Uitslagenlijst Bosloopcompetitie

Harderwijk - Zondag 30 november 2003

1,6KM, 1,6 KM JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Patrick Winkeler
Ermelo
6:55
2
Chaim van Veen
Harderwijk
7:10
3
Leon Hollestelle
Dronten
7:25
4
Remco Winkeler
Ermelo
8:26
5
Trystan de Weerdt
Harderwijk
8:42
6
Neflin de Weerdt
Harderwijk
8:50
7
Steven Norbart
Ermelo
9:05
8
Lotus Westerhof
Harderwijkl
9:55
9
Thomas van Arkel
Harderwijk
10:17
1,6KM, 1,6 MEISJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Manuela Vermeulen
Hilversum
7:35
2
Esther Hollestelle
Dronten
8:10
3
Melanie Versteeg
Hilversum
8:18
5KM, 5 KM HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerrit Jan Tichelaar
Oldebroek
17:25
2
Nik van der Werf
Meppel
18:34
3
Wim van Houtert
Biddinghuizen
18:44
4
Raimo Westerhof
Harderwijk
18:45
5
Robbert Jan Vasse
Harderwijk
19:32
6
Harm Jaap de Witt
Nijkerk
19:49
7
Anne Tom Pathuis
Harderwijk
20:13
8
Gerrit Alkema
Harderwijk
20:18
9
Barry Mostert
Nijkerk
20:40
10
Frank Stol
Lelystad
21:16
11
Berry Westerhof
Harderwijk
21:19
12
Pieter Willem Pastoor
Harderwijk
21:21
13
Henk van Veen
Nunspeet
21:29
14
Eddy Claus
Biddinghuizen
22:11
15
Volkert Bakker
Ermelo
22:44
16
TJG Bosch
Zwolle
22:57
17
Klaas Cloo
Lelystad
23:51
18
John van t Verlaat
Nunspeet
23:53
19
Gijs Nijhuis
Harderwijk
24:08
20
Henk Koster
Ermelo
24:15
21
Peter Kemmerink
Amsterdam
24:20
22
Henny Lammers
Harderwijk
24:23
23
Jop Blom
Ermelo
24:29
24
Navarone van Driesten
Nijkerk
24:40
25
Jasper Slokker
Harderwijk
24:50
26
Klaas Compagner
Oldebroek
25:03
27
C Vogelaar
Nunspeet
25:12
28
Jan Wiessenberg
Doornspijk
25:30
29
Frank Verkley
Harderwijk
25:38
30
Johan van Deenen
Harderwijk
25:46
31
B Bruinsma
Apeldoorn
26:15
32
Gerco vd Schootbrugge
Nunspeet
26:20
33
Marko Leunk
Apeldoorn
26:24
34
Joeri Wolf
Lelystad
26:49
35
Eugene Evers
Harderwijk
26:52
36
Gerwin ten Hove
Harderwijk
26:56
37
Nico de Visser
Nijkerk
27:10
38
Ko Oudhof
Hierden
27:23
39
Hein van Asselt
Harderwijk
27:28
40
H Schipper
Putten
28:02
41
Aart van Iperen
Ermelo
28:06
42
Ronald van der Wal
Harderwijk
28:30
43
Leo Warmenhoven
Hierden
29:53
44
Adrie van t Westeinde
Biddinghuizen
30:23
45
Chris Opperman
Apeldoorn
31:01
46
Jos Delhez
Harderwijk
31:46
47
Lambert van Weezep
Lelystad
43:30
5KM, 5 KM DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kirsten Huijgen
Harderwijk
22:43
2
Sandra van Asselt
Harderwijk
23:34
3
Tamara Mouwer
Nunspeet
23:56
4
Marjo Pijloo
Harderwijk
24:51
5
Adrie vd Vaart Overbee
Ermelo
26:17
6
Nathalie Nagel
Ermelo
26:32
7
Marije Stevens
Harderwijk
26:41
8
Mara de Visser
Nijkerk
27:02
9
Tineke Hollestelle
Dronten
27:22
10
Erma Dunnink
Hilversum
27:32
11
Karin Niekel
Amsterdam
28:52
12
Tineke van den Tol
Amsterdam
28:52
13
Annekarlijn de Rijcke
Klarenbeek
29:07
14
Marja Bakker
Ermelo
29:16
15
Gea Brummel
Harderwijk
29:55
16
Greetje Boelens
Biddinghuizen
30:22
17
Gerdi Schaftenaar
Harderwijk
30:53
18
Anneke Timmer
Harderwijk
30:54
19
Almanda de Weerdt
Harderwijk
30:54
20
Helma van Wezel
Klarenbeek
31:03
21
Cyntia Vink
Harderwijk
31:21
22
Ans Veens
Zeewolde
31:30
23
Silvia Kuipers
Harderwijk
31:53
24
Janny Mulder
Biddinghuizen
32:03
25
Francien Middendorp
Harderwijk
32:08
26
Anne Leunk
Apeldoorn
36:10
27
Thea van Norden
Harderwijk
37:42
10KM, 10 KM HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Taco Spanbroek
Huizen
34:59
2
Bert van Driesten
Nijkerk
36:52
3
Ronald Besselink
Ugchelen
36:59
4
Lars Karmelk
Lelystad
37:08
5
Elbert Voogt
Beekbergen
37:54
6
Arjan van Polen
Harderwijk
38:26
7
Carel Doreleijers
Harderwijk
38:39
8
Jan Hollestelle
Dronten
38:50
9
Gerrit vd Brug
Putten
39:28
10
Geert Bertijn
Harderwijk
39:47
11
Hans vd Wassenberg
Harderwijk
41:17
12
Harry van t Veld
Nijkerk
41:29
13
Henk de Haas
Harderwijk
41:38
14
Jaco Pronk
Gouda
41:46
15
Bert Vossebelt
Hierden
42:44
16
Gert Verhoeve
Harderwijk
43:04
17
Geert de Lange
Harderwijk
43:08
18
Marcel Klaassen
Harderwijk
43:47
19
Peter Boeting
Ermelo
45:08
20
Roelof Pepping
Dronten
45:21
21
Gerard Wieten
Dronten
45:31
22
Peun Holdijk
Apeldoorn
45:59
23
Sacco van Wessel
Baarn
46:00
24
Lars Ossenkoppele
Amersfoort
46:31
25
Aart Mostert
Nijkerk
47:00
26
Wim van Ee
Barneveld
47:23
27
Theo Stevens
Harderwijk
47:27
28
Pedro Montoya
Zwolle
47:42
29
Willem Langendijk
Dronten
48:01
30
Maarten Schoone
Swifterbant
48:38
31
Herman Schoorlemmer
Harderwijk
49:08
32
Richard Beumer
Lelystad
49:19
33
Willem Naujoks
Apeldoorn
49:30
34
Marco van Beek
Ermelo
50:10
35
Hennie Bosselaar
Baarn
51:01
36
Eric te Pas
Lelystad
51:11
37
Hans Beumer
Lelystad
51:21
38
Jan Rispens
Harderwijk
51:22
39
Erwin de Rijk
Hilversum
51:45
40
Jan Hop
Harderwijk
51:56
41
Aalt Mulder
Biddinghuizen
52:19
42
Marcel Schuurman
Amersfoort
52:40
43
Wilt Pathuis
Harderwijk
53:01
44
Matthijs Verbree
Hierden
53:29
45
Henk Demmer
Nijkerk
53:30
46
Jan de Winter
Biddinghuizen
54:56
47
Rob van Luttikhuizen
Harderwijk
57:52
48
Hans van Bruggen
Huizen
57:57
49
Jan Willem Norbart
Ermelo
58:38
50
Rien Delhez
Zeewolde
58:57
51
Jurrien Kemmink
Lelystad
1:00:05
52
Arjan de Raaf
Harderwijk
1:00:59
53
Klaas Bos
Nijkerk
1:02:22
10KM, 10 KM DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos van Leengoed
Harderwijk
46:20
2
Rita Groothedde
Harderwijk
52:13
3
Jose van Wijlen
Lelystad
54:01
4
Nicolet Janssen
Lelystad
54:18
5
Engelien Moonen
Lelystad
55:05
6
Else Leenders
Lelystad
55:25
7
Jos Steenge
Lelystad
55:52
8
Stanza van Nunen
Biddinghuizen
58:26
9
Maria de Meer
Harderwijk
1:04:06
10
Marga Coster
Almere
1:06:35
11
Anne-Marie Vennix
Harderwijk
1:06:54
15KM, 15 KM HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John van Kasbergen
's-Graveland
53:06
2
Arjan Koornstra
Harderwijk
58:39
3
Arnold Stoop
Biddinghuizen
1:00:16
4
Henk Wolf
Lelystad
1:01:00
5
Peter Horn
Almere
1:03:24
6
Jan Bogaard
Wezep
1:05:41
7
Maarten Lindenhovius
Utrecht
1:07:49
8
Math van Nunen
Biddinghuizen
1:10:35
9
Huub Grubben
Harderwijk
1:10:51
10
QJ van Leeuwen
Harderwijk
1:11:41
11
CB Bouma
Biddinghuizen
1:12:12
12
Dirk Jan Bart
Zwolle
1:12:39
13
Dick van Beek
Vaassen
1:14:25
14
Erno Bouvit
Dronten
1:14:41
15
John de Vries
Baarn
1:15:01
16
Richard Horst
Baarn
1:15:07
17
Henk Bart
Zwolle
1:16:03
18
Jeen de Meer
Harderwijk
1:16:34
19
Kees Boertje
Zeewolde
1:18:11
20
Hans van Gils
Harderwijk
1:20:56
21
Jos Roelse
Harderwijk
1:20:57
22
Johan Boonstra
Harderwijk
1:22:41
23
Bert Dragt
Staverden
1:24:26
24
Nico Nijland
Harderwijk
1:26:25
25
Jaap van Koppenhagen
Ermelo
1:28:58
26
Rob Ytsma
Lelystad
1:34:42
15KM, 15 KM DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hermie Drenth
Zwolle
1:06:57
2
Maria den Hartog
Ermelo
1:18:33
3
Pat van Leeuwen
Utrecht
1:22:48
4
Cecile Janisse
Harderwijk
1:23:48
5
Elisabeth Fetter
Apeldoorn
1:24:27
RUNNERSWORLD APELDOORN
Uitslagen.nl
30-11-2003 18:32