Uitslagenlijst 3e Zandstuve Bosloop 2003/2004

Den Ham Ov - Zaterdag 17 januari 2004

J11, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arno Slinkman
Nieuw Heeten
6:05
2
Niek Slinkman
Nieuw Heeten
6:08
3
Robbin Schulenburg
Rijssen
6:14
4
Robert Tijhuis
Rijssen
6:18
5
Rens Kruiper
Haarle
6:20
6
Lodewijk Wennemars
Nijverdal
6:28
7
Niek Boom
Nieuw Heeten
6:41
8
Nadim van Minnen
Almelo
6:59
9
Luuc Luiten
Holten
7:06
10
Rick Luiten
Holten
7:08
11
Jeffrey Ekkel
Den Ham
7:10
12
Dennis Tijink
Nieuw Heeten
7:11
13
Mart Rensen
Haarle
7:11
14
Pim de Vries
Heeten
7:16
15
Marnix Woertink
Ane
7:21
16
Erik ten Have
Nieuw Heeten
7:56
M11, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chantal Pekkeriet
Holten
6:31
2
Bernadet de Jonge
Vroomshoop
6:50
3
Lynn Meier
Hardenberg
7:08
4
Tess Bosch
Bruchterveld
9:32
5
Annejet Tuinstra
Almelo
9:35
J15, 3.0 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frank ten Brinke
Bergentheim
11:28
2
Ruud Boom
Nieuw Heeten
11:31
3
Bjorn Beldman
Nijverdal
11:53
4
Koen Veldhuis
Nijverdal
12:55
5
Geert Tuinstra
Almelo
13:07
6
Stefan Pekkeriet
Holten
13:38
7
Branco van Minnen
Almelo
13:57
8
Ids Tuinstra
Almelo
14:38
9
Serge Vogelzang
Westerhaar
15:14
10
Roy Vree Egberts
Haarle
15:27
M15, 3.0 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hilde Pape
Vriezenveen
11:34
2
Sanne Woertink
Ane
12:28
3
Nelleke Bosch
Bruchterveld
13:02
4
Jolise Kreuger
Rijssen
13:05
5
Tamara Jannink
Wierden
13:51
6
S. Veurink
Ommen
17:14
V-35, 4.8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen Herbert
Bergentheim
20:20
2
Nijboer
Bergentheim
20:55
3
Hanneke Zijlstra
Vriezenveen
22:52
4
Jenny Jansen
Vroomshoop
23:44
5
Chantelle Franke
Giethoorn
24:14
V35+, 4.8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerda Willems
Ommen
21:01
2
Cobi Pape
Vriezenveen
23:14
3
Karin de Vries
Hengelo
23:47
4
Els Kreuger-Post
Rijssen
24:37
5
Sonja Bos
Geesteren Ov
26:14
6
Berna Bloemhof
Vriezenveen
26:44
7
Gerda Spit
Vriezenveen
26:44
8
Jeanette Scholtens
Velp
26:47
9
Rita Croezen
Westerhaar
28:12
HSEN, 4.8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vincent Kerssies
Westerhaar-Vriezenv
16:08
2
Bert-Jan Haarkamp
Rijssen
16:43
3
Dennis de Vries
Hengelo
16:52
4
Marijn de Jonge
Vroomshoop
17:06
5
Rene de Jager
Sibculo
18:07
6
Hendri Schipper
Sibculo
18:13
7
Jochem van der Giessen
Hardenberg
18:58
8
Gerben Kreuger
Rijssen
19:03
9
Rene Karsten
Nijverdal
20:05
10
Seine Willems
Bergentheim
20:39
11
Rick Willems
Bergentheim
20:39
12
Henk Bos
Vriezenveen
21:04
13
Henk Jan Mels
Vriezenveen
22:05
14
Sander de Wit
Vriezenveen
22:08
15
Patrick van der Velde
Vriezenveen
24:47
H40+, 4.8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard Bouwhuis
Velp
16:40
2
Jan Ekkel
Vroomshoop
16:45
3
Jakob Renkema
Nijverdal
17:00
4
Jan Pieter de Vries
Hengelo
18:10
5
Eduard Kruiper
Haarle
18:18
6
Johan Pape
Vriezenveen
18:49
7
Geert Berkhof
Westerhaar
19:38
8
Marco Vlaming
Ommen
19:55
9
Ron Sloof
Rijssen
20:17
10
Evert Bos
Vriezenveen
20:34
11
Han Jannink
Wierden
21:54
12
Tjerk Tuinstra
Almelo
22:37
13
Jan Timmer
Vroomshoop
24:06
14
Hans Dekker
Vriezenveen
24:45
15
Kees Span
Vriezenveen
34:30
H50+, 4.8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerrit Kuilder
Vroomshoop
19:10
2
Theo Kosters
Goor
20:24
3
Johannes Kuilder
Almelo
22:33
4
Jaap Zijlstra
Vriezenveen
26:30
H60+, 4.8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard Wolterink
Hellendoorn
29:27
VSEN, 9.6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sandra Berenst-Vulink
Vroomshoop
52:28
VVET, 9.6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carla Dubbelman
Zwolle
40:53
2
Simone Neep
Vriezenveen
57:58
HSEN, 9.6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bert Kelder
Den Ham
33:16
2
John Blankhorst
Raalte
35:11
3
Gert Berenst
Vroomshoop
35:56
4
Wim Ramaker
Marienberg
37:48
5
Benno Witzand
Vroomshoop
42:07
6
Robert Timmers
Vriezenveen
44:57
7
Johan Hoek
Almelo
45:30
8
Dirk Hoek
Nijverdal
50:04
9
Robert Boerkamp
Vriezenveen
51:54
H40+, 9.6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Albert Oldehinkel
Radewijk
35:34
2
Henk Oldehinkel
Dedemsvaart
37:17
3
Johannes Akkerman
Dedemsvaart
39:16
4
Tony Ruiter
Den Ham
39:30
5
Arian Wassink
Almelo
40:27
6
Bertus Stegeman
Vriezenveen
41:10
7
Tonny Haandrikman
Gramsbergen
41:25
8
Lucien Popma
Vriezenveen
41:32
9
Andre Spit
Vriezenveen
41:40
10
Roelof Veurink
Den Ham
41:59
11
W. Croezen
Westerhaar
43:01
12
Herman Davenschot
Vroomshoop
43:12
13
Maarten van Minnen
Almelo
43:47
14
H. Veurink
Ommen
44:16
15
B.J. Beldman
Nijverdal
44:28
16
A. Smit
Daarlerveen
46:19
17
Arie Slob
Zwolle
46:23
18
Ruud van Beveren
Zwolle
47:28
19
Nico Wassens
Dedemsvaart
48:14
H50+, 9.6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerrit Jurjens
Vriezenveen
36:29
2
Henk Aalderink
Vriezenveen
39:28
3
Herman Bouwhuis
Den Ham
40:08
4
Ben Valkman
Almelo
41:12
5
F. De Lange
Enter
42:09
6
Bertus van Elbrug
Nijverdal
46:25
7
D. Kristiaans
Vriezenveen
47:21
8
Filip Jalink
Vriezenveen
49:10
9
G. Bolte
Hardenberg
51:19
H60+, 9.6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Fransen
Hasselt
42:59
2
Dirk Gijzen
Vriezenveen
45:45
3
Dieks van Eerbeek
Dalfsen
1:00:54
Hopelijk heeft u genoten en mogen we u bij onze
volgende lopen op 14 februari en 13 maart wederom
verwelkomen. Voor alle uitslagen en de tussenstand
of een reactie op onze wedstrijd: http://avv.host.sk
Wij organiseren op 4 juni voor de tweede keer
The Run ism De Hoekenhof, www.hoekenhof.nl
Organisatie: AV-Vriezenveen. De organisatie bedankt Scouting Azoelen voor
het gebruik van gebouw en Fit Care Fit4Life voor de hoofdsponsoring.
Uitslagen.nl
17-01-2004 00:00