Uitslagenlijst 22e Nationale Lenteloop

Papendrecht - Zaterdag 8 mei 2004

MSEN, 15KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Musa Cherutich
44:23
44:23
2
Yassine Abatourab
Rotterdam Atletiek
45:21
45:20
3
Wim Padmos
Voorne Atletiek
46:58
46:58
4
Gustave Ombouma Ngoye
AV Gouda
48:04
48:03
5
Reinier Burgemeester
Parthenon
48:19
48:18
6
Mohamed Ben Sabaltia
Sparta
49:16
49:15
7
R Bisschop
AV '40
49:23
49:22
8
Sander Bron
AV Gouda
49:52
49:50
9
Ron van den Berg
Waterweg
50:03
50:02
10
Frans Reuvers
THOR
50:46
50:45
11
Joop Helbens
Voorne Atletiek
50:48
50:46
12
Ernst Bovenkamp
De Koplopers
50:50
50:48
13
Rachid Fadis
Spark
51:23
51:22
14
Fouad Fertante
Spirit Oud Beijerlan
52:05
52:04
15
Tom Pierik
De Koplopers
52:36
52:34
16
Gerard van Zitteren
THOR
53:38
53:34
17
Pieter Klem
Flakkee
53:55
53:53
18
Mark van Vliet
Altis
54:11
54:04
19
Erik Klooster
AV Papendrecht
54:18
54:15
20
Pascal van Norden
AV Gouda
54:32
54:28
21
Marcel Bezemer
Hercules
55:18
55:13
22
Andre Melissant
Flakkee
55:32
55:29
23
Harold van Balkom
Rotterdam Atletiek
55:33
55:30
24
Maarten van Veen
Rotterdam Atletiek
55:34
55:31
25
Cees Kruit
AV Gouda
55:49
55:47
26
André Blokland
Pijnenburg
55:52
55:48
27
Herbert Zoon
Flakkee
56:34
56:32
28
Jeroen Segers
Veteranen Nederland
57:22
57:21
29
Daniel van de Ven
AV Papendrecht
57:42
57:39
30
M van Boxtel
De Koplopers
57:50
57:43
31
A Mintjes
AV Papendrecht
57:53
57:46
32
Jos vd Borne
58:28
58:24
33
Chris Knape
PAC
59:23
59:19
34
Cor Hamels
Hercules
1:00:22
1:00:16
35
L de Langen
PAC
1:00:27
1:00:06
36
Rene Bellaart
Hercules
1:00:32
1:00:28
37
Alex Hellweg
PAC
1:00:57
1:00:44
38
Kees vd Sar
1:01:10
1:01:04
39
A Hulstkamp
PAC
1:01:56
1:01:35
40
Edwin Metzemaekers
AV Papendrecht
1:02:40
1:02:31
41
Arie Pankras
Parthenon
1:02:54
1:02:41
42
Martin van Wijk
Flakkee
1:03:03
1:02:55
43
Paul Salawan-Bessie
Veteranen Nederland
1:03:21
1:03:13
44
Ron Dik
AV Gouda
1:04:09
1:04:02
45
Michel Kooyman
Rotterdam Atletiek
1:04:19
1:04:10
46
Lennaert den Hoed
Parthenon
1:06:21
1:06:05
47
Jan-Willem Mennink
Parthenon
1:07:21
1:07:07
48
Hein Pierhagen
Gouda
1:08:43
1:08:11
49
Jesus Caeiro Mouso
Loopgroep PK
1:10:02
1:09:58
50
Rien Bezemer
Hercules
1:11:01
1:10:45
51
John van Slobbe
PAC
1:11:39
1:11:27
52
Rob van de Werken
AV Papendrecht
1:13:30
1:13:03
53
Dimitri Pennings
Voorne Atletiek
1:14:01
1:13:32
54
Robert Rijntjes
AV Papendrecht
1:14:05
1:13:50
55
Rob Blom
AV Papendrecht
1:16:40
1:15:48
56
Frank Hendriks
AAV '36
1:19:05
1:18:45
57
Eric Etman
PAC
1:20:07
1:19:28
58
Marian Huisman
PAC
1:20:23
1:19:58
59
René Krol
Schiedam
1:21:39
1:21:01
M40, 15KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Alex Mutsaars
AV Papendrecht
49:27
49:26
2
Benny Ceulemans
Kessel (BEL)
50:09
50:08
3
Aissa Marguoum
Parthenon
51:16
51:10
4
Rudy Sinnema
Lionitas
51:38
51:32
5
Evert de Graaf
Rotterdam Atletiek
51:50
51:49
6
H Kerkhof
Veteranen Nederland
52:44
52:42
7
Ben Kerkvliet
Leiden Atletiek
52:58
52:55
8
Rob van Pelt
AV Sliedrecht
53:08
53:02
9
F vd Meer
De Koplopers
53:48
53:46
10
Henry Sunder
AV '40
54:06
54:04
11
Eric Kandel
Hercules
54:27
54:20
12
Bernard Disselborg
AV Gouda
54:35
54:32
13
Jan Smid
AV Gouda
55:21
55:16
14
E Schumacher
PAC
55:41
55:39
15
Bas Prins
Veteranen Nederland
56:48
56:45
16
Peter Hooijen
PSV
56:56
56:52
17
Bram Mourik
Flakkee
57:58
57:53
18
Martin Pronk
Fortuna
58:23
58:17
19
H vd Waal
Energie
58:35
58:21
20
John Gyzem
THOR
59:02
58:59
21
Amriet Oemraw
Rotterdam Atletiek
59:06
59:04
22
Peter Smits
Fortuna
59:10
59:05
23
Simon Voogt
Waterweg
59:34
59:29
24
Erik Boehle
Energie
1:00:41
1:00:35
25
Rudy Goris
1:00:52
1:00:48
26
M Rozeboom
Parthenon
1:01:06
1:00:58
27
Jan Vuik
AV Gouda
1:02:01
1:01:50
28
Arie van Heeren
Parthenon
1:02:33
1:02:21
29
Ruud Wessels
Waterweg
1:02:36
1:02:19
30
Kees Veldboer
Spark
1:02:57
1:02:49
31
Marchel Snieder
1:03:11
1:03:04
32
Dirk Jumelet
Loopgroep PK
1:03:58
1:03:50
33
Bert Spek
PAC
1:04:07
1:03:57
34
Lambrecht van Dijk
Hercules
1:05:08
1:04:49
35
A de Vries
Parthenon
1:05:58
1:05:49
36
Paul ten Zijthoff
Typhoon
1:06:39
1:06:25
37
Ernst de Graag
Parthenon
1:06:50
1:06:35
38
Peter Boer
AAA
1:07:42
1:07:24
39
Ronald de Vries
Parthenon
1:08:35
1:08:17
40
Paul Turion
AV '40
1:09:29
1:09:01
41
Eric Viskil
Barendrecht
1:11:15
1:10:46
42
Willem Zwart
AV Papendrecht
1:12:24
1:11:47
43
Ad Durinck
Parthenon
1:13:04
1:12:23
44
Eric Beukers
PAC
1:13:33
1:13:12
45
A Strormann
PAC
1:13:47
1:13:31
46
Willem Bosma
Spark
1:18:02
1:17:43
47
Dave de Wit
1:19:49
1:19:14
M45, 15KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Prins
AV Papendrecht
51:45
51:43
2
Jan Zuidweg
Flakkee
52:29
52:28
3
Maarten van Erkel
Voorschoten '97
53:40
53:39
4
A Onnink
Rotterdam Atletiek
53:43
53:41
5
Charles Timmermans
Fortuna
53:45
53:44
6
Joop van Ast
Flakkee
53:48
53:47
7
Eef Koopman
Flakkee
54:10
54:08
8
Bert Snyder
PAC
54:51
54:48
9
José Hoppenbrouwers
Hendrik Ido Ambacht
55:45
55:43
10
David Wright
56:49
56:45
11
Kees van Bloois
Spirit Oud Beijerlan
57:57
57:52
12
René Haringsma
Astylos
58:36
58:34
13
Peter Los
Waterweg
58:57
58:53
14
Rien Bastiaansen
THOR
59:01
58:59
15
Egbert Roodbol
PAC
59:05
59:00
16
Rien Spee
Flakkee
59:27
59:22
17
Ben Stortelder
Ilion
1:01:00
1:00:56
18
Peter Knoope
Veteranen Nederland
1:01:15
1:01:08
19
Dhr N H G Huyts
PAC
1:01:40
1:01:30
20
Gerard de Jong
PAC
1:01:48
1:01:41
21
R Baptiste
Capelle aan den IJss
1:01:53
1:01:48
22
Armand Stolk
Spirit Oud Beijerlan
1:02:11
1:02:06
23
Hans Gelderman
PAC
1:02:15
1:02:09
24
Adri vd Graaf
Ilion
1:03:20
1:03:15
25
Reinard Maarleveld
Fortuna
1:03:25
1:03:12
26
Leo Koster
PAC
1:03:40
1:03:19
27
Wim Prins
Ilion
1:04:01
1:03:56
28
R Warmer
PAC
1:04:07
1:03:56
29
Luc Verbeek
1:04:19
1:04:12
30
Berend Bakker
AV Papendrecht
1:04:20
1:04:11
31
Ton Legerstee
Energie
1:04:32
1:04:25
32
Dick van Prooijen
Loopgroep PK
1:06:19
1:06:07
33
Jan Rozendaal
AV Gouda
1:07:01
1:06:52
34
R Vrijhof
Energie
1:07:33
1:07:17
35
Michel vd Weegen
AVO 1983
1:07:36
1:07:22
36
Peter Wiel
PAC
1:07:36
1:07:24
37
Guy Daneels
1:07:55
1:07:42
38
Jan van Eyndhoven
Stitswerd
1:09:33
1:09:18
39
Ben van Mil
1:10:02
1:09:47
40
Jan Bubbert
PAC
1:10:11
1:09:51
41
R de Loome
PAC
1:10:20
1:10:00
42
Pim de Visser
Hercules
1:11:09
1:10:38
43
Henk Moree
Zuidland
1:11:44
1:11:13
44
Ton van der Steen
PAC
1:14:46
1:14:22
45
Gerard van Velzen
Hoogvliet Rotterdam
1:14:59
1:14:27
46
H Faaij
PAC
1:15:51
1:15:21
47
R Keehnen
PAC
1:20:07
1:19:31
M50, 15KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Cammeraat
Veteranen Nederland
53:03
53:01
2
Wim Besuijen
Middelburg
55:23
55:20
3
Loek van der Gaag
Fortuna
55:37
55:35
4
Azelarab Alj
Typhoon
55:56
55:52
5
Arie Schaar
Loopgroep PK
56:32
56:28
6
C Hoebeke
De Koplopers
56:43
56:41
7
M Snijders
DAK
57:00
56:57
8
J Olsthoorn
PAC
57:08
57:03
9
Ron Koorevaar
De Koplopers
57:21
57:15
10
Jaap van Eyk
Fortuna
57:32
57:30
11
Jan de Jong
Parthenon
58:01
57:56
12
Dirk den Oude
Pijnenburg
58:14
58:09
13
John Guequierre
Dynamica
58:21
58:20
14
Gerrit Jurjens
58:41
58:39
15
Kees vt Zelfde
Flakkee
1:00:22
1:00:18
16
Henk Maas
PAC
1:00:50
1:00:40
17
K Smies
PAC
1:02:42
1:02:31
18
Ari Borgstijn
De Koplopers
1:04:23
1:04:11
19
Rens Bodewes
Hercules
1:04:33
1:04:22
20
L van Meel
Rotterdam Atletiek
1:05:07
1:04:59
21
Sjaak van Well
Hercules
1:05:08
1:04:50
22
Calvin Ducreay
Goudse Politie Sport
1:05:09
1:04:51
23
Johan de Jong
Parthenon
1:05:23
1:05:15
24
Arie Booy
Loopgroep PK
1:06:58
1:06:45
25
Kees Oomen
Altena Road Runners
1:07:20
1:07:09
26
Henk Schreuders
Flakkee
1:08:01
1:07:45
27
Nico Noorlander
1:08:11
1:07:51
28
Errol Seymonson
Veteranen Nederland
1:08:56
1:08:43
29
Giel Devile
PAC
1:09:20
1:09:09
30
Bram Harder
PAC
1:09:28
1:09:19
31
K Delwel
PAC
1:09:28
1:09:08
32
Huub Lausbere
Rotterdam Atletiek
1:09:35
1:09:21
33
Gerard Roovers
Hercules
1:10:25
1:10:05
34
B den Boogert
PAC
1:11:47
1:11:27
35
Sies Zuur
AV Sliedrecht
1:12:08
1:11:52
36
C Romijn
Hoogvliet Rotterdam
1:12:45
1:12:23
37
Rob Verhorst
PAC
1:12:51
1:12:27
38
Ruurd Tolman
Spark
1:13:21
1:13:02
39
Peter van den Ende
Rotterdam
1:14:08
1:13:26
40
Jan de Vos
PAC
1:15:46
1:15:36
41
Cees Venderbos
PAC
1:15:57
1:15:44
42
Kees Koolwijk
Spark
1:19:47
1:19:28
43
Wim Lipman
Parthenon
1:20:22
1:19:41
44
Ed Simonis
Voorne Atletiek
1:24:12
1:23:32
45
J Kriekaart
PAC
1:26:45
1:26:03
46
Hans Lammers
AV Papendrecht
1:31:38
1:31:16
M55, 15KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rien Oele
Fortuna
56:27
56:25
2
Rob Kruis
Typhoon
57:15
57:14
3
Albert Stehouwer
AV Papendrecht
58:05
58:02
4
Eddy Smit
Delta Sport
58:33
58:30
5
Cor van der Steen
Parthenon
59:11
59:07
6
Piet Keijsers
THOR
1:04:02
1:03:58
7
Auke Leen
Antilope
1:04:24
1:04:14
8
Alex Halter
AV Papendrecht
1:04:25
1:04:23
9
Ron Greve
Veteranen Nederland
1:04:49
1:04:38
10
Daan vd Broek
Flakkee
1:05:09
1:05:02
11
Ed Kegge
PAC
1:05:26
1:05:17
12
Gerrit Vos
Veteranen Nederland
1:05:44
1:05:39
13
Karel Oosthoek
Veteranen Nederland
1:05:46
1:05:41
14
Peter Akerboom
LVA Plantaris
1:05:48
1:05:32
15
Leen de Koning
Tenaco
1:05:50
1:05:45
16
Rien van Bergen
Veteranen Nederland
1:06:22
1:06:12
17
Tom Hessels
Veteranen Nederland
1:06:42
1:06:38
18
Gerard Scholten
Hercules
1:07:35
1:07:17
19
Henny Hamers
Capelle aan den IJss
1:07:39
1:07:27
20
Leo Groeneweg
Spirit Oud Beijerlan
1:07:44
1:07:26
21
Cor Terlouw
AV Papendrecht
1:07:59
1:07:46
22
Eef Kneppel
1:08:07
1:08:02
23
Jan van den Beukel
Tenaco
1:08:15
1:07:51
24
Jan Koudstaal
Energie
1:12:54
1:12:41
25
Arie den Hoed
Parthenon
1:13:06
1:12:39
26
Jan Groeneveld
Veteranen Nederland
1:13:49
1:13:24
27
Fokke Lenten
Spijkenisse
1:14:44
1:14:25
28
Martin Post
Giessenburg
1:15:10
1:14:40
29
Han Bakker
1:15:35
1:15:06
30
Aad van Nieuwland
Hoogvliet Rotterdam
1:15:36
1:15:06
31
Arjo Zwart
Voorne Atletiek
1:16:14
1:15:57
32
Arnold Melissant
Flakkee
1:18:23
1:17:43
33
Evert Wiggelinkhuysen
Loopgroep PK
1:19:21
1:19:13
34
Peter van Leeuwe
AV Papendrecht
1:20:24
1:19:52
35
J Dumee
PAC
1:20:44
1:20:23
36
Pierre Wijnsbergen
Rotterdam
1:21:19
1:21:06
37
Erik van der Berg
Typhoon
1:21:31
1:20:50
38
Jan Landman
Parthenon
1:22:24
1:22:00
39
Isaac van Til
Rotterdam
1:23:59
1:23:14
40
Sjaak Bijloo
1:24:02
1:23:16
M60, 15KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joop Ruter
PAC
59:29
59:26
2
K Leeuwangh
Fortuna
1:01:06
1:01:04
3
Jan Bakker
Veteranen Nederland
1:02:00
1:01:57
4
Henk Rosenquist
Parthenon
1:02:07
1:02:03
5
Piet van der Velden
Veteranen Nederland
1:04:33
1:04:27
6
Erik van de Klaauw
Haag Atletiek
1:04:35
1:04:29
7
Paul Slot
Tenaco
1:04:57
1:04:49
8
W Boon
Spijkenisse
1:08:48
1:08:40
9
H van Meerten
PAC
1:09:36
1:09:25
10
J van Meer
Groene Ster
1:10:25
1:10:23
11
L Blanker
Spark
1:11:33
1:11:14
12
K Mol
Veteranen Nederland
1:12:39
1:12:11
13
Toon Rutjes
Loopgroep PK
1:14:11
1:13:59
14
Leendert Kok
Spark
1:16:03
1:15:45
15
Simon Pleijsier
Waterweg
1:16:54
1:16:42
16
Wim Kapteyn
Veteranen Nederland
1:18:23
1:17:54
17
Henk de Bokx
Veteranen Nederland
1:24:30
1:23:48
18
Koos vd Wijngaard
1:29:53
1:28:59
19
E van Wieringen
RWV
1:38:27
1:37:53
VSEN, 15KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elvine Jepkoech
52:45
52:45
2
Beatrice Misoi
53:56
53:56
3
Tatjana Pereprelkina
54:36
54:34
4
Wendy Jones
55:25
55:23
5
Jolanda de Klerk
Trias
58:39
58:35
6
Luci van Engelen
Rotterdam Atletiek
59:06
59:05
7
Daniella van Dulst
Flakkee
1:02:02
1:01:57
8
Annelies Postema
THOR
1:02:15
1:02:10
9
Jeannette Koene
Hercules
1:07:43
1:07:24
10
Marleen Hanselman
De Koplopers
1:08:20
1:08:10
11
Gaby Eenschoten
Rotterdam Atletiek
1:10:56
1:10:47
12
Annelies van Os
Energie
1:13:13
1:12:51
13
Hannie Soeters
Hercules
1:16:09
1:15:36
14
Carla van der Gaag
De Koplopers
1:16:15
1:16:07
15
Marieke van Loon
De Koplopers
1:16:15
1:16:03
16
Marion Smit
De Koplopers
1:17:21
1:17:13
17
P vd Houwen
PAC
1:20:07
1:19:31
18
Annemarie van Meerten
PAC
1:23:04
1:22:22
19
Nathalie Alders
Flakkee
1:28:29
1:27:49
V40, 15KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Barbara Kamp
PAC
56:46
56:44
2
Anie den Daas
Spark
59:45
59:39
3
Margriet Hoekstra
the Hague Road Runne
1:02:50
1:02:44
4
Marjolein Goos
Fortuna
1:05:30
1:05:18
5
Carin vd Ende
Olympus '70
1:06:05
1:05:55
6
Jeanine van Overveld
THOR
1:07:48
1:07:44
7
Corina Voorn
De Koplopers
1:08:21
1:08:10
8
Josje Reelinck
Ilion
1:09:02
1:08:55
9
Alice Bouman
PAC
1:09:24
1:09:04
10
Noeleen van Es
Rotterdam Atletiek
1:09:36
1:09:23
11
Anja Verschoor
AV Papendrecht
1:10:35
1:10:10
12
P Fase-van Eersel
Spijkenisse
1:17:19
1:16:51
13
Carine de Proost
1:18:08
1:17:34
14
Bep Maliepaard
Flakkee
1:18:23
1:17:43
15
Wilma Noorland
Spark
1:19:56
1:19:37
16
Annemarie Malschaert
Parthenon
1:20:22
1:19:41
17
Helga Janssen
1:20:28
1:19:54
18
Jacqueline Durinck-Boo
Parthenon
1:28:43
1:28:00
V45, 15KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Carla Ophorst
Olympus '70
56:30
56:29
2
Mickey Priem-Vullinghs
PAC
1:04:04
1:03:58
3
Myra van Altena
Flakkee
1:06:59
1:06:53
4
Jannie Braber
Flakkee
1:07:51
1:07:34
5
Sonja Kipping
Flakkee
1:10:07
1:09:51
6
May Timmermans
1:11:18
1:11:03
7
Rhonda Derijnck
1:11:36
1:11:21
8
Jannie Westerhout
AV Papendrecht
1:13:43
1:13:34
9
Irma Rutten
Ilion
1:15:50
1:15:26
10
E Burgering
Haag Atletiek
1:16:01
1:15:33
11
Corry van 't Zelfde
Flakkee
1:18:23
1:17:43
12
Marjan Bovill-Roubos
PAC
1:18:44
1:18:11
13
Margriet de Vries-Muld
Waterweg
1:18:47
1:18:12
14
Joke Heijmans
Hercules
1:20:36
1:19:51
15
M Versluis
AV Sliedrecht
1:24:58
1:24:37
16
Marjolein Leenderts
PAC
1:29:05
1:28:18
V50, 15KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Annie van Dijk
Veteranen Nederland
1:04:56
1:04:47
2
Gerrie den Oude
Pijnenburg
1:05:21
1:05:18
3
Hilde Kester
Ilion
1:06:22
1:06:18
4
G Blees
Energie
1:06:57
1:06:45
5
S Warmer
PAC
1:07:02
1:06:56
6
Jacoline Groeneweg
Spirit Oud Beijerlan
1:07:45
1:07:27
7
Els Schreuders
Flakkee
1:08:01
1:07:45
8
Greetje Smits
Delta Sport
1:08:44
1:08:41
9
E Verhagen
Ilion
1:10:49
1:10:45
10
Nel de Wit
Spark
1:14:44
1:14:25
11
C Midde
Veteranen Nederland
1:15:46
1:15:32
12
Annie Reijnen-de Bie
Spark
1:19:57
1:19:39
13
Marijke Kok
Spark
1:20:22
1:20:03
14
Yvonne Hijdra
Spark
1:20:25
1:20:06
15
Ria Blanker Erwich
Spark
1:20:56
1:20:37
16
Nel Maat
Typhoon
1:21:31
1:20:50
17
Iris Bouman
Veteranen Nederland
1:22:07
1:21:31
18
Hannie van Devile-Van
PAC
1:23:04
1:22:23
19
Beitske Ferwerda
Hercules
1:29:46
1:29:00
20
Karin Bakker
1:29:59
1:29:22
MREC, 15KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Matthé Vijverberg
Singapore
56:17
56:13
2
Hans Overbeek
Polsbroek
57:05
57:02
3
Robert Carlier
Rotterdam
57:25
57:20
4
Douwe van Laren
Schiedam
57:34
57:33
5
R van der Wal
Papendrecht
57:43
57:26
6
Albert Visser
Deventer
57:46
57:38
7
Paul van de Castel
's-Gravenhage
57:50
57:41
8
Vladimir Jotov
Rotterdam
58:18
58:13
9
Jaap de Ruiter
59:54
59:46
10
Mark de Boer
1:00:14
1:00:06
11
Willem den Hartog
Zwijndrecht
1:00:22
1:00:13
12
Gert Berenst
Vroomshoop
1:00:34
1:00:26
13
Sander Geijs
Rotterdam
1:01:07
1:01:04
14
Ron Heikoop
Papendrecht
1:01:08
1:01:04
15
Jurgen Mous
Rotterdam
1:01:08
1:00:58
16
Henk Timmer
Sliedrecht
1:01:19
1:01:16
17
A Koster
Krimpen aan de Lek
1:01:20
1:01:14
18
Dick Sintmaartensdijk
Spijkenisse
1:01:26
1:01:18
19
Paul Pacque
Dordrecht
1:01:48
1:01:38
20
Rob Nugteren
Ridderkerk
1:01:56
1:01:46
21
Peter Stoker
Zoetermeer
1:02:00
1:01:53
22
Robin de Ruiter
Dordrecht
1:02:04
1:01:46
23
Nicolas Vermaas
Dordrecht
1:02:04
1:01:54
24
Dick Dekker
Krimpen aan den IJss
1:02:21
1:02:11
25
Leo Benner
Den haag
1:02:22
1:02:17
26
Vincent van Os
Barendrecht
1:02:34
1:02:14
27
H Leeuwis
Giessenburg
1:02:42
1:02:14
28
Piet Romeijn
Rotterdam
1:02:57
1:02:49
29
Eduard Mensink
Brielle
1:03:10
1:02:58
30
Richard Mathot
Barendrecht
1:03:19
1:03:07
31
Frans Griet
Capelle aan den IJss
1:03:20
1:03:09
32
E Bleek
Rockanje
1:03:34
1:03:25
33
Alex de Leeuw van Ween
Barendrecht
1:03:54
1:03:37
34
Marcel Bes
's-Gravenhage
1:03:57
1:03:50
35
Ron Jansen
Hoornaar
1:04:00
1:03:40
36
A Tuytel
Nieuw Lekkerland
1:04:33
1:04:15
37
Piet van Krieken
Hardinxveld Giessend
1:04:37
1:04:28
38
Peter Noordam
Maassluis
1:04:42
1:04:29
39
Pierre Broekaart
1:04:47
1:04:25
40
M Kemperman
Hilversum
1:04:55
1:04:43
41
Marius van Drunen
Capelle a/d IJssel
1:04:59
1:04:45
42
Jeroen van 't Verlaat
Spijkenisse
1:05:04
1:04:53
43
Pieter Dreef
Barendrecht
1:05:09
1:04:52
44
P Spoelstra
Maassluis
1:05:10
1:04:56
45
Adrie Schrijver
Hoornaar
1:05:11
1:04:51
46
Wim Lammers
Bleskensgraaf ca
1:05:14
1:04:46
47
Kees van Geel
Roosendaal
1:05:22
1:05:11
48
Michel van Meurs
Barendrecht
1:05:33
1:05:17
49
Elis Stip
Sliedrecht
1:06:02
1:05:47
50
Ron Putting
Capelle aan den IJss
1:06:03
1:05:49
51
Kees Menheere
Krimpen aan den IJss
1:06:17
1:05:56
52
Henk Pol
Zwijndrecht
1:06:18
1:06:00
53
Gerard Floor
Rotterdam
1:06:40
1:06:25
54
Arie Moerman
Groningen
1:06:55
1:06:28
55
Sjaak Klijn
Hardinxveld Giessend
1:07:20
1:07:05
56
Pieter Jan van der Pol
Vianen Zh
1:07:24
1:07:08
57
Jose Silva
Rotterdam
1:07:35
1:06:50
58
Nico Baas
Bleskensgraaf ca
1:07:42
1:07:13
59
Gert Steehouwer
Alblasserdam
1:07:42
1:07:30
60
Jan Hobo
Hardinxveld Giessend
1:07:55
1:07:45
61
Dirk Verhoef
Papendrecht
1:08:03
1:07:53
62
Ruud Wolff
Papendrecht
1:08:04
1:07:39
63
Martin Bos
Kinderdijk
1:08:04
1:07:39
64
Teun Noordhoek
Numansdorp
1:08:08
1:07:49
65
Van Oosten
Barendrecht
1:08:12
1:07:56
66
Henk Hummeling
Zoetermeer
1:08:19
1:07:52
67
Giovanni Tuerlings
Rotterdam
1:08:20
1:07:57
68
Erik van de Wal
Dordrecht
1:08:22
1:08:00
69
Tom de Zoete
Dordrecht
1:08:23
1:08:02
70
Jan de Jong
Hoogvliet Rotterdam
1:08:29
1:08:02
71
Hans Buitendijk
Krimpen a/d IJssel
1:08:35
1:08:05
72
M W van Veen
Krimpen aan de Lek
1:08:41
1:08:22
73
Jaap van der Nat
Papendrecht
1:08:46
1:08:22
74
Jaap Versluis
Hardinxveld Giessend
1:08:48
1:08:31
75
Farid Oilan Adsamar
Rotterdam
1:08:54
1:08:39
76
Ino Verspaget
Dordrecht
1:08:58
1:08:38
77
Rolf van de Sande
Alblasserdam
1:08:59
1:08:37
78
Willem Donker
Oud Alblas
1:09:04
1:08:41
79
A Hulst
Berkel en Rodenrijs
1:09:07
1:08:52
80
Jacques Vlijs
Rotterdam
1:09:08
1:08:39
81
Adrie Lesuis
Rotterdam
1:09:08
1:08:42
82
John van der Stelt
Papendrecht
1:09:10
1:08:46
83
Michel Ooijen
Papendrecht
1:09:11
1:08:45
84
Ron Pronk
's-Gravenhage
1:09:35
1:09:09
85
Hans van Kempen
Barendrecht
1:09:37
1:09:21
86
Hessel Reitsma
Rotterdam
1:09:44
1:09:02
87
Harald Mijnsbergen
Breda
1:09:51
1:09:28
88
Ronald Keij
's-Hertogenbosch
1:09:53
1:09:32
89
Ruud de Jong
Ridderkerk
1:10:04
1:09:30
90
Marc Snel
1:10:04
1:09:41
91
Arend Keemints
Rotterdam
1:10:32
1:09:50
92
Ab de Bruin
Zoetermeer
1:10:35
1:10:28
93
Wim Elgers
Spijkenisse
1:10:38
1:10:15
94
Christiaan Geyp
Streefkerk
1:10:42
1:10:16
95
René Bosselaar
Schiedam
1:10:43
1:10:26
96
Willem dfe Jopng
Barendrecht
1:10:55
1:10:18
97
Michael Woodman
Schiedam
1:10:57
1:10:33
98
P Witman
Dordrecht
1:11:00
1:10:47
99
Roel Leeuwis
Giessenburg
1:11:03
1:10:34
100
E Benningshof
Rotterdam
1:11:05
1:10:42
101
Jan Bothof
Hardinxveld Giessend
1:11:06
1:10:39
102
Tjerk Molenaar
Hendrik Ido Ambacht
1:11:32
1:10:59
103
Michiel Samuels
Barendrecht
1:11:44
1:11:15
104
Edwin Hartkamp
Houten
1:11:49
1:11:31
105
Tony Vonk
Naaldwijk
1:11:51
1:11:17
106
Albert Stroomberg
Papendrecht
1:11:58
1:11:30
107
Lukas Mos
Zoetermeer
1:12:02
1:11:25
108
Gerard van Zutphen
Zoetermeer
1:12:04
1:11:27
109
Jan van der Ent
Papendrecht
1:12:05
1:11:33
110
C Koenen
Rotterdam
1:12:10
1:11:47
111
Andre Poot
Vlaardingen
1:12:12
1:11:55
112
Cees Hartmans
Papendrecht
1:12:12
1:11:50
113
J van der Maarel
Nieuw Lekkerland
1:12:13
1:11:42
114
Jaap Gribling
Capelle aan den IJss
1:12:13
1:11:48
115
Peter de Rek
Sliedrecht
1:12:23
1:11:58
116
Edwin van den Sigtenho
Papendrecht
1:12:26
1:11:53
117
Peter van Oosterhout
Made
1:12:28
1:12:00
118
Johan van de Velde
Dordrecht
1:12:35
1:12:08
119
Stef Hendriksen
Nieuw Lekkerland
1:12:38
1:12:06
120
Hans van Heijningen
Leidschendam
1:12:43
1:12:10
121
Bas Groeneweg
Barendrecht
1:12:44
1:12:10
122
Nico vd Windt
Vlaardingen
1:12:44
1:12:01
123
Fred Snel
Ridderkerk
1:12:45
1:12:25
124
Alex Werff
Rotterdam
1:12:45
1:12:26
125
Alex den Boer
Sliedrecht
1:12:46
1:12:23
126
Hugo Haas
Ridderkerk
1:12:47
1:12:37
127
Henk van Berkun
Papendrecht
1:12:57
1:12:02
128
Perry Sintnicolaas
1:12:57
1:12:34
129
Jozef Wu
1:12:57
1:12:33
130
John van Vliet
Vlaardingen
1:13:25
1:12:42
131
Peter Maasland
Hellevoetsluis
1:13:34
1:13:10
132
Cok van Bodegom
Oudenhoorn
1:13:41
1:12:55
133
Ton Dost
Papendrecht
1:13:43
1:13:18
134
Robin Bieren
Alblasserdam
1:13:47
1:13:04
135
R Stempels
Rotterdam
1:13:52
1:13:21
136
Rens Korver
Rozenburg Zh
1:13:53
1:13:11
137
K van Rijs
Dordrecht
1:13:56
1:13:42
138
Jan van den Bos
Barendrecht
1:13:59
1:13:32
139
Peter Snel
Rotterdam
1:14:10
1:13:37
140
Paul van den Berg
Papendrecht
1:14:13
1:13:39
141
Fred Dozy
Hellevoetsluis
1:14:14
1:13:16
142
Danny van Haaften
Vlaardingen
1:14:19
1:14:02
143
Gerard van Vugt
Papendrecht
1:14:23
1:13:51
144
Roy Arlaud
Rotterdam
1:14:28
1:13:58
145
John Peter Kuntz
Papendrecht
1:14:29
1:13:44
146
Arie de Heer
Ridderkerk
1:14:30
1:13:57
147
Thomas Prins
Sliedrecht
1:14:32
1:13:54
148
Marcel Blommendaal
Papendrecht
1:14:34
1:13:58
149
Piet Kranendonk
Dordrecht
1:14:34
1:14:06
150
Henk Hoogbruin
Spijkenisse
1:14:40
1:14:11
151
Jacco Euser
Hendrik Ido Ambacht
1:14:54
1:14:22
152
Startnummer 2383
1:15:01
1:14:28
153
Arie Kleijn
Papendrecht
1:15:01
1:14:35
154
Arie Batenburg
Papendrecht
1:15:05
1:14:36
155
A Versluys
Alblasserdam
1:15:20
1:14:46
156
John Frijsen
Rozenburg Zh
1:15:24
1:14:31
157
B Reijntjes
Zoetermeer
1:15:25
1:15:00
158
Herman Bosch
Papendrecht
1:15:26
1:14:49
159
Kees van Staveren
Rotterdam
1:15:31
1:15:05
160
Walter de Ling
Vlaardingen
1:15:37
1:15:02
161
Startnummer 2229
1:15:56
1:15:25
162
Rob Vreeswijk
Voorburg
1:16:05
1:15:43
163
Ron de Leeuw van Weene
Zuidland
1:16:10
1:15:52
164
C van Pieterson
Sliedrecht
1:16:16
1:15:23
165
Peter Huijzer
Papendrecht
1:16:27
1:15:50
166
Selm Vermeulen
1:16:36
1:15:56
167
Jack Schoenmakers
1:16:37
1:15:57
168
Jan-Willem Pauptit
's-Gravenhage
1:16:40
1:16:06
169
Pieter Verwey
Dordrecht
1:16:49
1:16:11
170
Startnummer 2384
1:16:55
1:16:22
171
Jan Joore
Oudenbosch
1:17:21
1:16:35
172
Hans Kramer
Heenvliet
1:17:38
1:16:53
173
Hennie Vermeij
Papendrecht
1:17:58
1:17:17
174
Robert Holierhoek
Rotterdam
1:18:07
1:17:28
175
Laurent Urlings
Dordrecht
1:18:16
1:18:02
176
Rien de la Rie
Rotterdam
1:18:23
1:17:39
177
Rien Mulder
Dordrecht
1:18:45
1:18:08
178
Joop Hartog
Hellevoetsluis
1:18:50
1:18:15
179
M vd Sanden
Made
1:19:06
1:18:38
180
H Blom
Papendrecht
1:19:14
1:18:35
181
Cor van Dijk
Dordrecht
1:19:17
1:18:33
182
Douwe Zwaga
1:19:22
1:18:44
183
Henk Groeneveld
's-Gravendeel
1:19:25
1:18:32
184
Anthony Richardson
Dordrecht
1:19:35
1:18:42
185
Arie Dekker
Papendrecht
1:19:39
1:18:57
186
Job vd Waals
Papendrecht
1:19:50
1:19:02
187
Cornelis de Kok
Papendrecht
1:19:53
1:19:28
188
Frans Verhage
Giessenburg
1:20:16
1:19:29
189
Robert Kuntz
Papendrecht
1:20:20
1:19:35
190
Frans Hoogerbrugge
Dordrecht
1:20:23
1:19:40
191
Henk 't Hoen
Dordrecht
1:20:31
1:19:48
192
Tarik Topcu
Papendrecht
1:20:40
1:19:52
193
Jacques Beemsterboer
Papendrecht
1:20:45
1:20:07
194
Cor Bron
Den Haag
1:21:04
1:20:19
195
Marinus Ploos van Amst
Papendrecht
1:21:30
1:20:53
196
Anton den Boer
Papendrecht
1:21:32
1:20:46
197
Willem den Hollander
Papendrecht
1:21:38
1:20:49
198
Leendert de Jager
Sliedrecht
1:21:59
1:21:09
199
Ad Kooijman
Papendrecht
1:21:59
1:21:44
200
Max Luinge
Papendrecht
1:22:01
1:21:24
201
Piet Hofwegen
Papendrecht
1:22:06
1:21:17
202
Bertjan van Burik
Goedereede
1:22:17
1:21:25
203
A Savery
Papendrecht
1:22:22
1:21:25
204
Ruud Schoon
Papendrecht
1:22:54
1:22:11
205
Jeroen Hartog
Hellevoetsluis
1:22:56
1:22:20
206
Eelko van Zuthem
Giessenburg
1:23:05
1:22:17
207
Joop Renaud
Hardinxveld Giessend
1:23:09
1:22:32
208
Joost vd Velden
Amersfoort
1:23:13
1:22:24
209
Hans de Zeeuw
Papendrecht
1:23:28
1:22:37
210
Ad Molenaar
Papendrecht
1:23:31
1:22:48
211
Erik Stoops
's-Gravenhage
1:23:52
1:23:36
212
Jan van Genderen
Dordrecht
1:23:53
1:23:06
213
Arie Johan Slingerland
Dordrecht
1:23:54
1:23:09
214
Rijk van Vlaanderen
Duivendrecht
1:23:57
1:23:27
215
Pieter Boutsma
Alblasserdam
1:24:01
1:23:10
216
G Radstaat
Lexmond
1:24:02
1:23:10
217
Gezinus Buter
Papendrecht
1:24:03
1:23:17
218
Kees Barth
Papendrecht
1:24:07
1:23:17
219
Frank Wiegel
1:24:13
1:23:47
220
Ernstjan Overduin
Dordrecht
1:24:15
1:23:39
221
Jan de Bruin
Waddinxveen
1:24:17
1:23:52
222
Dirk Ambagtsheer
Hardinxveld Giessend
1:24:18
1:23:42
223
Luuk Wensing
Papendrecht
1:24:41
1:23:58
224
Dick Piket
Dordrecht
1:24:59
1:24:14
225
Freek Bakker
Nieuwerkerk ad IJsse
1:25:00
1:24:18
226
Wilco van der Tak
Papendrecht
1:25:09
1:24:19
227
Jan van Dalen
Dordrecht
1:25:17
1:24:32
228
Anton Ringenaldus
Dordrecht
1:25:23
1:24:46
229
Frank Broekmans
Zeist
1:25:25
1:24:41
230
Ed Baas
Ridderkerk
1:25:31
1:25:01
231
Martin vd Worm
Ede
1:25:32
1:24:56
232
Willem Wagenaar
Dordrecht
1:26:05
1:25:14
233
J den Toom
Goudriaan
1:26:06
1:25:18
234
Huib den Haan
Schiedam
1:26:56
1:26:17
235
Henk Hijdra
Spijkenisse
1:26:57
1:26:13
236
Arie van Rijswijk
Almkerk
1:27:01
1:26:07
237
Harry Panjer
Papendrecht
1:27:15
1:26:25
238
Ted Antrag
Dordrecht
1:27:20
1:26:45
239
JW van Meel
Dordrecht
1:28:05
1:27:10
240
Ronald van Delden
's-Gravenzande
1:31:57
1:31:05
241
Hans van Es
Rozenburg Zh
1:32:04
1:31:11
242
Jan Rietveld
Papendrecht
1:33:01
1:32:10
243
P Janssen
Vierpolders
1:33:28
1:32:48
244
Wim Erkelens
Papendrecht
1:33:37
1:32:50
245
Rien van Ekeren
Papendrecht
1:34:05
1:33:16
246
Ruurd Pelgrom
Papendrecht
1:35:36
1:35:21
247
Andries Boneschansker
Dordrecht
1:35:43
1:34:56
248
Robi Nederlof
1:35:53
1:35:17
249
Arie de Boeff
Papendrecht
1:36:23
1:35:31
250
Paul de Wit
1:36:42
1:35:55
251
Jan Bolhuis
Emmen
1:37:24
1:36:28
252
Peter Roeleveld
Papendrecht
1:37:24
1:36:49
253
Coen Terlouw
Dordrecht
1:37:51
1:36:56
254
J Jongeneel
Gouda
1:38:04
1:37:10
255
H vd Wiel
Rotterdam
1:39:47
1:38:50
256
Rene Blom
Papendrecht
1:46:15
1:45:22
VREC, 15KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marleen Westhoff
's-Gravenhage
1:01:44
1:01:35
2
Joke Kayim
Papendrecht
1:05:08
1:04:55
3
Heleen Kleijn
Voorburg
1:07:52
1:07:43
4
Liesbeth van Kampen
Barendrecht
1:08:40
1:08:19
5
Petra Maarsingh
Barendrecht
1:09:56
1:09:35
6
Esther Nolf
Dordrecht
1:11:00
1:10:46
7
Nicol Reubsaet
1:11:09
1:10:38
8
Astrid de Ruiter
Hendrik Ido Ambacht
1:11:39
1:11:23
9
Thea Jansen
's-Gravendeel
1:12:42
1:12:23
10
Jacqueline Twigt
Rotterdam
1:14:00
1:13:32
11
Karin Groenewegen
Rotterdam
1:14:39
1:13:55
12
Ingeborg Vlietstra
Rotterdam
1:15:04
1:14:32
13
Truus Goudbeck
Alblasserdam
1:15:52
1:15:34
14
Diana de Bruijn
Rijswijk Zh
1:16:03
1:15:28
15
Simone de Vries
1:16:25
1:16:01
16
Marjolijn Dekker
Rotterdam
1:17:44
1:17:19
17
Christine de Wit
Zoetermeer
1:17:48
1:17:23
18
Lea van Pamelen
Dordrecht
1:18:06
1:17:35
19
Esther de Goede
Papendrecht
1:18:22
1:17:39
20
Sandra van Gent
's-Gravenhage
1:19:06
1:18:53
21
J vd Plas
Dordrecht
1:19:42
1:18:58
22
Hilde van Poeijer
Breda
1:19:49
1:19:10
23
Sabina Vogelaar
Hekelingen
1:20:00
1:19:25
24
Tinnie Jansen
Capelle aan den IJss
1:21:06
1:20:13
25
Gert Heikoop
Giessenburg
1:21:08
1:20:20
26
Yvonne Dubbeldam
Dordrecht
1:21:12
1:20:27
27
Diane Verschoor
1:21:28
1:20:38
28
Margriet Langenberg
Rotterdam
1:21:31
1:20:50
29
Marlies Noldus
Papendrecht
1:21:38
1:21:00
30
Margreet Janssen
Papendrecht
1:21:38
1:20:59
31
Marjan de Bruin
Schiedam
1:22:36
1:21:56
32
Karin Schrederhof
Delft
1:23:39
1:22:51
33
Engelien de Lange
Papendrecht
1:24:03
1:23:21
34
Cora Boutsma
Alblasserdam
1:24:04
1:23:12
35
Frederica Koster
Rotterdam
1:24:18
1:23:38
36
Christel Muis
Dordrecht
1:24:19
1:23:36
37
Marianne de Roon
Bergschenhoek
1:24:47
1:24:07
38
Maron Seesink
Hoornaar
1:25:08
1:24:18
39
Ineke de Haan
Schiedam
1:25:13
1:24:34
40
Jet Gerards
Groningen
1:25:25
1:24:41
41
J Patandin
Dordrecht
1:25:29
1:24:43
42
Manon van Wolde
Rotterdam
1:25:29
1:24:38
43
Paulien Nooitrust
1:25:53
1:25:04
44
Elly Janssen
Papendrecht
1:26:08
1:25:33
45
Rita Dubbeld-van Vliet
Dordrecht
1:26:18
1:25:34
46
Martine de Ruiter
Sliedrecht
1:27:45
1:26:53
47
Lia Lap
Papendrecht
1:29:33
1:28:45
48
Mariella Koote
Papendrecht
1:29:33
1:28:45
49
Marcella Hallemeesch
's-Gravenhage
1:29:49
1:28:57
50
Ria Borgstijn
Schiedam
1:31:40
1:31:06
51
Diana Collewijn
Rotterdam
1:31:49
1:31:09
52
Hester Erkelens
Papendrecht
1:33:12
1:32:22
53
Therese Hessels
Papendrecht
1:33:13
1:32:22
54
Gwendaline Wolff
Papendrecht
1:33:32
1:32:44
55
Marjolein Huyts
Rotterdam
1:33:43
1:32:56
56
Luciëne Lemmens
Rotterdam
1:35:38
1:34:52
57
Martine van Genderen
Dordrecht
1:35:43
1:34:56
58
Corrie Dam
Papendrecht
1:36:23
1:35:28
59
Isabel das Nevas Silva
1:36:43
1:35:55
60
Conny Schieveen
Papendrecht
1:37:23
1:36:29
61
Tjitske Vorsteveld
Papendrecht
1:45:11
1:44:20
MREC, 7,5KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan van Heteren
Sliedrecht
26:38
26:37
2
Theo Timmermans
Den haag
26:45
26:45
3
Bas Zijp
Leiden
27:38
27:38
4
Lody Geerst
Papendrecht
28:36
28:35
5
Arie de Groot
Sliedrecht
28:36
28:35
6
Edwin Stehouwer
Papendrecht
29:08
29:07
7
A Trommel
Stad aan 't Haringvl
29:28
29:28
8
Leen Alderliesten
Hardinxveld Giessend
29:45
29:44
9
John van Zweeden
Den Haag
30:24
30:23
10
Jan-Willem Lether
Hoornaar
30:41
30:40
11
Jos van Giersbergen
Papendrecht
30:45
30:43
12
Jan Pannekoek
Geldermalsen
31:00
31:00
13
Erik de Bruin
Haaften
31:06
31:05
14
Ralf vd Bos
Den Haag
31:36
31:33
15
Gerard vd Bovenkamp
Ochten
31:40
31:40
16
Boris Dzon
Nieuw Lekkerland
32:33
32:32
17
Hans Steenlist
Sliedrecht
32:39
32:37
18
R Storm
Rotterdam
32:42
32:39
19
Aarnout Salwegter
Dordrecht
32:45
32:43
20
Jeroen van Drunen
Capelle a/d IJssel
33:07
33:06
21
Gerk van der Have
Est
33:11
33:10
22
Corjan Kroon
Zwijndrecht
33:13
33:07
23
Mark de Bode
Capelle a/d IJssel
33:43
33:35
24
Robin Schot
Dordrecht
33:49
33:47
25
Rens Veerman
Haarlem
34:13
34:11
26
Jan Peter Kooij
Barendrecht
34:16
34:10
27
Marco Reijsworn
Papendrecht
34:41
34:37
28
René Waltman
Papendrecht
34:45
34:38
29
Joep Kluwen
Papendrecht
34:54
34:50
30
Eric van Leeuwen
Vlaardingen
35:00
34:52
31
Ad Verkees
Rijen
35:04
35:01
32
Startnummer 1352
35:25
34:49
33
Bart Severijnen
Papendrecht
35:52
35:46
34
Dennie de Koning
Papendrecht
36:03
35:59
35
Johan Severijnen
Papendrecht
36:09
36:02
36
John van Zomeren
Schiedam
36:37
36:30
37
Michel Smits
Delfgauw
37:00
36:58
38
Samir Saad
Haarlem
37:19
37:13
39
Renzo Verwoerd
Nieuw Lekkerland
37:46
37:44
40
Cor de Vreede
Goudriaan
37:47
37:44
41
Philip Veenhoven
Papendrecht
37:50
37:42
42
Michel Mouthaan
Papendrecht
37:52
37:48
43
W Sinternislaan
Heerjansdam
38:06
37:48
44
Ton Wulfert
Dordrecht
38:22
38:09
45
Jan Slager
Papendrecht
38:45
38:40
46
Imro Arlaud
Papendrecht
38:45
38:40
47
Joris Wulfert
Dordrecht
38:50
38:37
48
Ralph Berkenbosch
Papendrecht
38:51
38:47
49
Rob de Voogd
Dordrecht
38:52
38:37
50
Marcel L van Eck
39:07
38:43
51
Henk Klos
Den haag
39:29
39:05
52
Marius Klein
Hardinxveld Giessend
39:34
39:19
53
Jeroen van Rijswijk
Dordrecht
39:34
39:22
54
Ronald vd Laars
Papendrecht
39:39
39:30
55
Gert-Jan van Veen
Papendrecht
39:53
39:45
56
Aad de Visser
Barendrecht
39:55
39:45
57
Danny den Braber
's-Gravenhage
40:03
39:52
58
Jurgen Koppen
Papendrecht
40:11
40:01
59
Sjoerd de Bruin
Alkmaar
40:14
40:00
60
Aad van Breugel
Zwijndrecht
40:20
40:00
61
Henry Appeldoorn
Papendrecht
40:28
40:14
62
Gerben Lodder
Papendrecht
40:29
40:19
63
Frank Berkhout
Papendrecht
40:35
40:25
64
Rastino Martodikromo
Capelle aan den IJss
40:36
40:23
65
Sjaak Klaassen
Rotterdam
40:59
40:53
66
André van Bennekom
Papendrecht
41:02
40:56
67
Rob Groffen
Papendrecht
41:04
40:59
68
G Schut
Papendrecht
41:06
40:59
69
Robert van der Boon
Papendrecht
41:25
41:20
70
Dick Baan
Hendrik Ido Ambacht
41:39
41:30
71
Rene van den Broek
Dordrecht
41:50
41:47
72
C Vermeer
Zwartewaal
42:02
42:02
73
Ad vd Biggelaar
42:10
42:00
74
Henk Blauw
Papendrecht
42:10
41:59
75
Edwin Ros
Zwijndrecht
42:16
42:09
76
Joel van der Windt
Vlaardingen
42:18
42:16
77
Connie Mol
Papendrecht
42:19
41:59
78
Teus Vermeulen
Alblasserdam
42:28
42:17
79
Evert van Rossum
Rotterdam
42:28
42:09
80
Bernard Kleikamp
Leiden
42:40
42:17
81
Charles Nardten
Gorinchem
42:42
42:29
82
Wim de Waal
Papendrecht
42:52
42:33
83
Marcel ter Stege
Papendrecht
43:08
43:03
84
Valentijn Simonis
Rockanje
43:10
43:08
85
Ben Hoogendam
Dordrecht
43:13
42:59
86
Ad Visser
Sliedrecht
43:15
42:49
87
Andre van Dieen
Sliedrecht
43:16
42:55
88
Roel Wolters
Papendrecht
43:20
42:58
89
Andre Vogel
Papendrecht
43:23
43:06
90
Ronald de Jong
Papendrecht
43:27
43:05
91
Hugo van Gorkum
Utrecht
43:32
43:25
92
Dirk-Job vd Bijl
Ridderkerk
43:35
43:17
93
Helmar den Hoed
Dordrecht
43:39
43:27
94
Peter van Hoogstraten
Tiel
43:51
43:32
95
Arno de Jong
Papendrecht
43:53
43:33
96
Sven Visser
Papendrecht
43:57
43:41
97
Hans Visser
Papendrecht
43:57
43:41
98
Jan Leeuwestein
Papendrecht
43:58
43:43
99
Paskal Alma
Papendrecht
43:58
43:43
100
Cees de Groot
44:03
43:42
101
Sander van Willigen
Papendrecht
44:05
43:57
102
Marten Buter
Zwijndrecht
44:08
43:49
103
Hans Buijtendijk
Sliedrecht
44:09
43:51
104
Willem Otter
Oud Alblas
44:09
43:51
105
Tom Ruts
Rhoon
44:23
44:15
106
Steven ter Meulen
Papendrecht
44:25
44:14
107
Louis van der Hoeven
Papendrecht
44:25
44:14
108
Andre Leeuwis
44:29
44:20
109
Aaldert vd Heuvel
Papendrecht
44:38
44:09
110
Jan Hamelink
Papendrecht
44:39
44:25
111
Henry vd Ruit
Dordrecht
44:40
44:27
112
Pim de Jong
Papendrecht
44:41
44:25
113
Hans Hartog
Zoetermeer
44:56
44:19
114
Koos de Looff
Papendrecht
45:00
44:39
115
Rene Melching
45:07
44:44
116
Jan Schot
Papendrecht
45:09
45:01
117
Joop Storm
Rotterdam
45:13
44:50
118
Rake Sukawati
Papendrecht
45:22
45:03
119
Jan van den Broek
Papendrecht
45:24
45:02
120
Jelle Hagenaar
IJsselstein Ut
45:53
45:47
121
Marini Bartels
46:01
45:46
122
Arie Goedendorp
Kwintsheul
46:05
45:39
123
Rien Knol
Spijkenisse
46:06
45:37
124
Arie Posthoorn
Rotterdam
46:06
45:37
125
Helmer Dam
46:09
45:57
126
Huig van Garderen
46:10
45:52
127
Henry Lupgens
Dordrecht
46:12
45:51
128
Mark Snijders
Sliedrecht
46:15
45:40
129
Gert de Jong
Papendrecht
46:23
46:08
130
Peter Gouweloos
Hardinxveld Giessend
46:28
45:52
131
E van de Graaf
Papendrecht
46:29
46:06
132
Rob van Hees
46:33
46:12
133
E Hubers
Papendrecht
46:40
46:14
134
Hans Boer
Papendrecht
46:46
46:16
135
Robin Hoffman
Papendrecht
46:47
46:18
136
Luc Beemsterboer
46:48
46:15
137
Nico vd Adel
46:50
46:25
138
Harry de Lathouder
Papendrecht
46:51
46:26
139
H Oudshoorn
Voorburg
46:57
46:10
140
Piet Keller
Dordrecht
47:03
46:41
141
Leon Donker
Sliedrecht
47:07
46:40
142
Jaap Hoogeveen
47:33
47:12
143
Andre Stremler
Papendrecht
47:35
47:16
144
Ruud van Schoonhoven
47:49
47:32
145
Jan de Blaey
Dordrecht
47:50
47:29
146
Wim Ouwens
Papendrecht
47:55
47:46
147
Willem den Braber
Papendrecht
47:59
47:33
148
Rob van der Boon
Papendrecht
48:00
47:56
149
Piet Baartman
Waddinxveen
48:14
47:46
150
Edwin Brouwer
Papendrecht
48:18
47:57
151
Theo Piening
Vlaardingen
48:32
48:10
152
Joost Hogervorst
Papendrecht
48:59
48:41
153
Robin van Heumen
Papendrecht
48:59
48:31
154
Ron Bakker
Papendrecht
49:05
48:28
155
Jan Koster
Capelle aan den IJss
49:07
48:54
156
Peter Bosselaar
49:53
49:23
157
Kees Leeuwesteyn
49:54
49:25
158
Gerrit van Werd
Giessenburg
49:56
49:24
159
Peter Wiedeman
Alblasserdam
49:59
49:34
160
Johan IJsselstijn
Ridderkerk
50:11
49:44
161
Jan Bender
Papendrecht
50:25
50:09
162
Bert Steenkamer
50:25
50:10
163
M Liefbroer
Papendrecht
50:36
50:12
164
Anton van Kinderen
Papendrecht
50:44
50:11
165
Adrie Verheul
Sliedrecht
50:49
50:14
166
Joop van Alphen
Alblasserdam
50:52
50:20
167
Francis van Zutphen
Zoetermeer
50:59
50:44
168
Pierre Janssen
51:11
50:43
169
Peter Lansbergen
Schiedam
51:15
50:45
170
Johan Hokken
Sliedrecht
52:52
52:17
171
Marco Appeldoorn
Papendrecht
52:59
52:22
172
E Matze
Zwijndrecht
54:45
54:18
173
Hans Sluijters
Schiedam
55:00
54:28
174
Ludo Sluijters
Schiedam
55:07
54:34
175
Arjen Oostra
Papendrecht
55:34
55:12
176
Anthon Vonk
Nieuw Lekkerland
57:40
57:00
177
Ruud van der Neut
Sliedrecht
58:45
58:03
178
Peter Meijers
Woerden
1:00:50
1:00:24
179
Ferdinand Breedveld
Papendrecht
1:06:43
1:05:59
180
Erik van Mourik
1:08:38
1:07:55
VREC, 7,5KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hanneke van Drunen
Capelle a/d IJssel
35:13
35:06
2
Jacqueline Koene
Papendrecht
35:38
35:35
3
Rachel de Groot
Haarlem
36:05
36:03
4
Ilse Hofman
Sliedrecht
37:01
36:58
5
Germa van Mildert
Rijen
37:12
37:09
6
Maaike Rutgers
Rotterdam
37:51
37:43
7
Leonie Plaizier
Heerjansdam
38:07
37:48
8
Sandra van Orselen
Hellevoetsluis
38:51
38:38
9
Irene van der Plank
Dordrecht
39:00
38:45
10
Agnes Klaren
Rotterdam
39:01
39:00
11
Nancy Dalton
Barendrecht
41:03
40:50
12
Coby Jansen
Papendrecht
41:06
40:59
13
Esther Romeijn
Papendrecht
41:07
40:50
14
Maridern van de Vlies
Sliedrecht
41:46
41:37
15
Mijke de Groot
Sliedrecht
42:10
41:58
16
Astrid de Bruin
Tilburg
42:18
42:13
17
Mariek vd Stelt
Papendrecht
42:26
42:11
18
Jacolien Koppelaar
Sliedrecht
42:56
42:47
19
Francis Vlot
Sliedrecht
43:34
43:22
20
Monique Kraal vd Werke
Papendrecht
43:36
43:16
21
Marleen Jansen
Papendrecht
43:36
43:19
22
Cindy den Uil
Sliedrecht
43:50
43:38
23
Lydia van Kriekingen
Papendrecht
43:51
43:33
24
Anniek Griffioen
Wijngaarden Zh
43:56
43:41
25
Guilliette vd Waal
Dordrecht
44:03
43:43
26
Klazien Nederveen
Sliedrecht
44:05
43:56
27
Diana van Heel
Rotterdam
44:07
44:02
28
Ellen Nardten
44:17
44:04
29
Monique Meerkerk
Sliedrecht
44:17
44:08
30
Corina Bakema
Alblasserdam
44:26
44:17
31
Ivonne Prins
Alblasserdam
44:27
44:18
32
Eveline van Vugt
Papendrecht
44:27
44:17
33
Marjanka vd Wal
Papendrecht
44:28
44:17
34
Leny van den Berg
Papendrecht
45:00
44:34
35
Carin van Zijl
Papendrecht
45:02
44:50
36
Truus Brouwer-Aantjes
Papendrecht
45:02
44:51
37
Mascha van Boxtel
Dordrecht
45:07
44:47
38
Margo van Dijk
Barendrecht
45:18
45:08
39
Inge Vonk
Alblasserdam
45:35
45:13
40
Annemarie Westerbos
Tilburg
45:53
45:47
41
Claudette vd Beek
Nieuw Lekkerland
45:56
45:35
42
Inge den Uil
Sliedrecht
46:10
45:58
43
E van de Graaf-van Wij
Bleskensgraaf ca
46:37
46:14
44
Mirjam Sebrechts-v Hee
Schiedam
46:50
46:06
45
Agnes Stehouwer
Papendrecht
46:50
46:23
46
Marion van Eck
Papendrecht
46:50
46:23
47
Patricia Keller
Dordrecht
47:03
46:40
48
Willeke Strietman
Sliedrecht
47:07
46:40
49
Mirjam Kros
Dordrecht
47:13
46:45
50
Marianne Versteeg
Papendrecht
47:21
47:05
51
Gabriëlle Veenhoven
Papendrecht
47:21
47:05
52
Wendy Snel
Ridderkerk
47:53
47:08
53
Ellen Kuntz
Papendrecht
47:53
47:39
54
Petra Zegelaar
Papendrecht
47:54
47:45
55
Marijke Visser
Sliedrecht
47:55
47:45
56
Sandra Benner
Den Haag
48:00
47:28
57
Petra van Zomeren
Schiedam
48:00
48:00
58
Georgette Kuntz
Papendrecht
48:13
48:00
59
Rolien Raadgeep
Dordrecht
48:16
47:45
60
Annemieke Brouwer
Papendrecht
48:18
47:58
61
Ellen Bakker-de Wolf
Papendrecht
48:24
47:38
62
Diana Roeg
Sliedrecht
48:36
48:09
63
Nathalie Schoonhoven
Papendrecht
48:36
48:09
64
Julieth Wensing
Papendrecht
48:46
48:11
65
Mariska Moesman
Papendrecht
48:59
48:35
66
Karin Brouwer
Papendrecht
49:03
48:49
67
Esther Vos
49:06
48:39
68
Anneke Nienkemper
Papendrecht
49:06
48:32
69
Corinne Opmeer
49:08
48:40
70
Elena van Willigen
Papendrecht
49:08
48:41
71
Els Slingerland
Papendrecht
49:09
48:44
72
Jessica Vermeulen
Papendrecht
49:10
48:59
73
Franca Weenink
Papendrecht
49:21
48:45
74
Esther Hoogevorst
49:21
48:46
75
Esther Gruppen
Sliedrecht
49:21
48:47
76
Francina Thomas
Dordrecht
49:30
49:03
77
Hennie Kortekaas
Zoetermeer
49:35
48:57
78
Els vd Worm
Ede
49:36
49:28
79
Arianne Koene
Zwijndrecht
49:39
49:26
80
Mari tere Zaragoza
Papendrecht
49:53
49:22
81
Monique vd Stelt
Papendrecht
49:53
49:22
82
Diana Verveer
Alblasserdam
49:53
49:28
83
Willy vd Bout
Papendrecht
49:54
49:21
84
Amanda Vermeulen
Papendrecht
49:55
49:25
85
Miranda Swinkels
Papendrecht
49:55
49:25
86
Cynthia Wiedeman
Alblasserdam
49:59
49:33
87
Angeline de Klerk
Papendrecht
50:00
49:37
88
Marie-Christine Wolter
Papendrecht
50:09
49:48
89
Dalila Storm
Voorburg
50:10
49:41
90
Loredana Eremita
50:14
49:46
91
Ineke de Jager
Papendrecht
50:20
49:58
92
Sophie van der Klooste
Alblasserdam
50:27
49:55
93
Marjolein Leibbrandt
Rotterdam
50:29
49:55
94
Monique Liefbroer
Papendrecht
50:36
50:13
95
Krista Methorst
50:50
50:14
96
Lia Rozendaal
Sliedrecht
51:11
50:45
97
Suzanne van Dongen
Sliedrecht
51:11
50:43
98
Petra Geerds
Papendrecht
51:47
51:14
99
Marielle Huijsman
Papendrecht
51:49
51:19
100
Astrid Beemsterboer
Dordrecht
52:11
51:38
101
Wijmie Pegels
Papendrecht
52:51
52:17
102
Jolanda Sterrenburg
Sliedrecht
52:52
52:17
103
Dicky Bosse
Papendrecht
52:57
52:26
104
Lonneke Michielse
Papendrecht
52:59
52:22
105
Romy Hengst
Papendrecht
53:24
53:07
106
Dot van der Beek
Papendrecht
54:00
53:39
107
Aarrien van der Gun
Alblasserdam
54:22
54:04
108
Naomi Portnoy
Alblasserdam
54:22
54:04
109
Petra Slingerland
Sliedrecht
55:11
54:52
110
Mirelle vd Pool
Bleskensgraaf ca
55:12
54:52
111
Ineke Visser
Sliedrecht
55:12
54:52
112
Jeanette Groen
Sliedrecht
55:13
54:40
113
Ineke vd Stap
Papendrecht
55:13
54:41
114
Cilia Prins
Papendrecht
55:13
54:41
115
Karin Lupgens
55:13
54:43
116
Jolanda den Ouden
Nieuw Lekkerland
55:15
54:39
117
Delia Roza
55:15
54:39
118
Anja Brand
Ridderkerk
55:16
54:43
119
Lenny Bosse
55:17
54:46
120
Oosterling
Papendrecht
55:23
54:41
121
Anneloe Valk
55:25
54:43
122
Monique Hubers
Papendrecht
55:25
54:42
123
Henja Luiten
Sliedrecht
55:32
54:52
124
Anja Roeleveld
Papendrecht
55:33
55:16
125
Christien Reijntjes
Papendrecht
55:45
55:00
126
Petra van Houwelingen
Giessenburg
56:02
55:23
127
Janneke Vink
Sliedrecht
56:11
55:30
128
Tiny de Wilt
Giessenburg
56:11
55:32
129
Hennie Klein Breteler
Giessenburg
56:13
55:32
130
Jeanet Dekker
Papendrecht
56:42
55:57
131
Dineke IJssellstein
Papendrecht
56:42
55:57
132
Yvonne Verheul
Sliedrecht
57:07
56:22
133
Els van Tol
Papendrecht
57:07
56:27
134
Carla vd Berg
57:09
56:28
135
Caroline van Berkum
Papendrecht
57:12
56:32
136
Joke Bakker
57:33
56:54
137
Jolanda Appeldoorn
Papendrecht
57:34
56:56
138
Sieta Postma
Papendrecht
57:46
57:08
139
Riet vd Hoeven
57:47
57:07
140
Elze van der Neut
Sliedrecht
58:46
58:04
141
Jeanne Terlouw
Papendrecht
59:51
59:47
142
Isje Bos
Papendrecht
59:51
59:46
143
Elise Meijers
Papendrecht
1:00:50
1:00:24
144
Vera Tolenaars
alblasserdam
1:00:54
1:00:12
145
Carla Aantjes
Papendrecht
1:00:57
1:00:13
146
Elske Dam
Papendrecht
1:01:17
1:00:37
147
Marjan van Beest
1:01:24
1:00:38
148
Willeke Hoogeveen
Papendrecht
1:01:25
1:00:39
149
Denise Alting Siberg
Papendrecht
1:01:25
1:00:42
150
Corrie Verheul
Hardinxveld Giessend
1:06:24
1:05:39
151
Irene Bannink
1:06:44
1:05:59
152
Bettina van Ammelrooy
1:08:37
1:07:51
153
Wendy Klaasen
Sliedrecht
1:08:38
1:07:55
154
Sandra Vermeulen
Sliedrecht
1:14:10
1:13:23
155
Denise Jansen
1:14:10
1:13:23
156
Marjanne Aartrijk
Sliedrecht
1:14:11
1:13:23
GR1-2, JEUGD 400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fenno Sebrechts
1:20
1:20
2
Marijn Stuit
1:46
1:45
3
Kevin Spoor
1:47
1:46
4
Maurits Ploos van Amst
1:52
1:47
5
Aranka Tubex
1:54
1:52
6
Jona Visser
1:55
1:54
7
Jeroen Leenman
1:56
1:56
8
Roger Depuis
1:57
1:56
9
Mark Koelman
2:00
1:59
10
Dave Semeijn
2:00
1:59
11
Wesley de Klein
2:00
1:59
12
Nauyier Mondt
2:01
2:00
13
Julian Kampschuur
2:04
2:01
14
Maarten Meyer
Papendrecht
2:04
2:02
15
Nick Tuytel
2:05
1:59
16
Laura Sommeling
2:07
2:01
17
Damian den Ouden
2:09
2:05
18
Nico Veth
2:10
2:10
19
Jani Verrijp
2:10
2:09
20
Sacha Veth
2:11
2:08
21
Pieter van Beest
2:13
2:10
22
Robin Nijhuis
2:14
2:14
23
Aaron Post
2:14
2:10
24
Maurits van Halderen
2:15
2:08
25
Kevin Froeliger
2:15
2:15
26
Kenneth van den Berg
2:16
2:08
27
Laura Romijn
2:17
2:14
28
Sven Kwakernaat
2:17
2:14
29
Robin Otterman
2:18
2:16
30
Yanick vd Duijn
2:20
2:13
31
Ton Opmeer
2:21
2:18
32
Lynn Verdoorn
2:23
2:23
33
Noa Keesmaat
2:24
2:19
34
Yasmin de Wilt
2:24
2:22
35
Scott Joppe
2:25
2:20
36
Laura Verhoeven
2:26
2:24
37
Lisanne Knippers
2:27
2:25
38
Marijn Bakema
2:27
2:22
39
Levi Fortuin
2:27
2:22
40
Kirsten Kuntz
2:28
2:25
41
Stan van Es
2:28
2:27
42
Bo Hutjes
2:28
2:25
43
Sophia van Maren
2:29
2:23
44
Thijs den Dunnen
2:29
2:29
45
Cody van de Tak
2:30
2:29
46
Pim van Wijngaarden
2:31
2:28
47
Thijs Wolff
2:32
2:29
48
Daniel Klerk
2:32
2:31
49
Thomas Mout
2:32
2:31
50
Amber van de Hout
2:32
2:28
51
Amber van der Hoever
2:33
2:33
52
Kysha Kraayvanger
2:36
2:35
53
Bianca Meijer
2:37
2:34
54
Luka vd Waal
Papendrecht
2:37
2:36
55
Simon de Groot
Papendrecht
2:38
2:37
56
Maartje Buurman
2:39
2:38
57
Kaj van Veen
2:39
2:35
58
Laura van Willigen
2:41
2:38
59
Asher Siebesma
2:42
2:39
60
Wouter Stoppelenburg
2:43
2:39
61
Teun Doornhof
2:43
2:36
62
Stefan van der Giessen
2:43
2:42
63
Aron Blom
2:43
2:41
64
Wessel ter Stege
Papendrecht
2:44
2:41
65
Alisa van Pelt
2:45
2:44
66
Bjorn van der Starre
2:47
2:46
67
Pascal van den Dool
2:48
2:45
68
Femke Bravenboer
2:48
2:47
69
Cas de Knegt
2:53
2:42
70
Boudewijn Koch
2:55
2:54
71
Lennard Vervoorn
2:59
2:54
72
Tessa van der Waal
3:01
3:01
73
Levi Tubex
3:02
2:59
74
Ayla Badenbroek
3:02
2:58
75
Danique Baart
3:02
2:57
76
Lisanne van Rijn
3:04
3:00
77
Michelle Stam
3:05
3:00
78
Jon Dumas
3:05
3:03
79
Imke Bakker
3:06
2:59
80
Robin Plieger
3:06
2:59
81
Jim Witteveen
3:08
3:03
82
Mark Kuntz
3:09
3:05
83
Lika Barth
3:11
3:09
84
Linde Erkelens
Papendrecht
3:12
3:09
85
Cynthia Knol
Papendrecht
3:13
3:09
86
Marijn Kersten
3:16
3:13
87
Chiara Tjin Pit Joen
3:31
3:28
88
Max Erkelens
Papendrecht
3:33
3:29
89
Jim Kersten
3:35
3:32
90
Manon Hendriks
3:35
3:29
91
Femke Stegeman
Papendrecht
3:48
3:43
GR3-4, JEUGD 800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Denise Sinnema
Leeuwarden
3:15
3:15
2
Marit Groffen
Papendrecht
3:31
3:30
3
Dion Cirk
Papendrecht
3:33
3:31
4
Bas Westbroek
3:34
3:33
5
Marc Dribbel
3:38
3:38
6
Stefan Petersen
3:41
3:41
7
Stijn Hoogendoorn
3:44
3:40
8
Carmen Muilwijk
3:44
3:43
9
Frank Wolff
3:50
3:49
10
Kamin van Ek
3:52
3:51
11
Joey vd Waal
Papendrecht
3:57
3:56
12
Jim Ruiz
3:58
3:55
13
Linda Uittenboogaard
3:58
3:57
14
Stan Luiten
Sliedrecht
4:00
3:58
15
Lisanne Kuntz
4:01
3:58
16
Tim van Hunen
4:04
4:01
17
Lindy van den Bout
4:05
4:03
18
Mark Veenhoven
Papendrecht
4:06
4:04
19
Jory Boelen
4:07
4:06
20
Justin van der Lep
4:08
4:06
21
Marit Borsje
4:09
4:08
22
Ruben Alblas
4:11
4:11
23
Demy de Waard
4:14
4:10
24
Coen de Boer
Rotterdam
4:22
4:21
25
Rick Semeijn
4:24
4:23
26
Jimo van Veen
4:25
4:22
27
Wouter Fontijn
4:26
4:23
28
Arjan Belder
4:28
4:24
29
Felicia de Boer
4:29
4:25
30
Roy Rijntjes
4:29
4:26
31
Maaike Lugt
4:30
4:28
32
Mike Willeyns
4:32
4:27
33
Jessica Mooren
4:35
4:35
34
Sjoerd van der Giessen
4:36
4:31
35
Sanne Maasland
4:37
4:36
36
Josephine Janssen
4:38
4:36
37
Louise Otterman
4:39
4:37
38
Sanne Bravenboer
4:40
4:38
39
Sanne Knol
Papendrecht
4:41
4:38
40
Romy Post
4:42
4:38
41
Iris Erkelens
Papendrecht
4:42
4:38
42
David Pietersma
4:44
4:44
43
Amanda Hovenstad
4:44
4:42
44
Anne van Bennekom
4:45
4:41
45
Marije Stehouwer
Papendrecht
4:45
4:43
46
Sanne Sommeling
4:46
4:43
47
Kim Barends
4:52
4:48
48
Nathan van den Dool
4:52
4:48
49
Max Bruinincks
4:53
4:51
50
Tim van Leeuwen
4:54
4:52
51
Daley Kruithof
4:55
4:52
52
Noa Lagrand
4:58
4:57
53
Carline Schutte
Papendrecht
4:59
4:56
54
Inge Stroomberg
5:00
4:55
55
Romy Meyer
Papendrecht
5:04
5:00
56
Joey Drok
5:07
5:05
57
Alex Frank
Hendrik Ido Ambacht
5:09
5:07
58
Leanne in 't Hout
5:12
5:08
59
Larissa Rietveld
5:14
5:10
60
Celeste Janssen
5:17
5:16
61
Marije vd Waal
5:18
5:13
62
Merel Vreede
5:20
5:17
63
Robin van der Minkelis
5:21
5:18
64
Nils Erkelens
Papendrecht
5:23
5:19
65
Maire van der Tak
5:25
5:20
66
Janice Casilio
5:26
5:23
67
Demi Keizer
5:30
5:28
68
Eloise Siebesma
5:35
5:32
69
Maryam Mayat
5:44
5:41
70
Zohra Mayat
5:45
5:42
71
Esther van der Giessen
5:48
5:47
72
Kamiel van Vliet
Papendrecht
5:50
5:45
73
Jordi Hubers
5:52
5:48
74
Denise Drijver
5:55
5:50
75
Jermaine Thym
6:22
6:19
76
Patricia Rocha Delgado
Papendrecht
7:00
6:58
GR5-6, JEUGD 1500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marije Severijnen
Papendrecht
6:13
6:11
2
Rick ten Hulzen
Papendrecht
6:18
6:16
3
Marc Klop
6:32
6:31
4
Julie van den Bout
6:48
6:47
5
Rens Prins
6:55
6:50
6
Bart Kuntz
7:01
6:59
7
Nancy van Hunen
7:08
7:07
8
Rene van Bennekom
7:09
7:07
9
Jeffrey de Klein
7:09
7:09
10
Dennis Nyveld
7:14
7:12
11
Mark Luiten
Sliedrecht
7:18
7:16
12
Geetjan Bom
Papendrecht
7:19
7:18
13
Nevil Braat
7:21
7:19
14
Bas Hardenberg
7:24
7:23
15
Tom Cirk
Papendrecht
7:27
7:25
16
Bert Heyes
7:30
7:27
17
Danny Nispeling
7:30
7:29
18
Sven Romijn
7:35
7:33
19
Simone Heijmans
7:43
7:41
20
Iris Steehouwer
Alblasserdam
7:44
7:41
21
Reinout Prins
7:45
7:43
22
Lisa Bblommendaal
Papendrecht
7:46
7:44
23
Marco Matena
8:00
7:57
24
Leroy Casilio
8:08
8:07
25
Tom de Goede
8:09
8:06
26
Tjerk Michielse
8:10
8:07
27
Martijn Akker
8:11
8:07
28
Mike van de Waal
8:14
8:12
29
Robert Schaeffer
8:16
8:13
30
David Veenhoven
Papendrecht
8:17
8:15
31
Robin Versteeg
Papendrecht
8:17
8:15
32
Suzan Stehouwer
Alblasserdam
8:18
8:15
33
Nicole de Koning
Papendrecht
8:22
8:20
34
Christopher Kampschuur
8:24
8:22
35
Michel Mooren
8:28
8:26
36
Martijn Rietveld
8:32
8:29
37
Niels van Leeuwen
8:33
8:31
38
Lars IJzerman
8:34
8:33
39
Wesley Durrer
8:36
8:35
40
Dorien Oostra
Papendrecht
8:38
8:35
41
Jeffrey Prins
8:41
8:40
42
Christel Braat
8:48
8:44
43
Jasper Akker
8:49
8:45
44
Matthijs Belder
8:49
8:48
45
Jodie Kil
Papendrecht
8:49
8:47
46
Femke Klop
9:02
9:02
47
Nathan Janssen
9:09
9:07
48
Nicky Ypelaar
9:11
9:08
49
Danielle Verberkmoes
9:13
9:10
50
Yamani Mondt
9:16
9:15
51
Jesse de Waard
9:18
9:15
52
Sanne Stroomberg
9:29
9:26
53
Nathalie Dekker
9:38
9:37
54
Sumarni Detzinger
9:39
9:36
55
Birgitte Schutte
9:50
9:47
56
Kirsten Verschoor
9:55
9:51
57
Lorraine de Wilt
9:58
9:55
58
Anne Opmeer
10:03
10:00
59
Sandrine van der Perk
10:21
10:18
60
Eline de Knegt
10:22
10:20
61
Natascha Molly
10:26
10:25
62
Jessica v Sintmaartens
10:31
10:28
63
Rebecca Belderok
11:12
11:11
64
Jessie Verrijp
11:35
11:33
65
Lisa Crezee
11:38
11:35
66
Omar Bom
12:50
12:47
GR7-8, JEUGD 2000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dean Salwegter
Dordrecht
8:08
8:06
2
Patrick Sinnema
Leeuwarden
8:35
8:33
3
Robin Borsje
Papendrecht
8:52
8:50
4
Cindy Stoutjesdijk
9:16
9:14
5
Lindsay van der Ven
10:15
10:14
6
Tobias Wemmerhove
10:33
10:32
7
Lione Henzen
10:41
10:40
8
Bianca Roeleveld
Papendrecht
10:47
10:45
9
Elke Vorsteveld
Papendrecht
11:03
11:02
10
Stephanie Verberkmoes
11:04
11:02
11
Rob van den Berg
11:17
11:16
12
Jeremy Prins
11:19
11:18
13
Miriam Uittenboogaard
11:20
11:19
14
Kim Leeuwis
11:23
11:22
15
Rianne Links
Papendrecht
11:25
11:24
16
Floor Prins
11:50
11:49
17
Priscilla van der Perk
12:12
12:10
18
Larissa Bor
12:13
12:12
19
Drylon Sokoli
13:34
13:33
20
Jeroen Rietveld
papendrecht
13:37
13:34
21
Rick Groffen
Papendrecht
13:39
13:37
22
Erika van Hofwegen
13:42
13:40
23
Twan vd Berg
15:41
15:38
24
Samatha Drok
Papendrecht
15:57
15:55
25
Ilse Boer
16:18
16:16
26
Priscilla Prins
16:30
16:28
GR>13, JEUGD 4000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Roy Hoornweg
papendrecht
14:23
14:22
2
Jeroen Janssen
Papendrecht
16:27
16:26
3
Roel Hubers
Papendrecht
16:52
16:51
4
Sander Janssen
Papendrecht
19:27
19:26
Uitslagen: www.uitslagen.nl, www.avpassaat.nl, www zuidersterloopserie.nl
Uitslagen.nl
08-05-2004 19:53