Uitslagenlijst 19e Berlaerloop

Koewacht - Zaterdag 7 februari 2004

HSEN, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Clyncke Christophe
Brugge
47:33
2
Van De Velde Dirk
Lochristi
48:56
3
Willems Rudi
Ertvelde
49:36
4
Pauwels Kris
Beveren
50:01
5
Kristof Merelbeke
Gent
51:05
6
Van Wicke Kris
Stekene
51:37
7
Van Drieshe Tom
Zele
52:04
8
Van Bogaert
Meerbroek
53:09
9
Van De Walle Danny
Evergem
53:54
10
De Vet Peter
Westdorpe
53:58
11
Edwin Delahuelle
Koewacht
55:03
12
Waelput Geert
eksaarde
56:50
13
De Vriese Tom
Lokeren
59:24
14
Vets Dirk
Naale
1:00:02
15
Noens Martin
Kemzeke
1:00:56
16
Cocquyt Bram
Gent
1:01:22
17
Goethals Bert
Zwijnaarde
1:01:42
18
Vlyminck Kris
Stekene
1:01:55
19
Helkens Edmond
Zelzate
1:03:51
20
Van Daele Eric
Eindhoven
1:03:56
21
Ambertyn Michel
St Pasuwels
1:04:44
22
Van Der Weken
Stekene
1:06:28
23
De Smet Kurt
Eeklo
1:07:27
24
Van Reusel Peter
Stekene
1:07:31
25
De Greyt Wim
Stekene
1:08:01
26
Michiels Rudy
Oosterzele
1:08:14
27
Van Himst Jurgen
Borg
1:08:22
28
Verstraeten Jurgen
St jansteen
1:08:26
29
Celie Eric
Koewacht
1:19:35
HVETA, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vermeulen Sepp
Koewacht
50:37
2
Deplae Gino
Hooglede
54:39
3
Bracke Leo
Axel
1:00:17
4
Van De Branden
St Jansteen
1:00:26
5
Boerebach Frank
Hoek
1:00:41
6
Samson Philip
St.Pauwels
1:03:41
7
Van Daele Rudy
vSt. Niklaas
1:04:59
8
De Groote
Cadzand
1:05:28
9
Welvaert Marc
Oosteeklo
1:06:00
10
De Mits Jan
Evergem
1:06:24
11
Roodzand Martin
Koewacht
1:07:23
12
Impannis Gerrit
Stekene
1:08:19
13
Van Den Bossche Ignace
Stekene
1:13:14
14
Celie Ivo
Koewacht
1:16:31
HVETB, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hamburger Chris
Stekene
56:34
2
Mees Ivan]
Zelzate
57:45
3
Vervaet Frits
Walsoorden
1:00:21
4
DeWaele
Hamme
1:00:24
5
Langelaan Jan
Koewacht
1:00:30
6
Blomaert Karel
Heikant
1:04:30
7
Buisse Rudi
Kieldrecht
1:04:52
8
Van Remortel Eric
Goes
1:05:08
9
Verwilligen Frans
Hulst
1:06:19
10
Bogaert Eddy
Steken
1:06:31
11
Van Boven Eddy
Berlare
1:06:34
12
Demey
Lovegem
1:07:29
13
Verbeke Beretr
St Gilles waas
1:07:32
14
Van Den Dries
Kloosterzande
1:08:51
15
Goedhals Luc
Melle
1:12:33
16
Van Der Meer Dick
Hulst
1:12:59
17
Rul Chris
Oosterzele
1:13:33
18
Van Belle Jos
Hulst
1:15:12
19
Rooman Marc
St Pauwels
1:15:16
20
Zweistra Els
Terneuzen
1:16:00
21
Ariaensen Jean Paul
Schoten belgie
1:17:19
22
Bolssens Romain
Kieldrecht
1:19:08
23
Buchelen Cyriel
Hoboken
1:22:17
HVETC, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Geleyn Romain
De Klinge b
58:31
2
Obbels Paul
Nijlen
1:01:14
3
Tondeleir Piere
Laarne
1:03:37
4
Werner Rudy
Semmelzake
1:04:37
5
Boonman Jan
Axel
1:04:48
6
De Witte Werner
Nieuw Namen
1:06:16
7
Van Der Heyden Willem
Kieldrecht
1:06:53
8
Van Humbeeck Ludo
Kessel
1:07:40
9
Lippens Alex
Koewacht
1:08:58
10
Joose Rinus
Goes
1:09:59
11
Cusse Alex
Sysele
1:20:33
HVETD, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Van De Veire Dirk
Oostakker
53:40
2
Warrens Fons
Kloosterzande
56:32
3
Van Bunder Albert
De Klinge B
59:32
4
Van Severen
Lovegem
1:02:51
5
Westveer Loek
Vlissingen
1:07:28
6
Klapwijk Gerard
ASxel
1:08:31
7
De Klerk Ferdie
Terneuzen
1:08:35
8
De Koeyer Ko
Zaamslag
1:09:06
9
Verdonk William
Beveren
1:10:37
10
Vlegels Etiene
Stekene
1:14:17
11
Van Petegem Freddy
Lovendegen
1:14:23
12
Machtelinckx Etiene
Mariakerke
1:20:23
13
Jasperse Hans
Koewacht
1:20:50
14
Bos Jaap
Koewacht
1:20:53
15
Andries
Sint niklaas
1:25:19
HVETE, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Symoens Gustaaf
Stekene
1:07:30
2
Wiedenhof Jan
Middelburg
1:14:30
3
De Bels Lucien
Stekene
1:19:44
4
Verhelst Dirk
Zaamslag
1:25:00
HVETF, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Verhaeghe Rogier
Mariakerke
1:18:50
HVETG, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
D,hanis Lorenzo
Stekene
59:01
DSEN, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mulle Sylvie
Gent
55:28
2
Vanderhallen Karen
Stekene
1:19:42
DVETA, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carla Zegers
Koewacht
1:14:45
DVETB, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
De Clerck Lut
Stekene
1:02:49
DVETC, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Moens Annie
Waarschoot
1:08:37
2
Porbaels Karina
Stekene
1:19:18
DVETD, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
vermeersc Trees
SAS Van gent
1:09:01
Met dank aan de sponsors:
Tuincentrum Th.de Vlieger - RABO Bank Koewacht
DOW Terneuzen - Drankenhandel Wauters -Stuntmarkt
PLUS Verbiest Koewacht - AXA Bank Koewacht (B)
Rest.v.Dijk Koewacht - Transportbedr. Vermeire
Aannemingsbedr. Van der Poel Terneuzen.
Tot de volgende Berlaerloop in 2005
Uitslagen.nl
10-02-2004 20:50