Uitslagenlijst Heinenoordtunnelloop

Oud Beijerland - Zaterdag 21 februari 2004

MSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yassine Abatourab
Rotterdam Atletiek
1:10:18
2
Mohamed Ben Sabahia
Sparta
1:10:45
3
Fouad Fertoute
Spirit Oud Beijerlan
1:10:50
4
Sandor Bron
AV Gouda
1:12:20
5
John vd Vlies
Spirit Oud Beijerlan
1:12:27
6
Ron van den Berg
AV Waterweg
1:12:37
7
Gijs Tuinman
Diomedon
1:14:14
8
Folkert van der Krol
Parthenon
1:15:03
9
Herman Couperus
AV Gouda
1:15:04
10
Rachid Fadis
Spark
1:15:05
11
Peter Schlink
Rotterdam Atletiek
1:15:20
12
Anton Mol
Spirit Oud Beijerlan
1:15:36
13
Adilson DA Silva
Rotterdam Atletiek
1:17:25
14
Pieter Klem
AV Flakkee
1:17:47
15
Pascal van Norden
AV Gouda
1:18:42
16
Tom Pierik
De Koplopers
1:18:57
17
Rob Smit
De Koplopers
1:19:29
18
Anton Kool
AV Gouda
1:20:15
19
Martin Edelman
Energie
1:20:18
20
Maarten van Veen
Rotterdam Atletiek
1:20:30
21
Ab Snoeij
Voorne Atletiek
1:21:34
22
Gerard Trommel
Ilion
1:21:35
23
Thomas White
Voorne Atletiek
1:22:01
24
Theo Stam
Spirit Oud Beijerlan
1:22:28
25
Bennie van Huizen
AV Flakkee
1:22:58
26
Piet van der Vorm
Loopgroep PK
1:24:11
27
Peter van der Valk
Energie
1:25:00
28
Jos Hopman
PAC
1:26:47
29
Erik Groeneweg
Loopgroep PK
1:27:34
30
Leen Meijer
Energie
1:28:11
31
Chris Knape
PAC
1:28:44
32
Kees van der Sar
Zuiderster
1:29:20
33
Martin van Wijk
AV Flakkee
1:31:27
34
Erwin Gozzenberger
AV Flakkee
1:31:54
35
Hein Pierhagen
Zuiderster
1:33:16
36
Jesus Caeiro Mauzo
Loopgroep PK
1:34:44
37
Mike Vloemans
PAC
1:35:13
38
Jan Willem Mennink
Parthenon
1:38:11
39
Robbert de Jong
Fortuna
1:38:48
40
John van Slobbe
PAC
1:39:00
41
Lennaert den Hoed
Parthenon
1:40:27
42
Matthys van Boxtel
De Koplopers
1:42:06
43
Paul Barten
Hera
1:42:17
44
Maurice Hazelebach
PAC
1:47:03
45
Gilbert Post
AV Waterweg
1:47:22
46
Ruurd van Os
AV Waterweg
1:55:16
M40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Benny Ceulemans
AV Standdaarbuiten
1:13:31
2
Amriet Oemraw
Rotterdam Atletiek
1:15:05
3
Jan vd Meer
Olympus '70
1:15:06
4
Jan Verwijs
Energie
1:18:36
5
Jan van Bennekom
Spirit Oud Beijerlan
1:18:47
6
Jan Smid
AV Gouda
1:19:16
7
Jose Hoppenbrouwers
PAC
1:19:34
8
Heero Spaan
AV Passaat
1:21:33
9
Eric Beukers
PAC
1:21:37
10
Martin Pronk
Fortuna
1:21:45
11
John Mars
Loopgroep PK
1:22:29
12
Andre de Schipper
THOR
1:23:36
13
Raymond Bouwman
AV Gouda
1:23:51
14
Erwin Tareilus
Fortuna
1:24:14
15
Peter Kleinjan
Energie
1:24:22
16
Anton van de Elst
Gouda
1:24:46
17
Chris van Wijk
AV Sliedrecht
1:24:52
18
Luc Halleen
PAC
1:25:36
19
Jan Vuik
AV Gouda
1:26:30
20
Ronald Nieuwenstein
PAC
1:28:49
21
Bert Spek
PAC
1:31:55
22
Peter Smits
Fortuna
1:31:57
23
Jaap van Ast
AV Flakkee
1:32:12
24
Jaap Tanis
AV Flakkee
1:33:18
25
Erik Boehle
Energie
1:35:36
26
Edwin Leemans
Fortuna
1:38:46
27
Bert Pellikaan
AV Waterweg
1:40:32
28
Fred van Velzen
Zuiderster
1:40:38
29
Paul Turion
AV '40
1:41:02
30
Ad Durinck
Parthenon
1:46:44
31
Ton van der Steen
PAC
1:49:14
32
Gertjan van der End
Fortuna
1:52:05
33
Erik Viskil
Zuiderster
1:53:18
34
Willem Bosma
Spark
1:53:51
M45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Zuidweg
AV Flakkee
1:15:14
2
Eddy Wynantas
Bouwel
1:15:20
3
Nico Vlaar
PAC
1:19:25
4
Rob Prins
PAC
1:19:30
5
Eef Kooman
AV Flakkee
1:19:48
6
Jan Groen
Start '78
1:20:23
7
Ton Romeijn
Spirit Oud Beijerlan
1:20:30
8
Kees van Bloois
Spirit Oud Beijerlan
1:20:51
9
Aart van Wijk
Sliedrecht
1:21:55
10
Nico Alberts
PAC
1:22:05
11
Henk Vermaas
Spirit Oud Beijerlan
1:22:09
12
Armand Stolk
Spirit Oud Beijerlan
1:23:01
13
John Rosmolen
Spirit Oud Beijerlan
1:23:10
14
Egbert Roodbol
PAC
1:23:50
15
P Nagtraam
AV Standdaarbuiten
1:24:01
16
Harry Verwey
Parthenon
1:24:24
17
Nico Kluwen
AV Passaat
1:24:25
18
Bertus Goudriaan
1:24:27
19
Energie
1:24:38
20
Nico Huyts
PAC
1:25:45
21
Jos De Bruijn
PAC
1:25:48
22
Adrie Visser
PAC
1:25:56
23
Paul Polders
De Koplopers
1:26:00
24
M Spee
AV Flakkee
1:26:56
25
Jan van Triet
Veteranen Nederland
1:27:07
26
Peter Portzgen
PAC
1:27:50
27
Kar Visser
1:27:58
28
Ricardo Baptiste
PAC
1:28:31
29
Hans Gelderman
PAC
1:29:06
30
Berend Bakker
AV Passaat
1:31:14
31
Wim Schouten
PAC
1:31:40
32
Robert Henk Rommy
Energie
1:31:47
33
Ruud Warmer
PAC
1:32:27
34
Peter Wiel
PAC
1:35:39
35
Roel de Loome
PAC
1:38:30
36
B Corino
Parthenon
1:40:43
37
Gerard van Velzen
Zuiderster
1:42:51
38
Ben van Mil
Zuiderster
1:43:38
39
Paul Wobbe
Haag Atletiek
1:44:45
40
Jan Bubbert
PAC
1:44:58
41
Klaris Bram
PAC
1:47:17
M50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Cammeraat
Veteranen Nederland
1:17:24
2
Alj Azelarab
Typhoon
1:19:39
3
Loek van der Gaag
Fortuna
1:21:06
4
Hans van Vliet
AV Flakkee
1:21:42
5
Arie Schaar
Loopgroep PK
1:21:59
6
Ron Koorevaar
De Koplopers
1:23:05
7
Wim Besuijen
Dynamica
1:23:12
8
Harry Reynaaers
THOR
1:23:18
9
Jan de Jong
Parthenon
1:23:20
10
Jaap van Eijk
Fortuna
1:24:00
11
Hans vd Mast
Pallas '93
1:27:03
12
Johan Nooijen
Rotterdam Atletiek
1:27:20
13
Henk Maas
PAC
1:28:00
14
W J van Ardenne
Spirit Oud Beijerlan
1:28:37
15
Edwin Elve
AV Flakkee
1:29:39
16
John Kriekaart
PAC
1:30:57
17
Herman Kool
Nieuwerkerk ad IJsse
1:31:42
18
Cor Bosgieter
PAC
1:33:09
19
Henk Schreuders
AV Flakkee
1:33:19
20
Arie Booy
Loopgroep PK
1:34:49
21
Ton Valk
Voorne Atletiek
1:34:58
22
Paul Schenkels
Puttershoek
1:35:31
23
Kees Damen
AV Passaat
1:35:37
24
Johan de Jong
Parthenon
1:36:24
25
Jan van Putten
AV Flakkee
1:36:31
26
Gerard Uithol
Energie
1:37:07
27
Bert Eeuwijk
AV Waterweg
1:37:56
28
Kees Westerhout
AV Passaat
1:38:02
29
Bart Bovenberg
Spirit Oud Beijerlan
1:38:10
30
Nico de Vries
Fortuna
1:38:52
31
Gerard van Wissen
Klaaswaal
1:40:31
32
Bernard den Boogerd
PAC
1:40:32
33
Rien van Tuil
Parthenon
1:41:55
34
Kees de Groot
De Koplopers
1:42:05
35
Gerard van Raalte
Parthenon
1:45:29
36
Fred Dozij
Spark
1:46:12
37
Cees van den Hoven
PAC
1:47:56
38
Wim Lipman
Parthenon
1:48:19
39
Kees Koolwijk
Spark
1:48:47
40
Jos van Kaam
THOR
1:49:39
41
Ruurd Tolman
Spark
1:51:56
42
John van Oosten
Zuiderster
1:55:39
43
Piet Koevermans
Zuiderster
2:01:44
44
Sjaak van Til
Zuiderster
2:07:45
45
Ed Simonis
Voorne Atletiek
2:09:53
M55, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arne Evers
Veteranen Nederland
1:19:41
2
Rien Oele
Fortuna
1:20:58
3
Koos Mulders
Rotterdam Atletiek
1:22:27
4
Cor van der Steen
Parthenon
1:24:21
5
Rini Marijnissen
THOR
1:26:18
6
Dick Recourt
Hercules
1:30:30
7
Ed Kegge
PAC
1:31:58
8
Jan Hulst
Loopgroep PK
1:34:45
9
Wim Zorge
AV Flakkee
1:35:55
10
Daan van de Broek
AV Flakkee
1:36:35
11
Ton van Wageningen
Voorne Atletiek
1:37:42
12
Leo Groeneweg
Spirit Oud Beijerlan
1:38:21
13
Eef Kneppel
PAC
1:38:22
14
Karel Oosthoek
Zuiderster
1:40:08
15
Jan Koudstaal
Energie
1:44:05
16
Peter Maas
THOR
1:44:48
17
Aad van Nieuwland
brugrunners
1:48:17
18
Marco Buter
Spark
1:48:33
19
Bas Houweling
Voorne Atletiek
1:49:28
20
Fokke Lenten
Zuiderster
1:51:57
21
Willem Kruithof
Parthenon
1:52:08
22
Walter de Ling
Fortuna
1:53:21
23
Arie den Hoed
Parthenon
1:59:17
24
Wim Zoon
Veteranen Nederland
2:02:27
25
Pierre Mijnsbergen
Zuiderster
2:05:12
26
Sjaak Bijloo
Zuiderster
2:07:57
27
Kees Tieleman
AV Flakkee
2:11:08
M60, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karel Leeuwangh
Fortuna
1:28:52
2
Teunis Stam
Parthenon
1:34:21
3
Paul Slot
Tenaco
1:38:44
4
Leo Blanker
Spark
1:41:01
5
Marius van Zanten
PAC
1:41:26
6
Henk van Meerten
PAC
1:42:38
7
Raaf Bas van Der
Fortuna
1:43:17
8
Klaus Schneider
Spirit Oud Beijerlan
1:43:19
9
Aad van Galen
AV Gouda
1:43:29
10
Klaas Mol
Veteranen Nederland
1:45:57
11
Ger Meijdam
Veteranen Nederland
1:50:12
12
Wim Kapteyn
Veteranen Nederland
1:51:53
13
Leendert Kok
Spark
1:52:00
14
Simon Pleijsier
AV Waterweg
1:52:14
15
Toon Rutjes
Loopgroep PK
1:53:56
16
Ab Enters
Energie
1:57:04
17
Dick vd Beeg
Energie
1:57:26
18
Aad de Geus
Veteranen Nederland
2:01:00
VSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvonne van Vlerken
1:20:53
2
Carla Ophorst
Olympus '70
1:22:29
3
Daniella van Dulst
AV Flakkee
1:32:11
4
Marleen Honselman
De Koplopers
1:42:07
5
Judith van Herk
AV Flakkee
1:46:00
6
Marian Huisman
PAC
1:47:18
7
Nathalie Alders
AV Flakkee
1:59:12
8
Margot van Spaandonk
Parthenon
2:02:27
9
Annemarie van Meerten
PAC
2:12:31
V40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anje den Daas
Spark
1:25:52
2
Tanja de Jong
Spirit Oud Beijerlan
1:31:32
3
Mieke Ketelaars
Fortuna
1:34:00
4
Karin de Kool
Spirit Oud Beijerlan
1:38:29
5
Tineke v Beveren-Kapte
AV Passaat
1:39:16
6
Jeanine van Overveld
THOR
1:40:53
7
Adri Kalkman
Loopgroep PK
1:44:55
8
Truus Smit
Parthenon
1:45:40
9
Anja Verschoor
AV Passaat
1:46:24
10
Annemarie Malschaert
Parthenon
1:54:23
11
Bep Maliepaard
AV Flakkee
1:59:00
12
Wilma Noorland
Spark
1:59:45
13
Yvonne Fromm
Parthenon
2:00:11
14
Jacqueline Durinck-Boo
Parthenon
2:07:51
V45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Myra van Altena
AV Flakkee
1:35:35
2
Jannie Braber vd Reest
AV Flakkee
1:38:59
3
Jannie Westerhout
AV Passaat
1:41:46
4
Ria Everaarts
AV Passaat
1:46:25
5
Marjan Bovill-Roubos
PAC
1:49:14
6
Corry van 't Zelfde
AV Flakkee
1:51:17
V50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annie van Dijk
Veteranen Nederland
1:33:47
2
Giny Blees
Energie
1:34:45
3
Carla van Gemert
Loopgroep PK
1:45:09
4
Elly van Buytenen
Veteranen Nederland
1:46:45
5
Annie P Reijnen de Bie
Spark
1:48:32
6
Nel de Wit
Spark
1:51:59
7
Jannie Haddeman
Spark
1:52:12
8
Marijke Kok
Spark
1:53:55
9
Iris Bouman
Veteranen Nederland
1:59:42
10
Ria Blanker
Spark
2:00:42
RECR, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Peeman
Sommelsdijk
1:19:43
2
Carel Slijkhuis
Oud Beijerland
1:21:14
3
Bart van Laarhoven
Putte
1:21:44
4
Baabbi Abdelali
Oudenbosch
1:22:16
5
Jurgen Holling
Zevenbergen
1:22:22
6
Kennard Hofland
Schiedam
1:23:11
7
Jaap Hoek
Goedereede
1:23:19
8
Henk Verbaas
Puttershoek
1:23:25
9
Jan van der Erve
Barendrecht
1:23:27
10
Eric Vermeulen
Schiedam
1:24:29
11
Michael van Dijk
1:25:54
12
Pascal Bodson
Stabroek Belgie
1:27:54
13
Piet van der Linden
's-Gravendeel
1:28:48
14
Anton van Amerongen
Leidschendam
1:29:10
15
Sytze Wierda
Dordrecht
1:30:45
16
Vincent van Os
Barendrecht
1:30:53
17
Philippe Vermoesen
HGrimbergen Belgie
1:31:23
18
C van Es
Puttershoek
1:31:30
19
Ruud Zaal
Sleeuwijk
1:31:36
20
Fred Gont
Rotterdam
1:31:41
21
Edwin Roggeband
Barendrecht
1:32:23
22
Karel Wehrmeijer
Rotterdam
1:32:34
23
Tom de Raad
Zwijndrecht
1:32:48
24
Rene Bongers
Hardinxveld Giessend
1:32:54
25
Rene Wisselo
Delft
1:33:20
26
Sylvain Verheij
Heinenoord
1:33:31
27
Peter Verschoor
Zwijndrecht
1:33:34
28
Peter Koudstaal
Barendrecht
1:33:55
29
Michel Siep
Rotterdam
1:34:02
30
Floor Groeneveldt
Rhoon
1:34:09
31
Edwin Nekker
Barendrecht
1:34:16
32
Ernest Nolten
Rotterdam
1:34:38
33
Dick van Vliet
Capelle aan den IJss
1:34:40
34
Jan van Katwijk
Schiedam
1:34:57
35
Gerard Tuk
Delft
1:35:03
36
Anton van Lieburg
Hendrik Ido Ambacht
1:35:06
37
Martin Warbout
's-Gravendeel
1:35:08
38
Andre van 't Geloof
Ouddorp Zh
1:35:14
39
Alex de Leeuw van Ween
Barendrecht
1:35:15
40
Harry Gerritse
's-Gravendeel
1:35:19
41
Paul van der Logt
Hellevoetsluis
1:35:25
42
Robertus Erwich
Hoogvliet Rotterdam
1:35:29
43
Freek Roza
Zevenbergen
1:35:33
44
Erik Groeneweg
Rotterdam
1:35:37
45
J C van der Linden
Ridderkerk
1:35:38
46
Camiel Cop
Oud Beijerland
1:35:47
47
Breevaart van de Brave
Numansdorp
1:35:47
48
Peter Verhagen
Goedereede
1:36:20
49
Arie van der Craats
Numansdorp
1:36:28
50
Bryan Vloemans
Rotterdam
1:36:30
51
Jan Selten
Numansdorp
1:36:36
52
Ben Schippers
Strijen
1:36:52
53
Ray Kortram
Rotterdam
1:36:54
54
Jan Weijman
Sommelsdijk
1:36:56
55
Hans Paul van Beusekom
Amstelveen
1:37:05
56
Leen Barendregt
Schiedam
1:37:10
57
Erik Martijn van Velle
Boskoop
1:37:16
58
Roeland van Everdingen
Strijen
1:37:28
59
Piet Borsboom
Bergschenhoek
1:37:41
60
Hans van der Maas
Strijen
1:37:50
61
Jan de Jong
Hoogvliet Rotterdam
1:37:52
62
Richard Mathot
Barendrecht
1:37:53
63
Adrie van Opdorp
Hoogerheide
1:37:57
64
H Wensveen
Nieuwerkerk ad IJsse
1:38:19
65
Willem de Jong
Barendrecht
1:38:23
66
Jaap vd Jagt
Nieuw Beijerland
1:38:29
67
Meindert Keldermans
Oud Beijerland
1:38:31
68
Jan Molendijk
De Lier
1:38:47
69
Patrick Ooms
Heinenoord
1:38:50
70
Jacob Bakker
Schoonhoven
1:39:01
71
van Oosten
Barendrecht
1:40:01
72
Bram Hazelbag
Mijnsheerenland
1:40:03
73
L den Besten
Nieuw Lekkerland
1:40:06
74
J Hagendijk
Ridderkerk
1:40:40
75
Frans Resoort
Ridderkerk
1:40:41
76
Sonny Lips
Westmaas
1:40:42
77
Rob van Grevenbroek
Zwijndrecht
1:40:45
78
Gerard Floor
Rotterdam
1:40:49
79
Erik de Klerk
Rdam
1:41:01
80
Edwin Mallegrom
Numansdorp
1:41:12
81
Arie Monster
Willemstad Nb
1:41:25
82
Kees Kuiper
's-Gravendeel
1:41:52
83
Wim Leunis
Strijen
1:41:52
84
Peter van Beveren
Hardinxveld Giessend
1:42:08
85
de Jong
Heerjansdam
1:42:26
86
Frans Vriethoff
Spijkenisse
1:42:41
87
Rien den Hollander
Barendrecht
1:42:42
88
E Benningshof
Rotterdam
1:42:58
89
Dymphna Verhaegh
Barendrecht
1:42:59
90
Robert de Groot
Rotterdam
1:43:01
91
Anita van de Linden
's-Gravendeel
1:43:06
92
van Kempen
Barendrecht
1:43:07
93
Joris Brasker
Rotterdam
1:43:07
94
Martien Kromwijk
Bodegraven
1:43:17
95
Hans Remmers
Heinenoord
1:43:18
96
Remko Boer
Rotterdam
1:43:39
97
Tony Vonk
Naaldwijk
1:43:43
98
Jaap Westhoff
Vlaardingen
1:43:44
99
Robbemont
's-Gravendeel
1:43:45
100
Jacques Hots
Spijkenisse
1:43:56
101
Maren van Aart
Leiden
1:44:02
102
Wim Elgers
Spijkenisse
1:44:04
103
J van Zuuren
Dordrecht
1:44:17
104
Heleen van Eekelen
Numansdorp
1:44:20
105
Hans Blom
Numansdorp
1:44:21
106
Rob van Sinderen
Vlaardingen
1:44:22
107
James Schatz
Oud Beijerland
1:44:34
108
Ella vd Heuvel
's-Gravenhage
1:44:38
109
Rob van Kerkhof
Barendrecht
1:44:47
110
René Kaptein
Barendrecht
1:45:04
111
Gerard van Gastel
Wernhout
1:45:10
112
Lian C M van Gastel
Wernhout
1:45:11
113
Frans Willemsteijn
Barendrecht
1:45:14
114
Maarten Gille
Rotterdam
1:45:25
115
Kees van der Voet
Barendrecht
1:45:53
116
Mark van der Kaap
Zevenbergen
1:45:55
117
Marcel van Wageningen
Oud Beijerland
1:45:57
118
Martin Zon
Strijen
1:45:58
119
John Dalessi
Oud Beijerland
1:45:58
120
Dave Bindervliet
Hoogvliet Rotterdam
1:46:05
121
Anne-Martijn Reemeijer
Dordrecht
1:46:17
122
Bas Groeneweg
1:46:31
123
Marcel Vos
Zwijndrecht
1:47:04
124
C D Groenendijk
Hoogvliet Rotterdam
1:47:07
125
Onno Kastelein
Dordrecht
1:47:09
126
Rien de Koning
Dordrecht
1:47:16
127
F Raynsekers
Ridderkerk
1:47:17
128
Harry Craane
Dordrecht
1:47:19
129
Frans Wellens
1:47:26
130
Jeroen Luitgaarden
Rotterdam
1:47:32
131
Johan van de Linden
Nieuw Beijerland
1:47:34
132
Henk Naaktgeboren
1:47:43
133
Jos de Klerk
Rotterdam
1:47:44
134
Jeroen Santrcroos
Rhoon
1:47:48
135
Piet Mud
Poortugaal
1:47:58
136
Vincent Snijders
Delft
1:48:01
137
Arie de Heer
Ridderkerk
1:48:15
138
Louter Jeanet
Diemen
1:48:19
139
Walter van der Horst
Amersfoort
1:48:25
140
Goos Speksnijder
Hellevoetsluis
1:48:40
141
Hans Nolen
Barendrecht
1:48:47
142
Robert Andeweg
Rotterdam
1:49:02
143
Frans Fobbe
Barendrecht
1:49:09
144
Gerard Dumans
Barendrecht
1:49:15
145
Ingrid Sentse
Leiden
1:49:31
146
Ron de Leeuw van Weene
Zuidland
1:49:58
147
Harry van de Ven
Barendrecht
1:50:07
148
Jurrien Hoogendoorn
Achthuizen
1:50:17
149
Rita de Jong
Westmaas
1:50:21
150
Peter de Vette
Spijkenisse
1:50:22
151
Robert van Heiningen
Hoogvliet Rotterdam
1:50:22
152
Patrick Hendriks
Rhoon
1:50:30
153
Ab Vermeer
Numansdorp
1:50:45
154
Victor Dreissen
Hellevoetsluis
1:50:47
155
Farid Oilad
Rotterdam
1:52:17
156
Jan Erkelens
Oud Beijerland
1:52:20
157
Jan Paul Lottering
Oud Beijerland
1:52:23
158
Marcel Velthuis
Barendrecht
1:52:33
159
Tjeerd Witkamp
Barendrecht
1:52:54
160
Jura van Zwoll
Middelharnis
1:53:16
161
H J de Man
Zwijndrecht
1:53:25
162
Jan van Esdonk
Rotterdam
1:53:25
163
Jan van der Graaf
Dordrecht
1:54:29
164
Adri Klein
Sommelsdijk
1:54:38
165
Selmar Veurink
Zwijndrecht
1:54:40
166
C Moret
Ridderkerk
1:54:41
167
Hans Kramer
Strijen
1:54:54
168
Boy Lips
Oud Beijerland
1:54:54
169
Dennis Kunst
Barendrecht
1:55:13
170
Ronald Doorewaard
Hoek van Holland
1:55:14
171
Ron van Eeuwijk
Dordrecht
1:55:58
172
Peter Dahlhaus
Puttershoek
1:56:00
173
Roy Kletter
Rotterdam
1:57:03
174
Leo Hoogvliet
Rotterdam
1:57:03
175
Loes Oorsprong
Barendrecht
1:57:04
176
Nico Stoop
Spijkenisse
1:57:05
177
Henk Hoogbruin
Spijkenisse
1:57:56
178
Geertjan Krab
Numansdorp
1:58:12
179
Korver-de Haas
Mijnsheerenland
1:58:36
180
Jan Krans
Brielle
1:58:54
181
Marcel Huber
Oud Beijerland
1:58:59
182
Dick Hordijk
Oud Beijerland
1:59:00
183
Jeroen van Vlaanderen
Ridderkerk
1:59:12
184
Cor vd Linden
Oud Beijerland
1:59:13
185
Jan Zevenbergen
Numansdorp
2:00:03
186
Louis Pijper
Krimpen aan den IJss
2:01:21
187
Jo Nijsen
Oud Beijerland
2:01:37
188
Sjaan Tieleman
Melissant
2:01:44
189
A Jonker
Utrecht
2:02:28
190
Gerda van Dam
Rotterdam
2:02:31
191
Christel Muis
Dordrecht
2:02:48
192
Kevin Vrooman
's-Gravendeel
2:02:49
193
Winston van Zanten
's-Gravendeel
2:03:16
194
Kees van de Velde
Strijen
2:03:21
195
Frank Wiegel
Spijkenisse
2:03:42
196
Elly van Mil
Hekelingen
2:04:05
197
Wim Goudswaard
Puttershoek
2:04:21
198
Fred Joinsen
2:04:24
199
Margaretha Elbers
Dinteloord
2:06:34
200
Eric van de Klift
Geervliet
2:06:34
201
Arie Posthoorn
Rotterdam
2:06:40
202
Arjan Bos
Barendrecht
2:06:42
203
Ed Baas
Ridderkerk
2:07:01
204
Roland van Miltenburg
2:07:44
205
Joop van Hoorn
Oud-Beijerland
2:07:52
206
Brigitte Jacobs
Sommelsdijk
2:11:10
207
Cock Kraak
Strijen
2:11:11
208
AnneMart Mastenbroek
Schiedam
2:13:46
209
Henriette Booy-Koorn
Barendrecht
2:14:20
PASS, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wout van Wieringen
2:08:40
KOPP, KOPPELLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard Holster
Barendrecht
1:29:14
2
Peter van Gils
Barendrecht
1:29:14
3
Dik Kruijthoff
Numansdorp
1:35:43
4
Jan van Vliet
Numansdorp
1:35:43
5
Rianne Quist
Rotterdam
1:46:07
6
Greve Ron
Barendrecht
1:46:07
7
Pierre Bokhoven
Barendrecht
1:46:08
8
Peter Degenkamp
Barendrecht
1:46:08
9
Robert van Vught
Barendrecht
1:52:21
10
Ferry de Valk
Heerjansdam
1:52:21
11
Anne Masters
Rotterdam
1:52:26
12
Harry Heyboer
Barebdrecht
1:52:26
13
Natasja van Vuuren
Heerjansdam
1:53:47
14
Nicole van Klaveren
Barendrecht
1:53:47
15
Kleys van Vreeswijk
Barendrecht
1:56:45
16
Jacqueline Mioch
Rotterdam
1:56:45
17
Mischa Maatkamp
Barendrecht
1:59:56
18
Santoe Faried
Rotterdam
1:59:56
19
Marie-José Krebbers
Oud Beijerland
2:01:48
20
Anja de Snoo
Oud Beijerland
2:01:48
21
Diana Patricia Bakker
Ridderkerk
2:06:42
22
Diana van Heel
Rotterdam
2:06:42
23
Simonis Patrick
Vlissingen
2:07:01
24
Simonis Valentijn
Rockanje
2:07:01
25
Anne Marijke de Gier
Ridderkerk
2:09:19
26
Tonny de Boon
Barendrecht
2:09:19
27
Robin Marré
Ridderkerk
2:11:27
28
Astrid Soetmulder
Oud Beijerland
2:11:27
29
Cor de Jong
Oud Beijerland
2:11:29
30
Huber Sarion
2:11:29
Lucht: geheel bewolkt
Windkracht: 5
Windrichting: noord oost
Temperatuur: +4
Neerslag: geen
Organisatie AV Spirit, Oud-Beijerland & CAV Energie, Barendrecht
Uitslagen.nl
06-03-2004 15:25