Uitslagenlijst Zwitserloot Dak Run

Groesbeek - Zaterdag 5 juni 2004

MSEN, 10 KM GALARUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Abebe Dinkesa
Ethiopië
28:24
28:23
2
James Rotich
Kenia
28:28
28:27
3
Felix Limo
Kenia
28:32
28:31
4
Peter Kiprotich
Kenia
29:29
29:28
5
Rik Ceulemans
België
29:51
29:50
6
Wilson Chelal
Kenia
29:54
29:53
7
Jamal Baligha
Marokko
30:00
29:58
8
Guus Janssen
Nederland
30:17
30:16
9
Said Kanfaoui
Marokko
30:19
30:18
10
Greg van Hest
Nederland
30:23
30:22
11
Twan Lensen
Nederland
30:42
30:42
12
Didier Knockaert
België
30:56
30:55
13
Theo van den Abbeel
België
32:42
32:41
14
Philip van Haecke
België
34:24
34:23
VSEN, 10 KM GALARUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nadja Weijenberg
Nederland
34:16
34:14
2
Hilda Kibet
Kenia
34:19
34:18
3
Marleen Renders
België
34:24
34:23
4
Kristijna Loonen
Nederland
35:32
35:31
5
Sylvie Mulle
België
36:41
36:40
6
Beatrice Misoi
Kenia
37:17
37:15
7
Vivian Ruijters
Nederland
37:44
37:42
8
Tatjana Perepelkina
Rusland
38:17
38:16
MSEN, 10KM RABORUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Abdelhak Sobhi
Marokko
31:30
31:29
2
Driss Bouaroui
Marokko
31:50
31:49
3
Gerrit Kramer
Bolsward
31:57
31:56
4
Mohktar Chriffi
Rabobank
31:58
31:56
5
Arthur Schramade
Nijmegen
32:48
32:47
6
Jeroen van Erp
Rabobank
33:12
33:11
7
Ronald de Jonge
Rozendaal
33:45
33:45
8
Jeroen Brandts
Arnhem
33:49
33:49
9
Wilfred van Mill
Waalre
34:32
34:30
10
Adri ter Maat
Rabobank
34:34
34:33
11
Christian Bakker
Nijmegen
34:48
34:46
12
Andries van Ooijen
Lichtenvoorde
35:59
35:58
13
Maarten Meeuwsen
Winssen
36:40
36:39
14
Jay Sauer
Nijmegen
37:08
37:03
15
Remko Peters
Rotterdam
37:12
37:10
16
Jos Bruers
Huissen
37:53
37:51
17
Luc Koning
Vught
37:57
37:53
18
Leon Nillessen
Groesbeek
38:34
38:30
19
Maurice Wienholts
Aalten
38:37
38:34
20
Patrick Temming
Winterswijk Miste
39:05
39:03
21
Udo Engelke
Molenhoek Lb
39:33
39:30
22
Roy van Eummelen
Oosterhout gem Nijme
39:33
39:22
23
Martijn Vergeer
Beuningen Gld
39:37
39:32
24
William de Bruin
Gebr. Kersten 2 Timm
40:09
40:04
25
Martijn Vermeulen
Nijmegen
40:16
40:06
26
Arno Schonenberg
Gebr. Kersten 2 Timm
40:19
40:15
27
Rudy vd Heijden
Grave
40:25
40:20
28
Wessel Dubbe
Nijmegen
40:44
40:40
29
Arjen Bax
Wijchen
40:46
40:37
30
Ruud Lobel
Wijchen
41:03
40:55
31
Leendert-Jan van der E
Malden
41:07
40:58
32
Martien Peters
Wijchen
41:14
41:11
33
Rene Peters
41:19
41:10
34
Geert Boumans
Molenhoek Lb
41:28
41:25
35
Geert Luiders
Boxmeer
41:31
41:21
36
Patric Poos
Wijchen
41:49
41:37
37
Wilbert Thoonen
Nijmegen
41:58
41:45
38
Roger Geurts
Westervoort
42:00
41:57
39
Wilbert Derksen
Groesbeek
42:01
41:58
40
Marco Thijssen
Groesbeek
42:05
41:58
41
Jeroen Meijer
Westervoort
42:16
42:14
42
Mark Sommers
Boxmeer
42:28
42:25
43
Arjan Hoenselaar
Millingen aan de Rij
42:31
42:24
44
Rob van Dop
Groesbeek
42:36
42:15
45
Martijn Laurant
Nijmegen
43:04
42:57
46
Tim Tessensohn
Hoofddorp
43:25
43:07
47
Patrick vd Klift
Den Helder
43:28
43:11
48
Folkert van der Meulen
Arnhem
43:36
43:27
49
Manfred Vels
Doetinchem
44:10
44:06
50
Marc Bussmann
Nijmegen
44:13
43:52
51
Jeroen Roor
Nijmegen
44:38
44:17
52
Arjen de Boer
Arnhem
44:43
44:33
53
Silvio Stark
Didam
44:46
44:26
54
Frank Pouels
Bennekom
45:28
45:15
55
Hans Theunissen
Groesbeek
45:36
45:22
56
Jurgen Harbers
Arnhem
45:42
45:19
57
Leon Hoogerdijk
Heelsum
46:12
46:00
58
Stephan Muskens
NetEyes Running Team
46:13
45:55
59
Jeroen Duyser
Nijmegen
46:45
46:39
60
Joost de Waal
Groesbeek
46:50
46:29
61
Rene Nass
Venlo
47:12
46:44
62
Benno Roelofsen
Heteren
47:20
46:54
63
Niels Eeren
Groesbeek
47:26
47:14
64
Wilfred Dekker
Nijmegen
47:33
47:19
65
Jan Krul
Velp Gld
47:33
47:14
66
Frank Buil
Nijmegen
47:50
47:31
67
Ewald Hilferink
Doetinchem
47:58
47:37
68
Frank Deenen
Westervoort
48:03
47:43
69
Jeroen Willems
Uden
48:15
48:03
70
Paul Eijkelenkamp
Elst Gld
48:30
48:28
71
Henrich Leenders
Groesbeek
48:44
48:38
72
Feike Jagersma
Nijmegen
49:17
48:50
73
Tom Paternotte
Groesbeek
49:32
49:26
74
Maurits Wools
Arnhem
49:39
49:15
75
Lueb Carel
Wehl
49:39
49:20
76
Tony Noya
Goes
50:13
49:47
77
Edwin van Weert
Arnhem
50:20
50:08
78
Arno van Kraay
Elst Gld
50:46
50:43
79
Peter ten Tuynte
Arnhem
51:18
50:52
80
Ron Enzerink
Arnhem
51:21
50:53
81
Eric Visser
Arnhem
51:28
51:21
82
Richard Ariens
Amsterdam
51:33
51:07
83
Laurens Bouw
Rheden
52:25
52:01
84
Arno Keim
Nijmegen
52:43
52:18
85
Rutger Jagersma
Nijmegen
53:39
53:12
86
Bernd Nelissen
Nijmegen
54:34
54:11
87
Teun Rietman
Oosterhout gem Nijme
54:55
54:39
88
Twan Arnts
Druten
54:56
54:31
89
Theo Derksen
Valburg
55:13
55:09
90
Friso Jagersma
Nijmegen
55:24
54:56
91
Maurits Hafkamp
Arnhem
56:09
55:45
92
Geert Kleingeld
Groesbeek
56:14
56:01
93
Andy van Batenburg
Beuningen Gld
56:18
55:57
94
Arthur Ariens
Malden
56:21
55:56
95
Ruud Boeklagen
Nijmegen
56:39
56:24
96
Hans Janssen
Malden
59:56
59:30
MVET, 10KM RABORUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nico Hamers
Landgraaf
32:06
32:05
2
Aart Stigter
Doorn
32:25
32:24
3
Peter van Egdom
Veenendaal
32:32
32:31
4
Victor Bolwerk
De Heurne
34:59
34:58
5
Frans Bekhuis
Nijmegen
35:34
35:32
6
Gijs van den Hurk
Beneden Leeuwen
36:55
36:53
7
Kees van Rooyen
Nijmegen
37:05
37:02
8
Bert Janssen
Molenhoek Lb
37:27
37:24
9
Andre Vegers
Zeewolde
37:50
37:47
10
Bert Voortman
Nijmegen
37:51
37:47
11
Paul Visser
Duiven
37:53
37:49
12
Henk Peters
Bemmel
38:09
38:06
13
Hans Vonk
Arnhem
38:21
38:20
14
Reinaud van Gastel
Molenhoek Lb
38:48
38:46
15
Marcel Rombouts
's-Hertogenbosch
39:02
38:59
16
Jan te Brake
Aalten
39:06
39:04
17
Herman Lenferink
Rabobank
39:24
39:21
18
Noud Peeters Weem
Overasselt
39:29
39:26
19
Geert Wevers
Aalten
39:31
39:30
20
Peter Giesberts
Mook
39:37
39:35
21
Marco Lusing
Arnhem
39:38
39:34
22
Paul van Kommeren
Rabobank
39:44
39:39
23
Chris van Kooten
Bemmel
39:54
39:44
24
Wil Hesseling
Beuningen Gld
39:55
39:50
25
Gerry Cillessen
NetEyes Running Team
40:04
40:00
26
Peter Wissing
Megchelen
40:05
40:03
27
Herm Wijers
Groesbeek
40:06
40:01
28
Leon Schelfhout
Groesbeek
40:15
40:12
29
Philip Roebroeck
Nijmegen
40:28
40:23
30
Theo van Bergen
Doetinchem
40:38
40:25
31
Paul Selten
Mill
40:43
40:37
32
Manus van der Linden
Nijmegen
41:08
40:58
33
Cees van der Velden
Ewijk
41:09
41:04
34
Jan Schenkman
Almere
41:21
41:18
35
Theo Veenhuis
Malden
41:25
41:23
36
Willie van Haren
Overasselt
41:27
41:21
37
Rob van Gendt
Malden
41:41
41:36
38
Peter van Heusbergen
Milsbeek
41:45
41:36
39
Jan Poels
NetEyes Running Team
41:57
41:46
40
Ton de Jong
Oss
41:58
41:54
41
Jan van der Burgt
Overasselt
42:03
41:55
42
Albert Peters
Heteren
42:07
42:01
43
Hans Heuvels
Silvolde
42:16
42:14
44
Jan Beijer
NetEyes Running Team
42:21
42:09
45
Theo Stronks
Aalten
42:32
42:29
46
Bert Arents
NetEyes Running Team
42:33
42:29
47
Martin Brink
Wageningen
42:38
42:27
48
David van Toor
Appeltern
42:38
42:25
49
Gerrit Boer
Lent
42:39
42:38
50
Henk Kinnaer
Zeddam
42:41
42:32
51
Léon Jansen
Elst Gld
42:44
42:36
52
Dick Leseman
Arnhem
42:44
42:32
53
Ton Fransen
Westervoort
42:52
42:46
54
Cor van Wijnen
Hoogvliet Rotterdam
42:56
42:36
55
Rob Linssen
Nijmegen
43:00
42:46
56
Daan Moes
Dieren
43:00
42:52
57
Gerrit te Lindert
Aalten
43:02
42:58
58
Henk Hoving
Nijmegen
43:08
42:58
59
Jan van Roekel
Ede Gld
43:10
42:54
60
Matthee Moons
NetEyes Running Team
43:10
42:59
61
Martin Seevinck
Didam
43:11
42:56
62
Chris Hofs
Bemmel
43:11
43:05
63
Gerard van der Vries
Malden
43:12
42:57
64
Cor Timmer
Duiven
43:21
43:07
65
Marcel Top
Nijmegen
43:35
43:21
66
Frits Ehren
Nijmegen
43:38
43:31
67
Ron Blom
Arnhem
43:39
43:22
68
Roy Hennekes
Arnhem
43:45
43:39
69
Richard Bruins
Groenlo
43:59
43:57
70
Jose Intiguez
Lugo (E)
44:02
43:52
71
Klaas Venema
Arnhem
44:08
43:51
72
Coos Diepenbroek
Lent
44:15
43:57
73
Hans van Druten
Nijmegen
44:19
44:11
74
Peter de Jong
Groesbeek
44:40
44:35
75
Rob Geurts
Wijchen
44:44
44:26
76
Gertie Harleman
Nijmegen
44:45
44:39
77
Toon Aben
Rijkevoort
44:47
44:44
78
Ruud van der Burgt
Oostzaan
44:56
44:44
79
Geert Ariaans
Nijmegen
44:58
44:44
80
Paul van Os
Ede Gld
44:58
44:45
81
Ab Weiermans
Arnhem
45:06
44:59
82
John Burgers
Nijmegen
45:06
44:52
83
Leo Temming
Aalten
45:16
45:11
84
Philip Graat
Nijmegen
45:31
45:13
85
Jac van Santen
Velp Gld
45:59
45:33
86
Hans Dimmers
Ede Gld
46:00
45:44
87
Robbert de Lange
Zelhem
46:07
45:52
88
Monique Jansen
Beuningen Gld
46:11
46:02
89
René Westland
Didam
46:12
46:06
90
Jan Jager
Arnhem
46:16
46:10
91
Andre Beldhuis
Elst Gld
46:21
46:05
92
Rob Jansen
Duiven
46:28
46:23
93
Geert Ebbers
Molenhoek Lb
46:32
46:22
94
Ellen van Dijk vd Meul
Leersum
46:38
46:33
95
Piet Buitendijk
Nijmegen
46:54
46:43
96
Gerry Grutters
Groesbeek
46:56
46:24
97
Ben Heijenk
Arnhem
47:04
46:54
98
Kees van Gastel
Arnhem
47:07
47:00
99
Albert Doelwijt
Veenendaal
47:14
47:10
100
Jan van Groenesteijn
Tiel
47:15
46:50
101
Berto Somsen
Eibergen
47:22
47:10
102
Carla Meijer
Leunen
47:23
47:15
103
Tom Wildenburg
Maarssen
47:24
46:57
104
Hemmie Kersten
Gebr. Kersten 2 Timm
47:25
47:06
105
Gerie Verheijen
Ewijk
47:40
47:21
106
Fred Dijkman
Sint Agatha
47:42
47:26
107
Jan van Lieshout
Elst Gld
47:43
47:40
108
Nico Berghmans
Ede Gld
47:54
47:38
109
Ad van der Linden
Arnhem
48:00
47:52
110
Gerrit Mulderij
Elst Gld
48:08
48:06
111
Cor van Ingen
Weurt
48:11
47:51
112
Erik de Laat
Bilthoven
48:28
48:16
113
Rien Walk
Grave
48:29
48:12
114
Theo Hubers
Gebr. Kersten 2 Timm
48:32
48:13
115
Antoon Schlaghecke
Doesburg
48:35
48:30
116
Arjande Roon
Elst Gld
48:38
48:16
117
Jos Piepenbrock
Groesbeek
48:49
48:32
118
Henk Cobussen
Hernen
48:50
48:45
119
Jan Raaijmakers
Wijchen
48:50
48:46
120
Henk Groenhuis
Nijmegen
48:53
48:48
121
Rene Smeenk
Elst Gld
48:56
48:39
122
Bert van Duifhuizen
Wijchen
48:58
48:53
123
Harrie Liebers
Gebr. Kersten 2 Timm
48:59
48:55
124
Gerard Peters
Wijchen
49:07
49:04
125
Paul Patist
Goch (D)
49:14
48:54
126
Jorg van Daelen
Oosterhout Gld
49:17
49:08
127
Eric Schutte
Westervoort
49:29
49:07
128
Herma Ambtman
Groessen
49:33
49:16
129
Gert de Fluiter
Elst Gld
49:44
49:25
130
Twan Schoenmakers
Groesbeek
49:50
49:41
131
Henny Gerritsen
Wehl
49:57
49:44
132
Sjaak Klaassen
Beuningen Gld
50:00
49:41
133
Rene Lamers
Druten
50:03
49:57
134
Hans Evers
Bemmel
50:18
50:11
135
Addo Kranendonk
Nijmegen
50:25
49:59
136
Hans Cloosterman
Nijmegen
50:26
50:03
137
Gerard Worm
Druten
50:27
50:21
138
Marcel Kamps
Malden
50:28
50:17
139
Willy Rutten
Groesbeek
50:29
50:15
140
Jan Broeks
Bennekom
50:31
50:20
141
Ad Smits
Wehl
50:31
50:21
142
Pim Hofs
Elst Gld
50:32
50:21
143
Carlo Schmitz
Doetinchem
50:35
50:25
144
Harry de Vries
Oosterbeek
50:56
50:42
145
Peter Leenders
Groesbeek
51:09
51:06
146
Lida Seevinck
Didam
51:11
50:58
147
Ruud Werker
Nijmegen
51:12
50:43
148
Ben Arts
Overasselt
51:12
50:52
149
Marinus Schonk
Huissen
51:15
50:53
150
Jack van Ooijen
Nijmegen
51:17
50:50
151
Tom Jansen
Arnhem
51:20
50:54
152
Wim Hafkamp
Velp Gld
51:34
51:10
153
Ineke van Geloven
Weurt
51:46
51:19
154
Huub Veelen
Wijchen
51:47
51:40
155
Fred Peters
Arnhem
51:48
51:32
156
Kees van 't Hoog
Renkum
52:00
51:55
157
Luc van Es
Nijmegen
52:06
51:51
158
Roel Hogenboom
Beuningen Gld
52:21
52:12
159
Ger van Bernebeek
Dodewaard
52:24
52:15
160
Pim Miltenburg
Bemmel
52:35
52:17
161
Gerard Fleuren
Heumen
52:43
52:37
162
Willem van Kampen
Mook
52:45
52:17
163
Ben Bos
Bemmel
52:56
52:30
164
Trudie Derksen
Groesbeek
52:57
52:49
165
Jacques Straten
Nijmegen
53:00
52:52
166
Ben Tessensohn
Amsterdam
53:05
52:46
167
John Goossen
Druten
53:13
53:07
168
Hans Peters
Nijmegen
53:26
53:20
169
Willy Heijnen
Groesbeek
53:29
53:12
170
Helma Giepmans
Nijmegen
53:47
53:24
171
Jan van de Pol
Groesbeek
53:57
53:47
172
Paul de Jager
Nijmegen
54:28
54:16
173
Herman Wools
Arnhem
54:34
54:07
174
Bob van Huet
Malden
54:46
54:21
175
Willy Kloosterman
Groesbeek
54:52
54:35
176
Harrie van Hummel
Veenendaal
55:05
54:34
177
Frits van Dam
Huissen
55:16
55:07
178
William van Beurden
Deil
55:27
55:02
179
Henk Kerkhoff
Groesbeek
55:27
55:08
180
Nico Spaans
Elst Gld
55:33
55:11
181
Ron Francken
Nijmegen
55:34
55:12
182
Wout van Dongen
's-Hertogenbosch
55:40
55:31
183
Vesna Intigeuz
Arnhem
55:40
55:30
184
Ireen Arts
Nijmegen
55:41
55:13
185
Ronald Boeklagen
Nijmegen
55:50
55:34
186
Peter Hafkamp
Arnhem
56:07
55:42
187
Betsy Groen
Burgerbrug
56:10
55:53
188
Ton Lamers
Groesbeek
56:13
55:58
189
Chris Schrooten
Elst Gld
56:18
55:56
190
Geert-jan Mathijssen
Arnhem
56:19
55:53
191
Ulko Jonker
Nijmegen
56:47
56:21
192
Jan Thijssen
Cuijk
58:24
57:59
193
Hans Smits
Afferden Gld
58:53
58:35
194
Ad Vlaar
Nijmegen
58:59
58:39
195
Horst Thelen
Beuningen Gld
59:09
58:48
196
Paul Nelissen
Nijmegen
1:00:13
59:56
197
Willem van het Hekke
Nijmegen
1:00:17
1:00:02
198
Gijsbert van het Hekke
Loenen Gld
1:00:17
1:00:00
199
Peter Lindeman
Nijmegen
1:00:45
1:00:22
VSEN, 10KM RABORUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kim Fairley
Molenhoek Lb
42:39
42:36
2
Corinne Termaal
Druten
43:03
42:55
3
Fabianne Huis in 't Ve
Wageningen
43:29
43:26
4
Startnummer 1000
43:41
43:21
5
Janine Cillesen
Groesbeek
48:44
48:28
6
Susan Mulders
Groesbeek
49:13
49:13
7
Roelie Schuring
Arnhem
50:56
50:43
8
Suseth Hilferink
Doetinchem
51:25
51:04
9
Jannemien Bosman
Arnhem
51:42
51:18
10
Noor Rutjes
Nijmegen
53:42
53:19
11
Leonie Lindeman
Nijmegen
1:00:46
1:00:23
12
Jonna van Kalker
Doetinchem
1:03:42
1:03:33
VVET, 10KM RABORUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anne-Mieke van der Pol
Wijchen
37:16
37:14
2
Marion van de Veerdonk
Appeltern
43:52
43:46
3
Annie Claassen
Malden
45:48
45:41
4
Ineke Wolters
Elst Gld
46:46
46:37
5
Wendy Wolf
Nijmegen
50:53
50:31
6
Tecla Scholten
Elst Gld
51:33
51:05
7
Margy Bril
Giesbeek
52:26
52:16
8
Jaco Tebroke-Fries
Oosterhout gem Nijme
53:03
52:43
9
Irma Wellink
Aalten
54:04
53:46
10
Dorothy Welling
Ewijk
55:09
54:51
11
Marianne Sommers
Boxmeer
57:08
57:01
12
Marieke Rijpkema
Uden
57:36
57:07
13
Jellie van der Meer
Arnhem
59:54
59:40
MSEN, 5 KM SUPER DE B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
John Aalbers
Millingen aan de Rij
16:10
16:09
2
Wilbert van Vliet
Dreumel
16:30
16:28
3
Allan van Hulst
Nijmegen
16:42
16:41
4
Alwin Groen
Burgerbrug
16:54
16:53
5
Wietse Bouma
Nijmegen
17:32
17:31
6
Ivo Hendriks
Nijmegen
17:45
17:42
7
Thijs van der Volk
Nijmegen
17:46
17:44
8
Ton Melssen
Wyler (D)
18:00
17:58
9
Joost Hummelink
Elst Gld
18:00
17:59
10
Benno Overbeek
Raab Karcher
18:11
18:10
11
Rik Janssen
Groesbeek
18:16
18:14
12
Rick Hubers
Groesbeek
18:29
18:27
13
Pascal Slutter
Terborg
18:32
18:31
14
Frank Jeene
Nijmegen
18:34
18:32
15
Hans Mies
Berg en Dal
18:50
18:48
16
Frank Dukink
Raab Karcher
18:51
18:49
17
Patrick van den Bragt
Arnhem
18:55
18:54
18
Joost Derksen
Groesbeek
19:29
19:26
19
Pim Krebbers
Axitraxi
19:45
19:36
20
Paul Wijers
Axitraxi
19:54
19:46
21
Rogier Berghauser Pont
Nijmegen
20:00
19:57
22
Jesper Wielen
Wijchen
20:07
20:05
23
Michiel Schoonwater
Raab Karcher
20:11
20:07
24
Pascal Kersten
Zwitserloot Dak 2
20:18
20:10
25
Johnie Wissink
Raab Karcher
20:22
20:20
26
Bauke Kalisvaart
Wageningen
20:44
20:41
27
Tim Kleingeld
Groesbeek
20:44
20:42
28
Nick Coppens
Axitraxi
20:57
20:50
29
Anthon Lamers
Groesbeek
21:00
20:53
30
Rob van Erp
Wijchen
21:05
21:01
31
Kevin de Bruin
Groesbeek
21:10
21:00
32
Roel Cillessen
Groesbeek
21:14
21:09
33
Paul Loeffen
Heijen
21:33
21:26
34
Paul vd Horst
Gebr. Kersten 1 Timm
21:34
21:28
35
Stijn Eversen
Wouters Runners
21:40
21:32
36
Rob Krebbers
Axitraxi
21:43
21:35
37
Gerwen Verbeet
Wouters Runners
21:49
21:43
38
Hans Kersten
Gebr. Kersten 1 Timm
21:49
21:44
39
Yannick Evers
Nijmegen
21:59
21:56
40
Marcel van den Berg
Groesbeek
22:02
21:57
41
Patrick Toonen
Wijchen
22:02
22:00
42
Freek Driessen
Bemmel
22:09
22:04
43
Eric Nieuwenhuis
Zwitserloot Dak 1
22:09
22:00
44
Glenn Muller
Hofmans Vastgoed
22:12
22:01
45
Steven Dons
Hofmans Vastgoed
22:12
22:02
46
Pascal Cillessen
Zwitserloot Dak 2
22:14
22:05
47
Willem Derks
Wouters Runners
22:17
22:10
48
Leon Baken
Malden
22:23
22:16
49
Daan Langeveld
Wouters Runners
22:32
22:20
50
Stefan Fransen
Wouters Runners
22:34
22:22
51
Maarten Kouws
Wouters Runners
22:35
22:26
52
Maurice Verriet
Hofmans Vastgoed
22:35
22:23
53
Ernesto Delleman
Raab Karcher
22:49
22:43
54
Ronald Leenders
Axitraxi
23:05
22:57
55
Ton de Bruin
Groesbeek
23:23
23:18
56
Martijn Rossen
Wouters Runners
23:23
23:14
57
Anton Nillisen
Groesbeek
23:52
23:47
58
Wouter Schreven
Groesbeek
24:21
24:16
59
Casper Terheggen
Nijmegen
24:52
24:42
60
Erwin Wennekers
Gebr. Kersten 1 Timm
25:00
24:50
61
René Rutten
Zwitserloot Dak 2
25:09
24:59
62
Dennis Wellessen
Zwitserloot Dak 2
25:14
25:06
63
Martijn Janssen
Zwitserloot Dak 2
25:36
25:27
64
Frank Smits
Groesbeek
25:40
25:34
65
Achilles Smeltink
Hofmans Vastgoed
25:41
25:36
66
Niels Rikken
Zwitserloot Dak 1
25:41
25:32
67
Perry Kemperman
Zwitserloot Dak 1
25:57
25:49
68
Markus Voss
Fitness Team
26:03
25:56
69
Ruud Arents
Zwitserloot Dak 1
26:04
25:55
70
Rob Peters
Zwitserloot Dak 1
26:04
25:55
71
Martin Janssen
Nijmegen
26:09
25:58
72
Markus Breukmann
Fitness Team
26:45
26:38
73
Frank van Dalen
Fitness Team
28:25
28:18
74
Theo Smits
Groesbeek
28:45
28:33
75
Jim Peeters
Nijmegen
29:34
29:24
76
Paul Scheffer
Bemmel
30:03
29:49
MVET, 5 KM SUPER DE B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Chris Henet
Ciko '66
16:11
16:09
2
Wim Traanman
Nijmegen
16:14
16:14
3
Frans Bekhuis
Nijmegen
16:49
16:47
4
Henriques van Dongen
Balen (BEL)
17:45
17:44
5
Jos Verweij
Groesbeek
17:51
17:49
6
Ron Slangen
Berg en Dal
18:07
18:05
7
Adri van Rooij
Tiel
18:46
18:45
8
Toni Tissen
Malden
18:46
18:44
9
Frans de Waal
Wijchen
18:58
18:57
10
Wim IJsselstein
Gouda
19:03
19:01
11
Gerrit Visser
Groesbeek
19:39
19:37
12
Gerard van de Bovenkam
Ochten
19:53
19:51
13
Henk Smits
Wijchen
20:29
20:26
14
Piet Hein Litjens
Nijmegen
20:52
20:49
15
Henk Blom
Malden
21:15
21:12
16
Wim Kleingeld
Zevenaar
21:17
21:15
17
Ger Litjens
Leunen
21:25
21:15
18
Theo Hendriks
Gebr. Kersten 1 Timm
21:31
21:26
19
JHM Peters
Groesbeek
21:35
21:29
20
Frank Cornelissen
Wijchen
22:00
21:58
21
Gerard Molleman
Nijmegen
22:28
22:24
22
Ton van Laethem
Nijmegen
22:39
22:36
23
Harold Dons
Hofmans Vastgoed
22:55
22:43
24
Mans Veldsink
Dedemsvaart
23:06
23:04
25
John Gerritsen
Nijmegen
23:07
22:59
26
Hennie van Diest
Bemmel
23:08
23:02
27
Jan Dinnissen
Wijchen
23:55
23:49
28
Theo Albers
Gebr. Kersten 1 Timm
23:56
23:51
29
Kees Verhoef
Hofmans Vastgoed
24:21
24:08
30
Ron Schreven
Wijchen
24:21
24:17
31
Marcel Tromp
Fitness Team
24:22
24:14
32
Anne Kleingeld
Groesbeek
24:35
24:31
33
Ben Rankenberg
Wageningen
24:45
24:31
34
Leo van der Heyden
Nijmegen
25:09
24:56
35
Bertil Bruisten
Beuningen Gld
25:21
25:14
36
Hans Gert Teuwsen
Fitness Team
25:42
25:35
37
Cliff Vaasen
Groesbeek
26:16
26:05
38
Leo van den Berg
Aalten
27:43
27:32
39
Theo Wouters
Escharen
27:51
27:43
40
Henk Albers
Groesbeek
28:03
27:53
41
Claus van Huijkelom
Nijmegen
28:22
28:11
42
Bert Brands
Arnhem
28:40
28:35
43
Henk Oudenbroek
Wijchen
30:20
30:12
VSEN, 5 KM SUPER DE B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Daphne Panhuijsen
Nijmegen
17:24
17:23
2
Ramona van Marwijk
Wageningen
19:26
19:24
3
Josien Aarntzen
Silvolde
19:35
19:33
4
Mieke Eppink
Wageningen
21:07
21:04
5
Ryan van Berkel
Malden
21:30
21:27
6
Angelique Lensen
Venray
21:40
21:37
7
Lotte van Dinther
Beneden Leeuwen
22:00
21:58
8
Judith Cillesen
Groesbeek
22:50
22:45
9
Nathalie Demkes
Aalten
23:05
23:01
10
Marieke Kerkhoff
Mook
25:17
25:11
11
Eefje Lamers
Groesbeek
25:17
25:11
12
Nikki Eeren
Groesbeek
25:34
25:29
13
Anja Snijders
Groesbeek
25:56
25:49
14
Simone Meilink
Groesbeek
26:03
25:58
15
Sanne van Burk
Nijmegen
26:08
25:54
16
Bertine Spooren
Nijmegen
26:11
26:04
17
Maike Meilink
Groesbeek
26:11
26:04
18
Suzan Snijders
Groesbeek
26:31
26:25
19
Karlijn Klaassen
Groesbeek
26:37
26:32
20
Elly Eeren
Groesbeek
26:39
26:33
21
Tina Kosman
Groesbeek
26:39
26:28
22
Ida Kosman
Groesbeek
27:31
27:25
23
Chantal van der Graaf
Groesbeek
27:53
27:41
24
Juul Nillesen
Groesbeek
28:43
28:36
25
Marlijn van Moerkerk
Groesbeek
28:43
28:36
26
Eefje Nillesen
Groesbeek
28:44
28:38
27
Tanja van Grinsven
Groesbeek
28:45
28:39
28
Christel Nillesen
Groesbeek
29:24
29:19
29
Kim Hofman
Nijmegen
30:13
30:03
30
Lieke Schoenmakers
Groesbeek
30:29
30:24
VVET, 5 KM SUPER DE B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jacqueline KleinGunnew
Nijmegen
21:18
21:15
2
Dorothe Fairley
Molenhoek Lb
21:32
21:29
3
Josien van de Berg
Uden
21:42
21:38
4
Marian Wouters-Opsteeg
Escharen
22:23
22:15
5
Nel Selten
Venray
23:10
23:01
6
Marianne Schoevers
Mook
24:37
24:25
7
Jacqueline Pulles
Mook
24:48
24:36
8
Ilona Stevens
Molenhoek Lb
24:51
24:47
9
Barbara Broekman
Malden
25:21
25:17
10
Bea van Daelen
Oosterhout Gld
25:46
25:32
11
Nicolette van der Heij
Beuningen Gld
26:21
26:18
12
Lea Veens Ebbeng
Valburg
26:33
26:26
13
Leny de Schouwer
Groesbeek
26:43
26:39
14
Alma Ariens-Bogels
Malden
27:06
26:56
15
Trees Rutten
Malden
27:24
27:16
16
Gabriëlle Kuypers
Groesbeek
27:42
27:32
17
Mirjam Verweij
Groesbeek
27:45
27:31
18
Lucie Giesbers
Groesbeek
27:46
27:42
19
Gisela de Bruijn
Groesbeek
27:55
27:44
20
Henriette Rosman
Groesbeek
28:02
27:51
21
Wilma Nillesen
Groesbeek
28:02
27:58
22
Jose van den Berg
Ewijk
28:12
28:09
23
Annie Buesink
Aalten
28:44
28:39
24
Henriette Niessing
Malden
29:06
28:53
25
Henda Veulings-Spaan
Valburg
29:10
29:04
26
Margriet Oudenbroek
Wijchen
30:20
30:13
27
Joannie Hogenboom
Beuningen Gld
30:53
30:42
www.zwitserlootdakrun.nl
Uitslagen.nl
06-06-2004 01:48