Uitslagenlijst De Wolden Triathlon

Zuidwolde Dr - Woensdag 7 juli 2004

H1, STARTGROEP 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Job Eijsink
Balkbrug
1:06:09
2
Gert Jan Stevens
Noordscheschut
1:11:46
3
Martin Broek
Zuidwolde Dr
1:16:18
4
Kasper Kikkert
Hollandscheveld
1:18:32
5
Michel Bruins
Zuidwolde
1:19:04
6
Erik Jan van Heyst
Zuidwolde
1:28:44
H2, STARTGROEP 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk-Jan Dolsma
Veeningen
1:01:09
2
Gert Mulder
Ruinerwold
1:01:26
3
Chris Kouwenhoven
Leidschendam
1:03:57
4
Peter Selles
Assen
1:05:41
5
Jorit Meijer
Groningen
1:05:52
6
Jasper Eijsink
Balkbrug
1:07:12
7
Jan Goerree
Borger
1:07:17
8
Gerard de Ruiter
Zuidwolde
1:13:01
9
Robert ten Wolde
Nijeveen
1:13:56
10
Yori Zwols
Borger
1:14:54
11
Egbert Bouwers
Hoogeveen
1:16:39
12
Jan Stuiver
Zwolle
1:17:30
13
Harry Nijmeijer
Smilde
1:17:51
14
Geert Bouwers
Zuidwolde
1:19:03
15
Danny van Zwol
Hoogeveen
1:19:04
16
Jeroen Haan
Wijhe
1:19:22
17
Peter Nefkens
Meppel
1:22:00
18
Aart Vos
Zuidwolde
1:23:04
19
Rick Vermeulen
Zuidwolde
1:42:27
H3, STARTGROEP 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arie Reurink
Balkbrug
1:03:53
2
Freddy Dijk
Assen
1:04:30
3
Wim Dekker
Wijhe
1:08:22
4
Girbe Zwaagstra
Donkerbroek
1:08:29
5
Andries Haring
Borger
1:09:09
6
Jan Nikkels
Zuidwolde
1:09:44
7
Bram Riensema
Buinerveen
1:10:20
8
Adri Rink
Groningen
1:11:45
9
Tonnie Rolink
Klazienaveen
1:12:33
10
Gert Jansen
Vroomshoop
1:15:00
11
Bert ten Brinke
Hoogeveen
1:16:47
12
Klaas de Jonge
Veeningen
1:19:42
13
Jan Hooge
Hoogeveen
1:19:46
14
Johnny Kat
Hoogeveen
1:20:00
15
Henk van de Veen
Zuidwolde
1:21:16
16
Jan Russchen
Hoogeveen
1:21:50
17
Alex Engelsman
Hoogeveen
1:23:16
18
Robert Stapper
Ruinen
1:23:48
19
Anne Steenbergen
Veeningen
1:24:19
20
Roel Otten
Bruchterveld
1:26:27
21
Peter Huigen
De Wijk
1:30:00
22
Berend Wegman
Zuidwolde
1:48:23
D2, STARTGROEP 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ine Snoeken
Ruinen
1:13:38
2
Stefanie Bouma
Groningen
1:15:05
3
Anniek Visser
Groningen
1:15:17
4
Bettine Grootmarsink
Ommen
1:15:41
5
Afine Timmer
Groningen
1:16:09
6
Jenny Jansen
Vroomshoop
1:28:20
7
Brenda Courtz
Zuidwolde
1:29:40
8
Annedien Enter
Steenwijk
1:36:02
9
Caroline Pekel-Martens
De Wijk
1:36:38
D3, STARTGROEP 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mathilde Jongbloed
Zuidwolde
1:22:15
2
Betsy Post
Ruinen
1:27:43
H4, STARTGROEP 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Herman Bos
Emmen
1:07:29
2
Jan Kuipers
Borger
1:13:18
3
Lammert Nienhuis
Zuidwolde
1:13:22
4
Jitze Wilting
Hoogeveen
1:14:56
5
Arie Boer
Hoogeveen
1:16:31
6
Roelof Moes
Nijeveen
1:18:46
7
Riekus Dolsma
Veeningen
1:20:02
8
Eelke Wijnia
Hardegarijp
1:28:59
9
Rob van Heyst
Zuidwolde
1:32:00
TRIO, TRIO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
De Kleintjes
Havelte
59:57
2
Dream Team
Balkbrug
1:04:48
3
Eulen & Kloeze
Zuidwolde
1:08:10
4
Het Schuurtje
Zuidwolde
1:09:08
5
Grupcoco
Zuidwolde
1:10:07
6
Demo
Hollandscheveld
1:11:20
7
De Wakjes
Oudebildzijl
1:11:22
8
Langejans en Poel
Nieuwleusen
1:11:51
9
Trimtrio
Ruinen
1:11:57
10
Girl Power
Balkbrug
1:12:21
11
De Tuti Fruti Boys
Zuidwolde
1:12:37
12
Fiemo
Hollandscheveld
1:13:17
13
Sjonnies
Zuidwolde
1:13:25
14
Bosman / Zoer / Lantin
Hoogeveen
1:13:30
15
ABC's
Zuidwolde
1:13:31
16
Pekel/Vogelzang/Boense
Zuidwolde
1:14:27
17
Jassies & Jassies
Hoogeveen
1:14:45
18
Trio Oosterveen en co
Ruinen
1:15:48
19
Team de Balkende
Balkbrug
1:16:20
20
Wij klaren het wel
Ruinerwold
1:23:45
Loopgroep Zuidwolde 0528 373 775
Centrale trainingen: Woensdag 18.30-19.30 Zaterdag 8.30-9.30
Uitslagen.nl
07-07-2004 00:00