Uitslagenlijst Mardenkro Enclave Cross

Baarle Nassau - Zondag 7 december 2003

MPC, 990 MPUPBC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cathelijn Peeters
Atledo
4:30
2
Xante Janssens
Gloria
4:50
3
Lynn Staes
Gloria
4:58
4
Ilse Bernaerts
Baarle Nassau
5:03
5
Merel den Dikken
Gloria
5:06
6
Roosmarijn den Dikken
Gloria
5:29
7
Suzanne Kools
Gloria
5:31
8
Sylvia Egberts
Attila
5:53
9
Fabienne van de Rakt
Gloria
6:00
10
Lindy van den Broek
Gloria
6:16
MPB, 990 MPUPBC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daphne van der Lee
ACW '66
4:11
2
Tess van den Assem
Scorpio
4:11
3
Laura Rijvers
Gloria
4:19
4
Samatha Koppens
Attila
4:39
5
Fleur Spapens
Attila
4:44
6
Anne Bastiaansen
Gilze
4:45
7
Yessa Meijs
AV Oirschot
5:26
JPC, 990 JPUPBC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daniel van den Corput
Gloria
4:31
2
Luuk Oomen
Strijbeek
4:46
3
Pim Kocx
Attila
5:02
JPB, 990 JPUPBC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Guus Donkers
ACW '66
4:35
2
Andre Faesen
Attila
4:41
3
Bart Hermans
Gloria
4:43
4
Sam Schrover
Attila
4:47
5
Thomas D'Hooghe
Scorpio
4:49
6
Martijn Peeters
Gloria
4:50
7
Stijn van Son
ACW '66
4:53
8
Wouter Struijs
Scorpio
5:10
9
Maarten Hendrickx
Gloria
5:16
MPA, 990 MPUPA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Hoogers
AV Oirschot
3:45
2
Roos Sprengers
ACW '66
3:48
3
Susanne van der Lee
ACW '66
3:49
4
Renate Galle
Attila
3:58
5
Stevie Engels
Attila
4:05
6
Tessa Berens
Tilburg Road Runners
4:06
7
Lieke Gloudemans
Attila
4:09
8
Silvie Coppelmans
Attila
4:11
9
Tanita Hofmans
ACW '66
4:12
10
Kaat Knevels
Gloria
4:13
11
Ines Verheijen
Gloria
4:13
12
Vivianne Faesen
Attila
4:13
13
Kaylee van de Par
Spiridon
4:14
14
Kim de Ruyter
Attila
4:19
15
Danique van Schendel
Scorpio
4:20
16
Robin de Rooy
Gloria
4:21
17
Didi Deckers
Gloria
4:21
18
Bregje van Grinsven
Spiridon
4:27
19
Marit van Hoek
Spiridon
4:29
20
Maartje van Gestel
Gloria
4:36
21
Eva van den Assem
Scorpio
4:38
22
Claudia Zoontjens
Attila
4:41
23
Hanne Stuijk
Gloria
4:43
24
Tess Ackermans
Scorpio
4:44
25
Jeske Swart
Attila
4:50
26
Violetta Egberts
Attila
4:51
27
Marit de Roij
Attila
4:52
28
Amber Beekers
Scorpio
4:53
29
Sanne Werkhoven
Attila
4:53
30
Rowen Stravers
Spiridon
4:57
31
Macy Speijers
Attila
5:08
32
Katie van den Wijngaar
Gloria
5:12
33
Noortje Meesters
Attila
5:13
34
Steffie Martens
Gloria
5:25
35
Charlotte Snel
Scorpio
5:29
36
Iris Verhoeven
Gloria
5:36
37
Nicky van den Broek
Gloria
6:40
JPA, 990 JPUPA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bob van Pelt
Attila
3:34
2
Bart Spangenberg
Scorpio
3:40
3
Tom Meijs
AV Oirschot
3:40
4
Thomas Oosterhuis
Vlissingen
3:41
5
Ruben Zwemstra
Scorpio
3:53
6
Teun Schröver
Attila
4:00
7
Ruben Tombrock
ACW '66
4:06
8
Stefan Kok
Attila
4:10
9
Jemey Koning
Attila
4:11
10
Anthony Tuijtelaars
Gloria
4:14
11
Roy Bernaerts
Baarle Nassau
4:16
12
Vincent van Nimwegen
Gloria
4:19
13
Rutger Koppelaar
Parthenon
4:20
14
Scott Poppelaars
Scorpio
4:23
15
Yoeri Beumer
Scorpio
4:24
16
Maarten van der Veeken
Gloria
4:26
17
Martijn Kok
Attila
4:26
18
Gijs Lemans
Gloria
4:27
19
Pieter Coppelmans
Attila
4:29
20
Tim Ackermans
Scorpio
4:43
21
Ot Aertsen
Attila
4:48
22
Toon Schoenmakers
Gloria
4:48
23
Bart Peters
Gloria
4:52
MJD, 1420 MJUND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marion van der Wansem
LADB
5:11
2
Lieke Wolters
DAK
5:22
3
Dana Zigelboim
ACW '66
5:28
4
Kiek Gimbrere
Attila
5:30
5
Admay van Oevelen
Achil '87
5:31
6
Naomi Udo
Parthenon
5:37
7
Tatjana Simoiu
Parthenon
5:38
8
Nikki Tromp
AV Oirschot
5:41
9
Jessica Faesen
Attila
5:42
10
Leona van de Wiel
DAK
5:44
11
Karen Vermeer
Attila
5:48
12
Jonat Zigelboim
ACW '66
5:51
13
Christel Gallé
Attila
6:05
14
Marlou Vissers
Atledo
6:32
15
Lizzy Boudewijns
Atledo
6:34
16
Laura Michielsen
Gloria
6:45
17
Lisa Horsman
Attila
6:51
18
Veroline Schoorl
Attila
7:36
19
Bente Aertsen
Attila
7:58
20
Aniek Jong
Attila
9:13
JJD, 1980 JJUND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Matthieu de Haan
Attila
7:29
2
Rick Dauwerse
Scorpio
7:36
3
Johan Oosterhuis
Vlissingen
7:38
4
Paul van Beurden
Attila
7:45
5
Jeroen Simons
Attila
8:00
6
Bob Peters
Attila
8:05
7
Stephan Stuijk
Gloria
8:10
8
Hugo Buylinckx
Achil '87
8:10
9
Rick van Gils
Attila
8:12
10
Florian van den Corput
Gloria
8:12
11
Martijn Marisael
Gloria
8:16
12
Joeri Coolen
Attila
8:20
13
Bas Huijben
Attila
8:20
14
Ruud Rooswinkel
Attila
8:24
15
Sjoerd Roovers
Atledo
8:25
16
Koen Michielsen
Gloria
8:29
17
Ward Ramaker
Scorpio
8:31
18
Glenn van Hamond
Attila
8:33
19
Teun de Kort
ACW '66
8:39
20
Bram Kocx
Attila
8:45
21
Jens Verheijen
Gloria
9:10
22
Nick van Dijke
Gloria
9:13
23
Rens der Kinderen
AV Oirschot
9:14
24
Jeroen Hoogers
AV Oirschot
9:16
25
Thijs Verschuren
Scorpio
9:24
26
Rene der Kinderen
AV Oirschot
9:27
27
Jens Vermeulen
Scorpio
9:39
28
Frank van Tilborg
Gloria
9:52
29
Berry Bastiaansen
Gilze
10:21
30
Roy Verschueren
Gloria
11:46
MJC, 1980 MJUNBC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gaitrie LALTA
PAC
7:08
2
Soraya Zwemstra
Scorpio
7:30
3
Judith Weijters
Attila
7:45
4
Aicha de Haan
Attila
7:48
5
Kirsten Jeras
Ulvenhout
7:52
6
Nikki Hendrikx
Attila
7:58
7
Penny Vissers
Scorpio
8:05
8
Yvonne van Veen
DAK
8:25
9
Jamie Klaassen
Attila
8:26
10
Kyra van Eekelen
Achil '87
8:36
11
Liset Olijve
ACW '66
9:05
12
Channa Smit
DAK
9:07
13
Donja Laurijsen
Atledo
9:55
14
Fieke Remeijsen
Gloria
11:22
MJB, 1980 MJUNBC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fanny van Maanen
PAC
7:07
2
Laura van den Hout
Attila
7:10
3
Lotte Jacobs
HAC
7:11
4
Stefanie Pooyé
Sprint
7:14
5
Kelly Koppelaar
Parthenon
7:43
6
Marigje Jansen
ACW '66
8:01
7
Yvet van der Sterren
DAK
8:13
8
Marloes van Loon
ACW '66
8:19
9
Chantal Snoeren
Waalwijk
8:41
10
Jolien de Haan
ACW '66
8:44
11
Colinda van Beurden
DAK
8:45
12
Marleen van de Boogaar
Scorpio
9:00
13
Marlou van Puijenbroek
Gloria
9:35
14
Gina de Graaf
ACW '66
11:07
MJA, 2410 MJUNA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anneleen Abeel
9:03
2
Nicole Simons
Attila
10:35
3
Evy Matieu
Waalwijk
10:55
4
Jeanet van Loon
ACW '66
11:49
JJC, 2410 JJUNC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin van Sunten
Atledo
8:26
2
Eric Szigetti
Attila
8:37
3
Thieu Wevers
AV Oirschot
8:50
4
Kevin van Gestel
Attila
8:53
5
Siebe Tijssen
Attila
9:08
6
Bas Castelijns
Scorpio
9:09
7
Koen Weijters
Attila
9:15
8
Adriaan Vugts
Attila
9:19
9
Erik Roeloffs
Loopteam Ed Sligcher
9:21
10
Joris Bruurs
Gloria
9:34
11
Stefan van Schendel
Scorpio
9:41
12
Bart Candel
Atledo
9:44
13
Tim van Pelt
Attila
10:00
14
Steven de Kok
Goirle
10:07
15
Niels Jacobs
HAC
10:13
16
Webley Sprengers
ACW '66
10:44
17
Sander van den Corput
Attila
11:06
18
Jeroen der Kinderen
AV Oirschot
11:32
19
Gert-Jan Verheyen
Gloria
12:47
20
Bobby Koops
Scorpio
13:10
JJB, 2410 JJUNAB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corne Boutkam
Typhoon
7:27
2
Ron Szigetti
Attila
7:37
3
Tibor Peters
Attila
7:44
4
Maikel van Eekelen
Achil '87
7:51
5
Michael Klaassen
Attila
7:59
6
Sander Ogink
Tilburg Road Runners
8:19
7
Bjorn de Laat
Achil '87
8:22
8
Maarten van Zeggeren
Parthenon
8:23
9
Niels de Jong
Tilburg Road Runners
8:36
10
Jip Gimbrere
Tilburg
8:46
11
Tom Beving
Papendrecht
8:47
12
Freek Gerritsen
Scorpio
8:51
13
Jeroen Provoost
Scorpio
8:54
14
Mike Rasenberg
Attila
8:55
15
Teun Zoontjens
Tilburg Road Runners
8:56
16
Edwin Bruurs
Gloria
9:00
17
Tom Michielsen
Gloria
9:01
18
Luuk Brouwers
Scorpio
9:14
19
Jeroen Stasse
Scorpio
9:18
20
Alexander Laros
Gloria
9:18
21
Gijs Franken
Tilburg
11:26
22
Steven Vercaigne
Gloria
11:29
JJA, 2410 JJUNAB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gijs Peters
Attila
7:11
2
Marco Vermond
DAK
7:16
3
Jordy Smilde
Attila
7:29
4
Marco Keijsers
Scorpio
7:44
5
Luc Wevers
AV Oirschot
7:57
6
Stijn Rutten
Atledo
8:28
7
Roel Spierings
DAK
8:33
8
Fabian Verdaas
Scorpio
8:58
RECR., 4200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roy Mantel
Rijen
18:18
2
Jeanne van Zon
Tilburg
19:30
3
Harrie van Tilburg
Baarle Hertog
20:11
4
Luc de Theije
20:13
5
Danny Cranenburg
Tilburg
20:27
6
Henk Ligtvoet
Goirle
20:42
7
Aned Lafebre
Tilburg
20:57
8
Petra van Nimwegen
Baarle Nassau
21:25
9
Leo van Tilburg
Baarle Hertog
21:39
10
J. van Zon
Baarle Nassau
21:42
11
Corne van Laarhoven
Goirle
23:23
12
Henk Leijten
Baarle Nassau
24:15
13
Kim Ligtvoet
Goirle
24:18
14
Sonja Markowski
Rotterdam
24:24
VSEN, 4200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Conny van den Ouweland
LADB
15:27
2
Anne Vergunst
Scorpio
16:32
3
Wieke Bastiani
Scorpio
17:22
4
Rika Klerks
DAK
18:30
5
Sonja Hogerbrugge
Waddinxveen
18:35
6
Linda Rutten
Atledo
18:48
7
Marieke van Wingerden
Scorpio
20:06
8
Ilone Verdaas
Scorpio
20:36
9
Gesina Brooymans
Sprint
23:17
V35, 4200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlien van Beek
LADB
15:49
2
Edith van Beers
Baarle-Hertog (BEL)
16:08
3
Jolanda Vos
Spiridon
17:18
4
Loes van den Biggelaar
Scorpio
17:44
5
Petra Raasveld
Sprint
17:48
6
Ria Musters
DAK
18:19
7
Tiny Rutten
Atledo
18:37
8
Joke van Gils
Atledo
18:52
9
Lia Verbeek
Attila
18:55
10
Marjorie van de Hout
Attila
19:04
11
Els van de Pas
DES
19:41
12
Renild Struyfs
Weelde
20:40
13
Ine van der Voort
Attila
20:55
RECR., 8400 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janus Kerkhofs
Reusel
32:35
2
Tonnie Bastiaansen
Sprundel
32:39
3
Sabine van de Reijt
Breda
32:52
4
Ad van Beek
Etten-Leur
34:07
5
Marijke von Bergh
Tilburg
34:09
6
Walter Leuris
Baarle Hertog
36:14
7
Jan Kokx
Alphen Nb
36:19
8
Toon Bax
Alphen Nb
38:01
9
Corne Poppelaars
Teteringen
38:08
10
Marie-Josee v.d. Corpu
Baarle Nassau
38:17
11
Leo de Jong
Dongen
38:22
12
Roger Lafebre
Tilburg
38:29
13
Marion de Wolf
Bavel
38:30
14
Pieter de Dikken
39:06
15
Marcel van Heusden
Breda
39:28
16
Leny Rockx
Terheijden
39:35
17
Loek Eykelenboom
Rotterdam
40:03
18
Rob de Ree
Molenschot
40:07
19
Leo Boeije
Rijen
40:10
20
Kees Heirbaut
Roosendaal
40:24
21
Julien Leemans
Baarle Hertog
40:32
22
Henk den Rooyen
Hooge Zwaluwe
40:55
23
Jack Stuifmeel
Prinsenbeek
41:17
24
Corrie v. Oosterwijck
Bavel AC
41:37
25
Chris Sprengers
Kaatsheuvel
42:03
26
Ingrid Verstappen
Baarle Nassau
42:09
27
Louis de Koning
Rijsbergen
42:36
28
Harm Noppen
Zevenbergen
42:55
29
Kor Luckman
Baarle Nassau
42:57
30
Lucia Verschueren
Baarle+Hertog
43:19
31
Bas Bendijk
Nieuwpoort
43:43
32
Walter van Oosterhout
Breda
43:45
33
Henk Doreleijers
Tilburg
44:32
34
Erik de Rooy
Tilburg
44:38
35
Ad Martens
Gilze
45:21
36
Erik van Vugt
Breda
45:22
37
Rosita Godrie
Terheijden
45:28
38
Marjo Klijn
Kaatsheuvel
45:52
39
Peggy Peeters
Baarle-Hertog (BEL)
46:22
40
Elly Galle
Tilburg
46:30
41
Ad Struijs
Breda
47:09
42
Aaron Peters
Utrecht
47:23
43
Paula Verhoeven
Baarle Nassau
48:37
44
Ria Nous
Breda
48:44
45
Marije Peters
Utrecht
48:50
46
Sjaak Klaassen
Rotterdam
51:27
47
Ben de Roos
Breda
51:35
48
Michel Tonino
Breda
52:21
49
Ingrid Quirijns
Hooge Zwaluwe
55:49
50
Jan Weterings
Baarle Nassau
56:07
51
Esther Gankema
Utrecht
MSEN, 8400 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jawad Bouzani
Rotterdam Atletiek
27:56
2
Leonard van Putten
Delta Sport
27:57
3
Martijn Vos
Tilburg Road Runners
28:44
4
Rob Maas
Sprint
28:49
5
Geert-Jan Wassink
Rotterdam Atletiek
28:49
6
Bastiaan Boschker
Rotterdam Atletiek
29:10
7
Jeroen Maas
Parcival
29:28
8
Marco Ramaekers
PSV
29:34
9
Edwin Stolk
Flakkee
29:38
10
Mar-Hein van de Wiel
DAK
29:59
11
Pim Vergunst
Scorpio
30:15
12
John Tang
DAK
30:30
13
Stefan de Laat
Achil '87
30:37
14
Corné van Oirschot
Tilburg Road Runners
30:45
15
Robert van Heijst
DAK
30:50
16
Twan Adams
Loopgroep PK
30:54
17
Joery Kouwenberg
Attila
30:56
18
Rob Hooning
Tilburg Road Runners
31:12
19
Jeroen Overdijk
Tilburg Road Runners
31:18
20
Paul Vissers
Tilburg Road Runners
31:29
21
Arno Hulshof
Sprint
32:00
22
Geert Abrahams
Achil '87
32:12
23
Roger Koch
Sprint
32:30
24
Harry Beekmans
DAK
33:02
25
Ad van den Berk
Tilburg Road Runners
33:11
26
Jan-Pieter van der Vlu
Tilburg Road Runners
33:28
27
Jeroen Farla
Atledo
33:42
28
Kristian de Lange
Sprint
33:52
29
Ralph Jacobs
Atledo
34:06
30
Taco Jansen
Scorpio
34:12
31
Berry Blankers
Scorpio
34:37
32
Hans Staps
Tilburg Road Runners
36:24
33
Niek van der Sanden
Attila
40:18
34
Jawad Bouzani
Rotterdam Atletiek
44:43
M40, 8400 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Willemse
Tilburg Road Runners
28:16
2
Hans van Wegen
Spiridon
29:19
3
Tini de Laat
DAK
30:24
4
Jack van Ginneken
Spiridon
30:39
5
Eddy van Steenbergen
Weelde
30:53
6
Friedy de Jong
Atledo
31:00
7
Luud Rutten
Atledo
31:42
8
Jack van Broekhoven
Attila
31:47
9
René Weijters
Taxandria
31:50
10
Berrie Zoontjes
Tilburg Road Runners
32:04
11
Jos van Gils
Atledo
32:56
12
Marcel Cools
Sprint
33:57
13
Hens Koreman
Atledo
34:03
14
Ad Embregts
Atledo
34:08
15
Kees Vissers
Road Runners Etten-L
34:18
16
Cor Huijben
Atledo
35:08
17
Theo Walbeek
VOAB
35:21
18
Adrie van den Wijngaar
Sprint
35:53
19
Johan Stokkel
Attila
36:06
20
Hans Drijvers
Attila
36:59
21
Pierre Janssens
Tilburg Road Runners
37:59
22
Tian Beekers
Scorpio
39:22
23
Maarten Tromp
AV Oirschot
40:15
M50, 8400 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John van der Wansem
LADB
28:38
2
Wim Ogink
Tilburg Road Runners
31:32
3
Kees Vermijs
Atledo
33:17
4
Gerard Wouters
Spiridon
33:45
5
Ton van Exsel
Veteranen Nederland
34:36
6
Frits Claassens
Attila
35:15
7
Jan van Liempt
Atledo
35:27
8
André Aarts
Scorpio
36:17
9
Jos Boetzkes
Sprint
36:54
10
Ap Ramaker
Scorpio
37:34
11
Tom Hessels
Hooge Zwaluwe
38:24
12
Kees Loose
VOAB
38:57
13
A Akkermans
Sprint
39:47
14
Winy Knippen
Tilburg Road Runners
41:15
15
Ad van Vugt
Sprint
45:24
M60, 8400 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Keijzers
Sprint
35:46
2
Henny Smits
Atledo
40:56
3
Bert Oomen
Road Runners Etten-L
41:00
MRECR, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rene Meijers
Roosendaal
1:26:11
2
Kees Koek
Breda
1:26:23
3
Ad van de Heijning
Alphen Nb
1:27:53
4
Willy Peetermans
Vorst (BEL)
1:28:44
5
Gust Huijben
Alphen Nb
1:30:15
6
Jos Michielsen
Baarle Hertog
1:31:51
7
N. van Hest
Alphen Nb
1:31:55
8
Cees Nooren
Baarle Hertog
1:32:01
9
Keees Pijnenburg
Dongen
1:32:28
10
Jules Marse
Hilvarenbeek
1:32:50
11
Jan van Drunen
Tilburg
1:33:28
12
Ron Franken
Oosterhout Nb
1:33:29
13
Tjeu Mennen
Meijel
1:33:40
14
Ad van de Heijning
Alphen Nb
1:34:07
15
Ruud Tuijtelaars
Dongen
1:34:19
16
Daniel Donckers
Ravels
1:36:13
17
Dick Zwanink
Goirle
1:36:25
18
Leo van de Wassenberg
Hilvarenbeek
1:36:28
19
Fons vd Heijning
Gilze
1:37:51
20
Briek van Waes
Breda
1:38:13
21
Kali van de Kimmenade
Breda
1:38:58
22
Dirk Leemans
Weelde
1:40:16
23
Marc de Smedt
Antwerpen
1:40:48
24
Marc Terreur
Hoogstraten (BEL)
1:41:15
25
Paul van den Elshout
Terheijden
1:41:22
26
Hans Veltman
Tilburg
1:42:25
27
Leo Dijkhuizen
Drunen
1:42:42
28
Peter van Gils
Rhoon
1:43:03
29
Tini Alewijn
Baarle Nassau
1:43:36
30
Gert Rijsdijk
Heerjansdam
1:44:37
31
Henrie Rombout
Heerjansdam
1:44:38
32
Wiekie van Es
Breda
1:46:18
33
Bart Buijtendijk
Dordrecht
1:47:05
34
Jan van der Put
Dongen
1:48:27
35
Eli Smits
Nieuwendijk Nb
1:49:15
36
Kees Halters
Sprundel
1:50:24
37
Bernd Struijs
Oosterhout Nb
1:50:40
38
Dirk Leemans
Weelde
1:52:39
39
Louis van Ekkendonk
Tilburg
1:52:42
40
Bart van Veen
Terheijden
1:53:24
41
W van Diggelen
Rijswijk Nb
1:54:41
42
Jos Schellekens
Tilburg
1:55:33
43
Jan van Hees
Ravels (BEL)
1:55:44
44
Herman Slings
Dinteloord
1:57:40
45
Leo Keuppens
Essen
1:58:24
46
Ad Roovers
Terheijden
2:05:19
47
Jan Koyen
Hoogstraten (BEL)
2:05:51
VRECR, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janne Druijn
Zeewolde
1:43:02
2
Hanneke Bakkum
Prinsenbeek
1:46:18
3
Willy Verdaas
Bavel
2:05:19
4
Griet Praet
2:05:51
MSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcel Laros
Scorpio
1:09:52
2
Ad de Bruijn
PSV
1:12:46
3
Jack van Avendonk
Attila
1:14:45
4
Gerry van Helmond
Spiridon
1:18:55
5
Frank Scheutjens
Fortuna '67
1:25:47
6
Alwin Krijgsman
Sprint
1:40:20
7
Andre van Nieuwenhuijz
THOR
1:57:40
M40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Hendrickx
Hoogstraten (BEL)
1:16:50
2
Jan Broeders
Spiridon
1:19:08
3
Jan Menssen
Spiridon
1:19:56
4
Wout Graafmans
Spiridon
1:20:08
5
Arie Visser
Avantri
1:21:28
6
Henk Bruijns
Spiridon
1:23:37
7
Sjef van Beers
AVR '69
1:24:35
8
Peter Scheutjens
Marvel
1:24:52
9
Guido Verschueren
Arendonk
1:26:09
10
Emiel Dierckx
Herenthout (BEL)
1:26:50
11
Roland Robinson
HAC
1:27:24
12
Nico van den Heuvel
Avantri
1:27:33
13
Herman Krijnen
DJA
1:27:56
14
Kees Verplanke
Sprint
1:28:20
15
Peter Peeters
Achil '87
1:28:38
16
Jan van Dommelen
Achil '87
1:29:26
17
Gerard Stoop
Sprint
1:30:56
18
Laurens Beks
Sprint
1:32:39
19
Jos Bruurs
Sprint
1:33:35
20
Peter Loouen
Sprint
1:33:36
21
Wil Mantel
Spiridon
1:33:43
22
Frans Beyens
Oud Turnhout (BEL)
1:36:22
23
Luc van Wetering
Ravels (BEL)
1:36:41
24
Wouter Schelvis
Sprint
1:37:00
25
Luc Verbeek
Poppel
1:37:58
26
Frans Antonissen
Sprint
1:38:25
27
Erik Oomes
Sprint
1:41:47
28
Rien Smalheer
Sprint
2:03:12
M50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlie Snijders
DAK
1:25:14
2
Hans van Gils
Sprint
1:25:23
3
Piet Wuijster
Avantri
1:27:05
4
Jan van de Lee
DAK
1:27:54
5
John Musterd
Sprint
1:28:11
6
Leo van Avendonk
AVR '69
1:31:26
7
Henk Vissers
Sprint
1:32:36
8
Henk Verschoof
Rotterdam Atletiek
1:34:10
9
Kees van Endschot
Loopgroep PK
1:34:58
10
Jos van Uden
Schijndel
1:39:18
11
John Nooyen
Rotterdam Atletiek
1:41:38
12
Gerard Roovers
Hercules
1:41:59
13
Ad Nous
Sprint
1:42:15
14
Ari Borgstijn
De Koplopers
1:46:06
15
Piet Hoogervorst
Sprint
1:47:22
16
Rien van der Aa
Sprint
1:50:08
17
Jan Frijters
THOR
1:56:17
M60, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Olieslagers
Gloria
1:32:11
2
Antoon Voermans
Sprint
1:41:46
3
Harrie Loijens
Achil '87
1:47:01
4
Ad van Hees
Sprint
1:50:03
5
Toon van den Boer
Sprint
1:50:58
6
Joop van der Pas
Taxandria
1:58:59
VSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carina Groenveld
Energie
1:43:01
V35, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ineke Stofmeel
THOR
1:29:15
2
Gerda Nouws
DJA
1:41:53
3
May Timmermans
Oud Turnhout (BEL)
1:48:25
4
Mies Kuipers
Sprint
2:03:22
www.uitslagen.nl
09-12-2003 22:24