggelaar
Biest Houtakker
4:28:38
M, ±30 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fons Liebregts
PSV
1:59:12
2
Gerard Lensvelt
Typhoon
2:01:14
3
Bob Grutters
AVA '70
2:01:30
4
Arjen Reinsma
Groningen Atletiek
2:04:18
5
Rolf Janissen
Neer
2:05:20
6
Jan Menssen
Spiridon
2:06:21
7
Wim den Otter
No-Limits
2:07:34
8
Robert van Boxtel
Prins Hendrik
2:07:52
9
Arjan Hofs
Loopgroep PK
2:13:59
10
Marlie Snijders
DAK
2:15:56
11
Jack vd Huygevoort
Biest Houtakker
2:16:15
12
Tom Melis
Leiden Atletiek
2:17:52
13
Gerard van Mook
Prins Hendrik
2:18:02
14
Carli van Pinxten
Prins Hendrik
2:18:16
15
Henk van Gerwen
AV Oirschot
2:18:18
16
Wesley van Toorenburg
Waalwijk
2:19:03
17
Frits Claasens
Attila
2:19:47
18
Ton van Peer
Road Runners Etten-L
2:20:55
19
Adriaan de Schipper
Loopgroep Aart Stigt
2:23:20
20
Ruud Tuytelaars
Dongen
2:23:40
21
Peter van Eekelen
Diomedon
2:23:51
22
Cocky de Brouwer
Achil '87
2:23:57
23
Peter Naus
PSV
2:24:04
24
Jan Relou
't Jasper Sport
2:26:22
25
Rob Turksema
Olympia Eindhoven
2:27:06
26
M van Pinxten
Prins Hendrik
2:28:01
27
Joep Leen
Amsterdam Zuidoost
2:28:35
28
Bert van Drunen
Diomedon
2:29:24
29
Briek vam Waes
Breda
2:30:02
30
Erik Oomes
Sprint
2:30:40
31
Ad vd Heijning
Alphen Nb
2:31:02
32
Allard van Welte
Berlicum Nb
2:31:04
33
Herman van Haaren
Tilburg
2:31:59
34
Jeroen Lebon
GVAC
2:32:25
35
Raymond Vermeer
GVAC
2:32:26
36
Ad van der Kemp
Dongen
2:32:27
37
Hans van Dinther
PSV
2:32:33
38
Kees van Veldhuisen
Ede Gld
2:32:55
39
Kees Lambregts
Achilles
2:36:01
40
Tjai Liem
Rotterdam
2:36:18
41
Richard van Buul
's-Hertogenbosch
2:36:57
42
Derk-Jan de Wit
Waalwijk
2:36:57
43
Hans van den Heuvel
Roosendaal
2:37:22
44
Marc Mol
Molenhoek Lb
2:37:39
45
Tommy Hessels
Veteranen Nederland
2:38:58
46
Frans Faune
Groningen
2:41:11
47
Marcel Liefbroer
Papendrecht
2:41:20
48
Art Vreugdenhil
GVAC
2:41:24
49
Jan van de Wouw
Berkel-Enschot
2:41:25
50
Jan Arie van Arendonk
Typhoon
2:42:08
51
Willem van Haperen
Veteranen Nederland
2:45:19
52
Luc Boer
Nuenen
2:45:21
53
Stuart Boardman
Amsterdam
2:45:30
54
Ton Linssen
Sittard
2:46:38
55
Tony van den Brand
Tilburg
2:47:26
56
Kees van den Andel
Made
2:48:43
57
Theo Ruigrok
Tilburg
2:48:47
58
Fred van Driel
OSM '75
2:49:23
59
Maarten van Driel
OSM '75
2:49:26
60
Bart van Breukelen
Breda
2:49:40
61
Jan Dankers
Prins Hendrik
2:49:46
62
Jeroen van der Linden
Vlijmen
2:50:36
63
Bert Fitié
's-Gravenhage
2:51:07
64
Henk Lauwers
AVR '69
2:51:36
65
Jeroen Kroese
Heesch
2:51:45
66
Eddy Korevaar
Gorinchem
2:51:52
67
Hans van Belle
Zoetermeer
2:52:52
68
Ron Schepens
Esbeek
2:53:26
69
Rob Rooijackers
TAS '82
2:57:02
70
Boetje Pattitawe
Sprint
2:57:26
71
Sven Janssen
Wijchen
3:00:58
72
Richard Gerrits
Heeze
3:01:01
73
Gerben Hellinga
Leuth
3:01:40
74
Sander Veldhoen
Eindhoven
3:05:20
75
Gert-Jan Roosjen
Haren Gn
3:08:43
76
Ton Dofferhoff
Ewijk
3:10:20
77
Jan Schapendonk
Achil '87
3:10:40
78
Henk Abrahams
Hilvarenbeek
3:11:33
79
Piet Frusch
De Liemers
3:17:47
80
Matty Timmermans
Valkenswaard
3:23:07
81
Klaas Hofstra
Groningen
3:36:32
82
Marcel Plas
Groningen
3:47:28
83
Wiebe Hofstra
Deventer
3:47:29
V, ±30 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlien van Beek
LADB
2:15:36
2
Susanne van den Berg
Moergestel
2:41:35
3
Veronica Jansen
Spado
2:46:55
4
Ria van Hoof
AVR '69
2:49:36
5
Diny van Pinxter
Prins Hendrik
2:49:47
6
Stannie Petta
PAC
2:50:57
7
Janny Dodde
Prins Hendrik
2:53:50
8
Joke van Gool
DAK
3:08:12
9
Rensina Wieringa
Loopgroep PK
3:08:36
10
Renate Schaart
Groningen
3:21:21
M, ±21 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Theo Vermeer
Attila
1:23:14
2
Thijs Dekkers
Fortuna '67
1:25:32
3
Jos van Gils
Atledo
1:26:00
4
Gerrie Dikstra
Oirschot
1:26:12
5
Jorrit Dekkers
Fortuna '67
1:28:22
6
Wim den Blanken
BAV
1:28:40
7
Jan van Dal
Achil '87
1:29:08
8
Norman van Hest
Tilburg
1:29:51
9
Frank Haenen
Achil '87
1:30:17
10
Ad Kieboom
Scorpio
1:31:07
11
Maurits Appels
Attila
1:31:20
12
Jac Rombouts
Boxtel
1:31:22
13
Jos Bierens
Duizel
1:31:34
14
Tiny vd Wielen
Prins Hendrik
1:32:08
15
Hens Koreman
Atledo
1:32:30
16
Antoon van Hooft
Prins Hendrik
1:32:48
17
Richard van Kroonenbur
Duizel
1:33:17
18
Ad Oomen
Sprint
1:33:34
19
Guust van Tichelt
DJA
1:33:44
20
Remco Trappenburg
Arkel
1:33:52
21
Jef van Gestel
Retie (BEL)
1:34:28
22
Bart van der Wijst
Eindhoven
1:35:16
23
Lucas Schalk
Tilburg
1:35:21
24
Ad van der Heijden
Fortuna '67
1:35:45
25
Michael Sleiger
Biest Houtakker
1:37:19
26
Leo van de Wassenberg
Achil '87
1:37:22
27
Sebastiaan Smits
Nieuwendijk Nb
1:38:53
28
Mart Buijlinckx
Hilvarenbeek
1:39:14
29
Mark Boor
Udenhout
1:39:21
30
Adrie Vermeeren
Oirschot
1:39:30
31
Ton Jaquot
Eindhoven
1:39:38
32
Maurice van Boxtel
Kaatsheuvel
1:39:40
33
Joep Vrenken
Tilburg
1:39:54
34
Jan van Mechelen
Schijf
1:40:16
35
Jos van Velthoven
Scorpio
1:40:45
36
Cees de Leeuw
Alphen Nb
1:41:42
37
G Vos
Veteranen Nederland
1:41:52
38
Ad van Heerbeek
AV Oirschot
1:42:01
39
Rene van Oevelen
Achil '87
1:42:20
40
Eric van Boekel
Arkel
1:42:21
41
Theon Scholten
Tilburg
1:42:31
42
Peter de Rooij
Eindhoven
1:43:14
43
Jan Vriens
Tilburg
1:43:20
44
Eric van Daelen
Tilburg Road Runners
1:43:37
45
Wim van Hout
Tilburg
1:45:28
46
Adrie Louwers
AV Oirschot
1:46:22
47
Sander Verburg
Achil '87
1:49:42
48
Johan van Schaik
Terheijden
1:51:04
49
J P Bouverath
Sprint
1:51:27
50
Dirk Jan Bles
Hilvarenbeek
1:51:47
51
Mari Oerlemans
AV Oirschot
1:51:52
52
Jack van Dongen
Atledo
1:51:57
53
Geert Trommelen
Atledo
1:51:57
54
Henk Kats
Hilvarenbeek
1:52:10
55
Frans Martens
Rijen
1:52:34
56
J Klaarenbeek
Goirle
1:53:40
57
Stan Favier
Hilvarenbeek
1:54:28
58
Anton den Boer
Hilvarenbeek
1:57:31
59
Rinus van Dijck
Olympia Eindhoven
2:01:20
60
Eric Sweens
Goirle
2:01:58
61
Ron Michelsen
Tilburg
2:02:38
62
Ron Leenaars
Netersel
2:03:00
63
Ruud Konings
Achil '87
2:05:20
64
Addy van Seeters
Achil '87
2:06:20
65
Cees Hufken
Achil '87
2:06:35
66
Jac Naus
Achil '87
2:07:30
67
Marc Verhagen
's-Hertogenbosch
2:23:14
V, ±21 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sieta van Kervel
Prins Hendrik
1:34:06
2
Wilma Kalf
Loopgroep PK
1:42:23
3
Conny Pijnenburg
Attila
1:43:12
4
Tineke van den Heuvel
AV Oirschot
1:43:46
5
Agnes Vugts
Attila
1:48:17
6
Jacqueline Winkelman
Sprint
1:51:05
7
Rienij Riezebos
Isala '96
1:52:57
8
Sonja van Bommel
Oirschot
1:54:28
9
Leontine van Roosmalen
Prins Hendrik
1:55:14
10
Tonny Houtenbos
TAS '82
1:58:18
11
Jose Mathijssen
Voorhout
1:59:55
12
Saar Oosterhof
Goirle
2:01:58
13
Silvia Tempelman
Oirschot
2:02:38
14
Bettie Heeffer
Achil '87
2:05:14
15
Arja Oerlemans
AV Oirschot
2:05:55
16
Nelly de Brouwer
Achil '87
2:10:37
17
Maria van Eijken
Achil '87
2:10:47
M, ±10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Camille Hendrikx
Loopgroep PK
39:49
2
Jan-Pieter vd Vlugt
Tilburg Road Runners
40:08
3
Henk Cretier
OSS-VOLO
41:04
4
Geert Abrahams
Achil '87
41:12
5
Mat Lawrijsen
Reusel
43:28
6
Richard Donders
Tilburg
44:24
7
Harrie Verhoeven
Attila
45:10
8
Floris Verhagen
Tilburg
45:26
9
Martijn Verhagen
Tilburg
46:34
10
Hans Bierens
Duizel
47:42
11
Wil Geerts
Oisterwijk
47:48
12
Hans Konings
Hilvarenbeek
48:03
13
Jack Meijs
Hilvarenbeek
48:25
14
Ype Botma
Hilvarenbeek
48:26
15
Jos Horrevorts
Achil '87
48:35
16
Kees Schellekens
Haaren
48:54
17
Gerrit Looren de Jong
Ammerstol
48:56
18
Wil Legius
Hilvarenbeek
49:26
19
Nico Scheffers
Scorpio
49:40
20
Ad Vissers
Road Runners Etten-L
50:22
21
Tejo Sluijter
Hilvarenbeek
50:59
22
Evert Zwartjens
Loopgroep PK
52:20
23
Geert Hesselmans
Achil '87
52:58
24
Harrie van Hoof
Diessen
55:27
25
Frank van Berkel
Hilvarenbeek
57:32
26
Jack Brackenie
Hilvarenbeek
57:33
27
Rene Kerstens
Hilvarenbeek
58:02
28
Alex Brackenie
Oisterwijk
58:41
29
Frank de Bruijn
Berlicum Nb
1:00:03
30
Huub van Veen
Hilvarenbeek
1:00:33
31
Frank van Tongeren
Tilburg
1:00:34
32
Frans van Hees
Achil '87
1:01:47
33
Paul Kosterman
Wijk bij Duurstede
1:01:52
34
Paul de Jong
Atledo
1:02:00
35
Jeroen Verboven
Poppel
1:02:36
36
Daan Abrahams
Hilvarenbeek
1:02:52
37
Seb de Groot
Achil '87
1:03:06
38
Bart Vriens
Tilburg
1:03:16
39
Kees Stads
Achil '87
1:04:15
40
Jan Driesser
Achil '87
1:04:15
41
Jos Hopman
Veteranen Nederland
1:04:30
42
Adriaan de Jong
Atledo
1:05:07
43
Cees vd Berk
Achil '87
1:05:36
44
Michael Korthout
Oisterwijk
1:10:04
V, ±10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjon de Kok
Tilburg Road Runners
43:10
2
Marion Kluijtmans
Achil '87
50:54
3
Loes Verhoeven
Achil '87
52:12
4
Anke de Groot
Achil '87
53:02
5
Annie Geerts
Diessen
54:25
6
Lian van Roozendaal
Tilburg Road Runners
56:51
7
Marleen van Herpt
Drunen
57:11
8
Paulina Rath
THOR
57:40
9
Ingrid van Zijdam
Hilvarenbeek
58:40
10
Astrid de Brouwer
Hilvarenbeek
59:01
11
Karin van Gestel
Hilvarenbeek
59:17
12
Antoinette van Doormaa
Achil '87
59:17
13
Arina Looren de Jong
Ammerstol
1:00:14
14
Mieke vd Wassenberg
Achil '87
1:00:40
15
Jeanny Michielsen
Tilburg
1:03:58
16
Karin de Jong
Achil '87
1:05:18
17
Brigitte Maes
Achil '87
1:05:18
18
Petra vd Berk
Achil '87
1:05:36
19
Mai van Limpt
Achil '87
1:05:40
20
Jeanne Ketelaars
Achil '87
1:05:40
21
Tialda Gerritsma
Dordrecht
1:05:49
22
Larissa Dekkers
Wijk bij Duurstede
1:06:10
23
Lilian Haenen-Janssen
Achil '87
1:08:49
24
Susanne Schapendonk
Achil '87
1:09:21
25
Sabine de Laat
Moergestel
1:09:46
26
Nelly Driesser
Achil '87
1:10:16
JPUPC, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Menno de Jong
Moergestel
4:15
2
Maurick Verhoeven
Hilvarenbeek
5:05
3
Bram Swinkels
Moergestel
5:07
4
Rutger de Jong
Moergestel
5:12
5
Robin Verhoeven
Hilvarenbeek
5:20
6
Sjors van Weert
Schijndel
5:40
MPUPC, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fleur Haenen
Hilvarenbeek
4:58
MPUPB, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Rijvers
Gloria
3:55
2
Tessa Kalf
Eindhoven
5:16
3
Hanneke van Weert
Schijndel
5:47
JPUPA, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fabian van Oevelen
Hilvarenbeek
4:00
2
Willem van den Berg
Moergestel
4:12
3
Olievier Haenen
Hilvarenbeek
4:14
MPUPA, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Judith de Jong
Moergestel
4:36
JJUND, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas van Doormaal
Hilvarenbeek
4:08
2
Nick Kalf
Eindhoven
4:57
MJUND, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Admay van Oevelen
Attila
3:26
Fijn dat u met ons de 25e! Beekse Marathon kwam vieren. Tot volgend jaar!
www.uitslagen.nl
20-09-2004 21:04