| | | | | Uitslagenlijst Vennenloop
Oisterwijk - Zaterdag 24 april 2004
MSEN, WEDSTRIJD LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Corné van Oirschot
Tilburg Road Runners
53:13
7
Carl Post
Tilburg Road Runners
54:13
10
Corné van Oirschot
Tilburg Road Runners
58:14
13
Gert-jan van Kessel
De Keien
1:01:57
15
Hans van den Bersselaa
Oisterwijk
1:05:48
16
Harold de Roij
Tilburg Road Runners
1:06:15
19
Geert Groot Bruinderin
's-Hertogenbosch
1:11:24
20
Bertram Jongeneelen
Etten-Leur
1:11:41
23
Robert Rietveld
Tilburg Road Runners
1:13:13
25
Derk Lettink
Tilburg Road Runners
1:15:57
M40, WEDSTRIJD LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Jan Willemse
Tilburg Road Runners
51:16
3
Jan Hendrickx
Hoogstraten (BEL)
51:23
5
Jack van Broekhoven
Attila
54:25
7
Jack van Broekhoven
Attila
55:59
8
Ad v.d. Beek
Tilburg Road Runners
56:28
13
Pieter Grootes
Generaal Michaelis
59:12
15
Staak van der Peter
Tilburg Road Runners
1:01:48
21
Frank van den Akker
Atledo
1:03:56
24
Pierre Janssens
Tilburg Road Runners
1:07:28
25
Rini Op 't Hoog
Tilburg Road Runners
1:08:12
26
Ton van Halteren
Taxandria
1:08:16
27
Ad van Remunt
Tilburg Road Runners
1:10:44
29
Rene Rijnberg
Tilburg Road Runners
1:12:00
30
Ad Raaijmakers
Loopservice Nederlan
1:13:49
35
Lucas de Ponti
Tilburg Road Runners
1:16:55
36
Marco Hout
Tilburg Road Runners
1:24:40
M50, WEDSTRIJD LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Ogink
Tilburg Road Runners
55:24
4
Tiny v. d. Wielen
Prins Hendrik
58:19
8
Mari van Houtum
Fortuna '67
1:02:08
9
Ad van der Heijden
Fortuna '67
1:02:33
12
Tom Hessels
Veteranen Nederland
1:07:04
15
Winy Knippen
Tilburg Road Runners
1:09:42
16
Frans van den Brand
Spiridon
1:10:41
18
Mari Oerlemans
AV Oirschot
1:11:29
M60, WEDSTRIJD LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Piet Adriaansen
Tilburg Road Runners
1:13:50
4
Piet Adriaansen
Tilburg Road Runners
1:16:02
5
Jan Weijnen
Tilburg Road Runners
1:19:20
6
Henk Huijskens
Generaal Michaelis
1:19:22
VSEN, WEDSTRIJD LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tatyana Perepelkina
Oirschot (RUS)
55:19
2
Conny v.d. Ouweland
Nederland
57:26
3
Marjon de Kok
Tilburg Road Runners
59:22
6
Wendy Castelein
Loopservice Nederlan
1:24:08
V35+, WEDSTRIJD LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Loes van den Biggelaar
Scorpio
1:02:34
6
Dorith Adriaansen
Tilburg Road Runners
1:14:00
7
Annie de Jong-Joosen
Scorpio
1:16:11
8
Carolien Ritsema van E
VOAB
1:18:32
9
Ria van der Meer
Loopservice Nederlan
1:19:10
MR15, RECREANT 15 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Peter van der Ark
Oosterhout Nb
39:07
7
Nico Schellekens
Oisterwijk
42:24
9
Mari Kastelijns
Oosterhout Nb
43:26
19
Marc van Vugt
's-Hertogenbosch
47:47
21
Sander van den Berkmor
Tilburg
48:35
22
Anton Minkels
Sint Michielsgestel
48:39
26
Alex Voermans
Berkel-Enschot
50:37
27
Hans van der Meer
Oisterwijk
50:49
34
Peter van Straalen
Oisterwijk
56:18
35
C. v. Rozendaal
Oisterwijk
56:48
37
Frans van Nunen
's-Hertogenbosch
58:52
38
Tom Driebels
's-Hertogenbosch
1:01:18
40
Wout Timmermans
's Gravenmoer
1:02:32
47
Jan van der Laak
Heeswijk Dinther
1:05:03
52
Tini Alewijn
Baarle Nassau
1:07:57
66
Cor van Oostroom
Oisterwijk
1:13:47
77
Arno van de Oetelaar
Boxtel
1:25:10
VR15, RECREANT 15 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Leonie Diepenhorst-Jan
Oisterwijk
52:33
9
Coba Kastelijns
Oosterhout Nb
1:00:43
10
Thea van der Waals
Geldrop
1:00:45
12
Anja Mangnus
's-Hertogenbosch
1:08:42
14
Els van de Kamp
Oisterwijk
1:15:02
15
Natascha Hartsuiker
Haaren
1:17:48
18
Monique Haans
Berkel-Enschot
1:20:47
19
Liesbeth in 't Groen
Dongen
1:21:08
20
Tinneke van Boxmeer
Sint Oedenrode
1:24:22
MR10, RECREANT 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Bart Jan van Erp
Oisterwijk
20:20
9
Bob van Hest
Berkel-Enschot
25:22
17
Roelof Goodijk
Prins Hendrik
37:38
21
André Lambregts
Teteringen
40:58
25
G.C. Kuysters
Oosterhout Nb
43:00
33
Eric van Daelen
Berkel-Enschot
44:52
38
Ad Koster
Tilburg Road Runners
46:31
50
Sjors van Veldhoven
Taxandria
50:11
51
Maurice van den Berge
Eindhoven
50:40
55
Cees van de Weegen
Tilburg
51:31
VR10, RECREANT 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Antoinet van Esch
Oirschot
26:36
4
Esther Paijmans
Oisterwijk
28:27
5
Monique Gerrits
Oisterwijk
28:30
6
Margriet van Ooijen
Oisterwijk
28:31
7
Petra van der Schoot
Oisterwijk
28:32
10
Petra van der Schoot
Oisterwijk
30:03
11
Marjon Kuijsters
Kaatsheuvel
30:28
15
Claudia v Kleijnenbreu
's-Hertogenbosch
32:23
16
Dianne v. Kleijnenbreu
Hilvarenbeek
32:29
17
Rosalyn de Groot
Oisterwijk
32:43
18
Marianne Jeurissen
Udenhout
36:24
20
Corinne van Doorn
Oisterwijk
38:19
25
Janneke Winkelman
Oisterwijk
52:33
26
Tialda Gerritsma
Dordrecht
56:55
MR5, RECREANT 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
9
Ronny Knippen
Minderhout (BEL)
21:32
11
Ruud Vorselaars
Oisterwijk
23:23
20
Michael Korthout
Oisterwijk
27:37
21
Ferry Bekkers
Berkel-Enschot
27:45
VR5, RECREANT 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wendy van Rade
Hilvarenbeek
19:39
3
Henriette Lensferink
Vlijmen
24:30
4
Mariska van Rooy
Eindhoven
26:35
6
Nelleke Timmermans
's Gravenmoer
28:20
8
Marieke in 't Groen
Dongen
29:10
9
Almera Knippen
Minderhout (BEL)
29:57
Uitslagen.nl
24-04-2004 23:58