Uitslagenlijst 17e Trompper Optiek Golden Tenloop

Delft - Donderdag 20 mei 2004

MSEN, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Tijd
1
cleophas rop
Tilburg
28:52
2
said kanfahi
AV Gouda
29:55
3
driss bouaroui
Haag Atletiek
30:20
4
reinier burgemeester
dordrecht
31:37
5
chamali
31:50
6
mohamed ben sabahia
Sparta
32:24
7
cor datema
Prins Hendrik
32:34
8
jeroen koot
Sparta
32:35
9
rik bisschop
AV '40
32:52
10
ron van den berg
Waterweg
33:04
11
erik bakker
De Spartaan
33:16
12
morris wols
Olympus '70
33:30
13
ernst bovenkamp
De Koplopers
33:34
14
alfred roelen
Loopgroep PK
34:29
15
jelle zwinkels
Olympus '70
34:45
16
tom pierik
De Koplopers
34:51
17
richard van der knaap
Olympus '70
34:58
18
eduard doorschodt
Haag Atletiek
35:44
19
wil kouwenhoven
PAC
35:47
20
rob smit
De Koplopers
35:52
21
peter van poelgeest
the Hague Road Runne
35:59
22
george edelman
Olympus '70
36:23
23
rob van noordt
Olympus '70
36:25
24
paul jansen
Olympus '70
36:29
25
michael groeneweegen
Waterweg
36:33
26
harm viveen
Waterweg
36:49
27
hans middelburg
Olympus '70
36:53
28
jan van hoeven
Olympus '70
37:08
29
william van der zalm
Olympus '70
37:23
30
robert de jong
Fortuna
37:57
31
matthijs van boxtel
De Koplopers
38:07
32
ad straub
AV '40
38:08
33
sjef vogels
Olympus '70
38:22
34
marc holierhoek
De Koplopers
38:35
35
chris knape
PAC
38:39
36
frans dekker
Olympus '70
38:49
37
pieter de bruijn
EUR Roadrunners
38:53
38
martijn venhuizen
Fivelstreek
39:31
39
maarten van hees
AV '40
39:40
40
alec van der voort
De Koplopers
39:51
41
raoul mulder
the Hague Road Runne
39:56
42
alex hellweg
PAC
40:03
43
hans terlouw
the Hague Road Runne
40:27
44
lennard vd hulst
AV '40
41:26
45
edward nijboer
De Koplopers
41:34
46
peter noordam
the Hague Road Runne
41:38
47
job de niet
Haag Atletiek
41:52
48
paul salawan bessie
Veteranen Nederland
42:39
49
denni van rijn
Haag Atletiek
43:11
50
josst husslage
Waterweg
43:59
51
ron oltmans
Leiden Atletiek
45:36
52
sebastian toet
Loopgroep PK
46:33
53
paul dekkers
De Koplopers
52:28
M40, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Tijd
1
michel de maat
Fortuna
31:11
2
willem de graaf
the Hague Road Runne
33:59
3
jan van der meer
Olympus '70
34:31
4
amriet oemrazo
Rotterdam Atletiek
34:48
5
henry sunder
AV '40
34:53
6
bert koster
AV '47
34:56
7
Frans nieboer
De Koplopers
35:10
8
frans van der meer
De Koplopers
35:39
9
peter van marrewijk
AV '40
35:57
10
frank van wijngaarden
Veteranen Nederland
36:22
11
john van ruijven
Olympus '70
37:25
12
ron steijger
Loopgroep PK
38:38
13
john mars
Loopgroep PK
39:44
14
arthur herkens
Olympus '70
39:52
15
andre leeuwis
Papendrecht
41:14
16
hans verbeek
De Koplopers
41:16
17
carli van de burg
AV '47
41:19
18
martin jongste
De Koplopers
41:49
19
adriaan schipper
Loopgroep Aart Stigt
42:06
20
lodewijk van dongen
Haag Atletiek
42:22
21
ron noordhoek
AV '40
42:41
22
bert pellikaan
the Hague Road Runne
44:21
23
jos brouwer
Veteranen Nederland
44:51
24
koos v.d. Steuijt
Breda
46:37
25
rene van der helm
Haag Atletiek
48:02
26
marcel lodenstijn
De Koplopers
52:32
M45, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Tijd
1
p. barnhoud
Leiden Atletiek
35:07
2
thom melissen
De Koplopers
35:08
3
bert snijder
PAC
36:19
4
jan oskam
AV '47
36:55
5
cor kuijvenhoven
De Koplopers
37:26
6
max van dorsten
Olympus '70
38:13
7
fep van den ende
Olympus '70
38:42
8
harry suyker
De Koplopers
38:44
9
martin dubbeld
Haag Atletiek
38:56
10
wim wubben
Veteranen Nederland
39:48
11
piet westhoff
Veteranen Nederland
39:54
12
henkl mullekes
the Hague Road Runne
40:11
13
jan massar
De Koplopers
40:16
14
fred rodewijk
De Koplopers
41:03
15
martin abbink
the Hague Road Runne
41:11
16
aad van der knaap
Olympus '70
42:04
17
aad tieleman
Veteranen Nederland
42:11
18
adri van der graaf
Ilion
42:11
19
bart van der ende
Veteranen Nederland
42:46
20
dick lam
De Koplopers
43:50
21
jan noordam
Olympus '70
44:06
22
yusuf yukler
Sparta
44:35
23
yusuf yukler
Sparta
45:09
24
rinus de vreede
Delft
46:42
25
hans koedam
PAC
48:55
26
arie molendijk
Waterweg
52:29
M50, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Tijd
1
doeke de jong
Olympus '70
35:54
2
roel van grootveld
Veteranen Nederland
36:02
3
anton van spronsen
Olympus '70
36:37
4
herman v.d. stijl
the Hague Road Runne
37:25
5
cor hoebeke
De Koplopers
37:43
6
ron koorevaar
De Koplopers
37:56
7
freek pliester
Veteranen Nederland
38:14
8
cees wubben
Olympus '70
38:20
9
piet van schie
Olympus '70
38:45
10
andre bartels
De Koplopers
39:43
11
aad gankema
Olympus '70
39:47
12
jan sikkema
De Koplopers
40:07
13
jan kuurmand
Olympus '70
40:22
14
nol van keeken
AV '40
40:46
15
kees de groot
De Koplopers
40:54
16
edward kegge
PAC
41:45
17
jaap groen
Olympus '70
42:02
18
aak ruijven
Olympus '70
42:31
19
joop verhoeven
the Hague Road Runne
42:42
20
leen de koning
Tenaco
42:59
21
bert gerritsma
Haag Atletiek
43:15
22
coen jansen
Olympus '70
43:17
23
jan vd knaap
Wateringen
43:30
24
joop seitzinger
the Hague Road Runne
43:51
25
rob blijleven
Haag Atletiek
44:00
26
jaap ven prooijen
AV '47
44:01
27
ton van westbroek
Haag Atletiek
44:07
28
arie booy
Loopgroep PK
44:41
29
jan pluimgraaff
Fortuna
44:52
30
rob devilee
AV '40
46:02
31
jaap scheffer
the Hague Road Runne
46:32
32
mari oerlemans
AV Oirschot
46:48
33
arjo zwart
Voorne Atletiek
47:34
34
jan groeneveld
Veteranen Nederland
48:01
35
joop den ouden
the Hague Road Runne
48:27
36
aad van den ende
De Koplopers
48:49
37
jeje grout
the Hague Road Runne
49:31
38
aad v.d. voort
Veteranen Nederland
51:37
39
jan wassink
Haag Atletiek
56:39
M60, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Tijd
1
leo van koppen
Olympus '70
39:20
2
karel leeuwangh
Fortuna
40:40
3
steven koelink
Veteranen Nederland
41:22
4
erik v.d. klaauw
Haag Atletiek
42:33
5
rob brouwer
Veteranen Nederland
43:37
6
theo lupker
De Koplopers
43:52
7
theo sijbrandij
Sparta
44:42
8
joop raaphorst
Veteranen Nederland
44:49
9
henk breulom
the Hague Road Runne
45:20
10
henk moesman
Haag Atletiek
46:49
11
sebastiano dipaola
De Koplopers
46:51
12
jakob teuthof
Delft
47:44
13
roland dheere
Olympus '70
49:16
14
hans fraase storm
NSL
52:12
VSEN, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Tijd
1
drissia nadym
delft
34:40
2
alemitu bekele
35:38
3
carla ophorst
Olympus '70
36:57
4
wendy van de spijker
Haag Atletiek
37:22
5
marianne hoogerbrugge
Haag Atletiek
37:51
6
brigitte mulder
the Hague Road Runne
39:09
7
marieke boekestijn
Waterweg
39:14
8
anouk lievaart
Generaal Michaelis
40:29
9
helmie ramakers
Haag Atletiek
41:21
10
simone krijger
Olympus '70
43:12
11
marieke van loon
De Koplopers
43:54
12
anneke de niet
AV '40
48:09
13
caroline gautier
De Koplopers
48:13
14
hilda van der veen
PAC
50:02
15
arja oerlemans
AV Oirschot
51:20
16
carla van der gaag
De Koplopers
51:45
17
evelyne van der linden
De Koplopers
52:55
18
anneke vaer-vd hulsbee
De Koplopers
52:55
19
yvonne hijdra
Spark
54:50
V35, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Tijd
1
corina voorn
De Koplopers
39:34
2
wilma bakker
AV '40
41:53
3
hilda kester
Ilion
42:35
4
petra van marrewijk
Olympus '70
42:40
5
anneke starrenburg
Olympus '70
42:48
6
carin van der ende
Olympus '70
43:36
7
ellen grimbergen
Olympus '70
43:57
8
anthoinette kamermans
Olympus '70
45:39
9
thea van der geest
the Hague Road Runne
49:22
10
patty schutte
Haag Atletiek
51:19
11
karin sikkema
De Koplopers
52:07
12
cilia moerenhout
Olympus '70
53:16
M10, 10 KM
Plts
Naam
Tijd
1
jan manschot
Weesp
33:52
2
paul hoeberigs
Delft
35:58
3
dinant kistemaker
Amsterdam
36:20
4
ernesto gonzales
Ridderkerk
36:21
5
marcel flinterman
36:28
6
hans overbeek
Polsbroek
37:24
7
peter tetteroo
Delft
37:26
8
rob visser
Delft
37:50
9
bert blewitt
Schipluiden
37:51
10
serban schouten
Delft
38:17
11
gregory bazalgette
Delft
38:19
12
jan van boheemen
Delft
38:28
13
robbert rottier
Maassluis
38:34
14
frans peter dechering
Maasland
38:47
15
stephan gonzales
Ridderkerk
38:51
16
robert-peter fernig
Maassluis
38:54
17
gert jan smit
Delft
38:57
18
andre droppert
Rijswijk Zh
39:02
19
jeroen de kort
Delfgauw
39:06
20
paul polders
Delft
39:10
21
wim koster
39:12
22
roland brand
Delft
39:32
23
edwin merkestein
Pijnacker
39:46
24
martijn noordam
Den Hoorn Zh
39:52
25
frank schoones
Delft
39:56
26
michiel de gier
Kwintsheul
40:04
27
giovanni barbarani
Delft
40:04
28
jaco stolze
's-Gravenzande
40:06
29
adrie hoek
Den Hoorn Zh
40:10
30
jan paul landman
40:12
31
rick van geest
Pijnacker
40:14
32
eric philipsen
Poeldijk
40:20
33
tim kleijweg
Delft
40:26
34
henk vollendrecht
Rijswijk Zh
40:28
35
roel zeegers
Delft
40:30
36
marcel vonk
Wateringen
40:38
37
peet jansen
Maasland
40:44
38
arthur brouns
Haarlem
40:48
39
niels de hoog
Wateringen
40:50
40
marcel liefbroer
Papendrecht
40:51
41
hink lamain
Den Hoorn Zh
40:53
42
rene sjerp
Delft
40:55
43
rene wisselo
Delft
41:09
44
bert zwinkels
Poeldijk
41:12
45
wim kastelein
41:27
46
radjes jethoe
41:29
47
arturo botto
41:35
48
huub keizers
Delft
41:37
49
peter stoker
Zoetermeer
41:48
50
evert wallien
delfgauw
41:49
51
anton van amerongen
Leidschendam
41:53
52
peter jan roes
Rotterdam
41:54
53
roger cals
Delft
42:05
54
ron van kampen
Hoek van Holland
42:10
55
marcel blokland
42:12
56
eric van der does
Schipluiden
42:14
57
onbekende loper
42:16
58
dirk jumelet
42:18
59
bert mostert
Delfgauw
42:18
60
pieter overgaag
Delft
42:19
61
wim haket
Pijnacker
42:25
62
ed van der knoop
's-Gravenhage
42:30
63
ralph rippe
Bergschenhoek
42:34
64
sander van driel
Delfgauw
42:36
65
edwin den besten
42:37
66
jacobus van de wal
Delft
42:38
67
rene bezemer
42:43
68
angelo van der hoeven
Delft
42:44
69
kees menheere
42:45
70
bernard thieme
Delft
42:47
71
cor olsthoorn
Delft
42:54
72
bouke bussemaker
Rotterdam
43:00
73
paolo atzei
's-Gravenhage
43:01
74
johan van meurs
Schiedam
43:02
75
nijs de graaf
Delft
43:04
76
ben veltman
Oegstgeest
43:05
77
bart-jan van burgel
Delft
43:06
78
hans van der arend
Pijnacker
43:07
79
ronald overdijk
's-Gravenhage
43:08
80
ties van elst
Pijnacker
43:10
81
wouter bruys
Delft
43:13
82
menno emmink
Delft
43:16
83
rene steijger
43:18
84
fred vink
Nootdorp
43:20
85
mohamed el kadaoui
Delft
43:20
86
jaap renaud
Schipluiden
43:23
87
marc merkestein
Delft
43:28
88
martin dales
Amsterdam
43:29
89
sjaak de vreede
Nootdorp
43:30
90
aad zonneveld
Nootdorp
43:32
91
gerard buitelaar
De Lier
43:41
92
aad van de ende
Delfgauw
43:44
93
nando rensen
43:46
94
robbie wolve
43:48
95
ingmar de groot
Zoetermeer
43:49
96
anton peeters
Delft
43:50
97
tom the
Rijswijk Zh
43:55
98
rob van der ree
44:03
99
ton berkien
Delft
44:04
100
otto walter
Delft
44:05
101
erik van veller
Oud Beijerland
44:09
102
rob van rijn
44:10
103
bart daman
Den Hoorn Zh
44:11
104
serge koster
Delft
44:12
105
wouter kuiper
's-Gravenhage
44:13
106
albert skibinski
Delft
44:14
107
nick brouns
's-Gravenhage
44:15
108
joost de haan
Delft
44:16
109
ruben loef
Delft
44:17
110
marco van der lans
44:18
111
alex jansen
De Lier
44:18
112
peter van beek
44:19
113
tim van leeuwen
Maasdijk
44:19
114
ron willemsen
Delft
44:21
115
johan lamboo
Delft
44:22
116
jan de nijs
Rijswijk Zh
44:24
117
wubbo tempel
Rotterdam
44:25
118
marcel schikhof
Delft
44:26
119
wim van weele
De Lier
44:27
120
etienne hollaar
Schiedam
44:30
121
ton van leeuwen
Pijnacker
44:30
122
leo van de helm
Zoetermeer
44:35
123
peter de knegt
Delft
44:38
124
ton komen
delft
44:38
125
peter brus
's-Gravenhage
44:39
126
jeroen ritz
Delft
44:40
127
hans van de giessen
44:41
128
berrich nasser
Delft
44:42
129
karsten uil
Rotterdam
44:43
130
marc de jong
Maasland
44:45
131
maarten de koning
Delft
44:45
132
jeroen noort
Wateringen
44:47
133
peter hoogendoorn
Delft
44:48
134
paul meulemans
Delft
44:57
135
jan slootweg
's-Gravenhage
45:00
136
tore dahl
Amsterdam
45:01
137
mike de kievit
's-Gravenhage
45:03
138
olaf schoenmakers
Den Hoorn Zh
45:05
139
leon vrij
45:07
140
rob peeters
Bleiswijk
45:11
141
hans de vreede
Delft
45:13
142
martin van der beek
Amstelveen
45:14
143
daan hamerslag
Delft
45:16
144
eduard bordewijk
Delft
45:17
145
theo geurts
Delft
45:18
146
gerard tuk
Delft
45:21
147
leen harteveld
's-Gravenhage
45:22
148
taco vleesenbeek
45:24
149
han verdijsseldonck
Delft
45:26
150
fred van berkum
Delft
45:26
151
dirk de jong
Den Hoorn Zh
45:28
152
jan hommes
Delft
45:31
153
eric v.d.berg
Delft
45:34
154
maarten wichhart
Zoetermeer
45:37
155
sam leertouwer
45:38
156
paul turion
's-Gravenhage
45:41
157
bernd wolve
45:41
158
patrick looije
Naaldwijk
45:42
159
johan nieuwboer
Delft
45:44
160
axel kleijweg
Delft
45:45
161
wim boom
45:50
162
tim vlek
Delft
45:53
163
ronald rijnenberg
Delft
45:53
164
bart van leeuwen
45:56
165
martin grefte
's-Gravenhage
45:58
166
leonard boekestijn
45:59
167
peter bos
46:02
168
hans bramsen
Delft
46:03
169
jan knijnenburg
Delft
46:04
170
rene arkink
Pijnacker
46:05
171
jan van duinen
Delfgauw
46:06
172
stef van kempen
Naaldwijk
46:08
173
martin pronk
Nootdorp
46:09
174
ruud smits
Delft
46:11
175
vincent de bruin
Den Hoorn Zh
46:13
176
freek jansen
Rijswijk Zh
46:14
177
andre van wingerden
Poeldijk
46:17
178
ronald slingerland
Delfgauw
46:18
179
ron holling
Delfgauw
46:21
180
leonard de vreede
Delft
46:23
181
gilbert post
Maassluis
46:25
182
jim van zuylen
Rijswijk Zh
46:27
183
hans de borst
Monster
46:28
184
aad heemskerk
Warmond
46:30
185
maarten polman
Maasland
46:31
186
henk bodde
Delft
46:34
187
adri zevenbergen
Vlaardingen
46:35
188
jos verberne
Delft
46:35
189
frans van winden
46:36
190
john treffers
Delft
46:37
191
erik van de graaf
den haag
46:37
192
hans van belle
Zoetermeer
46:38
193
andre van veen
Gouda
46:39
194
koos batist
46:39
195
eelke de boer
Delft
46:41
196
jacob buitelaar
Delft
46:43
197
ton loef
Tholen
46:45
198
jan wolfs
46:45
199
vincent van hout
Monster
46:46
200
ronald in 't velt
Voorburg
46:49
201
barend broen
46:52
202
bart van osch
Pijnackerz
46:56
203
wijnand vd vet
's-Gravenhage
47:01
204
mike waar
Naaldwijk
47:03
205
bram molenaar
Delft
47:05
206
dick van driel
Zoetermeer
47:06
207
aad taffijn
47:07
208
marien hofman
Delft
47:12
209
loek scholten
Nootdorp
47:13
210
frank haket
den haag
47:14
211
jos koop
Delft
47:16
212
hendrik jan bloemert
47:17
213
wouter gerritsma
Delft
47:18
214
leo van marrewijk
47:19
215
piet wolff
Delft
47:20
216
kan hilkhuijsen
Delft
47:21
217
theo zwaaf
Nootdorp
47:22
218
gert jan biersteker
Delft
47:26
219
niels harmoen
Pijnacker
47:27
220
kees de kok
Naaldwijk
47:28
221
martin boonstra
Monster
47:30
222
ronald wessels
Delft
47:31
223
henk kruis
Voorburg
47:32
224
rene van erk
Melissant
47:33
225
paul moerkerk
Delft
47:35
226
rob alfons
Schiedam
47:36
227
gerrit van ommering
47:37
228
ton hoernig
Delfgauw
47:38
229
frank dekker
Breda
47:38
230
hans rensen
Schipluiden
47:41
231
bert van bommel
Naaldwijk
47:44
232
ron muijen
47:45
233
leo heijdra
Schipluiden
47:45
234
fred timmerman
amersfoort
47:46
235
dick groeneveld
Delft
47:47
236
sander kerkhof
Pijnacker
47:49
237
cock franke
Pijnacker
47:50
238
marcel kamsteeg
Voorburg
47:50
239
wim hanemaaijer
De Lier
47:51
240
peter meulmeester
47:54
241
hans doets
Delft
47:54
242
tom de with
Delft
47:55
243
peter wijga
Delft
47:56
244
anthony mowon
's-Gravenhage
47:58
245
erik leeuwarden
rijswijk
47:59
246
ton paardekooper
Pijnacker
48:00
247
jean claessens
's-Gravenhage
48:01
248
derk jan van heerden
Delft
48:02
249
erik burgers
Schiedam
48:02
250
ton van marrewijk
Schipluiden
48:03
251
claus barendse
48:04
252
jan dirk jansen
delft
48:04
253
bert van de schans
Den Hoorn Zh
48:07
254
anthony patterson
Delfgauw
48:10
255
wim lemmens
Delft
48:12
256
arie boers
's-Gravenzande
48:18
257
kees van zaanen
Rijswijk Zh
48:19
258
ronald storm
48:20
259
jon assink
Delft
48:22
260
ali simi
den haag
48:24
261
ron caster
Zoetermeer
48:25
262
niek van de putten
Pijnacker
48:28
263
erik boekestijn
De Lier
48:29
264
michel smits
Delfgauw
48:30
265
ronald hoogenboom
Naaldwijk
48:31
266
kees eekhout
48:35
267
lex boers
's-Gravenzande
48:36
268
john de reus
Pijnacker
48:37
269
jaco verkade
Den Hoorn Zh
48:39
270
marco kraakman
Gouda
48:40
271
jozef wu
Delft
48:43
272
aad buitendijk
Delft
48:45
273
jacob van der spek
Schipluiden
48:46
274
jaap kwak
Delft
48:48
275
guido bindels
Delft
48:50
276
kees van paassen
48:52
277
gerard van de stok
De Lier
48:54
278
leo suijker
Pijnacker
48:59
279
geert vijverberg
Delft
49:00
280
kees fransen
Den Hoorn Zh
49:02
281
alex van den berg
49:04
282
arie de jong
Den Hoorn Zh
49:06
283
marco grootscholten
Wateringen
49:07
284
laurens van vliet
Delft
49:07
285
tim de ruijter
49:11
286
martin de vries
Delfgauw
49:13
287
jeroen van der stuyt
49:15
288
jan doorduyn
Delft
49:17
289
claus reich
49:18
290
mike boeschoten
49:19
291
andre hoek
Delft
49:20
292
rik hessing
Rijswijk Zh
49:21
293
marcel smit
49:26
294
han van den boogaard
Delft
49:27
295
aad de koning
Nootdorp
49:29
296
leo de niet
Zoetermeer
49:30
297
hans nieuwsstraten
49:32
298
philip nieuwenhuyse
Delft
49:38
299
leo harreman
Maasdijk
49:39
300
marco kleuskens
49:41
301
marco van de berg
49:43
302
fred boom
49:44
303
thijs giskes
Delft
49:45
304
joep willemsen
De Lier
49:46
305
rob scholten
Oss
49:47
306
martin appel
Rijswijk Zh
49:48
307
wouter van paasen
49:49
308
maurice verhoeff
Delft
49:51
309
willem van de ven
Delft
49:55
310
wim van leeuwen
Delft
49:59
311
peter hendriks
Pijnacker
50:01
312
ard doorduyn
Delft
50:06
313
arie boer
Delft
50:11
314
marcel langeveld
50:15
315
gijs van oevelen
Den Hoorn
50:24
316
rene van den burg
Waddinxveen
50:25
317
bart cuperus
Delft
50:28
318
marcel janson
Delft
50:29
319
robert mallee
's-Gravenhage
50:30
320
eric de gier
Delfgauw
50:33
321
kees huiberts
Delft
50:34
322
gert-jan krimp
Delft
50:35
323
erik kraaij
Delft
50:36
324
marcel versteeg
Delft
50:37
325
lennard tetteroo
delft
50:38
326
jan baltissen
Delft
50:39
327
ton houtepen
Delft
50:40
328
roald de graaf
Haarlem
50:41
329
leendert stutvoet
Delft
50:42
330
joop van dorp
Delft
50:43
331
pieter overes
Rijswijk Zh
50:44
332
rob van der ham
's-Gravenhage
50:44
333
rob fest
Voorburg
50:44
334
rob stallinga
Rijswijk Zh
50:45
335
hjalmar groen
Delft
50:45
336
peter iping
's-Gravenhage
50:48
337
ronald holdijk
50:49
338
joost van putten
Delft
50:50
339
rob oosterveer
Naaldwijk
50:53
340
dennis baas
Schiedam
50:54
341
freek zimmerman
Den Hoorn Zh
50:54
342
pieter kuipers
Nootdorp
50:55
343
wim krosschell
Delft
50:58
344
peter boer
Delft
50:59
345
maarten van de tweel
Delft
51:00
346
bastiaan de ruiter
Amsterdam
51:00
347
sander elvik
Voorburg
51:01
348
jan pedro vis
Delft
51:01
349
leo prins
Naaldwijk
51:02
350
marcel bijkerk
's-Gravenhage
51:06
351
ton v.d. pol
's-Gravenhage
51:07
352
piet boon
Monster
51:09
353
zion sharabi
Delfgauw
51:10
354
rob van woudenberg
Delft
51:12
355
john coolegem
wateringen
51:13
356
albert tijdeman
's-Gravenhage
51:15
357
henk kaptein
Delfgauw
51:17
358
sebastiaan wibier
Delft
51:18
359
leo romberg
Delfgauw
51:22
360
leen huisman
Delft
51:23
361
jhon van campenhout
Delft
51:26
362
jaap krayenbosch
Delft
51:27
363
ronald jas
Voorburg
51:28
364
albert ruigrok
Pijnacker
51:29
365
ed v. zweden
Rijswijk Zh
51:31
366
richard van der bie
rotterdam
51:32
367
pieter van meeteren
51:33
368
frans metselaar
Den Hoorn Zh
51:34
369
theo cenin
Delft
51:36
370
erik karreman
Delfgauw
51:36
371
bert van aller
Voorburg
51:36
372
eric bijsterveld
Delft
51:37
373
klaas pakvis
's-Gravenzande
51:38
374
marcel van de stap
Den Hoorn Zh
51:40
375
robert de bruin
Delft
51:43
376
cent wageveld
Naaldwijk
51:44
377
joost braam
Delft
51:47
378
chittiappa kolera
Delft
51:49
379
jan godelie
51:50
380
arie strijbis
51:51
381
kristofer skaug
Delft
51:57
382
jos toetenel
Delft
51:58
383
hans gielesen
Delft
51:59
384
peter roeleveld
51:59
385
stefan roossenmaalen
Delft
52:00
386
ben hillier
Delft
52:02
387
jan neutel
Delft
52:03
388
koos verbakel
Pijnacker
52:05
389
henk v d kloet
52:06
390
henri wijnants
Delft
52:09
391
marco spijer
Leiden
52:10
392
jeroen vogelaar
Leiden
52:11
393
rob bovelander
rijswijk zh
52:12
394
andre bovelander
Rijswijk Zh
52:13
395
roeland munning
Dordrecht
52:14
396
leonard de vreede
Delft
52:17
397
eddy francot
Delft
52:18
398
theo kuipers
52:19
399
herman rosenboom
Delft
52:20
400
henny karreman
Delfgauw
52:21
401
frank foole
Delft
52:22
402
evert bijl
Pijnacker
52:23
403
henk van hagen
Nootdorp
52:27
404
erwin zeevaart
52:28
405
thom dielen
Delft
52:34
406
henk de witte
Delft
52:35
407
jan van de vaart
Maasland
52:42
408
joop van koert
Pijnacker
52:42
409
hans kouwenhoven
Delft
52:43
410
jan van pelt
Vlaardingen
52:44
411
rob boekesdein
Den Hoorn Zh
52:45
412
jeroen de groot
Dordrecht
52:46
413
gerard meijer
Delft
52:47
414
rob trompper
Delft
52:48
415
ronald rozenmeijer
Delft
52:49
416
peter kamermans
Honselersdijk
52:50
417
patrick groen
Amsterdam
52:53
418
juriene hollaar
's-Gravenhage
52:54
419
wiljo romijn
Nootdorp
52:55
420
ruud koops
Delft
52:55
421
menno de waard
Maassluis
53:01
422
peter berg
53:01
423
salvator bellisima
53:03
424
geert van den berg
53:03
425
rob franken
Delft
53:05
426
leo tetteroo
53:05
427
ed van den berg
Delft
53:09
428
ed vergeer
Gouda
53:10
429
oscar de kloe
's-Gravenhage
53:11
430
sander barkhuysen
Pijnacker
53:13
431
dick rensen
Delft
53:15
432
peter pigmans
53:17
433
christiaan mooiweer
Delft
53:18
434
sjaak klaassen
Rotterdam
53:20
435
richard timman
Maassluis
53:21
436
theo zuijderwijk
Naaldwijk
53:26
437
menno van schaick
Delft
53:32
438
pieter buitendijk
Delft
53:36
439
hans coopmans
's-Gravenhage
53:37
440
richard de haan
53:40
441
willem jan van liere
delft
53:42
442
ron broekhart
Delft
53:47
443
wim kalkman
53:48
444
cees crielaars
Voorburg
53:51
445
floor toetenel
Delft
53:54
446
ulbe spaans
53:56
447
barry van zwet
rotterdam
54:03
448
wolter smit
54:04
449
joop looye
54:09
450
rogier doornbos
Arnhem
54:20
451
bert de reuver
Maassluis
54:21
452
jim vd knaap
delft
54:27
453
serge de vos
Delft
54:28
454
alex van leeuwen
Delft
54:30
455
ron de ruijter
Delft
54:31
456
ben roosenmaallen
's-Gravenhage
54:43
457
edward verbree
Delft
54:46
458
henk koster
Delft
54:49
459
arend ter bork
54:52
460
stefan verhoeff
Delft
54:53
461
martin van leest
delft
54:54
462
frank naberman
Almelo
54:57
463
mark schuurmans
De Lier
54:58
464
ruud van der struif
Delft
55:00
465
jakob udding
Amsterdam
55:06
466
erik bouts
55:08
467
jos van ieringen
Delft
55:11
468
leo van lier
Delft
55:12
469
jop vaes
Delft
55:13
470
wolter smit
Delft
55:15
471
don ruigrok
Pijnacker
55:18
472
rinus krieger
Delft
55:22
473
richard schrama
's-Gravenhage
55:23
474
arend van breukelen
Delft
55:26
475
frans van dun
Maassluis
55:27
476
bert cornel
Delft
55:27
477
hans vlielander
Honselersdijk
55:29
478
renzo berghout
Delft
55:31
479
jeroen verwaal
Delft
55:35
480
nico van adrichem
De Lier
55:36
481
simon van der berg
Delft
55:41
482
gert riphagen
Delft
55:42
483
roeland van de putten
Delft
55:47
484
richard ruygrok
55:48
485
martijn bennis
Delft
55:49
486
bruno aravena
Dordrecht
55:51
487
edwin van de kerken
Delft
55:52
488
h van de huls
Pijnacker
55:53
489
rene lousma
Delft
55:55
490
nico arkesteijn
Wateringen
55:56
491
boudewijn dede
's-Gravenhage
55:58
492
henk de valk
55:59
493
janpieter boekestijn
Delft
56:00
494
ismael doncker
Delft
56:04
495
eirc dees
's-Gravenhage
56:07
496
rien koert
Delft
56:08
497
klaas flokstra
Vlaardingen
56:09
498
albert plukker
Delft
56:11
499
jan reneman
Rijswijk Zh
56:20
500
pim meijkamp
Delft
56:22
501
alfred zwiggelaar
's-Gravenhage
56:24
502
stephan slee
Delft
56:24
503
ton van brussel
Nieuwerkerk ad IJsse
56:25
504
arthur pronk
56:31
505
jan de bruin
Waddinxveen
56:35
506
onbekende loper
56:36
507
jeroen bakker
Delft
56:36
508
rene karsdorp
Delft
56:38
509
pim boxmeer
Delft
56:39
510
rob bloot
56:41
511
chris raaphorst
56:50
512
wim voorn
Aalsmeer
56:53
513
john janssen
's-Gravenhage
56:54
514
cees van laren
Delft
57:05
515
jos koppert
Monster
57:12
516
george schnumpf
Delft
57:24
517
bob maltha
Pijnacker
57:25
518
nico duivenvoorde
Naaldwijk
57:40
519
joost kerklaan
57:48
520
cor van de gaag
Nootdorp
57:50
521
gerrit handgraaf
Pijnacker
57:57
522
casper rodijk
Delft
57:59
523
roy blinker
Delft
58:02
524
willem van asselt
Naaldwijk
58:04
525
john cranen
's-Gravenhage
58:09
526
henk van leeuwen
's-Gravenhage
58:20
527
bob van ravesteijn
Voorburg
58:25
528
leo holtrop
Delfgauw
58:33
529
joost van der hulst
58:36
530
kees van den berg
Den Hoorn Zh
58:39
531
hans de vreede
Delft
58:49
532
henk hijdra
Spijkenisse
58:51
533
marcel brand
Naaldwijk
59:02
534
marcel gillemans
Delfgauw
59:09
535
daan brinkhuis
Delft
59:18
536
richard surie
's-Gravenhage
59:28
537
wim albers
Zoetermeer
59:51
538
koos blokland
Delft
59:53
539
jan willem albers
1:00:03
540
paul boot
Delft
1:00:05
541
christian poelma
1:00:22
542
peter wesseling
Delft
1:00:30
543
bas van lith
Delfgauw
1:00:32
544
jan verbeek
Delft
1:00:45
545
joop stroom
1:00:47
546
anne mart mastenbroek
Schiedam
1:00:49
547
marcel vermeeren
Delft
1:00:59
548
wim vogels
Den Hoorn Zh
1:01:38
549
gijs koen
's-Gravenzande
1:01:39
550
marcel hekking
Wijk bij Duurstede
1:01:53
551
drik wijffels
amsterdam
1:02:16
552
ernst speedy jan bosma
Delft
1:02:49
553
jaap laay
Delft
1:02:51
554
wim metselaar
's-Gravenhage
1:02:52
555
herman timman
Maassluis
1:02:54
556
rene van veelen
De Lier
1:03:49
557
jos tempelman
Delft
1:04:27
558
gertjan gillen
Delft
1:04:30
559
marijn driel
Delft
1:05:45
560
aad keij
Delft
1:06:20
561
kees bosman
Nootdorp
1:07:25
562
benjamin hinderink
Delft
1:07:39
563
robert de waard
Schiedam
1:08:21
564
piet mangert
1:08:36
565
joost brouwer
Noordwijkerhout
1:12:24
566
coen krijgsman
Delft
1:12:41
V10, 10 KM
Plts
Naam
Tijd
1
annette van der heijde
Delft
44:20
2
marjolein koot
Delft
45:12
3
jose stolze
45:23
4
margeet schouten-dikke
46:24
5
petra veen
Delft
46:29
6
patricia huisman
46:36
7
tres duijndam
46:57
8
frieda van zijl
Naaldwijk
47:23
9
jolanda ammerlaan
Maasland
47:25
10
elga jansen
Delft
47:39
11
jannie van bommel
Naaldwijk
48:06
12
riet van de enden
Delft
48:23
13
paula bentvelzen
De Lier
48:33
14
maria french
Den Hoorn Zh
48:47
15
veerle sterken
Delft
48:50
16
wenny geenevasen
Delft
48:54
17
sara peters
Delft
48:56
18
jacqueline molenaar
Naaldwijk
48:57
19
corrie hoogweg
49:34
20
ria van wijk
Delft
49:36
21
fieke v ijperen-v.d. v
Wateringen
49:42
22
rebecca ramakers
Haarlem
49:47
23
astrid rosenboom
Delft
50:07
24
liselot kips
Delft
50:07
25
hannie de jong
den hoorn
50:08
26
joyce van rijn
50:10
27
karin van beekum
50:20
28
sandra spee
50:21
29
ingvild kraakman-han
Gouda
50:23
30
mia van zinnen
Delft
50:25
31
marion holtmark
Waddinxveen
50:26
32
marian van zijl
Poeldijk
50:31
33
deborah brinkman
Delfgauw
50:42
34
marjan krassenburg
alphen aan de rijn
50:46
35
jaqueline ruizenaar
Hardenberg
50:50
36
toke van ruijven
50:53
37
anja boks
Naaldwijk
50:58
38
marjo van der laan
's-Gravenhage
50:59
39
ilse koster
Delft
51:16
40
ellen barnhoorn
Noordwijk Zh
51:25
41
lies suiker
Delft
51:30
42
diana de bruijn
Rijswijk Zh
51:35
43
anja hegge van marrewi
's-Gravenzande
51:42
44
jacqueline van broekhu
Delft
51:47
45
anja querido
Voorburg
51:48
46
trees van der harg
Pijnacker
51:57
47
sabine verwiel
52:15
48
elly smit paalvast
delft
52:16
49
ellen biesheuvel
Maassluis
52:34
50
marieke van der zijde
Delft
52:44
51
geertje bekebrede
Delft
52:45
52
marion de vlieger
Delft
53:07
53
chantal de vette
Voorburg
53:14
54
aleksandra zijlstra
53:25
55
gretha vijverberg
Naaldwijk
53:29
56
ingrid paling
Rijswijk Zh
53:30
57
jolanda castano
Delft
53:46
58
wilma wolve
Den Hoorn Zh
53:48
59
ingrid warringa
Pijnacker
54:03
60
josien gudden
Delft
54:14
61
joost lagerwij
's-Gravenzande
54:25
62
jessica bom
54:36
63
nijnke gillemans
Den Hoorn Zh
54:38
64
elly van der spek
Delft
54:51
65
monique van kan
Delft
55:05
66
roelie de jong
Voorhout
55:21
67
doreen pouwels
Berkel en Rodenrijs
55:25
68
paula boer-slee
Delft
55:28
69
ingrid mooij
's-Gravenhage
55:29
70
anja rullens
55:30
71
veerle rypma
Delft
55:34
72
petra hoevenaar
Delft
55:35
73
mariette v d duyn scho
55:36
74
petra van heesch
Delft
55:38
75
ina den edel
Gouda
55:42
76
marijke schillemans
Delft
55:42
77
frederique dekker
Breda
55:44
78
lonneke van de bergh
's-Gravenhage
55:46
79
margret van gerven
Rotterdam
55:55
80
marike ten have
Delft
56:01
81
marjolein kips
's-Gravenhage
56:03
82
yvonne gram
Poeldijk
56:05
83
hetty plomp
Delft
56:06
84
karinvan de meer
Delfgauw
56:14
85
thelma lexmond
Rotterdam
56:30
86
jannie dijkhuizen
Delft
56:32
87
marjo benhaim
Nootdorp
56:34
88
malgosia zolniercezyk
Rijswijk Zh
56:34
89
thanh-tam nguyen
Delft
56:35
90
elizabeth moolenaar
Delft
56:45
91
conny castelein
Rotterdam
56:46
92
liotti ellferich
Delft
56:48
93
elizabeth pinedovivero
Delft
56:48
94
annelies dessens
Delft
56:50
95
truus sturm
Bodegraven
56:51
96
veronica deumers
Den Hoorn Zh
56:53
97
marion geng
56:55
98
josien van gorkum
57:02
99
marieke stolwijk
Utrecht
57:16
100
marielle van vliet
Schipluiden
57:19
101
crista van dongen
57:28
102
merel beerthuizen
Delft
57:30
103
nelly verpoort
's-Gravenhage
57:42
104
danielle beerens
Delft
57:43
105
silvi de boer
Delft
57:44
106
ria van paassen
Delft
57:45
107
marion smulders
Delft
57:46
108
catrien claessen
's-Gravenhage
57:49
109
thea van der gaag rolv
Nootdorp
57:51
110
hanna zuidema
Monster
57:52
111
dorine prins
Delft
57:56
112
marjolein daman paling
Den Hoorn Zh
57:58
113
sonja wachters
Delft
57:59
114
hanneke v. breen-fialk
Delfgauw
58:00
115
jolanda roos
58:03
116
ineke halve
Maasland
58:05
117
arjenne bastiaansen
Delft
58:07
118
henriette booy-koorn
Barendrecht
58:08
119
anne marie joustra
's-Gravenhage
58:19
120
ellen elferink
Rotterdam
58:29
121
jolanda de vreede
58:43
122
monique cecile
58:46
123
elsbeth van bathen
Delft
58:54
124
anneke lamers
Rotterdam
58:59
125
marina ogier
's-Gravenhage
59:05
126
ria pluimgraaff
Vlaardingen
59:10
127
rianne ammerlaan
59:11
128
linda de ruiter
Rotterdam
59:13
129
lies janssen
Rijswijk Zh
59:27
130
wilma kneppers
Delft
59:34
131
hanneke blokland
59:38
132
wendy de witte
Den Hoorn Zh
59:39
133
evelien kooman
Delft
59:41
134
tessa van der kommer
Delft
59:45
135
tanja van dijk
's-Gravenhage
1:00:00
136
marlon van der stroom
Zoetermeer
1:00:01
137
ank hoogeveen
Delft
1:00:03
138
debby martienus
1:00:17
139
yvonne scholten
1:00:18
140
tamara van de pas
Delft
1:00:24
141
nancy wesseling
Delft
1:00:29
142
anezka schrumpf
Delft
1:00:34
143
ilona ammerlaan
1:00:35
144
annie vd knaap
delft
1:00:51
145
nicolien opdam
's-Gravenhage
1:00:56
146
astrid verweij
Delft
1:00:57
147
loes va hees
1:00:57
148
eugenie hofwijks
Rijswijk Zh
1:01:16
149
elle neelen
Delft
1:01:17
150
gonnie van vliet
's gravenzande
1:01:22
151
babette van aggelen
Schiedam
1:01:24
152
natasja boslooper
Delft
1:01:24
153
marjolein
's-Gravenhage
1:01:35
154
miriam zwaan
Wijk bij Duurstede
1:01:52
155
jeanette wijninga
Hoek van Holland
1:02:17
156
els bol
Naaldwijk
1:02:29
157
ciska van de knaap
Wateringen
1:02:39
158
margriet udding
's-Gravenhage
1:03:07
159
patricia kromhout
Delft
1:03:42
160
karin van veelen
1:03:48
161
jose linders
Delft
1:04:21
162
astrid philipsen
Poeldijk
1:04:23
163
hilda van hoewijk
Delft
1:04:28
164
esta groos
Delft
1:04:29
165
marijke van hagen
Nootdorp
1:04:54
166
cora hardonk
Rijswijk Zh
1:04:56
167
laura van dijk
Delft
1:05:28
168
wilma leunge
Almelo
1:06:19
169
cindy naberman
's-Gravenhage
1:06:20
170
marloes boer
Delft
1:08:40
171
yvonne van eck
1:11:30
M5, 5 KM
Plts
Naam
Tijd
1
willem lenting
16:08
2
roche silvius
16:19
3
jorrit pels
16:30
4
donnie fransen
16:43
5
matthijs niemaens
16:52
6
chris van schie
17:00
7
frank staal
17:04
8
eddy roodakker
17:31
9
e.m. uilenhoed
17:40
10
ton bakhuis
17:43
11
hans blokker
17:50
12
joeri smit
18:11
13
rogier groenewegen
18:18
14
remy bourquin
18:20
15
richard holstege
18:24
16
appie beekhuizen
18:29
17
abe domino's pizza
18:38
18
wijnand renaud
18:42
19
martijn leonard
18:47
20
paul van der burg
18:51
21
peter rotteveel
19:02
22
martin weeda
19:03
23
hugo van den ende
19:19
24
dennis buitendijk
19:21
25
peter van schie
19:22
26
kees olsthoorn
19:35
27
sjaak stolker
19:54
28
marcel rotteveel
20:05
29
wichard hulsbergen
20:07
30
vincent van den haak
20:22
31
franz van welzen
20:25
32
eric melse
20:28
33
Michiel Bok
20:34
34
hans van den berg
20:38
35
rien de wolff
20:54
36
mark stuurman
21:00
37
joost domino's pizza
21:16
38
jack v.d.pluijm
21:18
39
peter onings
21:19
40
peter wesseling
21:23
41
henk van leeuwe
21:24
42
rene leusen
21:25
43
pim geurts
21:42
44
bart van der ruijt
21:43
45
wilko zuidema
21:46
46
johan van der harst
21:48
47
lion van egmond
21:54
48
leander verbeij
21:55
49
patrick van koppen
22:01
50
jan verbeij
22:02
51
michael van welzen
22:07
52
erik klijn
22:09
53
eugene van den berg
22:12
54
mark domino's pizza
22:25
55
dick kuikstra
22:35
56
johan lieffering
22:40
57
leo fierloos
22:47
58
jurjen de smit
22:51
59
jan nieuwenburg
22:51
60
aad van den berg
22:53
61
cor lander
22:59
62
jan peter de wit
Delft
23:03
63
stoffel domino's pizza
23:05
64
paul domino's pizza
23:08
65
jeroen kole
23:10
66
ronald schrier
23:15
67
adrie stikkelman
23:23
68
rudger 't hart
23:31
69
dick bakker
23:35
70
kyle robertson
23:39
71
joe de visser
23:41
72
joop van der burg
23:43
73
marcel van der deijl
23:44
74
peter eishout
23:45
75
sander kruis
23:47
76
bas boelsma van der ma
23:49
77
koos wenneker
23:50
78
abdelmalek khamkhami
Delft
23:51
79
pierre hardy
Delft
23:53
80
ronald kraaijeveld
23:59
81
gijs van schaik
24:20
82
john weltens
24:21
83
berry kramer
24:22
84
danny mets
24:24
85
ger boelsma
24:28
86
hans elgershuizen
24:30
87
martin leonard
24:31
88
ed vonk
24:33
89
leo de krom
24:35
90
frans massar
24:36
91
hans den hollander
24:40
92
theo van de steuijt
24:41
93
ruud stift
24:44
94
henk caeser
24:45
95
jan jol
24:47
96
jordi wagevel
25:02
97
thomas evers
25:03
98
niels skeenbergen
25:04
99
kasper tempel
25:08
100
roel voerman
25:14
101
roeland van egmond
25:20
102
henk nichting
25:21
103
peter v.d. heijden
25:21
104
ton sosef
delft
25:27
105
marco van wetering
25:43
106
victor noya
25:44
107
rob van der plas
25:45
108
frans v.d. wel
25:47
109
peter perlot
25:48
110
olaf karlas
25:49
111
marcel davids
25:50
112
ton de leede
25:52
113
henk van wijk
25:59
114
rene de roo
26:03
115
peter buitendijk
26:05
116
thomas van boheemen
26:10
117
Friso Noteboom
26:11
118
leen vd plas
delft
26:33
119
albert lubbersen
26:38
120
frans odijk
26:41
121
leo heijstek
26:45
122
leon van gentevoort
26:46
123
erik van broekhoven
26:51
124
lesley both
26:54
125
aad versteeg
26:55
126
quinten van der zwan
26:55
127
kok louwen
delft
26:58
128
henk kuizenga
27:11
129
martijn verbeij
27:23
130
wim de koning
27:25
131
peter makkes
27:25
132
marcel schotting
27:32
133
alphons bode
delft
27:34
134
peter van dijk
delfgauw
27:36
135
ton redel
27:38
136
ruud valk
27:41
137
coen van der vegt
27:46
138
henk bodewas
27:49
139
mattijs driel
27:51
140
cor dam
27:53
141
jurjen buurmans
27:54
142
arie van beek
27:59
143
wim suiker
28:02
144
linda wisselo
28:03
145
paul mokveld
28:04
146
sil draaisma
28:15
147
rob verbeij
28:26
148
jan makkes
28:26
149
nico jouwe
28:27
150
adrie dumay
den hoorn
28:31
151
jos metrelaar
28:31
152
lee van bilsen
28:34
153
jules brugmans
28:39
154
karel steijger
delft
28:44
155
hennie goene
29:00
156
eugenea noya
29:12
157
erwin reedijk
29:48
158
victor laurs
29:55
159
gerrit v.d. struif
30:01
160
dennis van dijk
30:29
161
cahit tas
30:38
162
john klijsen
Delft
30:59
163
nico verbeij
31:09
164
henk de witte
31:16
165
koos van holstein
31:27
166
gabriel paardekooper
33:16
167
joey van rijn
34:14
168
ronnie van rijn
34:16
169
wesley tinge
34:20
170
adri vandijk
34:40
171
harold gabeler
Delft
41:27
V5, 5 KM
Plts
Naam
Tijd
1
roxanne weeda
19:55
2
petra zeelenberg
21:02
3
ilse wesseling
21:21
4
mawreen koster
22:05
5
elise versteeg
22:33
6
janneke hopman
23:42
7
joke grozdenovie
23:58
8
lisette van der zanden
24:09
9
wietske vreugdenhil
24:27
10
rosina dos reis brito
24:46
11
jonne van baalen
24:56
12
maaike eken
25:03
13
lieke heydemann
25:20
14
wendy gouwenberg
25:25
15
elma leonard
25:29
16
milou foole
25:37
17
iris de graaf
25:38
18
rianne verbeij
25:39
19
anoek verbeij
25:40
20
melanie droppert
26:09
21
kelly verweij
Delft
26:12
22
anna van eenwijk
26:14
23
marieke kollmer
26:15
24
ineke lodensteijn
26:16
25
sonja van eenennaam
26:50
26
helma vonk
pijnacker
26:56
27
judith van schie
27:19
28
annet pronk
27:25
29
saskia plomp
27:26
30
jantien rutten
27:27
31
trudie van de berg
27:28
32
nicole diepenbroek
27:30
33
agnes jonkman
27:31
34
marjolein suiker
27:35
35
yvon van houdt
27:37
36
marian loth
27:48
37
annet van der horn
27:50
38
hennie buurmans
27:55
39
Natasha Knegt
27:56
40
marleen hallensleben
27:58
41
joke metzelaar
28:00
42
ingrid snip
delft
28:09
43
esther wagenaar
28:12
44
anouk tuitel
28:23
45
andrea van velzen
delft
28:23
46
angelique van dam
28:24
47
bianca jansen
28:24
48
vanessa hendriks
28:25
49
wendy de vreede
28:28
50
lydia van rijt
28:28
51
marleen van solingen
28:35
52
femke stolker
Delft
28:38
53
sandra de bruin
28:43
54
lieke van de wiel
28:44
55
thea mokveld
28:46
56
djamila benaouda
28:47
57
nicolette van der palm
28:48
58
dorien reiche
28:51
59
janine domino's pizza
28:54
60
josephine wajer-busch
28:55
61
daniele balk
den hoorn
28:55
62
irma uyverberg
29:02
63
susan riedel
29:07
64
eline de winter
29:14
65
melanie vogel
29:18
66
karen vermeulen
29:32
67
ellen suyker
29:34
68
thea zwaaf
29:35
69
jolanda schoenmaker
29:50
70
renee ypma
delft
29:56
71
marja van duinen
29:58
72
Linde Ras
29:59
73
astrid verbeij
30:04
74
xandra schipperheijn
30:08
75
Ingeborg Smit
30:15
76
ellen van der hijden
30:17
77
ine ruygrok
30:27
78
mirjam van der vlist
30:35
79
femke sletering
30:43
80
lydian de leede
30:46
81
hilda uyverberg
30:46
82
monica carriere
30:47
83
rian de vreede
30:48
84
wendy dumay
30:53
85
mu lao
30:54
86
anneke devries
30:57
87
jacqueline appel
31:08
88
merit verbeij
31:09
89
carla Dumay
31:10
90
lili oud
31:11
91
marjorie kartowidjojo
31:47
92
leoniek van nielen
31:54
93
petra lukassen
delft
32:01
94
ellen melse
32:04
95
rosanne van diepen
32:15
96
astrid verweij
Delft
32:20
97
jolanda de bock
32:20
98
nettie van de kroft
32:21
99
jasmijn karlas
32:48
100
esther rottier
32:57
101
hilde herweijer
33:07
102
coby nell
33:13
103
christel paardekooper
33:15
104
janneke buitelaar
33:46
105
maria wensveen
33:58
106
yolanda verburg-v.slob
33:59
107
antoinette dijkman
34:24
108
tess wageveld
34:36
109
joke wageveld
34:38
110
karin driel
34:51
M2.5, 2,5 KM
Plts
Naam
Tijd
1
matthijs van oosten
8:44
2
ge van der kraan
9:21
3
ivan broer
9:34
4
jef andrea
10:35
5
levi salet
11:02
6
sten verveen
11:12
7
seb harrevelt
11:36
8
gianne bottema
12:10
9
harald bottema
12:36
10
job van den berg
13:28
11
thomas smagge
13:31
12
jeroen-pepijn van veen
14:32
13
renaldo de groot
15:28
14
severijn de grijs
15:29
V2.5, 2,5 KM
Plts
Naam
Tijd
1
benigna doncker
10:37
2
xandra ten hacken
10:41
3
muriel de vreede
11:14
4
melissa v.d. hoeven
11:20
5
annah mossman
11:49
6
tessa massar
11:56
7
isabeau de gruijter
12:02
8
marise hamerslag
15:31
JO2.5, 2,5 KM
Plts
Naam
Tijd
1
fahio dos beis brto
9:18
2
tim dropper
9:19
3
gio van oosten
9:28
4
tim van lit
9:40
5
senne braun
9:46
6
hugo van den haak
9:55
7
rico peeters
9:57
8
sven romberg
10:08
9
gijs rebel
10:08
10
melanie de krom
10:21
11
bas tromp
10:27
12
philip mossman
10:30
13
davy du chateniem
10:34
14
wesley van der harst
10:34
15
tim trompper
10:36
16
jordi hoek
10:39
17
niels hoogenboom
10:40
18
niels hardeveld
10:46
19
jeroen verbeek
11:01
20
janathan salet
11:17
21
pim boer
11:19
22
casper van wijk
11:21
23
bram rutten
11:23
24
killian weltens
11:24
25
onno steenhuis
11:25
26
nick heyboer
11:46
27
bart wolf
12:03
28
kevin jongste
12:03
29
stijn trompper
12:05
30
justin warnaar
12:07
31
vinny van ginneken
12:14
32
niels tromp
12:16
33
auke tempel
12:17
34
bas rensen
12:17
35
lemarro lelbouchehati
12:24
36
erik bottend
12:28
37
david kok
12:31
38
daniel van wijk
12:32
39
thijs geurts
12:33
40
cas mertens
12:35
41
yossi de groot
12:42
42
wouter wenels
13:10
43
daan dekker
13:13
44
tristan de kievit
13:16
45
aan overgaag
13:18
46
mark kruis
13:19
47
thijs stutvoet
13:26
48
bas boer
13:33
49
robinson jouwe
14:16
50
youri schuurman
14:41
51
adel mourad
14:48
52
ricardo bergdorff
15:04
ME2.5, 2,5 KM
Plts
Naam
Tijd
1
van de zanden
9:45
2
vera van den haak
10:10
3
isis van wijk
10:15
4
loes smell
10:44
5
saskia zwaard
10:48
6
carina bakker
10:58
7
lors kloor
10:59
8
jennifer visser
11:31
9
rienke bakker
11:33
10
inge zonneveld
11:34
11
denise yildirim
11:44
12
diede mertens
12:35
13
debora droppert
12:41
14
aranka wichers
12:42
15
eline ruigrok
12:43
16
noreen draaisma
12:45
17
lisa massar
12:46
18
ivana de roo
12:54
19
roos ouwehand
13:11
20
charlotte adegeest
13:35
21
sara bakker
13:57
22
britt karlas
14:01
23
merel overqaaq
14:09
24
richelle adegeest
14:43
25
nina elgershuizen
14:47
26
nita dekker
16:10
27
eline vermeulen
16:21
28
floor verboom
17:28
29
amira moerd
17:28
30
hannah van dam
17:31
JO1, 1 KM
Plts
Naam
Tijd
1
jeroen lathouwers
3:44
2
loen van den broek
3:44
3
robbert feddema
3:46
4
daan van der helm
3:49
5
jim visser
3:54
6
jonas bakker
3:54
7
sven van der drift
3:56
8
thijs v.d. helm
4:05
9
daan schouten
4:06
10
ivo schipper
4:09
11
luc v.d. beek
4:10
12
jelte braun
4:12
13
dirk holland
4:16
14
paul smit
4:33
15
daan tromp
4:37
16
stan van wersch
4:41
17
sander rensen
4:42
18
lucas van berkum
4:42
19
joost wessels
4:43
20
boyd wallien
delft
4:43
21
erik van den broek
4:44
22
jurre keizers
4:44
23
kevin philipsen
4:45
24
tim hoogenboom
4:45
25
ivar dilweg
4:45
26
bram jansen
4:50
27
bjarne van der drift
4:51
28
kevin berenschot
4:53
29
jef van der helm
4:54
30
robin bergakker
5:26
31
bas de haze
5:31
32
jeroen bergakker
5:32
33
sam orsel
5:33
34
shawn janssen
5:34
35
vincent versluijs
5:34
36
aert stutvoet
5:36
37
cas brinkhof
5:38
38
stijn van der goes
6:04
39
joost bosman
6:12
40
jesper nijboer
6:14
41
jeremy schuurman
6:15
42
dennis scharp
6:17
43
bas van vliet
6:17
44
hidde keizers
6:18
45
kevin van rijsingen
6:23
46
geert stutvoet
6:26
47
jara ali
6:28
48
thijs de gier
6:29
49
rick van roon
6:31
50
robin van leeuwen
6:32
51
guido ruigrok
6:33
52
fabian ballast
6:53
53
doris lieon
7:18
54
chiel paardekoper
7:20
55
max van der bergh
7:22
56
duncan sjerp
7:33
57
rachid van der wilt
7:35
58
sven versteeg
7:41
59
michelle koster
7:42
60
tobias van der plaat
7:44
61
quinten de knegt
7:44
62
sybe duyts
7:50
63
oran van dort
7:54
64
kealan van dort
7:58
65
frits blokland
8:08
66
mikey van rijsingen
8:36
67
mike schulten
9:06
68
daan janssen
9:08
69
tim berenschot
9:38
ME1, 1 KM
Plts
Naam
Tijd
1
melanie de krom
3:42
2
frederiek jansen
3:55
3
sarah v.d. meer
3:59
4
emma nienhuis
4:06
5
nienke de jong
4:10
6
esther van berkum
4:17
7
charlotte treffers
4:18
8
babette zwaard
4:41
9
sanne wolf
4:42
10
verena de roo
4:46
11
jill de gier
4:51
12
juul hubert
4:52
13
emma patterson
4:55
14
anouk krempel
5:21
15
eva valk
5:21
16
kim van meurs
5:22
17
amber viening
5:22
18
lydia de smit
5:23
19
lucky ginneke
5:23
20
aline philipsen
5:24
21
anouk wichers
5:26
22
margreet rutten
5:27
23
julia jouwe
5:28
24
sophie mossman
5:29
25
mandy knaap
5:31
26
juliette van berkum
5:35
27
anne walvius
5:38
28
sigourney nieuwpoort
5:42
29
dani brandsema
5:42
30
vera van dun
5:43
31
bianca van roon
5:44
32
maureen banga
5:58
33
noelle de visser
6:11
34
marieke koorn
6:16
35
richelle van koppen
6:23
36
dorenda zwaard
6:25
37
kristy van rijn
6:27
38
emma van dun
6:27
39
anne tromp
6:28
40
daley kruithof
6:30
41
cleo foole
6:30
42
elise van berkum
6:34
43
maud paardekooper
7:20
44
jeanina kruithof
7:24
45
kimberley scharp
7:27
46
ismay groeneveld
7:32
47
frederique de knegt
7:45
48
annika lieon
7:47
49
hewi ali
7:49
50
noortje duyts
7:53
51
kim snell
8:01
52
zeineb omar
8:03
53
anne van dijk
8:30
54
sanne treffers
8:34
55
cheyenne van rijsingen
8:41
56
fenna nijboer
8:57
57
marit van hees
9:07
58
suzanne janssen
9:10
Uitslag gepubliceerd op www.dekoplopers.nl
Uitslagverwerking: Studiehulp Delft (www.studiehulp-delft.nl / 015 2622155)
voor een onderwijspakket van computercursus tot huiswerkbegeleiding
www.uitslagen.nl
20-05-2004 00:00