Uitslagenlijst NK veldloop

Holten - Zondag 29 februari 2004

M LC, MANNEN 12.000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kamiel Maase
Leiden Atletiek
36:44
2
Koen Raymaekers
Hellas
37:13
3
Marco Gielen
Scopias
37:14
4
Patrick Stitzinger
Pegasus
37:17
5
Sander Schutgens
Pegasus
37:28
6
Guus Janssen
AV Nijmegen
38:00
7
Jeroen van Damme
Loopteam Ed Sligcher
38:02
8
Roger Smeets
Caesar
38:39
9
Hugo van den Broek
AV Castricum
39:00
10
Toon Heeren
Loopteam Ed Sligcher
39:19
11
Niels de Bruin
BAV
39:33
12
Colin Bekers
Loopteam Ed Sligcher
39:34
13
Michiel Otten
Prins Hendrik
39:36
14
Robert Smits
Leiden Atletiek
39:42
15
Peter Res
AV Castricum
39:55
16
Twan Lensen
Venray Regio
40:00
17
Noël Keijsers
Prins Hendrik
40:02
18
Tim Brouwer de Koning
Leiden Atletiek
40:05
19
Casper Dirks
Phanos
40:09
20
Jeroen Zeinstra
Loopgroep PK
40:11
21
Bernard te Boekhorst
Phoenix
40:17
22
Patrick Franken
Unitas
40:23
23
Ruben Scheurwater
Prins Hendrik
40:25
24
Rob Bravenboer
Prins Hendrik
40:28
25
Ronald Schröer
Hera
40:36
26
Björn Geerdink
Marathon Pim Mulier
40:44
27
René van Dijke
Leiden Atletiek
40:47
28
Huib Rost
Loopgroep PK
40:48
29
Wim Nieuwkerk
Tilburg Road Runners
40:49
30
Mark Leeman
De Sperwers
40:49
31
John Aalbers
Prins Hendrik
40:54
32
Raymon van den Berg
Prins Hendrik
40:55
33
Pieter Mans
Oss '78
40:59
34
Dave Rost
Loopgroep PK
41:00
35
Gert van Bergen
Phanos
41:02
36
Edgard Creemers
Leiden Atletiek
41:02
37
Ralph Apeldoorn
Leiden Atletiek
41:04
38
Jaco Luijendijk
Leiden Atletiek
41:18
39
Ron Wijnen
Caesar
41:21
40
Jack van Avendonk
Attila
41:22
41
Bernard Heshof
Typhoon
41:33
42
Joost Blokland
AV Gouda
41:37
43
Ad Peeters
PSV
41:38
44
Raymond Lotz
Caesar
41:40
45
Stefan Hulisz
Leiden Atletiek
41:42
46
Luc van Es
Caesar
41:43
47
Eric Borg
Marathon Pim Mulier
41:43
48
Wilfred van Mill
PSV
42:13
49
Thijs Feuth
Phanos
42:14
50
Abdoel Mohammadi
Atos
42:14
51
Marco Ramaekers
PSV
42:15
52
Harm-Jan Martens
HAC '63
42:16
53
Leon Sanderman
AV Rijssen
42:34
54
Frans Roelofs
Prins Hendrik
42:42
55
Andre Oude Elferink
Dionysos
42:54
56
Ronald van Lanen
Hellas
43:02
57
Jeroen Machielsen
Atletics Nijverdal
43:23
58
Fouad Lakhal
Atos
43:23
59
Boike Kropman
PSV
43:28
60
M'barak Achaki
Caesar
43:29
61
Jeroen Ribbink
Cialfo
43:40
62
Wilbert Touw
Loopteam Ed Sligcher
43:43
63
Mark Rietveld
Pallas '67
43:45
64
Alex van der Meer
Tartl‚tos
43:59
65
Mar-Hein van de Wiel
DAK
44:22
66
Alexander Berding
TION
44:39
67
Jan Jouke Vos
Athlon Loopgroep Hee
44:54
68
Rob Hooning
Parcival
45:07
69
Bart Gerrits
Hellas
45:12
70
Pascal van Norden
AV Gouda
45:24
71
Hendrik-Jan Doevendans
Start '78
45:48
72
Rolf de Jong
AV '40
45:51
73
Thijs Rood
Hera
46:02
74
René van der Kruk
Phanos
46:09
75
Detmar Roessink
TION
46:41
76
Hamid Terfaoui
DAK
46:49
77
Rob de Bruin
AV Holten
46:55
78
Johan te Peele
Phanos
47:00
79
Melvin van der Voet
TION
47:29
80
Leendert Dorst
the Hague Road Runne
47:41
81
Wim B Tijssen
Loopgroep PK
48:52
82
Peter Bakker
AV Daventria 1906
49:14
83
Gertjan de Haan
HAC '63
49:28
84
Jan Roosink
AV Rijssen
50:03
85
Ben van Zundert
Phoenix
50:57
86
Edwin Spangenberg
Achilles
51:48
MLCBM, MANNEN 12.000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Latta Jiru Waqo
PSV
37:08
2
Gadesa Abebe
PSV
38:31
3
Sullivan Smith
Phanos
39:09
4
Gustave ombouma Ngoye
AV Gouda
40:42
5
Adilson da Silva
Rotterdam Atletiek
43:46
VR LC, VROUWEN 6.000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anita Looper
Groningen Atletiek
20:52
2
Miranda Boonstra
Prins Hendrik
21:31
3
Barbara Zutt
Hera
22:02
4
Selma Borst
Hera
22:05
5
Suzanne Wiertsema
AV Castricum
22:21
6
Edith Kortekaas
Hellas
22:28
7
Jolanda Verstraten
Scopias
22:32
8
Kristijna Loonen
Phanos
22:48
9
Femke Klous
AV Castricum
23:00
10
Anneke de Wolff
Leiden Atletiek
23:01
11
Silvia Kruijer
Hellas
23:10
12
Pauline Claessen
Seven Hills Running
23:15
13
Marleen van de Graaff
Typhoon
23:20
14
Karin Harmelink
Groningen Atletiek
23:28
15
Esther van Heerde
KAV Holland
23:31
16
Marjolein Secrève
Phoenix
23:35
17
Isabelle Heusinkveld
DEM
23:42
18
Hanneke Schipper
Groningen Atletiek
23:43
19
Paddy Herijgers
Loopgroep PK
23:48
20
Jacqueline Rustidge
Isala '96
23:50
21
Grada Boschker
Cialfo
23:52
22
Eline Rijkenberg
Altis
24:04
23
Jenette Tolhoek
Typhoon
24:14
24
Ingrid van Lubek
Hellas
24:18
25
Rian van der Burgt
AVV
24:26
26
May M M Kerstens
Hellas
24:36
27
Rosa Pieltjes
De Gemzen
24:48
28
Be van Lottringen
Phanos
24:58
29
Nicole Bouma
Groningen Atletiek
25:18
30
Sylvia de Vries
Leiden Atletiek
25:56
31
Estella Klouth
Phanos
26:12
32
Joyce Oude Rengerink
Marathon Pim Mulier
26:36
33
Julia Bisschops
Hellas
26:36
34
Petra Boorsma
Phanos
26:38
35
Heidi de Ridder
Leiden Atletiek
28:19
VLCBM, VROUWEN 6.000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willy Heidinga
Lionitas
27:36
2
Jeltsje van der Wal
Lionitas
30:04
M KC, MANNEN 5.000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gert-Jan Liefers
AV '34 Apeldoorn
14:58
2
Simon Vroemen
Sprint
15:22
3
Erik Negerman
Phanos
15:30
4
Bob Winter
Phanos
15:42
5
Michiel Löschner
AAC
15:48
6
Ronald Bassa
De Keien
15:49
7
Stefan Beumer
Prins Hendrik
15:56
8
Jody Tesselaar
Hera
15:57
9
Johan de Koning
Sprint
16:00
10
Dennis Licht
AV '34 Apeldoorn
16:03
11
Evert Gielen
Achilles-Top
16:06
12
Marcel Versteeg
Loopgroep PK
16:09
13
Wijnand Rijkenberg
Lycurgus
16:11
14
Erik Sanders
AV Nijmegen
16:12
15
Erik Niemeijer
Vitalis
16:14
16
Roy van Son
Pegasus
16:15
17
Jeroen Pals
Sprint
16:17
18
Rik Bisschop
AV '40
16:19
19
Bastiaan Boschker
Rotterdam Atletiek
16:21
20
Pip Tesselaar
Hera
16:23
21
Pieter van der Luijt
Leiden Atletiek
16:25
22
Martijn van Leeuwen
AV Castricum
16:25
23
Ad Verwey
Typhoon
16:30
24
David Hemstede
Atletico '73
16:30
25
Peter Heusschen
Venray Regio
16:32
26
Erik Jans
De Keien
16:33
27
Kor van der Bij
Hellas
16:35
28
Joost de Klerk
Phanos
16:37
29
Dave Baars
Phanos
16:38
30
Patrick Tas
AV '40
16:43
31
Cris Bergmans
Hellas
16:44
32
Youri Severin
Lycurgus
16:45
33
Cor Olieman
Phanos
16:47
34
Arno Hoevink
AV '34 Apeldoorn
16:54
35
Ard Vlooswijk
Kronos
16:56
36
Olivier Heimel
GAC Hilversum
16:58
37
Vincent Anker
Leiden Atletiek
17:03
38
Wouter Ammeraal
Hera
17:05
39
Pieter van Langen
De Spartaan
17:10
40
Bart van Gurp
AVON
17:11
41
Vincent Groen
Hera
17:12
42
Michiel Molevelt
Leiden Atletiek
17:12
43
Olaf Bos
Tartl‚tos
17:16
44
Imo Muller
Kronos
17:22
45
Wouter Kegge
Clytoneus
17:23
46
Dave Klink
Leiden Atletiek
17:23
47
Alfred Rekers
PEC 1910
17:24
48
Robbert Roodakker
the Hague Road Runne
17:25
49
Bert-Jan Haarkamp
AV Rijssen
17:28
50
Marijn vd Putten
Haarlemmermeer
17:30
51
Hans Klanker
Leiden Atletiek
17:32
52
Bob de Vries
Veluwe
17:34
53
Ronald van den Dungen
Tartl‚tos
17:35
54
Jesse Kayser
Phoenix
17:36
55
Wobbe van der Meulen
Tartl‚tos
17:36
56
Marijn van Schoote
Kronos
17:37
57
Boyd Declercq
Almere '81
17:37
58
Rik Groenendijk
Haarlemmermeer
17:39
59
Matthieu Spekkers
NEA Volharding
17:47
60
Arnout Salomé
Kronos
17:48
61
Pieter Westers
Leiden Atletiek
17:51
62
Geert Immerzeel
De Keien
17:52
63
Niek Linckens
ACO Touwen
17:58
64
Herman Mooij
AV '34 Apeldoorn
18:01
65
Rob Steegink
AV Holten
18:06
66
Wietse Bouma
AV Nijmegen
18:13
67
Ernst van Beekhuizen
Athlos
18:16
68
Pascal Noort
Leiden Atletiek
18:17
69
Manfred Boer
ACO Touwen
18:22
70
Ronald Kleine Koerkamp
Hanzesport
18:25
71
Yennick Wolthuizen
DOKEV
18:26
72
Ronald de Roos
Hellas
18:33
73
Frans van den Hoek
Waterweg
18:43
74
Norbert Eelman
Ciko '66
18:49
75
Ronald Rumawatine
Marathon Pim Mulier
18:59
76
Michiel Boonstra
Ciko '66
19:09
77
Sander Hilferink
Ciko '66
19:10
78
Erik van Leeuwen
Leiden Atletiek
19:11
79
Harm Zijlstra
AV '55
19:17
80
Pim ten Brinke
AV Holten
19:29
81
Edwin van Laar
De Sperwers
19:33
82
Wouter Kreeft
Ciko '66
19:35
83
Michiel Ruiter
Isala '96
19:42
84
Jan Willem Testerink
Leiden Atletiek
19:59
85
Kees Haasnoot
Leiden Atletiek
20:03
86
Patrick van den Bragt
Loopgroep PK
20:07
87
Gerben Kreuger
AV Rijssen
20:11
88
Marco Rensen
AV Holten
20:13
89
Sander Eggenhuizen
AV '23
20:17
90
Frank de Graeff
AV '34 Apeldoorn
20:28
91
Jan Fokke Oosterhof
Leiden Atletiek
20:31
92
Maikel Mardjan
AV '34 Apeldoorn
20:50
93
Hans te Nijenhuis
LAAC Twente
20:53
94
Vincent Tunzi
Haarlemmermeer
21:07
95
Paul van der Tuuk
Marathon Pim Mulier
21:10
96
Theo Verboort
Fortuna '67
21:19
97
Richard van Klooster
Triathlon
21:40
98
Ron Sloof
AV Rijssen
22:40
MKCBM, MANNEN 5.000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adnan Naanaa
AAC
15:45
2
Marc Rotsaert
AV '40
17:31
3
Carl Tipton
PSV
17:35
VR KC, VROUWEN 3.000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adrienne Herzog
Fit
10:30
2
Anjolie Wisse
Haag Atletiek
10:37
3
Iris Wullems
Rotterdam Atletiek
10:43
4
Lindy Burgman
PEC 1910
10:50
5
Sabine van de Reijt
Sprint
11:07
6
Esther Schrijvers
Prins Hendrik
11:16
7
Anne van den Hurk
Prins Hendrik
11:20
8
Marije te Raa
AV '34 Apeldoorn
11:29
9
Brechje de Ruyck
RK HAV
11:43
10
Olga Muller
Vitalis
11:53
11
Sandra de Block
RK HAV
12:07
12
Yvonne Hak
Hera
12:18
13
Ingrid Grutters
Atverni
12:18
14
Ellen Schepel
Ciko '66
12:34
15
Ester Eikendal-Zijderl
Avantri
12:45
16
Annelies Cornel
Phanos
12:58
17
Brechje Kaastra
Atletiek Maastricht
13:34
18
Joke Stevens
AV Holten
14:22
19
Ans Meijerink
AV Holten
14:40
VKCBM, VROUWEN 3.000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sharon Tavengwa
Zimbabwe
10:56
J A, JONGENS A 8000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michel Butter
Lycurgus
26:02
2
Gert-Jan Wassink
Argo
26:50
3
Gijs Peters
Attila
27:06
4
Cees van Maanen
Arena
27:11
5
Mick Amelsvoort
Atletics Nijverdal
27:11
6
Robert Ton
AV Gouda
27:19
7
Gerwin van de Hurk
Oss '78
27:26
8
Robin van der Linde
Almere '81
27:34
9
Marijn Geurken
De Keien
27:52
10
Cees Onderwater
Lycurgus
28:09
11
Wouter van Caspel
Energie
28:13
12
Jordy Smilde
Attila
28:18
13
Werner Gentle
Lopersgroep Deurne
28:19
14
Dorus Arts
Seven Hills Running
28:23
15
Sander Halin
PSV
28:26
16
Pim Gouw
Zuidwal
28:36
17
Jacco Koot
AV Castricum
28:45
18
Gideon Kok
Hera
28:48
19
Mark Smit
AV Castricum
28:56
20
Rens Huijben
Attila
29:10
21
Jilles Wittebrood
Trias
29:31
22
Joris de Man
PSV
29:35
23
Femmo Hermans
HAC
29:44
24
Lennart Kleinjans
Unitas
29:55
25
Ferdy van der Heide
Hera
30:01
26
Werner Wessels
Goor '75
30:06
27
Wesley Kerr
Leiden Atletiek
30:52
28
Richard Reijnhout
AV '56
30:59
29
Lukas van de Wetering
Leiden Atletiek
31:32
30
Arjen Hart
Hollandia
31:38
31
Reinoud Kruithof
Hanzesport
31:48
32
Richard Holstege
AV '40
31:54
33
Jan Roos
AAV '36
33:05
34
Gijs Marissink
AV Holten
33:16
JA BM, JONGENS A 8000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard Pleeth
Leiden Atletiek
29:14
2
Niek Hietberg
Ciko '66
31:06
M A, MEISJES A 5000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Susan Kuijken
Seven Hills Running
18:25
2
Lesley van Miert
Sprint
18:31
3
Andrea Deelstra
Athlon Loopgroep Hee
19:21
4
Wendy Mullink
Argo
19:42
5
Kim Fairley
Seven Hills Running
19:53
6
Manon Loeffen
Seven Hills Running
19:58
7
Christine Bos
GAC Hilversum
20:15
8
Suzan Ruijters
Unitas
20:42
9
Roxanne Weeda
Waterweg
20:53
10
Marleen Herbert
Spurt '88
22:40
11
Renske Verboort
Fortuna '67
24:20
12
Sanne Zwijsen
Hellas
24:28
J B, JONGENS B 6000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom Wiggers
Hylas
19:48
2
René Stokvis
TION
20:27
3
Jorit van Malsen
Atverni
20:31
4
Gijs Jacobs
HAC
20:42
5
Arnoud Brugge
Groningen Atletiek
20:59
6
Paul Zwama
AAC '61
21:12
7
Sven van der Vliet
Almere '81
21:13
8
Mike Teekens
AV '40
21:22
9
Ron Szigetti
Attila
21:23
10
Tibor Peters
Attila
21:31
11
Sam Lavrijsen
Seven Hills Running
21:42
12
Alwin Groen
NOVA
21:54
13
Roel van Opdorp
Leiden Atletiek
22:03
14
Maarten Gouda
Trias
22:05
15
Jeroen Vister
De Liemers
22:06
16
Jelle Kemper
OSS-VOLO
22:13
17
Paul Smit
AV Castricum
22:14
18
Menno Franken
Loopteam Ed Sligcher
22:15
19
Vincent Boers
Gelre
22:24
20
Nout Jansen
Pallas '67
22:34
21
Alex Bouwmeester
Zaanland
22:37
22
Guus Reyngoud
Hellas
22:39
23
Paul Korver
Spark
22:40
24
Maarten van Zeggeren
Parthenon
22:45
25
Nico Tilburgs
AV Helden
22:54
26
Corné Boutham
Typhoon
22:58
27
Marijn de Jonge
Atletics Nijverdal
23:02
28
Kevin de Pagter
Dynamica
23:03
29
Kevin Groningen
Hellas
23:04
30
Justin Mannot
ACO Touwen
23:12
31
Iordache Voicu
De Gemzen
23:23
32
Anton Hunt
Leiden Atletiek
23:43
33
Sander Groot
Hera
23:47
34
Rutger van Oosterwijck
Loopteam Ed Sligcher
23:51
35
Remco Verveer
Hera
24:01
36
Rob Marissink
AV Holten
24:08
37
Stephan Jager
De Liemers
24:40
38
Tim van den Berg
Prins Hendrik
25:25
39
Bart de Vries
Marathon Pim Mulier
28:56
JB BM, JONGENS B 6000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dionisio Docx
Archeus
20:58
M B, MEISJES B 4000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Manon Kruiver
NOVA
15:05
2
Sharon de Knegt
Oss '78
15:08
3
Rouka Lenarts
Hera
15:16
4
Simone Gouw
Zuidwal
15:24
5
Fanny van Maanen
Rotterdam Atletiek
15:40
6
Mandy van Es
DOKEV
15:49
7
Lieke Bouwens
Oss '78
15:56
8
Hilde Pape
AVV
15:58
9
Merel Franken
Loopteam Ed Sligcher
16:00
10
Nadine de Wilde
AV '56
16:01
11
Corelien Kloek
NOP
16:01
12
Lotte van den Boom
THOR
16:16
13
Ashley van de Leemkolk
AV '34 Apeldoorn
16:19
14
Nieneke van den Akker
Leiden Atletiek
16:20
15
Lisanne Groen
NOVA
16:25
16
Ilona Schra
De Sprinter
16:30
17
Ilonka van den Hengel
Athlos
16:37
18
Lotte Spraakman
Groningen Atletiek
16:58
19
Laura van den Hout
Attila
17:04
20
Kristel van Es
DOKEV
17:05
21
Nikki van Oorsouw
Oss '78
17:17
22
Tessa Pross
Iphitos
17:38
23
Yvonne Kiers
De Liemers
17:52
24
Mireille Ploegmakers
Oss '78
17:57
25
Kelly Koppelaar
Parthenon
17:58
26
Saskia Uittenbosch
VAV
18:24
27
Amrita Nijhoff
De Gemzen
18:41
28
Marije Dangremond
AV Holten
18:51
M 40+, MAN 40-49 9000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Visser
Start '78
29:43
2
Henry Tibben
AAC '61
30:00
3
Hans Wubben
AAV '36
30:00
4
Hub Kurvers
Caesar
30:06
5
Nico Hamers
STB
30:23
6
Jan Kortekaas
Leiden Atletiek
30:44
7
Leo van Gent
Sprint
31:11
8
Fred Sluijs
Atletics Nijverdal
31:18
9
Jan Willemse
Tilburg Road Runners
31:25
10
Wim Traanman
Seven Hills Running
31:29
11
Heerke Postma
Start '78
31:34
12
Brahim Ait Rahou
Atos
31:50
13
Chris Henet
Ciko '66
31:56
14
Edwin van Dort
Phanos
31:58
15
Theo Peeters
AVV
32:01
16
Bart Tabor
Veluwe
32:05
17
Cock van der Hulst
Hera
32:14
18
Corné Haast
Spado
32:39
19
Arno Hulshof
Sprint
33:03
20
Paul Valk
AV Daventria 1906
33:03
21
Paul van Rooyen
Ciko '66
33:03
22
Jan Groot
HAC '63
33:09
23
Hans Rawee
Triathlon
33:17
24
Wolter van der Veen
Start '78
33:21
25
Jan Poortman
AV Rijssen
33:25
26
Lucas Buikema
Groningen Atletiek
33:26
27
Fridthjof Koomen
Trias
33:33
28
Dirk Hoekman
AV Holten
33:36
29
Pim Veeger
Phanos
33:52
30
Ron Jansen
Phanos
33:59
31
Bart Claessen
Caesar
34:06
32
Chris Daanen
Phoenix
34:08
33
Jan Hollestelle
Flevo Delta
34:22
34
Sjaak van Kampen
Hera
34:23
35
Erik van den Elsen
AV Wijchen
34:48
36
Erwin de Kovel
TION
34:57
37
Bert Klein Haneveld
De Cloese
35:01
38
René Bouwmeester
Zaanland
35:07
39
Jacob van der Meulen
Groningen Atletiek
35:11
40
Evert Spijkerboer
Cialfo
35:19
41
Wieger Wiggemans
AV Daventria 1906
35:24
42
Rien de Wilde
AV '56
35:27
43
Hans Vugts
Scorpio
36:22
44
Johan van Breda
Typhoon
36:41
45
Gerard Reimink
ACO Touwen
37:18
46
Jebbe Westerbeek
Start '78
39:30
47
John Pelgröm
AV Daventria 1906
39:37
48
Martin Kreeft
HAC '63
40:05
49
Benny Haverkort
ACO Touwen
40:36
50
Johan Beintema
Friesland
40:40
51
Marco Vlaming
ACO Touwen
41:05
52
Andre Nieuwenhuis
Atletics Nijverdal
41:40
53
Jaap Liefting
Lionitas
43:49
M 45+, MAN 40-49 9000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud Woord
THOR
30:49
2
Wil Pepels
Caesar
31:06
3
Peter Huls
Loopgroep PK
31:18
4
LJ Tummers
Unitas
31:23
5
Sjaak Luteijn
De Wielingen
31:27
6
Bert van Nunen
De Keien
31:31
7
Henk van Eck
GAC Gemert
31:41
8
Herman Akkerman
Hollandia
32:09
9
Harry Dijk
TION
32:20
10
Rob van Zanten
Fortuna
32:22
11
Alfons van Geel
Loopteam Ed Sligcher
32:27
12
Cees Kraaijeveld
Cialfo
32:40
13
Ger Kragten
Atos
32:45
14
John Fokkink
Veteranen Nederland
32:54
15
Jan van Heteren
AV Sliedrecht
32:59
16
Klaas van der Veen
Start '78
33:06
17
Theo van der Wielen
AV Nijmegen
33:23
18
Adriaan Dekkers
GAC Gemert
33:41
19
Kees Wijts
NSL
34:13
20
Roel Raaijmakers
GAC Gemert
34:16
21
Herman Kemerink op Sch
LAAC Twente
34:45
22
Kees Denneman
AV Castricum
35:00
23
Jaap Kooiman
Cialfo
35:04
24
Jacob vd Ley
Lionitas
35:13
25
Carl Sas
Cifla
35:23
26
Pieter Jan Vlaming
NOP
35:31
27
Berend Drenth
Pijnenburg
35:37
28
René Jonkers
AV '23
35:37
29
Peter Godschalk
THOR
35:45
30
Paul Jansen
AV Wijchen
35:48
31
Peter van den Boom
THOR
35:55
32
Teatse Tighelaar
Friesland
37:03
33
Andre Koeslag
Triathlon
37:17
34
Ruud Onderwater
Maasrunners
37:48
35
Gerard Gerritsen
AV Daventria 1906
38:06
36
Herbert Doeve
Loopgroep PK
38:33
37
Frans de Waal
AV Nijmegen
38:48
38
Klaas Dekker
Lycurgus
38:54
39
Ronald Schreuder
Spirit Lelystad
39:05
40
Hans Koppelman
Almere '81
39:19
41
Gerard van de Bovenkam
Loopgroep PK
39:22
42
Jan Steg
De Cloese
39:41
43
Hans Nagtegaal
Athleta
40:15
44
Ben van Vliet
Veteranen Nederland
40:27
45
Willem Korver
Voorne Atletiek
40:51
46
Toon Woertman
AV Daventria 1906
41:26
47
Peter van Geijlswijk
Voorschoten '97
41:53
M 50+, MAN 50+ 7.000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John van de Wansem
LADB
25:01
2
Jan Cammeraat
Veteranen Nederland
25:16
3
Martien van der Hoorn
NSL
25:23
4
Jan Nienhuis
Artemis
25:28
5
Auke Postma
Lionitas
25:43
6
Paul Vos
Triathlon
25:47
7
Ad Buijs
Phoenix
26:07
8
Ad van der Kar
Pijnenburg
26:23
9
Frans Bekers
Sprint
26:27
10
Theo Schootman
ASV
26:32
11
Azelarab Alj
Typhoon
26:43
12
Theo den Herder
AV '56
26:53
13
Mike Fairley
AV Nijmegen
27:02
14
Gerrit Jurjens
SISU
27:15
15
Kees Vermijs
Atledo
27:17
16
Cees Meijer
Hollandia
27:20
17
Nico Verstraten
Scopias
27:23
18
Koen Kiestra
Lionitas
27:38
19
Arie Snoek
Hera
27:43
20
Willem Houg
Parthenon
27:44
21
Ricardo Pengel
Cifla
27:48
22
Hans van Gils
Sprint
27:49
23
John Musterd
Sprint
27:51
24
Bert Zijlstra
Triathlon
28:03
25
Paul Coppus
Venray Regio
28:06
26
André Peer
GAC Hilversum
28:14
27
Hans Uittenhout
TION
28:16
28
Jan Wessels
Goor '75
28:29
29
Evert ter Mors
TION
28:37
30
Herman Heideveld
ASV
28:39
31
LeoJM Marissink
AV Holten
28:43
32
Ton van Exsel
Veteranen Nederland
28:49
33
Willy Verbist
Dynamica
29:02
34
Ben Hermeler
Sprint
29:28
35
Cees Vermeulen
Voorschoten '97
29:56
36
Aad van Arken
De Gemzen
30:20
37
Harry Wolters
ATC '75
30:23
38
Theo Kosters
Goor '75
30:51
39
Dolf Bartels
Spirit Lelystad
31:17
40
Jos Boetzkes
Sprint
31:40
41
E Bos
AVV
32:14
42
Pieter Kuper
Cifla
32:15
43
Flip Nijhof
De Gemzen
32:38
44
Marinus Baltus
AV Holten
33:13
45
Piet Wijnsema
Energie
33:47
46
Ben Kersbergen
Pijnenburg
34:14
M 55+, MAN 50+ 7.000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cor Zegers
Oss '78
26:17
2
Jo van Waesberghe
RK HAV
26:36
3
Karst Anema
Friesland
26:49
4
Krimpe Jager
Friesland
27:00
5
Wil Sparreboom
Loopgroep PK
27:04
6
Gerard Joosten
ACW '66
27:13
7
Dre de Wit
Leiden Atletiek
27:35
8
Harm Bakker
Start '78
27:42
9
Jo Dat
Lopersgroep Deurne
27:56
10
Albert Horsman
Atletics Nijverdal
28:01
11
Hans van der Linden
Triathlon
28:03
12
Albert Stehouwer
AV Papendrecht
28:10
13
Frank Duking
Atletico '73
28:35
14
Chris Driessen
GAC Hilversum
29:00
15
Arie Smedinge
Friesland
29:07
16
Ko van Kuijk
Sprint
30:07
17
Ron van Weezep
Spirit Lelystad
30:22
18
Michiel Bunnik
Triathlon
30:50
19
Frans Verheuvel
Triathlon
30:53
20
They Lückers
Unitas
31:13
21
Ed Zijl
the Hague Road Runne
31:15
22
Peter van Denzen
NSL
31:36
23
Choe Claessens
Loopgroep PK
32:20
24
Wim Verstappen
HAC
32:30
25
Jan Molegraaf
Veteranen Nederland
33:01
26
Hein Bodelier
STB
33:27
27
Anne Bartelds
Start '78
33:57
28
Ruud Ambags
Pijnenburg
36:09
29
Wolter Schapelhouman
Start '78
39:32
M 60+, MAN 50+ 7.000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Trynko Veenhuis
Artemis
27:40
2
Joop Lasseur
Delta Sport
27:59
3
Budzijn Zef
Unitas
28:32
4
Walter van Gelderen
Hera
29:22
5
Jan Keijzers
Sprint
29:26
6
Johan Engelhart
Veteranen Nederland
29:37
7
Rob Bos
AKU
29:56
8
Ruud Nieuwenhuis
Kombijsport
30:15
9
Bernard Bladel
Lopersgroep Deurne
30:19
10
Cor Hartsema
Veteranen Nederland
30:43
11
Christ Mulders
Flevo Delta
31:28
12
Henk Knapen
DES
33:19
13
Christiaan Mettrop
Spark
35:22
M 65+, MAN 50+ 7.000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Tenbult
LADB
29:30
2
Karel Leeuwangh
Fortuna
29:51
3
Niek Tromp
Trias
29:55
4
Jan Olieslagers
Gloria
30:00
5
Piet Loverbosch
Lopersgroep Deurne
31:16
6
Ko Elerie
Hanzesport
31:37
7
Kees van Gastel
Veteranen Nederland
33:45
8
Louis Vink
Atos
34:43
9
Caree Jonkers
HAC
37:34
V 35+, VROUW 35+ 5.000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne-Mieke van der Pol
AV Nijmegen
18:34
2
Maaike Hornstra
Friesland
18:48
3
Marlien van Beek
LADB
19:11
4
Brigit Landewe
LAAC Twente
19:35
5
Angeli Blankers
GAC Hilversum
20:02
6
Anthoinette Molegraaf
GAC Hilversum
21:20
7
Ineke Burger
Astylos
21:28
8
Adele Smits
LAAC Twente
22:06
9
Esther van de Grift
Pijnenburg
23:53
V 40+, VROUW 35+ 5.000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Florence van Rijsberge
THOR
18:23
2
Ingrid Prigge
LAAC Twente
18:29
3
Corina Dekker
Hera
19:06
4
Petra Raasveld
Sprint
20:30
5
Marijke van Campen
Loopgroep De Lutte
20:36
6
Marian Freriks
Atletics Nijverdal
20:39
7
V. Nijnanter
Loopgroep Aart Stigt
21:03
8
Margot de Nijs
RK HAV
21:13
9
Elise Elbert
LAAC Twente
21:16
10
Jeanine van Overveld
THOR
21:34
11
Josien van den Berg
Cifla
22:06
12
Rita van Nunen
De Keien
22:25
13
Dinie Pasman
AV Holten
22:36
V 45+, VROUW 35+ 5.000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carla Ophorst
Olympus '70
19:03
2
Ingrid Coster
Atos
20:02
3
Marianne van Velzen
Sprint
20:47
4
Jannet Vermeulen
Phoenix
21:55
5
Liesbeth van Haeringen
AV Haaksbergen
22:30
6
Els Gelok
Voorschoten '97
22:43
7
Maria Dooyenburg
Prins Hendrik
23:11
8
Minke Oord
Friesland
23:48
9
Marie-Anne Vos-Ertel
Triathlon
23:56
10
Greet Dekker
Lycurgus
24:38
11
Marjet Marissink-Cents
AV Holten
24:56
V 50+, VROUW 35+ 5.000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sylvia Dingemans
Haag Atletiek
20:42
2
Tilly van de Laar
AV Weert
20:43
3
Marian Mijwaard
GAC Hilversum
20:53
4
Angnetta van 't Wout
Oss '78
21:08
5
Ans van Veenendaal
Hellas
21:21
6
Godelieve Bouwes
Flevo Delta
21:35
7
Else Carriere
Cifla
23:14
8
Truus Joosten-Zwiers
ACW '66
23:39
9
Rennie Talsma
Friesland
24:27
10
Dineke Kok
GAC Hilversum
25:30
11
Annie van Rossum
Veteranen Nederland
39:14
V 55+, VROUW 35+ 5.000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Els Raap
Kombijsport
21:49
2
Marianne Knapen
Loopgroep PK
21:58
3
Ria van Weezep-Brusche
Spirit Lelystad
23:02
4
Martha van Hal
Pijnenburg
23:45
5
Marianne Renckens
Cifla
24:22
Met dank aan de KNAU, Running Center, Koninklijke Landmacht.
Computerverwerking mogelijk gemaakt door Dogterom M.S.C. Holten
Uitslagen.nl
03-03-2004 19:08