| | | | | Uitslagenlijst De Wiekloop
De Wijk - Woensdag 25 augustus 2004
JONG1, KIDS FOR FUNRUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
33
Joran van Wijneren
De Wijk
5:32
35
Marc van de Weerdhof
De Wijk
5:34
49
Dominick Göhring
Duitsland
6:50
MEIS1, KIDS FOR FUNRUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Mathilde Spitzen
Giethoorn
4:13
27
Manon vd Sluis
De Schiphorst
6:23
JONG2, PRETLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willem Jan Wemmenhove
Zuidwolde
10:07
3
Patrick Sinnema
Leeuwarden
10:24
17
Niels vd Sluis
De Schiphorst
13:53
MEIS2, PRETLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marije HuiLzebos
Zuidwolde
9:49
5
Annemiek Hulzebos
Zuidwolde
11:12
7
Elise van de Berg
Hoogeveen
11:29
13
Nadia Morsink
De Schiphorst
13:52
14
Iris Brinkman
De Schiphorst
14:39
19
Nicky van Wijmeren
De Wijk
17:47
H5, FUNRUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Martijn van Goor
Hollandscheveld
16:28
4
Gert Jan Tichelaar
Oldebroek
17:14
8
André Schoenmakers
Nieuw-Dordrecht
19:17
17
Jan-Bart Kip
Noordscheschut
20:43
43
Johan Steenbergen
Staphorst
23:30
50
Remco van den Akker
Hoogeveen
23:51
D5, FUNRUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Florien Remmelts
Ruinerwold
21:56
3
Jacelijn Gruppen
Hoogeveen
22:02
6
Diny Gelderman
Nieuwleusen
23:47
11
Hanneke Timmerman
Staphorst
25:14
16
Annelien van Zanten
De Wijk
27:23
23
Marianne Oldenburger
De Wijk
28:47
25
Marie Kuijer Zoer
Ruinerwold
29:09
H10, WIEKLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Lamko Hulzebosch
Zuidwolde
32:22
4
Harm Jan Martens
Hoogeveen
32:37
12
Christian Esselbrugge
Meppel
38:49
15
Bernhardus Annen
Hoogeveen
40:05
18
Arndrik Westenbrink
De Wijk
41:03
35
Jan Bernhard Visscher
Vollenhove
48:46
42
Lambert Akkerman
Nieuwleusen
55:06
H40+, WIEKLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Jan ten Cate
Hollandscheveld
34:53
7
Albert Oldehinkel
Radewijk
35:44
10
Henk Oldehinkel
Dedemsvaart
37:23
12
Willem Brinkman
De Schiphorst
37:32
15
John Leijssenaar
De Schiphorst
39:00
19
Horst van den Berg
Hoogeveen
40:37
23
Johannes Akkerman
Dedemsvaart
42:07
30
Albert Snoeijenbos
De Wijk
43:47
34
Lambert Akkerman
Staphorst
45:42
49
Anne Steenbergen
Veeningen
50:30
H50+, WIEKLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Willy Berends
Klazienaveen
37:05
5
Henk Schoonhoven
Oldebroek
40:10
14
Levert Klooster
Ruinerwold
43:33
17
Henk Nijmeijer
Koekangerveld
43:51
19
Bert van der Wal
Hoogeveen
44:10
20
Dick van der Vegt
Ruinerwold
45:12
21
Johan Scholte Albers
Ruinerwold
45:21
22
Harrie Fokkens
Nieuwleusen
45:26
23
Lambert Nieuwenhuis
Dwingeloo
45:48
31
Pieter Leffertstra
Broekhuizen
48:23
33
Gerard Westenbrink
De Wijk
50:02
36
Gerrit Schuitema
Vlagtwedde
51:34
41
Wijbrand Schoonberg
De Wijk
53:14
42
Jan Kollen
Hollandscheveld
53:57
44
Willem van de Linden
Hoogeveen
55:11
D10, WIEKLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Marleen Herbert
Bergenthem
46:32
4
Nynke de Lange-Liembur
Wapserveen
46:40
8
Esther Schonewille
Hoogeveen
57:03
D35+, WIEKLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Mathilde Jongbloed
Zuidwolde
47:36
11
Jacqueline ten Brummel
Stuifzand
49:35
13
Liesbeth Hillebrand
Meppel
51:31
23
Grietje Lubbers
Ruinerwold
59:11
Uitslagen.nl
27-08-2004 13:04