Uitslagenlijst Zwaluwse Zonzeel Loop

Hooge Zwaluwe - Zondag 9 mei 2004

J-9, JEUGD 550 MTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Koesen
St. Janschool
1:57
2
Roland Guy Delmonte
Rietlandschool
1:59
3
Sam Zijlmans
St. Janschool
2:00
4
Thom Chatrer
Fred. Hendrikschool
2:02
5
Stijn de Schipper
St. Janschool
2:06
6
Fausten Heil
Fred. Hendrikschool
2:07
7
Stein van Kuik
Scorpio
2:07
8
Jordy Domenie
St. Janschool
2:10
9
Michael Kruithof
Rietlandschool
2:12
10
Evyen Josepha
Rietlandschool
2:12
11
Sjoerd Pals
Terheijden
2:16
12
Kevin de Leeuw
Rietlandschool
2:18
13
Mike de Leeuw
Rietlandschool
2:20
14
Joost Endepoel
Rietlandschool
2:22
15
Jur Buijs
St. Janschool
2:22
16
Arnold Tempelaar
St. Janschool
2:24
17
Corine van Oosterhout
Terheijden
2:24
18
Timo Merks
Rietlandschool
2:25
19
Maikel van Ham
Fred. Hendrikschool
2:27
20
Nils Kerklaan
St. Janschool
2:28
21
Gijs van Dijk
Rietlandschool
2:30
22
Dany Willeboordse
Rietlandschool
2:35
23
Fabian van de Pas
Willibrordusschool
2:38
24
Youri Vankan
Rietlandschool
2:41
25
Laurent den Rooijen
Willibrordusschool
2:47
26
Niels Kavelaars
St. Janschool
2:51
27
Menno den Rooijen
Willibrordusschool
3:13
28
Stijn Dries
Willibrordusschool
3:18
29
Hendrik Bosman
Willibrordusschool
3:30
30
Geert Endepoel
Rietlandschool
3:33
31
Tijmen Kerklaan
St. Janschool
3:36
32
Lars Heijne
St. Janschool
3:36
33
Nabodhi van der Lind
St. Janschool
3:58
34
Thijs Dries
Willibrordusschool
4:02
35
Timo Lokers
St. Janschool
4:09
36
Tobias Martnot
Hooge Zwaluwe
7:46
M-9, JEUGD 550 MTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sharon van Ham
Fred. Hendrikschool
2:14
2
Eline Kanters
Fred. Hendrikschool
2:19
3
Wieteke de Rapper
St. Janschool
2:21
4
Jill de Laat
St. Janschool
2:27
5
Elke Eestermans
Rietlandschool
2:36
6
Brenda Schot
Dordrecht
2:37
7
Rowena Smits
Lage Zwaluwe
2:38
8
Cynthia Ottenhof
Rietlandschool
2:48
9
Fenne Buijs
St. Janschool
2:49
10
Femke de Rapper
St. Janschool
3:11
11
Kalijn Kerklaan
St. Janschool
3:21
12
Iris Heijne
St. Janschool
3:46
13
Jessica Vankan
Rietlandschool
3:57
14
Janneke Bosma
Willibrordusschool
4:00
J-12, JEUGD 750 MTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sawez Muchles
St. Janschool
2:43
2
Koen van Oosterhout
Terheijden
2:47
3
Jim de Laat
St. Janschool
2:52
4
Frank Rovers
Rietlandschool
2:53
5
Joost Glimmerveen
Rietlandschool
2:53
6
Rob Lipsius
St. Janschool
3:05
7
Richard Ottenhof
Rietlandschool
3:32
8
Edem Eminov
Rietlandschool
3:57
M-12, JEUGD 750 MTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjon van der Wansem
LADB
2:23
2
Brechtje de Rapper
St. Janschool
2:57
3
Kiki Koesen
St. Janschool
2:59
4
Alyssa Dominie
St. Janschool
3:42
5
Mirthe Razenberg
St. Janschool
3:47
6
Krista Heil
Fred. Hendrikschool
3:54
J-15, JEUGD 1500 MTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Matthijs van Haperen
Sprint
5:30
M-15, JEUGD 1500 MTR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvonne Groote
Lage Zwaluwe
6:15
2
Manouk van de Klundert
Groene Ster
6:32
3
Marina Muchles
Hooge Zwaluwe
6:32
MTRIM, TRIMLOOP 5,8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco van OOsterhout
DJA
20:06
2
Ad Embregts
Atledo
22:15
3
Ronald Lievens
Terheijden
22:36
4
John Koeken
Rijsbergen
23:33
5
Jack Pals jr
Terheijden
24:15
6
Jack Pals
Terheijden
24:18
7
Matthijs van Haperen
Sprint
24:38
8
Robin Schot
Dordrecht 81
24:53
9
Piet van Bragt
Made
25:14
10
Johan Vos
Hooge Zwaluwe
25:16
11
Jonas Wouters
Belgie
25:38
12
Toon van Gils
Road Runners Etten-L
25:51
13
Peter van Oosterhout
Made
27:39
14
Ad Kanters
Lage Zwaluwe
28:00
15
Kees van Oosterhout
Terheijden
28:09
16
Ad Tuijtelaars
Oosterhout Nb
28:31
17
Jaap Weeland
Assen
29:40
18
Henk Michielsen
Breda
30:09
19
Piet de Ronde
Scorpio
31:20
20
Simon Norbart
Wagenberg
31:30
21
Jan Pieter Tevel
Hooge Zwaluwe
31:41
22
Leon van Dongen
Loopgroep VVD Drimme
31:43
23
Ronny van de Pas
Lage Zwaluwe
31:47
24
Marcel Bieringen
Pijnacker
31:53
25
Henk Boer
Linie Crossers
31:54
26
Huub van Dorst
Hooge Zwaluwe
33:01
VTRIM, TRIMLOOP 5,8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marieke Groeneveld
Scorpio
23:39
2
Renske Verboort
Fortuna '67
27:38
3
Joke Lucas
Scorpio
28:01
4
Mirjam Martinot
Hooge Zwaluwe
28:43
5
Petra van Dongen
Hooge Zwaluwe
30:24
6
Corrie Pals
Terheijden
31:16
7
Ingrid Quirijns
Scorpio
31:40
8
Miranda Kruithof
Lage Zwaluwe
31:56
9
Margreet Bezemer
Lage Zwaluwe
32:16
10
Ankie Snoeren
Wagenberg
34:19
11
Inge vd Vorst
Terheijden
34:19
12
Carmen van den Berg
Scorpio
34:26
13
Ida van Dorst-Weeland
Scorpio
38:19
MSEN, WEDLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Abdelhak Sobhi
Haag Atletiek
30:37
2
Driss Bouaroui
Haag Atletiek
30:40
3
Jawad Bouazzaoui
Rotterdam Atletiek
31:05
4
Armand van der Smissen
Tilburg
31:30
5
Danny in 't Veen
Rotterdam Atletiek
32:21
6
Martijn Vos
Tilburg Road Runners
32:44
7
Kees van Helmond
Scorpio
34:28
8
Richard van OOsterhout
AVR '90
34:57
9
Wilfried van Meer
Scorpio
35:17
10
Peter Lauret
THOR
35:27
11
Wim van Benthum
Made
36:00
12
Erik Kruithof
Lage Zwaluwe
36:56
13
Erik van Gennip
Lage Zwaluwe
37:12
14
Stef Wouters
Belgie
37:50
15
Rachid Ben Meziane
Rotterdam Atletiek
37:58
16
Gilbert van Ham
Scorpio
38:04
17
Jurgen Holling
Groene Ster
38:47
18
Edwin Achterberg
Amersfoort
39:41
19
Ralf van Zon
Atledo
39:49
20
Tini de Rooy
AVR '90
40:31
21
Willem de Meijer
Scorpio
41:09
22
Peter van Beurden
Prinsenbeek
42:02
23
Jan-Pleun Lens
Sprint
42:07
24
Alex van den Biggelaar
Scorpio
42:33
25
Bart Husslage
Breda
43:12
26
Jan-Peter Simons
Hooge Zwaluwe
44:34
27
Ton Segeren
Made
44:57
28
Ronald Bloemers
Sprint
45:47
29
Ronald Buijs
Lage Zwaluwe
47:51
30
Chris Simons
Wagenberg
51:53
31
Werner Diepstraten
Scorpio
51:53
32
Richard Halters
Loopgroep VVD Drimme
51:56
33
Tinie van Vuuren
Made
52:25
34
Adri van der Linden
Breda
53:54
M40, WEDLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Willemse
Tilburg
32:36
2
Cor de Jongh
Scorpio
35:57
3
Wout Graafmans
Spiridon
36:29
4
Bas van den Bosch
Veteranen Nederland
37:29
5
Ad van den Berk
Tilburg Road Runners
37:52
6
Peter Woestenberg
AVR '90
38:00
7
Andre de Schipper
THOR
38:01
8
Bertus van Ginneken
Veteranen Nederland
39:03
9
Gerard van Eijnatten
Scorpio
39:05
10
Jan van der Palm
Veteranen Nederland
40:09
11
Erik Oomes
Sprint
40:14
12
Wim van Leest
Groene Ster
40:21
13
Theo Verboort
Fortuna '67
40:59
14
Jos Bruurs
Sprint
41:55
15
Hans Dietz
Loopgroep PK
42:13
16
Nico de Laat
Terheijden
42:40
17
Ben Groot Hemming
Ron Clarke
43:05
18
Arie Monster
AV Standdaarbuiten
43:20
19
Kees Mol
Road Runners Etten-L
45:00
20
Mari van Dijk
Lage Zwaluwe
45:51
21
Wim Dambruin
Willemstad Nb
46:28
22
Ad Vissers
Etten-Leur
47:03
23
Hans de Rapper
Hooge Zwaluwe
48:07
24
Nico Scheffers
Scorpio
48:28
25
Bert den Hartog
Scorpio
48:37
26
Ad Struijs
Breda
50:04
27
Ben Wintermans
Made
53:03
M50, WEDLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans van Wegen
Spiridon
33:17
2
Roel Timmers
Veteranen Nederland
36:11
3
Azelarab Alj
Typhoon
37:22
4
John Musterd
Sprint
38:34
5
Rinus Mulders
THOR
39:57
6
Ton van Exsel
Veteranen Nederland
40:03
7
Jos Boetzkes
Sprint
43:26
8
Jos van Velthoven
Scorpio
43:58
9
Frans Valkhof
Scorpio
44:16
10
Ad Lievens
Terheijden
45:32
11
Koos Vijfhoek
Willemstad Nb
46:10
12
Ton van Loon
Sprint
46:12
13
Bert Matthijssen
Roosendaal
46:43
14
Henk den Rooijen
Scorpio
46:57
15
Louis de Koning
Rijsbergen
49:00
16
Henk van de Ouweland
Wagenberg
55:52
VSEN, WEDLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjolein vd Diepstrat
Made
42:21
2
Sanne Laurijssen
Sprint
59:29
V35, WEDLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlien van Beek
LADB
39:04
2
Jolanda Vermeulen
Spiridon
39:41
3
Tanja de Jong
Spirit Oud Beijerlan
41:23
4
Petra Raasveld
Sprint
41:55
5
Joleen Jansen-Melse
Spado
42:14
6
Miranda Plas
AV Standdaarbuiten
42:52
7
Margot van der Ven
Texel
43:02
8
Marian van Velzen
Sprint
43:13
9
Marga Piederiet
Scorpio
48:24
10
Jolanda Kanters
Moerdijk
50:25
11
Thea de Laat
Scorpio
54:30
12
Truus Schuurmans
Lage Zwaluwe
56:17
13
Ineke Verkuijl
Scorpio
57:28
Uitslagen.nl
09-05-2004 19:39