Uitslagenlijst Ambachtsheerlijkheidloop 1,2,5 en 10 km

Numansdorp - Zaterdag 26 juni 2004

HSEN, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fouad Fertoute
Spirit Oud Beijerlan
34:54
2
H.Coremans
Achilles
38:25
3
T.de Jong
Achilles
39:29
4
Pedro Heezen
Spark
39:40
5
M.Fiering
Spark
39:57
6
Peter van der Valk
Energie
43:04
40-44, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cees van Duuren
Clytoneus
37:15
2
Harm Westerlaken
's-Gravendeel
37:54
3
P.Vader
Delta Sport
38:36
4
Ronald Nieuwenstein
PAC
41:49
5
A.Soetmulder
Spirit Oud Beijerlan
1:00:12
45-49, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
A.Onnink
Rotterdam Atletiek
36:29
2
Ton Romeijn
Spirit Oud Beijerlan
38:16
3
Kees van Bloois
Spirit Oud Beijerlan
38:19
4
Henk Vermaas
Spirit Oud Beijerlan
38:30
5
H.Verweij
Dordrecht
40:43
6
Rob Stofberg
Clytoneus
41:41
7
Ton Legerstee
Energie
42:30
8
Dick van Prooijen
Loopgroep PK
44:55
9
H.Kramer
Strijen
51:06
50-54, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
A.Valk
Voorne Atletiek
40:54
2
Edwin Elve
AV Flakkee
42:38
3
Bas Nagtegaal
Parthenon
44:27
4
A.Booy
Loopgroep PK
45:41
55-59, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
T.Moret
Spark
39:41
2
Dick Piket
Parthenon
39:59
3
A.Vink
Klaaswaal
43:22
4
A.v.d.Giesen
Spirit Oud Beijerlan
45:23
5
JoopHartog
Pallas '93
52:23
6
Dick Piket
Parthenon
55:24
60+, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
P.Slot
Tenaco
43:45
2
Marius van Zanten
PAC
50:15
3
A.v.d.Giesen
Numansdorp
50:59
DSEN, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pieter Klem
AV Flakkee
36:50
2
Y.van Vlerken
Krimpen aan de Lek
38:41
40-44, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
T.de Jong
Spirit Oud Beijerlan
42:49
50+, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Smit
Delta Sport
47:39
2
Viola Riegman
Spark
56:55
RECRE, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chr.van Beusichem
Mijnsheerenland
33:44
2
Piet van Vliet
Rotterdam
38:33
3
Jan van Vliet
Numansdorp
38:44
4
Rob Nugteren
Ridderkerk
39:31
5
A.Bons
Numansdorp
40:11
6
R.Leenheer
Rotterdam
40:44
7
P v Wersch
Mijnsheerenland
41:07
8
Marcel de Vette
Oud Beijerland
41:14
9
R.Barendrecht
Hellevoetsluis
41:37
10
E.Mallegrom
Numansdorp
41:56
11
Fr.Hammer
Rotterdam
43:26
12
J.van Selten
Numansdorp
43:39
13
F.Zijderveld
Numansdorp
44:29
14
Jan de Jong
Hoogvliet Rotterdam
44:31
15
A.Keizerwaard
Numansdorp
44:41
16
M.Schipper
Oud Beijerland
45:17
17
D.Kruijthof
Numansdorp
45:31
18
J.Haverhoek
`s gravendeel
45:53
19
Wim Leunis
Strijen
45:55
20
G.van der Bok
Ouddorp Zh
45:59
21
Hans van Kempen
Barendrecht
46:01
22
K.de Kool
Zuid-Beijerland
46:09
23
J.Versteeg
Klaaswaal
46:27
24
W.de Jong
Barendrecht
47:07
25
H.Snijders
Zuid-Beijerland
47:22
26
B.Pegels
Numansdorp
47:32
27
R.Storm
Rotterdam
47:40
28
R.Lagendijk
Numansdorp
47:43
29
J.Zevenbergen
Numansdorp
47:55
30
Gertleen van Holten
Numansdorp
47:57
31
L.Kats
Numansdorp
48:02
32
E.Huls
Rotterdam
48:14
33
E.Bruinhof
Numansdorp
48:30
34
A.Kooman
's-Gravendeel
49:18
35
Cor van de Linden
Oud Beijerland
49:20
36
W.Koehoorn
Numansdorp
49:21
37
Teele Westerhuis
Strijen
49:38
38
J.van der Linden
Nieuw Beijerland
50:12
39
C.v.Dijk
Dordrecht
50:29
40
A.Vermeer
Numansdorp
50:30
41
B.Desjardijn
Poortugaal
50:49
42
H.Groenveld
's-Gravendeel
51:00
43
Jaqueline van der Plas
Dordrecht
51:03
44
Petra Geerlings
Harderwijk
51:09
45
J.de Bruijn
Barendrecht
51:24
46
A.Mouthaan
Numansdorp
51:53
47
A.Timmerman
Barendrecht
51:57
48
K.de Geus
Strijen
52:16
49
V.Krijgsman
Oud Beijerland
52:28
50
E.Bakker
Numansdorp
52:44
51
J.Neels
Ooltgensplaat
53:21
52
Jules Dezentje-Hamming
Numansdorp
54:17
53
J.Hartog
Hellevoetsluis
54:24
54
J.Hoogvliet
Numansdorp
54:28
55
Henk Geerlings
Harderwijk
54:34
56
C.van Putten
Numansdorp
55:10
57
Hans van Klaveren
Rotterdam
55:18
58
Gudy van Klaveren
Rotterdam
55:19
59
M.Elbers
Dinteloord
55:40
60
Margo Sontag
Hoogvliet Rotterdam
55:40
61
H.Booij-Koorn
Barendrecht
56:47
62
C.Ras
Barendrecht
56:47
63
Adri Stuurman
Oud Beijerland
56:53
64
Y.Vaandrager
Barendrecht
56:56
65
C.de Jong
Oud Beijerland
57:38
66
P.Hamelink
Oud Beijerland
58:05
67
Frank Rovers
Numansdorp
58:13
68
H.van Helden
Barendrecht
58:22
69
Th.de Wit
Strijen
58:50
70
M.Knoop
Numansdorp
58:55
71
M.v.d.Lande
Kalmthout
59:30
72
P.Bekker
Numansdorp
59:54
73
J.Storm
Rotterdam
1:00:01
74
S.Huber
Oud Beijerland
1:00:12
75
P.Aars
Numansdorp
1:00:19
RECRE, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dolf van der Voort
Rotterdam
17:18
2
Erik Kruithof
Lage Zwaluwe
17:54
3
Daniel van der Veen
Papendrecht
18:21
4
H.Blom
Numansdorp
19:21
5
J.van het Hof
Klaaswaal
20:11
6
Arthus Faassen
Dordrecht
20:20
7
Narish Malaha
Rotterdam
20:43
8
H.Visser
Dordrecht
20:51
9
Roeland van Everdingen
Strijen
21:31
10
M.Verdoold
Numansdorp
21:51
11
T.Batenburg
Numansdorp
22:13
12
Tjeerd Zwart
Oud Beijerland
22:16
13
Elise Versteeg
Delft
22:31
14
H.de Jong
Numansdorp
22:39
15
Wim Dambruin
Willemstad Nb
22:42
16
Gert jan Heemskerk
Numansdorp
23:03
17
Teun Kik
Numansdorp
23:19
18
Leon Richard
Rotterdam
23:25
19
S.v.d.Hurk
Strijen
23:44
20
Harry Anders
Roosendaal
24:26
21
Michel van Putten
Oud Beijerland
24:48
22
J.v.Kralingen
Strijen
24:50
23
Tr.Kik
Numansdorp
25:16
24
John van der Wulp
25:32
25
Freek van der Giesen
Numansdorp
26:33
26
B.Spruyt
Numansdorp
26:41
27
K.Engwirda
Goudswaard
27:36
28
Greet Lageweg
Numansdorp
27:52
29
Ruby Plasschaert
29:05
30
Nellie den Hollander
Numansdorp
29:50
31
Jacques van Raad
Ridderkerk
29:59
32
Eef van Anraad
Barendrecht
30:45
33
W.van der Kaaden
Numansdorp
30:58
34
C.Petersen
Numansdorp
30:59
35
Sandra van Ruiven
Klaaswaal
31:00
36
Huub Mulder
Dordrecht
32:12
37
Georgette van Leeuwen
Klaaswaal
33:29
38
Hans Mouthaan
Numansdorp
44:44
Uitslagen.nl
26-06-2004 14:49