Uitslagenlijst Bosloopcompetitie

Harderwijk - Zondag 28 maart 2004

1,6 D, 1,6 KM DAMES
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Patrick Winkeler
Ermelo
6:49
2
Manuela Vermeulen
Hilversum
7:46
3
Karen Nijenhuis
Hulshorst
8:14
4
Lotus Westerhof
Harderwijk
8:59
5
Loraine van Huenestein
Harderwijk
11:20
5KM H, 5 KM HEREN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Raimo Westerhof
Harderwijk
18:46
2
Geert de Lange
Harderwijk
19:20
3
Martien Foppen
Harderwijk
19:38
4
Erik Geerdes
Hoogsoeren
19:49
5
Robbertjan Vasse
Harderwijk
19:52
6
Barry Mostert
Nijkerk
19:58
7
Ronald Brouwer
Apeldoorn
20:00
8
Johannes Petrus vd Hor
Soest
20:17
9
Gert Verhoeve
Harderwijk
20:34
10
Navarone van Driesten
Nijkerk
20:43
11
Jeroen Hermans
Harderwijk
20:54
12
Jaap Hop
Hierden
21:05
13
Frank Stol
Lelystad
21:06
14
Peter Huijgen
Harderwijk
21:10
15
Eddy Claus
Biddinghuizen
21:49
16
Rick Vlaming
Biddinghuizen
21:59
17
Cees Bouma
Biddinghuizen
22:01
18
Arjan Keeman
Bovenkarspel
22:08
19
Volkert Bakker
Ermelo
22:18
20
Anton Nijenkamp
Biddinghuizen
22:30
21
Martin van Noort
Harderwijk
22:34
22
Aalt Mulder
Biddinghuizen
22:42
23
Ap de Ruiter
Elspeet
23:05
24
Math van Nunen
Biddinghuizen
23:06
25
Herman Drost
Apeldoorn
23:22
26
Jan Jaap Karsten
Nunspeet
23:28
27
John van 't Verlaat
Nunspeet
23:29
28
Aart Mostert
Nijkerk
23:47
29
Harm Schoneveld
Biddinghuizen
23:47
30
Martin van Huenestein
Harderwijk
23:52
31
Quincy Hernandez-Ortiz
Harderwijk
24:00
32
Henny Lammers
Harderwijk
24:00
33
Ron van Haasteren
Harderwijk
24:31
34
Johan van Deenen
Harderwijk
24:38
35
Melvin Hazeleger
Lelystad
24:42
36
C Vogelaar
Nunspeet
24:54
37
Joeri Wolf
Lelystad
24:56
38
Jan de Winter
Biddinghuizen
25:02
39
Marcel Schuurman
Amersfoort
25:10
40
Frank Verkleij
Harderwijk
25:16
41
Jan Spek
Ermelo
25:19
42
Johan Verkuyl
Biddinghuizen
25:43
43
Kees Schaak
Biddinghuizen
25:44
44
Edwin van den Oldenall
Harderwijk
25:51
45
Jeroen Spaans
Harderwijk
25:54
46
Koen Mulder
Harderwijk
26:24
47
Giel Mulder
Harderwijk
26:26
48
Ko Oudhof
Hierden
26:29
49
Harry Schrama
Biddinghuizen
26:36
50
Ernst Schuurkamp
Harderwijk
26:51
51
Egbert van Elten
Ermelo
26:51
52
Ronald van der Wal
Harderwijk
27:06
53
Ger Smeets
Gulpen
27:55
54
Ton Smeets
Joure
28:28
55
Jan Keeman
Bovenkarspel
28:53
56
Bert Brands
Arnhem
29:21
57
Ton van der Horst
Soest
30:51
58
Henk Braaksma
Elburg
30:52
59
Jos Delhez
Harderwijk
32:34
60
Raoul Boonstra
Harderwijk
37:26
5KM D, 5 KM DAMES
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kirsten Huijgen
Harderwijk
21:43
2
Alida van der Kolk
Elspeet
23:33
3
Petra Keek
Biddinghuizen
24:00
4
Marjo Pijloo
Harderwijk
24:20
5
Martine Butzelaar
Harderwijk
24:21
6
Yvonne van Asselt
Utrecht
24:43
7
Diane Schlundt Bodien
Harderwijk
25:06
8
Joyce Mostert
Nijkerk
25:34
9
Esther Vlaming
Biddinghuizen
25:59
10
Greetje Boelens
Biddinghuizen
26:07
11
Stanza van Nunen -de J
Biddinghuizen
26:25
12
Katelijne Schrama
Amsterdam
26:36
13
Adrie vd Vaart Overbee
Ermelo
27:12
14
Marie-José Koetsier
Putten
27:19
15
Truus Schaak van Rijn
Biddinghuizen
27:39
16
Chris Faber
Biddinghuizen
28:10
17
Marlies de Vroom
Putten
28:50
18
Annekarlijn de Rijcke
Klarenbeek
29:24
19
Annette Jansen
Harderwijk
29:29
20
Karen Dijkens
Harderwijk
30:22
21
Cynthia Vink
Harderwijk
30:22
22
Helma van Wezel
Klarenbeek
30:30
23
Mariska Beumer
Lelystad
30:41
24
Suzanne Kalkhoven
Harderwijk
30:51
25
Anneke Timmer
Harderwijk
31:07
26
Gerdi Schaftenaar
Harderwijk
31:08
10KMH, 10 KM HEREN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roland Besselink
Ugchelen
35:53
2
Ernst van Beekhuizen
Ermelo
38:30
3
Carel Doreleijers
Harderwijk
38:59
4
Aart van Beek
Harderwijk
39:52
5
Rob Pit
Baarn
40:43
6
Gerrit Alkema
Harderwijk
40:50
7
Hans van de Wassenberg
Harderwijk
41:14
8
Kees Meewisse
Dronten
41:19
9
Lars Ossenkoppeke
Amersfoort
41:40
10
Rob Stegeman
Biddinghuizen
41:44
11
Wim Stegeman
Harderwijk
42:22
12
Bas van den Berg
Harderwijk
43:16
13
John Kok
Harderwijk
43:18
14
Arjan Koornstra
Harderwijk
43:49
15
Jan Petersen
Harderwijk
45:39
16
Ivo Urlings
Bunde
47:09
17
Jan Hop
Harderwijk
47:26
18
Jan Schoorlemmer
Swifterbant
48:11
19
Herman Schoorlemmer
Harderwijk
48:17
20
Henk Kosters
Ermelo
48:22
21
Klaas Compagner
Oldebroek
48:46
22
Hans van Hoogen
Lelystad
48:56
23
Sander Willemse
Lelystad
48:57
24
Frank Heijnen
Nijkerk
48:58
25
Herbert van Zeijts
Harderwijk
49:13
26
Hennie Bosselaar
Baarn
49:33
27
Willem Langendijk
Dronten
49:58
28
Hans Beumer
Lelystad
50:11
29
Frits Nieuwenhuijzen
Wageningen
50:32
30
Jack Verhoosel
Amersfoort
50:37
31
Jop Blom
Ermelo
50:53
32
Arie Brouwer
Harderwijk
51:02
33
Aart van Iperen
Ermelo
51:11
34
Henk Stol
Lelystad
51:13
35
Bea Smeets
Angeren
51:43
36
Nico Nijland
Harderwijk
52:12
37
Jan Urlings
Bunde
52:18
38
Rene de Quay
Amersfoort
52:39
39
Klaas Bos
Nijkerk
52:43
40
Kees Poland
Almere
52:59
41
Quirinus van Leeuwen
Harderwijk
53:33
42
Adrie van 't Westende
Biddinghuizen
54:49
43
Charlie van Gelen
Nijkerk
57:28
44
Arjen van de Nadort
Ermelo
58:09
45
Jurrien Kemmink
Lelystad
59:25
46
Jaap van Koppenhage
Ermelo
1:00:20
47
Rob van Luttikhuizen
Harderwijk
1:01:55
10KMD, 10 KM DAMES
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Else Leenders
Lelystad
47:04
2
Geke Severein
Harderwijk
48:45
3
Cécile Janisse
Harderwijk
49:22
4
Rita Groothedde
Harderwijk
50:15
5
Saskia Roest
Nijkerk
57:27
6
Anne-Marie Vennix
Harderwijk
1:09:16
15KMH, 15 KM HEREN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elbert Voogt
Beekbergen
58:55
2
Rien de Vries
Harderwijk
59:59
3
Arnold Stoop
Biddinghuizen
1:00:38
4
Dirk Groen
Driehuis
1:00:55
5
Peter Horn
Almere
1:01:05
6
Jan Bogaard
Wezep
1:06:16
7
Paul van Dalen
Ermelo
1:07:11
8
Wim Mercuur
Baarn
1:09:10
9
Ton Langendijk
Zeewolde
1:09:13
10
Sacco van Wessel
Baarn
1:09:53
11
Roelof Pepping
Dronten
1:10:16
12
John de Vries
Baarn
1:13:27
13
Hans Oostindien
Baarn
1:14:09
14
Jos Roelse
Harderwijk
1:14:37
15
Hans van Gils
Harderwijk
1:14:42
16
Johan Boonstra
Harderwijk
1:15:25
17
Kees Boertje
Zeewolde
1:15:46
18
Ron Zieleman
Zeewolde
1:19:39
19
Bas Dekkers
Zeewolde
1:19:54
20
L Dragt
Staverden
1:32:50
21
Wim Mouwer
Nunspeet
1:34:24
22
Jan Willem Norbart
Ermelo
1:38:04
15KMD, 15 KM DAMES
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monique vd Esschert
Baarn
1:22:15
2
Tamara Mouwer
Nunspeet
1:34:24
1,6 H, 1,6 KM HEREN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chaim van Veen
Harderwijk
7:09
2
Quincy van Driesten
Nijkerk
7:40
3
Ricardo van der Horst
Zeewolde
8:31
4
Thomas van Arkel
Harderwijk
8:46
5
Roy van Huenestein
Harderwijk
8:54
6
Rafael Zieleman
Zeewolde
11:33
RUNNERSWORLD APELDOORN
Uitslagen.nl
29-03-2004 20:24