Uitslagenlijst Scholierenbaanloop

Harderwijk - Zaterdag 27 maart 2004

MG3, MEISJES GROEP 3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yasmee Grunder
Koningin Juliana
3:15
2
Ellen Drost
Triangel
3:28
3
Annelien Kappenberg
De Schakel (vondella
3:31
4
Hilde Boonen
School met de Bijbel
3:40
5
Rosanne Mosterd
Ireneschool
3:40
6
Loes Vermeer
Willem Alexander
3:41
7
Jade Schreuder
Valentijn
3:46
8
Marjan van den Broek
De Wegwijzer
3:52
9
Samira Dosso
Arendhorst
3:56
10
Ernur Ceyhan
De Delta(Frankenskam
4:00
11
Famke Zandman
Dominicus Savio
4:01
12
Esther Kok
De Driemaster(Trombo
4:01
13
Denise Jonker
Beatrixschool
4:02
14
Noortje Schroder
Dominicus Savio
4:03
15
Kim Kippers
De Driemaster(Trombo
4:04
16
Annemay Pennarts
De Veste(Houtkamp)
4:04
17
Jeanetta van de Mheen
De Bron (frankens)
4:05
18
Youssra Benayad
De Schakel (vondella
4:12
19
Irene van Beek
Alfons Ariens
4:13
20
Jolien Landman
Beatrixschool
4:14
21
Chayenne den Ouden
De Veste(Houtkamp)
4:14
22
Robin Hees
School met de Bijbel
4:15
23
Soschanna Thalen
De Rank
4:17
24
Ishia Burkamra
Willem Alexander
4:19
25
Najda Belhadj
De Brug(Piet hein)
4:19
26
Femke van 't Veld
Beatrixschool
4:21
27
Mirjam Koning
Triangel
4:22
28
Lianne Veldhuis
School met de Bijbel
4:22
29
Naoual Tahiri
De Delta(HK Poot)
4:24
30
Vera de velde Harsenho
Ireneschool
4:24
31
Jeanet Nagtegaal
De Bron (frankens)
4:26
32
Melissa van Dalen
Triangel
4:28
33
Myrthe Groen
Willem Alexander
4:28
34
Indra Saft
Alfons Ariens
4:29
35
Renee van Bijsteren
De Schakel (vondella
4:29
36
Melissa Schriever
Willem Alexander
4:32
37
Noah Slot
De Springplank
4:34
38
Manon Kraaijenhof
De Schakel (vondella
4:37
39
Marlon Verhoef
Willem Alexander
4:37
40
Hiba Hammo
Willem Alexander
4:38
41
Nicky Huizinga
Willem Alexander
4:39
42
Melissa Gort
Alfons Ariens
4:40
43
Eline Karssen
Triangel
4:40
44
Merve Demirel
De Delta(Deventerweg
4:41
45
Marissa Vedder
Het Kompas
4:43
46
Danique van Oosten
De Schakel (vondella
4:44
47
Esmay Zwiers
Het Kompas
4:44
48
Marije Timmer
De Rank
4:45
49
Joyce Olofsen
De Schakel (vondella
4:45
50
Krista Smit
Het Baken
4:50
51
Charlotte van Groening
Dominicus Savio
4:52
52
Melisa Yucel
Arendhorst
4:52
53
Aleja Timmerman
Fontanus
4:53
54
Janna Groen
De Driemaster(Trombo
4:56
55
Aukelien Jacobs
School met de Bijbel
4:57
56
Suzanne Verhoef
Triangel
5:00
57
Anne pauline Kroes
De Schakel (vondella
5:01
58
Iris van de Velde
Ireneschool
5:05
59
Mylene Meijsen
Ireneschool
5:06
MG4, MEISJES GROEP 4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rosalien Bauman
De Driemaster(IJssel
3:11
2
Mirjam Heshusius
De Brug(Piet hein)
3:12
3
Jelien Boonen
School met de Bijbel
3:15
4
Frida Vermeer
Willem Alexander
3:22
5
Manon Ulkeman
Beatrixschool
3:24
6
Amber van Duinen
Willem Alexander
3:24
7
Hajar Benhammou
De Schakel (vondella
3:26
8
Serena Jansen
Triangel
3:27
9
Denise Schoonewil
Alfons Ariens
3:28
10
Anna Bom
De Wegwijzer
3:31
11
Laurie Kist
Beatrixschool
3:33
12
Semiyha Aksoy
Triangel
3:34
13
Nicole Jansen
De Veste(Houtkamp)
3:34
14
Veerle Reijgersberg
De Brug(Piet hein)
3:39
15
Jantina Bronkhorst
Willem Alexander
3:40
16
Jiska de Regt
Willem Alexander
3:42
17
Yaniek Klein Reesink
De Bron (frankens)
3:44
18
Anne de Bruijn
De Veste(Houtkamp)
3:45
19
Ilham Raoudi
De Schakel (vondella
3:46
20
Wiaam Belhadj
De Delta(Deventerweg
3:46
21
Natasja Sanden
De Springplank
3:49
22
Naomi Zweekhorst
De Wegwijzer
3:55
23
Anne Dusseljee
De Schakel (vondella
3:57
24
Heleen Schukking
Triangel
3:58
25
Dorian de Bruin
Triangel
3:59
26
Anne laura Kelder
Willem Alexander
4:03
27
Wiaam Belhadj
De Delta(Deventerweg
4:04
28
Barbera Slofstra
Het Kompas
4:07
29
Jessamy Mol
Valentijn
4:07
30
Maike de Haas
De Veste(Houtkamp)
4:09
31
Nikki Adam
Beatrixschool
4:11
32
Melanie van Zanten
De Schakel (vondella
4:15
33
Jody Moes
De Bron (frankens)
4:17
34
Laura Dirksen
De Wegwijzer
4:18
35
Sharon Ahrens
De Driemaster(Trombo
4:19
36
Sharon de Wit
Het Kompas
4:20
37
Lieke de Jong
De Rank
4:22
38
Suzanne van Oss
Alfons Ariens
4:23
39
Anouk van den Bos
Triangel
4:23
40
Shirley Kastrop
Triangel
4:24
41
Heidi Olthuis
Triangel
4:26
42
Joelle Slot
De Springplank
4:32
43
Dominique Bons
Het Kompas
4:34
44
Shelly Ghajoerschan
De Driemaster(IJssel
4:36
45
Anique Bosman
School met de Bijbel
4:37
46
Laura van Barneveld
De Rank
4:44
47
Ashley Norder
De Veste(Houtkamp)
4:49
48
Janine Klock
Willem Alexander
4:51
49
Mirjam Duits
Beatrixschool
5:10
MG5, MEISJES GROEP 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eef Verweij
De Driemaster(IJssel
2:58
2
Nina Graver
Triangel
3:01
3
Karen Nijenhuis
Delta (walstein)
3:05
4
Kimberley Hamstra
De Schakel (HK poot)
3:11
5
Marlene Daamen
Alfons Ariens
3:11
6
Chinay van Rooijen
De Wegwijzer
3:13
7
Dafne Bakker
De Rank
3:15
8
Myrthe van de Pavert
Alfons Ariens
3:16
9
Harriet van den Berg
De Bron (frankens)
3:20
10
Anneke van Vulpen
De Bron(Bosboom)
3:20
11
Judy Dosso
Arendhorst
3:21
12
Rienkje Bronkhorst
Willem Alexander
3:21
13
Laura van Veenhuisen
Willem Alexander
3:21
14
Sophie van Santen
Het Baken
3:22
15
Armanda den Ouden
De Veste(Houtkamp)
3:24
16
Irene Hop
De Schakel (vondella
3:25
17
Marieke Nagtegaal
De Bron(Bosboom)
3:27
18
Annejon Akhuijsen
De Veste(Houtkamp)
3:29
19
Inge Weber
De Driemaster(IJssel
3:33
20
Lieke van den Brink
Willem Alexander
3:35
21
Kim van den Brink
De Wegwijzer
3:35
22
Inky Vos
Arendhorst
3:37
23
Mabel Nieuwland
Dominicus Savio
3:39
24
Sanne Loth
De Driemaster(IJssel
3:40
25
Marjolein Enserink
De Wegwijzer
3:41
26
Lisa van Beek
Alfons Ariens
3:42
27
Lisanne Brenkman
De Cantharel
3:42
28
Kaltoum Abalina
De Delta(HK Poot)
3:43
29
Daisy van 't Slot
De Rank
3:44
30
Laura Kruidhof
Fontanus
3:45
31
Souhailla Sialiti
De Brug(Piet hein)
3:46
32
Rachelle van de Kolk
De Driemaster(IJssel
3:47
33
Mariska Petersen
School met de Bijbel
3:48
34
Burcu Varol
De Delta(HK Poot)
3:51
35
Manon Smits
De Brug(Piet hein)
3:51
36
Joyce Schoonhoven
De Delta(Deventerweg
3:51
37
Nihad Ahzau
De Delta(HK Poot)
3:53
38
Lotte Dusseljee
De Schakel (vondella
3:54
39
Danique Brenkman
De Cantharel
3:56
40
Gina ter Beek
De Schakel (HK poot)
3:57
41
Bouchra Ouallah
De Delta(HK Poot)
4:00
42
Marilou Companjen
De Schakel (vondella
4:01
43
Angela Termaat
De Rank
4:02
44
Marijn van der Beek
Het Baken
4:03
45
Harriet Kruiter
De Schakel (vondella
4:03
46
Chantal Nieuwhof
De Wegwijzer
4:03
47
Eva Beumer
Beatrixschool
4:07
48
Saskia spring in 't Ve
Prins Bernardschool
4:07
49
Danique Willemse
Alfons Ariens
4:09
50
Seren Akpinar
De Brug(Piet hein)
4:19
51
Lotus Westerhof
De Driemaster(IJssel
4:20
52
Romy Koopsen
Alfons Ariens
4:23
53
Carola Meijer
De Brug(Piet hein)
4:24
54
Feyza Koc
De Driemaster(IJssel
4:29
55
Stephennie van Hierden
Willem Alexander
4:31
56
Selen Akpinar
De Brug(Piet hein)
4:43
57
Gizem Kulcu
De Delta(Deventerweg
4:47
58
Sharon Kats
De Veste(Houtkamp)
4:53
59
Anoek Bewier
De Bron (frankens)
5:05
60
Marianne Karssen
De Springplank
5:13
MG6, MEISJES GROEP 6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Merel Visser
Triangel
2:57
2
Liselot Krijgsman
De Veste(Houtkamp)
2:59
3
Demi Verbeek
Dominicus Savio
3:04
4
Bernice Brands
De Bron(Bosboom)
3:04
5
Marie Zewe
Valentijn
3:10
6
Dionne van Ommen
De Driemaster(Trombo
3:14
7
Ylja van Miltenburg
Valentijn
3:17
8
Angeljque Hulshof
De Springplank
3:19
9
Meryam Elidrissi
Delta (walstein)
3:24
10
Sivan Benhamo
De Wegwijzer
3:25
11
Veronique Salome
De Bron(Bosboom)
3:26
12
Anka Wessels
Delta (walstein)
3:29
13
Anna le Clercq
Alfons Ariens
3:38
14
Danique Bijsterbosch
Triangel
3:39
15
Merel van der Maaten
De Bron(Bosboom)
3:41
16
Lisa Verbeek
De Driemaster(IJssel
3:43
17
Ashley Schut
Delta (walstein)
3:45
18
Nancy de Waal
Het Baken
3:46
19
Esther Mienis
De Driemaster(Trombo
3:47
20
Marielle Scholma
De Brug(Piet hein)
3:50
21
Natascha Verhagen
Beatrixschool
3:54
22
Marieke Jung
Dominicus Savio
4:00
23
Lisa Petersen
De Brug(Piet hein)
4:03
24
Majolien van Norden
Triangel
4:04
25
Lieke Koopsen
Alfons Ariens
4:07
26
Najade Hoving
De Driemaster(IJssel
4:48
MG7, MEISJES GROEP 7
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Floor Verweij
De Driemaster(IJssel
2:51
2
Iris Mosterd
Triangel
2:55
3
Siham Anzaui
De Delta(HK Poot)
2:58
4
Anna van Zeijts
Het Baken
2:59
5
Kelly Reuvers
De Veste(Houtkamp)
3:00
6
Laura Noltee
Alfons Ariens
3:00
7
Chanel Trapman
De Rank
3:02
8
Anneke Berends
Het Baken
3:06
9
Anniek Molenaar
De Driemaster(IJssel
3:09
10
Khadige Sialiti
De Brug(Piet hein)
3:12
11
Laura Carriere
Arendhorst
3:13
12
Zerina Arslan
De Cantharel
3:13
13
Gina Molenaar
De Cantharel
3:14
14
Karlijn Drost
Triangel
3:15
15
Suzanne van de Groep
Fontanus
3:17
16
Machteld Vermeer
Willem Alexander
3:18
17
Sarah Benayad
De Schakel (buskenhu
3:18
18
Anne Liemburg
Beatrixschool
3:19
19
Maaike Wagemaker
Willem Alexander
3:20
20
Yndio Feijs
Arendhorst
3:22
21
Marlene Huijer
Dominicus Savio
3:23
22
Nathalie Groen
De Brug(Piet hein)
3:24
23
Mirthe Vrijhof
Triangel
3:26
24
Camilla Looman
Triangel
3:28
25
Lisa Olofsen
School met de Bijbel
3:28
26
Nadia Roosken
Dominicus Savio
3:29
27
Gabriella vd Poppe
Het Kompas
3:33
28
Willeke Haanschoten
Triangel
3:38
29
Fatima Burkamra
Willem Alexander
3:40
30
Marlon van Duinen
Willem Alexander
3:42
31
Ngoc-Anh Tran
Alfons Ariens
3:43
32
Anne Jansen
Beatrixschool
3:43
33
Milou Willems
Alfons Ariens
3:50
34
Chaiua Benayad
De Delta(HK Poot)
3:58
35
Lotte Raaijen
Willem Alexander
4:00
36
Natalie Hoogerwaard
De Schakel (buskenhu
4:02
37
Weslihan Yazir
De Schakel (buskenhu
4:08
38
Anouk Hegeman
Dominicus Savio
4:10
39
Stephanie Nijdam
De Schakel (buskenhu
4:13
40
Inge de Boer
Beatrixschool
4:25
41
Magda Kuipers
Het Baken
4:31
42
Priscilla Valkeneer
De Springplank
5:03
43
Jeanny Decsendre
De Springplank
7:35
MG8, MEISJES GROEP 8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Morren
De Rank
2:42
2
Milou Bauman
De Driemaster(IJssel
2:42
3
Chala Garcia
Willem Alexander
2:43
4
Danique van Riel
Het Baken
2:45
5
Ayre Erikci
De Veste(Houtkamp)
2:46
6
Elianne Daamen
Alfons Ariens
2:49
7
Mirthe van Zeijts
Het Baken
2:52
8
Iris Toes
Willem Alexander (Er
2:55
9
Kerishma Jhorai
De Driemaster(IJssel
2:58
10
Joelle Staal
Prins Bernardschool
3:00
11
Amber Hoogendoorn
3:00
12
Hester soors d' Ancona
Het Kompas
3:06
13
Margo Petersen
Willem Alexander
3:09
14
Tami Welker
Delta (walstein)
3:10
15
Noortje van den Hazel
Prins Bernardschool
3:12
16
Safia Benayad
De Delta(HK Poot)
3:31
17
Souhailla Saouti
De Delta(HK Poot)
3:41
18
Daniek van Kooten
Willem Alexander
3:45
19
Iman Ouallal
De Delta(HK Poot)
3:48
JG3, JONGENS GROEP 3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gino Dekker
Ireneschool
3:12
2
Joost Visser
Triangel
3:17
3
Rogier Bakker
De Rank
3:18
4
Silas van den Brink
Triangel
3:18
5
Mark Bouwman
Willem Alexander
3:23
6
Martijn Smits
De Brug(Piet hein)
3:24
7
Sven Franken
De Delta(Deventerweg
3:25
8
Richard le Clercq
Alfons Ariens
3:26
9
Ivo Derkink
Dominicus Savio
3:27
10
Neflin de Weerdt
De Driemaster(IJssel
3:29
11
Chook Noimuang
Alfons Ariens
3:30
12
Koen Dekker
De Brug(Piet hein)
3:32
13
Yvar van de Kraats
Ireneschool
3:33
14
Cas Verweij
De Driemaster(IJssel
3:34
15
Edo Bosch
Ireneschool
3:35
16
Bart van Dijk
De Driemaster(IJssel
3:37
17
Daan Verzijl
Dominicus Savio
3:39
18
Maurice Ket
Alfons Ariens
3:39
19
Mavro Cardinaal
Triangel
3:40
20
Yordi Graver
Triangel
3:41
21
Gijs Bunt
De Schakel (vondella
3:41
22
Mick Jager
De Driemaster(IJssel
3:42
23
Coen Doreleijers
Dominicus Savio
3:43
24
Ahmet Erikci
Het Baken
3:43
25
Ruben van der Stelt
Margrietschool
3:44
26
Albert uit de Bosch
Willem Alexander
3:45
27
Jasper de Groot
Triangel
3:45
28
Jessy van den Berg
Willem Alexander
3:48
29
Hugo Nieuwenburg
Triangel
3:49
30
Stef Fortuin
De Brug(Piet hein)
3:50
31
Lex Hagendoorn
Alfons Ariens
3:50
32
Rick van der Vaart
Het Kompas
3:51
33
Redouan Hamane
De Delta(HK Poot)
3:52
34
Elmar van Hierden
Willem Alexander
3:53
35
Bas Klinge
De Schakel (vondella
3:54
36
Sander Bruinink
De Rank
3:54
37
Robbin Mol
De Rank
3:54
38
Nick Kamphorst
De Rank
3:55
39
Noah Steijlen
Dominicus Savio
3:55
40
Job Lodder
De Wegwijzer
3:55
41
Luuk Tigelaar
Fontanus
3:56
42
Juan Fidom
Fontanus
3:57
43
Johan van der Sanden
De Springplank
3:57
44
Tjalle Reitsma
Alfons Ariens
3:57
45
Jorik Schmidt
Willem Alexander
3:58
46
Antonie Huloman
Willem Alexander (Er
3:58
47
Jan Angel
Willem Alexander (Er
3:58
48
Alex Wincoop
De Driemaster(Trombo
3:59
49
Robin Schoonhoven
De Delta(Deventerweg
3:59
50
Jesse Postma
Triangel
4:00
51
Michiel Wessels
Delta (walstein)
4:00
52
Coen Hoving
Delta (walstein)
4:02
53
Marciano Klaassen
Het Kompas
4:03
54
Niels Schoorlemmer
Dominicus Savio
4:05
55
Leon Keizer
De Bron (frankens)
4:06
56
Guido van der Horst
Fontanus
4:07
57
Kees Coenen
De Driemaster(Trombo
4:07
58
Johan Bruinenberg
Fontanus
4:07
59
Reinier van Loo
De Springplank
4:08
60
Calvin vd Meulen
Alfons Ariens
4:08
61
Mitchell van Deenen
Triangel
4:10
62
Peter Kelderman
Willem Alexander
4:10
63
Levi Morsink
De Veste(Houtkamp)
4:11
64
Lars van de Sanden
De Waterval
4:14
65
Ruben Klein
Ireneschool
4:17
66
Tim Leneman
De Veste(Houtkamp)
4:18
67
Marc Leneman
De Veste(Vliepad)
4:20
68
Maurice Geurtsen
Alfons Ariens
4:24
69
Yacine Djabali
Triangel
4:27
70
Paul Ettema
De Wegwijzer
4:29
71
Lennart Spinder
Triangel
4:30
72
Lars Tijsmans
Dominicus Savio
4:31
73
David Jansen
De Brug(Piet hein)
4:32
74
Glenn de Paauw
De Brug(Piet hein)
4:34
75
Myron Kersbergen
Dominicus Savio
4:37
76
Henrik Prins
Beatrixschool
4:41
77
Nick Moes
De Bron (frankens)
4:45
78
Jarick van der Wal
De Driemaster(IJssel
4:47
79
Wesley Amptmeijer
De Schakel (vondella
4:48
80
Joey van Dam
De Veste(Houtkamp)
4:48
81
Wouter Heikamp
De Brug(Piet hein)
4:48
82
Sander van Dijk
Margrietschool
4:49
83
Quincy Congolowango
Dominicus Savio
5:00
84
Jochem van Sabben
De Schakel (vondella
5:01
JG4, JONGENS GROEP 4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joost Dekker
De Brug(Piet hein)
3:08
2
Henk Okoli
Fontanus
3:13
3
Jeroen Wagenmaker
Willem Alexander
3:14
4
Leon Broersen
De Schakel (vondella
3:16
5
Rob van Straaten
Triangel
3:17
6
Niels Kalkhoven
De Schakel (vondella
3:18
7
Matthijs Pierik
Beatrixschool
3:22
8
Rens Noltee
Alfons Ariens
3:23
9
Robin van de Groep
Fontanus
3:24
10
Joel Thalen
De Rank
3:26
11
Bas Hoving
Delta (walstein)
3:27
12
Mohamed Yousfi
De Delta(Deventerweg
3:27
13
Justin Verbeek
Dominicus Savio
3:28
14
Thom van der Hoek
Willem Alexander
3:29
15
Mehmet Orhan
De Driemaster(Trombo
3:29
16
Bram Reitsma
Alfons Ariens
3:35
17
Niek Veen
De Rank
3:35
18
Freddy van Ark
School met de Bijbel
3:36
19
Kevin vd Zwet
Dominicus Savio
3:37
20
Rick Severein
Willem Alexander
3:38
21
Metin Ceyhan
Delta (walstein)
3:41
22
Wessel Loth
De Driemaster(IJssel
3:43
23
Martijn vd Brink
De Wegwijzer
3:44
24
Robin Lancee
Triangel
3:44
25
Karel Groen
De Brug(Piet hein)
3:45
26
John Kok
School met de Bijbel
3:45
27
Pieter Weber
De Driemaster(IJssel
3:46
28
Niels Vermeer
Willem Alexander
3:47
29
Floris Hoogendijk
Valentijn
3:48
30
Joost Buis
Dominicus Savio
3:48
31
Daan IJsendijk
De Veste(Houtkamp)
3:50
32
Benjamin Verboeket
De Driemaster(IJssel
3:51
33
Nick Heuberle
De Delta(Deventerweg
3:52
34
Rik Bos
Dominicus Savio
3:52
35
Stijn Soldaat
Triangel
3:54
36
Edwin Loedeman
Beatrixschool
3:57
37
Timkoetsier
Arendhorst
3:58
38
Roy Kruse
Margrietschool
3:59
39
Remco van den Brink
Margrietschool
4:00
40
Jacco Pulo
Margrietschool
4:01
41
Niek Karssen
Alfons Ariens
4:03
42
Jaimy Brandon Hup
Beatrixschool
4:06
43
Jacco van Elten
Willem Alexander (Er
4:08
44
Timo Roubos
Het Kompas
4:11
45
Justin Overbegr
De Veste(Houtkamp)
4:12
46
Roel Franken
School met de Bijbel
4:13
47
Wouter Huisman
Beatrixschool
4:16
48
Coen Peddemors
De Rank
4:17
49
Dylan Schoen
Willem Alexander
4:18
50
Mick Rozemuller
De Rank
4:18
51
Boris Knol
Arendhorst
4:25
52
Jari Schaftenaar
De Wegwijzer
4:30
53
Ingmar Willems
Alfons Ariens
4:33
54
Niels Dijkhuis
Beatrixschool
4:37
55
Jip Nieuwveld
Alfons Ariens
6:31
JG5, JONGENS GROEP 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joep Christiaanse
School met de Bijbel
2:46
2
Lars van Wetering
Triangel
2:52
3
Mitchel Scoonewil
Alfons Ariens
2:53
4
Erwin Bruinink
De Rank
2:56
5
Thijmen Molenberg
De Brug(Piet hein)
2:56
6
Nathan Mosterd
Ireneschool
3:00
7
Hedde Leydesdorff
Dominicus Savio
3:01
8
Gijs van der Putten
Arendhorst
3:02
9
Jorn Mosterd
Triangel
3:02
10
Trystan de Weerdt
De Driemaster(IJssel
3:02
11
Haico Epe
Triangel
3:03
12
Kamal Arzini
Dominicus Savio
3:03
13
Luiz Fidam
Fontanus
3:07
14
Ricardo van Doorn
De Delta(HK Poot)
3:12
15
Yorin Karssen
De Driemaster(Trombo
3:12
16
Jordi Roosken
Dominicus Savio
3:13
17
Marc Hegeman
Dominicus Savio
3:14
18
Bram Verboeket
De Driemaster(IJssel
3:16
19
Richard Horenberg
De Veste(Houtkamp)
3:16
20
Thomas den Toom
De Wegwijzer
3:18
21
Reinder Postma
Valentijn
3:18
22
Youssef Tahiri
De Delta(HK Poot)
3:19
23
Vincent Meijsen
Ireneschool
3:19
24
Mohammed Aheddouc
De Springplank
3:19
25
Luuk Jansen
De Schakel (vondella
3:20
26
Luca vd Bergh
Ireneschool
3:20
27
Remco Winkeler
Margrietschool
3:20
28
Appie Kuipers
Het Baken
3:22
29
Siemen de Jong
De Rank
3:23
30
Mark van Kruistum
Beatrixschool
3:23
31
Dennis Vedder
Het Kompas
3:24
32
Wouter de Groot
Triangel
3:25
33
Ronne Timmerman
Fontanus
3:27
34
Bart van Namen
Arendhorst
3:30
35
Robert de Boer
Beatrixschool
3:30
36
Nino Morsink
De Veste(Houtkamp)
3:31
37
Ali Arian
De Springplank
3:31
38
Thomas van Arkel
Delta (walstein)
3:31
39
Champ Noimuang
Alfons Ariens
3:34
40
Wilco vd Zuidwind
Arendhorst
3:36
41
Mehdi Doski
Willem Alexander
3:37
42
Jack Hassell
De Rank
3:37
43
Aarnoud Noorman
Fontanus
3:38
44
Ahmed Hammo
Willem Alexander
3:39
45
Rik Bruinenberg
Fontanus
3:40
46
Jorick Schipper
Het Baken
3:40
47
Aron van Stralen
De Bron (frankens)
3:41
48
Simon Bruinink
De Rank
3:41
49
Stefan Broersen
De Schakel (vondella
3:44
50
Cas Bos
Dominicus Savio
3:44
51
Tim Salomons
Fontanus
3:44
52
Casper van der Zee
Willem Alexander (Er
3:46
53
Mathijs Nijlant
Prins Bernardschool
3:49
54
Jacco van 't Veld
Beatrixschool
3:54
55
Marvin de Paauw
De Brug(Piet hein)
3:55
56
Arjan Foppen
Willem Alexander
3:57
57
Duncan Clermonts
Dominicus Savio
3:58
58
Viggo Veen
De Rank
4:00
59
Brian van Zoelen
Willem Alexander
4:02
60
Onno Karayavuz
Dominicus Savio
4:04
61
Huseijrn Karadavut
De Veste(Houtkamp)
4:19
62
Alfons van Panhuis
De Brug(Piet hein)
4:22
63
Mark Kampyon
De Springplank
4:57
JG6, JONGENS GROEP 6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesse Staal
Prins Bernardschool
2:45
2
Nouaman Saouti
De Veste(Houtkamp)
2:46
3
Harm jan de Boer
De Brug(Piet hein)
2:47
4
Menno Huisman
De Schakel (vondella
2:52
5
Adriaan Sonneveld
Het Baken
2:53
6
Lars Jansen
De Bron(Bosboom)
2:56
7
Keij van Zon
't Kofschip
2:58
8
Danny Jansen
De Veste(Houtkamp)
3:00
9
Christiaan Hutten
Willem Alexander
3:01
10
Kadir Colak
Arendhorst
3:01
11
Chiel van Aalderen
De Driemaster(IJssel
3:02
12
Frank Horenberg
De Veste(Houtkamp)
3:05
13
Djon Slot
De Wegwijzer
3:06
14
Orin Mons
Alfons Ariens
3:07
15
Robin Severin
Willem Alexander
3:08
16
Koen van Dijk
De Driemaster(IJssel
3:09
17
Ali Avcu
De Delta(Deventerweg
3:12
18
Tolga Yaksel
De Veste(Houtkamp)
3:12
19
Luc Pijloo
Valentijn
3:13
20
Antonie van Batenburg
Beatrixschool
3:13
21
Richard vd Zwet
Dominicus Savio
3:13
22
Joey Jager
De Driemaster(IJssel
3:14
23
Niels Gijsen
De Driemaster(Trombo
3:15
24
Sebastiaan vd Sanden
De Springplank
3:16
25
Martijn Marinus
Beatrixschool
3:17
26
Martijn vd Kaag
De Veste(Houtkamp)
3:20
27
Ronald Jansen
De Brug(Piet hein)
3:22
28
Harmen van der Horst
Fontanus
3:23
29
Harold ter Beek
De Schakel (HK poot)
3:29
30
Geerling Petersen
De Bron(Bosboom)
3:31
31
Hamoedi Hammo
Willem Alexander
3:32
32
Wouter Bruijn
Willem Alexander
3:33
33
Rowan Schuddeboom
Willem Alexander (Er
3:36
34
Arjan Molendijk
Het Kompas
3:36
35
Virgil Looman
De Delta(Deventerweg
3:37
36
Nils Pijloo
Valentijn
3:38
37
Richard van Beek
De Springplank
3:38
38
Roland Timmer
Het Kompas
3:39
39
Quinten Pellegrom
Het Baken
3:40
40
Martijn 't Hart
Alfons Ariens
3:43
JG7, JONGENS GROEP 7
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joost van Namen
Arendhorst
2:39
2
Erik Stienstra
Fontanus
2:40
3
Chaim van Veen
De Wegwijzer
2:45
4
Yorick van de Pavert
Alfons Ariens
2:49
5
Tommie Vermaat
Valentijn
2:54
6
Jordan Aalbers
Fontanus
2:55
7
Morris Lokhorst
De Rank
2:55
8
Jeffrey Klaassen
De Driemaster(IJssel
2:57
9
Sebastiaan de Boer
Alfons Ariens
2:57
10
Ridvan Ibis
De Springplank
2:58
11
Daniel Kuiper
Dominicus Savio
3:00
12
Bart van Rosmalen
Triangel
3:01
13
Stefan Kort
De Driemaster(Trombo
3:04
14
Hilco de Jong
De Brug(Piet hein)
3:05
15
Baris Colak
Arendhorst
3:06
16
Frank Middag
Alfons Ariens
3:07
17
Rico Bijenhof
Dominicus Savio
3:09
18
Alje Hoving
Delta (walstein)
3:09
19
Volkan Caliscan
De Driemaster(IJssel
3:11
20
Jos Stijkel
Het Kompas
3:11
21
Robert den Toom
De Wegwijzer
3:11
22
Ali Hammo
Willem Alexander
3:11
23
Bas Kooistra
Fontanus
3:14
24
Teun Schroder
Dominicus Savio
3:15
25
Emiel Maat
Dominicus Savio
3:16
26
Gerrit Jan Visscher
Willem Alexander
3:16
27
Youssef Raoudi
De Schakel (buskenhu
3:30
28
Rob Kers
Het Kompas
3:32
29
Dave van der Sluis
Het Baken
3:45
JG8, JONGENS GROEP 8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlo Grunder
Koningin Juliana
2:27
2
Jeroen Spoelstra
De Brug(Piet hein)
2:29
3
Cor Bouwmeester
Fontanus
2:30
4
Koen van Elten
Prins Bernardschool
2:30
5
Patrick Winkeler
Margrietschool
2:31
6
Thomas Brands
De Bron(Bosboom)
2:37
7
Vincent Wind
De Driemaster(IJssel
2:40
8
Friso Gerretsen
Willem Alexander (Er
2:42
9
Dennis Ponstein
Prins Bernardschool
2:43
10
Bram Wessels
De Veste(Houtkamp)
2:43
11
Sander Bouw
Willem Alexander
2:45
12
Maurits vd Heide
De Wegwijzer
2:46
13
Thijs van der Zee
Willem Alexander (Er
2:47
14
Ryan Oosthof
Prins Bernardschool
2:48
15
Jan pieter van Geel
Koningin Juliana
2:52
16
Robin van der Horst
Fontanus
2:54
17
Menno Hendriks
Willem Alexander (Er
2:54
18
Wouter Wilhelm
Ireneschool
2:54
19
Davy van Duinen
Willem Alexander
2:58
20
Lars Kramer
School met de Bijbel
3:00
21
Erik vd Jkerkhof
Alfons Ariens
3:01
22
Constantijn Wassink
Koningin Juliana
3:04
23
Maarten Keesman
Delta (walstein)
3:09
24
Gijdo van den Heuvel
Delta (walstein)
3:13
25
Henk Bunschoten
Willem Alexander
3:18
Assurantie/Adviesburo HOP bv
Uitslagen.nl
27-03-2004 18:06