| | | | | Uitslagenlijst Snertloop
Nieuw Schoonebeek - Zaterdag 13 december 2003
, 5 KM VROUWEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Schrader, Anna
Loopgroep Emlicheim
12:25
2
Reiners, Vadine
Loopgroep Emlicheim
12:26
3
Haandrikman, Gina
Loopgroep Emlicheim
15:12
, 5 KM MANNEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Schuhrmann, Stefan
Loopgroep Emlicheim
10:26
2
Jaron, Kuast
Loopgroep Emlicheim
11:15
3
Stroer, Bram
Loopgroep Emlicheim
13:38
4
Veen van der, Paul
Loopgroep Emlicheim
13:39
, KM VROUWEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Schepers, Annemarie
Leeuwarden
28:24
3
Veen van der, Annie
Loopgroep Klazienave
29:16
4
Berens, Esther
Loopgroep Schoonebee
29:45
5
Kuiper, Monique
Loopgroep Klazienave
31:04
6
Es van, jesien
Loopgroep Schoonebee
32:24
7
Koops, Patricia
Loopgroep Schoonebee
32:26
10
Lammers, Angela
Loopgroep Schoonebee
33:08
11
Pruim, Regina
Loopgroep Klazienave
33:42
12
Veenker, Riet
Loopgroep Schoonebee
33:52
13
Exel, Leny
Loopgroep Schoonebee
36:06
14
Laan van der, Femie
Loopgroep Schoonebee
38:52
, KM MANNEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jagt, markwin
Klazienaveen
19:07
3
Nifco, Kalus
Loopgroep Emlicheim
20:00
4
Snijders, Erik
Schoonebeek
20:41
6
Wessel, Dolf
Loopgroep Klazienave
22:50
12
Schonewille, Karst
Klazienaveen
27:55
14
Levelink, Ruud
Nieuw Schoonebeek
28:31
, KM VROUWEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Woerden Van, Rachma
Loopgroep Schoonebee
40:44
2
Bosman, Anita
Loopgroep Klazienave
41:23
3
Rijk de, Marietje
Klijndijk
46:24
4
Eleveld, Ineke
Loopgroep Klazienave
48:18
5
Berens, Judith
Loopgroep Schoonebee
52:09
7
Snijders, Bianca
Loopgroep Schoonebee
57:49
8
Driehuizen, Ingrid
Loopgroep Schoonebee
57:50
9
Mettes, Ellen
Loopgroep Schoonebee
1:00:42
10
Veldhuis, Lisette
Loopgroep Schoonebee
1:00:49
11
Levelink, Marianne
Loopgroep Schoonebee
1:00:49
, KM MANNEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Hemme, Marcel
Barger Oosterveld
39:04
5
Nieters, Harrie
Loopgroep Klazienave
40:43
6
Nuit van, L.
Loopgroep Klazienave
41:19
7
Wesseling, Herrie
Loopgroep Klazienave
41:29
9
Engels, Gerrit
Loopgroep Klazienave
42:48
10
Kuhl, Jos
Loopgroep Klazienave
43:32
11
Heinz, Stroeve
Loopgroep Emlicheim
43:36
13
Beerling, Bennie
Loopgroep Schoonebee
44:09
15
Scheffer, Erik Jan
Loopgroep Schoonebee
44:56
17
Es van, Peter
Loopgroep Schoonebee
46:13
18
Kruise, Dirk
Loopgroep Klazienave
46:25
19
Groot de, Andre
Loopgroep Klazienave
46:27
20
Vellinga, Adriaan
Loopgroep Klazienave
46:28
21
Dubbelboer, H.
Loopgroep Klazienave
46:35
24
Schuurman, Jaap
Loopgroep Klazienave
47:54
26
Sikkes, Bote
Loopgroep Klazienave
48:26
27
Hendriks, Harm
Loopgroep Klazienave
48:26
28
Kramer, Harrie
Loopgroep Schoonebee
48:44
31
Bryan
Loopgroep Klazienave
49:29
34
Hilbolling, Henk
Nieuw Doordrecht
51:33
35
Schepers, Geert
Nieuw Schoonebeek
51:56
37
Niers, G.
Loopgroep Schoonebee
52:15
38
Scherpen, G.
Loopgroep Schoonebee
52:31
41
Sprenkels, Charles
Bargeer Compascuum
54:55
Uitslagen.nl
13-12-2003 00:00