Uitslagenlijst ACO Touwen Crosscompetitie

Ommen - Zaterdag 13 december 2003

M -10, 1,6 KM TRIML.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sasja van Toly
Dalfsen
9:35
2
Finja van Toly
Dalfsen
9:39
J -10, 1,6 KM TRIML.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emiel de Wit
VRIEZENVEEN
7:28
2
Marnix Woertink
Ane
8:25
M -15, 4,0 KM TRIML.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne Woertink
Ane
17:23
2
Aileen van der Neut
Ommen
17:55
3
Simone Veurink
Ommen
22:07
M +16, 4,0 KM TRIML.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maaike Scholten
Vinkenbuurt
19:30
2
Jolanda Eijkelkamp
Ommen
26:13
J -15, 4,0 KM TRIML.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bart Veneman
Ommen
15:30
2
Tom Minkjan
Ommen
17:29
3
Michel Hogenkamp
WITHAREN
18:44
4
David Dennet
Ommen
23:08
J +16, 4,0 KM TRIML.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilco Lohuis
Raalte
15:55
2
Jurrie Kroon
OMMEN
22:05
D -34, 7,6 KM WEDSTR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen Herbert
Bergentheim
34:44
2
Hanneke Zijlstra
Vriezenveen
38:05
3
Henriette Smid
OMMEN
38:36
D +35, 7,6 KM WEDSTR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerda Willems
Ommen
35:18
2
Geertje Boers
Coevorden
41:11
H -39, 7,6 KM WEDSTR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan den Bakker
Ommen
27:18
2
Niek Linckens
Ommen
27:39
3
Richart Willems
Ommen
28:25
4
Rik Minkjan
Ommen
28:31
5
Jan Grissen
Westerhaar
28:49
6
Manfred Boer
Ommen
28:52
7
Gert Berenst
Vroomshoop
28:54
8
Theo Oldehinkel
HARDENBERG
33:09
9
Bart van de Meulen
Zwolle
34:01
10
Bert Dekker
Hollandscheveld
34:19
11
Bertus Jansen
Nijverdal
38:33
H -45, 7,6 KM WEDSTR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Beldman
DALFSEN
29:08
2
Frans Oonk
Almelo
29:13
3
Pieter-Jan Vlaming
Nagel
29:50
4
Marco Vlaming
Ommen
33:22
H +46, 7,6 KM WEDSTR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jakob Renkema
NIJVERDAL
28:53
2
Dirk Wigmans
VAASSEN
30:57
3
Ben Mars
COEVORDEN
31:54
4
Hans Klein
DEDEMSVAART
32:21
5
Marinus Woertink
Ane
32:46
6
Hans Logtenberg
Ommen
33:38
7
E Bos
Vriezenveen
34:33
8
Gerard Beumer
Dalfsen
37:38
9
Nico Wassens
Dedemsvaart
39:03
10
Johannes Kuilder
Almelo
39:36
11
J Beugel
Dwingelo
40:10
12
Jaap Zijlstra
VRIEZENVEEN
43:06
13
Dieks van Eerbeek
Dalfsen
49:45
D +35, 11,6 KM WEDSTR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hermie Drenth
ZWOLLE
53:40
2
Joke Lubberding
Vriezenveen
56:09
H -39, 11,6 KM WEDSTR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bert Kelder
Den Ham
42:54
2
E Post
Bergentheim
44:40
3
Sander Braaksma
ELBURG
46:32
4
Wim Wolf
ELBURG
47:45
5
Gerard Reimink
Lemlerveld
47:55
6
Wim Ramaker
Marienberg
48:10
7
Bert Luchies
VROOMSHOOP
51:35
8
Rob Beker
Zwolle
56:18
H -45, 11,6 KM WEDSTR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Andre Nije Bijvank
Haarle
44:43
2
Harm Kooiker
Rouveen
44:46
3
Henk Meppelink
Gramsbergen
45:47
4
Harry Breukelman
Hardenberg
46:38
5
A de Lange
Hardenberg
49:25
6
Roel Altena
HARDENBERG
49:57
7
H Enoch
Den Ham
53:41
H +46, 11,6 KM WEDSTR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Albert Oldehinkel
Radewijk
43:55
2
Roelof Hutten
BRUCHTERVELD
44:38
3
Gerrit Jurjens
Vriezenveen
45:56
4
Ronald Verstappen
Deventer
46:47
5
Johannes Akkerman
Dedemsvaart
50:15
6
Freek Vosjan
Hardenberg
52:47
7
Jaap den Bakker
ommen
53:46
8
Fokke Wind
Den Ham
55:13
ATLETEN BEDANKT VOOR JULLIE SPORTIEVE INZET
VOLGENDE BOS- EN CROSSLOOP OP
10 JANUARI 2004 EN 21 FEBRUARI 2004
zie ook de website WWW.ACOTOUWEN.TK
UITSLAGEN OP INTERNET? WWW.ACOTOUWEN.TK OF WWW.UITSLAGEN.NL
5E TOUWEN HALVE MARATHON ZATERDAG 3 APRIL 2004
HOOFDSPONSORS: TOUWEN TAPIJT EN GORDIJNEN - OMMEN
VAN ELDEREN + PARTNERS ACCOUNTANTS, BELASTING ADVISEURS
Uitslagen.nl
14-12-2003 22:27