Uitslagenlijst 35e Kapelleloop

Kapelle - Zaterdag 3 april 2004

M SEN, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arjan Beije
Delta Sport
49:40
2
Erik Cappon
De Wielingen
53:55
3
Robin Hofland
Dynamica
54:06
4
Marc Riemens
Dynamica
57:27
5
Seth Dijkstra
Loopgroep PK
1:00:24
6
Jos den Hollander
AV '56
1:00:43
7
Ronald de Rijke
Dynamica
1:06:43
M40, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan de Wilde
AV '56
53:44
2
Lion v Luijh
Dynamica
54:48
3
Rini Bruggeman
AV '56
55:27
4
Wilko de Vos
AV '56
55:51
5
Jan Guiljam
AV '56
58:08
6
Ron Dellebeke
Dynamica
58:39
7
Ko Eversdijk
AV '56
59:07
8
Marc Augustijn
AV '56
1:00:02
9
Frank v Boxtel
Dynamica
1:04:03
10
Eric van Remortel
AV '56
1:05:04
M50, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Theo den Herder
AV '56
56:50
2
Kees vd Pol
AV '56
59:13
3
Marius Dek
AV '56
59:33
4
Wim Roose
AV '56
1:01:40
5
Karel vd Gruiter
Dynamica
1:02:28
6
Piet Blijer
Dynamica
1:04:25
7
Willy Verbist
Dynamica
1:05:03
8
Wim de Jonge
AV '56
1:07:26
9
Hugo Poortvliet
Dynamica
1:08:06
10
Jaap Oele
AV '56
1:08:43
11
Wim Sies
Dynamica
1:09:52
12
Tonny de Ruiter
Dynamica
1:10:52
13
Marius Leendertse
AV '56
1:13:16
14
Hans van Sluijs
Dynamica
1:17:58
15
Jan Roose
ACSS Stabroek
1:20:49
M60, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joop Lasseur
Delta Sport
1:00:05
2
Rein Swint
Veteranen Nederland
1:07:21
3
Jan Wiedenhoft
Veteranen Nederland
1:13:55
4
Andre van Keer
ACSS Stabroek
1:14:59
5
Anton Schoenmakers
Dynamica
1:20:17
MTRIM, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rien Fase
Trimmer
1:00:10
2
Kees Lindhout
Trimmer
1:00:29
3
Joos Francke
Trimmer
1:01:47
4
Ewoud Fase
Trimmer
1:02:06
5
Huub Beelen
AV '56
1:04:28
6
Erik Kok
Trimmer
1:05:21
7
Hans Verhage
Trimmer
1:05:29
8
Marco Meeuwse
Trimmer
1:05:50
9
Ronald van Velzen
Trimmer
1:07:40
10
Wim Dingemanse
Trimmer
1:07:50
11
Andre Schog
Trimmer
1:08:28
12
Rinus Joosse
Trimmer
1:09:35
13
Niels de Water
Trimmer
1:11:40
14
Ben Quequierre
Trimmer
1:14:40
15
wim v/d Linde
Trimmer
1:18:39
16
Arjan Meijer
Trimmer
1:21:30
17
Janus Karelse
Trimmer
1:22:37
18
Frans de Wolff
Trimmer
1:22:39
19
Henk Kasper
Trimmer
1:27:18
VRSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlies Jongerius Kort
AV '56
36:49
2
Marianne de Kok
Loopgroep PK
39:57
VR35, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjaan Maartense
AV '56
40:30
2
Petra Wens
ACSS Stabroek
41:10
3
Bianca van Vuuren
AV '56
42:34
4
Huguette Declercq
Dynamica
45:52
5
Hannie de Jager
AV '56
46:17
6
Carina Michiels
LGP
47:36
7
Lieve Spiessens
ACSS Stabroek
48:41
8
Lydia Bartkowiak-Geide
Athletik Waldnid
50:26
VTRIM, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Katrin Baumgartner
Trimmer
1:02:33
Uitslagen.nl
05-04-2004 20:08