Uitslagenlijst Dorpsloop

De Lutte - Zaterdag 3 juli 2004

M, 2,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark Nijland
Saasveld
9:14
2
Pepijn Greeven
Oldenzaal
9:17
3
Bram Wevers
Aalten
9:28
4
Dylan Wijnberg
Deurningen
9:44
5
Christian Smemann
Nordhorn (GER)
9:49
6
Ephrem Kuiper
Enschede
9:55
7
Robbin Schulenbuzg
Rijssen
10:09
8
Ivo Grashof
De Lutte
10:19
9
Kevin Lensen
Losser
10:33
10
Matthijs Snijders
Oldenzaal
10:36
11
Ton Telgenkamp
Oldenzaal
10:37
12
Nick Heemstra
De Lutte
10:41
13
Joris Veldhuis
Oldenzaal
10:55
14
Rick van Langen
De Lutte
11:03
15
Bram Korte
Oldenzaal
11:03
16
Peter Wessels
Oldenzaal
11:04
17
Tom Bulter
De Lutte
11:06
18
Stef Pross
De Lutte
11:08
19
Douwe Van den Brug
De Lutte
11:14
20
David Lensen
Losser
11:15
21
Chiron Pisano
Deurningen
11:20
22
Florian Stuivenberg
Losser
11:26
23
Jurre Engbers
Oldenzaal
11:32
24
Frank Elderink
De Lutte
11:38
25
Thomas uit het Broek
De Lutte
11:52
26
Ynze Keulstra
Boekelo
11:59
27
Patrick Morsink
De Lutte
12:06
28
Tom Bulter
De Lutte
12:06
29
Jorie Oude Elferink
De Lutte
12:07
30
Ronan Berendsen
De Lutte
12:11
31
Werner Hunder
De Lutte
12:17
32
Niek Lage Venterink
De Lutte
12:19
33
Marco Withag
De Lutte
12:20
34
Job Nijhuis
De Lutte
12:26
35
Roel Fiselier
De Lutte
12:29
36
Joost Averesch
Oldenzaal
12:37
37
Maik Oer
Borgholzhausen
12:38
38
Patrick Hunder
De Lutte
12:56
39
Bastian Rötting
Gildehaus
13:55
40
Thomas Heijdens
De Lutte
14:19
41
Lars Roord
De Lutte
14:35
42
Hans ten Dam
Beuningen
14:55
43
Rik Heijdens
Beuningen
15:13
V, 2,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pien Keulstra
Boekelo
10:06
2
Dionne Deemter
Hardenberg
10:51
3
Sabrina Pisano
Deurningen
11:16
4
Sanne Vlutters
Oldenzaal
11:16
5
Anouk Heemstra
De Lutte
11:31
6
Pam Scholten
De Lutte
11:40
7
Nicole Elderink
De Lutte
11:54
8
Anouk Visscher
Enschede
11:54
9
Pien Nijhuis
De Lutte
12:20
10
Arlette Wessels
Enschede
12:33
11
Astrid Muijderman
Oldenzaal
12:39
12
Stefanie Morsink
De Lutte
12:45
13
Lotte Vlutters
Oldenzaal
12:51
14
Laurie Heemstra
De Lutte
12:51
15
Daniek Vaneker
De Lutte
12:52
16
Lisanne versteeg
De Lutte
12:52
17
Anne Schader
De Lutte
12:53
18
Eline Morsink
De Lutte
12:55
19
Anne ten Dam
Beuningen
13:32
20
Jorien uit het Broek
De Lutte
13:35
21
Tess Oude Elferunk
De Lutte
13:40
22
Kim ter Brake
De Lutte
14:14
23
Aniek Weda
De Lutte
14:20
24
Birgit Jansen
Weerselo
14:26
25
Lotte ter Horst
De Lutte
14:33
26
Ashley Koop
De Lutte
14:34
27
Iris Hunder
De Lutte
14:46
28
Danieke Vrijkorte
De Lutte
14:48
29
Maureen Morsink
De Lutte
14:49
30
Marly Schiphorst
De Lutte
14:57
31
Linda Tijans
De Lutte
15:04
32
Wies Welhuis
De Lutte
16:01
33
Reanke Vrijkorte
De Lutte
16:13
34
Leonie Moraal
Enschede
16:33
M SEN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pascal Hille
ESV Muenster
16:09
2
Peter Bruinsma
AV Atletics
16:35
3
Jan Paalman
Rijssen
16:44
4
Gerrit Dijkslag
Aalten
16:56
5
Gerco Schuitemaker
Avrijssen
17:12
6
Wilfred Stuiver
Klazienaveen
17:36
7
Dennis v/d Velden
Atletics
17:59
8
Bart Withag
Enschede
18:03
9
Jan Otter
Vriezenveen
18:19
10
Marcel Krieger
AVA 70
18:38
11
Tim Lage Venterink
De Lutte
18:44
12
Riekus Lensen
Losser
18:45
13
Nico Benneker
Denekamp
19:54
14
Erik Buursink
Oldenzaal
20:25
15
Joris Roord
Oldenzaal
20:32
16
Pablo Platier
Oldenzaal
20:34
17
Rick Bouwhuis
Overdinkel
20:37
18
Soerd Geissler
Losser
20:52
19
`Ruud Hesselink
De Lutte
20:53
20
Leon ter Huerne
Losser
21:10
21
Arjan Baan
Rijssen
21:16
22
Roy Kleizen
Langeveen
21:17
23
Jordi Boer
Enschede
21:26
24
Mark Vlutters
Losser
21:29
25
Bas Pross
De Lutte
21:31
26
Stefan Boers
De Lutte
21:37
27
Ruud Hankel
Enschede
21:43
28
Ralf Kristen
De Lutte
21:54
29
Niek Roord
Oldenzaal
21:57
30
Michiel Altena
Enschede
22:10
31
Stephan Versteeg
De Lutte
22:17
32
Jochem oude Booyink
Deurningen
22:19
33
Hendry Snijder
Westerhaar
22:30
34
Daan Vaneker
Losser
22:32
35
Maurice Bolwerk
Hengelo
22:52
36
Roy Schreur
De Lutte
22:57
37
Iwan Geertsma
Oldenzaal
23:19
38
Jelle Keuper
Oldenzaal
23:22
39
Vincent Schasfoort
De Lutte
23:23
40
Charles Haarman
De Lutte
23:25
41
Frank Benneker
De Lutte
23:36
42
Sander Bosch
De Lutte
23:43
43
Martijn Bakker
Eibergen
23:56
44
Timothy van den Abbeel
België
24:02
45
Joost Damhuis
Losser
24:21
46
Erwin Bels
Denekamp
24:33
47
Heiner Siegeroth
FC Nordkirchen
24:37
48
Mart Nijhuis
De Lutte
24:38
49
Wilfried Jansink
Oldenzaal
24:40
50
Rica Asser
Oldenzaal
24:51
51
Niek Buijvoets
Oldenzaal
24:54
52
Steven Bartelink
Oldenzaal
24:55
53
Berto Keupink
Oldenzaal
25:10
54
Ronnie Voigt
Enschede
25:16
55
Jan Grobben
LAAC
25:31
56
Raimond Oude Egbrink
De Lutte
25:34
57
Ben Pol
Saasveld
25:39
58
Jos Brangert
Borne
25:42
59
Erik Veld
Borne
26:11
60
Jurgen van de Weide
Hengelo
26:13
61
Laurens Landkroon
Enschede
26:39
62
Wim Kelder
Bruinehaar
27:04
63
Erik Winkelmann
Hengelo
27:07
64
Tomas Elbersen
Oldenzaal
27:11
65
Robert grote Beverborg
De Lutte
27:13
66
Jurgen Ter Huurne
Haaksbergen
27:19
67
Bram Zwiers
Losser
27:41
68
Mark Molthof
De Lutte
27:58
69
Maurits Westerik
De Lutte
28:01
70
Niels Hartvelt
Vianen
31:42
71
Peter Muntel
Avanti Wilskracht
32:48
72
Remko Stolk
Oldenzaal
33:48
73
Klaus Steinhoff
FC Nordkirchen
35:15
M 40, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerrit-Jan Tichelaar
Oldebroek
17:21
2
Jan Wevers
Aalten
17:34
3
Harry uit het Broek
Weerselo
17:39
4
Geert Wevers
Aalten
18:24
5
Adrie van Marsbergen
Enschede
18:31
6
Frans Koevoets
Enschede
18:42
7
Hans Engbers
Laac Twente
18:46
8
Johny Rower
AC Tion
19:32
9
Gerard Veldscholten
Denekamp
19:42
10
Ton Lammerts
Oldenzaal
19:51
11
Helmut Smemann
LC Nordhorn
20:00
12
Guido Schäche
Emsdetten (GER)
20:10
13
Ton Wildenborg
Maarssen
20:12
14
Ewald Damhuis
LAAC
21:02
15
Axel Kleiner
Emsdetten (GER)
21:04
16
Erich Borgmann
Steinfurt (GER)
21:11
17
Franz-Josef Frie
Nordkirchen
21:24
18
Laurens Weersink
Borne
22:05
19
Bertjan Nijhuis
Enschede
22:09
20
Hans uit het Broek
Oldenzaal
22:11
21
Martin Punt
De Lutte
22:26
22
Rene Heerink
Losser
22:34
23
Eric Joustra
Losser
22:34
24
Lohaus Ludger
Emsdetten (GER)
22:35
25
Marcel van de Luitgare
Enschede
22:38
26
Vincent Nijhuis
De Lutte
23:34
27
Mans Veldsink
Dedemsvaart
24:15
28
Gerrit Grashof
De Lutte
24:30
29
Teddy Godschalk
Losser
24:47
30
Alex Rude
Oldenzaal
24:57
31
Herbert Weda
De Lutte
25:19
32
Tonny Morsink
De Lutte
25:24
33
Lothor Reuvers
Glanerbrug
26:02
34
Stephan Scheper
De Lutte
26:26
35
Hubert Nijland
Saasveld
27:16
36
Bertus Visschedijk
Overdinkel
28:36
37
Ferdy ten Hoopen
Enschede
29:23
38
Kok Hoekstra
Almelo
31:41
39
Nico Mensink
Oldenzaal
32:11
40
Harrie Moleman
Deurningen
32:44
41
Jeffrey Brangert
Borne
32:47
42
Harry Wielinga
Glanerbrug
32:55
43
Paul Meulenbroek
Deurningen
34:32
44
Paul Kroeze
Oldenzaal
34:46
45
Ludwig Olde Riekerink
De Lutte
35:17
M 50, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Theo Schootman
ASV Eibergen
18:06
2
Gerard Vrooijink
Loopgroep De Lutte
19:03
3
Rijk van Essen
AV 34 Apeldoorn
20:20
4
Hennie Borggreve
Rossum Ov
20:22
5
Bernhard Veelders
Gildehaus
21:38
6
Henk Blokhuis
Loopgroep De Lutte
23:16
7
Gerard Sand
Sisu
23:58
8
Herman Holterman
Hengelo Ov
25:36
9
Alois Spit
Oldenzaal
25:40
10
Bernd Steinbock
Bad Bentheim (GER)
26:14
11
Fred Euverman
Hengelo
26:31
12
Warner ten Kate
Enschede
26:46
13
Horst Redmann
Gildehaus
27:01
14
Paul Vaneker
Losser
27:08
15
Bennie Lansink
Deurningen
27:21
16
Bert Voerman
Losser
27:46
17
Jos Schnieder
Goor
27:55
18
Ton Slippens
Enschede
28:04
19
Willy Scholte Lubberin
Loopgroep De Lutte
28:32
20
Johan Douwenga
Enschede
30:07
21
Herman Leussink
Oldenzaal
31:39
22
Jan Kloppenburg
Enschede
32:45
23
Ad Festen
Oldenzaal
32:46
M 60, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Olsman
Almelo
22:50
2
Arnold Meijerink
Losser
23:31
3
Nico Bos
Iphitos
24:41
4
Gerrit Scholten
Deurningen
26:44
5
Manfred Langhammer
Bad Bentheim (GER)
27:48
V, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monique Kropmans
Laac Twente
19:22
2
Tessa Pross
De Lutte
20:01
3
Mieke Eppink
Wageningen
20:35
4
Rinske Nijland
Phanos
21:13
5
Claudia Grundel
Loopgroep De Lutte
21:40
6
Eline Vollenbroek
Losser
21:59
7
Stella van de Velden
Atletics
22:21
8
Margot Heerink
Losser
22:28
9
Cornelia Waschnewski
Berlin
22:31
10
Yvonne Bels
Oldenzaal
23:08
11
Anny Vaneker
Losser
23:09
12
Margot Kleiner
Emsdetten (GER)
23:18
13
Ilse Meulenbroek
Deurningen
23:27
14
Jonna Snoek
Utrecht
23:41
15
Jolise Kreuger
Rijssen
23:44
16
Annelore Rorink
Enschede
23:48
17
Anouk Fischer
AV Iphitos
24:04
18
Simone Schulze
Denekamp
24:08
19
Jeanell Vollenbroek
Losser
24:09
20
Lizzy Buitink
Losser
24:11
21
Esther Bels
Denekamp
24:28
22
Silvia Nolten
Ootmarsum
24:34
23
Berber Lettinga
Enschede
24:45
24
Annemarie Verheijen
Losser
25:05
25
Magda Nijmeijer
Denekamp
25:09
26
Ilona Morsink
De Lutte
25:13
27
Monjka Mass
Emsdetten
25:14
28
Tara Grashof
De Lutte
25:27
29
Evelyne Lichtendahl
Oldenzaal
25:32
30
Lies van Langen
Oldenzaal
25:33
31
Carien Geissler
Losser
25:37
32
Annelies van Buiten
Wolvega
25:38
33
Els Kreliger-Post
Rijssen
25:41
34
Leonie Tijhuis
De Lutte
25:43
35
Marloes Visschedijk
De Lutte
25:45
36
Brigitte Scholten
Hengelo
25:46
37
Petra Egbers
Bad Bentheim (GER)
25:51
38
Chantal Olde Nordkamp
Loopgroep De Lutte
26:18
39
Cindy Knol
Losser
26:22
40
Ria Groothuys
Delden
26:30
41
Jolanda Bijen
Deurningen
26:41
42
Carolien Alberink
Loopgroep De Lutte
26:57
43
Riny Pol
Saasveld
26:58
44
Germa Taken
Deurningen
27:00
45
Monique Muller
Enschede
27:05
46
Kirstie Oude Ophuis
Oldenzaal
27:05
47
Marla Huve
Losser
27:06
48
Margot Hodes
Borne
27:06
49
Marijke Röner-Lowes
Enschede
27:08
50
Jacqueline Wiefferink
De Lutte
27:12
51
Sophie Oosterbroek
De Lutte
27:14
52
Rita Kemerink
Saasveld
27:15
53
Chantal Venekamp
Enschede
27:20
54
Anouk Koop
De Lutte
27:22
55
Marita Pisano - Lubber
MPM
27:25
56
Haike Rikmanspoel
Albergen
27:39
57
Lotte Mekenkamp
De Lutte
27:43
58
Sanne Wonniger
De Lutte
27:44
59
Yvette Steenbergen
Losser
27:45
60
Cindy Deterink
Oldenzaal
27:53
61
Anita Prinsen
Ootmarsum
27:59
62
Eva Koevoets
Enschede
28:04
63
Gerrie Broeders
Lonneker
28:06
64
Anneke Olde Riekerink
De Lutte
28:09
65
Monique Schasfoort
De Lutte
28:25
66
Maaike Arkink
Deurningen
28:28
67
Marga Blockhuis
Loopgroep De Lutte
28:34
68
Eugenie Strijker-Volke
Denekamp
28:37
69
Agnes Scholte Lubberin
Loopgroep De Lutte
28:39
70
Sarah Crols
België
28:40
71
Carola Werger
Enschede
28:57
72
Brigitte van San
België
29:00
73
Fini Vollenbroek
Losser
29:02
74
Antoinette Sanders
Nordhorn (GER)
29:14
75
Janet Polman
Oldenzaal
29:16
76
Anouk Gielians
De Lutte
29:19
77
Annemarie ten Hoopen
Enschede
29:24
78
Linda Mensink
De Lutte
29:49
79
Sleper Anneke
Hengelo Ov
29:58
80
Mariëtte Mensink-Bijen
Oldenzaal
29:59
81
Jose Aveskamp
Oldenzaal
30:01
82
Annemarie Visschedijk
De Lutte
30:02
83
Gerdy Aalders
Oldenzaal
30:43
84
Debbie Schnieder
Goor
30:51
85
Marieke Veekamp
Avanti Wilskracht
30:57
86
Willemien Kuipers
Saasveld
31:00
87
Annemiek Voort
Almelo
31:02
88
Mariken Wissink
Enschede
31:15
89
Jeannette Richters
Enschede
31:16
90
Edith Winkels
Deurningen
31:19
91
Patthy Groener
De Lutte
31:22
92
Kim Koop
De Lutte
31:24
93
Connie Hoekstra
Hengelo Ov
31:26
94
Karin Meijer
De Lutte
31:36
95
Renske van den Brug
De Lutte
31:37
96
Iris Horsthuis
De Lutte
31:38
97
Brigitte Stevelink
Oldenzaal
31:40
98
Cheryl Rohof
Baarn
31:40
99
Birgit Portmann
FC Nordkirchen
31:44
100
Noël Nijmeijer
De Lutte
31:55
101
Maureen Schopman
De Lutte
31:56
102
Dunja Mengelkamp
FC Nordkirchen
31:57
103
Ineke Wessels
Enschede
32:11
104
Anita Bevers
Enschede
32:12
105
Janneke Brangert
Borne
32:41
106
Irma Sanderink
Oldenzaal
32:42
107
Karin Hankel
Enschede
32:45
108
Jeanet van Kooi
Enschede
32:47
109
Katja Plogmaker
FC Nordkirchen
32:47
110
Suze Beusink
Oldenzaal
32:48
111
Christi Knoef
Hengelo
32:50
112
Els Bootsma
Enschede
32:53
113
Marian Lelifeld
Deurningen
32:54
114
Petra Fisscher
Glanerbrug
32:55
115
Mary Maatman
Deurningen
32:56
116
Hermien Spit
Oldenzaal
32:56
117
Anke Punt
Oldenzaal
33:02
118
Ine Wolbers
Deurningen
33:03
119
Anoek Schnieder
Goor
33:05
120
Annemiek Notkamp
De Lutte
33:06
121
Manon Wonniger
De Lutte
33:07
122
Jeanet Wijnberg
Deurningen
33:56
123
Tinie Knoef
Hengelo
34:14
124
Saskia Schoolkate
Hengelo
34:15
125
Yvonne Knaap
Oldenzaal
34:16
126
Alice Schoolkate
Glane
34:23
127
Marjolein Leussink
Oldenzaal
34:24
128
Judith Egberink
Geesteren Ov
34:25
129
Erna Leussink
Oldenzaal
34:25
130
Astrid Hannink
Deurningen
34:31
131
Ricky Pisano
Deurningen
34:32
132
Doris Steinhoff
FC Nordkirchen
35:16
133
Melanie Olde Riekerink
De Lutte
35:17
134
Ute Moeller
FC Nordkirchen
37:23
135
Christiane Portmann
FC Nordkirchen
37:24
M SEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edward Mutai
Kenia
29:59
2
Abdelhak Sobhi
Marokko
31:23
3
Driss Bouaroui
Marokko
31:32
4
Theo van den Abbeel
België
31:37
5
Dmytro Osadchyy
Oekraïne
31:52
6
Karl de Raeymaecker
België
32:15
7
Bjorn Geerdink
Hengelo
32:46
8
André Oude Elfrink
Denekamp
32:57
9
Jan Scheenstra
Zuidveen
33:50
10
Jörn Strothmann
Borgholzhausen
33:50
11
Casper Koelma
Marathon Pim Mulier
33:56
12
Maikel Geerdink
Hengelo
34:10
13
Guido Sasse
ASV Eibergen
34:20
14
Jörg Amt
Bad Bentheim
34:36
15
Detmar Roessink
TION
36:04
16
Vincent Roetgerink
Bad Bentheim (GER)
37:07
17
Eddy Reinerink
Harbrinkhoek
37:09
18
Peter de Schipper
Loopgroep De Lutte
37:27
19
Ole Snyders
Hoogstede (GER)
38:08
20
Marco Bontrup
Lüddinghausen
38:42
21
Ulrich Wilke
Spelle (GER)
39:07
22
Jan Lohuis
Tilligte
39:17
23
André Bosgraaf
LAAC Twente
39:18
24
Edward Vlutters
Itterbeck (GER)
40:04
25
Sander Elfring
Enschede
40:15
26
Tom Tuchter
AVH
40:15
27
Tom Bruggink
Enschede
40:33
28
Raymond Bruns
Ootmarsum
40:36
29
Richard van Klooster
Leusden
41:53
30
Peter Patzelt
Hoogstede (GER)
41:54
31
Mark Gerfen
Neede
41:57
32
Marc Wisseborn
Denekamp
42:13
33
Ronny Oude Veldhuis
Oldenzaal
42:25
34
Jens Sterthaus
LC Fichtenvenn GER
42:26
35
Gert-Jan Breukink
Oldenzaal
42:31
36
Christoph Ricker
Rubbelhauk
42:37
37
Caimin Stevens
TION
42:53
38
Luc Veldboer
Ootmarsum
43:10
39
Bart Beverborg
Oldenzaal
43:18
40
Gregor den Ouden
Denekamp
43:22
41
Theo Masselink
Beuningen
43:26
42
Wilhelm Habighorst
Borgholzhausen
43:53
43
Ronald Reudink
Enschede
43:58
44
Arthur Borggreve
Oldenzaal
44:06
45
Eddie Vaanholt
Enschede
44:08
46
Marten Steenhuisen
TION
44:11
47
Hans Gerritsen
Loopservice Nederlan
44:28
48
Richard Olde Hanter
Loopgroep De Lutte
44:30
49
Ton Klaasens
Oldenzaal
45:00
50
Jan Punte
Enschede
45:16
51
Eugen Schmidt
Tus Gildehaus
45:40
52
Ruud ter Huurne
Oldenzaal
46:18
53
Jen Willem Bos
Oldenzaal
46:18
54
Arjan Steenberg
Enschede
46:20
55
Richard Oerbekke
Gildehaus
46:46
56
Achim Wolke
TV Meppen
47:01
57
Ulrich Kansteiner
Borgholzhausen
47:04
58
Thijs Westerbeek
Oldenzaal
47:28
59
Michael Caunter
Oldenzaal
47:35
60
Hans Velthausz
Oldenzaal
47:36
61
Ivo Dierselhuis
Dionysos
47:36
62
Erik-Jan Steinebach
Denekamp
47:40
63
Manfred Gude
Salzbergen
47:47
64
Raymond Kamphuis
Lonneker
48:12
65
Rene Punte
Lonneker
48:13
66
Mark Nieland
Oldenzaal
48:19
67
Wouter Buursink
Oldenzaal
48:21
68
Maurice Wolters
Oldenzaal
48:22
69
Andreas Klaucke
Borgholzhausen
48:41
70
Jan Grobben
LAAC TWENTE
49:21
71
Jacco Smit
Atletics Nijverdal
51:02
72
Fabian Leus
Oldenzaal
51:31
73
Dennis Eertman
De Lutte
51:57
74
Theo Pünt
Loopgroep De Lutte
52:32
75
Maarten Oonk
Enschede
52:48
76
Maarten Steinebach
Oosterhout gem Nijme
53:01
77
Peter Lupitzki
Glanerbrug
53:19
78
Rik Sanders
Loopservice Nederlan
53:51
79
Marco Smidt
Oldenzaal
56:01
80
Ralf Silies
LC Fichtenvenn
56:19
81
Loni Gojani
De Lutte
56:49
82
Ron Bauhuis
De Lutte
57:12
83
Bart Agterbos
LAAC Twente
58:45
84
Walter Hendriks
Hengelo Ov
1:07:32
85
Steven Steinebach
Almelo
1:09:44
M 40, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adri Deemter
Hardenberg
34:43
2
Marcel Klamer
Dionysos
35:41
3
Ruud Vlutters
Oldenzaal
36:41
4
Marcel Vlutters
Iphitos
37:08
5
Erwin de Kovel
Enschede
38:02
6
Rene Dubbelink
Lonneker
38:08
7
Hans Punt
LAAC Twente
38:18
8
Klaus Barlage
Nordhorn
38:36
9
Adrie van Masbergen
Enschede
38:41
10
Rudy Feldman
ootmarsum
39:09
11
Adriyan Rudakov
Oekraïne
39:10
12
Marcel lucassen
LAAC Rwente
39:59
13
Hermann Vos
Bad Bentheim
40:10
14
Alphons Pross
Loopgroep De Lutte
40:10
15
Hans Versteeg
Wolvega
40:40
16
Marcel van Tellegen
Enschede
40:53
17
Norbert Hunfeld
Nordhorn
40:59
18
Gunnar Feicht
Borgholzhausen
41:28
19
Bert ten buren
MPM Hengelo
41:55
20
Vincent Heering
Goor
42:06
21
Teun de Breed
Loopgroep Beilen
42:10
22
Dick Zeedijk
AV Texel
42:12
23
Gerard Visschedijk
De Lutte
43:19
24
Ben Graven
Ootmarsum
43:30
25
Bernhard Lammers
Nordkirchen
43:36
26
Henk Offenberg
LAAC Twente
43:55
27
Dick Paalman
Hengelo
43:59
28
Ivergen Brueggemann
Bad Bentheim
44:02
29
Andries Woltjer
Avanti-Wilskracht
44:05
30
Bernd Busmann
TUS Gildehaus
44:07
31
Jan Oude Hengel
O.L.C 93
44:24
32
Paul Slot
Lonneker
44:41
33
Werner Albers
Emsdetten (GER)
44:59
34
Robert Geesing
Enschede
45:04
35
Jon Severijn
LAAC TWENTE
45:26
36
Menno-Jan Kraak
Enschede
45:27
37
Jos Sanderink
Oldenzaal
46:00
38
Andreas Harbering
Emsdetten (GER)
46:25
39
Jan Mulder
Marathon Pim Mulier
46:28
40
Rudi Prigge
Borne
46:47
41
Wim Bijsterbosch
Oldenzaal
47:00
42
Harrie Uit het Broek
Losser
47:04
43
Martin Blockhuis
De Lutte
47:05
44
Rainer Mathiak
Borgholzhausen
47:34
45
Hans Koning ter Heege
Marathon Pim Mulier
47:46
46
Ko Kwakman
Enschede
47:51
47
Rolf Toepler
Hamburg (GER)
48:01
48
Roelof van Marle
Glane
48:47
49
Herbert Veger
Loopgroep de Lutte
49:56
50
Edwin Heeremans
Hengelo
50:12
51
Barend Buursink
Oldenzaal
50:37
52
Tonnie Punt
De Lutte
50:39
53
Alwie Mollenbroek
Deurningen
50:41
54
Jan Kroeze
Oldenzaal
51:04
55
Huub Eshuis
Enschede
51:06
56
Jos Wolbers
Weerselo
51:20
57
Willem Goossen
Rijssen
51:22
58
Erik Bruijne
Albergen
51:48
59
Wout Broer
Hengelo Ov
52:33
60
Willem Jaap Zwart
Loopservice Nederlan
52:39
61
Johnny Zwaferink
Lonneker
53:03
62
Jörgen Svensson
Hengelo Ov
53:07
63
Henk Telgenkamp
LAAC Twente
56:13
64
Gerard Keizer
Loopgroep De Lutte
59:01
M 50, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dick Ramerman
LAAC Twente
35:52
2
Jan van der Meulen
Enschede
38:14
3
Hans Uittenhout
TION
38:43
4
Frans Wilbers
Ootmarsum
39:26
5
Helmut Meyering
Gildehaus
40:47
6
Hans Poell
Loopgroep PK
41:05
7
Laurenz Altehüling
Spelle (GER)
41:58
8
Bennie Roetgerink
Tus Gildehaus
42:03
9
Bennie Visschedijk
Loopgroep De Lutte
42:55
10
Theo Kosters
Goor '75
43:33
11
Jan Versluis
Dionysos
43:40
12
Otto Reeker
Rheine
43:45
13
Paul Venker
Emsdetten (GER)
45:05
14
Johan Walhof
Oldenzaal
45:07
15
Theo Kok
LAAC Twente
45:09
16
Onne Haitsma
LAAC Twente
45:50
17
Juud de Lange
LAAC Twente
46:06
18
Jan Sotthewes
Enschede
46:42
19
Henk Aalders
Oldenzaal
47:33
20
Martin Hufschmidt
Rheine
47:39
21
Johan Mekenkamp
De Lutte
47:55
22
Bennie Geissler
Avanti-Wilskracht
47:58
23
Tonnie mulder
Oldenzaal
48:05
24
Rolf Gottenströter
Borgholzhausen
48:23
25
Helmut Heils
Gildehaus
48:38
26
Friedhelm Boschulte
Borgholzhausen
48:40
27
Herman Holterman
LAAC Twente
48:46
28
Hans Kroeze
Weerselo
48:47
29
Bertus van Beek
Enschede
49:03
30
Jos Hanste
Borne
49:13
31
Jan Polhuis
LAAC Twente
49:22
32
Harry Bossink
Oldenzaal
49:30
33
Franz-Günter Fleege
Bad Bentheim (GER)
49:34
34
Gerrit de Bruijn
Glanerbrug
49:44
35
Henk schulenburg
AV Rijssen
51:28
36
Bert Bouwman
Borne
51:30
37
Johan Meenhuis
Marathon Pim Mulier
55:50
38
Heinz Warning
Borgholzhausen
56:19
39
Bernhard Kreft
Borgholzhausen
56:26
40
Charles Hazewinkel
Oldenzaal
58:27
41
Hans Werner Haarkötter
Spelle (GER)
58:31
42
Wim Oldenbeuving
Borne
58:59
43
Reint Winter
Bergentheim
1:03:02
M 60, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Klomp
LAAC Twente
40:12
2
Rainer Wittig
Borgholzhausen
45:24
3
Gerrit Struik
Oldenzaal
46:14
4
Gerrit de Klein
LAAC Twente
46:16
5
Gerrit Jan Bakker
Gronau (GER)
48:24
6
Werner Beck
LC Lichtenvenn GER
49:18
7
Welli Roters
Gronau
49:54
8
Horst Tabbert
Bad Bentheim (GER)
50:59
9
Bennie De Wit
Hengelo
51:24
10
Henk Vaanholt
Zenderen
53:11
11
Gerd Krause
Spelle (GER)
55:01
12
Guenter Schwab
Borgholzhausen
56:38
13
Geert Linde
Marathon Pim Mulier
56:39
14
Jaap Smit
Nijverdal
1:01:34
V, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Irene Jerotich
Kenia
34:33
2
Ingrid Prigge
LAAC Twente
36:06
3
Olga Nevkapska
Oekraïne
36:41
4
Carla Beurskens
Helden
38:44
5
Gea Siekmans
Enschede
40:39
6
Annegret Albersmann
Borgholzhausen
42:29
7
Marijke van Campen
Loopgroep De Lutte
43:11
8
Marie-Luise Bleumer
Bad Bentheim (GER)
44:14
9
Elly Buijvoets
Oldenzaal
44:29
10
Yvonne Barelds
Loopgroep De Lutte
44:43
11
Mechtild Kies
Emsdetten (GER)
44:51
12
Astrid Benerink
Dionysos
45:09
13
Anita Deemter
Hardenberg
45:15
14
Sabine Winkelman
Hengelo
45:58
15
martine Wisseborn-Roor
Dyonisos
46:39
16
Gerda Scholten
LAAC Twente
46:43
17
Alwine Welhuis
LAAC Twente
46:49
18
Margot Leushuis
Borne
47:30
19
Marleen Herbert
Bergentheim
47:30
20
Sonja Wilke
Spelle (GER)
48:07
21
Stefanie Veltkamp
Oldenzaal
48:45
22
Martha Laarmann
Spelle (GER)
48:52
23
Maria Dieckmännken
Spelle (GER)
49:39
24
Mathilde Lansink
Deurningen
50:40
25
Kjersti Bugge
Oldenzaal
50:58
26
Sandra Smoes
Denkamp
51:24
27
Miranda Nolten
Beuningen
51:29
28
Margaret Kroeze
Oldenzaal
52:30
29
Margret Venker
Emsdetten (GER)
52:33
30
Marleen Kamphuis
Beuningen
52:44
31
Lucca Ruiter
Oldenzaal
53:19
32
Janine Ruiter
Oldenzaal
53:26
33
Anneke Scholten
Reutum
53:45
34
Anne-Mary Leus
Denekamp
54:16
35
Marry Bijvank
Enschede
55:33
36
Kitty OOsterbroek
Oldenzaal
55:40
37
Kim Gritter
Slagharen
55:50
38
Jose Punt
LAAC Twente
56:02
39
Carla Senger
Loopgroep De Lutte
56:18
40
Sandra Bulthuis
De Lutte
56:28
41
Mendy Bonnes
Oldenzaal
56:35
42
Gerrie Baas
Enschede
56:36
43
Elke Lechtermann
Borgholzhausen
56:36
44
Brigitte van Dijk
Borgholzhausen
56:37
45
Rini Leverink-nijland
Borne
56:42
46
Miranda Lansink
O.L.C. 93
56:45
47
Anja Hoeben
Oldenzaal
58:11
48
Monika Haarkötter
Spelle (GER)
58:28
49
Annette Luhen
Loopgroep De Lutte
58:38
50
Liesbeth Nijholt
Almelo
58:44
51
Elles Agterbos - Schmi
Oldenzaal
58:46
52
Maria Harbering
Emsdetten (GER)
58:47
53
Renate Bulthuis
Loopgroep De Lutte
59:00
54
Annette Wigger
Loopgroep De Lutte
59:02
55
Ine Haarman
Loopgroep De Lutte
1:00:35
56
Bernadette Nijenhuis
Deurningen
1:00:57
57
Gina Keizer-smit
Twello
1:00:58
58
Gerda Koedijk-Paus
Deurningen
1:02:02
59
Jose Roodenburg
Lonneker
1:02:38
60
Cornelia Fohrmann
Versmold
1:03:03
61
Susanne Lilge
Borgholzhausen
1:03:04
62
Jutta Stolle
Borgholzhausen
1:04:00
63
Diny oude Booyink
Deurningen
1:04:01
64
Irma Uittenbosch
Deurningen
1:04:33
65
Natascha Klaucke
Borgholzhausen
1:08:46
Uitslagen.nl
05-07-2004 21:07