Uitslagenlijst Zomeravondcup4

Utrecht - Woensdag 9 juni 2004

MSEN, WEGWEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Taco Spanbroek
Zuidwal
34:50
2
Andre Koot
Zuidwal
35:32
3
Joep Rozendal
BAV
37:19
4
Camiel Verweij
Hellas
37:36
5
Frans Woerden
De Veenlopers
37:56
6
Erik den Oude
Pijnenburg
38:37
7
Rene Loozen
Utrecht
39:11
8
Rob van Asperen
Hellas
39:32
9
Dennis van Doorn
Utrecht
39:53
10
Edwin Marquart
Phoenix
40:10
11
Bastiaan de Boer
Hellas
42:16
12
Wilfred Baris
Hermes
42:25
13
Maikel Mardjan
AV '34 Apeldoorn
42:33
M40, WEGWEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Fred van Mook
Atverni
35:37
2
Aaldrik Tiktak
Pijnenburg
37:28
3
Wim Tijssen
Loopgroep PK
37:59
4
John Bakker
Hellas
42:29
5
Hans Eerens
Hellas
45:59
M45, WEGWEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Josť Manuel
Vitesse
35:42
2
Bart Damen
Loopgroep PK
36:34
3
Berend Drenth
Pijnenburg
38:34
4
Wout Heslinga
AV '23
39:17
5
Dirk van Nieuwkerk
De Veenlopers
39:56
6
Dirk Blom
Clytoneus
40:18
7
Sjaak Vreugdenhil
Pijnenburg
41:28
8
Edgar Cukier
Pijnenburg
41:56
9
Maarten Jansen
Hellas
44:32
10
Rob Stofberg
Clytoneus
44:46
M50, WEGWEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Ali Azelarab
Typhoon
37:21
2
Jan Tommassen
Loopgroep PK
37:43
3
Jan van den Boom
Hellas
39:31
4
Peter de Groot
Pijnenburg
41:16
5
Leo van den Hoven
Clytoneus
41:55
6
Jan Stolker
Hellas
43:59
7
Johan van Santen
Veteranen Nederland
54:23
8
Wim Geurts
Hellas
59:17
M55, WEGWEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Bauke de Jong
Veteranen Nederland
39:25
2
Rob Wouda
Hellas
47:01
3
Cees Jansen
Hermes
47:07
4
Evert van 't Veld
Veteranen Nederland
52:01
M60, WEGWEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Jan de Bont
Veteranen Nederland
42:05
2
Pieter van Alphen
Veteranen Nederland
46:04
3
Cor Dorrestijn
Hellas
47:41
4
Cor van Westerloo
Veteranen Nederland
53:41
M65, WEGWEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Wim Scholten
Hellas
1:00:43
VSEN, WEGWEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Elise van Alphen
Veteranen Nederland
41:36
2
Pauline Rinsema
Loopgroep PK
44:02
3
Marcia Spek
GAC Hilversum
46:16
4
Henriette Kok
Pallas '67
49:30
5
Monica de Wit
Hellas
1:00:04
V35, WEGWEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Esther van de Grift
Pijnenburg
48:53
V40, WEGWEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Marion van den Wittenb
Hellas
55:53
V45, WEGWEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Petra Martens
Pijnenburg
45:21
2
Adri van der Zon
Pijnenburg
49:02
3
Ria Rijksen
59:04
V50, WEGWEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Gerrie den Oude
Pijnenburg
44:26
2
Joke Pot
Hellas
1:00:44
3
Annie van Rossum
Veteranen Nederland
1:12:53
V55, WEGWEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Marianne Knapen
Loopgroep PK
42:39
V60, WEGWEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Matty de Beer
Hellas
49:33
2
Hennie van Leeuwen
Hellas
55:50
3
Anny Moerman
Hellas
1:00:45
MPRES, WEGWEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Frans Rinsema
Amersfoort
38:12
2
J. Amado
Utrecht
40:05
3
Ronald Pothuizen
Baarn
40:29
4
A.J. Eikelboom
41:14
5
Rene Rensen
Utrecht
41:34
6
Leo Jansen Ketelaars
Utrecht
41:35
7
Jerre Cramer
Utrecht
41:39
8
Rogier Dijkink
Utrecht
41:50
9
Harry Vredendaal
Nieuwegein
41:52
10
Ron Agterberg
De Bilt
43:12
11
Rob Blaauboer
Utrecht
43:42
12
Maarten Deenen
Utrecht
43:49
13
Jacob Brunekreef
Utrecht
44:03
14
Gertjan Wolleswinkel
Utrecht
44:09
15
Jobert Winkel
Utrecht
44:10
16
Dirk van de Ruit
Maarssen
44:49
17
Jos van Rijt
Amersfoort
44:52
18
Harry van der Werff
Echteld
45:15
19
Ger van Hoek
Utrecht
45:19
20
Ruud Vos
Utrecht
45:24
21
Martijn Estor
Utrecht
45:45
22
Bas Pouw
Utrecht
45:49
23
Ronald Kooren
Voorburg
45:53
24
Peter Bieshaar
Scherpenzeel Gld
45:55
25
Ruben van Doorn
Utrecht
45:56
26
Pim Hellema
Utrecht
45:56
27
Jeroen Heuts
Utrecht
46:12
28
Frank Koster
Utrecht
46:36
29
Rudi de Reuver
Utrecht
46:38
30
Paul Brandsma
Amersfoort
47:10
31
Rene van Straalen
47:32
32
Johan van Diermen
Utrecht
48:04
33
Jan Jongkind
Utrecht
48:05
34
Berrie Schuurman
Maarssen
48:56
35
Rene Schoenmakers
Utrecht
49:07
36
Theo Vork
Utrecht
49:16
37
Ard Kappert
Utrecht
52:00
38
Jan van Ginkel
Utrecht
52:19
39
Andre Donselaar
Maarssen
52:26
40
Ab Schuur
Houten
52:35
41
Ruud van Rein
Utrecht
53:22
42
Chris Reizevoort
Nieuwegein
54:26
43
Marc van Oosterhout
Utrecht
54:58
44
Joop Rijnbergen
Utrecht
55:57
45
Ron Mulder
Gorinchem
56:20
46
Ruud van Balkom
56:21
47
Eddy Meijer
IJsselstein Ut
57:32
48
Jan Brinkers
Maarssen
58:16
49
JA Streefkerk
Baambrugge
58:28
50
Lucas IJsbrandy
Amersfoort
1:02:01
51
Wim Odijk
Houten
1:02:44
VPRES, WEGWEDSTRIJD
Plts
Naam
Tijd
1
Sonja Haesenbos
Nieuwegein
48:28
2
Tessa van Rossenberg
Utrecht
48:32
3
Leontien Ridder
De Bilt
50:06
4
Caroline van der Salm
Bilthoven
52:59
5
Tineke Doedens
Zeist
53:26
6
Miranda Verkaik
53:40
7
Josť van Schuppen
Zeist
54:24
8
Willemijn Punt
Bilthoven
54:57
9
Nel Schmidt
Zeist
55:04
10
Maaike Taconis
Utrecht
55:09
11
W. Fokkens
55:36
12
Merel Wormgoor
Utrecht
57:52
13
Anouk Lautenbach
Utrecht
57:53
14
Corry Maasdamme
Utrecht
58:11
15
Sarah Brinkers
Maarssen
58:15
Vierde van serie van vier wedstrijden
www.uitslagen.nl
09-06-2004 00:00