| | | | | Uitslagenlijst Enschede Marathon
Enschede - Zondag 16 mei 2004
MSEN, MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Jackson Kipchumba Kipg
Kenia
2:15:37
2:15:36
11
Stanley Keesio Kibet
Kenia
2:24:01
2:24:00
14
Edwin Veenstra
Marathon Pim Mulier
2:43:44
2:43:42
15
Peter Bruinsma
Atletics Nijverdal
2:47:22
2:47:20
17
Maurits Heikoop
Loopgroep PK
2:56:52
2:56:42
19
Grant de Munnik
Loopgroep PK
3:15:18
3:15:14
21
Andre Willems
Troisdorfer LG M.U.T
3:17:47
3:15:59
22
Wim Diepeveen
Avanti-Wilskracht
3:18:51
3:18:46
23
Machel Nuyten
Leiden Road Runners
3:23:20
3:22:30
24
Rudy van der Heijden
Loopgroep PK
3:26:16
3:26:01
25
Gert-Jan van Groningen
Ron Clarke
3:27:47
3:27:45
26
René van Weezep
Atletics Nijverdal
3:28:28
3:28:19
27
Edwin van der Loop
Oss '78
3:29:07
3:28:47
30
Stefan Chrzanowski
Vlierzele Sportief
3:32:14
3:31:18
31
Peter Muntel
Avanti-Wilskracht
3:32:45
3:32:40
32
Leon van Riswijk
De Liemers
3:37:11
3:36:51
33
Erwin van de Lisdonk
Taxandria
3:38:37
3:38:29
34
Christian Gruening
LG Ratio Münster
3:39:44
3:39:27
35
Harald Schwienheer
TV Friesen Telgte
3:42:46
3:40:55
36
Peter Steinhorst
VLG Greven 86
3:47:52
3:46:31
38
Raymond Verbruggen
Marathon Pim Mulier
3:48:55
3:48:42
39
Rob Froonhoff
Veteranen Nederland
3:50:31
3:50:10
40
Frank Korte
SCDJK Everswinkel
3:54:11
3:51:46
42
Paul Carpenter
Osnabruck (GER)
4:00:01
3:57:29
43
Chris Penk
Osnabruck (GER)
4:00:01
3:57:29
44
Michael Kruska
TSG Herdecke
4:05:49
4:05:20
M40, MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dirk De Pooter
Itegem (BEL)
2:50:45
2:50:38
3
Benno Lutje Wagelaar
LAAC Twente
2:58:11
2:58:08
5
Henk Timmerman
AV Vriezenveen
2:58:35
2:58:17
6
Sijbren de Lange
Flevo Delta
2:59:22
2:59:03
7
Jürgen Bodemeyer
Tuspo-Borken
2:59:51
2:59:48
8
Maurits van Oostveen
Pallas '67
3:00:32
3:00:19
9
Theo Smit
the Hague Road Runne
3:02:53
3:02:50
14
Leo Roest
Loopservice Nederlan
3:09:08
3:08:59
15
Albert Meyer
Haarlemmermeer
3:11:35
3:11:01
17
Patrick de Smei
Berchem (Antwerpen)
3:14:17
3:14:11
20
Haroldinio Abauna
Loopgroep PK
3:28:46
3:28:23
21
Klaus Bergmann
BSV Bethesst Essen
3:30:47
3:30:06
22
Jack Hendrickx
Veteranen Nederland
3:40:05
3:39:04
23
Marten Bolt
Veteranen Nederland
3:41:07
3:41:01
24
Eddy Schelsema
Loopgroep PK
3:48:53
3:48:31
26
Herbert Kappelhoff
LT OCHTRUP
3:59:26
3:57:18
M45, MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Harmannus Hovinga
SV Veendam
2:47:55
2:47:53
4
André Smink
Marathon Pim Mulier
2:58:07
2:58:02
5
Jan Lammers
AV Haaksbergen
3:01:07
3:01:00
8
Hans van den Berg
De Spartaan
3:24:29
3:24:19
10
Huub Janssen
Avanti-Wilskracht
3:25:18
3:25:12
12
Wilbert Roeleveld
Ron Clarke
3:28:35
3:28:33
14
Udo Hartmann
Münster (GER)
3:33:33
3:33:15
16
Wieland Boeckmann
Ahaus (GER)
3:34:45
3:34:28
18
Gary Barber
Braunschweig (GER)
3:41:25
3:40:39
20
Hermann Striet
Salzbergen-Hummeldor
3:45:57
3:45:14
21
Andreas Ludwig
Münster (GER)
3:48:08
3:47:24
22
Helmut Schipper
SuS Stadtlohn
3:49:02
3:47:46
24
Willem Rödel
AV Haaksbergen
3:49:18
3:49:15
25
Helmut Poggemann
Etus Rheine
3:51:02
3:50:19
26
Werner Gerling
Etus Rheine
3:51:03
3:50:15
28
Herman van Leeuwen
Amherst, New York (U
3:52:19
3:52:08
29
Heinz Goddemeier
SV-Herbern
3:53:03
3:52:43
34
Brian Mills
Leominster (GBR)
4:26:35
4:26:17
M50, MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Jan van der Meulen
LAAC Twente
2:57:49
2:57:47
4
Gerard Vrooijink
Loopgroep De Lutte
3:08:46
3:08:43
5
Rainer Potthast
Houston Texas 77024
3:11:40
3:11:22
6
Hans ter Mors
Avanti-Wilskracht
3:15:39
3:15:34
10
Ardath Witkamp
Loopgroep Aart Stigt
3:18:50
3:18:29
11
Hennie Bottenberg
Isala '96
3:19:37
3:19:23
16
Siebe Turksma
GAC Hilversum
3:39:34
3:39:15
19
Jan van Donkelaar
De Kieviten
3:46:29
3:44:26
20
Nico van den Oever
Loopgroep PK
3:47:19
3:47:09
21
Bert de Jong
the Hague Road Runne
3:48:26
3:48:17
25
Jan Willem Dijkgraaf
Cialfo
4:07:49
4:07:28
28
Norbert Tebbe
VLG Greven 86
4:16:02
4:14:39
29
Louis Hufkens
Grobbendonk (BEL)
4:21:19
4:20:26
33
Henk Prins
Runners Stadskanaal
4:54:48
4:54:02
M55, MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Theo Weegerink
LAAC Twente
3:24:18
3:24:06
4
Peter Akerboom
LVA Plantaris
3:33:48
3:32:04
10
Gijs Honing
Veteranen Nederland
3:54:58
3:54:49
12
Jos Jansen
Marathon Pim Mulier
4:04:41
4:03:59
14
Adri Thomasson
Avanti-Wilskracht
4:10:21
4:09:51
15
Theo Grömmel
Groningen Atletiek
4:16:22
4:16:15
M60, MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Gerrit de Klein
LAAC Twente
3:52:01
3:51:56
VSEN, MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Hanneke Aerts
Avanti-Wilskracht
4:00:09
4:00:04
V35, MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Brigit Landewe
LAAC Twente
3:01:18
3:01:16
2
Ellen Wopereis
LAAC Twente
3:15:59
3:14:12
V40, MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Yvonne Hügging
Etus Rheine
3:56:01
3:55:14
5
Manon Meyer-Drijfhout
Hoofddorp
4:09:36
4:07:58
V45, MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elly Buijvoets
LAAC Twente
3:31:51
3:31:47
2
Annie Rouwhorst
LAAC Twente
4:00:35
3:58:47
3
Ada van den Oever-Maat
PAC
4:33:13
4:33:04
V50, MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Margret Eggenhaus
TVS Hiltrup
4:15:13
4:14:09
2
Annemarie Kiers
LAAC Twente
4:39:24
4:38:57
MRECR, MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hans Heuning Hopf
Winterberg (GER)
2:51:23
2:51:20
2
Rombout Breedveld
Amsterdam
2:57:46
2:57:41
5
Hubert de Vydt
Borsbeke (BEL)
3:05:19
3:05:13
6
Adrie van Masbergen
Enschede
3:05:59
3:05:40
7
Sebastian Gaida
Warendorf (GER)
3:06:50
3:06:40
8
Stephan Krone
Bissendorf (GER)
3:09:23
3:09:05
9
Godfried Wopereis
Lichtenvoorde
3:10:57
3:09:58
10
Geert de Pauw
Bavegem (BEL)
3:11:51
3:11:44
11
Manfred Berners
Bad Münstereifel (GE
3:12:17
3:12:11
15
Rainer Koenig
Wetter (GER)
3:15:57
3:15:29
23
Torben Aust
Emsdetten (GER)
3:23:58
3:22:15
24
Kosta Kotolas
Menden (GER)
3:24:09
3:23:04
26
Freddie Kruisselbrink
Almelo
3:26:01
3:25:41
27
Johannes Willems
Nijverdal
3:26:01
3:25:56
28
Jaap Alberda van Ekens
Staphorst
3:27:39
3:26:40
32
Werner Hölscher
Münster (GER)
3:28:42
3:28:16
33
Rainer Kollmann
Friedeburg (GER)
3:28:56
3:28:35
34
Stephan Giesen
Meerbusch (GER)
3:29:04
3:28:47
36
Manfred Blieffert
Osnabrück (GER)
3:29:47
3:29:10
39
John Brandhoff
Bovenkarspel
3:31:48
3:31:02
43
Henk van Duuren
Hardenberg
3:33:45
3:31:58
44
Frans van der Veeken
Enschede
3:34:13
3:34:07
45
Andreas Jansen
Münster (GER)
3:34:35
3:34:19
46
Frank Spreuwers
Biwer (LUX)
3:35:19
3:34:40
47
Martin Diermann
Menden (GER)
3:35:33
3:34:27
48
Willy Luyten
Oud Turnhout (BEL)
3:35:46
3:34:43
49
Stefan Petermann
Nottuln (GER)
3:35:53
3:35:32
51
Mike Wenning
Coesfeld (GER)
3:36:54
3:36:06
53
Martin Kaminski
Lünen (GER)
3:37:44
3:37:26
54
Paul Leidelmeijer
Amsterdam Zuidoost
3:37:58
3:36:00
58
Frans van den Hurk
Vlijmen
3:38:54
3:37:17
59
Markus Dillmann
Münster (GER)
3:39:07
3:38:51
61
Martin Jochheim
Gronau (GER)
3:40:39
3:40:19
62
Ben Detert Oude Weme
Deurningen
3:40:49
3:40:32
66
Gerrit Bakker
Gronau (GER)
3:43:04
3:42:21
68
Jürgen Stockhorst
Schüttorf (GER)
3:43:28
3:42:29
70
Günter Liegmann
Osnabrück (GER)
3:44:34
3:43:59
73
Tobias Perrey
Münster (GER)
3:44:53
3:42:55
75
Frank Schemkes
Münster (GER)
3:46:04
3:44:31
76
Nikolaus Schindler
Münster (GER)
3:46:54
3:46:20
77
Aad Tieleman
's-Gravenhage
3:46:59
3:46:05
78
Johannes Schulze Everd
Münster (GER)
3:47:26
3:46:18
79
Arjen van de Werve
Wierden
3:47:55
3:47:34
81
Lothar Schikorr
Marl (GER)
3:48:47
3:47:24
82
Stephan Lettang
Gronau (GER)
3:48:51
3:47:25
83
Stefan Hallau
Steinfurt (GER)
3:48:57
3:48:03
85
Pierre Vanhove
Antwerpen (BEL)
3:49:52
3:48:49
89
Koos van Bergen
Oegstgeest
3:51:32
3:49:47
91
Dietrich Baumann
Wilsum (GER)
3:52:16
3:50:28
92
Andreas Gramann
Münster (GER)
3:52:37
3:50:32
95
Jürgen Lücke-Wiesner
Münster (GER)
3:53:25
3:53:08
97
Wolfgang Kahlke
Kerpen (GER)
3:53:33
3:52:51
98
Richard Leussink
Hengelo Ov
3:53:51
3:53:41
102
Siegfried Witt
Hiddenhausen (GER)
3:54:58
3:54:44
103
Ludwig Clostermann
Rheine (GER)
3:55:40
3:54:53
106
Hans ter Hedde
Haaksbergen
3:56:06
3:54:47
107
Tonnie Rouwhorst
Lichtenvoorde
3:56:10
3:54:23
108
Herbert Niekerke
Bad Iburg (GER)
3:56:16
3:53:57
109
Roland Molitor
Osnabrueck (GER)
3:56:17
3:55:42
110
Wolfgang Melis
Stadtlohn (GER)
3:56:45
3:55:29
114
Rob Schmidt
Bergen op Zoom
3:58:09
3:56:31
115
Lucas Goldsteen
Rijswijk Zh
3:58:35
3:56:37
119
Peter van der Heijden
Enschede
3:59:31
3:58:33
121
Peter Kaiser
Münster (GER)
3:59:35
3:59:09
122
Jörg Westenberg
Nordhorn (GER)
3:59:36
3:58:59
123
Bernd-Ulrich Tillmann
Gronau (GER)
3:59:38
3:59:30
125
Christoph Leu
Lingen (Ems) (GER)
3:59:47
3:59:09
126
Sebastiaan Schillemans
Enschede
4:01:06
4:00:37
135
Ronnie van Alstede
Enschede
4:07:26
4:07:02
136
Huub Michorius
Haaksbergen
4:08:19
4:07:05
137
Bernhard Effkemann
Gescher (GER)
4:08:19
4:07:03
138
Jaap van 't Hoff
's-Gravenhage
4:08:23
4:06:09
140
Tim Van Gestel
Balen (BEL)
4:08:53
4:06:25
141
Olaf Drescher
Hasbergen (GER)
4:09:02
4:06:58
144
Marcel van de Luitgare
Enschede
4:10:21
4:09:52
147
Christoph Hospital
Haltern am See (GER)
4:11:52
4:09:19
148
Mike Boldt
Ganderkesee (GER)
4:13:05
4:10:54
149
Peter-Paul Schmitz
Haaksbergen
4:14:17
4:13:57
150
Peter van der Lugt
Haaksbergen
4:15:08
4:13:50
152
Hans Lansing
Horneburg (GER)
4:16:23
4:15:53
153
Rainer Lichtsinn
Aurich (GER)
4:17:09
4:16:32
154
Marcel ten Hoopen
Hengelo Ov
4:17:48
4:16:23
155
Sven-Erik Müller
Dinslaken (GER)
4:18:26
4:17:43
156
Jurriaan ter Heide
Apeldoorn
4:18:27
4:18:22
158
Markus Berkel
Detmold (GER)
4:19:22
4:17:39
160
Steffen Schubert
Münster (GER)
4:19:33
4:19:10
161
Joachim Preis
Sendenhorst (GER)
4:19:42
4:17:15
163
Ton van Maarseveen
Zeewolde
4:21:52
4:20:08
165
Volker Meyer
Dortmund (GER)
4:22:31
4:20:23
166
Henk Veldhuis
Delta,B.C. (CAN)
4:23:28
4:23:17
167
Walter Kijek
Hamburg (GER)
4:23:45
4:21:23
168
Walter Kijek
Hamburg (GER)
4:23:45
4:21:24
169
Johnny Gellekink
Ootmarsum
4:23:59
4:23:27
170
Wolfgang Weitkämper
Edewecht (GER)
4:24:36
4:21:58
172
Eberhart Felgenhouer
Reken (GER)
4:24:39
4:22:03
173
Andreas Othmer
Münster (GER)
4:24:51
4:23:16
174
Thomas Daszenies
Achim (GER)
4:25:55
4:24:33
176
Alex Kowalak
Bielefeld (GER)
4:26:39
4:26:24
179
Michael Sommer
Münster (GER)
4:29:23
4:26:47
181
Willem Reyerdijk 33 D
Rotterdam
4:30:59
4:30:59
182
Laurens Meekes
Lichtenvoorde
4:31:56
4:30:07
184
Oscar Willemsen
Doetinchem
4:32:13
4:29:37
185
Antoon Huis in t Veld
Sibculo
4:32:13
4:30:38
187
Augusto Rodrigo
Enschede (PER)
4:35:27
4:33:04
189
Helmut Knieper
Spelle (GER)
4:36:15
4:34:09
193
Hans-Jürgen Busse
Münster (GER)
4:41:53
4:40:47
194
Patrick Sarens
Londerzeel (BEL)
4:45:34
4:44:43
195
Tonnie Vossebeld
Hengelo Ov
4:47:23
4:46:49
201
Thomas Lütke Harmölle
Münster (GER)
4:54:48
4:53:35
203
Rainer Sysskowski
Velen (GER)
5:14:04
5:11:51
VRECR, MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Sonja van Zeelt
Assendelft
3:55:15
3:53:45
4
Sylvia Kaimer
Mettmann (GER)
4:07:39
4:06:56
9
Corine Hartman
Lichtenvoorde
4:37:40
4:35:54
MSEN, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Andre Oude Elferink
Dionysos
1:11:02
1:11:01
2
Björn Geerdink
Marathon Pim Mulier
1:12:16
1:12:15
3
Eric Borg
Marathon Pim Mulier
1:15:11
1:15:09
4
Maykel Geerdink
Marathon Pim Mulier
1:15:31
1:15:29
5
Daniel Klein-Rot
Marathon Pim Mulier
1:18:33
1:18:30
8
Johann-Fredrick te Pee
Phanos
1:19:51
1:19:51
9
Andreas Kwekkeboom
TV Gronau 1887 e.V.
1:20:43
1:19:58
12
Jan de Grissen
Atletics Nijverdal
1:25:01
1:24:57
13
Gerco Schuitemaker
AV Rijssen
1:26:50
1:26:47
15
Chris Oene
Marathon Pim Mulier
1:27:34
1:27:31
16
Andre Bosgraaf
LAAC Twente
1:27:39
1:27:33
18
Reggy Rumawatine
Dutch Gay & Lesbian
1:30:42
1:30:38
20
Hans Schipper
Veteranen Nederland
1:32:36
1:32:30
22
Jan Schuurs
AV Vriezenveen
1:33:23
1:33:10
23
Christoph Mönks
Münster (GER)
1:33:30
1:32:29
27
Karl-Heinz Strübbe
Vlierzele Sportief
1:40:15
1:39:18
28
Carel Veldhuis
Loopgroep PK
1:41:22
1:39:35
30
Josef Gerwing
TV Gronau 1887 e.V.
1:43:22
1:41:43
37
Stijn Vat
Marathon Pim Mulier
1:50:30
1:50:23
38
Ulrich Frank
TV Gronau 1887 e.V.
1:53:22
1:51:49
39
Jörn Patzelt
TV Gronau 1887 e.V.
1:55:59
1:55:41
41
Take Ringena
Münster (GER)
2:00:25
1:58:26
43
Raymond Bruins
LAAC Twente
2:28:30
2:27:30
M40, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Hubert Nijland
Marathon Pim Mulier
1:18:15
1:18:12
6
Jan Ekkel
Atletics Nijverdal
1:20:40
1:20:38
7
Harry uit het Broek
LAAC Twente
1:22:51
1:22:47
10
R Dubbelink
Avanti-Wilskracht
1:25:57
1:25:54
13
Lambert Gouma
Avanti-Wilskracht
1:27:03
1:26:57
14
Johan Smoelers
Lichtenvoorden
1:28:19
1:28:04
15
Marcel Lucassen
LAAC Twente
1:29:55
1:29:48
16
Elmar Symansky
TV Gronau 1887 e.V.
1:30:18
1:29:48
17
Edgar Teuber
TV Gronau 1887 e.V.
1:34:07
1:33:38
18
Thomas Schiereck
LT Margareten
1:34:23
1:33:18
19
Dick Paalman
Marathon Pim Mulier
1:35:17
1:35:01
20
Tom Schneijdenberg
Atverni
1:35:38
1:35:06
24
Axel Kottig
TV Gronau 1887 e.V.
1:41:47
1:40:14
26
Hans Alferink
AV Haaksbergen
1:44:57
1:44:33
28
Jürgen Krabbe
TV Gronau 1887 e.V.
1:48:33
1:47:00
32
Michael Graff
TV Gronau 1887 e.V.
1:53:35
1:52:01
33
Ralf ter Beek
TV Gronau 1887 e.V.
1:53:35
1:52:01
M45, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tonnie Bruns
Avanti-Wilskracht
1:18:11
1:18:08
2
Jakob Renkema
Atletics Nijverdal
1:21:00
1:20:57
5
Theo Oude Hesselink
Marathon Pim Mulier
1:28:52
1:28:44
6
Peter Kaspraviak
Gronau (GER)
1:29:06
1:28:59
9
Wilhelm Nassmacher
TV Gronau 1887 e.V.
1:33:45
1:33:15
11
Bert van der Kooi
Startbaan
1:38:20
1:37:39
15
Tonny Platenkamp
Marathon Pim Mulier
1:43:22
1:43:06
20
Alex Vat
Marathon Pim Mulier
1:54:38
1:54:29
21
Rembert Schütte
TV Gronau 1887 e.V.
1:54:44
1:53:27
24
Laurens Oude Voshaar
Atletics Nijverdal
2:01:33
2:01:24
25
Eckhard Stücke
LG Oerlinghausen
2:13:53
2:11:25
M50, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Roel van Grootveld
Veteranen Nederland
1:20:50
1:20:48
6
Aert Bakker
Avanti-Wilskracht
1:28:33
1:28:28
7
Leo j m Marissink
AV Holten
1:29:19
1:29:07
13
Bergsma Martin
LAAC Twente
1:38:28
1:38:25
14
Theo Sanders
Loopgroep De Lutte
1:39:20
1:39:09
15
Franz-Josef Hüls
TV Gronau 1887 e.V.
1:41:18
1:40:27
17
Hermann Meier
TV Gronau 1887 e.V.
1:42:01
1:41:15
18
Gerard Beernink
De Spartaan
1:44:47
1:43:09
20
Johannes Klos
Veteranen Nederland
1:49:02
1:48:28
22
Johan Meenhuis
Marathon Pim Mulier
1:54:07
1:54:01
27
Hennie Nijenhuis
Avanti-Wilskracht
2:03:04
2:00:56
28
Bernhard Mühring
VLG Greven 86
2:03:25
2:01:05
30
Bertus van Kommer
Veteranen Nederland
2:07:24
2:06:23
31
Klaus Grosche
TV Gronau 1887 e.V.
2:10:08
2:08:51
M55, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Knol
Avanti-Wilskracht
1:23:02
1:23:01
3
Ton Overeem
Veteranen Nederland
1:28:47
1:28:44
4
Marcel Oldenkortte
LAAC Twente
1:29:16
1:29:09
6
Folkert Sterkenburgh
Start '78
1:31:55
1:31:08
7
Willem Schoterman
Goor '75
1:33:08
1:33:04
13
Fons Tiehatten
Avanti-Wilskracht
1:49:50
1:49:35
14
Berthold Eggenhaus
TVS Hiltrup
1:53:09
1:51:58
18
Finn Rasmussen
VLG Greven 86
2:17:41
2:15:38
M60, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Bernd Arentzen
TV Gronau 1887 e.V.
1:33:02
1:32:31
5
Leo van den Broek
Loopgroep De Lutte
1:42:56
1:42:51
6
Henk Weustink
Loopgroep PK
1:43:40
1:42:50
7
Pieter Schalkwijk
Goor '75
1:43:43
1:42:58
VSEN, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Laura Vogelzang
LAAC Twente
1:33:35
1:33:22
2
Joyce Oude Rengerink
Marathon Pim Mulier
1:37:53
1:37:40
4
Silke Lammers
TV Gronau 1887 e.V.
1:52:53
1:51:22
5
Wendy Oude Rengerink
Marathon Pim Mulier
1:56:50
1:56:38
V35, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sabine Winkelmann
LAAC Twente
1:39:29
1:39:22
2
Joyce Dijkhuizen -v Ve
RRZ
1:44:39
1:44:29
5
Alwine Welhuis
LAAC Twente
1:49:47
1:49:12
6
Christiane Rates
TV Gronau 1887 e.V.
1:56:00
1:55:42
7
Karin ter Pelle
Avanti-Wilskracht
2:06:41
2:04:34
9
Susanne Bächler
TV Gronau 1887 e.V.
2:11:36
2:10:17
10
Patricia Bergsma
Avanti-Wilskracht
2:13:15
2:12:18
11
Sabine Gachot
TV Gronau 1887 e.V.
2:15:50
2:14:30
V40, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Sabine ten Vregelaar
LAAC Twente
1:27:56
1:27:54
4
José Karnebeek
AV Haaksbergen
1:48:20
1:47:56
6
Susanne Barber
Braunschweig (GER)
1:59:10
1:58:25
7
Stephanie Manthei
TVS Hiltrup
2:01:03
1:59:52
9
Marlies Rottmann
TV Gronau 1887 e.V.
2:10:28
2:09:08
V45, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yvonne Barelds-Masseli
Loopgroep De Lutte
1:38:25
1:38:14
2
Annemieke Wiegman
Friesland
1:41:40
1:41:35
3
Annette Nassmacher
TV Gronau 1887 e.V.
1:50:00
1:47:59
4
Anny Vaneker-Booijink
Iphitos
1:51:59
1:50:56
5
Hanneke Vat ten Cate
Marathon Pim Mulier
1:54:37
1:54:29
7
Bernadette Betting
Dionysos
2:00:22
2:00:10
8
Attje Boom
Marathon Pim Mulier
2:06:35
2:04:10
11
Iris Wolff
TV Gronau 1887 e.V.
2:11:44
2:10:24
12
Hannelore Vorrink
TV Gronau 1887 e.V.
2:13:14
2:11:24
V50, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joyce Leidelmeijer
Wierden
1:38:08
1:38:04
3
Gerda Scholten
LAAC Twente
1:46:26
1:45:39
5
Lidwien ten Brinke
Avanti-Wilskracht
1:58:30
1:57:20
6
Ellie van der Burg
Haag Atletiek
2:00:44
1:59:35
7
Gabriele Heinrich
VLG Greven 86
2:09:57
2:07:55
8
Nelly van den Broek
Iphitos
2:10:31
2:10:19
9
Bärbel Kwekkeboom
TV Gronau 1887 e.V.
2:12:42
2:11:23
10
Roswitha Sebastian
VLG Greven 86
2:27:33
2:25:14
11
Virginia Farneman
Powell (USA)
2:29:36
2:27:15
MRECR, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Benno Scharenborg
Haaksbergen
1:19:34
1:19:29
4
Michiel Snuverink
Enschede
1:23:06
1:23:01
6
Eduard Kruiper
Haarle gem Hellendoo
1:23:37
1:23:34
10
Bert Klein Haneveld
Borculo
1:24:05
1:23:50
11
Rudie Reekers
Westerhaar-Vriezenv
1:24:06
1:23:56
17
Andreas Pusch
Coppenbrügge (GER)
1:25:45
1:24:47
27
Harry Breukelman
Hardenberg
1:26:57
1:26:54
29
Mohammed Elmeaizi Imra
Enschede
1:27:47
1:27:45
33
Jan Pieter de Vries
Hengelo Ov
1:28:37
1:27:44
36
Wim Bruns
Lattrop Breklenkamp
1:28:45
1:28:35
40
Dennis Gellekink
Neuenhaus (GER)
1:29:22
1:29:00
44
Gerard Veldscholten
Denekamp
1:30:01
1:29:48
45
Laurens Groothuis
Geesteren Ov
1:30:01
1:29:37
52
Geert Klein Bruinink
Neede
1:30:37
1:30:11
54
Hans E Scheer
Valkenswaard
1:31:20
1:31:02
55
Michael Heimann
Osnabrück (GER)
1:31:22
1:30:38
60
Henk Jan Baltink
Haaksbergen
1:31:43
1:31:34
62
Gerald Maathuis
Harbrinkhoek
1:31:53
1:31:46
63
Wolfgang Lübbert
Melle (GER)
1:32:01
1:31:37
73
Allard Megerink
Den Ham Ov
1:32:32
1:31:52
77
Bas Vinkenvleugel
Oldenzaal
1:33:03
1:32:36
79
Stephen Arnoldus
Glanerbrug
1:33:11
1:33:05
80
Dick van Zutphen
Oldenzaal
1:33:12
1:32:25
83
Alfred Reehuis
Melle (GER)
1:33:32
1:33:07
86
Ron van den Boogaard
Enschede
1:33:43
1:31:19
88
Marco Klein Poelhuis
Enschede
1:33:58
1:32:59
90
Joachim Flüthmann
Gronau (GER)
1:34:02
1:33:31
92
Henri Hummelink
Lichtenvoorde
1:34:19
1:32:21
93
Ernst Mailänder
Rödinghausen (GER)
1:34:19
1:33:53
95
Maarten Lindenhovius
Utrecht
1:34:23
1:33:55
96
Frits van der Hartt
Enschede
1:34:26
1:32:15
97
Teun Biglaar
Westerhaar-Vriezenv
1:34:31
1:34:21
99
Jean Pierre Louwens
Rijswijk
1:34:44
1:33:18
100
Hans-Werner Jakobs
Herten (GER)
1:34:51
1:33:29
107
Kees Wijngaarden
Amstelveen
1:35:34
1:33:32
108
Martin Steenbeke
Hengelo Ov
1:35:42
1:33:44
115
Helmut Smemann
Nordhorn (GER)
1:36:24
1:36:07
120
Bertus van Elburg
Nijverdal
1:36:35
1:35:46
125
Erik ten Siethof
Haaksbergen
1:36:49
1:35:37
134
Bertus Sessink
Winterswijk
1:37:51
1:37:30
135
Ludger Rehring
Münster (GER)
1:37:53
1:37:19
136
Frits Kleinheerenbrink
Vriezenveen
1:37:53
1:36:55
139
Manfred Ostendorf
Gronau (GER)
1:38:03
1:37:37
140
Richard Morskieft
Hengelo Ov
1:38:03
1:37:47
143
Guillermo Galvan
Wageningen
1:38:13
1:36:25
152
Rudolf van de Graaf
Almere
1:38:41
1:38:35
153
Stefan Thiele
Steinfeld (GER)
1:38:42
1:38:02
157
Gert-Jan Breukink
Oldenzaal
1:38:59
1:36:53
158
Ludger Flucht
Gronau (GER)
1:39:01
1:37:58
162
Henk ten Thije-Boonkka
Hengevelde
1:39:13
1:37:50
163
Heiner Papenbaum
Melle (GER)
1:39:13
1:38:30
166
Erik Ter Horst
Vriezenveen
1:39:24
1:38:28
168
Chris Zorgdrager
Terschelling Midslan
1:39:26
1:38:02
172
André Beddinkhaus
Enschede
1:39:42
1:39:20
173
Ramon S de Graaf
Egmond aan Zee
1:39:44
1:39:32
175
Wolgang Auffenborg
Schüttorf (GER)
1:39:45
1:39:28
177
Richard Oerbekke
Bad Bentheim (GER)
1:39:48
1:39:32
183
Klaus Hilgenberg
Rhede (GER)
1:40:11
1:39:15
185
Geert Willems
Millingen aan de Rij
1:40:12
1:38:10
186
Theo Masselink
Beuningen Ov
1:40:15
1:39:14
187
Peter Clostermann
Rheine (GER)
1:40:23
1:39:38
189
Wouter Ankersmit
Königswinter (GER)
1:40:27
1:39:48
190
Herbert Johan Jonkman
Doesburg
1:40:29
1:39:00
192
Jan Schwermer
Gescher (GER)
1:40:31
1:39:01
193
Michel Morssinkhof
Hengelo Ov
1:40:32
1:38:34
203
Ewald Harmeling
Stadtlohn (GER)
1:40:52
1:38:47
208
Robert Wielens
Haaksbergen
1:41:16
1:39:06
211
Dirk Schniedertöns
Ahaus (GER)
1:41:19
1:40:30
216
Arjan van der Schaft
Enschede
1:41:24
1:40:17
217
Heiko Walterink
Nordhorn (GER)
1:41:26
1:40:55
224
Berthold Harking
Ahaus (GER)
1:41:44
1:40:06
227
Luitzen Frey
Sint Maartensbrug
1:41:49
1:40:29
231
Martijn Oude Nijhuis
Almelo
1:42:00
1:40:38
235
Christoph Schwenke
Lingen (Ems) (GER)
1:42:07
1:40:14
237
Thomas Rundle
Munster (GER)
1:42:11
1:42:11
238
Roelof van der Velde
Daarlerveen
1:42:11
1:41:18
247
Nick Lindenberg
Hengelo Ov
1:42:31
1:40:28
248
Stefan Gerdes
Münster (GER)
1:42:36
1:42:10
250
Harald Schaffick
Schüttorf (GER)
1:42:41
1:40:31
257
Hans van Bentheim
Geesteren
1:42:51
1:42:20
263
Luuc van Tilburg
Oldenzaal
1:43:10
1:41:22
264
Martijn Schenning
Enschede
1:43:12
1:42:45
275
Klaus Ricklefs
Friedeburg (GER)
1:43:47
1:43:11
288
Martin Klumper
Schüttorf (GER)
1:44:09
1:43:12
295
Jan Luttikhedde
Haaksbergen
1:44:21
1:44:02
302
Gilbert Schierboom
Enschede
1:44:29
1:42:19
305
Frank Westervoorde
Haaksbergen
1:44:35
1:44:08
308
Maarten van Driel
Maarssen
1:44:36
1:44:27
312
Gerben te Biesebeke
Almelo
1:44:45
1:42:49
314
Patrick Brüggemann
Enschede
1:44:48
1:43:39
316
Theo Mulder
IJsselstein Ut
1:44:49
1:44:25
317
Franc Jurjus
Lichtenvoorde
1:44:51
1:42:54
318
Harrie Kuipers
Geesteren Ov
1:44:55
1:44:27
319
André Kemperink
Harbrinkhoek
1:44:55
1:44:24
323
Jürgen Wessels
Schüttorf (GER)
1:45:06
1:44:09
324
Hans van den Boogaard
Eindhoven
1:45:09
1:42:49
326
Reijn Buren
Terschelling Hoorn
1:45:10
1:43:47
328
Anne Jan Oosterloo
Enschede
1:45:11
1:42:49
334
Egbert Wewers
Südlohn (GER)
1:45:20
1:43:39
337
Patrick Lansink
Haaksbergen
1:45:24
1:43:46
341
Henk van den Hengel
Enschede
1:45:31
1:44:00
342
Stefan Werding
Münster (GER)
1:45:39
1:44:28
351
Frank Frieling
Haarle gem Tubbergen
1:45:46
1:45:14
353
Clemens Wendt
Altenberge (GER)
1:45:54
1:45:43
354
Reginald Schramm
Nordwalde (GER)
1:45:54
1:45:43
355
Arnold Klieverink
Deurningen
1:45:55
1:44:22
357
Sjoerd van Groning
Enschede
1:45:57
1:43:11
378
Theo Ellenbroek
Haaksbergen
1:46:26
1:45:40
379
Gerald Voet
Nordhorn (GER)
1:46:27
1:45:59
380
Hans Elbeshausen
Nordhorn (GER)
1:46:28
1:46:00
388
Chris van der Spek
Enschede
1:46:37
1:45:39
394
Andre Kolhoff
Gronau (GER)
1:46:51
1:44:59
397
Michael Rohe
Münster (GER)
1:46:53
1:44:37
404
Wilfried Kwaitkowski
Münster (GER)
1:47:07
1:45:17
407
Herman Aalbers
Haaksbergen
1:47:14
1:44:47
414
Huib van der Made
Hengelo Ov
1:47:22
1:46:26
420
Gert-Jan den Haan
Nieuwendijk Nb
1:47:33
1:47:33
424
Bennie Dijkstra
Overdinkel
1:47:40
1:46:53
436
Peter ten Buuren
Hengevelde
1:48:02
1:46:37
437
Wilfried ten Buuren
Hengevelde
1:48:02
1:46:36
445
Reinhard Honerperik
Albersloh (GER)
1:48:15
1:47:06
447
Sebastiaan Smits
Nieuwendijk Nb
1:48:15
1:48:15
449
Hans Koning ter Heege
Hengelo Ov
1:48:16
1:47:01
453
Huub Oude Vrielink
Harbrinkhoek
1:48:20
1:46:54
454
Leo van het Bolscher
Beckum
1:48:22
1:46:55
464
Wilfried Beijen
Hengelo Ov
1:48:41
1:46:36
473
Gerard Schutte
Vriezenveen
1:48:53
1:48:06
474
Nardus ten Buuren
Hengevelde
1:48:54
1:47:29
475
Eddie Hoogerwaard
Enschede
1:48:54
1:46:41
479
Wietze van der Meer
Bad Bentheim
1:49:01
1:48:30
481
Oliver Heinemann Dr
Oberhausen (GER)
1:49:04
1:48:37
482
Andreas Burrichter
Lingen (GER)
1:49:04
1:47:11
489
Karl-Heinz Bocker
Ahaus (GER)
1:49:15
1:47:52
491
Maikel van Benthem
Denekamp
1:49:18
1:48:46
493
Richard Schreuder
Daarlerveen
1:49:20
1:47:14
494
Jurgen te Nijenhuis
Haarlem
1:49:21
1:48:05
498
Peter Oostvogel
Winschoten
1:49:24
1:48:37
510
Peter Schwermer
Gescher (GER)
1:49:39
1:48:09
512
Frenand Kerkdijk
Vriezenveen
1:49:46
1:47:14
514
Eduardo Nelli
Gelsenkirchen (GER)
1:49:48
1:49:04
520
Theo de Winter
Kring van Dorth
1:50:02
1:49:05
522
Tonnie de Winter
Loenen Gld
1:50:02
1:49:05
527
Osbert Chien-Hui Peng
Münster (GER)
1:50:14
1:49:13
528
Jacques van der Heijde
Wijchen
1:50:17
1:48:22
529
Klaus Stockhorst
Schüttorf (GER)
1:50:18
1:49:22
535
David Haddenga
Bad Zwischenahn (GER
1:50:31
1:48:34
536
Evert Landkroon
Glanerbrug
1:50:32
1:48:36
537
Detlef Markus
Braunschweig (GER)
1:50:35
1:49:59
551
Manuel Moreira
Rheine (GER)
1:51:06
1:48:55
553
Marco Bekhuis
Geesteren Ov
1:51:10
1:50:37
556
Adrie oude Avenhuis
Harbrinkhoek
1:51:15
1:50:45
562
Martin Vlierman
Hengelo Ov
1:51:32
1:49:37
563
Albert-Jan Grauwelman
Doetinchem
1:51:33
1:50:21
567
Fred Groot Nibbelink
Haaksbergen
1:51:39
1:49:36
572
Geart van der Meer
Deventer
1:51:45
1:51:03
576
Henny Leferink
Haaksbergen
1:51:53
1:51:21
577
Menno van Duuren
Hengelo Ov
1:51:58
1:49:32
578
Stefan Bales
Münster (GER)
1:52:01
1:50:21
581
Erik-Jan Steinebach
Denekamp
1:52:09
1:51:44
586
Ferdinand Oldeman
Enschede
1:52:11
1:50:57
590
Jaap van den Bosch
Enschede
1:52:18
1:50:47
592
Jürgen Welkener
Melle (GER)
1:52:20
1:51:54
593
Timo Hansman
Duitsland (GER)
1:52:22
1:50:52
595
Oliver Birnbauk
Moers (GER)
1:52:24
1:51:49
600
Hermaqn-Josef Flucht
Gronau (GER)
1:52:41
1:51:38
602
Henk Raijmakers
Hengelo Ov
1:52:46
1:52:25
603
Maarten Deterink
Ootmarsum
1:52:50
1:50:44
605
Gerrit Jan de Jager
Almelo
1:52:59
1:51:59
608
Jan Meilink
Kring van Dorth
1:53:05
1:50:58
613
Martin Berning
Münster-roxel (GER)
1:53:17
1:51:16
616
Josef Große Leusbrock
Gescher (GER)
1:53:23
1:50:45
620
Egbert de Vries
Kloosterhaar
1:53:29
1:52:08
632
Andreas Buer
Münster (GER)
1:53:58
1:53:25
636
M F Bobo Graves
Amsterdam Zuidoost
1:54:10
1:51:17
641
Bruno van de Laar
Enschede
1:54:16
1:53:37
642
Diederik van Duivenbod
Gouda
1:54:17
1:54:01
649
Tim Quednau
Recklinghausen (GER)
1:54:28
1:52:55
650
Lutz Hegemann
Recklinghausen (GER)
1:54:28
1:52:55
653
Walter de Ling
Vlaardingen
1:54:38
1:53:49
654
Jan van Alstede
Haaksbergen
1:54:38
1:53:56
655
Edwin van der Horst
Oldenzaal
1:54:41
1:52:34
658
Wim Lindenhovius
Den Ham Ov
1:54:45
1:52:50
661
Dirk van Londen
Haaksbergen
1:54:55
1:53:55
665
Bart van der Wijst
Eindhoven
1:55:04
1:52:31
674
Winfried Segbert
Gronau (GER)
1:55:22
1:53:14
676
Christian Girnth
Muenster (GER)
1:55:24
1:54:51
677
Norbert Kuehlkamp
Muenster (GER)
1:55:25
1:54:50
678
Harald Schmereim
Borken (GER)
1:55:25
1:54:59
679
Dieter Frieler
Münster (GER)
1:55:25
1:55:01
681
Donald Migchelbrink
Enschede
1:55:35
1:54:57
685
Hans Ten Voorde
Haaksbergen
1:55:50
1:53:24
687
Jack van Mensvoort
Enschede
1:55:53
1:54:31
691
Henny Steenbeeke
Oldenzaal
1:55:58
1:54:41
692
Franz-Josef Rode
Ahaus (GER)
1:55:59
1:55:39
694
Frans Hoonberg
Beuningen Ov
1:56:00
1:54:40
698
Bert van der Heide
Enschede
1:56:05
1:54:55
706
Jan van der Steege
Enschede
1:56:28
1:54:08
711
Joost Verschueren
Enschede
1:56:32
1:54:47
714
Detlef Dornbusch
Gronau (GER)
1:56:33
1:54:20
716
Jeffrey Hulsmeijer
Hengelo Ov
1:56:37
1:55:51
719
Cao Kleinligtenberg
Almelo
1:56:59
1:56:29
725
Robert ter Beek
Haaksbergen
1:57:10
1:54:52
726
Bruun van de Laar
Barneveld
1:57:10
1:56:30
736
Erik Striezenau
Glanerbrug
1:57:23
1:55:26
745
Cor van Meerendonk
Haaksbergen
1:57:44
1:56:56
747
Jan Schutte
Westerhaar-Vriezenv
1:57:49
1:56:22
751
Wim Achterweust
Haaksbergen
1:57:57
1:56:32
762
Finus den Dekker
Tubbergen
1:58:13
1:57:23
764
Sjoerd Flapper
Haaksbergen
1:58:14
1:57:05
766
Albert Schuilenburg
Enschede
1:58:16
1:55:56
775
Paul Rüweling
Südlohn - Oeding (GE
1:58:38
1:56:57
776
Gerard ten Bokum
Hengelo Ov
1:58:40
1:56:25
777
Bastiaan Bloemen
Oldenzaal
1:58:40
1:56:39
779
Roland Verboom
's-Hertogenbosch
1:58:43
1:57:21
780
Menno van der Eerden
Amsterdam
1:58:43
1:57:41
784
Hans Spenkelink
Hengelo Ov
1:58:50
1:58:00
789
Jan van der Zande
Oldenzaal
1:58:59
1:58:14
792
Bennie ten Brinke
Eibergen
1:59:04
1:57:08
794
Marc Zahlmann-Janzen
Münster (GER)
1:59:12
1:56:47
800
Johnny Brefeld
Haaksbergen
1:59:31
1:58:47
801
Gerard Steggink
Haaksbergen
1:59:31
1:58:47
802
Herman olde Weghuis
De Lutte
1:59:37
1:58:38
803
Renè ten Dolle
Winterswijk
1:59:41
1:58:47
805
Herbert Vollenbroek
Enschede
1:59:46
1:57:22
815
André Austrup
Münster (GER)
2:00:02
1:59:35
817
Jens Bachmann
Bramsche (GER)
2:00:09
1:58:53
818
Hendrik Jonathans
Enschede
2:00:09
1:58:37
819
Franz-Josef Gebker
Gronau (GER)
2:00:13
1:58:23
827
Johan Oude Heuvel
Hengelo Ov
2:00:53
2:00:39
833
Laurens Landkroon
Enschede
2:01:10
1:58:45
834
Jörgen Svensson
Hengelo Ov
2:01:18
1:58:48
836
Paul olde Dubbelink
Denekamp
2:01:27
2:00:06
843
Johan Klein Breteler
Haaksbergen
2:01:45
1:59:42
846
Herbert Feukkink
Oldenzaal
2:01:51
2:00:42
857
Michael Reiners
Münster (GER)
2:02:08
2:00:06
858
Richard Gakell
Lippetal (GER)
2:02:09
2:00:45
860
Walter Pijnappel
Hengelo Ov
2:02:16
2:00:38
862
Michiel van Muiswinkel
Heerhugowaard
2:02:17
1:59:15
864
Pieter van Saane
Veenendaal
2:02:19
2:00:36
872
Hans van der Holst
Groenlo
2:02:32
2:01:04
878
Ulrich Felgenhauer
Reken (GER)
2:02:54
2:00:17
883
Bert van Jaarsveld
Winterswijk
2:03:29
2:01:08
886
John-Paul Lurvink
Haaksbergen
2:03:48
2:02:38
889
Richard Jonker
Haaksbergen
2:03:53
2:03:33
890
Peter Hofstede
Gronau (GER)
2:03:55
2:03:08
891
Sytse Sijbrandij
Schalkhaar
2:03:56
2:01:16
903
Louis Ottenschot
Ambt Delden
2:04:18
2:02:52
904
Jani Vihervaara
Helsinki (FIN)
2:04:26
2:03:05
925
Leendert de Heer
Bergambacht
2:05:32
2:02:58
929
Edwin Huijsman
's-Gravenhage
2:05:54
2:04:35
933
Klaas Gansevoort
Groningen
2:06:08
2:04:15
939
Gilbert vd Dobbelsteen
Hengelo Ov
2:06:19
2:03:37
940
Henry Siemerink
Haaksbergen
2:06:21
2:03:59
943
Alexander Schutten
Oldenzaal
2:06:29
2:04:10
947
Ronald van Wezel
Hengelo Ov
2:06:38
2:05:25
948
Martijn van der Veer
Enschede
2:06:39
2:05:12
949
Maurice Bolwerk
Hengelo Ov
2:06:45
2:04:21
953
Norbert Schober
Münster (GER)
2:06:51
2:06:16
955
Bruno van den Heuvel
Hengelo Ov
2:07:01
2:04:57
960
Geert Euverman
Vriezenveensewijk
2:07:24
2:06:27
963
Eduard van der Heiden
De Pollen
2:07:29
2:06:33
970
Anton van de Moesdijk
Hengelo Ov
2:07:47
2:06:35
978
Mark ten Breul
Haaksbergen
2:08:09
2:07:24
981
René Oude Rengerink
Oldenzaal
2:08:15
2:06:38
987
Piet van Toledo
Hengelo Ov
2:08:39
2:07:28
988
Johan Claus Bijvank
Enschede
2:08:42
2:06:14
989
Ferydoun - Bochnourdi
Vaals
2:08:42
2:06:11
990
Richard Ottenschot
Ambt Delden
2:08:44
2:07:17
992
Jan Jacob Klugkist
Haren Gn
2:08:47
2:06:17
993
Gerard van Kempen
Enschede
2:08:48
2:07:55
999
Alexander Heflik
Münster (GER)
2:09:08
2:06:34
1002
Jan Lutje Spelberg
Enschede
2:09:24
2:08:15
1008
Horst Koers
Südlohn - Oeding (GE
2:09:54
2:08:13
1009
Jochen Dinkelborg
Gronau-Epa (GER)
2:10:12
2:09:26
1013
Pieter Middelhoven
Amsterdam
2:10:31
2:08:09
1015
Sebastian Hoping
Coesfeld (GER)
2:10:43
2:08:17
1023
Gerard olde Wieverink
Oldenzaal
2:11:26
2:11:12
1028
Lammert Folkects
Hengelo Ov
2:11:41
2:10:32
1030
Peter Kellerman
Lichtenvoorde
2:11:52
2:10:02
1033
Jörg Stemmenberg
Ahaus (GER)
2:12:13
2:10:10
1035
Rienk van der Scheer
Enschede
2:12:26
2:10:08
1038
Franz-Josef
Rosendahl (GER)
2:12:46
2:10:20
1039
Reinier van Londen
Enschede
2:13:22
2:12:23
1040
Chris Nieuwenhuis
Lelystad
2:13:27
2:12:19
1041
Marinus Kwekkeboom
Enschede
2:13:32
2:11:56
1045
Martijn van Lieshout
Schijndel
2:14:10
2:11:41
1046
Robert Boerkamp
Vriezenveen
2:14:11
2:11:40
1052
Jan David Sutthoff
Wallenhorst (GER)
2:15:00
2:12:53
1054
Mark Stenzel
Münster-roxel (GER)
2:15:19
2:13:18
1062
Jan Getkate
Niedererbach (GER)
2:15:59
2:12:57
1065
Wilfred Groenevelt
Gorinchem
2:17:01
2:14:14
1066
Cees van de Graaf
Enschede
2:17:01
2:14:24
1067
Markus Krüssel
Rheine (GER)
2:17:04
2:14:52
1070
Kristof Jünemann
Rheine (GER)
2:17:27
2:15:43
1072
Robert Wieck
Hoevenen (BEL)
2:17:46
2:17:07
1084
Stephan Heflik
Münster (GER)
2:19:55
2:17:29
1090
Gerben Brinkman
Hengelo Ov
2:22:02
2:18:52
1093
Markus Dropmann
Münster (GER)
2:23:23
2:20:55
1100
Patrick Olde Damink
Oldenzaal
2:27:10
2:25:17
VRECR, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nanette Hagedoorn
Velp Gld
1:36:15
1:35:43
4
Nicolette van Lier
Enschede
1:38:05
1:37:38
6
Jaqueline Holsbeek
Denekamp
1:38:29
1:37:53
9
Truus Bekke-Krone
Nijverdal
1:40:55
1:40:20
11
Manon Oude Wolbers
Hengelo Ov
1:41:19
1:40:38
13
Hanneke Thijert-Hanste
Denekamp
1:42:48
1:42:12
15
Iny Hobert-Winkels
Nijverdal
1:42:59
1:42:49
20
Martine Wisseborn-Roor
Denekamp
1:45:10
1:44:37
25
Lennie Groenewegen
Rotterdam
1:46:12
1:44:46
28
Cindy Peters-Bruns
Oldenzaal
1:49:50
1:48:46
30
Julia Große Leusbrock
Gescher (GER)
1:50:30
1:47:52
35
Francien Hendriksen
Mander
1:52:13
1:50:42
37
Joke van den Hooff-Blo
Aalten
1:52:40
1:49:55
38
Angelien van Bentheim
Geesteren
1:52:45
1:52:14
39
Monique Blankvoort
Eibergen
1:52:56
1:51:51
42
Inge Verbust
Grevenmacher (LUX)
1:53:24
1:52:22
45
Miranda Gerritsen
Hengelo Ov
1:54:11
1:51:54
47
Christel Brandhoff
Bovenkarspel
1:54:21
1:53:34
49
Christine Weerink
Enschede
1:54:27
1:52:12
50
Ria Schroder-Lansink
Almelo
1:54:29
1:53:58
52
Frieda van der Veen-Jo
Neuenhaus/Veldhausen
1:54:39
1:54:11
56
Lisette Marktstraat 76
Almelo
1:54:52
1:54:34
58
Marja van de Werve
Wierden
1:55:22
1:53:15
63
Christine Bätza
Münster (GER)
1:55:41
1:53:42
65
Petra Gockel
Münster (GER)
1:56:02
1:54:04
71
Ingrid Wolbrink
Schalkhaar
1:56:25
1:56:00
73
Marijke Gortemaker-Kem
Hengelo Ov
1:56:27
1:54:49
74
Yda Morssinkhof
Ambt Delden
1:56:29
1:55:37
75
Annemiek Veneklaas Slo
Hengelo Ov
1:56:33
1:54:30
76
Henny Huisken-Fleerkat
Markelo
1:56:41
1:55:10
77
Ralf-Dieter Schnebeck
Diez (GER)
1:56:58
1:56:50
78
Paulien van Bruggen
Enschede
1:57:09
1:54:51
81
Sabine Rüscher
Coppenbrügge (GER)
1:57:13
1:55:31
82
Herma Klein Poelhuis
Buurse
1:57:15
1:56:05
84
Monique G G van Dijk
Haaksbergen
1:57:23
1:56:56
87
Karin de Vries-Kamping
Hengelo Ov
1:57:34
1:56:22
88
Eveline Haas- v Erkele
Goor
1:57:36
1:56:46
91
Saskia van den Brink
Borne
1:57:57
1:56:50
92
Wilhelmien Wolbers
Hengevelde
1:58:03
1:57:13
93
José Grefte-Exterkate
Bentelo
1:58:06
1:57:52
94
Brigitte Scholten
Hengelo Ov
1:58:06
1:55:54
95
Jeanette Stundebeek
Tubbergen
1:58:13
1:56:40
97
Regien de Paepe-Impens
Almelo
1:58:20
1:56:14
101
Anja van Kempen
Haaksbergen
1:58:32
1:57:19
103
Ilse van den Dungen
Heesch
1:58:43
1:57:21
104
Sonja Jonge Poerink
Enschede
1:58:50
1:56:33
108
Charlotte Jacobs
Batenburg
1:59:42
1:57:10
112
Jose Hofstede-Hillen
Hengelo Ov
1:59:52
1:59:52
115
Anita Veldscholten
Wierden
1:59:54
1:58:58
116
Anita Jacobi
Ahaus Alstatte
2:00:07
1:58:51
127
Imca van der Heijden
Enschede
2:02:03
1:59:37
128
Martha Pelgrim-Oosting
Enschede
2:02:03
1:59:46
130
Daniela Brockmann
Münster (GER)
2:02:14
2:00:11
131
Mannon Weghorst
Hengelo Ov
2:02:16
2:00:38
136
Silvia Achterberg
Enschede
2:02:34
2:01:56
137
Anita Weyerborg
Haaksbergen
2:02:57
2:00:46
138
Kirsten Dornbusch
Gronau (GER)
2:03:05
2:00:53
139
Petra van Masbergen
Enschede
2:03:10
2:01:36
143
Bertine Schotman
Nijverdal
2:03:17
2:02:33
144
Tiouri Layla
Osnabrück (GER)
2:03:17
2:02:10
145
Evelyn Rosner
Osnabrück (GER)
2:03:31
2:02:23
146
Isandra Dunhof-Lampe
Enschede
2:03:39
2:02:38
148
Maureen Hofstede
Gronau (GER)
2:03:54
2:03:09
151
Grietje Bosch
Bruchterveld
2:04:05
2:03:32
154
Janneke Jongejan
Nijverdal
2:04:21
2:02:24
155
Lianne Jongsma-Oudijk
Rijssen
2:04:25
2:02:41
156
Helen Theves
Münster (GER)
2:04:36
2:03:09
157
Dorine van Arendonk
Dronten
2:04:36
2:03:48
159
Kerstin Düsing
Schapen (GER)
2:04:55
2:02:57
162
Annemarie Koopman
Oldenzaal
2:05:10
2:03:27
168
Albertius van der Veen
Enschede
2:05:43
2:03:45
170
Linda Roessink-Potgiet
Kloosterhaar
2:05:50
2:05:16
172
Nellie van Raamsdonk
Enschede
2:06:35
2:04:10
175
Beatrix van Emmerik
Enschede
2:06:48
2:05:46
177
Lucienne Kant
Lichtenvoorde
2:06:51
2:04:53
178
Marian ten Voorde
Haaksbergen
2:06:52
2:04:43
180
Sabina Auf der Landweh
Münster (GER)
2:07:07
2:05:40
181
Sandra Wassink
Lichtenvoorde
2:07:17
2:05:31
182
Mandy-Jane Krul
Hengelo Ov
2:07:19
2:06:51
183
Marion Lammertink-Reim
Enter
2:07:27
2:05:05
188
Anke Gaskell
Lippetal (GER)
2:08:23
2:06:51
189
Regina Hommersom
Hengelo Ov
2:08:25
2:06:48
191
Anke Willemsen
Lichtenvoorde
2:08:35
2:06:37
192
Rita Spitters
Lichtenvoorde
2:08:52
2:06:54
195
Joanneke van der Nagel
Enschede
2:09:02
2:07:35
197
Jeanette Vrijkorte
Rossum Ov
2:09:08
2:06:55
198
Sandra Groeneveld
Enschede
2:09:09
2:07:23
200
Joke Noordhuis-Kooijma
Borne
2:09:32
2:07:51
201
Claudia Groeneveld
Enschede
2:09:37
2:07:51
205
Anita Beens-Altena
Hengelo Ov
2:09:56
2:09:19
207
Henderea Caspers
Hengelo Ov
2:10:17
2:08:00
208
Yvonne oude Wolsink
Hengelo Ov
2:10:19
2:07:53
209
Marieluise Gebker
Gronau (GER)
2:10:37
2:08:47
211
Marietje Lesscher
Hengelo Ov
2:10:49
2:10:07
212
Brigitte Oude Kempers
Losser
2:10:50
2:09:58
219
Sietske Mandersloot
Enschede
2:11:47
2:09:20
220
Jennie Scholten
Hardenberg
2:11:47
2:11:12
225
Marie-sophie Sobbeke
Gronau (GER)
2:12:06
2:11:07
228
Marijke Leusink
Overdinkel
2:12:37
2:11:46
243
Anja Disselborg-Klein
Markelo
2:15:13
2:14:19
245
Christine van Ekeris
Enschede
2:16:07
2:14:37
247
Edith Beckmann
Münster (GER)
2:16:24
2:14:00
248
Dorethy Bruggemann
Weerselo
2:16:34
2:14:17
250
Anita Dirksen
Gronau (GER)
2:16:45
2:15:24
253
Van der Wal-Holtmaat
Losser
2:17:17
2:16:25
264
Karin Kempers-Schukkin
Enschede
2:19:29
2:17:33
267
Meriam Hilderink
Haaksbergen
2:19:38
2:19:16
269
Gebkea Schöler
Haaksbergen
2:20:00
2:19:31
272
Nicole Reisinger
Gronau Epe (GER)
2:21:02
2:18:51
273
Henriëtte Meijer
Haaksbergen
2:21:25
2:18:48
274
Marian Meuldijk
Haaksbergen
2:21:41
2:19:03
281
Monika Dropmann
Münster (GER)
2:23:22
2:20:54
284
Pauline Lubberhuizen
Enschede
2:23:49
2:21:10
288
Jannie van Asveldt
Hengelo Ov
2:25:38
2:22:58
290
Ina Westendorp-Kerbof
Enschede
2:26:39
2:25:27
291
Maria Soldevila-Codina
Neede
2:27:00
2:25:25
295
Miriam Gruppelaar
Enschede
2:28:41
2:27:27
299
Annemarie Kerstens
Amsterdam
2:30:41
2:28:12
300
Ludwina Veenendaal-Bri
Hardenberg
2:33:06
2:32:32
305
Arlette Zandvoort
Enschede
2:40:03
2:37:23
308
Johanna Handel-vd Kooi
Hengelo Ov
2:44:35
2:42:56
BMH, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Vincent Henze Peter
Vriezenveen
1:18:45
1:18:41
8
Guido van Olffen
Hengelo Ov
1:22:17
1:22:13
9
Dennis Schutten
Vriezenveen
1:22:43
1:22:37
11
Albert Oosterwijk
Haaksbergen
1:23:30
1:23:16
12
Gerrit-Jan van Alst
Enschede
1:23:33
1:23:18
15
Ronald Rumawatine
Enschede
1:25:17
1:25:13
17
Bart-Jan van Duuren
Hengelo Ov
1:26:42
1:26:39
20
Andre Bushoeve
Vriezenveen
1:28:12
1:28:06
24
Marcel van Tellegen
Enschede
1:29:55
1:29:04
33
Peter Meulenkamp
Hengelo Ov
1:34:32
1:34:20
39
Christiaan Kiffen
Enschede
1:37:28
1:37:12
41
Gerard Beukers
Westerhaar-Vriezenv
1:38:29
1:38:07
47
Matthieu Raeven
Hengelo Ov
1:39:50
1:39:11
51
Martijs Reurink
Vriezenveen
1:41:23
1:41:11
58
Diederik Tempert
Nijverdal
1:42:55
1:42:21
59
Sjef Olde Scholtenhuis
Oldenzaal
1:43:17
1:42:23
60
Christiaan Elferink
Enschede
1:43:29
1:40:26
64
Ronald Ellenbroek
Enschede
1:44:22
1:43:28
66
Tonnie Wieskamp
Haaksbergen
1:45:57
1:45:33
69
Ronald Westerhoff
Oldenzaal
1:46:24
1:44:10
75
Gerard Leussink
Haaksbergen
1:47:51
1:46:57
90
Gerald Maathuis
Harbrinkhoek
1:51:57
1:51:18
91
Hennie Reimert
Hellendoorn
1:52:31
1:51:52
92
Frans van der Loo
Hengelo Ov
1:52:53
1:52:39
96
Giljam Wartena
Haaksbergen
1:54:38
1:52:46
108
Gerrit Wolffer op Veld
Enschede
2:00:58
1:58:51
110
Tom van Akkeren
Engden (GER)
2:02:11
2:01:32
112
Herman Goudsbloem
Haaksbergen
2:02:56
2:02:43
118
Gerard Olde Wieverink
Oldenzaal
2:11:26
2:11:12
BVH, HALVE MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Maria Lutje Smith
Haaksbergen
1:43:22
1:42:58
6
Esther ten Bos- Meddel
Enschede
1:56:09
1:55:46
MSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Casper Koelma
Marathon Pim Mulier
33:21
33:20
7
Stuart Burton
Loopgroep PK
35:05
35:03
12
Martijn Buijnink
Loopgroep PK
37:51
37:48
14
Frank Wiebes
Avanti-Wilskracht
40:43
40:41
15
Rogier Berghauser Pont
AV Nijmegen
42:01
41:57
23
Salvator Wijdenes
Enschede
51:54
51:42
28
Rik Sauders
Loopservice Nederlan
54:47
54:17
M40, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Herbert Veger
Loopgroep De Lutte
48:54
48:51
5
Johnny Thijssen
Avanti-Wilskracht
52:07
51:54
M45, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Huub van Langen
LAAC Twente
37:11
37:09
3
Andries Woltjer
Avanti-Wilskracht
46:36
46:22
6
Harry Wielinga
Avanti-Wilskracht
54:27
54:13
7
Ardi Albert de la Bruh
LAAC Twente
1:00:57
1:00:39
8
Martin Hommersom
Hengelo Ov
1:02:48
1:02:24
M50, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Teije van der Velde
LAAC Twente
43:25
43:24
2
Bennie Geissler
Avanti-Wilskracht
48:01
47:46
5
Gerard Brunninkhuis
Haaksbergen
55:08
54:53
M55, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Piet Mol
Marathon Pim Mulier
40:50
40:48
3
Ton Slippens
Avanti-Wilskracht
58:46
58:09
M60, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Gerrit Jan Kel
LAAC Twente
57:08
56:41
VSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Esther van Heerde
KAV Holland
38:53
38:51
11
Monique Platenkamp
Marathon Pim Mulier
55:20
55:17
13
Vera Tuchter
AV Haaksbergen
57:04
56:37
15
Annemarie Verheijen
Iphitos
1:02:15
1:01:27
17
Natasja Botman
Amsterdam Zuidoost
1:02:51
1:02:01
18
Geertje Mollenhorst
Enschede
1:03:28
1:03:12
V35, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Monique Kropmans
LAAC Twente
39:34
39:33
V40, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karin van Veen
LAAC Twente
50:29
50:06
V45, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Elisabeth Freriksen
Goor '75
42:51
42:48
5
Marjan Platenkamp
Marathon Pim Mulier
55:21
55:17
V50, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maaike Sytsema
LAAC Twente
43:20
43:16
3
Gertie Bornebroek
Enschede
1:01:56
1:01:40
MRECR, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Robert Steinmeijer
Oldenzaal
33:38
33:38
18
Hendrik Tangenberg
Enschede
43:07
43:01
20
Perry van der Heide
Enschede
43:20
43:19
28
Peter van de Hulst
Enschede
44:41
44:32
29
Marco Leijting
Beek gem Bergh
44:44
44:24
37
Andre Hertsenberg
Enschede
45:11
44:53
45
Rene Steenbeeke
Nieuwegein
45:38
45:09
46
Lennard van Kuijeren
Borne
45:40
45:23
55
Raymond Aalderink
Ambt Delden
46:22
46:17
56
Harrie van der Horn
Hengelo Ov
46:26
46:06
77
Wim Groot Kormedijk
Rekken
47:49
47:29
84
Henk-Jan de Vries
Enschede
48:25
48:00
86
Raymond VSteijnCallenf
Hengelo Ov
48:37
48:16
88
Anthony McGarry
Hengelo Ov
48:52
48:46
91
Frank Leushuis
Vriezenveen
49:00
48:46
94
Martijn van den Bos
Enschede
49:01
48:23
95
Willem Hazelaar
Hengelo Ov
49:08
48:40
96
Elie Kouroumelian
Enschede
49:16
49:11
99
Norbert Meyeringh
Enschede
49:22
49:13
100
Nico Suurenbroek
Nijverdal
49:22
49:21
103
Rodrick de Wolff
Hengelo Ov
49:31
48:59
112
Erik van Lenthe
Hengelo Ov
50:13
49:48
115
Marten Steenhuisen
Enschede
50:21
49:39
116
Bernd Doktor
Recklinghausen (GER)
50:22
50:16
129
Jan Willem Kokhuis
Enschede
50:56
50:42
139
Reinold Schurink
Hengelo Ov
51:18
50:58
145
Robert Stuivenberg
Enschede
51:36
51:21
166
Ralph Kuhlmann
Terschelling Midslan
52:40
52:37
169
Willem Jaap Zwart
Enschede
52:54
52:47
170
Herman Grootelaar
Hengelo Ov
52:56
52:46
171
Jeroen M J Hendriks
Enschede
53:00
52:18
184
Willem van der Veen
Ootmarsum
53:22
53:02
187
Jordi Dubbeldam
Haaksbergen
53:34
53:00
191
Herman Voogsgeerd
Haaksbergen
53:42
52:53
197
Gerard van der Krogt
Enschede
54:06
53:26
206
Herbert Voogsgeerd
Enschede
54:47
53:58
207
Gijs Hesselink
's-Gravenhage
54:56
54:38
222
Johan Veerwater
Hengelo Ov
55:49
55:36
224
Herbert Markerink
Enschede
55:53
55:20
226
Gerard Borgirink
Oldenzaal
55:59
55:36
228
Jeroen Nijmeijer
Oldenzaal
56:09
55:28
229
Jan-Hendrik Heutink
Enschede
56:16
55:27
241
Martijn Grintjes
Oldenzaal
57:30
57:17
242
Pieter van der Haak
Enschede
57:30
57:30
246
Joris van de Laar
Eindhoven
58:11
57:23
252
Willem Schoonhoven
Enschede
58:49
58:40
260
George Van Geelen
Enschede
58:56
58:38
273
Michael Verheul
Hengelo Ov
1:00:36
59:43
282
Barbera van DAlm Grobb
Hengelo Ov
1:01:44
1:01:00
283
Benno van der Werff
Enschede
1:01:51
1:01:20
290
Jan Heutink
Alphen aan den Rijn
1:02:56
1:02:06
295
Mike van Sluyters
Enschede
1:04:44
1:03:50
319
Gerben Hoftijzer
Ootmarsum
1:12:21
1:11:43
320
Bart Klein Horsman
Diepenheim
1:12:22
1:12:00
323
Gerbert Schuilenborg
Hengelo Ov
1:16:12
1:15:14
VRECR, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
7
Anne marie de Koning
Leiden
49:27
49:20
9
Miriam van der Velde
Hengelo Ov
50:15
49:46
10
Anne Marie Lohuis
Enschede
50:31
49:53
13
Sandra Brachten
Varsseveld
50:58
50:12
14
Zakarya Mellouk
Hengelo Ov
51:30
51:28
18
Mathilde Leussink
Deurningen
51:55
51:47
24
Kitty Oosterbroek
Oldenzaal
53:07
52:53
28
Virgini Klunder
Hengelo Ov
54:00
53:31
29
Henriette Kroeze
Hengelo Ov
54:02
53:57
36
Cora Timmerman- Wevers
Hengelo Ov
55:08
54:59
37
Cunera Grotelaar-Beldh
Hengelo Ov
55:09
55:00
40
Sophie Gortemaker
Denekamp
55:48
55:23
43
Annermarieke IJzerman
Enter
56:08
55:41
44
Jolanda Gerritsen
Enschede
56:13
55:31
45
Yvonne Ottens-Franke
Hengelo Ov
56:17
56:07
46
Elfride Agterhuis
Enschede
56:17
56:07
49
Gerda Bruinsma
Bornerbroek
56:23
55:56
52
Sandra Berenst-Vulink
Vroomshoop
56:41
56:34
54
Marjon Golbach-Brinker
Losser
56:45
56:00
56
Caro Woudstra-Elst
Haaksbergen
57:01
56:34
61
H A M van Dijk-Janssen
Enschede
58:00
57:08
63
Marleen van der Linden
Enschede
58:08
57:33
70
Ellen ter Huurne
Haaksbergen
58:58
58:32
72
Coby van Egmond
Vriezenveen
58:59
58:34
79
Dini van der Meulen
Enschede
59:32
59:19
80
Melanie Dierselhuis
Enschede
59:32
59:19
85
Marlot Lutgendorff
Hengelo Ov
59:45
59:35
88
Eveline Jansse v Noord
Enschede
59:50
59:14
90
Karin Mueller
Drensteinfurt (GER)
1:00:03
59:28
92
Carolien de Leede
Amstelveen
1:00:38
1:00:30
94
Weike Nijenhuis
Hengelo Ov
1:00:52
1:00:41
97
Jacqueline Beckers
Enschede
1:00:58
1:00:23
101
Annelies ter Horst
Enschede
1:01:12
1:00:49
108
Marjolein Bakker
's-Gravenhage
1:01:31
1:00:51
112
Marlou Waalderbos
Haaksbergen
1:02:05
1:01:56
113
Marieke Groot Zevert
Haaksbergen
1:02:05
1:01:56
115
Jeanette Evertzen
Hengelo Ov
1:02:10
1:01:36
122
Helen Smit-vd Giessen
Enschede
1:02:36
1:02:09
123
Gerrie van der Hartt
Enschede
1:02:41
1:02:26
126
Harma van der Veen
Apeldoorn
1:02:46
1:02:08
127
Sandy van der Horst
Enschede
1:02:46
1:02:14
128
Angelique Gordhuis
Enschede
1:02:49
1:01:55
134
Joyce Veenvliet
Hengelo Ov
1:03:13
1:03:01
142
Gerrie Uitslag
Vriezenveen
1:03:48
1:02:55
143
Grietje Makkinga
Vriezenveen
1:03:49
1:02:55
146
Daniëlle van Alstede
Neede
1:03:52
1:03:01
149
Mieke van de Woude
Enschede
1:03:55
1:03:10
150
Monika Brömmelhaus
Enschede
1:03:59
1:03:08
153
Marjolein Greiving
Hengelo Ov
1:04:23
1:04:13
160
Mariska Heutinck-Papen
Groenlo
1:04:39
1:03:51
164
Karin van der Burg
Amsterdam
1:04:53
1:04:03
166
Angelique Rozeboom
Enschede
1:04:57
1:04:45
171
Gerry van Eekelen
Enschede
1:05:05
1:04:24
174
Linda Hazewinkel
Oldenzaal
1:05:12
1:04:46
175
Ilse ten Brincke
Oldenzaal
1:05:13
1:04:47
178
Hanneke Weterholt
Enschede
1:05:18
1:04:31
180
Wilhelmien Bouter
Enschede
1:05:26
1:05:11
181
Marianne Oost-ten Kate
Enschede
1:05:31
1:04:54
183
Cindy van der Meer
Enschede
1:05:42
1:04:54
184
Natascha Evers
Gronau (GER)
1:05:47
1:04:59
185
Annemarieke Visser
Deventer
1:06:10
1:05:49
192
An Rijk-Marquering
Nijverdal
1:06:41
1:06:01
193
Silvia Pasquadibiscegl
Enschede
1:06:51
1:06:49
194
Elisabeth Oevering
Enschede
1:06:56
1:06:24
195
Brigitte Niekerke
Bad Iburg (GER)
1:07:04
1:06:09
196
Annemieke Bauhuis
Haaksbergen
1:07:08
1:06:51
197
Jolanda Tappel-Keur
Hengelo Ov
1:07:09
1:06:52
198
Kristel van der Zant
Haaksbergen
1:07:14
1:06:40
203
Josephine van de Grave
Lonneker
1:07:37
1:07:04
211
Heike Lütke Harmölle
Münster (GER)
1:08:42
1:08:17
212
Nicole Lütke Harmölle
Münster (GER)
1:08:42
1:08:17
216
Christina Bachmann
Bramsche (GER)
1:09:09
1:08:56
220
Dieuwertje Hammer
Eibergen
1:09:58
1:09:47
224
Cyrille Kruidhof
Hengelo Ov
1:10:55
1:10:22
225
Gea Moekotte-Vriezema
Borne
1:11:17
1:11:00
231
Angelina Hoftijzer
Ootmarsum
1:12:21
1:11:43
234
Inge Berfelo-Kolkman
Haaksbergen
1:14:05
1:13:51
235
Janneke Wolsink-Luppes
Enschede
1:14:05
1:13:23
236
Adri Delcour-v d Burgt
Enschede
1:14:28
1:13:46
237
Lotte Schuilenborg
Hengelo Ov
1:16:11
1:15:13
BM10, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
13
Bennie Timmerman
Hengelo Ov
46:06
46:02
15
Pedro dela HorraCaloma
Enschede
46:35
46:13
16
Gerard Lelifeld
Hengelo Ov
46:45
46:31
19
Bart Christenhusz
Oldenzaal
47:08
47:03
21
René in het Veld
Oldenzaal
48:20
48:14
24
Henny Christenhusz
Oldenzaal
50:12
50:07
26
Andries Toering
Hengelo Ov
51:10
51:04
27
Gerard Borggreve
Hengelo Ov
52:05
51:58
30
Marcel Geerdink
Hengelo Ov
53:06
53:01
39
Martin Binnendijk
Hengelo Ov
55:20
54:51
47
Kees van der Bend
Enschede
1:04:34
1:04:08
BV10, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anouk van Ritbergen
Enschede
44:21
44:17
14
Ria van Akkeren
Engden (GER)
1:01:44
1:01:35
15
Herma Lutje Berenbroek
Hengelo Ov
1:02:59
1:02:56
16
Sjouk Wassink-Jansen
Enschede
1:02:59
1:02:56
17
Monique Heuvelink-Dekk
Borne
1:05:34
1:05:04
18
Terttu van der Heide
Enschede
1:07:50
1:07:24
Uitslagen.nl
16-08-2004 16:30