Uitslagenlijst The Run

Vroomshoop - Vrijdag 4 juni 2004

J12, 1.1 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ron Willems
Bergentheim
4:05
2
Robert Tijhuis
Rijssen
4:08
3
Robbin Schulenburg
Rijssen
4:10
4
Michael Veenaas
Vroomshoop
4:25
5
Laurens de Jonge
Vroomshoop
4:29
6
Dinand Hankamp
Vroomshoop
4:29
7
Stephan de Vries
Vroomshoop
4:29
8
Emiel de Wit
Vriezenveen
4:29
9
Niels Bakhuis
Vroomshoop
4:35
10
Thomas Smedema
Vroomshoop
4:38
11
Simon Schippers
Vroomshoop
4:50
12
Berthe Veltink
Vroomshoop
5:15
13
Herman Drees
Vroomshoop
5:24
14
Mark de Lange
Vroomshoop
5:24
15
Michel Veltman
Vroomshoop
5:38
16
Rick Mittendorf
Vroomshoop
5:41
M12, 1.1 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bernadet de Jonge
Vroomshoop
4:09
2
Rachel Rozenkamp
Rijssen
4:14
3
Lynn Meier
Hardenberg
4:22
4
Yvette Harms
Vroomshoop
5:54
5
Joyce Wessels
Vroomshoop
6:28
6
Vera Smedema
Vroomshoop
6:28
7
Sharon Mulder
Vroomshoop
6:29
J15, 2.2 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frank ten Brinke
Bergentheim
7:57
2
Rick Willems
Bergentheim
8:13
3
Allard Hankamp
Vroomshoop
8:54
4
Remco Gombert
Vriezenveen
8:59
5
Nick Schuurs
Den Ham Ov
9:38
6
Thomas Spoor
Vroomshoop
11:20
7
Tim Spoor
Vroomshoop
11:21
M15, 2.2 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jacelyn Gruppen
Hoogeveen
9:07
2
Erica Brinkman
Rijssen
10:12
3
Margreet Middag
Vroomshoop
14:54
HSEN, 5 KM (4994 M)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leon Sanderman
Rijssen
14:59
2
Melchior van de Pol
Apeldoorn
15:16
3
Gerben Franke
Borne
15:56
4
Bert-Jan Haarkamp
Rijssen
16:09
5
Martijn van Goor
Hollandscheveld
16:23
6
Dennis Veldkamp
Hoogeveen
16:58
7
Edwin Oldehinkel
Radewijk
17:08
8
Gert Berenst
Vroomshoop
17:11
9
Seine Willems
Bergentheim
17:14
10
Rene de Jager
Sibculo
17:25
11
Edward ten Brinke
Rijssen
17:33
12
Jan Otter
Vriezenveen
17:33
13
Armando Kleise
Vriezenveen
18:36
14
Jan Schuurs
Den Ham Ov
18:39
15
Hendri Schipper
Sibculo
18:44
16
Martijn Reurink
Vriezenveen
18:50
17
Gerrit Willems
Bergentheim
18:50
18
Hans Brinks
Rijssen
18:52
19
Jasper Voortman
Rijssen
19:05
20
H. Zweers
Vroomshoop
19:07
21
Barjo Lamberink
Bergentheim
19:23
22
Geert Tuinstra
Almelo
19:31
23
Rick Willems
Bergentheim
19:57
24
Daan Knol
Wierden
20:20
25
Steven Wassink
Almelo
20:41
26
Henk Bos
Vriezenveen
20:45
27
Patrick van der Velde
Vriezenveen
21:02
28
Mats Knol
Wierden
21:03
29
Hendry Snijder
Westerhaar-Vriezenv
21:12
30
Henk-Jan Mels
Vriezenveen
21:38
31
Marcel Kroeze
Vroomshoop
22:00
32
Sten Knol
Wierden
23:02
33
Tsjeard Brinksma
Vroomshoop
23:07
34
Kevin Spit
Vriezenveen
24:00
35
Vincent de Vries
Vroomshoop
24:11
HVET, 5 KM (4994 M)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roelof Hutten
Bruchterveld
16:28
2
Henk Timmerman
Daarle
16:32
3
Hans Bronsink
Oldebroek
16:42
4
Johan Lohuis
Rijssen
16:53
5
Albert Oldehinkel
Radewijk
16:57
6
Jan-Hendrik Hutten
Radewijk
18:14
7
Rene Nijkamp
Klarenbeek
18:32
8
Geert Berkhof
Westerhaar-Vriezenv
18:38
9
B. Tijdhof
Aadorp
18:47
10
Gerrit Kuilder
Vroomshoop
19:04
11
Teun Biglaar
Westerhaar-Vriezenv
19:31
12
Anton Huis in 't Veld
Sibculo
20:03
13
J.A. Kunst
Daarlerveen
20:12
14
Gert Jansen
Vroomshoop
20:15
15
Wolter Prins
Rijssen
20:17
16
Arnold Kuipers
Aadorp
20:19
17
Zwiero Knol
Wierden
20:32
18
Arian Wassink
Almelo
20:41
19
Jan Nijland
Rijssen
20:54
20
Wim Lindenhovius
Vroomshoop
21:40
21
Tjerk Tuinstra
Almelo
22:12
22
Henjo Lemans
Vriezenveen
22:39
23
Frenand Kerkdijk
Vriezenveen
22:45
24
Johan Kuilder
Almelo
23:01
25
B. Domwichters
Rijssen
23:02
26
Koos Bosch
Wierden
23:42
27
Hans Dekker
Vriezenveen
24:06
28
Albert Oldehinkel
Radewijk
24:07
29
Henk Zomer
Vriezenveen
24:16
30
Martijn Boswinkel
Vriezenveen
24:46
31
Geert Euverman
Westerhaar-Vriezenv
25:12
32
Jaap Zijlstra
Vriezenveen
26:28
33
Loek van Halderen
Vriezenveen
31:15
34
Kees Span
Vriezenveen
33:01
DSEN, 5 KM (4994 M)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hilde Pape
Vriezenveen
17:58
2
Sanne Woertink
Ane
19:48
3
Manon Herbert
Bergentheim
20:54
4
Joanneke Schulenburg
Rijssen
21:25
5
Ina Zandman
Beerzerveld
23:55
6
Roxanne Dekker
Vriezenveen
24:00
7
Annerieke Sikkelbein
Rijssen
24:34
8
Christel Jansen
Vriezenveen
25:56
DVET, 5 KM (4994 M)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ria Roosink
Rijssen
20:05
2
Mineke Nijland
Rijssen
23:45
3
Tinele Roberg
Beerzerveld
24:57
4
Berna Bloemhof
Vriezenveen
25:12
5
Henny Sloof
Rijssen
25:14
6
Rita Croezen
Westerhaar-Vriezenv
25:19
7
J.Eshuis
Bergentheim
26:48
8
Gerrie Uitslag
Vriezenveen
27:09
9
Erna Hulsegge
Vriezenveen
27:13
HSEN, 10 KM (10191 M)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Casper Koelma
Borne
32:23
2
Jan Scheenstra
Zuidveen
32:33
3
Bertil Krukkert
Nijverdal
33:10
4
Bert Kelder
Den Ham Ov
33:49
5
Arjan Nieborg
Hengelo Ov
34:30
6
Detmar Roessink
Boekelo
34:39
7
Lars Smit
Vriezenveen
35:03
8
Patrick Bruns
Almelo
35:20
9
Daniel Klein-Rot
Haaksbergen
35:34
10
Ferrie de Roo
Wierden
36:02
11
Henkjan van Goor
Daarlerveen
36:44
12
Dennis Nijhuis
Almelo
37:02
13
Wim Ramaker
Marienberg
37:20
14
Martijn Schutteman
Rijssen
39:34
15
Gerjan Nieuwenhuis
Bergentheim
39:57
16
Henny Berends
Balkbrug
40:06
17
Gerhard Rohof
Vriezenveen
40:28
18
Haico Vaanholt
Wierden
41:15
19
Tjerk van der Zee
Almelo
42:07
20
Luuk Voortman
Rijssen
42:09
21
Jan Binnenmars
Den Ham Ov
42:32
22
Henri Pluimers
Rijssen
43:19
23
Sander de Wit
Vriezenveen
45:19
24
Erik Koops
Vriezenveen
45:40
25
A. Baan
Rijssen
45:49
26
Roland Goris
Vroomshoop
55:25
H40+, 10 KM (10191 M)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerrit Voortman
Steenwijksmoer
32:11
2
Adri Deemter
Hardenberg
33:09
3
Arend Ramaker
Gramsbergen
33:24
4
Jan Poortman
Rijssen
33:49
5
De Vries
Balkbrug
34:43
6
Willem de Weerdt
Hattem
34:45
7
Hans Bosman
Deventer
34:49
8
Jan Ekkel
Vroomshoop
34:50
9
Kemerink op Schiphorst
Borne
34:56
10
Dirk Hoekman
Bathmen
35:30
11
Henk Meppelink
Gramsbergen
35:39
12
Jakob Renkema
Nijverdal
36:03
13
Aje Niks
Westerhaar-Vriezenv
37:33
14
Richard Kerver
Enschede
37:52
15
Arie Veltink
Bergentheim
39:27
16
Bram Otto
Rijssen
39:44
17
Jasper Klein
Dedemsvaart
40:17
18
Johan Brinks
Rijssen
40:50
19
Jan Schapink
Rijssen
41:10
20
Jan Tijhuis
Rijssen
41:52
21
Ron Sloof
Rijssen
42:02
22
Martin de Jonge
Vroomshoop
42:10
23
Roelof Veurink
Den Ham Ov
42:11
24
Frans Heering
Enter
42:13
25
Dick Spenkelink
Rijssen
42:33
26
H. Goorman
Rijssen
42:35
27
Wolter Croezen
Westerhaar-Vriezenv
42:38
28
Jan Timmerman
Hardenberg
42:52
29
Bertus Stegeman
Vriezenveen
42:57
30
Andre Spit
Vriezenveen
43:28
31
Hilde Veltink
Hardenberg
43:29
32
Jan Vugteveen
Vriezenveenee
43:32
33
Henk Vaanholt
Wierden
43:47
34
Lucien Popma
Vriezenveen
43:48
35
Fokke Wind
Den Ham Ov
43:56
36
Hermannus Veldsink
Dedemsvaart
44:38
37
Dick Dubbink
Vroomshoop
45:22
38
A. Smit
Daarlerveen
45:44
39
Jan Pezy
Vriezenveen
45:55
40
Jan Timmer
Vroomshoop
51:31
H50+, 10 KM (10191 M)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dick Ramerman
Borne
33:48
2
Cees Tiemens
Apeldoorn
34:48
3
Dick Sanderman
Rijssen
34:59
4
Willy Berends
Klazienaveen
36:22
5
Hans Uittenhout
Enschede
36:48
6
Albert Horsman
Nijverdal
37:42
7
Henk Aalderink
Vriezenveen
38:55
8
Herman Bouwhuis
Den Ham Ov
39:55
9
A. van Elburg
Nijverdal
42:55
10
Tonny Holleboom
Broekland Ov
43:11
11
Koos Sijtsema
Wierden
43:14
12
Jan Assink
Rijssen
43:27
13
Marinus Baltus
Holten
43:46
14
H, Veneklaas
Rijssen
45:14
15
J. Voortman
Rijssen
47:14
16
B. de Vries
Kloosterhaar
47:16
17
Filip Jalink
Vriezenveen
47:30
18
Jan Timmerman
Vriezenveen
47:45
19
A. Koetsier
Holten
51:01
20
Goorman
Rijssen
51:08
21
Gerard Bolte
Hardenberg
53:26
22
Reint Winter
Bergentheim
53:51
23
Dieks van Eerbeek
Dalfsen
1:01:10
DSEN, 10 KM (10191 M)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen Herbert
Bergentheim
42:12
2
Gerlinde Ligtenberg
Rijssen
43:39
3
Hanneke Zijlstra
Vriezenveen
46:45
4
Leanne Kruiskamp
Vriezenveen
48:11
5
Laura Meppelink
Gramsbergen
49:17
6
Janine Veneklaas
Rijssen
51:01
7
Jenny Jansen
Vroomshoop
51:13
DVET, 10 KM (10191 M)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gea Zijlstra
Enter
42:42
2
Cobi Pape
Vriezenveen
47:39
3
Els Kreuger-Post
Rijssen
51:42
4
Simone Neep
Vriezenveen
55:45
5
Jennie Scholten
Hardenberg
56:24
Alles over de wedstrijd vindt men op avv.host.sk
Daar staat ook alles over het Intersport Megastore
Running Circuit. Na The Run zijn er in dit circuit
nog de volgende wedstrijden: Rijsserbergloop op
12 juni, Banthumloop op 18 juni, Wiezoloop 10 juli
en tenslotte De Twenterand Run op 3 september.
Organisatie AV-Vriezenveen ism Fit-Care center Fit-4-life/De Hoekenhof
De derde editie van The Run zal georganiseerd worden op 3 juni 2005
Uitslagen.nl
05-06-2004 09:41