Uitslagenlijst Jan van Zandvoort halve marathon

Drunen - Zondag 7 maart 2004

HSEN, HMTN-WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vincent Limo
Kenia
1:04:07
2
Dick van de Broek
Pijnenburg
1:04:16
3
Aziz Bougra
Phanos
1:04:26
4
Yassine Abatourab
Rotterdam Atletiek
1:04:49
5
Jared Nyamboki
Kenia
1:05:26
6
Wim Padmos
Voorne Atletiek
1:07:25
7
Danny Intveen
Ilion
1:08:16
8
Jawad Bouazzaoui
Rotterdam Atletiek
1:08:33
9
Jack van Avendonk
Attila
1:08:39
10
Ad Peeters
PSV
1:08:52
11
Wilfred van Mill
PSV
1:08:55
12
Koos Verweij
DAK
1:08:57
13
Leonard van Putten
Delta Sport
1:10:10
14
Wilfried van Meer
Scorpio
1:11:21
15
Lacen Chatoun
1:11:27
16
Carlo Pullens
Prins Hendrik
1:13:09
17
Kees van Helmond
Scorpio
1:13:14
18
Edwin Jansen
PSV
1:13:16
19
Jo Peeters
Vabco Mol
1:13:33
20
Boike Kropman
PSV
1:13:35
21
Corné van Oirschot
Tilburg Road Runners
1:14:23
22
Rahul Ravesteijn
PAC
1:14:55
23
Gerry van Helmond
Spiridon
1:15:04
24
Dorus Jaspers
GAC Gemert
1:15:09
25
Mar-Hein van de Wiel
DAK
1:15:18
26
Corné Peters
Spiridon
1:16:00
27
Pieter Klem
Flakkee
1:16:59
28
Maarten Bikker
Tilburg Road Runners
1:17:07
29
Armand Laven
OSS-VOLO
1:17:09
30
Joery Kouwenberg
Attila
1:17:56
31
Rob Mellegers
PSV
1:17:57
32
Anton Watzeels
Attila
1:18:51
33
Robert van Heijst
DAK
1:18:57
34
Theo Vermeer
Attila
1:19:23
35
Remi Timmermans
AV Oirschot
1:19:28
36
Peter van Dijck
Achilles
1:19:31
37
Jan-Pieter van der Vlu
Tilburg Road Runners
1:19:35
38
Arlo de Bie
Loopgroep PK
1:19:52
39
Wenzel Zeegers
Attila
1:20:40
40
Ted Strik
Loopgroep Rosmalen
1:20:45
41
Mark van de Wiel
OSS-VOLO
1:20:52
42
Jan Buwalda
DAK
1:21:07
43
Wilfred Mateman
Attila
1:21:56
44
Eddy Lenaerts
Vabco Mol
1:22:07
45
Tonio de Jong
Achilles
1:22:43
46
Peter Convens
Vabco Mol
1:22:54
47
Ad van Beek
Road Runners Etten-L
1:22:59
48
Hubert Leemans
Atledo
1:23:22
49
Fred van Rossum
Loopgroep PK
1:23:36
50
Harry Beekmans
DAK
1:24:10
51
Harry Wasseveld
Attila
1:24:25
52
Rudy van der Heijden
Loopgroep PK
1:24:37
53
Ralph Tilburgs
Schijndel
1:24:42
54
Mark van Tilborg
Altena Road Runners
1:25:05
55
Arno Herrewegh
Sprint
1:25:09
56
Huub Ruijters
Eijsden
1:25:32
57
Marc Donkers
Scorpio
1:25:33
58
Frank Scheutjens
Fortuna '67
1:25:48
59
Ron Franken
Scorpio
1:26:53
60
Koen van Nieuwburg
DAK
1:27:41
61
Mart Meijboom
Typhoon
1:28:09
62
Rene Smit
PSV
1:28:45
63
Ron de Vaan
DAK
1:29:25
64
Wijnand Langen
Utrecht
1:30:19
65
Yves Donckers
Vabco Mol
1:30:35
66
Dirk Luyten
Vabco Mol
1:30:54
67
Martijn Aardma
OSS-VOLO
1:33:26
68
Cees den Boer
AAA
1:33:56
69
Hans Staps
Tilburg Road Runners
1:35:40
70
Marcoen Oomen
Scorpio
1:38:15
71
Peter Maas
Scorpio
1:38:17
72
Hermes
OSS-VOLO
1:40:32
73
Rudi Vennekens
Vabco Mol
1:40:56
74
Edwin Spangenberg
Achilles
1:41:37
75
Martin de Gouw
DAK
1:42:43
76
Erwin van de Lisdonk
Taxandria
1:44:37
M40, HMTN-WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jos Lemmers
België
1:08:56
2
Ben Ceulemans
België
1:13:04
3
Jan Hendrickx
België
1:13:13
4
Friedy de Jong
Atledo
1:14:59
5
Frank van Eijk
't Jasper Sport
1:15:31
6
Wim Kuijpers
Altena Road Runners
1:15:32
7
Johan Jacobs
Turnhout (B)
1:17:02
8
Jan Broeders
Spiridon
1:17:32
9
Jack van Broekhoven
Attila
1:18:23
10
Arnold van Putten
PSV
1:18:25
11
Ron de Veer
Tilburg Road Runners
1:18:48
12
Peter Hooijen
PSV
1:19:01
13
Bart Verberkt
Typhoon
1:19:41
14
Ad vd Berk
Tilburg Road Runners
1:20:15
15
Gerard van Eijnatten
Scorpio
1:20:18
16
Berrie Zoontjens
Tilburg Road Runners
1:20:26
17
Wiet Hagelaars
DAK
1:20:31
18
Jos van Gils
Atledo
1:20:43
19
Mark Boschker
Prins Hendrik
1:20:49
20
Kees Koek
Loopgroep PK
1:21:43
21
Patrick Hermans
Vabco Mol
1:22:24
22
Gerrie Dijkstra
AV Oirschot
1:22:32
23
Johan van Heusden
Scorpio
1:23:16
24
Leon Roks
AV Standdaarbuiten
1:23:26
25
Van den Eerenbeemt
Loopgroep PK
1:23:58
26
Edwin van der Leest
Loopgroep Rosmalen
1:24:00
27
Maurice vd Steen
DAK
1:24:14
28
Jan van Dommelen
Achil '87
1:25:50
29
Fred van Tilborg
DAK
1:26:16
30
Tsvika Zigelboim
ACW '66
1:26:39
31
Jan de Beer
Atledo
1:26:42
32
A Gansevoort
Sprint
1:27:51
33
Jeroen Oudenhoven
OSS-VOLO
1:27:55
34
Karel Weijkamp
OSS-VOLO
1:27:56
35
Nico de Bree
Altena Road Runners
1:28:23
36
John Koeken
DJA
1:28:38
37
Martien van Gerven
AV Oirschot
1:28:39
38
Roland Robinson
HAC
1:28:57
39
John Duenk
Veteranen Nederland
1:29:06
40
Jan Musters
DAK
1:29:13
41
Harrie van de Ven
VOAB
1:29:18
42
Hank Weerts
ACW '66
1:29:36
43
Luc Swinnen
Vabco Mol
1:31:15
44
Peter Gulden
Achilles
1:32:17
45
Hans Janssen
Loopgroep PK
1:32:18
46
Jos van den Broek
Attila
1:33:00
47
Mark Loy
Vabco Mol
1:33:20
48
Jos Snoeks
Vabco Mol
1:33:22
49
Van Dijk
Spiridon
1:36:09
50
Huub Frijters
Veteranen Nederland
1:36:59
51
Kees Fikke
AV Standdaarbuiten
1:37:16
52
Walter Van Doninck
Vabco Mol
1:37:49
53
Dirk Vanleeuw
Vabco Mol
1:39:53
54
Johan de Bloeme
Achilles
1:42:26
55
Mario Huizinga
Veteranen Nederland
1:45:16
56
Ronald van Beek
Loopgroep Rosmalen
1:45:31
57
Erwin Stijnen
Vabco Mol
2:00:15
M45, HMTN-WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud van Woensel
AV Oirschot
1:15:20
2
Tini de Laat
DAK
1:15:27
3
Gerard Hol
Veteranen Nederland
1:16:41
4
Henk Bruijns
Spiridon
1:17:52
5
Philip Eijlander
Tilburg Road Runners
1:18:05
6
Luud Rutten
Atledo
1:18:12
7
Gerjan Diepstraten
Atledo
1:18:18
8
Jan vd Nobelen
Typhoon
1:19:51
9
Chris van der Velden
OSS-VOLO
1:20:24
10
Peter van den Boom
THOR
1:21:01
11
Paul van Geffen
De Keien
1:21:20
12
Piet Willeboordse
Atledo
1:21:33
13
Francis Jacobs
Turnhout (B)
1:22:27
14
Alfons Verhoeven
Vabco Mol
1:22:47
15
Will Balvers
Prins Hendrik
1:23:08
16
Danny Vermeiren
Turnhout
1:23:28
17
Hens Koreman
Atledo
1:23:56
18
Ad Embregts
Atledo
1:24:01
19
Sjaak Hofmans
Veteranen Nederland
1:24:22
20
Peter Nagtzaam
Standdaarbuiten
1:24:24
21
Rinie Verhoeven
Sprint
1:24:45
22
Frans Antonissen
Sprint
1:25:27
23
Ton Okkerman
Atledo
1:25:34
24
Jan Willem van Heteren
Atledo
1:26:13
25
Theo Walbeek
VOAB
1:26:28
26
P Godschalk
THOR
1:27:15
27
Laurens Beks
Sprint
1:27:23
28
Jos Bruurs
Sprint
1:27:28
29
Marcel van Ieperen
Sprint
1:27:35
30
Antoon van Hooft
Prins Hendrik
1:27:37
31
Keetels
Schijndel
1:28:20
32
Emiel Tijs
Attila
1:28:36
33
Vd Poort
DAK
1:29:00
34
Gerard Stoop
Sprint
1:29:35
35
Ton van Peer
Road Runners Etten-L
1:30:20
36
Adrie vd Bosch
DAK
1:30:42
37
Hein Besems
Galder
1:30:56
38
Ludo van Alphen
Berendrecht (BEL)
1:31:02
39
Henk Liefting
DAK
1:32:44
40
Jan Roels
Vabco Mol
1:32:51
41
Richard Peeters
Vabco Mol
1:32:57
42
Frans Haarbosch
Atledo
1:32:58
43
Marcel Gerritse
Road Runners Etten-L
1:33:32
44
Frans van Rooij
DAK
1:33:49
45
Frans Beyens
Oud Turnhout (B)
1:34:35
46
Cees de Bruine
Prins Hendrik
1:35:08
47
John Bekers
Tilburg Road Runners
1:36:52
48
Gerard Gerritse
OSS-VOLO
1:36:55
49
Cor Wijtvliet
ACW '66
1:37:20
50
Ad Vissers
Road Runners Etten-L
1:37:58
51
Jos den Hollander
DAK
1:38:34
52
John Snijders
Scorpio
1:38:52
53
Adrie Loonen
Scorpio
1:39:02
54
Pierre Janssens
Tilburg Road Runners
1:39:37
55
Rene Rijnberg
Tilburg Road Runners
1:40:23
56
Roger Timmermans
Vabco Mol
1:40:51
57
Toine Kerstes
Achilles
1:41:45
58
Hans Drijvers
Attila
1:43:20
59
Koos Fennis
OSS-VOLO
1:49:18
60
Henk Wintermans
Veteranen Nederland
1:54:00
M50, HMTN-WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Ogink
Tilburg Road Runners
1:18:37
2
Harry Teuwen
Vabco Mol
1:19:59
3
Marlie Snijders
DAK
1:20:42
4
Guy Wouters
Vabco Mol
1:22:38
5
Ad Bosters
Sprint
1:22:40
6
Staf Wielockx
Vabco Mol
1:23:43
7
Jan Mathow
Scorpio
1:23:55
8
Jan van de Lee
DAK
1:24:11
9
Johan Sperber
Loopgroep PK
1:24:36
10
Gerard Wouters
Spiridon
1:26:03
11
H van de Heijden
AVR '69
1:26:20
12
Hans van Gils
Sprint
1:27:16
13
John Musterd
Sprint
1:27:18
14
Marius Derde
Loopgroep Rosmalen
1:27:25
15
Staf Geuens
Vabco Mol
1:27:26
16
Ben Hermeler
Sprint
1:27:29
17
Kieboom
Scorpio
1:28:00
18
Tiny van de Wielen
Prins Hendrik
1:28:39
19
Harrie Vermeijs
OSS-VOLO
1:28:40
20
Anton van Oerle
Sprint
1:28:41
21
Chris van Oirschot
OSS-VOLO
1:28:48
22
Jan van Liempt
Atledo
1:29:46
23
Arie Jabocs
DAK
1:31:19
24
Louis Biemans
Atledo
1:32:55
25
Wim Blom
Achilles
1:33:05
26
Bert Jansen
Scorpio
1:33:14
27
Chris Strous
Sprint
1:33:18
28
Ron Teljeur
Diomedon
1:36:00
29
Ad van Vugt
Sprint
1:36:10
30
Harrie Verhoeven
Attila
1:36:11
31
Hans Brok
DAK
1:36:33
32
Jos Wagenmakers
Atledo
1:37:55
33
Wout van den Broek
Atledo
1:38:38
34
Jan van Beers
Achil '87
1:39:43
35
Hans Markus
Tilburg Road Runners
1:42:49
36
Hans de Jongh
Scorpio
1:43:17
37
Kees Loose
VOAB
1:44:51
38
Ad Gobbens
Sprint
1:52:13
39
Henk Rennen
Veteranen Nederland
1:53:30
M55, HMTN-WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
René Van De Putte
Vabco Mol
1:16:26
2
Gerard Joosten
ACW '66
1:18:01
3
Jef Cools
Vabco Mol
1:24:12
4
Willy Huysmans
Vabco Mol
1:24:54
5
Frits Claassens
Attila
1:25:46
6
Henk Vissers
Sprint
1:26:40
7
Han van Bueren
Scorpio
1:28:43
8
Ad de Jong
Atledo
1:29:03
9
François Vanlommel
Vabco Mol
1:29:55
10
André Aarts
Scorpio
1:30:22
11
Theo van Baardwijk
DAK
1:30:59
12
Tom van der Vleuten
Atledo
1:31:42
13
Rinus Groot
Loopgroep PK
1:32:04
14
Jo Rijnvos
AV Standdaarbuiten
1:32:06
15
Riny Oostvogels
Achilles
1:32:37
16
Jan Joosen
ACW '66
1:34:48
17
Anton Coertjens
Scorpio
1:35:07
18
Martin Jacobs
Loopgroep Rosmalen
1:36:02
19
Marcel Dekkers
Vabco Mol
1:36:08
20
J Reijnaars
Sprint
1:36:37
21
Hessels
Veteranen Nederland
1:37:21
22
Christ Machielse
Achilles
1:38:00
23
Ad Mulders
Prins Hendrik
1:38:16
24
B Nieuwland
Prins Hendrik
1:40:37
25
Jos van Velthoven
Scorpio
1:41:04
26
Peter Maas
THOR
1:41:38
27
Ad van Zelst
AV Oirschot
1:42:03
28
Piet Hoogervorst
Sprint
1:42:12
29
Ad Kouwenberg
Attila
1:42:28
30
Gerard Westerhof
Prins Hendrik
1:42:45
31
Clemens van de Rijke
Sprint
1:43:33
32
Theo de Raay
Diomedon
1:44:43
33
Victor Van Hees
Vabco Mol
1:46:19
34
Frits van Helsdingen
OSS-VOLO
1:48:05
35
Sjaan van Hoof
Scorpio
1:50:23
36
Gustaaf Geysen
Vabco Mol
1:50:47
37
Mart Verboord
Prins Hendrik
1:52:31
38
Rob Hughes
Scorpio
1:53:01
39
Louk Gerritsen
Loopgroep Rosmalen
1:53:13
40
Nico Brand
Statina
1:54:47
M60, HMTN-WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Olieslagers
Gloria
1:27:44
2
Piet Rozenbrand
DAK
1:27:53
3
Abdoe Fatih
OSS-VOLO
1:27:54
4
Jan Keijzers
Sprint
1:29:15
5
Louk Kraak
Veteranen Nederland
1:29:41
6
Piet de Haas
Loopgroep Rosmalen
1:31:08
7
Kees Btaspennir
AVO 1983
1:33:04
8
Jan van Dal
DAK
1:40:45
9
Bob Horsten
Atledo
1:42:52
10
Mari Pechtold
DAK
1:43:50
11
Henny Smits
Atledo
1:43:58
12
Thomas Heynen
Sprint
1:44:09
13
Urbain Van Gorp
Vabco Mol
1:50:46
14
Louis Cools
Vabco Mol
1:50:54
15
Marco Panico
DAK
1:53:11
16
Ad Kuijpers
OSS-VOLO
1:53:33
17
Piet Adriaansen
Tilburg Road Runners
1:57:15
18
Jos Wijnen
Atledo
2:00:38
19
Henk Huyskens
Generaal Michaelis
2:01:25
VSEN, HMTN-WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Conny van den Ouweland
LADB
1:17:31
2
Rika Klerks
DAK
1:32:50
3
Ilona de Rooij
Altena Road Runners
1:34:29
4
Barbara Kerkhof
Loopgroep Aart Stigt
1:37:24
5
Christine van Dooren
Turnhout (B)
1:41:57
6
Nancy Bosmans
Vabco Mol
1:46:20
7
Anita van Dorst
Achilles
1:47:45
8
Kural
Sprint
1:59:40
V35, HMTN-WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marion van Zoom
Loopgroep Rosmalen
1:38:32
2
Anita Beekers
Scorpio
1:39:01
3
Kitty Holzken
Loopgroep Rosmalen
1:39:36
4
Tinkel van der Linden
Attila
1:39:52
5
Caroline de Otter
Loopgroep Rosmalen
1:40:54
6
Maddy Bartholomeus
Vabco Mol
1:46:18
7
Anne Catry
Vabco Mol
2:00:14
V40, HMTN-WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Raasveld
Sprint
1:27:27
2
Tineke van den Heuvel
AV Oirschot
1:37:54
3
Mariëlle Sprangers
Loopgroep PK
1:37:56
4
Joke van Gils
Atledo
1:38:20
5
Gertie Theunissen
PSV
1:39:13
6
Danielle Gorgels
Prins Hendrik
1:40:28
7
Marjolein Schripsema
Sprint
1:41:46
8
Gerda Schuer
Vabco Mol
1:46:28
9
Lisette Zoontjes
VOAB
1:48:14
10
Huguette Moons
Vabco Mol
1:52:10
11
Diana Fikke
AV Standdaarbuiten
1:52:40
12
Nicole Curinckx
Vabco Mol
1:56:19
13
Hilde Geukens
Vabco Mol
2:00:18
V45, HMTN-WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nellie van Beers
AV Oirschot
1:28:42
2
Heather MacDuff
PSV
1:32:07
3
Tiny Rutten
Atledo
1:34:49
4
Emmy Bruyninckx
Vabco Mol
1:35:21
5
Roze Linten
Vabco Mol
1:37:38
6
Mia Mangelschots
Vabco Mol
1:37:48
7
Corry van Baardwijk
DAK
1:38:36
8
Ria Musters
DAK
1:38:42
9
Leny Rockx
Scorpio
1:38:57
10
Lutgart Van Hees
Vabco Mol
1:39:07
11
Eveline Gommers
Sprint
1:40:30
12
Juliette Hannes
Vabco Mol
1:41:11
13
Adrie Verschuren
Scorpio
1:41:55
14
Truus Joosten
ACW '66
1:42:36
15
May Timmermans
Oud Turnhout (B)
1:43:32
16
Rianne van Gool
Sprint
1:46:31
17
Elly van Leeuwen
Sprint
1:47:06
18
H Lemmers
Loopgroep Rosmalen
1:47:34
19
Thea Zurné
Vabco Mol
1:56:56
20
Lydia De Vrij
Vabco Mol
2:14:27
21
Godelieve Meynen
Vabco Mol
2:14:28
TRIM, HMTN-TRIMMER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Igor Garay
Eindhoven
1:18:22
2
Marc de Kort
Tilburg
1:19:11
3
Ham Van
Terheijden
1:19:36
4
Frits van den Brand
Nieuwkuijk
1:19:40
5
Peter Palmans
Stitswerd
1:19:50
6
Gerard Bambacht
Zaltbommel
1:19:55
7
Raplh Hienkens
Amsterdam
1:19:59
8
Ad van Rooij
Waalwijk
1:20:09
9
Martijn van Hooft
Velddriel
1:20:16
10
Ben van Rossum
Mariahout
1:21:35
11
Koen Dings
Nijmegen
1:22:07
12
Jos op t Hoog
Haaren
1:22:21
13
Jans
Eindhoven
1:22:24
14
Bergervoet
Eindhoven
1:22:32
15
Peter van Dam
Eindhoven
1:22:33
16
M Eggenhuizen
Eindhoven
1:22:37
17
Ger Willink
's-Hertogenbosch
1:22:43
18
Rene Steur
Avenhorn
1:22:50
19
Gerard Schut
Zaltbommel
1:22:52
20
Aertsen
Son
1:23:02
21
Peter Duvekot
Zaltbommel
1:23:04
22
Maurits Appels
Tilburg
1:23:04
23
Yasuo Iwasa
Tilburg
1:23:28
24
Bart Le Coq
Eindhoven
1:23:32
25
Theo Tenbult
Tilburg
1:23:33
26
Aert Van
Rijsbergen
1:23:48
27
A van Beek
Tilburg
1:23:56
28
Vrenken
Tilburg
1:24:03
29
Henk van Gerven
Oost West en Middelb
1:24:15
30
Stef Antonissen
Sprang-Capelle
1:24:46
31
Jos Bierens
Duizel
1:24:56
32
T Peeters
Oirschot
1:24:59
33
Roy Lommers
Waalwijk
1:25:04
34
Toine Egberts
's-Hertogenbosch
1:25:36
35
Roland van Loon
Oost West en Middelb
1:25:37
36
Tonny van Geffen
Rijswijk Nb
1:25:40
37
E Spuybroek
Oosterhout Nb
1:25:57
38
A Heetzel
Kaatsheuvel
1:26:01
39
Theunis
Teteringen
1:26:33
40
Paul Schoofs
Bladel
1:26:38
41
Jack Curvers
Geertruidenberg
1:26:41
42
Yokichi Suzuki
Rotterdam
1:26:41
43
Rinus Raas
Bladel
1:26:42
44
Geert-Jan Scholte
Rosmalen
1:26:45
45
Rijk
Breda
1:26:46
46
Henk van Dongen
's Gravenmoer
1:26:48
47
Turksema
Eindhoven
1:26:49
48
Donckers
Ravels (BEL)
1:26:59
49
Arnoud van Leuven
Tilburg
1:27:20
50
Joris Campforts
lichtaart (Belgie)
1:27:40
51
Hans van der Velden
Breda
1:28:02
52
Holtmaat
Tiel
1:28:05
53
Peter Marcelis
Tilburg
1:28:07
54
Marius Faas
Rijsbergen
1:28:11
55
Hans Vroomans
Vught
1:28:35
56
Jan van Schendel
Raamsdonksveer
1:28:38
57
Koen Jacobs
Breda
1:28:45
58
Bert Lemmens
Rijen
1:28:56
59
Hein Gerritzen
Sprang-Capelle
1:28:57
60
Theo Aarts
1:28:58
61
Walter Sprangers
Kaatsheuvel
1:29:11
62
Hans van Alphen
Oosterhout Nb
1:29:13
63
Andre Lambregts
Teteringen
1:29:23
64
Dinther Van
Eindhoven
1:29:40
65
Jan van Dongen
Kaatsheuvel
1:29:57
66
A van Zanten
Kerkdriel
1:30:04
67
Pijnenburg
Dongen
1:30:06
68
Sjaak Bus
Raamsdonksveer
1:30:09
69
Herman van Haaren
Tilburg
1:30:10
70
Briek Van
Breda
1:30:15
71
Alex van Hoof
Oss
1:30:19
72
Corne Hereijgers
Breda
1:30:23
73
Berendsen
Waalre
1:30:24
74
Boonen
Tilburg
1:30:33
75
Jan Baarens
Bergen op Zoom
1:30:39
76
Donckers
Ravels (BEL)
1:30:40
77
Evert Brouwers
Lieshout
1:30:41
78
Ryckevorsel
Made
1:30:46
79
Johan Kant
Wijk en Aalburg
1:30:53
80
Leest De
Lieshout
1:31:04
81
Ven van De
Almere
1:31:15
82
Peter de Koster
Helvoirt
1:31:16
83
Guus Frissen
Wageningen
1:31:17
84
Hartog Den
Woudrichem
1:31:20
85
Fred Leenhouts
Hank
1:31:37
86
Jan van der Laak
Heeswijk Dinther
1:31:39
87
Erik van der Heijden
's-Hertogenbosch
1:31:39
88
Luuk Godefrooij
Breukelen Ut
1:31:45
89
Biemans
Tilburg
1:31:47
90
Tommie van Hooft
Kerkdriel
1:31:52
91
H Spuybroek
Oosterhout Nb
1:31:52
92
Zwemmer
Bavel
1:31:53
93
Hommes
Renkum
1:31:54
94
Jan Knecht
Renkum
1:31:55
95
Rob Koeleman
Waalwijk
1:31:56
96
De Rooij
's-Hertogenbosch
1:32:00
97
Frunt
Berlicum Nb
1:32:07
98
Henk Hoppenbrouwers
Gorinchem
1:32:19
99
Henry Smolders
Goirle
1:32:22
100
Kees van Tuijl
Waalwijk
1:32:23
101
J Jochems
Etten-Leur
1:32:25
102
Daele Van
Eindhoven
1:32:30
103
Anton Knijs
Berkhout
1:32:31
104
Vis
Drunen
1:32:34
105
Ferry Verhaert
Breda
1:32:37
106
Erik Kuijpers
Eindhoven
1:32:39
107
Adri de Bruijn
Breda
1:32:40
108
Hageman
Huissen
1:32:41
109
R van Houten
Kerkdriel
1:32:43
110
Beekers
Rijsbergen
1:32:45
111
Johan Timmermans
Waalwijk
1:32:46
112
Fred Soomers
Rijen
1:32:47
113
J P Lens
Breda
1:33:01
114
Christian VOnk
Vught
1:33:02
115
Frans de Bont
Riethoven
1:33:04
116
Rob Bekkers
Oisterwijk
1:33:05
117
Jac van Vliet
Amsterdam
1:33:14
118
Corne van Dorst
Etten-Leur
1:33:19
119
Peter van der Ark
Oosterhout Nb
1:33:23
120
Henk vd Kammen
Kerkdriel
1:33:24
121
Marcel Tilborghs
Tilburg
1:33:25
122
Tjeerd Talen
Breda
1:33:26
123
Corne Dudok
Goirle
1:33:32
124
Pater
Eindhoven
1:33:33
125
Jan van Zon
Waalwijk
1:33:41
126
Kroef van Der
Breda
1:33:46
127
Deirdre Beneken Kolmer
Tilburg
1:33:48
128
N Micallef
Bergen op Zoom
1:33:49
129
Albert de Vries
Schijndel
1:33:50
130
Peggy van de Velde
Breda
1:33:52
131
Harry Hessels
1:33:53
132
Leo de Jong
Dongen
1:33:54
133
Van Dal
Hilvarenbeek
1:33:55
134
Hermens
Breda
1:33:58
135
Ralf van Zon
Dongen
1:34:00
136
Jan Heshof
Steenbergen Nb
1:34:01
137
Willie Kluijtmans
Beek en Donk
1:34:12
138
Spaans
Eindhoven
1:34:15
139
Peter Zacht
Sprang-Capelle
1:34:16
140
Eric vd Starre
Raamsdonksveer
1:34:17
141
Jan Heyms
Oirschot
1:34:18
142
Jef Jacobs
Meersel-Dreef (B)
1:34:23
143
Edwin Baden
Geldrop
1:34:31
144
Erik Engel
Tilburg
1:34:35
145
E van Dooren
Waalwijk
1:34:38
146
Peter van Hoof
Antwerpen
1:34:43
147
Willems
Rosmalen
1:34:44
148
Jan-Willem Rongen
Rosmalen
1:34:44
149
RM Lafebre
Tilburg
1:34:48
150
Theo van Summeren
Oost West en Middelb
1:34:54
151
Visser
Raamsdonk
1:34:55
152
F van Laarhoven
Fijnaart
1:34:57
153
Laurens van Ham
Bladel
1:35:15
154
Rijkhoff
Zaltbommel
1:35:17
155
Mickel Keyzen
Tilburg
1:35:19
156
Jac van Heevebeek
Oirschot
1:35:24
157
Ton de Haan
Rosmalen
1:35:25
158
Vereijken
Mariahout
1:35:26
159
Molenaar
Vught
1:35:29
160
Nico Maas
Rosmalen
1:35:35
161
Liatvoet
Made
1:35:38
162
Cees van Leest
Etten-Leur
1:35:40
163
Ton Peijnenborg
Breda
1:35:41
164
Rooy De
Nieuwendijk Nb
1:35:42
165
Hans vd Bersselaar
Oisterwijk
1:35:44
166
Boetje Pattirane
Breda
1:35:47
167
Lambregts
Etten-Leur
1:35:57
168
Hogenhuis
Oosteind
1:35:59
169
Blom
Breda
1:36:07
170
Karel Timmermans
's Gravenmoer
1:36:09
171
H vd Pol
Vught
1:36:14
172
Mieke van der Horst
Breda
1:36:28
173
Sand
Rijsbergen
1:36:41
174
Henk Buiks
Rijsbergen
1:36:42
175
Vrenken
Tilburg
1:36:48
176
Driksen
Waalwijk
1:36:55
177
Jack van Halteren
Etten-Leur
1:36:57
178
René Renne
Bosschenhoofd
1:36:58
179
Hendriks
Goirle
1:37:00
180
Ron Beumer
Kaatsheuvel
1:37:04
181
Frans Jansen
Steensel
1:37:14
182
Jan van Grinsven
Rijen
1:37:18
183
Pierre van de Wijngaar
Etten-Leur
1:37:20
184
Rien Bunk
Tiel
1:37:22
185
Frank van Bommel
Liempde
1:37:24
186
Doensen
Dongen
1:37:27
187
G van Boxtel
Haaren
1:37:28
188
Jan Groot
Avenhorn
1:37:29
189
Mathijssen
Rijsbergen
1:37:30
190
Wim Burger
Etten-Leur
1:37:31
191
Rijswijk Van
Woudrichem
1:37:35
192
Ad van Beek
Etten-Leur
1:37:39
193
Peter vd Wiel
Drunen
1:37:41
194
Marcel van Heusden
Breda
1:37:43
195
Suos
Tilburg
1:37:48
196
Willems
Eindhoven
1:38:06
197
Peeters
Breda
1:38:11
198
Vissers
Prinsenbeek
1:38:12
199
Rien van Beek
Zundert
1:38:13
200
Kort De
Loon op Zand
1:38:13
201
Jos Clement
Kerkdriel
1:38:14
202
Struijs
Oosterhout Nb
1:38:15
203
Munnik
Tilburg
1:38:16
204
Molenaar
Rosmalen
1:38:17
205
Hans Kosters
Zaltbommel
1:38:25
206
K Passon
Drunen
1:38:26
207
Peter Hattink
Valkenswaard
1:38:26
208
John Kerstens
Standdaarbuiten
1:38:27
209
Ton van Rijn
Vlijmen
1:38:27
210
Smaal
Eindhoven
1:38:28
211
Edwin Hendrickx
Rijsbergen
1:38:29
212
Derk-Jan Elshout
Waalwijk
1:38:29
213
E Moekiran
Waalwijk
1:38:37
214
Henny Erkens
Weert
1:38:38
215
Willy vd Lee
Nieuwkuijk
1:38:39
216
H van Zelst
Kaatsheuvel
1:38:43
217
Harbrink
Etten-Leur
1:38:47
218
J de Groot
Waalwijk
1:38:48
219
Ad van Venrooij
Sprang-Capelle
1:38:52
220
Vermonden
Raamsdonksveer
1:38:52
221
Schellekens
Haaren
1:38:52
222
Angela Janssen
Oosteind
1:38:52
223
Loes Struycken
Loon op Zand
1:39:02
224
Chris van Veluw
Haarsteeg
1:39:06
225
Ad Vos
Nieuwkuyk
1:39:07
226
Albert van Rooij
Dongen
1:39:08
227
H van Eck
Heusden gem Heusden
1:39:12
228
Naaijen
Andel
1:39:23
229
Bob Aertsen
Tilburg
1:39:25
230
Wim de Vooght
Etten-Leur
1:39:26
231
Johan van Wanrooij
Dongen
1:39:27
232
Bob Stultiens
Weert
1:39:33
233
Anneke Haver
Rosmalen
1:39:34
234
Vromans
Dorst
1:39:36
235
Giel Pardoel
Kerkdriel
1:39:42
236
Tino van Doorn
's-Hertogenbosch
1:39:44
237
Jurgen Trouw
Etten-Leur
1:39:49
238
Armand Smits
Nijmegen
1:39:50
239
Arthur van Sellelen
Helmond
1:39:52
240
Bax
Loon op Zand
1:39:53
241
Groeneveld
Woudrichem
1:39:59
242
Martijn van Bussel
Beek en Donk
1:40:01
243
Rens
Waalwijk
1:40:08
244
Jos Bonink
Tilburg
1:40:11
245
P Vriens
Hilvarenbeek
1:40:13
246
Rud van Herk
Haaren
1:40:17
247
Henk Verhoeven
Goirle
1:40:19
248
Coul op De
Eindhoven
1:40:25
249
Ad de Haas
's-Hertogenbosch
1:40:29
250
Bert Gatsonides
Breda
1:40:30
251
Geel Van
Sint Michielsgestel
1:40:33
252
Mathon
Oosterhout Nb
1:40:35
253
Jaap Verhoeff
Woudrichem
1:40:36
254
Jonkers
Eindhoven
1:40:42
255
Schapendonk
Utrecht
1:40:43
256
Arjan van Dal
Amsterdam
1:40:45
257
Jacqueline Winkelman
Breda
1:40:48
258
Dirk Klapwijk
Breda
1:40:49
259
P Witlox
Haaren
1:40:58
260
Bram Schilt
Waalwijk
1:41:04
261
Willem Groenewoud
Oosterhout Nb
1:41:05
262
K Hess
Haaren
1:41:08
263
Lathouwers
Eindhoven
1:41:12
264
Bart Vennix
Tilburg
1:41:16
265
Roel Termeer
Tilburg
1:41:28
266
Tilburg Van
Arnhem
1:41:34
267
Braaksma
Vught
1:41:38
268
A Peijnenburg
Waalwijk
1:41:39
269
A Verhoeven
Waalwijk
1:41:39
270
Jan Uphus
Drunen
1:41:40
271
Kehna
Udenhout
1:41:41
272
Cees van de Schoot
Oirschot
1:41:42
273
Essers
Tiel
1:41:45
274
Gerard Taks
Rosmalen
1:41:49
275
Lee van Der
Drunen
1:41:54
276
Tetteroo
Haaren
1:42:02
277
H van Herwaarden
Haaren
1:42:03
278
Jean-Pierre Bouverat
Breda
1:42:04
279
J Bastiaanse
Eindhoven
1:42:06
280
Gerrit Heij
Goirle
1:42:08
281
Spoel van Der
Ridderkerk
1:42:09
282
Jan van de Linden
Rijsbergen
1:42:10
283
Gertie Luyten
's-Hertogenbosch
1:42:12
284
M van der Vaart
Drunen
1:42:16
285
Kees Halters
Sprundel
1:42:21
286
Jongeneelen
Etten-Leur
1:42:23
287
Erik Wolfs
Zaltbommel
1:42:27
288
Fred Lehmann
Tilburg
1:42:28
289
Kerhof van De
Aarle Rixtel
1:42:31
290
Eric Jongmans
Drunen
1:42:40
291
R Hengeveld
's-Hertogenbosch
1:42:41
292
Dennis van Beurden
Nieuwegein
1:42:43
293
Conny Pijnenburg
Tilburg
1:42:46
294
Blommaert
Hoogstraten (BEL)
1:42:47
295
Jos van Geel
Steenbergen Nb
1:42:48
296
Theo Ratelband
Moergestel
1:42:52
297
Luer
Vught
1:42:54
298
Scholtes
Breda
1:42:55
299
Mark Kappen
Berlicum Nb
1:42:57
300
Paul van Dongen
Etten-Leur
1:43:01
301
Lex Overbeek
Hoogerheide
1:43:02
302
Voesenek
Prinsenbeek
1:43:03
303
H Janssen
Woudrichem
1:43:04
304
Verhaagen
Oosterhout Nb
1:43:05
305
P Prinsen
Sprang-Capelle
1:43:07
306
Jan van Oijen
Elshout
1:43:08
307
Hillekens
Drunen
1:43:14
308
Rooij Van
's-Hertogenbosch
1:43:18
309
Henk Stevens
Breda
1:43:21
310
Vugts
Goirle
1:43:22
311
Ton Wilthagen
Tilburg
1:43:32
312
Mol
Den Dolder
1:43:41
313
Kuik Van
Drunen
1:43:46
314
Kerssenakkers
Vught
1:43:47
315
Martens
Dongen
1:43:49
316
Hiroyuki Temmei
Tilburg
1:43:50
317
Toon Cornelissen
Dongen
1:43:51
318
Jan Kooijman
Dongen
1:43:52
319
P Smulders
Oosterhout Nb
1:43:53
320
E Kenis
rijkevorsel
1:43:55
321
Jan Oomkens
Tuil
1:43:56
322
Theo Vermunt
Standdaarbuiten
1:43:57
323
Goderie
Rijen
1:44:01
324
Mol De
Schijndel
1:44:02
325
Meeder
Tilburg
1:44:05
326
Jack van Dongen
Dongen
1:44:07
327
Roos Gouw
's-Hertogenbosch
1:44:08
328
Scheffers
Oosterhout Nb
1:44:12
329
Toon van Gils
Etten-Leur
1:44:16
330
H Hengeveld
Drunen
1:44:17
331
B van Leerdam
Vught
1:44:18
332
Brok
Drunen
1:44:22
333
Eric Hurkmans
Waalwijk
1:44:23
334
C Pulles
Waalwijk
1:44:23
335
Henk den Rooijen
Hooge Zwaluwe
1:44:26
336
Cees Luijks
Drunen
1:44:27
337
Verschure
Waalwijk
1:44:28
338
Mari Oerlemans
Oirschot
1:44:33
339
Suzanne Colsen
Moergestel
1:44:37
340
Valentijn Maes
Drunen
1:44:39
341
Geert Trommelen
Dongen
1:44:40
342
Sjef Bardoel
Oss
1:44:42
343
Monshouwer Karin
's-Hertogenbosch
1:44:43
344
A Luteijn
Vlijmen
1:44:48
345
Henriette Lentferink
Vlijmen
1:44:51
346
Anton Touw
Vlijmen
1:44:54
347
Wim Martens
Rosmalen
1:44:57
348
Eznadane
Drunen
1:44:58
349
Rooij De
Tilburg
1:44:59
350
Prince
Vught
1:45:00
351
Michiel Kamma
's-Hertogenbosch
1:45:11
352
Jan Haanskorf
Standdaarbuiten
1:45:13
353
Louis Hornman
's-Hertogenbosch
1:45:18
354
Paul Jehae
Oosterhout Nb
1:45:19
355
A Frederiks
Haaren
1:45:22
356
Paul van Zwieten
Vlijmen
1:45:23
357
Coen Balduk
Rosmalen
1:45:25
358
Den Dikken
Baarle Nassau
1:45:27
359
Louis de Koning
Rijsbergen
1:45:29
360
Geert Wingens
Heesch
1:45:32
361
Hans Verboven
Kaatsheuvel
1:45:37
362
Bert Jochems
Etten-Leur
1:45:44
363
Juul Ebbing
Waalwijk
1:45:44
364
Braat
Waalwijk
1:45:53
365
P Joosen
Teteringen
1:45:54
366
Pulles
Waalwijk
1:45:58
367
Jeroen Kok
Vught
1:46:02
368
AA van Der
Drunen
1:46:03
369
Bert de Jong
De Moer
1:46:04
370
Veronique Holtmaat
Tilburg
1:46:05
371
Gerard van de Rijt
Tilburg
1:46:06
372
Lancee
Tiel
1:46:10
373
Henriette Kerkhof
Helmond
1:46:13
374
Yvonne Smits
Moergestel
1:46:14
375
Nieuwenbroek
Vlijmen
1:46:16
376
Monique Flipsen
Rijen
1:46:23
377
Brugman
Breda
1:46:24
378
Leo Heerkens
's-Hertogenbosch
1:46:25
379
Dymphy Meeuwissen
Tilburg
1:46:27
380
Gert vd Berg
Raamsdonksveer
1:46:28
381
Van Heist
Haarsteeg
1:46:40
382
Tillaart van De
Waalwijk
1:46:42
383
Teerlink
Tiel
1:46:53
384
Ruko Clarijs
's-Hertogenbosch
1:47:00
385
Henskens
's-Hertogenbosch
1:47:02
386
Jeroen Butter
Waalwijk
1:47:05
387
AA van Der
Breda
1:47:05
388
Wierema
Etten-Leur
1:47:05
389
R N Voogt
Boskoop
1:47:16
390
Bijmolt
Tilburg
1:47:21
391
Johan Jaspers
Made
1:47:22
392
Duinmaijer
's-Hertogenbosch
1:47:25
393
Gidy van Bijnen
Drunen
1:47:27
394
Schoo
Raamsdonksveer
1:47:29
395
Chris Sprengers
Kaatsheuvel
1:47:33
396
Van Zoest Pieter
Tuil
1:47:36
397
Kieboom van Den
Oosterhout Nb
1:47:45
398
Bart van Veen
Terheijden
1:47:46
399
Roovers
Bavel
1:47:50
400
Jan Smits
Moergestel
1:47:55
401
Johan H
's-Hertogenbosch
1:48:01
402
Resoort
Ridderkerk
1:48:02
403
Coen van Dongen
Zundert
1:48:04
404
H Coomans
's-Hertogenbosch
1:48:04
405
Rien Huisman
's-Hertogenbosch
1:48:05
406
Geel Van
Zundert
1:48:05
407
Frans Martens
Rijen
1:48:05
408
J de Haan
Eindhoven
1:48:12
409
Hans van den Meijdenbe
Waalwijk
1:48:13
410
Stuifmeel
Prinsenbeek
1:48:19
411
Habraken
Sint Oedenrode
1:48:20
412
Anton Tielen
Prinsenbeek
1:48:26
413
Schegen
Drunen
1:48:28
414
Walter de Bruijne
1:48:29
415
Kashi Yasuo
Tilburg
1:48:30
416
Bie De
Vlijmen
1:48:30
417
Johan de Lange
's-Hertogenbosch
1:48:35
418
Willem Posthumus
Oss
1:48:38
419
Hexspoor
Boxtel
1:48:39
420
Reitze de Graaf
Tilburg
1:48:41
421
Rinus Pijnappels
Helvoirt
1:48:42
422
Josepha van Beurden
1:48:43
423
Ingrid Verhulst
Dongen
1:48:43
424
Ekkendonk Van
Tilburg
1:48:44
425
Jose vd Wee
Dongen
1:48:51
426
Ron Roling
Rosmalen
1:48:58
427
Henk Hamers
Apeldoorn
1:49:05
428
Koos van Mierlo
Made
1:49:07
429
Sjef Schonis
Kaatsheuvel
1:49:13
430
Eric ten Feld
Waalwijk
1:49:17
431
Blockx
Ravels (BEL)
1:49:18
432
De Coster
Rosmalen
1:49:22
433
Lucien van Hoorn
Waspik
1:49:24
434
Berna Jägers
Zaltbommel
1:49:28
435
Jos Keetels
Drunen
1:49:31
436
Henk de Haan
Waalwijk
1:49:33
437
Peter Tetteroo
Waalwijk
1:49:37
438
Mario Meewissen
Teteringen
1:49:39
439
Jibbe van Amersfoort
Hoorn Nh
1:49:42
440
Marco Geradts
Waalwijk
1:49:50
441
Monique Gunther
Chaam
1:49:51
442
Ton Kok
Vught
1:49:53
443
Harry Laurijsen
Oosterhout Nb
1:49:55
444
Helma van Loon
Berkel-Enschot
1:49:58
445
N Casant
's-Hertogenbosch
1:49:59
446
Jellie Paulisma
's-Hertogenbosch
1:50:01
447
Marcel van den Heuvel
Sint Michielsgestel
1:50:02
448
D Stekelenburg
Sint Michielsgestel
1:50:03
449
Roberto Dreesen
Waalwijk
1:50:09
450
Leon van de Laar
Rosmalen
1:50:13
451
Marjo Klijn
Kaatsheuvel
1:50:14
452
Henk van der Mee
Waalwijk
1:50:15
453
Jos Broos
1:50:15
454
Nico van den Sande
1:50:20
455
Kees van Loon
Rijen
1:50:23
456
Hoof Van
Utrecht
1:50:25
457
Wim Smits
Waalwijk
1:50:34
458
Willemijn Streutker
Bussum
1:50:35
459
Marieke Nooren
Breda
1:50:36
460
Jan Posthumus
Tilburg
1:50:37
461
Inge van Loo
's-Hertogenbosch
1:50:45
462
Walter van Oosterhout
Breda
1:50:46
463
Jos Verhulst
1:50:47
464
Rene van de Broek
1:50:48
465
Corine Ronde-Diepstrat
Terheijden
1:50:51
466
Els Hiel
Breda
1:50:52
467
Sanders
Boxtel
1:50:58
468
Ton van Loon
Breda
1:51:02
469
Sjoerd Spaanjaars
Tilburg
1:51:04
470
Boers
Alblasserdam
1:51:05
471
Kees van Dongen
Waspik
1:51:07
472
Peter Akkermans
1:51:08
473
C Molenschot
Waspik
1:51:09
474
Angelique van Venrooy
Elshout
1:51:10
475
H Veerman
Boskoop
1:51:11
476
Anja Dusee
Tilburg
1:51:12
477
Patrick Damen
Dussen
1:51:13
478
Cees Coenen
Breda
1:51:14
479
Gerwen
Heeswijk Dinther
1:51:19
480
Hans Ligtvoet
Dongen
1:51:21
481
Rien Meulenbroek
Den Dungen
1:51:22
482
E Vettorato
's Gravenmoer
1:51:23
483
Ariën Netten
1:51:24
484
Frank Korthagen
Drunen
1:51:26
485
Hans Bruinsma
Dongen
1:51:27
486
Dim Jansen
Terheijden
1:51:32
487
Jan Aarts
Rijen
1:51:39
488
Ad Roovers
Terheijden
1:51:53
489
Johan Haarbosch
Oosteind
1:51:57
490
Wim Mertens
Dongen
1:51:59
491
Harry van Etten
Waspik
1:51:59
492
Joop Bosmans
Tilburg
1:52:02
493
Jolanda Commijs
Drimmelen
1:52:03
494
Karel Korebrits
Vught
1:52:03
495
René van Nimwegen
Wagenberg
1:52:04
496
Baarda
Kaatsheuvel
1:52:07
497
Woudeberg Van
Schilde (BEL)
1:52:09
498
Vleuten van Der
Dongen
1:52:10
499
Ad van Loon
Dongen
1:52:12
500
Nanny van Gestel
Breda
1:52:13
501
Conny Stoffels
Breda
1:52:20
502
Eveline Janssens
Seewis-Dorf (SUI)
1:52:22
503
Bert de Crom
Kaatsheuvel
1:52:22
504
José Cosijn-Maes
's Gravenmoer
1:52:25
505
Son Van
Drunen
1:52:26
506
H Bouwens
Drunen
1:52:27
507
Eugène van der Laan
Vught
1:52:28
508
Gilbert Reijnen
Tilburg
1:52:29
509
Kuijten
Oosterhout Nb
1:52:40
510
Mark van der Kaap
Zevenbergen
1:52:41
511
W Goudswaard
Esch
1:52:53
512
CJM van de Wiel
Drunen
1:52:55
513
W van Hout
Tilburg
1:52:58
514
Gaston Merckelbagh
Bussum
1:53:04
515
Vugts
Waalwijk
1:53:11
516
Kees Meijs
Dongen
1:53:17
517
Jan Pullens
Kaatsheuvel
1:53:18
518
Verschuuren
Oosterhout Nb
1:53:19
519
Engel
Tilburg
1:53:29
520
H Overeijnder
's Gravenmoer
1:53:37
521
Haan De
Leusden
1:53:39
522
Yvonne Hos
Rosmalen
1:53:40
523
Elly van Halteren
Etten-Leur
1:53:41
524
Blok
Etten-Leur
1:53:42
525
Hans Cales
Waalwijk
1:53:56
526
Anjo Voermans
1:53:57
527
Van der Meer
Oisterwijk
1:53:59
528
Sabine van laak - Piet
Oisterwijk
1:53:59
529
E Kieboom
Tilburg
1:54:00
530
Visser De
Tiel
1:54:03
531
Wassink
Drunen
1:54:04
532
Maria Bloemsaat
Oosterhout Nb
1:54:05
533
Toon Kimenai
1:54:13
534
Linden van Der
Alblasserdam
1:54:22
535
Geertha Hartsuiker
1:54:23
536
Peter van der Gaag
Rijen
1:54:33
537
Jos Damen
1:54:35
538
Peter Leijten
Gennep
1:54:38
539
Jim Dieterman
Veldhoven
1:54:40
540
Marjo Leijten
1:54:43
541
Gils Van
Dongen
1:54:47
542
Monique Jehae
Oosterhout Nb
1:54:49
543
Wit De
Oosteind
1:54:51
544
Peter Wijkmans
Waalwijk
1:54:52
545
Ad Willemse
Sprang-Capelle
1:54:52
546
Rob van der Sluijs
Waspik
1:54:53
547
Molenaar
Vught
1:54:55
548
J van Beurden
Drunen
1:54:57
549
Anton Willemse
Tilburg
1:55:06
550
Ad van Heesbeen
Waalwijk
1:55:11
551
P van Oosterhout
Made
1:55:14
552
Liesbeth in't Groen
Dongen
1:55:15
553
Jan Waltz
Rijen
1:55:18
554
Thea de Laat
Made
1:55:30
555
Kampberg
Oosterhout Nb
1:55:34
556
Dongen Van
Made
1:55:34
557
Bart Dooremalen
Tilburg
1:55:38
558
Margie van Lissum
Drunen
1:55:41
559
Jan van Kempen
Vught
1:55:42
560
Bastiaanssen
Udenhout
1:55:42
561
Gerrats
Teteringen
1:55:44
562
Wim Zeegers
Breda
1:55:45
563
Nieuwkoop
Waspik
1:55:46
564
Loes Walvoort
Breda
1:55:52
565
Van Woerkom
Rotterdam
1:56:05
566
Ine vd Wiel
Drunen
1:56:06
567
Rene van Schendel
Oss
1:56:16
568
Arja Oerlemans
Oirschot
1:56:19
569
Rien Jonkers
1:56:28
570
Weterings
Raamsdonksveer
1:56:36
571
Faber
Vught
1:56:39
572
Dingemans
Oosterhout Nb
1:56:41
573
Makoto Umemoto
Tilburg
1:56:42
574
Marian vd Bosch
Drunen
1:56:43
575
Joke van Gool
1:56:44
576
Baudoin
's-Hertogenbosch
1:56:51
577
L S Kremers
Drunen
1:56:52
578
Kuiten
Vught
1:56:53
579
Jose Bastiaansen
1:56:54
580
Teerlink
Tiel
1:57:05
581
Tristan Spek
Drunen
1:57:06
582
Henriette Brok
Drunen
1:57:07
583
Hennie Koenen
1:57:13
584
Ricky van der Lippe
Waalwijk
1:57:18
585
E j g Kuperus
Eindhoven
1:57:23
586
Carla Nieman
Oosterhout Nb
1:57:25
587
Peter Dam
Standdaarbuiten
1:57:26
588
Ivo Vijverberg
Vught
1:57:30
589
D de Kort
Etten-Leur
1:57:31
590
Sannie Stroink
Rosmalen
1:57:32
591
Jo van Wanrooy
Dongen
1:57:37
592
Klabbers
Oirschot
1:57:38
593
Kemps
Oirschot
1:57:39
594
Kemps
Oirschot
1:57:40
595
Verdaas
Bavel
1:57:48
596
Nellie Oomens
1:57:50
597
T vd Linden-Sebregts
Tilburg
1:57:54
598
Raoul Mooijman
Tilburg
1:57:55
599
Dicky van den Berg
Waalwijk
1:58:06
600
Wickel
Waalwijk
1:58:10
601
Lamers
's-Hertogenbosch
1:58:14
602
Peter Bax
Berlicum Nb
1:58:15
603
Berger
Drunen
1:58:16
604
Cor Goedhart
De Goorn
1:58:18
605
Eric van Kervel
Kerkdriel
1:58:19
606
Els lips-de Kok
Tilburg
1:58:21
607
Agnes Rijgersberg
Breda
1:58:22
608
Thea Klapwijk
Breda
1:58:24
609
Mollee
Waalwijk
1:58:30
610
Seeters
Oosterhout Nb
1:58:35
611
Huub Konings
Rosmalen
1:58:37
612
Jack Dekkers
Breda
1:58:41
613
Jacobs
Tilburg
1:58:43
614
Wijay Paragh
Tilburg
1:58:44
615
Egbert Loonen
Breda
1:58:45
616
Merkx
Heusden gem Heusden
1:58:46
617
J Beereboom
Vught
1:58:55
618
Marian van Gool
1:58:58
619
Breem
Vlijmen
1:59:02
620
Jacco van Hooren
Waspik
1:59:04
621
Ben Beerens
Dongen
1:59:22
622
Guus van Wietingen
Drunen
1:59:23
623
Wit De
Waalwijk
1:59:37
624
Gerard de Louw
Waalwijk
1:59:38
625
Becht
Berlicum Nb
1:59:39
626
Anja vd Veerdonk
Berlicum Nb
1:59:40
627
Jan vd Veerdonk
Berlicum Nb
1:59:41
628
Cees van Houten
Vlijmen
1:59:45
629
Marijke Verhoeven
Haarsteeg
1:59:54
630
L Schulting
Oosterhout Nb
1:59:59
631
Friso van Dooren
2:00:05
632
Theo van Riel
Waspik
2:00:11
633
Eric van Damme
Oosterhout Nb
2:00:31
634
Verwey
Tiel
2:00:32
635
Marie-José Embregts
Dongen
2:00:38
636
Ria Verdaasdonk
2:00:39
637
Thijssen
Vlijmen
2:01:04
638
Jos Brouwers
Breda
2:01:12
639
Gerard van Lissum
Drunen
2:01:23
640
Oppewal
Terborg
2:01:26
641
Anja vd Broek
Drunen
2:01:39
642
Gubbels
's-Hertogenbosch
2:01:42
643
Hilders
Oisterwijk
2:01:43
644
Gino Weijts
Vught
2:01:53
645
H Suanet
Dongen
2:01:55
646
Raaphorst
Tiel
2:01:56
647
Bracht Van
's-Hertogenbosch
2:02:02
648
Deutz
's-Hertogenbosch
2:02:03
649
H Naujoks
Dongen
2:02:05
650
Verbruggen
Culemborg
2:02:07
651
Simons
Breda
2:02:20
652
Toos de Jong
Breda
2:02:21
653
Jolanda vd Berg
Raamsdonksveer
2:02:22
654
Cees Castelijns
Oosterhout Nb
2:02:33
655
Silvia Tempelman
Oirschot
2:02:53
656
Gerrie van Kruistum
Waalwijk
2:03:00
657
Verschuuren
Oosterhout Nb
2:03:33
658
Kuijpers
Dongen
2:03:35
659
Chris Simons
Wagenberg
2:03:36
660
De Schrijver
Oosterhout Nb
2:03:39
661
Forman
Nieuw Lekkerland
2:03:41
662
Bal
Geertruidenberg
2:04:06
663
Lueb
Vught
2:04:13
664
Dalen Van
Made
2:04:35
665
Dubbeld
Vught
2:04:35
666
Corrie van Heeswijk
Drunen
2:04:50
667
Bruys
Alblasserdam
2:05:03
668
H Hurkmans
Eindhoven
2:05:46
669
Akkermans
Made
2:06:09
670
P Wenteler
Raamsdonksveer
2:06:10
671
Angelique vd Hoogen
's-Hertogenbosch
2:06:13
672
Tom Delmeare
Avenhorn
2:07:02
673
Hans Raymakers
Eindhoven
2:07:24
674
Moonen
biezenmortel
2:08:37
675
Toon Verbunt
2:08:49
676
Van Moergastel
Vlissingen
2:08:53
677
Van Boxtel
Tilburg
2:08:58
678
Van Woensel
Eindhoven
2:09:00
679
Linnenbank
Tilburg
2:10:06
680
Irene Harteveld
Oosterhout Nb
2:10:26
681
G van Ierland
Raamsdonksveer
2:10:28
682
Bart Meelker
2:10:34
683
Gon Schatorje
Dongen
2:10:42
684
Toiny Farla
Dongen
2:10:45
685
Kees de Wild
Boxtel
2:10:50
686
Marijke Janssen
Breda
2:10:53
687
Ella Akkermans
2:10:54
688
M van Litsenburg
's-Hertogenbosch
2:11:01
689
Jan van den Berg
Waalwijk
2:11:08
690
Engelhart
Tilburg
2:11:42
691
Engelhart
Tilburg
2:11:43
692
Eric Lijs
Tilburg
2:12:02
693
Ast Van
Oosterhout Nb
2:12:20
694
Staal
Oosterhout Nb
2:12:21
695
Elshout van Den
Waspik
2:12:24
696
Therese de Schutter
Culemborg
2:12:26
697
Chantalle Verbaast
Culemborg
2:12:27
698
Van Gils Hild
Poppel (BEL)
2:12:30
699
Gerry Ansems
Culemborg
2:12:33
700
Wil Agterbeek
Culemborg
2:12:34
701
Kruytzer
Oosterhout Nb
2:12:37
702
Gerty America
Helvoirt
2:12:39
703
Sebel
Soest
2:12:40
704
Auping
Drunen
2:12:49
705
Noort Van
Drunen
2:12:50
706
Jan vd Boom
Rosmalen
2:13:19
707
Conijn
Oirschot
2:13:25
708
Castelein
Tilburg
2:13:48
709
Ellen Candel
2:13:53
710
M Voormans
's-Hertogenbosch
2:14:55
711
Petra van Hooijdonk
Oosterhout Nb
2:14:58
712
Sytze Koolhaas
Oosterhout Nb
2:14:59
713
Jan van Hooren
Waspik
2:15:11
714
Jeanne Ripzaad
Waspik
2:15:51
715
Jan Oskam
Klaaswaal
2:16:47
716
Herman Kreté
's-Hertogenbosch
2:16:48
717
Sjan van Beurden
Elshout
2:16:58
718
A de Ruijter
Tilburg
2:17:10
719
Janneke Oskam
Klaaswaal
2:18:09
720
B Kuijpers
Vught
2:19:04
721
Roel Verzantvoort
Vught
2:19:05
722
Jules Wijne
's-Hertogenbosch
2:19:14
723
Susan Veenhuizen
Eindhoven
2:22:34
724
Shufo Lee
Eindhoven
2:23:12
725
Jan Jansen
Eindhoven
2:23:12
726
Ast Van
Oosterhout Nb
2:26:21
Dit is de officiele uitslag.
Rustig weer. Flinke regenbui net na de start.
Daarna Zonnig.
Temperatuur +4 graden.
Parcours record gelopen
Drunen zondag 7 maart 2004
Hoofdsponsor: Jan van Zandvoort - Verwarming.
Uitslagen.nl
10-03-2004 19:52