Uitslagenlijst Voorne 10 Mijl

Brielle - Zondag 7 december 2003

MSEN, 10 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen van Damme
Loopteam Ed Sligcher
47:32
2
Wim Padmos
Voorne Atletiek
51:09
3
Gustave-Ombouma Ngoye
AV Gouda
52:34
4
Fouad Fertoute
Spirit Oud Beijerlan
53:08
5
Sandor Bron
AV Gouda
53:51
6
Mohamed Ben Sabahia
Sparta
53:55
7
Rob van der Want
Rotterdam Atletiek
53:57
8
Frans Reuvers
THOR
55:23
9
Edy da Silva
Rotterdam Atletiek
55:27
10
Gerard Droog
Rotterdam Atletiek
55:34
11
Rachid Fadis
Spark
56:15
12
Ernst Bovenkamp
De Koplopers
56:24
13
Mark Hamer
Rotterdam Atletiek
56:31
14
Maurits Heikoop
Loopgroep PK
57:08
15
Marty de Leij
Parthenon
57:09
16
Herman Couperus
AV Gouda
57:15
17
Maurits Heikoop
Loopgroep PK
57:25
18
Niels Koole
Dynamica
57:31
19
Erik Klooster
AV Papendrecht
57:33
20
Jan Verwijs
Energie
57:35
21
Yuri Verolme
Voorne Atletiek
58:02
22
Pieter Klem
Flakkee
58:03
23
Wil Kouwenhoven
PAC
58:19
24
Rob Smit
De Koplopers
58:36
25
Dennis Kaspori
PAC
58:59
26
Pieter Heggen
Loopgroep PK
59:13
27
Pascal van Norden
AV Gouda
59:19
28
Andr‚ Melissant
Flakkee
59:20
29
Ferry ten Hove
Spark
59:26
30
Anton Kool
AV Gouda
59:53
31
Theo Stam
Spirit Oud Beijerlan
1:00:31
32
John Ketelaars
PAC
1:00:42
33
Gerard Trommel
Ilion
1:00:45
34
Joop Helbers
Voorne Atletiek
1:00:54
35
Frans vd Hoek
Waterweg
1:01:00
36
Roeland Sorber
PAC
1:01:18
37
Maarten van Veen
Rotterdam Atletiek
1:01:20
38
Thoman White
Voorne Atletiek
1:01:28
39
Erik van de Meer
Voorne Atletiek
1:01:41
40
Harold van Balkom
Rotterdam Atletiek
1:01:50
41
Rob Amen
Rotterdam Atletiek
1:01:56
42
John Visser
Fortuna
1:01:59
43
Ab Snoeij
Voorne Atletiek
1:02:12
44
Remco Schraven
Voorne Atletiek
1:02:40
45
Robbert de Jong
Fortuna
1:03:05
46
Jeroen Segers
Veteranen Nederland
1:03:24
47
Dave Staal
PAC
1:03:29
48
Peter Koedood
Waterweg
1:03:45
49
Daniel Grose
De Koplopers
1:04:18
50
Ferhat Özdemir
Voorne Atletiek
1:04:28
51
Peter van der Valk
Energie
1:04:33
52
Jos Hopman
PAC
1:05:58
53
Jan Verburg
Voorne Atletiek
1:06:05
54
Mike Vloemans
PAC
1:06:25
55
Michael van Cleeff
PAC
1:06:31
56
Martin van Wijk
Flakkee
1:07:01
57
Peter Kegel
PAC
1:07:22
58
Wilco Hoogendoorn
PAC
1:08:01
59
Perry Vrisekoop
Rotterdam Atletiek
1:08:02
60
Ron Dik
AV Gouda
1:08:34
61
Andre Aslander
AV Papendrecht
1:08:54
62
Patrick van de Kerkhof
Loopgroep PK
1:09:46
63
Jaap Buyh
Zuiderster
1:10:18
64
Michel Kooyman
Rotterdam Atletiek
1:10:22
65
Edwin de Blois
Fortuna
1:10:57
66
Jesus Caeiro Mauzo
Loopgroep PK
1:11:10
67
Erik Hendriks
PAC
1:11:33
68
Peter Noordam
Waterweg
1:11:57
69
Paul Hijmans
Fortuna
1:12:00
70
Lennart den Hoed
Parthenon
1:13:48
71
Peter de Heij
Fortuna
1:15:25
72
Wilfred Barendse
Voorne Atletiek
1:15:38
73
Martin de Jong
Fortuna
1:17:23
74
Gilbert Post
Waterweg
1:18:06
75
Peter de Wit
Voorne Atletiek
1:24:15
76
Michiel Huizinga
De Koplopers
1:26:09
M40, 10 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Bos
Rotterdam Atletiek
55:00
2
Amriet Oemraw
Rotterdam Atletiek
56:19
3
Frans van der Meer
De Koplopers
56:25
4
Benny Ceulemans
AV Standdaarbuiten
56:29
5
Henk Kerkhof
Veteranen Nederland
56:44
6
Jan van Bennekom
Spirit Oud Beijerlan
57:10
7
Aissa Margoum
Parthenon
58:24
8
Jose Hoppenbrouwers
PAC
59:35
9
Jan Smid
AV Gouda
59:42
10
Evert de Graaf
Rotterdam Atletiek
59:45
11
Wim Knops
Voorne Atletiek
1:01:16
12
Rob Talboom
Voorne Atletiek
1:01:19
13
Peter de Wit
PAC
1:01:20
14
Heero Spaan
AV Papendrecht
1:01:24
15
Marco van Leeuwen
Voorne Atletiek
1:01:26
16
Albert vd Bedum
Spark
1:01:53
17
Rinus Kroon
Flakkee
1:02:21
18
Martin Pronk
Fortuna
1:02:34
19
Bram Mourik
Flakkee
1:03:47
20
Jaap van Ast
Flakkee
1:03:51
21
Jan van de Palm
Veteranen Nederland
1:04:46
22
Cor de Haas
Energie
1:05:31
23
Herman Ruseler
Fortuna
1:05:59
24
Martin Rozeboom
Parthenon
1:06:08
25
Peter Smits
Fortuna
1:06:09
26
Peter de Bruin
PAC
1:06:54
27
Henk Kamphuis
Rotterdam Atletiek
1:07:15
28
Martin Lagerwerf
Fortuna
1:07:51
29
Kees Veldboer
Spark
1:08:47
30
Rachid Gui Gui
AV '56
1:08:51
31
Marcel Kaldenberg
PAC
1:09:21
32
Dirk Jumelet
Loopgroep PK
1:09:44
33
Bert Spek
PAC
1:10:07
34
Anthony de Winter
Voorne Atletiek
1:10:52
35
Jan Rozendaal
AV Gouda
1:11:07
36
Andre de Vries
Parthenon
1:11:23
37
Bert Pellikaan
Waterweg
1:12:06
38
Ronald van Duivendijk
PAC
1:12:34
39
Victor van den Berg
Fortuna
1:12:52
40
Wim Both
PAC
1:13:39
41
Marcel van Druten
PAC
1:14:07
42
Luc Halleen
PAC
1:14:50
43
Fred Lantinga
Waterweg
1:14:53
44
Edwin Leemans
Fortuna
1:15:27
45
Fred de Bruyn
Fortuna
1:16:14
46
Ronald de Vries
Parthenon
1:16:31
47
Aernout van Beusekom
Zuiderster
1:17:50
48
Fred van Velzen
Zuiderster
1:17:55
49
Eric Beukers
PAC
1:17:56
50
Sietse Rozema
PAC
1:18:06
51
Ad Durinck
Parthenon
1:18:33
52
Frits Kesselring
Fortuna
1:19:22
53
Jan Bubbert
PAC
1:19:26
54
Ton van der Steen
PAC
1:20:04
55
Robert Sauerbier
Fortuna
1:25:10
56
Arie Molendijk
Waterweg
1:29:06
57
Willem Bosma
Spark
1:35:13
M45, 10 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eddy Wynants
55:29
2
Ad Onnink
Rotterdam Atletiek
55:42
3
Charles Timmermans
Fortuna
55:46
4
Jan Zuidweg
Flakkee
56:22
5
Rob Prins
PAC
57:48
6
Maarten van Erkel
Veteranen Nederland
57:50
7
Jan de Wilde
AV '56
58:18
8
Jan van Boheemen
De Koplopers
58:58
9
Nico Vlaar
PAC
59:19
10
Ronald Kolloffel
Waterweg
59:34
11
Ernesto Gonzalez
PAC
1:00:48
12
Roel van Grootveld
Oostvoorne
1:00:53
13
Eef Kooman
Flakkee
1:01:14
14
Nico Alberts
PAC
1:01:31
15
Cor Kuyvenhoven
De Koplopers
1:02:13
16
Egbert Roodbol
PAC
1:02:15
17
Kees Nieuwstraten
Fortuna
1:02:37
18
M Spee
Flakkee
1:02:47
19
Ton Romeijn
Spirit Oud Beijerlan
1:03:30
20
Loek van der Lans
Voorne Atletiek
1:03:39
21
Adrie Visser
PAC
1:03:44
22
Martien Blok
Voorne Atletiek
1:04:31
23
Ricardo Baptiste
PAC
1:04:50
24
Frans Brandsma
Fortuna
1:05:26
25
Kees van 't Zelfde
Flakkee
1:05:29
26
Nico Kluwen
AV Papendrecht
1:05:33
27
Peter Portzgen
PAC
1:05:40
28
Hans van den Kerkhof
Parthenon
1:05:44
29
Reinard Maarleveld
Fortuna
1:05:52
30
Hans Gelderman
PAC
1:06:15
31
Henk Garama
Parthenon
1:08:00
32
Ed de Knegt
Voorne Atletiek
1:08:35
33
Ruud Warmer
PAC
1:08:36
34
Jan van Triet
Veteranen Nederland
1:08:53
35
Paul Evers
Fortuna
1:09:34
36
Fred van Gent
Energie
1:09:39
37
George van Cleeff
PAC
1:10:12
38
Berend Bakker
AV Papendrecht
1:10:17
39
Rob Erwich
Spark
1:10:21
40
Sjaak Beijer
Flakkee
1:12:26
41
Henk Schreuders
Flakkee
1:13:41
42
Paul Wobbe
Haag Atletiek
1:14:11
43
Boudewijn Wijzenbroek
Fortuna
1:14:27
44
Peter Wiel
PAC
1:14:44
45
Arie Troost
Loopgroep PK
1:16:18
46
Frank vd Vliet
Delta Sport
1:16:26
47
Henk Moree
Zuiderster
1:17:31
48
B Corino
Parthenon
1:17:36
49
Klaas Appelmelk
Spark
1:17:45
50
Hans van Meggelen
brugrunners
1:18:21
51
Bram Klaris
PAC
1:18:34
52
Pim Broeren
Fortuna
1:18:57
53
Jack Romeyn
Zuiderster
1:19:12
54
Frits van Straten
Haag Atletiek
1:20:22
55
Gerard van Velzen
Zuiderster
1:21:47
56
Bert van Es
Rotterdam Atletiek
1:23:09
57
Rene Feelders
Voorne Atletiek
1:23:29
58
Hans Faaij
PAC
1:25:21
59
Dick Hordijk
Spirit Oud Beijerlan
1:25:42
M50, 10 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Cammeraat
Veteranen Nederland
56:42
2
Azelarab Alj
Typhoon
59:29
3
Loek van der Gaag
Fortuna
59:37
4
Cor Hoebeke
De Koplopers
1:01:03
5
Koos Mulders
Rotterdam Atletiek
1:01:16
6
Dick Bravenboer
Energie
1:02:17
7
Wim Besuijen
Dynamica
1:02:23
8
Jan de Jong
Parthenon
1:02:30
9
Arie Schaar
Loopgroep PK
1:03:14
10
Rob Verhorst
PAC
1:04:47
11
Peter Koenis
Loopgroep PK
1:06:59
12
Henk Maas
PAC
1:07:06
13
Nico Schoonderwoerd
Parthenon
1:08:55
14
Olaf de Haan
Veteranen Nederland
1:09:12
15
Bert Eeuwijk
Waterweg
1:09:32
16
Hans Michels
Hercules
1:10:06
17
Ed Kegge
PAC
1:10:16
18
Wim vd Winden
Fortuna
1:10:44
19
Calvin Ducreay
Hercules
1:10:48
20
Giel Devile
PAC
1:10:59
21
Johan de Jong
Parthenon
1:11:01
22
Cor Bosgieter
PAC
1:11:20
23
Wim Los
Antilope
1:12:29
24
Willem Westbroek
Voorne Atletiek
1:12:35
25
Arie Booy
Loopgroep PK
1:12:46
26
Ad van Zoest
AV Gouda
1:12:57
27
Kees Westerhout
AV Sliedrecht
1:13:23
28
Jan Pluimgraaff
Fortuna
1:13:58
29
Nico van de Velde
Spark
1:14:15
30
Ton Walburg
Capelle aan den IJss
1:14:22
31
Kobus Botman
Dynamica
1:14:45
32
Nico Noorlander
Zuiderster
1:14:59
33
Jan Mol
Hercules
1:15:40
34
Jos Beukelaar
Rotterdam Atletiek
1:15:43
35
Karel Slot
PAC
1:15:45
36
Kees Koolwijk
Spark
1:15:52
37
Errol Seymonson
Veteranen Nederland
1:16:06
38
Frans van der Steen
Fortuna
1:16:39
39
Peter van Meel
Pallas '93
1:16:43
40
Jos van Kaam
THOR
1:17:14
41
Bernard den Boogerd
PAC
1:17:35
42
Ruurd Tolman
Spark
1:17:58
43
Wim Dam
Fortuna
1:18:14
44
Chris Mijer
Voorne Atletiek
1:18:17
45
Gerard van Raalte
Parthenon
1:18:38
46
Huub Lausberg
Rotterdam Atletiek
1:20:10
47
Kees Gerritsen
Spark
1:20:11
48
Leo Odekerken
Energie
1:20:30
49
Jan de Vos
PAC
1:20:46
50
Cor Romijn
Spark
1:21:00
51
Wim Lipman
Parthenon
1:21:30
52
Joop van den Berg
Zuiderster
1:21:36
53
Anton Cammans
PAC
1:21:45
54
Cees van den Hoven
PAC
1:21:56
55
Gerrit Brinkman
Fortuna
1:22:44
56
Arie den Hoed
Parthenon
1:26:24
57
Hans Hendriksen
Waterweg
1:29:47
58
Walther den Otter
Fortuna
1:30:08
59
Evert Wiggelinkhuysen
Loopgroep PK
1:30:27
60
John Kriekaart
PAC
1:32:51
61
Sjaak van Til
Zuiderster
1:33:22
62
Ed Simonis
Voorne Atletiek
1:34:48
M55, 10 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arne Evers
Veteranen Nederland
59:31
2
Eddy Smit
Delta Sport
59:59
3
Rien Oele
Fortuna
1:00:32
4
A Stehouwer
AV Papendrecht
1:01:54
5
Rini Marijnissen
THOR
1:02:43
6
Frans van der Weel
Veteranen Nederland
1:04:39
7
Piet van Schie
Olympus '70
1:04:42
8
Dick Recourt
Hercules
1:06:33
9
Auke Leen
Antilope
1:07:54
10
Sjaak van den Dungen
Fortuna
1:09:43
11
Henk vd Heuvel
PAC
1:10:04
12
Keijsers Piet
THOR
1:10:07
13
Peter van der Elst
Waterweg
1:10:52
14
Karel Oosthoek
Zuiderster
1:10:55
15
Wim Zorge
Flakkee
1:11:25
16
Ton van Wageningen
Voorne Atletiek
1:12:22
17
Leo Groeneweg
Spirit Oud Beijerlan
1:12:37
18
Arjo Zwart
Voorne Atletiek
1:12:39
19
Eef Kneppel
PAC
1:13:35
20
Willem Boon
Loopgroep PK
1:13:36
21
Rien van Bergen
Veteranen Nederland
1:14:12
22
Han Bakker
Zuiderster
1:15:02
23
Fred Bastemeijer
Veteranen Nederland
1:15:17
24
Wim Zoon
Veteranen Nederland
1:16:08
25
Jan Koudstaal
Energie
1:17:11
26
Anthonie van Est
Spark
1:18:02
27
Arnold Melissant
Flakkee
1:18:08
28
Gé Breukel
Voorne Atletiek
1:18:30
29
Gerrit Baas
Fortuna
1:19:07
30
Jan Pieters
Fortuna
1:19:33
31
Aad van Nieuwland
brugrunners
1:19:41
32
Cok Zwijnenburg
Waterweg
1:20:48
33
Gideon Bouwman
Haag Atletiek
1:21:42
34
Jan van de Meijs
Fortuna
1:25:46
35
Peter van Leeuwe
AV Papendrecht
1:27:45
36
Ruurd van Os
Waterweg
1:29:05
37
Henk van der Meer
PAC
1:29:14
38
Hans Bourquin
Waterweg
1:29:36
39
Pierre Mijnsbergen
Zuiderster
1:30:10
40
Jan de Vette
Spark
1:32:37
41
Sjaak Bijloo
Zuiderster
1:33:21
42
Kees Bosgieter
PAC
1:40:58
M60, 10 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joop Lasseur
Delta Sport
1:05:35
2
Joop Ruter
PAC
1:06:07
3
Karel Leeuwangh
Fortuna
1:06:08
4
Piet van der Velden
Veteranen Nederland
1:08:22
5
Leen van het Hof
Flakkee
1:09:05
6
Paul Slot
Tenaco
1:10:01
7
Henk Jumelet
Loopgroep PK
1:12:02
8
Bob Westenberg
Fortuna
1:13:55
9
Aad van Galen
AV Gouda
1:15:07
10
Henk van Meerten
PAC
1:15:29
11
Herman Groenevelt
Parthenon
1:16:27
12
Klaas Mol
Veteranen Nederland
1:18:07
13
Simon Pleijsier
Waterweg
1:18:26
14
Hans Kramer
AV Gouda
1:20:03
15
Leo Blanker
Spark
1:20:07
16
Ger Meijdam
Veteranen Nederland
1:21:24
17
Klaus Schneider
Spirit Oud Beijerlan
1:21:29
18
Bas van der Raaf
Fortuna
1:22:14
19
Wim Kapteyn
Veteranen Nederland
1:23:10
20
Leen van Hulst
Veteranen Nederland
1:23:21
21
Toon Rutjes
Loopgroep PK
1:23:24
22
Leendert Kok
Spark
1:24:25
23
Fred Jansen
Energie
1:25:11
24
Henk de Bokx
Veteranen Nederland
1:26:49
25
Jan Schaay
Voorne Atletiek
1:26:56
26
Wout van Wieringen
RWV
1:31:41
27
Wim Kloos
PAC
1:31:46
28
Paul Siermans
Veteranen Nederland
1:32:00
29
Aad de Geus
Zuiderster
1:32:31
30
Flip de Jong
Fortuna
1:33:27
VSEN, 10 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilma van Onna
PAC
58:11
2
Francis Schinkel
Haag Atletiek
59:35
3
Iris Wullems
Rotterdam Atletiek
59:41
4
Barbara Kamp
PAC
1:00:58
5
Luci van Engelen
Rotterdam Atletiek
1:03:53
6
Carola Schot
Energie
1:04:40
7
Brigitte Nieuwlaat
THOR
1:07:21
8
Martine Lust
Voorne Atletiek
1:08:02
9
Marlies Jongerius-Kort
AV '56
1:08:52
10
Daniella van Dulst
Flakkee
1:09:03
11
Annelies Postema
THOR
1:09:11
12
Bianca van Vuuren
AV '56
1:10:36
13
Janette Poldervaart
Spark
1:12:20
14
Alice Bouman
PAC
1:13:31
15
Lenie Schilt
Fortuna
1:18:28
16
Judith van Herk
Flakkee
1:18:37
17
Carla van der Gaag
De Koplopers
1:19:39
18
Evelyne van der Linden
De Koplopers
1:24:27
19
Marion Smit
De Koplopers
1:24:46
20
Nathalie Alders
Flakkee
1:28:27
21
Natascha Kortenhoeven
PAC
1:28:28
22
Angelique Jansen
Loopgroep PK
1:33:24
V40, 10 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anje den Daas
Spark
1:03:42
2
Marjolijn Goos
Fortuna
1:10:58
3
Mieke Ketelaars
Fortuna
1:12:04
4
Myra van Altena
Flakkee
1:12:41
5
Tineke v Beveren-Kapte
AV Sliedrecht
1:17:06
6
Anja Verschoor
AV Papendrecht
1:18:10
7
Els Snippe
Spijkenisse
1:22:19
8
Jacqueline Durinck-Boo
Parthenon
1:22:30
9
Annemarie Malschaert
Parthenon
1:23:00
10
Dineke Mijer
Voorne Atletiek
1:24:09
11
Wilma Noorland
Spark
1:27:31
12
Gerrie STeenbergen
Waterweg
1:27:49
13
Sjoukje Korver
Voorne Atletiek
1:28:07
14
Jantine Tjeerdsma
PAC
1:41:47
V45, 10 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carla Ophorst
Olympus '70
1:01:22
2
Mickey Priem Vullinghs
PAC
1:06:56
3
Hannie van Reek
Voorne Atletiek
1:10:41
4
Francis Mulders
Rotterdam Atletiek
1:13:24
5
Karin Luyken
PAC
1:15:09
6
Edith Margadant
PAC
1:17:21
7
Sonja Kipping vd Reest
Flakkee
1:17:39
8
Jannie Westerhout
AV Sliedrecht
1:17:54
9
Tony Versaevel-de Jong
Flakkee
1:19:30
10
Elly Burgering
Haag Atletiek
1:20:08
11
Ria Everaarts
AV Papendrecht
1:22:15
12
Angela de Jong
Voorne Atletiek
1:24:36
13
Marjan Bovill-Roubos
PAC
1:26:11
14
Corry van 't Zelfde
Flakkee
1:27:11
15
Marjolein Schmidt VGem
Loopgroep PK
1:33:23
16
Ria Pluimgraaff
Fortuna
1:33:49
V50, 10 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annie van Dijk
Veteranen Nederland
1:09:44
2
Giny Blees
Energie
1:09:57
3
Ineke van der Elst
Waterweg
1:10:53
4
Saskia Warmer
PAC
1:13:15
5
Els Schreuders
Flakkee
1:13:40
6
Greetje Smit
Delta Sport
1:16:44
7
Nel de Wit
Spark
1:18:19
8
Annie P Reijnen de Bie
Spark
1:20:26
9
Carla van Gemert
Loopgroep PK
1:20:55
10
Jannie Haddeman
Spark
1:20:56
11
Marijke Kok
Spark
1:20:59
12
Elly van Buytenen
Zuiderster
1:21:35
13
Norma Marshall
Voorne Atletiek
1:21:58
14
Louise Zimmerman
Rotterdam Atletiek
1:26:02
15
Joke Rietdijk
Fortuna
1:26:30
16
Carla Bosgieter
PAC
1:28:15
17
Yvonne Hijdra
Spark
1:29:09
18
Ria Blanker
Spark
1:30:28
19
Bep Dikkenboer
Fortuna
1:30:55
20
Lize Prins
Fortuna
1:31:17
21
Sjaan Tieleman
Flakkee
1:32:48
22
Karin Bakker
Zuiderster
1:33:02
www.uitslagen.nl
14-12-2003 17:49