Uitslagenlijst Scorpiocross

Oosterhout Nb - Zondag 16 november 2003

TRI1R, PRESATIELOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan van Strien
6:39:95
2
Roos Staps
7:16:74
3
Robin v.d. Kieboom
7:21:16
4
Guido van Strien
7:36:56
5
Micheal Kruithof
7:38:85
6
Madelène van Strien
7:59:18
TRI2R, PRESTATIELOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco Joosen
Scorpio
13:09:49
2
Karel van Lieshout
Scorpio
17:30:11
3
Marike Knijf
19:12:93
TRI3R, PRESTATIELOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlene van Elshout
Scorpio
16:54:88
2
Christ Maas
Scorpio
20:15:57
3
Trix Hoppenbrouwer
22:34:81
4
Jo Lucas
Scorpio
22:35:05
5
Fia Gladdines
Scorpio
23:37:49
6
Marjon van Meer
Scorpio
26:33:83
7
Karin Broeders
Scorpio
26:52:64
8
Sigrid van Schendel
Scorpio
27:25:78
9
Marie-José Smit
Scorpio
28:05:49
10
Paula Sprengers
Scorpio
35:45:69
TRI4R, PRESTATIELOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jack Vissers
24:40:53
2
Ger Kuysters
Scorpio
26:26:86
3
Gerda Veringmeier
Scorpio
26:36:47
4
Rene van der Pas
27:14:64
5
Nicky Dortel
27:41:12
6
Pim van Gils
Scorpio
30:41:64
7
Ad Tuijtelaars
31:08:55
8
Jeanette Blom
Scorpio
34:21:84
9
Enith Bouwmeesters
Scorpio
34:39:85
10
Petra Jager
Scorpio
34:42:33
11
Ria Rietvink
Scorpio
34:44:46
12
Anna Marcelissen
Scorpio
34:47:20
13
Marlou van Oevelen
Achil '87
34:50:09
14
Bart Blom
Scorpio
35:02:39
15
Ine Huisman
Scorpio
35:44:65
16
Anja Maas
Scorpio
37:12:02
TRI5R, PRESTATIELOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bob Kieboom
Scorpio
27:40:85
2
Erik Oomes
Sprint
28:08:00
3
Erik van Gennip
28:37:07
4
Peter Houcoop
Spiridon
28:41:56
5
Peter van der Ark
Scorpio
28:51:62
6
Jan van Schendel
28:57:87
7
Peter van Gils
Sprint
29:17:32
8
René Theunis
Scorpio
29:42:49
9
Ad Kieboom
Scorpio
29:52:68
10
Jan van Ryckevorsel
30:40:84
11
Andrè Lambregts
30:25:74
12
Jack Curvers
Scorpio
30:45:91
13
Ad Laming
Scorpio
30:49:61
14
Eric-Jan van Oorschot
Scorpio
31:00:43
15
Ad van der Made
Scorpio
31:12:99
16
Harry Francken
Scorpio
31:38:52
17
Adrian van Strien
Scorpio
31:41:85
18
Ad Goos
31:46:36
19
Bert Jansen
Scorpio
31:59:18
20
Piet van Brast
32:17:44
21
Rene van Oevelen
Achil '87
32:22:42
22
Frank Niessen
32:37:82
23
Mark Visser
Scorpio
32:41:06
24
Angela Deleij
Scorpio
33:01:25
25
Bart Dijkstra
Scorpio
33:20:28
26
Ad van den Elshout
33:20:59
27
Martin van Doormalen
33:44:11
28
Jack Stuifmeel
Sprint
33:48:90
29
Hans de Jongh
Scorpio
34:03:47
30
Eric v.d. Kieboom
34:06:17
31
Wil van den Ende
Scorpio
34:27:25
32
Jack Geerts
34:56:73
33
Marc van der Made
Scorpio
35:02:13
34
Martin v.d. Ven
Scorpio
35:15:51
35
Maurice Harteveld
35:51:41
36
Frank van Reenen
Sprint
36:16:38
37
Jeanne Jacobs
Atledo
36:48:20
38
Ad Kop
37:33:58
39
Robert van den Brule
Sprint
37:50:77
40
Diny Maas
Spiridon
38:05:22
41
Bob Gouka
38:10:71
42
Asko Andrik
38:16:66
43
Siebi Steigenga
Scorpio
38:52:28
44
Marjo Klijn
ACW '66
39:39:26
45
Ron Meeuwis
39:50:44
46
Rick de Leeuw
39:50:68
47
Rian van Velthoven
40:30:97
48
Barbara van Gasten
40:33:61
49
Koos van Mierlo
Scorpio
42:10:28
50
Jan van Meer
Scorpio
42:10:52
51
Frieda Vissers
42:22:14
52
Irene Harteveld
Scorpio
43:53:71
MPUPB, M PUPILLEN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nina Bleumer
Sprint
4:45:01
2
Goedele Vissers
Sprint
5:05:11
3
Billie Clarijs
Sprint
5:06:76
4
Suzanne Wildhagen
Sprint
5:07:94
5
Tess van den Assen
Scorpio
5:12:33
6
Fleur Sapens
Attila
5:29:25
7
Floortjee van de Corpu
Sprint
5:31:43
8
Lotte Zwartele
Sprint
5:37:69
9
Marilou van Kaam
Sprint
5:38:00
10
Samantha Koppens
Attila
5:46:17
11
Nikita Derks
Sprint
5:47:84
12
Naomi Merkx
Sprint
5:49:69
13
Britt van der Knaap
Sprint
5:51:15
JPUPB, J PUPILLEN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thymo Reichgelt
Sprint
4:39:30
2
Nino de Maat
Sprint
4:54:44
3
Evijen Josepha
Sprint
4:59:14
4
Ben van Heusden
Scorpio
5:08:90
5
Joris Bekker
Achil '87
5:18:42
6
Rob van der Heijden
Sprint
5:20:48
7
Niels Hegsmans
Sprint
5:30:49
8
Thomas d'Hooghe
Scorpio
5:34:60
9
André Faesen
Attila
5:37:66
10
Sam Schrover
Attila
5:38:16
11
Olaf Duijn
Attila
5:38:91
12
Wouter Struijss
Scorpio
5:47:74
13
Ilya Rhemrev
Scorpio
5:56:19
MPUPC, M PUPILLEN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cathelijn Peeters
Atledo
5:20:16
2
Bente Smulders
Sprint
5:48:28
3
Ciska de Lijster
Energie
5:48:99
4
Lotte van der Schans
ACW '66
5:50:15
5
Suzanne Jonkers
Sprint
5:53:83
6
Marissa Bos
Sprint
6:08:07
7
Jolieke Warnier
Sprint
6:12:36
JPUPC, J PUPILLEN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob Honcoop
Spiridon
5:03:23
2
Stefan Gansevoort
Sprint
5:20:78
3
Pim Kocx
Attila
5:49:67
4
Niels Römgens
Sprint
6:21:60
5
Rens Kuypers
Sprint
6:27:64
6
Mike de Wilde
Sprint
6:55:06
MPUPA, M PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Myra Franken
Achilles
4:13:58
2
Kaylee van Gent
Sprint
4:24:99
3
Roos Sprengers
ACW '66
4:28:68
4
Michelle Hofstee
Sprint
4:33:21
5
Stevie Engels
Attila
4:38:50
6
Tanita Hofmans
ACW '66
4:42:06
7
Renate Gallé
Attila
4:45:21
8
Iris de Laat
Sprint
4:46:01
9
Lieve Vissers
Sprint
4:49:41
10
Tessa Berens
Tilburg Road Runners
4:50:05
11
Silvie Coppelmans
Attila
4:51:47
12
Nicole den Otter
ACW '66
4:52:16
13
Else Roovers
Sprint
4:53:65
14
Lieke Gloudemans
Attila
4:55:31
15
Mariëlle Jonkers
Sprint
5:02:24
16
Veerle Hofkens
Sprint
5:05:15
17
Kaat Knevels
Gloria
5:07:61
18
Janna Smulders
Sprint
5:07:91
19
Merel Gansevoort
Sprint
5:08:51
20
Cleo Thomas
Sprint
5:09:96
21
Vivianne Faesen
Attila
5:10:90
22
Danique van Schendel
Scorpio
5:11:84
23
Jet Haan
Sprint
5:12:21
24
Bregje van Grinsven
Spiridon
5:13:69
25
Kim de Ruyter
Attila
5:15:54
26
Tess Ackermans
Scorpio
5:16:62
27
Claudia Zoontjens
Attila
5:20:20
28
Amber Beekers
Scorpio
5:28:79
29
Eva van den Assen
Scorpio
5:32:61
30
Robin van Dijk
Scorpio
5:35:14
31
Violetta Egberts
Attila
5:41:74
32
Vivian Boers
Scorpio
5:43:50
33
Maartje van Gestel
Gloria
5:44:90
34
Sanne Werkhoven
Attila
5:45:28
35
Noortje Meesters
Attila
5:45:64
36
Macy Speijers
Attila
5:46:13
37
Beau Elshout
Scorpio
5:47:21
38
Lisa Smit
Scorpio
5:53:61
39
Charlotte Snel
Scorpio
6:03:09
JPUPA, J PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pieter Braun
Sprint
4:00:56
2
Peter Nooren
Sprint
4:02:13
3
Bob van Pelt
Attila
4:05:68
4
Elwin Pas
Sprint
4:10:52
5
Kai van de Wiel
Sprint
4:14:17
6
Bart Spangenberg
Scorpio
4:16:07
7
Teun Schrover
Attila
4:24:29
8
Arthur Niessen
Scorpio
4:24:77
9
Moussaab Adraiu
Scorpio
4:26:79
10
Thomas van der Ven
Sprint
4:29:23
11
Ralph de Brouwer
Sprint
4:32:55
12
Jordy van Kuik
ACW '66
4:33:61
13
Ruben Tombrock
ACW '66
4:42:27
14
Lennart Creutzburg
Sprint
4:42:75
15
Casper Doolhof
Scorpio
4:44:94
16
Rutger Koppelaar
Parthenon
4:46:27
17
Jerney Koning
Attila
4:47:65
18
Sjors Duffhues
Atledo
4:48:13
19
Bram Clarijs
Sprint
4:49:31
20
Robin Bayens
Atledo
4:49:72
21
Floris Foekens
Sprint
4:51:72
22
Dennis Klijn
Attila
4:52:73
23
Joris Maas
Atledo
4:54:28
24
Ruben Zwemstra
Scorpio
4:57:75
25
Maarten Roelands
Sprint
4:59:80
26
Job Duffhues
Atledo
5:00:59
27
Boyd Gouka
Scorpio
5:05:65
28
Yoeri Beumer
Scorpio
5:06:51
29
Pieter Coppelmans
Attila
5:09:28
30
Niels Janssens
Attila
5:09:85
31
Ian Dane
Sprint
5:10:93
32
Stefan Kok
Attila
5:12:47
33
Laurens Edwards
Sprint
5:12:93
34
Thibaut Coenengracht
Sprint
5:13:90
35
Martijn Kok
Attila
5:14:28
36
Timo Zagers
Attila
5:18:34
37
Simon Robinson
Scorpio
5:31:62
38
Pepijn Ernst
Scorpio
5:47:36
39
Bart Bussman
Sprint
5:53:07
40
Bram Bekker
Achil '87
5:53:60
41
Jits van den Ende
Scorpio
5:55:37
MJUND, M JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dana Zigelboim
ACW '66
5:35:91
2
Admay van Oevelen
Achil '87
5:40:61
3
Femke Rommers
Sprint
5:44:95
4
Kiek Gimbrere
Attila
5:50:20
5
Suzanne Dietz
Attila
6:00:06
6
Jessica Faesen
Attila
6:02:55
7
Jessica den Otter
ACW '66
6:05:20
8
Karin Vermeer
Attila
6:05:99
9
Marlieke de Laat
Sprint
6:06:85
10
Jonat Zigelboim
ACW '66
6:08:74
11
Lieke Hofmans
ACW '66
6:10:53
12
Merel Tombrock
ACW '66
6:12:21
13
Donna de Maat
Sprint
6:24:68
14
Christel Gallé
Attila
6:26:50
15
Marlou Vissers
Atledo
6:28:19
16
Anna Peeters
Sprint
6:30:43
17
Maxime Gelens
Sprint
6:34:04
18
Lizzy Boudewijns
Atledo
6:42:55
19
Imre van den Ende
Scorpio
6:54:03
20
Laura Michielsen
Gloria
6:58:57
21
Samantha Klerx
DAK
7:01:16
22
Lisa Horsman
Attila
7:02:63
23
Lonneke van der Ark
Scorpio
7:03:48
24
Veroline Schoorl
Attila
7:04:16
25
Manon de Lijster
Energie
7:09:51
JJUND, J JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ward van de Wiel
Sprint
7:44:78
2
Remy van Maanen
PAC
8:08:15
3
Melvin Franken
8:16:72
4
Matthew de Haan
Attila
8:37:31
5
Michiel Huisman
Scorpio
8:43:73
6
Paul van Beuren
Attila
8:45:69
7
Jeroen Simons
Attila
8:46:69
8
Martijn van der Hulst
Scorpio
8:54:06
9
Jordi van der Sman
Sprint
8:56:18
10
Rick Dauwerse
Scorpio
8:59:08
11
Bram de Vos
Atledo
9:02:46
12
Maikel Rommers
Sprint
9:04:24
13
Bas Zwartele
Sprint
9:12:89
14
Karel Haan
Sprint
9:16:22
15
Hugo Buylinckx
Achil '87
9:16:60
16
Joeri Coolen
Attila
9:17:13
17
Bob Peters
Attila
9:17:58
18
Bernie van 't Goor
Scorpio
9:18:20
19
Ruud Rooswinkel
Attila
9:19:03
20
Florian v.d. Corput
Gloria
9:19:90
21
Rick van Gils
Attila
9:20:32
22
Sjoerd Roovers
Atledo
9:20:99
23
Michel Havermans
Sprint
9:22:00
24
Sjoerd Vermeeren
Sprint
9:23:93
25
Koen Michielsen
Gloria
9:26:58
26
Tom van Campenhout
Sprint
9:31:69
27
Martijn Marisael
Gloria
9:36:09
28
Koen Theeuwes
Sprint
9:39:04
29
Glenn van Hamond
Attila
9:40:16
30
Bas van de Corput
Sprint
9:57:88
31
Manten Wijtvliet
ACW '66
10:01:37
32
Mark van Heusden
Scorpio
10:09:78
33
Raymond Oonincx
Sprint
10:11:33
34
Matthew Robinson
Scorpio
10:14:30
35
Maurice Coertjens
Sprint
10:15:11
36
Mark van Hal
Atledo
10:24:96
37
Dion van Rijckevorsel
Sprint
10:33:25
38
Paul van Hal
Atledo
10:38:78
39
Max Spapens
Attila
10:57:87
40
Bram Kocx
Attila
10:58:92
41
Jens Vermeulen
Scorpio
11:18:49
42
Jasper de Hoon
Scorpio
11:21:93
MJUNB, M JUN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fanny van Maanen
PAC
8:03:24
2
Stefanie Pooyè
Sprint
8:04:78
3
Kelly Koppelaar
Parthenon
8:33:01
4
Margje Jansen
ACW '66
8:57:19
5
Marloes van Loon
ACW '66
9:07:58
6
Marieke Rombouts
Achilles
9:25:04
7
Chantal Snoeren
ACW '66
9:33:40
8
Yvet v.d. Sterren
DAK
9:34:84
9
Colinda van Beurden
DAK
9:47:15
10
Jolien de Haan
ACW '66
9:56:09
11
Gina de Graaf
ACW '66
12:40:59
MJUNC, M JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nadina Broersen
Atledo
8:27:08
2
Soraya Zwemstra
Scorpio
8:31:17
3
Merel Franken
8:41:92
4
Judith Weijters
Attila
8:51:92
5
Wytske Roovers
Atledo
8:58:22
6
Penny Vissers
Scorpio
9:13:90
7
Juliette Lambregts
Sprint
9:17:93
8
Nikki Hendrikx
Attila
9:25:42
9
Dide Evers
Sprint
9:42:57
10
Margreet Hageman
Sprint
9:46:43
11
Fieke van Drunen
DAK
9:46:73
12
Kyra van Eekelen
Achil '87
9:48:56
13
Yvonne van Veen
DAK
9:48:84
14
Liset Olijve
ACW '66
10:14:75
15
Jamie Klaasen
Attila
10:15:98
16
Jessie Korebrits
Scorpio
10:25:85
17
Penny Vissers
Scorpio
10:29:15
18
Channa Smit
DAK
10:34:50
19
Kathy Kanters
Scorpio
10:47:74
20
Donja Laurijsen
Atledo
10:57:88
21
Elise Diepstraten
Atledo
10:58:23
22
Anna van Eck
ACW '66
11:36:54
23
Lizzy Koenen
Atledo
11:46:17
24
Rachel Marijnissen
Scorpio
11:58:05
JJUNC, J JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin van Sunten
Atledo
8:58:92
2
Jarno Boutkam
Typhoon
9:08:87
3
Rick Hartogs
DAK
9:13:58
4
Len Geisler
Sprint
9:14:13
5
Eric Szigetti
Attila
9:14:80
6
Shaun Reek
Spark
9:28:41
7
Edwin van Gurp
Sprint
9:52:08
8
Bart van den Wijngaard
Scorpio
9:55:43
9
Adriaan Vugts
Attila
9:59:45
10
Bas Demmers
ACW '66
10:04:76
11
Martijn Reus
Sprint
10:07:53
12
Stefan van Schendel
Scorpio
10:11:67
13
Koen Weijters
Attila
10:20:30
14
Bregt Stevens
Sprint
10:22:41
15
Bart Candel
Atledo
10:23:02
16
Tim van Pelt
Attila
10:30:72
17
Daniel Castrop
Sprint
10:31:02
18
Bas Castelijns
Scorpio
10:31:30
19
Fabian Blom
Scorpio
10:43:81
20
Stefan de Kok
Attila
10:44:87
21
Michiel Jaspers
Atledo
10:51:72
22
Frank de Hoon
Scorpio
11:06:43
23
Arne van 't Hullenaar
Atledo
11:09:11
24
Leandor Jonkers
Sprint
11:12:32
25
Frank van den Wijngaar
Scorpio
11:14:50
26
Charon Rozendaal
Sprint
11:22:85
27
Webley Sprengers
ACW '66
11:41:13
28
Sander van den Corput
Attila
11:52:81
29
Ruud Lensvelt
Scorpio
12:10:07
30
Lars van der Schans
ACW '66
12:19:30
31
Matthijs de Wit
Scorpio
12:47:86
32
Sebastiaan Kerckhof
Attila
13:19:31
33
Bobby Koops
Scorpio
14:19:25
JJUNB, J JUN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cornè Boutkam
Typhoon
13:28:52
2
Maikel van Eekelen
Achil '87
13:43:57
3
Michael Klaassen
Attila
13:49:08
4
Sander Ogink
Tilburg Road Runners
14:13:99
5
Bjorn de Laat
Achil '87
14:22:65
6
Niek de Jong
Tilburg Road Runners
15:01:41
7
Jorn van der Schans
ACW '66
15:05:13
8
Jip Gimbrère
Tilburg Road Runners
15:14:38
9
Tim de Hoon
Scorpio
15:24:22
10
Freek Gerritsen
Scorpio
15:28:96
11
Jeroen.Provoost
Scorpio
15:33:59
12
Edwin Bruurs
Gloria
15:46:98
13
Tom Beving
AV Papendrecht
15:47:48
14
Luuk Brouwers
Scorpio
15:58:71
15
Jochem Braat
Scorpio
16:31:97
16
Alexander Laros
Gloria
16:33:62
17
Gys Frankexi
Attila
16:48:46
18
Teun Zoontjes
Tilburg Road Runners
16:53:44
19
Jeroen Stasse
Scorpio
18:01:90
20
Tim van den Ende
Scorpio
18:52:67
MJUNA, M JUN A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evy Mahieu
ACW '66
13:24:55
2
Nicole Siemons
Attila
13:25:36
3
Debby Laanbroek
ACW '66
15:03:32
V35, VROUWEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlien van Beek
LADB
18:54:50
2
Gemma van Nijnanten
Loopgroep Oegstgeest
21:47:09
3
Ester Lambooij
Scorpio
21:52:35
4
Joke van Gils
Atledo
22:45:57
5
Inge Vlek-Demes
Sprint
22:56:44
6
Anita Beekers
Scorpio
23:41:69
7
Marga Piederiet
Scorpio
24:33:40
V55, VROUWEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annie de Jong
Scorpio
25:49:81
SENIO, VROUWEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lesley van Miert
Sprint
18:10:28
2
Sabine van de Reijt
Sprint
18:21:04
3
Sandra Hofmans
Scorpio
18:47:11
4
Anne Vergunst
Scorpio
20:13:20
5
Wieke Bastiani
Scorpio
20:40:15
6
Leonie Oudendijk
Scorpio
21:13:12
7
Danielle Krijgsman
Spiridon
21:18:25
8
Linda Rutten
Atledo
21:19:21
9
Carianne van der Zee
Attila
21:37:23
10
Anoek Adank
Attila
21:50:79
11
Auke Huijben
Atledo
23:28:00
12
Ilone Verdaas
Scorpio
23:44:32
V45, VROUWEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marian van Velzen
Sprint
20:38:52
2
Tiny Rutten
Atledo
21:24:37
3
Ria Musters
DAK
21:56:17
4
Bep Tielemans
Olympia Halsteren
24:16:50
5
Sonja van den Hurk
DAK
25:14:59
6
Annie van Rossum
Veteranen Nederland
38:40:39
KCAB, KCROSS A/B JUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco Vermond
DAK
9:10:01
2
Jurrie van der Velden
Voorne Atletiek
10:15:68
KCMAN, KCROSS MANNEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marc Vierveijzer
OSS-VOLO
9:20:79
2
John Tang
DAK
9:30:36
3
Ruud Brosens
Sprint
10:23:82
MANSE, KCROSS MANNEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pim Vergunst
Scorpio
9:26:38
2
Dave Klink
Leiden Atletiek
9:40:87
KCMVE, KCROSS MAN VET
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan-Pieter van der Vlu
Tilburg Road Runners
10:24:28
KCVRO, KCROSS VROUWEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne van den Hurk
Prins Hendrik
10:27:06
KCVVE, KCROSS VRO VET
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tialda Gerritsma
16:02:31
JJUNA, J JUN A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco Keijsers
Scorpio
19:22:30
2
Stein Postuma
DAK
20:48:35
3
Milan de Maat
Sprint
22:55:86
4
Stijn Rutten
Atledo
23:06:56
5
Fabian Verdaas
Scorpio
23:43:72
M40, MANNEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Friedi de Jong
Atledo
25:49:72
2
Wout Graafmans
Spiridon
26:01:65
3
Luud Rutten
Atledo
26:31:47
4
Hans Vugts
Scorpio
26:36:60
5
Teun de Jong
Spirit Oud Beijerlan
26:44:49
6
Berrie Zoontjens
Tilburg Road Runners
27:04:78
7
Jos van Gils
Atledo
27:21:04
8
Bas van den Bosch
Veteranen Nederland
27:25:90
9
John Rosmolen
Spirit Oud Beijerlan
27:41:24
10
Piet Vissers
Achilles
27:44:47
11
Carl Sas
Cifla
27:45:03
12
Gerjan Diepstraten
Atledo
27:52:38
13
Manfred Wiegmans
PAC
28:01:22
14
Ad Embregts
Atledo
28:02:76
15
Hens Koreman
Atledo
28:18:18
16
Ad Blom
Spiridon
28:23:91
17
Johan van Heusden
Scorpio
28:40:89
18
Cor Huijben
Atledo
30:07:10
19
Adrie van den Bosch
DAK
30:27:38
20
Sybrant Walsma
Scorpio
31:18:54
21
Henk Huijbregts
Sprint
32:38:34
22
Harry Verkuil
Typhoon
32:42:40
23
Tian Beekers
Scorpio
32:49:21
24
Pierre Janssens
Tilburg Road Runners
33:00:94
25
Anton Jansen
Atledo
33:06:72
26
Eli Smith
44:04:53
27
Hans Kösters
46:27:91
M50, MANNEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John van Wansen
LADB
23:59:26
2
Wim Ogink
Tilburg Road Runners
26:19:48
3
Maruk Snijders
DAK
27:11:37
4
Kees Vermijs
Atledo
27:16:98
5
Jan Mathon
Scorpio
28:42:30
6
Jan van Liempt
Atledo
29:12:70
7
André Aarts
Scorpio
30:22:84
8
Henk Westerlaken
30:53:29
9
Jos Boetzkes
Sprint
31:20:03
10
Ap Ramaker
Scorpio
31:32:79
11
Jos van Velthoven
Scorpio
31:38:67
12
Tom Hessels
Veteranen Nederland
31:58:38
13
Anton van Gils
Scorpio
32:53:71
14
Willem van der Zee
Voorne Atletiek
33:29:86
M60, MANNEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Keijzers
Sprint
29:40:14
2
Marco Panico
DAK
39:55:44
SENIO, MANNEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jim Svenoy
Rotterdam Atletiek
31:18:79
2
Marcel Laros
Scorpio
31:57:23
3
Jeroen Pals
Sprint
33:03:54
4
Peter Ad Verwey
Typhoon
33:16:52
5
Rob Maas
Sprint
33:45:97
6
Rene van Dijk
Leiden Atletiek
34:31:22
7
Mar-Hein van de Wiel
DAK
35:10:70
8
Jeroen Maas
Parcival
35:25:46
9
Wilfried van Meer
Scorpio
35:45:87
10
Gerry van Helmond
Spiridon
35:59:02
11
Evert van Nigtevecht
Sprint
36:17:35
12
Arjan van der Lee
DAK
36:34:45
13
Robert van Heijst
DAK
37:00:37
14
Stefan de Laat
Achil '87
37:15:06
15
Maarten Bikker
Tilburg Road Runners
37:51:71
16
Harry Beekmans
DAK
38:15:37
17
Edwin Stehouwer
39:34:45
18
Ralph Jacobs
Atledo
39:55:74
19
Koen van Nieuweburg
DAK
39:57:63
20
Leo van Ravels
Sprint
40:05:22
21
Jeroen Farla
Atledo
40:08:23
22
Ralph van Emmink
Sprint
41:28:15
23
Alexander Audrese
AV Papendrecht
41:36:92
24
John Stehhouwer
42:33:75
25
Hein Huybregts
Sprint
44:32:14
26
Wouter van Diggelen
47:19:18
27
M de Lang
50:54:02
Uitslagen.nl
22-11-2003 20:45