Uitslagenlijst Van Elderen 1/2 Marathon Ommen
Ommen - Zaterdag 3 april 2004
H -39, 21.1 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
13
Martin Kappert
Dedemsvaart
1:37:20
30
Wim de Groot
's Heerenbroek
2:21:48
H -49, 21.1 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Jan ten Cate
Hollandscheveld
1:20:43
4
Henk Meppelink
Gramsbergen
1:21:13
9
Johan Akkerman
Dedemsvaart
1:32:50
10
Henk Oldenhinkel
Dedemsvaart
1:33:37
13
Jos Kleinlangevelsloo
Heino
1:34:21
14
Luuk Espeldoorn
Hardenberg
1:34:25
18
Martin de Jonge
Vroomshoop
1:36:52
37
Hendrik Jan Korterink
Wezep
1:44:44
44
Dirk van de Wetering
Balkbrug
1:48:49
45
Lambert Akkerman
Staphorst
1:48:57
50
Johan Gottemaker
Nijverdal
1:53:41
52
Hans vn Bentheim
Geesteren
1:55:20
54
Tonny Haandrikman
Gramsbergen
1:56:04
H +50, 21.1 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Harry Kloppenberg
Lierderholthuis
1:20:59
4
Gerrit Jurjens
Vriezenveen
1:23:51
7
Arnold Stoop
Biddinghuizen
1:26:49
18
Bertus van Elburg
Nijverdal
1:37:39
24
Co van der Sluis
Dedemsvaart
1:43:37
29
Herman van der Sluis
Dedemsvaart
1:47:59
34
Bert Berkenbos
Dedemsvaart
1:55:03
D -34, 21.1 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
D +35, 21.1 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Joke Lubberdink
Vriezenveen
1:41:17
7
Angelien van Bentheim
Geesteren
1:55:20
10
Hennie Schuurman - Ard
Lemele
2:07:41
12
Marianne Woudenberg
Groessen
2:11:24
H -39, 10.7 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harm Jan Martens
Hoogeveen
37:06
H +40, 10.7 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
D -34, 10.7 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
D +35, 10.7 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
H -39, 5.6 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michel Kerkdijk
Hellendoorn
18:13
2
Martijn van Goor
Hollandscheveld
18:58
5
Marijn de Jonge
Vroomshoop
20:25
7
Jochem van de Giessen
Hardenberg
21:52
8
Kevin van der Linde
Witharen
22:57
13
Rudger de Jonge
Vroomshoop
28:03
H +40, 5.6 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
7
Willem van Wijngaarden
Ommen
28:25
D -34, 5.6 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Marleen Herbert
Bergentheim
24:09
3
Hanneke Zijlstra
Vriezenveen
25:14
6
Laura Meppelink
Gramsbergen
28:10
8
Bernadet de Jonge
Vroomshoop
28:55
D +35, 5.6 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Corry Maasdamme - Huff
Utrecht
30:59
Atletiekvereniging ACO van Elderen
Uitslagen op www.uitslagen.nl of www.acovanelderen.tk
Uitslagen.nl
03-04-2004 16:00